Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Lekcje tenisa

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lekcje tenisa

    Spędziłem dwa dni szukając na internecie informacji na temat lekcji tenisa w Krakowie - nic nie znalazłem. Jak znaleźć dobrego instruktora? Przy okazji, jakie są ceny (generalnie) za lekcję - nie chciałbym być oszukanym przez swoją niewiedzę.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm nie szukaj w necei tylko idź do jakiegoś klubu i sie spytaj!!! Hmmm a co do płacy to jest dziwnie... w chechach jest 3 razy taniej, dlatego tam gram :) Hmmm kiedyś było tak za minuta=1zł 53minuty=53 złote

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe przyjedz do leszna, to znajdziesz super instruktora - byly mistrz mlodzikow na ukrainie.jest boski,ale spokojnie chodzilo mi o sposob nauczania (sprawdzone) :P
    ja za godzinke place zdaje sie 30zl.ale w wiekrzysz miastach pewnie wieksze stawki sa.co do szukania trenera, to tez proponuje udac sie na korty i tam sie doweidziec.
    gosik

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w Lublinie bylem pare razy na lekcjach z "instruktorem" i placilem 25 złoty. Na pewno duzo daly mi te lekcje, bo nauczylem sie podstaw uderzen, potem cwiczylem wszystko walac o sciane :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lekcje na pewno sa potrzebne zeby wpoic sobie podstawy. A co do kosztow to ja placilem jakies 30zl za 1h.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja płace 80 zł. Za miesiąc w klubie.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno jest to spory wydatek i dlatego nie pobieram nauki u instruktora. Mam 16 lat i od niedawna zabralem sie za gre w tenisa, jak na razie spedzilem na korcie zaledwie kilkanascie godzin. Gram czysto rekreacyjnie, z dwoma kolegami, za w pelni przygotowany kort placimy 7zl/h. Zastanawiam sie tylko czy nie robie bledu bo przeciez grajac teraz w nieodpowiedni sposob mozna wpoic sobie zle nawyki, ktore ciezko bedzie poprawic. Moze powinienem od poczatku uczyc sie poprawnej gry pod okiem instruktora? Jaka jest wasza opinia na ten temat? Z gory dziekuje za porade.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tak

    Zastanawiam sie tylko czy nie robie bledu bo przeciez grajac teraz w nieodpowiedni sposob mozna wpoic sobie zle nawyki, ktore ciezko bedzie poprawic. Moze powinienem od poczatku uczyc sie poprawnej gry pod okiem instruktora? Jaka jest wasza opinia na ten temat? Z gory dziekuje za porade.

    Sam odpowiedziales sobie na pytanie. Nie ma gorszej rzeczy jak zle nawyki...budza sie w najwazniejszym momencie meczu:))

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie calkowicie. Warto poswiecic te paredziesiat zlotych zeby nauczyc sie podstaw bo pozniej to procentuje i po prostu pomaga w dobrej grze co daje wielkie uczucie satysfakcji.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjedz do Gorzowa to cię nauczę. Ceny sa różne w karzdy mieście.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •