Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: bez dymow prosze w niedziele!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bez dymow prosze w niedziele!

    mam mala prosbe zarowno do kibicow z leszna jak i z wroclawia. jak dobrze nam wszystkim wiadomo, juz od dluzszego czasu dochodzi do sporow miedzy nasyzmi druzynami. zarowno miedzy prezesami jak i samymi zawodnikami. dlatego prosilabym, aby mecz ten odbyl sie w pokojowej atmosferze. wroclawsy kibice (zwlaszcza ci spod wiezy) sa bardzo oddani i wierni swojej drunie, dlatego jesli leszno zacznie zachowywac sie "nieladnie" i bedzie wykrzykiwalo jakies chamskie texty do naszych, to oni tego nie popuszcza.oczywiscie sytuacja moze byc odrotna, ale sami wiecie jak to jest.


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Faktycznie relacji miedzy klubami nie mozna nazwac przyjacielskimi,niemniej jednak od pewnego czasu daje sie zauwazyc pewna poprawe. Nie dochodzi juz do gwaltownych spiec miedzy prezesami, w milej atmosferze odbyl sie sparing we Wroclawiu, wiec nalezy byc dobrej mysli...

    Takze na forum mimo, ze dochodzi do ostrej wymiany pogladow, to generalnie jest milo ( chocby para Lynx - Colombo - przeciez jeden nie moze byc bez drugiego;) Do Wrocławia prawdopodobnie kilka osob pojedzie juz w koszulkach SportsBoardu ( jak pogoda pozwoli ), wiec prosba do Wrocławian - wypatrujcie swoich!:)))
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no culumbo - zaluz koszulke i bede wiedzial kogo scigac:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    zreszta i tak cie znajde;P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadziej,że będą dymy, ale tylko te ze świec:):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, ale byłem w Lesznie i znam kibiców Unii. Oprócz nielicznych osób w Lesznie, ktrozy są ok, reszta... bez komentarza...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    kto usunął mój wpis o koszulkach!?!?!?!??!?!?!?!?!??!!? wiem że nie był na temat , ale gdzie to mialem napisać jezeli Darkness na gg nie odpowiada????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem zawsze grzeczny i coolturalny :)
    A do prosby damy kazdy powinien sie ustosunkowac :P

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ja wiem pod wieza nie siedza wcale tak oddani fani, Ostatnimi czasy siedzi tam sama "cholota" ktora psuje tylko wizeruek wroclawskich kibicow.A co do zadym : nie bylo i mam nadzieje ze nie bedzie.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wroclawscy kibole

    mam nadzieje ze bedzie lepiej niz rok temu, gdy unia dostala sromotne baty, a mimo to wroclawscy kibole obok ktorych mialem "przyjemnosc" siedziec krzyczeli txty w rodzaju : "unia, unia, zwal se.....". we wroclawiu kibole sa faktycznie zazwyczaj kulturalni, ale na meczach z unia juz tak milutko nie jest. wiem bo studiuje we wrocku i kilka razy juz tutaj na lidze bylem. z drugiej strony ultrasy z unii tez do swietoszkow sie nie zaliczaja...
    tak wiec - oby wygral lepszy ale niech to bedzie UNIA :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •