Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Duscher przeprosił Beckhama

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-08-2001
    Postów
    2,766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Duscher przeprosił Beckhama

    Pomocnik Deportivo La Coruna Aldo Duscher przeprosił Davida Beckhama za swój faul na Angliku, który spowodował złamanie kości śródstopia gwiazdora Manchesteru United i kapitana reprezentacji Anglii.
    Argentyńczyk wyraził nadzieję, że Beckham mimo wszystko będzie mógł zagrać na tegorocznych mistrzostwach świata. Powiedział: "To był brzydki faul i przykro mi, że Beckham jest kontuzjowany. Wiem, jak to ważne dla Manchesteru i dla Anglii."
    www.onet.pl


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David Beckham to z cala pewnoscia jeden z najlepszych pilkarzy swiata i gdyby nie mogl grac na MS byloby to wielka strata dla tej imprezy. Ja rowniez zaluje ze kapitan reprezentacji Angli doznal tak ciezkiej kontuzji ale moim zdaniem wokol jego sprawy robi sie za duzo szumu. Rozumiem Beckham to Becham ale niektorzy jego kontuzje traktuja jak koniec swiata,troche opamietania przeciez Anglicy maja tez kilku innych naprawde dobrych pilkarzy. To juz nie jest smutkem z powodu kontuzji Beckhama to przedstawienie, przynajmniej moim zdaniem!
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do scarletta

    Sluchaj !!! Beckham w tej reprezentacji kierowal praktycznie kazda akcja. To w glownej mierze od nie go tam wszystko zalezy. Nie maja zadnego innego rezysera gry n amiare Davida. On jest sercem tej druzyny, tak ze nie mow mi ze strata tego zawodnika mozna zastapic byle kim innym. On jest dla tej reprezentacji bezcenny - bez niego nie polapiom sie za bardzo.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie twierdze ze Beckhama mozna kims zastapic i doskonale zdaje sobie sprawe ze to jeden z najlepszych pilkarzy swiata. Lubie Beckhama, wspolczuje mu i trzymam kciuki zeby zagral w Korei i Japoni ale ten caly szum jaki wokol niego zrobiono to juz przesada. David Beckham tez jest czlowiekiem i podobie jak inni pilkarze jest narazony na kontuzje wszyscy powinni zdawac sobie z tego sprawe. Beckham powinien teraz w spokoju leczyc kontuzie a nie byc gwiazda tv.
    Poza tym o ile dobrze pamietam to wlasnie Beckham byl antybiohaterem poprzednich mistrzostw wiec takim idealem nie jest!!
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy każdy z was widział ten faul na Beckhamie. Co z tego, że go przeprosił. Przecież za takie coś powinien dostać taką karę, że odechciałoby mu się czegokolwiek. Oprócz tego powinien być zawieszony na dłużej od piłki. Głupie jest tłumaczenie, że był to faul przypadkowy. W obydwu meczach dało się zauważyć, że gracze Deportivo polowali na nogi piłkarzy Manchesteru. I to musiało się tak skończyć. Zawodnik czeka na mistrzostwa 4 lata a tu jeden idiota pozbawi go wyjazdu na tą największą imprezę piłkarską.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •