Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Co sie dzieje w POLONII B.

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co sie dzieje w POLONII B.

    Czesc! Jestem nowym uzytkownikiem sportsboard...Kibicuje od lat bydgoskiej polonii. Mam 28 lat. a od dwunastu lat jestem zagorzalym kibicem...
    Niepokoje sie ostatnio atmosfera przy ul. Sportowej 2.
    Mimo, ze wczorajszy mecz Polonia wygrala nie mialem zbyt usmiechnietej miny:(
    Z dobrze poinformowanego zrodla wiem, ze istnieje duzy konflikt na linii KAMINSKI-GRUSZKA-ROZYCKI.
    Cala sprawa rozpoczęla sie zima, gdy kontrakt podpisal JACEK GOLLOB. Podobno sekcja zuzlowa z przewodniczacym Markiem Kaminskim KATEGORYCZNIE ODRZUCILA MOZLIWOSC KONTRAKTOWANIA starszego z braci GOLLOBOW!!!Prezes klubu LECH RÓŻYCKI odrzucil stanowisko sekcji i KONTRAKT PODPISAL. Wtedy to zawrzalo w ZUZLU i od tego czasu wszelkimi sposobami KAMINSKI chce "wygryzc" ROZYCKIEGo, wstawiajac w to miejsce GRUSZKE. Od pewnego czasu trwa nagonka na PREZESA RÓŻYCKIEGO i ludzi z nim wspolpracujacych. SEKCJA podzielila sie na zwolennikow ROZYCKIEGO(GOLLOBÓW)i KAMINSKIEGO(PROTASIEWICZA). Podobno nawet wczoraj KAMINSKI staral sie wytlumaczyc slaba jazde PEPE atmosfera w klubie.
    Straszne rzeczy dzieja sie wiec przy sportowej, moim zdaniem gierki polityczne przybieraja zbyt duze rozmiary. mam nadzieje, ze sytuacja sie wyjasni.Jedno co wiem, to ze w tej chwili w sekcji zuzlowej jest 5 czlonkow z opcji Pepe i tylko 1 czlonek Tomka. W cala sprawe dodatkowo miesza sie STACHOWICZ - prezes Pentela i czlonek sekcji.
    Wszystko mocno zawirowalo i... oby nie skonczylo sie to tragicznie.
    ZAniepokojony kibic


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I MACIE PO MISTRZOSTWIE

    Jeden kandydat do tytulu miej?
    Przykro mi

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm...no jest lekkie zamieszanie,ale już 20 kwietnia się rozwiąże,będziemy mieli prezesa,ale mistrzem zostaniemy,bo wszyscy będą się strać żeby pokazać że są lepsi hehe..

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykro mi ale nie masz znaczenia co do tego,zdecyduj ci co najlepiej wiedza co kto zrobil pozytecznego dla klubu.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno do tej całej akcji dołączy się w najbliższym czasie...nie kto inny jak Papa-Gollob w obronie synów...i wtedy dopiero będzie jazda ...jak za dawnych czasów :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po jaką chol*** jakieś owoce w klubie i to jeszcze czerwone.
    Polityka ze sportem nie kojarzy się dobrze

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra gadajcie co chcecie,nie będę się kłócić,ale nie macie racji.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to napisz ewelino czemu nie mamy racji?
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Owocowo :)

    Pan Gruszka chyba za bardzo zaczął się interesować Polonią. Może niech sobie lepiej przypomni za co diete poselską bierze. Za plątanie się w sprawy bydgoskiego klubu ??? Nie wydaje mi się.
    Na początku byłem pozytywnie nastawiony do planów Pana Kamińskiego i posła Gruszki, ale teraz widzę że ten duecik wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie. POINT-S też się chyba zabardzo zaczął panoszyć w Polonii, zachowują się conajmniej tak jakby dali nie wiadomo ile kasy na klub. Dali tylko 800 tys ( jesli się mylę proszę mnie poprawić ). Co to jest dla klubu żużlowego ?? To są chyba środki na rozpoczęcie sezonu.
    Jak narazie zakontraktowanie Jacka wydaje się być dobrym posunięciem. 13 punktów to bardzo dobry wynik. Niech Jaca jeszcze tak pojeździ przez 4-5 kolejek i nikt Różyckiemu nie będzie mógł zarzucić, że popełnił błąd, jakby do Gollobów, Wiltshire'a, PePciocha i Loramskiego doszedł Gustaw to by było interesująco.

    Nie wiem jak wam, ale mi się rządy Różyckiego podobają (jeśli te długi to plota), Poloniia odnosi duże sukcesy, a więc obecny prezez ma w tym duże zasługi.

    Ewelinko a co zrobił twój czerwony tato dla naszego klubu ??
    Załatwił średniego sponsora i nic więcej, a więc po co ty się wogóle wtrącasz w dyskusje poważych ludzi.

    Lepiej posadź tate przed moniotrem i niech sam się zareklamuje.

    poTFoor

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla twojej wiadomości dali 400 tys

    pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do 375 tys od sponsorów biegów, to jeszce nikt nie zapłacił i nie zanosi sie zeby zapłacił.(kampania wyborcza).

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co ja wiem,a za wiele w tych sprawach nie wiem tio no załatwił sponsora może nie najlepszego ale jest a mielismy z tym problemu i załawtwił cała liste sponsorow.potfoor ja sie nie wtracam tylko mowie wam ze jest troche inaczej niz myslicie,wiecej nic nie mowie bo znowu uslysze ze jestem....

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak jest ???
    skoro jesteś taka uświadomiona ???

    Może niech nam to twój tato wytłumaczy, bo ty sobie z nami rady dziewczynko nie dajesz.

    Nich wpadnie na Forum jak go wyborcy proszą ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe obawiam się że nie wpadnie.Wsumie to tak chwalicie tego Różyckiego,a z niego to jest po prostu...,wiem to od sporej grupki osób(a nie od mojego ojca!)Ja uważam że Pan Lech nie powinnien zostać prezesem,wsumie wcale nie chce żeby moj ojciec zostal prezesem ale kto ma zostac?a od Rózyckiego to smierci na kilometr.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    spotkaly sie dwie opcje czerwona z czarna

    POLITYKIEROM Z LEWEJ UI POLITYKIEROM Z PRAWEJ WNOSZACYM TYLKO SWOJE NIECNE ZAMIARY MOWIMY STANOWCZO NIE ZWLASZCZA Z TEJ LEWEJ ( UFF JACY TO CZERWONI BURACY ) PO CO SIE TAKI DUPEK WTRACA DO SPRAW SPORTOWYCH BO WIETRZY W TYM DOSKONALY INTERES LICZY NA POPARCIE WYBORCOW CHCE SIE POKAZAC NA KILKU SPOTKANIACH W GRAONIE ZUZLOWCOW POPRZECHWALAC CO TO ON NIE ZROBIL DLA KLUBU A JAK JUZ MU UWIERZA OPUSI TEN WASZ GRAJDOLEK NA SPORTOWEJ I POJDZIE NA CIEPLY FOTELIK NA URZAD ... ZNOW WAS ZROBI NA SZARO NIE PIERWSZY RAZ
    A TAK WOGOLE TA EWELINKA POWINNA SIE QWSTYDZIC ZA SWOJEGO TATUSIA PEWNIE DO NIEDAWNA JESZCZE UWAZAL MARKSA I ENGELSA ZE STALINEM NA CZELE ZA WZOR DO NASLADOWANIA A TERAZ MU SIE PODOBA ZGNILY KAPITALIZM COZ ZA ZMIANA MYSLENIA HEH
    POZDRAWIAM ZANIEPOKOJONY KIBIC Z TORUNIA "KRZYZAK" JAK Z WAMI WYGRAC TO TYLKO W SPORTOWEJ ATMOSFERZE A NIE ZEBY POTEM MOWILI ZE WYSZLO TAK SLABO BO SA PROBLEMY W KLUBIE..

    TORUNCZYK WIERNY KIBIC ANIOLOW

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewelinka jak zwykle dala wyraz swojej inteligencji i jak zwykle jak najlepiej reprezentuje tatusia - no coz wychowania nie mozna kupic za pieniadze... z tym trzeba sie urodzic - albo jest sie cepem albo i nie...:)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe dobra troche se jaj porobilam troche glupotek wam nagadywalam ale juz koniec,nie chce mi sie.Ale przyznacie czy nie bylo ciekawie hehe

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ufff

    Witam!
    Jezeli to wszystko co pisalas to byly glupotki - to na prawde udalo Ci sie nas nabrac - mam nadzieje, ze faktycznie jestes madrzejsza niz niektore twoje posty. Nie powinnas na przyszlosc w tak powazny sposob obrazac wysoko postawione osoby. Twoj tata-posel moze miec przez to powazne problemy.
    Jezeli jeszcze cos moglbym Ci podpowiedziec, to powinnas PRZEPROSIC na lamach sportsboard pana prezesa Rozyckiego, bo on byl glownym celem Twoich listow-glupotek.
    POZDRAWIAM

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składam kondolencje
    za niespełna 2 godziny przegracie z Wroclawiem

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składam kondolencje
    za niespełna 2 godziny przegracie z Wroclawiem
    Mecz się zacznie za ponad dwie godziny :)
    A kondolencje to sobie zostaw na lepszą okazję - jak Bydgoszcz przyjedzie do Wrocka ... może się przydadźą twojemu WTS-owi

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ich endschuldige herr rozycki.moze byc?hehe

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WOW!

    "Ich entschuldige herr rozycki"
    BRAWO! BRAWO!
    A wiec jednak jestes OK! Dla niezorientowanych tlumacze co na pisala Ewelinka Gruszka "PRZEPRASZAM PANA RÓŻYCKIEGO".

    P.S. Jeszcze tylko w 99 innych jezykach i juz pewnie nikt nie bedzie sie gniewal ...:)))))))

    POZDRAWIAM

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewelinka mam nadzieję, że teraz zaczniesz nam przedstawiać swoje bardziej poważne poglądy na tematy związane z żużlem i bydgoskim klubem.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •