Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Teams

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Teams

    co sądzicie drodzy forumowicze, czy polacy będący w żużlowych spółdzielniach(cegła,ułamek), pomogą tomkowi w GP, czy ich szefowie(rudy,albinos) nakażą im przeszkadzać naszej jedynej nadziei na mistrza świata.

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    No wiec gdy kiedys zadalem takie pytanie Ulamkowi, tzn. czy w sytacji gdy pojedzie w biegu z Gollobem to bedzie jechal przeciw niemu dla Rickiego, czy raczej bedzie pomagal Polakowi, to Sebastian powiedzial, ze w takie kalkulacje sie nie bawi, gdyz "to nie po sportowemu", a teamy sluza raczej by pomagac sobie sprzetowo, wspolpracowac poza torem, lecz w zawodach indywidualnych typu GP wspolpracy raczej nie bedzie...

    Sadze, ze raczej bedzie wspolpraca narodowa, ale nie w wykonaniu naszych lecz Kangurow i Szwedow...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Teamy tworzone przez żużlowców nie pomogą zbytnio w zwycięstwach. Każdy jeździ na swój rachunek - pomoc możliwa jest chyba tylko między zawodnikami z tego samego kraju.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta zgadzam sie z darknessem. Teamy sluza temu zebu pomagac sobie sprzetowa a nie zeby np lider mial wygrac!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My polacy mamy taką mentalność że lubimy sobie przeszkadzać podczas gdy zawodnicy z innych krajów pomagają sobie.Niechęć do koalicji Gollobów jest widoczna w światku żużlowym bo ich chyba koch tylko Boniek.Teamy to głupi wymysł przecież żużel to nie F1.A co do Ułamka to myślę że odpadnie po 2 biegach więc o jakiej pomocy tu może być mowa.

    Ricky wygra(albo sullivan Też jeździł w apatorze)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson
    Teamy to wlasnie niezly pomysl. Panowie przyjezdzaja na zawody i maja gotowe motorki:) Ciekawie sie zapowiada. Zreszta zobaczymy jak to wypali;)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Oj. Czym się różnią teamy F1 i Rajdowe od takich żużlowych ??? Niczym.
    Tak więc napewno będzie coś takiego jak TEAM ORDERS - czyli pomaganie sobie na torze. Dlaczego nie ???
    Pamięta ktoś wypowiedź Roberta Dadosa dla Wizji Sport za czasów gdy jeździł w GP ???
    Cytuje:
    - Zrobie wszystko, żeby Tomek ten bieg wygrał.

    Za to cenie i szanuje tego zawodnika.

    Tak więc z tą gatką o mentalności niezbyt mogę się zgodzić.

    Pozdrawiam
    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    a ja proponuję team: Gollob - Ricky - Rudy - Huszcza :P ciekawe co by z tego wynikło :P

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak w teacie podczas GP w Norwegi jeździły nie tylko teamy cegły i seby ale także nowy powstał między Gregiem Hancockiem i Scottem Nichollsem
    A co ja sądze o teamach
    Mysle ze jesli bedzie sytuacja w której "tzreba" bedzie pomoc swojemu takiej pomocy Gollob niestety albo stety nie otrzymam
    Ale to sie zaczeło o wiele wczensiej
    Pamietam np...finał kontynentalny we Wrocławiu jak protas nie pomógł Sebie pozniej miano do niego pretensje ja np nie ma bo czy jest powiedziane ze musiał mu pomóc nie...to są zawody indywidualne a nie zespołowe
    Pozdrawiam:)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnica poza torem i w parkingu nich robia co chca. Wazne zeby zapewniali nam emocjonujaca walke oraz zeby potrafili dac z siebie wszystko. Jezli tworzenie teamow im w tym pomoze to nie mam nic przciwko temu.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam trochę inne zdanie na ten temat.
    Rickardsson i Crump sciągneli polaków do swoich Teamów tylko po to by sciągnąć tam też naszych sponsorów po za tym można się czegoś dowiedzieć , tak samo jak było to z Suskiewiczem mechanikiem Tomka.Obserwowaliśmy w Hamar te Teamy.Moje wrażenia są takie jak przewidywałam nie będę o tym pisać bo nie chcę.Jedno jest pewne Polacy razem dużo więcej by osiągneli napewno mieli by porzadnych sponsorów i nie oddawali by ich Szwedom czy innym.Przepraszam ale dla mnie jest to nieporozumienie.
    Ale to ich problem.Bardzo prawdopodobne jest że będzie nowy Team typowo polski i to bardzo mnie cieszy.
    Walasek wyjdzie na tym najlepiej zobaczycie oby tylko do tego doszło.Jak tak będzie to pokaża im razem z Tomkiem co to znaczy prawdziwy Team.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Rickardssona.

    Okazujesz Tomaszowi Zero szacunku, a ten akurat mu się od ciebie należy dzieciaku !!!

    PS. Już Cie Nie lubie :P

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    PotFor!
    Wiesz co Ci powiem , można Golloba lubieć albo nie , szacunek do niego trzeba mieć i to bez dwóch zdań zgadzam się z Tobą.Nastąpi to ... jak Tomek skonczy karierę.
    Nie ma narazie zawodnika na jego miarę i na to się nie zanosi więc gdy Tomek odejdzie ... będą tęsknić oj będą...
    Długo jeszcze pozostanie nam wspominanie i radość z tego że mieliśmy okazje podziwiać jego fantastyczną jazdę , i być świadkami tego co dla Polskiego speedwaya uczynił.
    Nie ma co się denerwować znam to z moich doświadczeń wysłuchiwałam o Gollobie wszystko co najgorsze przez co najmiej 12 lat a i tak zawsze wyszło na moje. Więc nie przejmuj się glupimi tekstami Gollob ma dużo więcej zwolenników niż przeciwników. Chociaż długo na nich pracował...ale tak już teraz jest...Poadrawiam!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    polski team

    do sprinteki: Kiedy ma powstać ten typowo polski team, jeszcze w tym sezonie??

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do rickardssona

    chłopie opanuj się.Nie wyzywaj bezpodstawnie.Wiele razy mówiłem że Gollob to najlepszy zawodnik na świecie.Jednak jego psychika jest naprawde zjechana i to równo.On dla mnie jest najlepszym zawodnikiem ale i naj ....głupszym

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nalezy rowniez pamietac , ze Tomek ma rodzine . Od czasu jak urodzila mu sie Wiktoria , troche wyluzowal . Ale jakby nie bylo , jest na razie najlepszym zuzlowcem w Polsce -to fakt . Mam z reszta nadzieje , ze powaznie zaczna Tomkowi Gollobowi deptac po pietach młodzi Polacy - dla dobra polskiego speedway'a

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Takie Teamy to edług mnie pic na wode po prostu Rickardsson wyczuł że moze wyciagnąć troche kasy od polskich sponsorów jeżeli będzia miał Polaka w teamie i zarobił kase

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mrucky , byc moze tak było , ale nalezy w tym posunieciu Tony'ego dostrzec smykalke do robienia interesow - niezly chwyt marketingowy . Polacy powinni sie uczyc takiego myslenia , chcac przyciagnac kapital do sportu zuzlowego.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaak, Rickardsson będzie w tym sezonie znów świętował zwycięstwo. Ja jaknajlepiej życze Gollobowi(w końcu Polak), no ale nie poradzi sobie z Tony'm.
    O reszcie polaków to nawet nie wspominam, jeżeli sie dostaną do któregoś z głównych turniejów to będzie dla nich sukces. Nie oczekujmy rewelacji.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja myślę że w tym sezonie okaże się lepszy od golloba walasek, ale nie zajmie aż tak dobrego miejsca, ale już w przyszłym roku będziemy mieli medale SGP
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Chylek!!
    Mam nadzieje że to co uslyszalam w Hamar jest prawda niestety nie moge napisac od kogo.
    Mialby to byc ten sezon jeszcze, ale jakby na potwerdzenie tych słów w poniedzialkowej gazecie można było przeczytać podobne info o tym teamie. Chociaż można to odczytać jako domysł ... to myślę że inaczej po prostu prasa nie mogła o tym napisać.Myślę że niebawem się dowiemy... prawdy.Chciałabym bardzo żeby to nie były tylko plotki!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My Polacy jak to juz ktos powiedzial raczej sobie przeszkadzamy niz pomagamy...a to zle...
    Ale zuzel to nie kolarstwo aby promowac gwiazde grupy.. kazdy jedzie na wlasny rachunek
    Poza torem to jednak inna bajka..tam pomoc powinna sie rozwijac i to jak najprezniej...

  23. Powrót do góry    #23
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Panowie spokoj!!!

    Rickardsson, Sztanga chcecie raz na zawsze opuscic to forum?!

    tematy dot. Golloba zostaly usuniete!!
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Teamy

    Nie zawracajcie sobie głowy szansami Tomka na temat zdobycia mistrzostwa.On go nigdy nie zdobędzie!!!.Nie pomogą tu żadne teamy.Gollob jest w środowisku żużlowym po prostu odludkiem nie ufającym nikomu.Nie jest po prostu lubiany przez rywali.Nawet gdyby miał cień szansy na tytuł to i tak cała koalicja obcokrajowców do tego nie dopuści,a pomoc Polaków to włóżmy między bajki.Jazda pozostałych Polaków poza pojedyńczymi wyskokami to kalectwo nie z tej ziemi.Przegrywac z takimi;Asami"jak Laukkanen,Stonehewer czy Adaś Kowal to obciach.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co ta dyskusja?wydaje mi8 sie,ze te etamy duzo nie zdzialaja??? obydwa rudzielce wzieli Polakow,zeby wkur.. Golloba.dlaczego akurat wzieli albinosa i ulamka???
    Tomek za to sie doskonale dogaduje z Walaskiem, ktory zachowal sie super(ze nie poszedl do rudych)!!!
    Tomek nie musi liczyc na czyjąś pomoc!!!do tej pory sam sobie radzil i tak tez teraz bedzie!!!nikt mu do tej pory nie pomagal!!!
    a albinos-cegiel.-wielki mi anglik-jest bezczelny, bo odp.na pyt. komu bedzie pomagal" taem jest team, a mam nadz, ze sam sobie poradzi" tacy sa polacy. lezą za tą kasą!!! to tylko o nich swiadczy!!
    a co do tego,ze Gollob jest odludkiem. dziwne. ulamek, kowalik, sawina, drabik zyją z nimi w b. dobrych kontaktach. walasek dadi i in. rowniez. a ze z rudzielcami nie zyje dobrze, to wcale mu sie nie dziwie!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •