Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Golob czy Pawlicki

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Golob czy Pawlicki

    Wczoraj rozmawiałem z kibicem UNII Leszno i dowiedziałem się że Tomek Gollob w jego oczach jest gorszy od Dawnego żużlowca UNII Leszno Piotra Pawlickiego
    ja myślę że nie a co wy o tym myślicie


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    jak moze zdobywca medali ims byc slabszy od pawlickiego?

    mysle iz wogole zbyt wielu forumowiczow nie bedzie wiedziela kto jest piotr pawlicki..... sa zamlodzi i chyba nie skojarza. jednak faktem jest iz jego kariera rozwijala sie odpowiednio mial szanse siegnac po najwyzsze laury , jednak stalo sie co sie stalo.. i mozemy nad tym tylko ubolewac:<<

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanie i tak najbardziej utalentowanym byl Andrzej Zarzycki szkoda chlopaka on jak by do teraz jezdzil to postawil bym wszystko ze Golloba objezdzal by jak chcial i napewno szypciej zdobyl by IMŚ niz on!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Pamiętam Piotrka Pawlickiego z toru, zawsze podobała mi się jego jazda (dość brawurowa), jednak myślę, że nigdy nie był i nie byłby zawodnikiem na miarę Tomka Golloba. Wprawdzie od początku rozwój jego kariery powstrzymywały kontuzje i jedna z nich skończyła się tragicznie (tylko dzięki swojemu charakterowi Piotrek chodzi), ale myślę, że nie, Gollob jest zdecydowanie lepszy.
    Co do Andrzeja Zarzeckiego - myślę że mógł być zawodnikiem na miarę Protasiewicza (podobny rozwój kariery - pierwsze sezony po licencji nic specjalnego, potem eksplozja), ale nie Golloba.
    Dorównać Gollobowi mieli możliwości Bajerski, Baron, Dobrucki, Okoniewski, ale tego nie zrobili i już nie zrobią. Miejmy nadzieję, że zrobi to Hampelek, może Kasprzak. Pożyjemy, zobaczymy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiedyś w erze powszechnej niechęci

    do The Gollob Brothers and Father takie pytanie by mnie nie dziwiło. Sam się parę lat temu kłóciłem z kimś kto za najlepszego polskiego żużlowca uważał każdego, tylko nie Golloba. Tomek jest jednak wielki i pokazał to w IMŚ itp. Sukcesy w gronie juniorów to powód do dumy ale nie pozwalają przyrównywać się do Tomka. No a na wielkich sukcesów w gronie seniorów Piotrek po prostu nie zdążył osiągnąć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •