Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 430

Wątek: XI kolejka EE: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 16.06 godz. 16.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach

    XI kolejka EE: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 16.06 godz. 16.00

    Spotkanie derbowe już za 6 dni, a nikt jeszcze nie kwapi się z założeniem wątku. Co ciekawe mecz ten nie będzie tak istotny dla losów tabeli, czy medalu jak to miało miejsce w ostatnich latach. Falubaz powrócił po wpadce w Tarnowie na właściwe tory. Pięć punktów przywiezionych w meczach wyjazdowych i jedna porażka u siebie sprawia, ze Falubaz (patrząc na terminarz i łatwość meczów u siebie) w zasadzie jest bardzo blisko drugiego miejsca po rundzie zasadniczej.

    Stal Gorzów z kolei wygrała arcyważne spotkanie we Wrocławiu i wydaje się, że jest bliska utrzymania. Gorzowianie, co ciekawe mogą wykorzystać niemoc i problemy innych zespołów i awansować do pierwszej czwórki. Jednak, aby tak się stało, gorzowianie musza wygrać do końca wszystkie mecze u siebie (Toruń,Częstochowa, Wrocław i Tarnów) i dorzucić jakąś wygraną na wyjeździe lub zdobyć jak najwięcej bonusów.

    Niedzielny mecz będzie bardziej prestiżowany, a niżeli będzie decydował o losach, ktoregos z klubów. Jedynie Zielona Góra będzie chciała zrewanżować się za sensacyjną porażkę w pierwszej rundzie, a Gorzów spróbować powalczyć o bonus, bo na nic więcej nie ma co liczyć. W składzie Gorzowa szykują się na ten mecz zmiany. Pojedzie już Daniel Nermark, który wraca po kontuzji oraz Linusa Sundstroema (który swietnie jeździ u siebie, jednak słabiej na wyjazdach) zastąpi prawdopodobnie Gapiński.

    Jak ja bym ustawił skład na Falubaz? Odważny!
    1. Nermark
    2. Gapiński
    3. Hlib
    4. Kasprzak
    5. Iversen
    6. Zmarzlik
    7. Cyfer

    Dlaczego tak? Przypomnialo mi się ustawienie Częstochowy sprzed kilku lat kiedy ustawili pod czwórką Hancocka i pod piątką Pedersena. Jeżeli byśmy tak zrobili, to w 13 i 15 biegu mamy największe armaty. Dajac tez Cyfera po "7", to w przypadku fatalnej jazdy, to po czwartym wyścigu już go na torze więcej nie ujrzymy. Mecz taktycznie też można poprawadzić tak, zby z rezerw puszczać początkowo tych nieco słabszych (Nermark - o ile zaskoczy) i Zmarzlik. Taktyka jest prosta: Na początku próbować trzymać wynik (kiedy mecz jest nerwowy i obie ekipy walczac z przełożeniami), a na koniec zostawić największe armaty! Przypominam, ze jedziemy tam zdobyć 41 punktów i taka taktyka wydaje się najbardziej ciekawa.

    PS Ten mecz będzie prawdziwym sprawdzianem trenera Palucha. W Zielonej na pewno Stal będzie przegrywać i kluczowe będzie poprowadzenie taktycznie meczu tak, aby mieć jak najwiekszą szansę zdobyć 41 punktów.

    Pozdrawiam

    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 10-06-2013 o 14:07

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jaka taktyka, jakiej przegranej, jedziemy tam wygrać

    A tak serio, bonus to marzenie, a 38 pkt przyjme na klatę z honorem.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, no cóż tu można jeszcze dodać ? Bonusobranie czas zacząć.

    Ewentualny brak bonusa będzie dla mnie dużym zaskoczeniem. Puk kompletu nie zrobi w tym meczu, nie tej klasy przeciwnik. Rusty pójdzie ryczeć do kąta ale jakoś to przeżyjemy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wydaje mi sie, ze Stal zgarnie bonusa w tym meczu, jednak o zwyciestwo Falubazu jestem spokojny.

    Na papierze Falubaz wydaje sie byc o wiele mocniejszy, jednak derby to derby.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 10-06-2013 o 14:41

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mecz trzeba wygrać koniecznie, sprawa bonusa jest otwarta. Na ta chwile ciężko prorokować, bo Falubaz w meczach u siebie, prawie wszystkie mecze się męczy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze Stal zgarnie bonusa w tym meczu, jednak o zwyciestwo Falubazu jestem spokojny.

    Na papierze Falubaz wydaje sie byc o wiele mocniejszy, jednak derby to derby.
    Stal zgarnie bonusa?Chłopie wiecej wiary.
    O to ze Daniel zrobi mniej niz zawsze robiła ZZ jestem pewny,Puk przegra z Hampelem,Protasem,Dudkiem.
    Niby Zmarzlik sie obudził,Kasper smiga ale to za mało by zdobyc 41 pkt.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Stal zgarnie bonusa?Chłopie wiecej wiary.
    O to ze Daniel zrobi mniej niz zawsze robiła ZZ jestem pewny,Puk przegra z Hampelem,Protasem,Dudkiem.
    Niby Zmarzlik sie obudził,Kasper smiga ale to za mało by zdobyc 41 pkt.
    Hmmm musialbys kiedys przyjechac na derby i zobaczyc jak zawodnicy ida na zyletki. Stal moze byc bardziej zdeterminowana na tego bonusa i po prostu go zdobyc. Nie zdziwie sie. Ja wierze w swoja druzyne i napisalem ze wygraja. Derby jak to sie mowi od lat, rzadza sie swoimi prawami i ciezko cokolwiek typowac. Ile razy ucieralismy nosa w PO Gorzowowi w ostatnich paru latach, gdzie sasiedzi z polnocy byli juz przekonani w 100% o awansie wyzej?( to ze tlumacza sie lancuszkiem sprzeglowym, kontuzja Pedersena czy tam deszczem to juz inna sprawa ) Niektorzy po tych wtopach farbowali sie nawet na barwy Falubazu - pozdro Skajłoker

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jak Falubaz nie będzie uciekał ze startu to będzie ciekawie, bo dojdzie właśnie wspomniana przez Ciebie motywacja i nóż na gardle. Ale to najpierw trzeba nie przegrywac startów...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak Falubaz nie będzie uciekał ze startu to będzie ciekawie, bo dojdzie właśnie wspomniana przez Ciebie motywacja i nóż na gardle. Ale to najpierw trzeba nie przegrywac startów...
    Falubaz chyba jeszcze w ani jednym meczu tego sezonu na swoim torze nie uciekal nikomu ze startow. O to wlasnie nei jestem spokojny...no ale pozyjemy zobaczymy.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    No właśnie w Częstochowie niepokojąco dobrze wam to szło...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    No właśnie w Częstochowie niepokojąco dobrze wam to szło...
    Pamiętasz Gniezno? Tam tez dobrze szło, i potem się zesr....

    Derby to derby, dodatkowa mobilizacja i stres,różnie to bywa.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze Stal zgarnie bonusa w tym meczu, jednak o zwyciestwo Falubazu jestem spokojny.

    Na papierze Falubaz wydaje sie byc o wiele mocniejszy, jednak derby to derby.

    No co Ty.Falubaz u siebie jednak jest mocny.Stal zdobedzie max 38 pkt a każdy wiecej można uznac za sukces.Wiara wiara ale realnie takie sa perspektywy.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak Falubaz nie będzie uciekał ze startu to będzie ciekawie, bo dojdzie właśnie wspomniana przez Ciebie motywacja i nóż na gardle. Ale to najpierw trzeba nie przegrywac startów...
    Myślę że przed tym meczem dużo większe ciśnienie (nie mylić ze sraczką ) będzie w Zielonej. Po tych żałosnych popisach w Gorzowie i Tarnowie nam kibicom należą się przeprosiny. Nie wypuszczenie Stali z 20 pkt będzie najlepszym sposobem
    Tor będzie twardy więc specjalnie nie obawiam się jakiś mega popisów duetu PUK-Kasprzak. Poniżej pewnego poziomu (dwucyfrowego w 6) nie zejdą, ale obaj zostaną przewiezieni na 5-1.
    Na twardym torze Zmarzlik nie poszaleje sobie. Hliba nie będzie istniał. Za to Nermark owszem. Jeśli będzie zdrowy i z przyzwoitym sprzętem to jego postawa może być decydująca o tym czy Stal obroni bonus.
    Gapa/Linus kompletna niewiadoma. Raczej nie spodziewam się po nich żadnych fajerwerków (czytaj więcej niż 3-4 pkt).

    Falubaz na takim torze nie ma wcale atomowych startów. Natomiast chłopaki na dystansie śmigają że aż miło. Dlatego spodziewam się sporo mijanek i meczu zakończonego wynikiem w okolicach 54-36.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Ale miła dyskusja, upewniałem się czy to na pewno wątek "derbowy' . Nabieram odwagi by usiąść miedzy kibicami Falubazu z szalikiem Stali.
    Moja propozycja na ustawienie składu.
    1. Iversen(13) 2 . Hlib(0) 3. Nermark(7) 4. Gapiński(5) 5 Kasprzak(10) 6. Cyfer(0) 7 Zmarzlik(6) w nawiasach prognozowana zdobycz pkt.-Iversen i Kasprzak po 6 startów.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jak Jabol zrobi PUK-a to bonus będzie dla ZG

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Paluch wziął się na spsób i ostatnio wysyła komisarzy dzień wcześniej, także w ZG pewnie komisarz będzie od piątku

    Baron coś tam marudził ,że Gorzów nasłał na nich komisarza, i był tam od soboty

    Raczej zbyt przyczepnie być nie powinno, bo to woda na młyn dla Ivera , Kaspera, i Zmarzlika, choć i Falubaz lubi lekko pod koło.

    Myśle ,że tor będzie kluczem do sukcesu, od niego zależał będzie wynik.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-06-2013 o 17:21
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #17
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    PUK 18 pkt.

    reszta meczu to zagadka

    Iversen ma 6 biegów. Falubaz musi wygrać indywidualnie pozostałe 9 aby nie martwić się o wynik

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    Ale miła dyskusja, upewniałem się czy to na pewno wątek "derbowy' . Nabieram odwagi by usiąść miedzy kibicami Falubazu z szalikiem Stali.
    Moja propozycja na ustawienie składu.
    1. Iversen(13) 2 . Hlib(0) 3. Nermark(7) 4. Gapiński(5) 5 Kasprzak(10) 6. Cyfer(0) 7 Zmarzlik(6) w nawiasach prognozowana zdobycz pkt.-Iversen i Kasprzak po 6 startów.

    Faktycznie widać, że ciśnienie mniejsze niż w poprzednich sezonach, gdyż w wątku spokojnie Falubaz częściowo zmazał plamę z Tarnowa i jest na prostej drodze do fazy play-off, a Stal odgoniła zmory z początku sezonu i też zaczyna nieśmiało myśleć o awansie do czwórki. Realnie patrząc, walczymy o ten jeden dodatkowy punkt i zdobędziemy go, jeśli PUK utrzyma swoją kosmiczną formę, Kasper i Zmarzlik nie zejdą poniżej swego zwykłego poziomu, a z drugiej strony nie wystrzelą zielonogórscy drugoliniowcy (sporo tych warunków ) Jeśli Jabłoński i Davidsson zaczną wygrywać z naszymi liderami, to o bonusie możemy zapomnieć. Z cytowaną prognozą z grubsza się zgadzam, są jednak w niej dwie wielkie niewiadome: Nermark i Gapiński. 12 punktów tych zawodników biorę w ciemno. Z kolei Cyfer powinien jakiś punkcik czy dwa przywieźć, a Iver zdobędzie więcej niż 13 ...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    a Iver zdobędzie więcej niż 13 ...
    Hmm, a minie się wydaje, że Puk, nie ukula tym razem, dwucyfrowego wyniku.

    A jak będzie to się okaże
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Derby jak derby, te z Lesznem budza we mnie wiecej emocji. Nalezy zlac Gorzow do 30-tu i tyle... 60-30 i 14 w 6 startach PUKA. Tak to widze.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-06-2013 o 22:46

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    dillinger (10-06-2013)

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Derby to derby, dodatkowa mobilizacja i stres,różnie to bywa.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak będzie to się okaże
    Przed tym meczem nie ma takich słów jak - różnie i okaże.

    Nasi kolarze bezwzględnie muszą wypłacić Zawarcianom soczystego liścia, bo inaczej Xmanagerx nigdy nam na forum nie wróci.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-06-2013)

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dzień dobry.

    Z całego serca zapraszamy do lepszego miasta. Nie wiem, czy fajnie będzie się kibicom przyjezdnym oglądało permanentne 5-1 dla gospodarzy, tym niemniej dobry żużel ostatnio w cenie, a i znajdzie się u gości jeden taki, który być może powalczy z rywalem.

    Atmosfera na luziku, bez większego ciśnienia. Piąte miejsce goście mają prawdopodobnie zapewnione, zatem bez stresu. A czy koledzy Iversena zrobią do kupy punktów 15 czy może 20, nie ma najmniejszego znaczenia. Dlatego też wynik oscylujący wokół 55-35 należy przyjąć jako pewnik, z lekkim wskazaniem na >55.

    A dlaczego jest spokój? Bo pewnego, zwykle mało spokojnego człeka, zawładnęło typowanie i zabawa w eksperta na jednym z bardziej popularnych medium żużlowym, za to mniej czasu poświęca ostatnio na głupie gadki. I słusznie

    Ze sportowym pozdrowieniem!

  25. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Wszystko bedzie zalezalo od Linusa. Jesli pojedzie slabo, to wygramy minimalnie, jak zrobi chociaz z 8 pkt to gdzies tak 38-52 powinno byc. Na dzien dzisiejszy typuje skromne 42-48, Falubaz na pewno bedzie odrabial taktycznymi i dzieki temu do 14 biegu beda wierzyc naiwnie w zwyciestwo.

  26. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A dlaczego jest spokój? Bo pewnego, zwykle mało spokojnego człeka, zawładnęło typowanie i zabawa w eksperta na jednym z bardziej popularnych medium żużlowym, za to mniej czasu poświęca ostatnio na głupie gadki. I słusznie
    Jest spokój bo w najbliższy czwartek w szczecińskim sądzie zapaść ma ważny wyrok. Nad zagubioną w leśnej głuszy chatką unosi się dym z kominka pracującego 24/7, w którym wesoły ogień pożera ważne dokumenty...kto by tam myślał o podgrzewaniu atmosfery przed jakimś tam meczem...nawet cygara niema kiedy zapalić!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi este za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-06-2013)

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta

    Derby jak derby, te z Lesznem budza we mnie wiecej emocji. Nalezy zlac Gorzow do 30-tu i tyle... 60-30 i 14 w 6 startach PUKA. Tak to widze.
    U mnie jest to samo, w tym sezonie mecz ze staleczką wyzwala mniejsze emocje , niż mecz z Lesznem. Ciśnienie jakieś mniejsze.

    P.S Co do kropeczki, słuszna uwaga. Sami Poloniści

    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Przed tym meczem nie ma takich słów jak - różnie i okaże.

    Nasi kolarze bezwzględnie muszą wypłacić Zawarcianom soczystego liścia, bo inaczej Xmanagerx nigdy nam na forum nie wróci.
    Liść jak najbardziej by się im przydał, ale niestety jest to pewna nutka niepewnośći co do wyniku. Mecz powinniśmy wygrać, ale ten bonus to jednak jakiś taki niepewny
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-06-2013 o 22:47
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Widzę, że nastroję przed meczem jak w roku poprzednim

    Mam nadzieje, że chłopaki ścisną pośladki i powalczą trochę. Kolejny znakomity występ Iversena, dobry Kasprzaka, przebłyski Hliba, Zmarzlika i Sundstroema, 3 pkt Cyfera i kilka pkt. Nermarka na niemal nieśmiganym sprzęcie. Wszystko jest możliwe. Może by tak 2 pkt. jak rok temu ?

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Info organizacyjne : Do Zielonej Gory nie trzeba zakladac najlepszych skarpet oraz majtek... ...W ZG nikt Wam w tylki oraz miedzy palce u stop zagladac nie bedzie P.S. z tego co widzialem na ostatnim meczu chyba nawet pare siedzonek zamontowali w klatce gosci...chyba nawet w barwach Gorzowa

  31. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    P.S. z tego co widzialem na ostatnim meczu chyba nawet pare siedzonek zamontowali w klatce gosci...chyba nawet w barwach Gorzowa
    Wyjątkowo perfidna prowokacja, pewnie jeszcze się okaże że łatwe do wyrwania!

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Czas zatrzymać marsz Staluchy, bo się ostatnio bracia z północy rozbestwili
    Ja to widzę tak: "Sobota Wasza, Niedziela Nasza".
    W sobotę w GP Gorzów zaszaleje Iversen i KK, Władek w ekstazie zaprosi ich do leśniczówki na cygaro i dobry koniaczek, a że się nie skończy na jednym to chłopaki będą mieli ciężko głowy w niedzielę Falubaz pyknie skacowaną Staluchę 60-30 i ponownie nastanie ład na świecie
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 10-06-2013 o 22:52
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Tak w ramach przypomnienia - Falubaz nie wygrał ze Stalą od 5 meczów. W zeszłym roku były dwa remisy w ZG i dwie wygrane Stali w Gorzowie. W tym roku już jedna wygrana Stali w Gorzowie. Więc może ta zła passa Falubazu spowoduje w zawodnikach z ZG dodatkową blokadę i strach przed rywalem....

  34. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    http://sport.zgora.pl/zuzel/zkz-czek...ow,d29725.html

    "Chcemy traktować ludzi godnie, na pewno nie będziemy odbierać kobietom torebek, rozbierać kibiców do skarpetek i robić takiego przeszukania jakiego nie ma nawet na lotnisku podczas kontroli."

    Wszystko super, a kto poniesie konsekwencje w przypadku gdy w torebkach tudzież gaciach zostaną wniesione petardy?

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wszystko super, a kto poniesie konsekwencje w przypadku gdy w torebkach tudzież gaciach zostaną wniesione petardy?
    Jak to kto ? Klub STal Gorzów, przecież to oni sa organizatorem wyjazdu swoich kibiców
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Jak to kto ? Klub STal Gorzów, przecież to oni sa organizatorem wyjazdu swoich kibiców
    Jak dostawaliście kary za wniesienie rac na stadion w Gorzowie to inaczej pisałeś... Coś o ochronie słabej, o nieudolności gorzowskiego klubu... Powiedz Mariusz, jaki wpływ ma gorzowski klub na poziom ochrony w Zielonej Górze? Dlaczego karana ma być Stal Gorzów skoro to Falubazowa ochrona nie będzie w stanie wykryć petard ukrytych w nowych skarpetkach?


    Ostatnio edytowane przez libky ; 11-06-2013 o 08:29

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Jak dostawaliście kary za wniesienie rac na stadion w Gorzowie to inaczej pisałeś... Coś o ochronie słabej, o nieudolności gorzowskiego klubu... Powiedz Mariusz, jaki wpływ ma gorzowski klub na poziom ochrony w Zielonej Górze? Dlaczego karana ma być Stal Gorzów skoro to Falubazowa ochrona nie będzie w stanie wykryć petard ukrytych w nowych skarpetkach?
    No oczywiście, że pisałem inaczej. Bo jestem zdania, że za kibiców, obojętnie jakiej ekipy powinien odpowiadać organizator (gospodarz). Ponieważ tylko gospodarz ma wpływ an to co dzieje się an obiekcie. Goście żadnego wpływu nie mają. Ale to jest moje zdanie. Zmora i spółka mają widocznie odrębne. Skoro biorą odpowiedzialność za swoich kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Z tego co Kopernik mowil w wywiadach przed derbami w Gorzowie od tego roku Falubaz bierze odpowiedzialnosc za kibicow gosci na stadionie przy w69 i tego samego oczekuje od organizatorow imprez na wyjazdach, stad nei chcieli brac odpowiedzialnosci za kibicow z ZG, wiec jesli podtrzymuja zdanie, to odpowiadac bedzie za zachowanie kibicow z Gorzowa klub z Zielonej Gory. Chyba, ze wypna sie teraz dupa na to co mowili miesiac temu i zmienia zdanie, co by mnie nie zaskoczylo.

  39. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Tak w ramach przypomnienia - Falubaz nie wygrał ze Stalą od 5 meczów. W zeszłym roku były dwa remisy w ZG i dwie wygrane Stali w Gorzowie. W tym roku już jedna wygrana Stali w Gorzowie. Więc może ta zła passa Falubazu spowoduje w zawodnikach z ZG dodatkową blokadę i strach przed rywalem....
    Ja uważam ,że powinni wygrać ze Staleczką choćby ze względu na to aby nie wpadli w "DÓŁ" psychiczny. Szkoda by było gdyby porażka doprowadziła do zawału senatora lub najwyższego trenera w Polsce.

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z tego co Kopernik mowil w wywiadach przed derbami w Gorzowie od tego roku Falubaz bierze odpowiedzialnosc za kibicow gosci na stadionie przy w69 i tego samego oczekuje od organizatorow imprez na wyjazdach, stad nei chcieli brac odpowiedzialnosci za kibicow z ZG, wiec jesli podtrzymuja zdanie, to odpowiadac bedzie za zachowanie kibicow z Gorzowa klub z Zielonej Gory. Chyba, ze wypna sie teraz dupa na to co mowili miesiac temu i zmienia zdanie, co by mnie nie zaskoczylo.
    Wiesz, że gdzieś dzwonią ale nie wiesz dokładnie gdzie. Miało tak być jak piszesz ale Stal się nie zgodziła na taki układ. Jeśli klub jest organizatorem wyjazdu grupy kibiców to z mocy ustawy bierze odpowiedzialność za tą grupe kibiców. I nie ma wtedy znaczenia co powie Jankowski czy Zmora. Aby pozbyć się tej odpowiedzialności to klub nie może być organizatorem takiego wyjazdu. Stowarzyszenie kibiców dogaduje się z gospodarzem i wtedy masz sytuację gdzie za przyjezdnych odpowiada gospodarz. Jeśli na te derby wyjazd organizuje klub Stal Gorzów to z mocy prawa musi odpowiadać za ewentualne wybryki swoich kibiców na stadionie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wiesz, że gdzieś dzwonią ale nie wiesz dokładnie gdzie. Miało tak być jak piszesz ale Stal się nie zgodziła na taki układ. Jeśli klub jest organizatorem wyjazdu grupy kibiców to z mocy ustawy bierze odpowiedzialność za tą grupe kibiców. I nie ma wtedy znaczenia co powie Jankowski czy Zmora. Aby pozbyć się tej odpowiedzialności to klub nie może być organizatorem takiego wyjazdu. Stowarzyszenie kibiców dogaduje się z gospodarzem i wtedy masz sytuację gdzie za przyjezdnych odpowiada gospodarz. Jeśli na te derby wyjazd organizuje klub Stal Gorzów to z mocy prawa musi odpowiadać za ewentualne wybryki swoich kibiców na stadionie.

    To samo moglbym napisac Tobie. Klub z Gorzowa zgodzil sie dokladnie na taki uklad, natomiast to ze kibice z Zielonej Gory nie zgodzili sie na traktowanie w ten sposob przed meczem to inna sprawa. Klub z ZG do samego konca nie chcial i nei organizowalby wyjazdu kibicow do ZG.

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Klub z Gorzowa zgodzil sie dokladnie na taki uklad, natomiast to ze kibice z Zielonej Gory nie zgodzili sie na traktowanie w ten sposob przed meczem to inna sprawa.
    Na żadnym etapie Zmora nie zgodził się na układ proponowany przez Jankowskiego. A co za tym idzie dość długo czekał na listę kibiców z klubu. Dopiero jak Jankowski powiedział wyraźnie, że listy takiej Stal nie otrzyma ponieważ Falubaz nie organizuje żadnego wyjazdu, to Zmora zaczął rozmawiać ze stowarzyszeniem kibiców. Zmora w mediach wiele razy powtarzał, że Falubaz wypiął się na swoich kibiców i nie chce brać za nich odpowiedzialności. Pod wpływem mediów zaczął jednak rozmowy ze stowarzyszeniem. Jednak tu nie dogadali się i nic z tego nie wyszło. Z całości wynika, że na mecz rewanżowy Stal Gorzów będzie organizowała wyjazd swoich kibiców. A będzie to wiadomo (chyba już jest) po fakcie, kto przyśle do ZG listę kibiców gorzowskich. Jeśli zrobi to Stal Gorzów jako klub to nikt ich nie może zwolnić z odpowiedzialności za tych kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie jest do konca tak jak piszesz, bo Zmora wpuszczajac kibicow z ZG nie bedacych zorganizowanym wyjazdem przez klub z ZG bierze za nich odpowiedzialnosc. W razie burdy, myslisz ze kare z SE dostalby zarzad net fansow w takiej sytuacji? Kibice z ZG odpuscili w momencie jak przyszla informacja o sposobie wejscia. Przeciez dogadali sie i klub z Gorzowa przyslal bilety do ZG i zaczela sie sprzedac, nieprawda? Kibicom nie spodobal sie sposob wpuszczania i olali sprawe, a tak bylo juz wszystko dogadane, bez udzialu klubu z ZG.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli na te derby wyjazd organizuje klub Stal Gorzów to z mocy prawa musi odpowiadać za ewentualne wybryki swoich kibiców na stadionie.
    A organizuje?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Stowarzyszenie kibiców dogaduje się z gospodarzem i wtedy masz sytuację gdzie za przyjezdnych odpowiada gospodarz.
    No i dokladnie taka sytuacja miala miec miejsce w GW. Klub dogadal sie ze stowarzyszeniem, przxeslal stowarzyszeniu bilety, zaczela sie dystrybucja itd..., natomiast pozniej stowarzyszenie sie wypielo, jak dowiedzieli sie jakie beda zaady wejscia na stadion. Gdyby mimo wsadzania Palucha w dupe zdecydowali by sie pojechac, wlasnie na takich zasadach bylby ten wyjazd. Co ma do tego Jankowski? PRzeciez od poczatku z Jankowskim nikt sie nie dogadywal tylko z kibicami.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na żadnym etapie Zmora nie zgodził się na układ proponowany przez Jankowskiego.
    Zgodzil sie natomiast wziac odpowiedzialnosc za kibicow z ZG, dogadujac sie ze stowarzyszeniem a nie z klubem z ZG...co sam w wyzej zacytowanym przeze mnie fragmentem twojej wypowiedzi napisales.

    Odnosnie ukladu proponowanego przez Kopernika, to w wywiadzie kopernik mowi, ze od tego sezonu zmienili zasady i biora odpowiedzialnosc za kibicow przyjezdnych...nie chodzi tylko o derby. Cos mowili bodajze o Toruniu, czy Lesznie.

    W ogole co to za uklad proponowany przez kopernika, zeby klub z Gorzowa finansowal naszym kibicom oprawy czy cos tam z reszty siana, jakie zostanie po oplaceniu swojej ochrony? Troche to zalosne bylo.


    Kopernik nie chcial wziac odpowiedzialnosci za kibicow z ZG i chcial zeby spadla na Stal Gorzow. Tak sie stalo. A jakies jego chore wymysly, ze wezmie odpowiedzialnosc za kibicow z ZG jak Zmora oplaci ochrone z ZG, to troche przegiecie paly. Nikt by na takie cos nie poszedl w obecnych czasach jesli chodzi o zuzel.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 11-06-2013 o 10:40

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie jest do konca tak jak piszesz, bo Zmora wpuszczajac kibicow z ZG nie bedacych zorganizowanym wyjazdem przez klub z ZG bierze za nich odpowiedzialnosc.
    A gdzie ja piszę, ze jest inaczej ?

    A organizuje?
    Domyślam się, że tak. No przecież Zmora w przy pierwszym meczu twierdził, że propozycja jankowskiego jest nie do porzyjęcia. Węc teraz sobie nie wyobrażam aby nagle zmienił zdanie i odmówił organizacji wyjazdu swoich kibiców
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Domyślam się, że tak. No przecież Zmora w przy pierwszym meczu twierdził, że propozycja jankowskiego jest nie do porzyjęcia. Węc teraz sobie nie wyobrażam aby nagle zmienił zdanie i odmówił organizacji wyjazdu swoich kibiców
    Ale on nie musi tego robic. Wystarczy, ze Kopernik bedzie konsekwentny w tym co mowil w wywiadzie i dogada sie ze stowarzyszeniem kibicow z Gorzowa, a nie ze Zmora.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    propozycja jankowskiego jest nie do porzyjęcia.
    Nikt o zdrowych zmyslach by jej nie przyjal. Czemu klub z Gorzowa, ma oddawac swoje zarobki klubowi z ZG ?

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale on nie musi tego robic. Wystarczy, ze Kopernik bedzie konsekwentny w tym co mowil w wywiadzie i dogada sie ze stowarzyszeniem kibicow z Gorzowa, a nie ze Zmora.
    Aby to było w ogóle możliwe to najpierw takie stowarzyszenie (o ile w ogóle formalnie istnieje) musiałoby zwrócić się z taką prośba do Jankowskiego. Jeśli to nie nastąpi to Jankowski nie może nic zrobić.

    Nikt o zdrowych zmyslach by jej nie przyjal. Czemu klub z Gorzowa, ma oddawac swoje zarobki klubowi z ZG ?
    Dla tego samego powodu co klub z ZG, oddając swoje zarobki klubowi z Gorzowa za kibiców gorzowskich. Takie proste rzeczy a tłumaczyć trzeba każdemu z osobna
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zarząd zapowiedział kibicom Stali , że jak zrobią chlew i klub dostanie przez ich zachowanie kary , to mogą zapomnieć o jakichkolwiek przywilejach . A trochę do stracenia mają. Podobno obiecali , że będą się zachowywać na tyle dobrze, że klub nie będzie ukarany. Ale gadanie to jedno a real drugie. Wystarczy kilka prowokacji i dym gotowy.

    A odnosnie meczu - myślę sobie - że nie ma co się rozpisywać. Slogan o nieprzewidywalnej w tym roku lidze jest akurat prawdziwy i jakimkolwiek wynikiem nie bedę zdziwiony. Wstawiłbym Gapę za Linusa- tak z ciekawości choćby , bo po upadku Szweda nie spodziewam się , żeby pojechał lepiej niż "głodny" Gapiński. Poza tym bywało , że całkiem dobrze punktował na SparArena.

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    - Kibice zielonogórscy wnoszą jakąś tam ilość materiałów pirotechnicznych i ochrona
    gorzowska nie znajduje u ani jednego z kibiców czegokolwiek co jest niezgodne z
    ustawą. W związku z tym problem tkwi nie tylko po stronie zielonogórskiej, ale również
    po stronie gorzowskiej. Postanowiliśmy w tym roku żeby kibice sami za siebie brali
    odpowiedzialność. Od tego jest stowarzyszenie kibiców "Tylko Falubaz". My bierzemy
    też odpowiedzialność za wszystkich kibiców drużyn przyjezdnych - dodał na koniec
    Jankowski.
    Źródło: Radio Gorzów

    Czyli za kibiców z Gorzowa klub z Zielonej tez bierze odpowiedzialnosc. Chyba, ze Kopernik zmienił zdanie!
    I teraz porownaj wytluszczone z tym co napisalem wczesniej na co zaczales pisac cos o jakis dzwonach


    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z tego co Kopernik mowil w wywiadach przed derbami w Gorzowie od tego roku Falubaz bierze odpowiedzialnosc za kibicow gosci na stadionie przy w69 i tego samego oczekuje od organizatorow imprez na wyjazdach, stad nei chcieli brac odpowiedzialnosci za kibicow z ZG, wiec jesli podtrzymuja zdanie, to odpowiadac bedzie za zachowanie kibicow z Gorzowa klub z Zielonej Gory. Chyba, ze wypna sie teraz dupa na to co mowili miesiac temu i zmienia zdanie, co by mnie nie zaskoczylo.
    Chociaz i tak mi zaraz napiszesz, ze nie mam racji i bija tymi dzwonami gdzies indziej Albo zinterpretujesz slowa Kopernika, ze mu wcale nie chodzilo o to co powiedzial
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 11-06-2013 o 11:40

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •