Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 122

Wątek: 15.07.2012 XII Runda DMP Unia Tarnow - Apator Torun

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    15.07.2012 XII Runda DMP Unia Tarnow - Apator Torun

    Jeden ze szlagierow tej kolejki,choc jeszcze dwa ,trzy tygodnie temu nic by na to nie wskazywalo.Cos sie jednak zmienilo,mam nadzieje.

    Tak jednak jak i druga druzyna ma swoje problemy.
    Hancock juz wrocil do scigania i to z bardzo dobrym skutkiem wiec tarnowianie o niego moga byc spokojni.
    Co z Kolodziejem,co z Wardem?
    Chodza sluchy,ze tak jeden jak i drugi ma szanse na wystep w niedziele , moze nawet nieco wczesniej.
    Bez wzgledu na sklad faworytem sa gospodarze.
    Druga linia w postaci pary V-M robi roznice praktycznie na kazdym torze.
    Sam nie spodziewalem sie tak dobrej postawy tych chlopakow.
    Juniorzy niby lepsi po stronie tarnowskiej,ale my mamy takie dwa chomiki co potrafia zaskoczyc.Ostatnio nawet zaskakuja.
    Bedzie ciezko,ale kazdy wynik w pierwszym biegu mozliwy,no ewentualnie nasza podwojna wygrana malo prawdopodobna.
    Liderzy ,zakladajac kontuzje Kolodzieja i Warda dosc wyrownani,bo Holder spokojnie moze pojechac na poziomie Hancocka.
    O wyniku zadecyduje postawa Miedzina i Sullego czyli nic nowego..Pojada poprawnie,bedziemy mieli fajne widowisko i walke do konca.
    Nasze chlopaki ten pojedynek potraktuja bardzo ambicjonalnie,wiadomo dlaczego.Sama ambicja jednak nie wystarczy.
    Mam nadzieje,ze kibice obejrza zaciety i widowiskowy pojedynek a znajac kibicow Jaskolek ,porazke z Apatorem przyjma honorowo.

    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 14:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Jeśli tym razem kontuzje nie będą prześladować Unii, to nawet przy ZZ za Kołodzieja wynik powinien być do przodu dla gospodarzy. Toruń jednak powinien zrobić dobry wynik, więc bez większego ryzyka można obstawiać w miarę zacięty przebieg spotkania.

    PS. Tutaj na forum już chwilę temu ustalono pary na półfinały play-off, więc ponoć niedzielny mecz to nie ostatni pojedynek tarnowsko-toruński w tym sezonie

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    PS. Tutaj na forum już chwilę temu ustalono pary na półfinały play-off, więc ponoć niedzielny mecz to nie ostatni pojedynek tarnowsko-toruński w tym sezonie
    szkoda, myślałem że spotkamy się w finale

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Prawie tydzień do meczu. Przed nami DPŚ - baraże i finał. Zapewne tak z toruńskiej drużyny, jak i tarnowskiej będą uczestnicy tych zawodów i oby nie, ale wiele może się zdarzyć. Przykład sobotniego półfinału z Bydgoszczy, gdy dwóch Unistów wraz z Emilem kłębiło się na pierwszym łuku, był dość wymowny i Tarnowianom w pewnym momencie zadrżały serca w obawie o ich los. No ale w sporcie żużlowym też nie każdy upadek musi się kończyć kontuzją, dlatego miejmy nadzieję, że do niedzielnego spotkanie obydwie drużyny przystąpią w swoich najsilniejszych składach.

    Odkąd pamiętam, to potyczki tarnowsko - toruńskie stały na wysokim poziomie sportowym i mam nadzieję, że w tą niedzielę pojedynki zawodników ze światowej czołówki na tymże poziomie będziemy oglądać.

    Faktem jest, że Unia w tym sezonie jest u siebie bardzo mocna /choć nie tylko u siebie/ i uchodzi w tym meczu za faworyta, ale znam to autopsji, że zawsze któryś z niedocenianych zawodników z Torunia ma w Tarnowie "dzień konia", co trochę burzy misterny plan Unii.
    Na prognozę kto wygra, będzie czas, gdy poznamy "dokładne" składy drużyn, bo tak jak już wcześniej zaznaczyłem, mamy tydzień z ważnymi zawodami.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Ja za to mam nadzieje, ze bedzie to w koncu watek meczowy, ktory bedzie chcialo sie czytac bez pieprzenia o jakims upadku, preparowaniu toru i pomocy sedziow. Sadzac po poziomie forumowiczow z Tarnowa jest na to szansa

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Oby absencja Darka na półfinale DPŚ nie była złym sygnałem, bo bez niego nie mamy szans w Tarnowie. Podobno łapka dalej boli, ew. zastępcy nie wypełnią tego braku. Chyba, że przewidując zwycięstwo w Kings Lynn bez Warda kierownictwo kagurów dało mu jeszcze odpocząć. Przekonamy się zresztą o tym w sobotę.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    versus
    ja jestem tego pewien. Zawsze jakoś tak z kibicami z Tarnowa udawało się nam dogadywać i normalnie rozmawiać. To jeden z nielicznych wątków, gdzie można spokojnie i rzeczowo wymienić poglądy, bez zbędnych emocji i kłótni.

    Faworyt jest oczywisty, nawet w przypadku braku Kołodzieja. Jak silna jest Unia w tym roku, pokazała już w Toruniu. Skoro już jednak jedziemy do pięknego Tarnowa to warto pokusić się o podjęcie rękawicy i nie oddawanie meczu bez walki.
    W nas również, po ostatnich dobrych występach torunian, na nowo odrodziły się aspiracje do wejścia do rundy play-off. Ten mecz będzie pewnego rodzaju papierkiem lakmusowym, który da nam odpowiedź na pytanie: Czy mamy po co tam awansować?
    A jako, że nadzieja umiera ostatnia, pozostaje wierzyć.

    ps. czy wiadomo już które mecze pokaże TV?

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. czy wiadomo już które mecze pokaże TV?
    Wg strony TVP Sport puszczą Leszno-Gorzów.
    Jaskółki w Gorzowie TV pokaże w następnej kolejce.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2012
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako, że to mój pierwszy post na tym forum to wypada się przywitać, a więc serdecznie witam sympatyków speedwaya i życzę wielu, owocnych rozmów na temat tak pięknej dyscypliny

    Nawiązując do meczu do daleki jestem od twierdzeń typu: łatwa wygrana Jaskółek. To tylko sport i pomimo mojej miłości do barw biało-niebieskich jestem gotów na każdy wynik, bo przecież dlatego tak kochamy sport, a konkretnie speedway ze względu na jego nieprzewidywalność. Wystarczy, że parę detali nie zagra jak np. problemy zdrowotne, defekty, pogoda i już mamy dreszczowiec. Jednak, z całego serca wierzę w zwycięstwo, ale na pewno nie dam sobie uciąć żadnej części ciała.
    Mam nadzieję, że ponownie zobaczymy w Jaskółczym Gnieździe wielkie ściganie, którego w ostatnich latach brakowało a w tym sezonie nie możemy narzekać. I tak jak złotymi literami w historii żużla zapisał się majowy mecz Tarnowa z Gorzowem, tak mam nadzieję, że Torunianie również dadzą z siebie wszystko

    Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ja jestem tego pewien. Zawsze jakoś tak z kibicami z Tarnowa udawało się nam dogadywać i normalnie rozmawiać. To jeden z nielicznych wątków, gdzie można spokojnie i rzeczowo wymienić poglądy, bez zbędnych emocji i kłótni.

    Faworyt jest oczywisty, nawet w przypadku braku Kołodzieja.
    I tym sposobem Howard w 3 krotkich zdaniach spacyfikowal wszelkie proby podgrzania atmosfery. To i dobrze, niech ja podgrzewa walka na torze a nie w watku

    Ja chcialbym tylko zauwazyc ze moze i faworyt jest oczywisty, ale wynik juz nie. Nie mowie tego z falszywa skromnoscia - licze ze wygramy z Aniolami, wiele na to wskazuje - ale przyznawanie sobie przed meczem punktow w tabeli byloby zbedną butą.

    To jak mocarstwowe zapedy ten sport potrafi szybko stonowac pokazaly ostatnie dni, gdzie na przestrzeni krotkiego czasu kraksy z gorszym lub mniej skutkiem zaliczyla prawie cala druzyna Unii (do tego dwukrotnie nasi zawodnicy kladli sie na tor jadac przeciw sobie). Efekt widzial kazdy - duzyna ktora nie smakowala goryczy porazki w tym sezonie polegla na terenie outsidera.

    Aniolow tez los nie oszczedzal ostatnio. Tym bardziej to czego oczekuje po najblizszym meczu to przede wszystkim sciganie bezpieczne i efektowne, a jesli okraszone zwyciestwem Jaskolek - a czemu by nie
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 10-07-2012 o 22:18

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    pachnie mi tu meczem na styku. Torun jakby lekko na fali wznoszacej, Tarnow jakby lekko przeciwnie. Ciekawe czy bedzie Ward, bo Kolodziej podobno ma byc.
    No i czy Ryan bedzie narzekal na tor?

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i czy Ryan bedzie narzekal na tor?
    możemy założyć, że będzie, bo z niego się zrobił ostatnio dyżurny smerf-maruda. istotniejszym jest pytanie: co na to sędzia? zakładam, że nic
    chyba, że Ryan zepnie poślady i walnie komplet bez marudzenia. jego takie akcje mobilizują (a propos Cieślakowych wywodów o płaczkach).

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Mimo że Szwedzi to mistrzowie w doprowadzaniu torów do pełnej "gotowości startowej", to dzisiejszy baraż, jak i sobotni finał DPŚ stoi po dużym znakiem zapytania ze względu na bardzo niekorzystną pogodę jaka panuje w Szwecji.
    Z czym to się wiąże? Doskonale zdają sobie sprawę kibice obydwu drużyn.
    Nawet gdy zabraknie Polaków w sobotnim finale, to i tak awansują Duńczycy z Madsenem, a Toruń ma już zaklepanego w finale Holdera i prawdopodobnie Warda, o ile kontuzja mu nie przeszkodzi.

    Miejmy jednak nadzieję, że cały DPŚ odbędzie się bez zakłóceń pogodowych, a co za tym idzie niedzielny mecz również się odbędzie o ustalonej porze.

    Jeśli chodzi o narzekanie na tarnowski tor, to w obecnym sezonie nawet Ryan nie będzie miał powodów, aby mieć jakieś wątpliwości co do stanu toru.
    Tor jak zwykle w tym sezonie będzie do walki i dlatego oczekujemy na dobre widowisko, gdzie wygra lepszy czyli tarnowska Unia /to tak żeby za słodko w tym wątku nie było/.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    WaluS
    tu nie jest słodko, tu jest normalnie, a że normalność jest na tym forum w wątkach meczowych od dawna tak rzadko spotykana więc nadziwić się nie można i człowiek zaczyna się zastanawiać co jest nie tak.

    Szkoda, że meczu nie będzie w TV (osobiście choć baardzo bym chciał do Tarnowa wybrać się nie mogę). Liczę, że Unibax pokaże co nieco w tym meczu. Na wygraną raczej nie liczę (na trzeźwo) ale byle z honorem i po walce do końca było.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Do nas ze Szwecji jedzie tylko Madsen, Torun ma troche gorsza sytuacje bo dwoch liderow jedzie w SWC.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jesli tylko wroca z milivanili calo o wynik jestem spokojny.
    Jeszcze takie czasy nie nadeszly zebym musial drzec o wynik w Tarnowie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli tylko wroca z milivanili calo o wynik jestem spokojny.
    Jeszcze takie czasy nie nadeszly zebym musial drzec o wynik w Tarnowie.
    Szkoda, że w Toruniu za to musiałeś to przechodzić.
    You will never walk alone.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Kingpin nie prowokuj, bo drażnisz naszego dyżurnego napinacza

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli tylko wroca z milivanili calo o wynik jestem spokojny.
    Jeszcze takie czasy nie nadeszly zebym musial drzec o wynik w Tarnowie.
    Pewnie, o bonusa w dwumeczu Toruń może być spokojny

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Kingpin nie prowokuj, bo drażnisz naszego dyżurnego napinacza
    Ktory to?

    Slyszalem ,ze na Slonecznej w empiku plakaty z Kamilem Pulczynskim ida jak swieze buleczki.Niedlugo beda dostepne tylko u konikow.
    Prawda to?
    Gdyby zabraklo,piszcie,dzwoncie.Zalatwie Wam plakat z Emilem.
    Jak nie ma roznicy to po co przeplacac?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-07-2012 o 17:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ktory to?

    Slyszalem ,ze na Slonecznej w empiku plakaty z Kamilem Pulczynskim ida jak swieze buleczki.Niedlugo beda dostepne tylko u konikow.
    Prawda to?
    Gdyby zabraklo,piszcie,dzwoncie.Zalatwie Wam plakat z Emilem.
    Jak nie ma roznicy to po co przeplacac?
    ja bym chetnie przygarnal. Nie mam jeszcze plakatu Sajfutdinova

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mecz i tak jest wygrany więc o czym tu gadać.

    Kingpin, jak wreszcie wpadniesz do Torunia chętnie zabiorę Cię na spacer po Słonecznej, pod warunkiem że w zamian pokażesz mi wspomniane miejsce.
    Plakat też poproszę, ale musi być z dedykacją od Ciebie.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Na Slonecznej w Tarnowie moja droga.
    Wygoglowalem se.
    Zartuje,wiedzialem. Kupowalem tam kiedys ksiazke o Ukrainie.Chcialem sprawdzic co warto zobaczyc......w Rzeszowie rzecz jasna.Nie w Tarnowie,nie.
    ..a za spacer trzymam za slowo.
    Wezmiemy Twojego meza jako przyzwoitke.

    Ogolnie to slyszalem ,ze przed meczem z nami u naszych przyjaciol z Tarnowa pelne szalenstwo.
    Strzyga trawniki,sprzataja ulice,myja auta,dziewczyny sie maluja,chlopaki w krawatach.
    Takze ten,przygotowania pelna para.Tylko nasi sie pewnie z tej uprzejmosci rozplacza i dadza d....

    Zaluje,ze nie moge osobiscie sprawdzic stanu przygotowan a mam u chlopakow i dziewczyny z Tarnowa pewien dlug.
    Jak Unia sie w tym roku utrzyma ,obiecuje Jaskolce,Leliwie,Lukierowi ,Darczello,Dziobakowi i innym ,ze go w przyszlym roku splace.Wpadnie moze i miles i inny Gierappa.Ciul z meczem,zrobimy se impre.Moze byc w Chemiku..p

    Dziobak,cos mi sie obilo o uszy,ze pracujesz na jakims lotnisku.
    Strach ma wielkie oczy co ? Oddawaj ten Zabikowy silnik zboju!!!
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-07-2012 o 08:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Spoko Kingpin.
    Właściwie najlepiej jak przespacerujesz się tylko z moim mężem. Ja już czuję się tam zbędna, bo w kółko tylko o nim gadasz i zapomnieć nie możesz...

    sorry za OT już nie będę

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    WaluS
    tu nie jest słodko, tu jest normalnie, a że normalność jest na tym forum w wątkach meczowych od dawna tak rzadko spotykana więc nadziwić się nie można i człowiek zaczyna się zastanawiać co jest nie tak.

    Szkoda, że meczu nie będzie w TV (osobiście choć baardzo bym chciał do Tarnowa wybrać się nie mogę). Liczę, że Unibax pokaże co nieco w tym meczu. Na wygraną raczej nie liczę (na trzeźwo) ale byle z honorem i po walce do końca było.
    Też się dziwię, że nie ma tu dziesiątek wpisów kolegów z miasta koło którego leży Rydzyna. Wreszcie. Widocznie nieudane protesty torowe Jankowskiego przed meczem Unii w Toruniu ich zniechęciły do dalszych wpisów bo naprawdę śmieszne były (i protesty i wpisy).

    Liczę to tak, że Holder zrównoważy Hancocka, Ward - Kołodziej to wielka niewiadoma po kontuzjach, Miedziński i Sullivan - Madsen i Vaculik - tu jak dobrze pójdzie to też w okolicach remisu może być.... choć Vacul jeździ, że ho ho, a Sullivan na wyjazdach jedzie dwa biegi - czyli tu może czekać nas przykra niespodzianka, Pulczyńscy kontra Janowski/Gomolski tu lekka przewaga gospodarzy, Ząbik - Jamróg/Lampart - tu również lekka przewaga gospodarzy... czyli po jakiś taktycznych jakieś 50:40 dla gospodarzy... ale to tylko żużel i patrząc na tych zawodników jednak jakaś niespodzianka może być mimo... że Unia wygrała w Toruniu powiedzmy sobie szczerze - jak chciała.

    Jakby ktoś chciał się jeszcze bujnąć do Tarnowa to mam 1 wolne.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    mała prośba: czy któreś z tarnowskich rozgłośni radiowych będzie przeprowadzać transmisję z tego meczu? Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdyż w radiu PIK nie da się już zdzierżyć tego co tam zapodają.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    mała prośba: czy któreś z tarnowskich rozgłośni radiowych będzie przeprowadzać transmisję z tego meczu? Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdyż w radiu PIK nie da się już zdzierżyć tego co tam zapodają.
    Tam też Olkowicz komentuje?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    mała prośba: czy któreś z tarnowskich rozgłośni radiowych będzie przeprowadzać transmisję z tego meczu? Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdyż w radiu PIK nie da się już zdzierżyć tego co tam zapodają.
    Bardzo prosze
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    mała prośba: czy któreś z tarnowskich rozgłośni radiowych będzie przeprowadzać transmisję z tego meczu? Jeśli tak to będę wdzięczny za info, gdyż w radiu PIK nie da się już zdzierżyć tego co tam zapodają.
    A ja Ci proponuję inną stację, aniżeli tą co podał kingpin, a mianowicie http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf

    Po kliknięciu 'słuchaj on-line' wyświetli Ci się tabelka z trzema miastami i wówczas klikasz na Tarnów. Gwarantuję Ci, że ich komentarz nie będzie Cię tak denerwował jak z RDN-u.
    Wystarczy, że zdenerwują Cię swoi kolarze wyczynami na tarnowskim torze, a nie żeby jeszcze ktoś w sitko głupotami strzelał.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    zdecydowanie popieram WaluSa - komentarzy duetu z RDN to jakis koszmar. Sa gorsi nawet od Olkowicza..

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Wszystkim Wam pięknie dziękuję. Wasze szczęście, że nie musicie słuchać transmisji w radiu PIK, tam zatrudnili do tego dziennikarza, który nadaje się tylko do tego aby nekrologi czytać

    WaluS - moi mnie nie zdenerwują bo nie liczę na zbyt wiele, co najwyżej mogą mnie pozytywnie zaskoczyć.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta

    WaluS - moi mnie nie zdenerwują ...
    Howard - żartowałem.

    Po obejrzeniu dzisiejszego DPŚ i widząc co na torze wyprawiają Wasi Australijczycy, zaczynam mieć małego cykora względem jutrzejszego meczu.
    Mimo wszystko liczę na świetne zawody i że te wywalczone punkty zostaną w Tarnowie. Oby pogoda nie pokrzyżowała nam szyków.

    Ps.
    Wiesz co Howard, fajnie i sympatycznie prowadzi się z Tobą dyskusję.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Pulczyńscy kontra Janowski/Gomolski tu lekka przewaga gospodarzy, Ząbik - Jamróg/Lampart - tu również lekka przewaga gospodarzy...
    No rzeczywiście "lekka" ...

    Tarnów przejedzie się po Was bez problemów, choć szkoda że TVP nie pokazuje tego spotkania, bo zobaczyłbym chętnie walkę Holdera i w mniejszym stopniu Warda z liderami Tarnowa, który wreszcie przygotowuje tor do walki ...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Realnie patrzac to jesli nasi uciulaja 40 pkt. to bedzie dobrze. Poza Holderem i Wardem nie wroze za dobrych wystepow innym naszym zawodnikow. Sully i Miedziak przywioza pewnie po 6-7 pkt, a jedemu z Pulczynskich uda sie pewnie zdobyc 2 pkt w biegu juniorskim i na tym zakonczy sie ich zdobycz punktowa. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy ktos wie co dzieje sie ze Zbyszkiem Czerwinskim. Czy jest jeszcze wogole brany pod uwage przy wyborze skladu na mecz ligowy. Bo az nie chce mi sie wierzyc ze jest gorszy od slabiutkiego Zabika.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    W mojej ocenie będzie to bardzo jednostronny mecz. Może coś tam powalczą Australiczycy (?) i na tym koniec . Tarnów zrobi sobie trening punktowany. Będę bardzo zaskoczony, jeśli Unibax wyjdzie z 37 punktów.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    w koncu jakies rozsadne głosy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    W mojej ocenie będzie to bardzo jednostronny mecz. Może coś tam powalczą Australiczycy (?) i na tym koniec . Tarnów zrobi sobie trening punktowany. Będę bardzo zaskoczony, jeśli Unibax wyjdzie z 37 punktów.
    Nic o torze,Sullym,placzu,panienkach? Trauma minela? Psycholog pomogl?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    kingpin

    dlaczego za wszelką cenę prowokujesz gospodarzy? Jeśli ktoś spieprzy ten do tej pory całkiem sympatyczny wątek, to będziesz właśnie Ty. Z całym szacunkiem.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To tak samo, jak Wy nie płaczecie na tor przy Strzeleckiej przed meczem ze Stalą

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nic o torze,Sullym,placzu,panienkach? Trauma minela? Psycholog pomogl?


    Nic o przyjemnosci oglądania na youtube zawodników wjeżdzających w bandę? Psychiatra pomógł?

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    kingpin

    dlaczego za wszelką cenę prowokujesz gospodarzy? Jeśli ktoś spieprzy ten do tej pory całkiem sympatyczny wątek, to będziesz właśnie Ty. Z całym szacunkiem.
    Z calym szacunkiem Howard,ale od slodkiego pierdzenia jestes tu Ty.
    I nie prowokowalem teraz gospodarzy tylko leszczyniaka ktory jeszcze niedawno latal po wszystkich watkach i plul nam w pysk.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar jac_tor
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka pogoda w Tarnowie ?

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez jac_tor Zobacz posta
    Jaka pogoda w Tarnowie ?
    Pochmurno, ale na razie nie pada.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Kingpin, zostaw JaacPoza, ewidentnie znowu nie wziął tabletek, bidula!

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To tak samo, jak Wy nie płaczecie na tor przy Strzeleckiej przed meczem ze Stalą
    Teraz pochlebca łapowników się w pokojowym tonie wypowiedział.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •