Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 246

Wątek: II RUNDA DMP - Falubaz Zielona Góra v Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach

    II RUNDA DMP - Falubaz Zielona Góra v Unia Tarnów

    Awizowane składy:

    Stelmet Falubaz Zielona Góra:
    9. Andreas Jonsson
    10. Krzysztof Jabłoński
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Łukasz Jankowski
    13. Rune Holta
    14. Adam Strzelec
    (15. Patryk Dudek)

    Azoty Tauron Tarnów:
    1. Greg Hancock
    2. Dawid Lampart
    3. Leon Madsen
    4. Martin Vaculik
    5. Janusz Kołodziej
    6. Kacper Gomólski
    (7. Maciej Janowski)




    Mecz będzie zacięty do ostatniego biegu i mam nadzieję, że wygramy pierwszy mecz na wyjeździe od ..................... czasu

    Ostatnio edytowane przez gierappa ; 11-04-2012 o 17:20
    You will never walk alone.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie wygracie, ale bonus raczej będzie wasz. Co do konkretnego typowania to trzeba poczekać aż się wyjaśni w jakich składach pojedziemy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Na początek chciałbym poprosić o poprawne pisanie nazw obu klubów, tj UNIA Tarnów i FALUBAZ Zielona Góra

    Co do samego meczu, to nie wiem na kogo stawiać, kto jest faworytem i nie wiem ile mamy szansy na wygraną. Dla mnie ważniejszą sprawą jest aby poważnie zastanowić się na wykluczeniu ze składu Rune Holty. Nie mówię od razu, żeby już go skreślić. Na mecz z Tarnowem jeszcze bym dał mu szanse, lecz jak w niedziele pojedzie taką padake jak w Bydgoszczy to "dziękuję, do widzenia". Po pierwsze dlatego, że gość nie jest wcale przygotowany do sezony, co mogliśmy zobaczyć nawet w sparingach, gdzie wygrał jeden albo dwa biegi. Sam Dobrucki w "Tylko Falubaz" powiedział, że Rune jest nie przygotowany i nie przygotuje się w sześć dni do następnego meczu. Po drugie, i to chyba najważniejsze, jak Norweg na W69 nie będzie się starał i olewał Falubaz to kibice go zjedzą, dosłownie. I tak ma już on nie najlepszą opinię wśród kibiców, szczególnie po meczu z Polonią. Jak nic nie pokaże w niedzielę, to Dobruc nie będzie miał innego wyjścia jak skreślenie go z pierwszego składu.

    Skład jakim bym dał na niedzięle (oczywiście gdy Jonas będzie w 100% gotów na jazdy):
    1.Andreas Jonsson
    2.Jonas Davidsson
    3.Piotr Protasiewicz
    4.Łukasz Jankowski/Alex Loktaev
    5.Rune Holta
    6.Patryk Dudek
    7.Adam Strzelec

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Brak Holty powoduje że jest nawet szansa wygrania tego meczu.Dudek jest w formie,Protas i Jonsson poukładani ze sprzętem to zdecydowanie więcej niż to co pokazali w Bydgoszczy.Języczkiem uwagi jest Jabłoński i Davidsson.Ci dwaj zawodnicy dobrze spasowani ze swoim torem powinni ważne punkty dorzucać i wtedy będzie dobrze.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Nie wygracie, ale bonus raczej będzie wasz.
    Nie wygrają a i bonusu nie zdobędą. Siłę Tarnowa przekłamuję trochę obraz ostatniego meczu ze słabą Spartą, w dodatku na domowym torze tarnowian.
    Lampart, Madsen i Gomólski nie podołają na zielonogórskim torze a Hancock i Kołodziej pojada średnio. Może Vaculik coś pokarze o ile przypomni sobie ubiegłoroczne starty na W69
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wygrają a i bonusu nie zdobędą.
    Podaj jeszcze wynik to obstawie zakłady. Wygrać pewnie nie wygramy ale myślę, że mecz będzie na styku. Po jednym meczu w lidze ciężko coś powiedzieć o postawie zawodników.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz"
    Nie wygrają a i bonusu nie zdobędą. Siłę Tarnowa przekłamuję trochę obraz ostatniego meczu ze słabą Spartą, w dodatku na domowym torze tarnowian.
    Za to Falubaz był mega mocny!

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Lampart, Madsen i Gomólski nie podołają na zielonogórskim torze a Hancock i Kołodziej pojada średnio. Może Vaculik coś pokarze o ile przypomni sobie ubiegłoroczne starty na W69
    Pokarać, to Was na pewno pokarze Zalecam zajrzeć czasami do słownika ortograficznego.


    42:48 dla Jaskółek. Średnio to pojedzie Jabłoński z Davidssonem/Holtą, a nie podoła Jankowski, tudzież Zbysio Czerwiński.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Przewiduję porażkę z Tarnowem. To jest dobry czas dla Zielonej Góry, aby zająć się sportami bardziej popularnymi na świecie i dającymi możliwości rywalizacji w pucharach europejskich. Sponsoring Zastalu ze strony Stelmetu jest pewnym krokiem ku temu.
    Będę kibicował Falubazowi, ale bardziej mnie w ten weekend będzie interesował mecz w Słupsku.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez WojtekF ; 11-04-2012 o 17:05

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    WojtekF - w kazdym swoim poscie na forum zuzlowym piszesz o Zastalu. Chyba jest odpowiednie miejsce na tym forum o koszykowce. Tutaj mozesz sobie darowac, rozmawiamy o zuzlu. Skoro zuzel Cie nie interesuje tak jak kosz, to zmien forum. Dla mnie zawsze Falubaz bedzie najwazniejszy. Zastal lubie ale bez przesady, to Falubaz jest w moim sercu. Po prostu daruj sobie te komentarze na temat Zastalu, mnie one nie obchodza.

    Co do meczu:
    Falubaz wygra to spotkanie o ile nie zobaczymy Holty i pojedzie Davidsson. Mysle, ze skonczy sie 48-42, co obawiam sie ze nie wystarczy na bonus. Najwazniejsze jednak by nie przegrywac spotkan u siebie, bo jedna porazka moze przekreslic walke o medale.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    42:48 dla Jaskółek. Średnio to pojedzie Jabłoński z Davidssonem/Holtą, a nie podoła Jankowski, tudzież Zbysio Czerwiński.
    Steady, chłopaku, zejdź już na ziemie. My tu piszemy o realiach a nie o marzeniach. Mecz jest w Zielonej a nie w Tarnowie.

    Podaj jeszcze wynik to obstawie zakłady. Wygrać pewnie nie wygramy ale myślę, że mecz będzie na styku. Po jednym meczu w lidze ciężko coś powiedzieć o postawie zawodników.
    Oczywiście, że tak. Musi minąc kilka kolejek zanim co niektórzy zawodnicy zatrybią, że e-liga ruszyła. Dlatego póki co to jednak gospodarze spotkań będą zdecydowanymi faworytami spotkań przy tak wyrównanych składach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Obstawiam mecz na styku i wygrana 3-4 pkt druzyny ktora tego dnia bedzie ciut lepsza. Oby Unia. Fajny sklad, mieszanka rutyny z mlodoscia i zawodnikami glodnymi sukcesu, do tego swietna atmosfera.
    Zakladam ze Kolodziej i Greg swoje pojada czyli ponad 10 pkt, do tego jesli Vacul pojedzie w miare na swoim poziomie, to nawet slabsza postawa Madsena nie musi nam zrobic zadnej szkody. Janowski bedzie na posterunku, zreszta, kto jak kto ale Shrek juz tam taktycznie ogarnie co i jak trzeba. Dziure w skaldzie mamy tylko w osobie Lamparta - przypuszczam ze za wiele sobie nie pojezdzi.
    Jesli Zg chce bonusa musi wygrac 50-40 - to wg mnie absolutne minimum bo w Tarnowie moze w tym roku byc twierdza.
    Pachnie mi grypką Holty...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Rychu jedzie pod nr 13, czas iść bilet kupić.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,795
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    Jak dla mnie to Falubaz nie masz absolutnie zadnych szans.Popatrzcie sobie na to wszystko na spokojnie.Jankowski,jabłoński? czy to jest ekstraliga?Sie pytam?.JAk ktos pisze ze Gomolski nie podola na torze w Zielonce to nie wie co to jest zuzel,sie zdziwicie.Strzelec przy nim jest jak Bubel przy PAwlickim.A poza tym Holta czy Davidson co to za roznica i tak jedne wielkie gow**.Jedynie Protas i Jonson pociagna wynik.I Tarnow ma asa w rekawie-Cieslaka.Dobra mozecie tam nie wierzyc ale w niedziele wspomnicie moje słowa......

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Stawiałem na to, że przegramy w Bydgoszczy. Tak się stało. Teraz jednak jest mecz u nas i tu już będzie zupełnie inna bajka. Jabłońskiego stać nawet na 10 pkt w ZG, Protasiewicz też pojedzie dużo lepiej. Jonsson i Dudek raczej swoje przywiozą. Zadecydują więc punkty Holty (ew. Davidssona, ale stawiam że to jednak Nadgarstek wystartuje). Jeśli Rune pojedzie na solidnym poziomie to nie zdziwi mnie zwycięstwo 10+, jeśli będzie taka padaka jak w Bydgoszczy to może być ciężko.. Ale takiego dramatu nie jestem w stanie sobie wyobrazić, bo tym razem pojedziemy na betoniku więc nadgarstki powinny wytrzymać .

    Tarnów ma ciekawą drużynę, ale ja tam widzę dziury przynajmniej jeśli chodzi o wyjazdy. Lampart pewnie 0, Madseny i Vaculiki też sobie nie poszaleją tak jak na domowym torze. Liderem gości pewnie będzie Kołodziej, który bardzo lubi ten tor. Hancock raczej też nie powinien zawieść, chociaż przez 2 lata startów w ZG jemu na W69 zdarzały się różne występy, skuteczniejszy był na wyjazdach. Ciekawie zapowiadają się pojedynki Janowskiego i Dudka.

    Na dzień dzisiejszy obstawiam 50-40 dla Falubazu, czy to wystarczy na bonusa trudno powiedzieć, bo do rewanżu bardzo daleko i różnie może się to wszystko potoczyć.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 11-04-2012 o 17:50

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    ktos pisze ze Gomolski nie podola na torze w Zielonce to nie wie co to jest zuzel,sie zdziwicie.Strzelec przy nim jest jak Bubel przy PAwlickim.
    Ejże, a Dudek ? Napisz coś jeszcze o Patryku bo o nim zapomniałeś. On też Gomólskiemu nie da rady ? No bo jak Patryk nie da rady Gomólskiemu to ja na ten mecz nie idę, bo i po co
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Falubazy pogonią Cieślakową ekipę coś koło 6-10 punkciaków.
    Gomólski - taaaaaaa. Strzelec na W69 to inny zaowdnik - i mogę przyjąć zakład żę ukula więcej nić Gomólski

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,795
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 931 w 565 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ejże, a Dudek ? Napisz coś jeszcze o Patryku bo o nim zapomniałeś. On też Gomólskiemu nie da rady ? No bo jak Patryk nie da rady Gomólskiemu to ja na ten mecz nie idę, bo i po co
    Nie no Dudek faktycznie mecz w Bydgoszczy miał *****isty i Holtanski powinien sie od niego tylko uczyć.:

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a moze Gomólskiego wcale nie bedzie i szanse dostanie Jamróg?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Zrobi Holta 8-10pkt to wygramy, pojedzie padakę jak w Bydgoszczy to stawiam na Tarnów. Hancock, Kołodziej, Vaculik - tych trzech bardzo lubi u nas jeździć. Jest jeszcze Madsen i przede wszystkim Janowski. Ja tam nie znam się na żużlu, ale mi wychodzi, że Unia jest od nas mocniejsza i nie zdziwi mnie ani trochę przegrana. Zresztą... Jakoś kompletnie nie mam ciśnienia w tym roku na speedway w Zielonej Górze i podobnie jak WojtekF ściskam kciuki bardziej za Zastal. Kto by pomyślał jeszcze niedawno...?

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Zrobi Holta 8-10pkt to wygramy, pojedzie padakę jak w Bydgoszczy to stawiam na Tarnów.
    Z tego co mówił Dobrucki na SF to mi wychodzi, że Holta jednak nie pojedzie. No chyba, że celowo ściemnia Cieślaka, a to bardzo możliwe. Nie sugerowałbym się zbytnio składami podanymi na SF bo to może do niedzieli ulec zmianie.

    Ja tam nie znam się na żużlu, ale mi wychodzi, że Unia jest od nas mocniejsza i nie zdziwi mnie ani trochę przegrana.
    Ja tam zbytnio też się nie znam ale mi wychodzi jednak całkiem coś innego, że to Falubaz jest silniejszy. A ewentualna przegrana bardzo by mnie zdziwiła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Zrobi Holta 8-10pkt to wygramy, pojedzie padakę jak w Bydgoszczy to stawiam na Tarnów. Hancock, Kołodziej, Vaculik - tych trzech bardzo lubi u nas jeździć. Jest jeszcze Madsen i przede wszystkim Janowski. Ja tam nie znam się na żużlu, ale mi wychodzi, że Unia jest od nas mocniejsza i nie zdziwi mnie ani trochę przegrana. Zresztą... Jakoś kompletnie nie mam ciśnienia w tym roku na speedway w Zielonej Górze i podobnie jak WojtekF ściskam kciuki bardziej za Zastal. Kto by pomyślał jeszcze niedawno...?
    Fakt, mnie to sie w glowie nie miesci. Chocby Falubaz jezdzil w II lidze a Zastal zostal europejska potega koszykowki, nigdy nie bedzie dla mnie wazniejszy niz Falubaz. Nie wiem, moze to tylko ja tak mam...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Bo Wookie ulega modzie na Zastal, a to mija. Mnie jednak kosz nigdy nie pociągał. Nawet kopana nie jest w stanie mnie zachęcić, choćby taka Lechia grała w LM. Owszem, przejdę się popatrzę na kosza czy kopaną. Speedway jednak ma swoja niepowtarzalną specyfikę. Ja tam mogę oglądać żużel w juniorskim wydaniu, siedząc na drewnianych ławkach. Byle się coś fajnego działo na torze. Ale to już chyba taki nasz urok, po prostu dinozaury tak już chyba mają.

    P.s
    A ci od kosza niech zmienią wątek. W dziale koszykówki (chyba jest jeszcze) będzie z nich pożytek, tutaj prawimy o speedwayu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ten beton mnie właśnie nie przekonuje.Znowu może wyjść tak że po starcie żadne akcję na nic się nie zdadzą a przecież Protas i Jonsson to typowi fajterzy.Jeśli tor będzie w miarę do walki to może być nasz atut.Brak próby toru i te klimaty sprawią że możemy odskoczyć bo goście mogą długo odczytywać tor,my mamy swoje ścieżki gdzie miejscowi zawodnicy wiedzą jak jechać,jak zrobią beton to start będzie najważniejszy.Jeśli Holta nie ma formy tak jak mówi Dobrucki to mu żaden beton nie pomoże.Tor trzeba zrobić pod zespół a nie pod jednego zawodnika któremu niby to ma pomóc.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Na bank będzie twardo i wcale nie ze względu na Holtę. Jaki mocny jest aktualnie Falubaz na kopie to widzieliśmy w Bydgoszczy. Znowu nie pojedzie nikt oprócz Jonssona i Dudka. Do tego ew. start Davidssona po kontuzji będzie wymagał przygotowania twardszej nawierzchni. Falubaz na kopie skończył się wraz z odejściem Żyto, Walaska, Lindgrena i Iversena. Cały poprzedni sezon przejechaliśmy na betoniku i raczej tak samo będzie teraz.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,041
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Ja tam zbytnio też się nie znam ale mi wychodzi jednak całkiem coś innego, że to Falubaz jest silniejszy.
    Jak sie nie znasz to po co sie wypowiadasz o siłach Gdyby trenerem tam był dalej Wardzała to może i tal by było ale ,że trenuje tam nielubiany przeze mnie Cieślak to już na starcie taka druzyna jest jednak mocniejsza.

    W ZG wygra jednak nieznacznie Falubaz

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Na bank będzie twardo i wcale nie ze względu na Holtę. Jaki mocny jest aktualnie Falubaz na kopie to widzieliśmy w Bydgoszczy.
    Mnie zastanawia tylko jedno. Wiekszosc pisze, ze w Bydgoszczy byla kopa, a sami zawodnicy np. Jablonski w wywiadzie powiedzial, ze nie bylo zadnej kopy, po prostu tor byl niechlujnie przygotowany albo jak P Dudek, ze miejscami neibezpieczny.

    Ten mecz tak naprawde pokaze sile Falubazu. Mam nadzieje, ze Jonas sie wykuruje, bo na treningach sparingach etc przynajmniej na W69 pokazal sie z bardzo dobrej strony, czego nie mozna powiedziec o Ricardo H. Mysle, ze Falubaz mecz powinien wygrac, ale nie na tyle wysoko, zeby w dwumeczu sięgnąć po bonus.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    [QUOTE=RUSTY;1427054Jeśli tor będzie w miarę do walki to może być nasz atut.Brak próby toru i te klimaty sprawią że możemy odskoczyć bo goście mogą długo odczytywać tor,my mamy swoje ścieżki gdzie miejscowi zawodnicy wiedzą jak jechać,jak zrobią beton to start będzie najważniejszy[/QUOTE]

    Na pewno tor do walki bylby atutem, bo tak wystarczy ze jakis slabiak wyjdzie ze startu i jezeli nie popelni bledu, czyli odejdzie na pol sekundy na duza to go sie nie da wyprzedzic, nawet bedac szybszym. Ale z tymi sciezkami to pojechales mamy jedna sciezke, takze nawet Sullivan z forma z Gorzowa by to ogarnal

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Na bank będzie twardo i wcale nie ze względu na Holtę. Jaki mocny jest aktualnie Falubaz na kopie to widzieliśmy w Bydgoszczy. Znowu nie pojedzie nikt oprócz Jonssona i Dudka. Do tego ew. start Davidssona po kontuzji będzie wymagał przygotowania twardszej nawierzchni. Falubaz na kopie skończył się wraz z odejściem Żyto, Walaska, Lindgrena i Iversena. Cały poprzedni sezon przejechaliśmy na betoniku i raczej tak samo będzie teraz.
    To prawda, ale z drugiej strony w Tarnowie jest też sporo zawodników, którzy preferują przyczepne nawierzchnie np. Kołodziej, Janowski czy Vaculik, więc wcale nie jest takie oczywiste, że kopa byłaby dla nas jakoś szczególnie korzystna. Na betonie co prawda Hancock zrobi pewnie komplet, ale sam w pojedynkę meczu nie wygra.
    Podsumowując: Falubaz powinien ten mecz wygrać różnicą ok. 6 pkt. Natomiast bonus prawie na pewno powędruje do Tarnowa.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mnie zastanawia tylko jedno. Wiekszosc pisze, ze w Bydgoszczy byla kopa, a sami zawodnicy np. Jablonski w wywiadzie powiedzial, ze nie bylo zadnej kopy, po prostu tor byl niechlujnie przygotowany albo jak P Dudek, ze miejscami neibezpieczny.

    Ten mecz tak naprawde pokaze sile Falubazu. Mam nadzieje, ze Jonas sie wykuruje, bo na treningach sparingach etc przynajmniej na W69 pokazal sie z bardzo dobrej strony, czego nie mozna powiedziec o Ricardo H. Mysle, ze Falubaz mecz powinien wygrac, ale nie na tyle wysoko, zeby w dwumeczu sięgnąć po bonus.
    Pewnie że nie było kopy. Nasi dali się nabrać na to cało bzdurzenie o tym na jakiej to kopie Bydgoszcz jeździ. A to wcale nie była kopa, bo co prawda na wierzchu było przyczepnie, ale pod spodem był beton. Nasi mieli za mocne silniki. Dlatego w początkowej fazie zwodów tak rzucało ich po starcie. Te idiotyczne przepisy o zakazie wstępu gości na tor przed meczem, oprócz tego że są *****iście niebezpieczne, bo zawody zaczynają juniorzy (tylko patrzeć jak się któryś przez to połamie), to sprawiają, że wygrać na wyjeździe będzie jeszcze trudniej niż dotychczas.
    Natomiast nie uważam, żeby tor w Bydgoszczy był jakiś bardzo niebezpieczny. Pewnie był spreparowany pod gospodarzy, ale tak to każdy robi. Takie prawo gospodarza. Pułapek tam żadnych nie było.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-04-2012 o 15:37

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak sie nie znasz to po co sie wypowiadasz o siłach Gdyby trenerem tam był dalej Wardzała to może i tal by było ale ,że trenuje tam nielubiany przeze mnie Cieślak to już na starcie taka druzyna jest jednak mocniejsza.

    W ZG wygra jednak nieznacznie Falubaz
    Słuchaj niewydarzony chłopaku, wypowiadam się po to aby wygłosić swoją opinie na forum publicznym. To tak jak byś nie wiedział, głosząc swoje, często niedorzeczne opinie. Do czego masz również prawo.

    Podsumowując: Falubaz powinien ten mecz wygrać różnicą ok. 6 pkt. Natomiast bonus prawie na pewno powędruje do Tarnowa.
    Doprawdy nie wiem czemu większość ludków tut. twierdzi, że Tarnów to taka mocna ekipa ? Owszem solidna z solidnym menago. Ale twierdzę, ze Tarnów zaliczy kilka znaczących porażek w takich ośrodkach jak Z.Góra, Toruń, Gorzów czy Leszno. Cieślak, choc b.dobry menago to cudotwórcą nie jest. W ubiegłym roku miał mocną personalnie ekipę, umiał doskonale tą ekipą zarządzać i efekt był w postaci złota. Wielu jednak zapomina jak Shrek sobie radził ze Spartą, a trzeba pamiętać, ze niegdysiejsza Sparta z Crumpem, Bjerre, Janowskim itd. za daleko nie odbiega od dzisiejszej Unii Tarnów. No wybaczcie, ale jeśli my mamy dzisiaj przegrać u siebie z Tarnowem to po kiego nam w ekipie Pepe, Jonsson czy Holta, o Dudku już nie wspomnę przez wrodzoną skromność

    Nie znamy dziś jeszcze tak naprawdę siły Unii Tarnów, która to zlała na swoim torze Spartę. Spartę których zawodników woził na olimpijskim ( w ostatnim sparingu) Strzelec.

    Tak naprawdę to nie znamy jeszcze siły tegorocznego Falubazu, Bydgoszcz to wypadek przy pracy. Który niektóym naszym zawodnikom dął dużo do myślenia. Efekt będzie taki, że wygrywamy zdecydowanie z Tarnowem a potem jedziemy walczyć o pkt. do Torunia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    A ja sie powaznie obawiam o wynik.
    Mariusz,
    to po kiego nam w ekipie Pepe, Jonsson czy Holta, o Dudku już nie wspomnę przez wrodzoną skromność
    No wlasnie po kiego nam taki Holta. Sam nasz treneiro przyznaje w wywiadzie, ze gosc jest nieprzygotowany do sezonu. Poza tym faktycznie nie obawialbym sie takiego Vaculika, Madsena, a nawet Kolodzieja po ostatnim kiszkowatym sezonie, ale pamietajmy, ze tam jest Cieslak, a on akurat potrafi z goowna ukrecic bat. Zeby tylko sie nie okazalo, ze ten bat wystarczy na kalectwo Jankowskiego i Jablonskiego. Holty tu nie wymieniam, bo mam nadzieje, ze go w niedziele nie zobacze.

    Owszem solidna z solidnym menago.
    I tu tez musze sie z toba zgodzic. Niestety Falubaz w tym roku to tylko pol solidnej ekipy na elige i pol solidnej ekipy co by sie mogla bic o awans do 1. ligi. Czy nasz treneiro/menago jest solidny to bedziemy mogli ocenic po kilku kolejkach. Na razie nie wiemy.

  31. Powrót do góry    #31
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak Mariusz,Unia nie jest mocną ekipą ale Falubaz z ogórkami na drugiej linii wraz z Norwegiem lub połamanym Davidssonem jest w stanie pojechac każdego u siebie w domu choćby niewiem co. Coraz ciekawiej sie robi hehehe

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie o czym tu gadać:

    Falubaz musi z Unią Tarnów wygrać, jeżeli faktycznie ma liczyć się w walce o pierwszą 4. Mamy w lidze 5 zespołów, które mają realne szanse na awans do PO i każdy z tych 5 teamów musi wygrywać na własnym torze.

    Jeżeli Unia wygra w Zielonej Górze, będzie to oznaczało ciężki początek sezonu dla Falubazu i walkę o każdy malutki punkcik w końcówce sezonu, aby powalczyć o Play Off.
    Oczywiście jako kibic Unii, życzyłbym sobie zwycięstwa, ale jako realista, uważam, że powinniśmy walczyć o bonus w dwumeczu, bo to właśnie bonusy najprawdopodobniej będą kluczowe w kontekście walki o PO. Ciężej będzie nam o bonus z Gorzowem, niż z Zieloną z uwagi na to, że tor na Jancarzu raczej nie pasuje naszym zawodnikom.

    W Zielonej można liczyć na poprawną postawę Janka, Grega, Maćka i być może Vacula, a to powinno pozwolić uzyskać około 40 punktów. Każdy wynik lepszy od 41 będzie dla Tarnowa bardzo dobry!

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doprawdy nie wiem czemu większość ludków tut. twierdzi, że Tarnów to taka mocna ekipa ?
    Mariusz odpowiem ci - bo mają wyrobione zdanie na podstawie indywidualnej dyspozycji zawodników.

    No wybaczcie, ale jeśli my mamy dzisiaj przegrać u siebie z Tarnowem to po kiego nam w ekipie Pepe, Jonsson czy Holta, o Dudku już nie wspomnę przez wrodzoną skromność
    Jeżeli przegracie, to również nie wiem po co wam Pepe i Jonsson. Holta z taką formą to w 1 lidze ogony by woził.
    Będąc zaczepny na twój post dopowiem ci jeszcze, że Holta w składzie to jazda o spokojne utrzymanie w ekstralidze.

    Nie znamy dziś jeszcze tak naprawdę siły Unii Tarnów

    Tak naprawdę to nie znamy jeszcze siły tegorocznego Falubazu,
    To znasz siłę Falubazu i jesteś pewny zwycięstwa czy nie? Powiem ci osobiście, że jeżeli ja czegoś nie jestem pewien to niczego nie zakładam odgórnie

    To jest coś podobnego do jazdy samochodem ,,Jestem pewien mocy swojego samochodu i spokojnie zdążę wyprzedzić samochód z przeciwka przed ostrym i niewidocznym zakrętem" ale zakładam po chwili że ,,tak na prawdę to nie znam mocy swojego samochodu i .................no właśnie i co??'' yyy ?

    Już wiem, masz ADHD
    You will never walk alone.

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wielu jednak zapomina jak Shrek sobie radził ze Spartą, a trzeba pamiętać, ze niegdysiejsza Sparta z Crumpem, Bjerre, Janowskim itd. za daleko nie odbiega od dzisiejszej Unii Tarnów.
    To ja w takim razie przypomnę

    http://rlach.republika.pl/dmp/2010/zgwr_1.htm

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    To ja w takim razie przypomnę

    http://rlach.republika.pl/dmp/2010/zgwr_1.htm
    Dokładnie. Dlatego uważam, że przyczepny tor wcale nie jest dobrym pomysłem w przypadku takiego rywala. Dodatkowo Shrek zna nasz tor jak własną kieszeń i nie zaskoczymy go niczym. Spośród 5 ekip aspirującej do play off's Tarnów największe szanse na wyjazdowe zwycięstwo ma właśnie w ZG.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dokładnie. Dlatego uważam, że przyczepny tor wcale nie jest dobrym pomysłem w przypadku takiego rywala. Dodatkowo Shrek zna nasz tor jak własną kieszeń i nie zaskoczymy go niczym. Spośród 5 ekip aspirującej do play off's Tarnów największe szanse na wyjazdowe zwycięstwo ma właśnie w ZG.
    Chyba jednak nie wszyscy umieją odróżnić przyczepny tor do walki od kopy,tor na którym po prostu można kogoś wyprzedzić.Żyto przesadzał,tor był bagnisty,do tego dziurawy.Jeśli Cieślak robił u nas beton to zapraszam do Tarnowa lub Bydgoszczy z niedalekiej przeszłości.Ekspertów i specjalistów jak widać wielu się mnoży ale po niedzieli pewnie się okaże że zawsze byli kibicami Zastalu...Już słychać pierwsze śpiewy typu "Ja nigdy nie chciałem Holty,kto to jest Holta" ehh

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Mariusz odpowiem ci - bo mają wyrobione zdanie na podstawie indywidualnej dyspozycji zawodników.
    Której dyspozycji ? Ubiegłorocznej czy może tegorocznej, na podstawie dotychczasowej, jednej kolejki ? Jeśli oceniasz aktualną dyspozycję zawodników na podstawie tego co widać było w poniedziałek to by znaczyło, że pojęcia o tym sporcie nie masz w ogóle. A przypomne Ci tylko, że Falubaz jeździł na wyjeździe a Unia u siebie.

    Jeżeli przegracie, to również nie wiem po co wam Pepe i Jonsson. Holta z taką formą to w 1 lidze ogony by woził.
    Będąc zaczepny na twój post dopowiem ci jeszcze, że Holta w składzie to jazda o spokojne utrzymanie w ekstralidze
    Hmm, to ja Tobie przypomnę, ze podobne herezje głosiłeś bodajże w 2008 lub 2009 roku, po tym jak Falubaz bodajże przegrał cztery pierwsze mecze. Tez twierdziłeś, że mamy walczyć o utrzymanie. Dzisiaj przechodzisz samego siebie próbując tego samego już po pierwszej kolejce. Tymczasem samemu nie wiedząc czy przypadkiem Unii nie przyjdzie o to walczyć. Jak sezony 2008 i 2009 zakończył falubaz a jak Unia Tarnów pisac już chyba nie muszę

    To znasz siłę Falubazu i jesteś pewny zwycięstwa czy nie? Powiem ci osobiście, że jeżeli ja czegoś nie jestem pewien to niczego nie zakładam odgórnie
    Ty jednak nie masz pojęcia żadnego o speedwayu. Gdybyś je miał wiedziałbyś, że po jednym, pierwszym meczu w sezonie w dodatku na wyjeździe pewnym niczego być nie można na 100%. Nawet jak by Falubaz w Bydzi wygrał różnicą 20 pkt. to i tak byłyby zawsze jakieś wątpliwości. Toz to dopiero pierwsza kolejka. Niemniej to co wiemy na pewno to fakt, iż siła rażenia każdej z ekip rośnie diametralnie jeśli chodzi o występy na swoim torze. I to jest ta różnica o której ja pisze. Dla tarnowskiej Unii zasadnicza bo po pierwsze Unia pojedzie jak by nie patrzeć mecz na wyjeździe a po drugie już nie ze Spartą tylkoz Falubazem. Reasumując, jestem pewien, ze dostaniecie łupnia. Może nawet takiego, że przez tydzień nie będzie ci się chciało na forum zaglądać. To jednak będzie zależało od wielu innych drobnych czynników

    Jarro
    To ja w takim razie przypomnę
    No to przypomnij mi mistrzu jeszcze na którym miejscu w tabeli zakończył sezon Falubaz a na którym Sparta w sezonie 2010 ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-04-2012 o 18:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...Reasumując, jestem pewien, ze dostaniecie łupnia...
    No i mamy nowego jasnowidza Mam nadzieje że po meczu nadal będziesz tego pewny. Nie ma to jak spinać pośladki. Widać że niektórzy magiczni już nie wytrzymują ciśnienia. Wasz problem polega na tym że Falubaz musi wygrać ten mecz aby Mariusz nie stracił swojej wiary w magię a Unia tylko może

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Śmieszycie mnie "magiczni" hahaha!jeden juz olał falubaz na rzecz koszykówki po 1 porażce a inni na siłę wmawiają sobie ,że Tarnów jest słaby,no tak trzeba się jakoś podbudować przed niedzielą!szanse są 50/50.przestańcie pisać ,że nas" pykniecie" bo to bzdury,walka będzie do 15 biegu.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Obawiam sie tego meczu. Tez uwazam, ze bedzie ciezko. Vaculik juz nie raz pokazal na w69, ze potrafi jezdzic na motocyklu. Madsen, Kolodziej, Hancock... A z drugiej strony Jablonski i Jankowski. Choc uwazam, ze Jablonski w okolicach 7-8 powinien przywiezc.
    Niestety, nie bede mogl zobaczyc meczu nawet w tv z uwagi na tygodniowa ''zsylke'' ze szkola do... Czech (wiem, straszna porazka, holenderska mlodziez zobaczy troche srodkowej Europy, to dla nich terra incognita).
    Ale wracajac do tematu stawiam na ciezka przeprawe i otwarty wynik do nominowanych. Mysle, ze to rok przesilenia w Falubazie. Nie ma co sie na sile upierac, ze musimy walczyc o medal, czy nawet final, bo dysponujemy skladem ze sporymi dziurami i wyzej ch... sie nie przeskoczy. Trzeba stawiac na objezdzanie mlodych, bo coraz mniej Falubazu w tym Falubazie. Ze smutkiem spogladalem na ''naszych'' reprezentantow w Bydgoszczy. To najgorsze zestawienie od 2005 roku. Nie idzmy ta droga. Pepe, Dudek, Davidsson i Jonsson to trzon na najblizsze lata. Loktajew to dla mnie wciaz otwarta opcja. A dalej jakies mlode Falubazy. Choc o to bedzie cholernie trudno. Strzelec popelnia mase bledow na wyjazdach, ale jest coraz pewniejszy u siebie. Rogowski jakby na poziomie z jesieni 2010. No ale lepsze to co mamy, niz jakies czasowe wynalzaki, z ktorymi nikt nigdy w ZG nie bedzie sie identyfikowal. A to jest sila zuzla w naszym miescie. Tak mocna identyfikacja ze swojakami. Pozdrawiam.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    ale pamietajmy, ze tam jest Cieslak, a on akurat potrafi z goowna ukrecic bat.
    I nareszcie Falubazy przyznały jak to było z ubiegłorocznym Mistrzostwem Polski.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor Zobacz posta
    jeden juz olał falubaz na rzecz koszykówki po 1 porażce
    Nie jeden. Na samym forum dwóch się zadeklarowało a takich, którzy na forum żużlowe już nie wchodzą jest więcej.
    I nie po jednej porażce ale co najmniej od kwietnia 2010 roku, gdy na ukończeniu była piękna hala CRSu, Zastal świętował awans do ekstraklasy a Falubaz choć świętował DMP2009 nie mógł walczyć o wyższe cele, gdyż niszowy sport żużlowy nie oferuje pucharów europejskich.

    Obstawiam zwycięstwa gości w obydwu meczach: w słupskiej Gryfii i przy W69.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Wojtek, a co zrobisz gdy w Zastalu znów przyjdą chudsze lata?

    Ja również obawiam się tego meczu. W sumie to dziwię się, skąd tacy ludkowie jak Mariusz mają w sobie tyle optymizmu przed tym meczem. Owszem, Pepe, Jonsson i Dudek swoje pewnie pojadą. Cała reszta to u nas tak na prawdę wielka niewiadoma. Tarnów też ma co najmniej 3 zawodników, którzy nie powinni zawieść - Herbiego, Kołodzieja i Magica, ale jakoś ta ich druga linia bardziej do mnie przemawia niż nasza. Ja tam każde zwycięstwo biorę w ciemno.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Wojtek, a co zrobisz gdy w Zastalu znów przyjdą chudsze lata?

    Ja również obawiam się tego meczu. W sumie to dziwię się, skąd tacy ludkowie jak Mariusz mają w sobie tyle optymizmu przed tym meczem. Owszem, Pepe, Jonsson i Dudek swoje pewnie pojadą. Cała reszta to u nas tak na prawdę wielka niewiadoma. Tarnów też ma co najmniej 3 zawodników, którzy nie powinni zawieść - Herbiego, Kołodzieja i Magica, ale jakoś ta ich druga linia bardziej do mnie przemawia niż nasza. Ja tam każde zwycięstwo biorę w ciemno.
    A co to za spekulacje? Zawsze byłem za tą drużyną i zawsze za nią będę. Jak tylko byłem w Zielonej Górze, chodziłem na mecze rozgrywane przy ul. Szafrana także w niższych klasach rozgrywkowych. Żużel jest sportem niszowym i niestety kurczy się globalnie w drastycznym tempie.

    Oczywiście, że będę ściskał kciuki i mocno dopingował Falubaz przed telewizorem (muszę być w niedzielę w Łodzi). Gdybym miał jednak obstawiać na zakładach to zdecydowanie silniejsza wydaje mi się być Unia. Nie śledzę już jednak tak zażarcie jak kiedyś działu Żużel na sportowychfaktach więc mogę siły Falubazu nie dostrzegać. Ale naprawdę jej nie widzę zwłaszcza, że byłem w poniedziałek w Bydgoszczy i także jej nie widziałem.

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mi tam optymizm Mariusza odpowiada. podobnie spinał półdupki przed meczem w Bydzi - pisał w tym samym tonie, ze bedzie zdziwiony jesli Falubaz przegra. No i przegrał.
    Oby ta prorocza karma i tym razem sie sprawdzila
    Nawet jesli Unia przegra to uwazam ze nieznacznie. Cieslak to mistrzowski taktyk jakby nie patrzec. Wystarczy dwoch zawodnikow ktorzy beda w dobrej dyspozycji i da sie trzymac wynik. I tu wszyscy liczymi na Grega i Jaśka.
    Więc Unia ma w skladzie potencjalnych liderów oraz jakze zdolna juniorkę. Czyli zupelnie na odwórt niz przez ostatnie dwa sezony. Da sie takimi zawodnikami manewrorwac w taki sposob ze nawet po slabszym poczatku z racji ustawiania sprzetu mozna trzymac wynik do nominowanych a tam to juz na tym poziomie mozliwe jest doslownie wszystko.

    Osoboscie najbardziej ciekawy jestem w sumie postawy Madsena. Trzeba przyznac ze chlopak ma wsrod kibicow spory kredyt zaufania po uratowaniu ekstraligowego bytu Zoabczymy jak sobie poradzi na trudnym terenie aktualnego DMP. Jak zrobi z 5 pkt nie bede specjalnie zawiedziony.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •