Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: Sprzedawanie meczy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprzedawanie meczy

    Często słyszy się że któraś z drużyn sprzedała mecz.Tak naprawde nikt z nas kibiców nie wie czy takie sytuacje mają miejsce czy nie.Jednak jest to niepokojące.Przedstawiajcie wasze opinie na ten temat.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo,że Wybrzeże jest bez kasy i cały zespół sprzedał mecz w Lesznie (tak to by wygrali).Ale cóż dzieki kasie zarobionej w Lesznie mieli na paliwo w meczu z Piłą.Ale im też sprzedali 15 bieg i mają za co jechać do Częstochowy.Tam sprzedadzą mecz....
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce kluby nie maja kasy na kupowanie meczow!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KUPOWANIE MECZY.

    NIE WIEM CZY KUPOWANIE MECZY JEST , CZY NIE , ALE SA SYGNALY , ZE COS SIE DZIEJE :DRABIK W PILE-KONTAKT NIBY WLOKNIARZA ,NA MECZU Z RZESZOWEM TLUMACZYL SIE BRHEL , ZE ON NIGDY MECZU NIE SPRZEDAL.CZYLI COS JEST.CHOCBY WCZORAJSZY MECZ W RZESZOWIE-DO 10 BIEGU STAL WYGRYWA,TRENER BIERZE CZAS ITD.NIE WIEM JAK TO JEST , ALE WYDAJEMI SIE,A LEPIEJ NIC NIE PISAC.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To bez sensu

    nie widze zadnego sensu w opini ze jakoby ZKZ mial kupic mecz w Rzeszowie. Czy myslicie ze stac by ich bylo na takie cos? Przeciez kupno meczu to nie jest kilka tysiaczkow a gruby szmal ktorego zkz nie ma. Poza tym jaki sens mialoby kupowanie meczu na poczatku sezonu kiedy jeszcze wszystko moze sie zdarzyc. Te dwa punkty w Rzeszowie moga przeciez nie miec zadnego znaczenia w koncowce, wiec jak juz pisalem dla mnie to kompletny bez sens.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    meczy sprzedanych bylo wiele jest i bedzie. starcza dwa przyklady jeden starszy drugi wlasciwie "wsiezutki"

    1 bodajze rzeszow - leszno - ladnych "kilka" lat temu - odebrono za to unii tylul wtedy

    2 bodajze czestochowa - leszno chyba dwa lata temu - dla czestochowy byl to mecz o pietruszke dla unii byc albo nie byc, wygrala oczywiscie unia a niektorzy zawodnicy z ckm po prostu "zawiedli" ale nie oni mieli "$lab$za" forme poprostu i im nie zalezolo juz przeciez.....

    takie "dziwne" mecze mozna by wyliczac i wyliczac ale nigdy nikt nikomu nic nie udowodni... tak samo jak grodzkim kaczmarka czy innym gloda - tak to juz jest w panstwie "prawa".

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drogi tonny
    nie masz nic przeciwko spredawaniu?
    a co powiesz o 13 biegu zkz-start?
    chamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nie mogliscie sobie poradzic to sie z kasa do arbitra lecialo?
    to nie mialo sensu bo to START jest lepszy!!!!!!

    pozdrowienia dla kiboli rkm-u

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    bodajze rzeszow - leszno - ladnych "kilka" lat temu - odebrono za to unii tylul wtedy

    1983
    Opowiadal mi stryj ( sam tego nie pamietam petak bylem ) ze Unia ktora juz miala tytul prowadzila w tym meczu az do momentu w ktorym Stal musiala wygrac wszystkie pozostale biegi podwojnie aby wygrac mecz i zostac w lidze ... i cud sie stal podobno leszczynianie asekurowali mlodych rzeszowian poiewaz jeden upadek i sprawa by sie rypla...
    Oficjalnie w 1983 w lidze zwyciezyla Unia Leszno, tytulu nie przyznano...
    Moral z tego taki: dogadac rzeba sie przed meczem a nie w trakcie

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do kibolgniezno:ale ty jestes chlopcze sfrustrowany ta porazka.tydzien minal a ty dalej szukasz przyczyny porazki twoich pupili.troche zaczynasz nudzic, ale co tam.jak nie masz co robic to pisz.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx ma najlepsze informacje na temat sprzedanych meczów.Podaje dwa przykłady i trzeci świeżutki i za każdym razem w roli głównej jest Unia Leszno.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a komu w zeszlym sezonie hamill sprzedal mecz? czasem nie unistom?
    to oczywiscie spekulacje:) nie ma na to zadnych dowodow.pozostaje tylko zal ze obcokrajowiec, ktory w ciagu calego sezonu nie schodzi ponizej 11-13 punktow w dwoch decydujacych meczach z unia robi po 7 punktow.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo,że Wybrzeże jest bez kasy i cały zespół sprzedał mecz w Lesznie (tak to by wygrali).Ale cóż dzieki kasie zarobionej w Lesznie mieli na paliwo w meczu z Piłą.Ale im też sprzedali 15 bieg i mają za co jechać do Częstochowy.Tam sprzedadzą mecz....
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    Taka wypowiedzią sam sie sprzedajesz
    Mowisz ze GKs opchnoł mecz wiec sie pytam na jakiej podstawie to mowisz....jesli argumentem na byc 17 pkt zdobyte przez moj zespoł to niezbyt mnie on przekonuje

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Hulek - nie zartuj ze nie zrozumiales slow rombiego!!!:)

    Przeciez to byl ŻART!!! :):):) Czy myslisz ze ktos w Lesznie pomyslalby o kupowaniu meczu, w ktorym zwyciestwo Unii mogl odebrac tylko jakis kataklizm???
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no oc ty luzik:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
    A jak tam koszulki jak mozesz to napisz na gg czy doszłą juz kasa odemnie
    Z gory thx:)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym pamietnym mecz Unia prowadzila w Rzeszowie 41:25 i Stal mogla jedynie mecz zremisowac i tak sie tez stalo. Polecam zuzlowe vademecum Liga Polska 1976-1996 czesc II tam jest to dokladnie opisane. A jesli chodzi o kupowanie meczy to sie dzieje wszedzie na calym swiecie i nie tylko w zuzlu. Najlepiej duzo o tym nie myslec bo psuje to caly smaczek zuzlowego widowiska jakim jest mecz.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    jacques

    ja moge podac inne takze, tylko w przeciwienstwie do ciebie potrafie dostrzec co sie dzieje u mnie, hehs ale wiesz wcale sie zastanawiac dugo nie musze zeby podac i inne przeklady ale wtedy bys napisal ze to oczywiscie nie prawda:DDDDDDDDDDDDD wiec nie bede wogole zaczynal a troche mi sie nasowa w mojej lepetynce. wiec nie badz taki do przodu........ ciekawe czy sie potrafisz na to zdobyc. pewnie nie. ba napewno nie, tylko umiesz innym patrzec na rece. ja powiem to prosto z mostu moim zdaniem unia nie jeden mecz sprzedala i nie jeden kupila i tyle, lecz to nie zmienia faktu iz do klasy "mojego" klubu "twojemu" wiele brakuje, bo chocby medali dmp unia nie musiala kupowac :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP wszystko jasne i na temat.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kupowanie

    PRZYKLADOW JEST KILKA.SEZON 2000 DO RZESZOWA PRZYJEZDZA GRUDZIADZ I MUSI WYGRAC-WYGRYWA I TO BARDZO WYSOKO I JEDZIE W BARAZACH.ITD.COS JEST,TYLKO NIKT TEGO NIE RUSZA BO JESZCZE ROZEJDZIE SIE SMROD.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MORALISTA LYNX

    Administrator a bzdury wypisuje.
    Lynx twierdzi,że Unia niejeden mecz sprzedała i nie jeden kupiła potem oznajmia ,że medalu DMP nie kupiła.
    Lynx oznajmia o wyższości klasowej "jego" nad "moim" klubem ,tylko z tej bredni nie można odczytać o jaką klasę mu chodzi czy klasę sportową czy moralną.
    Żaden klub sportowy w Polsce nie jest czysty ,mistrzostwo, spadek załatwia się w różnoraki sposób nie tylko przekupstwem ale i tzw.sposobem(silniki 600).

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    buabuabua
    sam piszesz bzdury - podalem przyklady przekupstwa i podalem te ktore mi pierwsze przyszly do glowy czyli mojego klubu a ty wyjezdzasz z tekstem ze za kazdym razem w roli glownej unia leszno - pewnie ze tak bo nie szukam u innych tego co jest u nas. a chodzilo mi o wyzszosc klasy sportowej , choc nad moralna tez bym mogl podyskutowac....

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale kłótliwy ten nasz moderatorek.
    a tak na marginesie to usuneliscie jeden z wpisow falubazziniego, bo niby kogos obrazal.
    lynx tez tam o kims mowi ze jest głupi. moze jak chlopaczyna ochlonie i przeczyta to sam swoj wpis usunie?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx,przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś o północy.
    Moja rada, za długo pracujesz(w nocy).

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykłady z Torunia:
    Pamiętam mecz z Lublinem.Ostatni mecz rundy zasadniczej w Toruniu.Apator gdyby wygrał nie zmienił by swej pozycji.Ale zakończył by sezon z kompletem zwycięstw na własnym torze.Lublin gdyby przegrał spadł by do 2 ligi.Zgadnijcie kto wygrał?Lublin.Kuczwalski o ile się nie myle 2 taśmy(wtedy K.Kuczwalski był czołowym jeźdzcem polskiej ligi)Bajer też dał dupy ale szczegółów nie pamiętam.To był jedyny przypadek do którego jestem pewien że mecz był sprzedany.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pamietam ale nie wiem czy były to przekupstwa to tylko moje domysły
    Wiec to było 2 lata temu jak GKS spadł do 1 ligi.....mecz z WTS-em był ostatni w sezonie......oczywsice wygralismy i przypuszczam ze "walizki" mogłby pojsc w ruch
    Ale jeszcze wiekszy przekret poszedł w Czestochowie gdzie tamtejszy CKM niespodziewanie:P przegrał z walczącą z moim klubem Unią Leszno:P pamietam ze zawiódł Loram i chyba Holta przypadek.....moze nagły spadke formy.....zbijanie KSM...cz też "walizki"??????

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że cały czas w roli głównej występuje moja Unia! To ja mam też przykład sprzedawania meczy (prawie na 100%). Już od paru lat za każdym razem jak w Lesznie zjawiali się wrocławianie to Jankes miał "kiepski" dzień. Przypadek???

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie zaobserwowałem czegośtakiego jak sprzedawanie meczy..... prędzej mozna zauważyć "mniej zaangażowania" i zawodnika a nie u całej drużyny, przykad: sezon 2001 Wanda Kraków - Unia Tarnów, arcyważny mecz, jak Unia wygra to awansuje do I ligi.Najleprzy zawodnik II Ligi,Mario Jirout zarządał dwa razy wyższej garzy za ten mecz niż za inne, a gdy usłuszał odmowę zrobił 0 punktów..

  26. Powrót do góry    #26
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W 1986 po barażach Unii Tarnów ze Śląskiem Świetochłowice zdyskwalifikowano na dwa lata J. Kochmana (Śląsk) - podejrzewano go wiadomo o co...

    hellraiser


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    PAYNE!
    flustracji to powinien dostac falubaz bo wygral tylko 4 pkt z" takim cieniasem"
    a mialo byc 55-35?
    co sie stalo?
    a z rawiczem bylo tak ladnie
    i tak nie wejdziecie a my mamy baraze
    w gnieznie nadrobimy i to ja bede sie smial ostatni i wam symulant stojanowski nie pomoze!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ty się znasz na żużlu?Co ty głupi ośle gadasz.Zobacz kiedy wy ostatnio byliście w ekstralidze.Chyba pół wieku temu.Zkż ma swoich wychowanków i utalentowaną młodzież.To klub z przyszłością a gdziezno to tonąca łódka coraz bardziej grznąznąca w bagnie.Bez przyszłości.I tak nawet Cegła wam nie pomoże.Jesteście za słabi kibolugniezno.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty sam
    Cos ty sie kazdego tak czepiasz 4 wpisy a 2 ktore zdążyłem przeczytać są bezsensu tylko komuś wrzucasz zastanów sie nad tym co piszesz........
    I co nawet sie boisz podac swojego maila i nr gg strach cie obleciał?????/

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do kibolgniezno:a ty jeszcze nie przelknales tej porazki w zielonce?:)
    mialo byc 55-35, a okazaliscie sie na tyle silni, a my slabi ze bylo inaczej.wiesz jednak po czym poznaje sie dobra druzyne? po tym jak potrafi zwyciezyc kiedy jej ne idzie.bo wtedy trzeba pokazac charakter.
    a po czym poznaje sie druzyne słabą? po tm ze boi sie zwyciezyc.nawet kiedy otwiera sie przed nia szansa niespodziewanego zwyciestwa w pewnym momencie gubi sie i nie potrafi uniesc odpowiedzialnosci za wynik.
    FALUBAZ - start 47-43!!!
    gniezno szmato co ty na to?

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne masz racje ale bez szmat to nic nie da. kibolgniezno i tak jest zapatrzony w swój start a ty tego nie zmienisz
    Pozdrawiam:)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do *****istej drużyny z Gniezna....

    To że byliście liderem po pierwszej kolejce i żeście nieźle pojechali w Zielonce to nie znaczy że już macie e-lige a zachowywujecie się jak byście przynjamiej mistrza zdobyli w tam tym seznoe. Ludzie wyluzujcie trochę .....

    Podniecacie się Cegielskim a Darkin i Rempała ojechali go...a taki mistrz śwata miał być ...... a zresztą z kąd wiecie że nie wyhu*a was tak jak Gdańsk.????

    Teraz Gniezno jest jedyną drużyną której nie darze sympatią a to wszystko przez zarozumiałych kibiców........ i życzę wam żebyście zajeli to 3 miejsce i żebyście nawet w barażach nie jechali.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Krufka masz racje.Pustak niedługo ich wydyma jak nas.
    Taki już jest... cóż. Pustak..

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Krufka dajesz sie sprowokowac paru gościom. Nie oceniaj ludzi z Gniezna na podstwie kilku wypwiedzi "internałtów" ;)

    pozdrufka i nie podpalaj sie tak predko...

    A jakby nie patrzec to Cegielski od Grzeska jest lepszy, choc uwazam, ze potencjal Rempala ma wcale nie mniejszy.

    hellraiser

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu piszecie nie na temat? Znowu o Krzysiu Cegielskim.
    P.S. A ja wam mowie ze Cegla ma racje i to Gdansk jest winny. Jak sie nie ma pieniedzy to sie nie kontraktuje takich asow. Kto w tych naszych klubach pracuje? Tak sie zastanawiam czy dzialacze znaja podstawy ekonomii? Sorki za wypowiedz nie na temat;)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Miesiek

    Czemu piszecie nie na temat? Znowu o Krzysiu Cegielskim.
    P.S. A ja wam mowie ze Cegla ma racje i to Gdansk jest winny. Jak sie nie ma pieniedzy to sie nie kontraktuje takich asow. Kto w tych naszych klubach pracuje? Tak sie zastanawiam czy dzialacze znaja podstawy ekonomii? Sorki za wypowiedz nie na temat



    Nie wiem czy wiesz ale jak kupowaliśmy Cegłe to on był
    żużlowcem na 2 lige.
    W Pergo mało jeździł.My mu stworzyliśmy warunki w których mógł zaczać wygrywać.Chodzi mi o ciągłe starty.
    On nie był wtedy żadnym asem chyba że Asem Polsatu :P :P :P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorki hellraiser jeśli cię uraziłem....

    Ale wqr mnie niektórzy goście którzy oprócz Startu nie widzą nic...
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •