Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 119

Wątek: DMP 2012 - runda I : Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach

    DMP 2012 - runda I : Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

    No i wreszcie zaczynamy nowy sezon - w obu drużynach całkiem spore przemeblowanie składu. Jakie składy trenerzy desygnują do pierwszego boju o ligowe punkty?
    Zapraszam do dyskusji.
    PS. Wciąż pamiętam czasy wielkiej sztamy z Częstochowskimi Lwami

    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    1. Grisza
    2. Zengota
    3. Jabłoński
    4. Harris
    5. Nermark
    6. Czaja
    7. Łęgowik (?)

    Włókniarz pewnie coś w tym stylu

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Również jestem zdania żeby Łęgownika zamiast Bubla puścić, ale pewnie się dowiemy po turnieju par jak się odbędzie. A pytanie z innej beczki koledzy z Leszna jaką taryfę wybrać z dworca PKP na stadion żeby mnie nie urobili na 50 zł za km ? Z góry dzięki za odp.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Najlepiej z buta. Spacerkiem 15 minut.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Ja ustawiłbym skład tak:
    9. Przemek
    10. Piotrek
    11. Troy
    12. Damian
    13. Jarek
    14. Tobiasz
    15. Kamil

    Włókniarz to łatwy przeciwnik na początek sezonu, z juniorami, którzy gwarantują łącznie 1 punkt w swoich 6 startach. Na nich ustawić najsłabszych (moim znaniem) juniorów - Kamil i Tobiasz, a seniorzy plus bracia muszą przywozić seniorów Włókniarza. Łaguta raczej straci punkty na Jarku i może komuś jeszcze się uda z Unii. Z trójki Damian, Troy i Jurica wybrałem Troya - za zdecydowanie lepszy występ z sparingu w ZG oraz Damiana za postawę na piątkowym treningu - ze startu wspólnego z Przemkiem i Juricą, Jurica wypadał najgorzej.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    579
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Pawliccy nie mogą jeździć razem i jeździć nie będą (co widać po zestawieniach w jakich jeździli w sparingach). Stres związany z własnym startem a do tego troska o brata to nie jest dobre połączenie.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Chodzą słuchy że są jakieś problemy z torem w Lesznie i że nawet niewielki deszcz w tym tygodniu może spowodować odwołanie spotkania? Prawda to?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Chodzą słuchy że są jakieś problemy z torem w Lesznie i że nawet niewielki deszcz w tym tygodniu może spowodować odwołanie spotkania? Prawda to?
    Całkiem możliwe Jak to zwykle w Lesznie ostatnimi laty bywa tor jest już mocno zaorany (chodzą słuchy, że po wejściu na tor można się zapaść po kolana), więc nawet niewielki deszcz najprawdopodobniej spowoduje odwołanie spotkanie.

    pozdro

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    @Aussie
    Rozumiem prześmiewczy ton, ale to info które dotarło do Włókniarza z obozu UL

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Niby śmieszne ,ale coś w tym może byc a to dlatego ,że już sytuacja w której odwołano ostatni sparing mnie mocno zdziwiła...wydawało sie że deszcze który spadł nie może w żadnym wypadku zalac toru ,do tego wiał silny wiatr.Jak zobaczyłem tor na zdjęciach to szczeliłem karpia ...W życiu nigdy nie było takiej sytacji aby po tak przeklotnych opadach stało na torze tyle wody .Liczyłem ,że ktos pójdzie po rozum do głowy z tym ,,przyczepnym ,,torem ,ale chyba moje nadzieje były ***** warte.W życiu nigdy już nie dam się nabrac na przyczepny tor a'la Jankowski za jedyne 40 zł .
    spójkrzcie na Bydgoszcz i na kryterium asów ...walki dużo fajny tor super ściganie .Jak zaczeli robic kopę to ptrzy oglądaniu jednego z meczy w zeszłym sezonie aż nasuwało się pytenie dlaczego oni z najlepszego toru do ścigania w Polsce zrobili karykaturę zużla a'la Jankowski.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    @Aussie
    Rozumiem prześmiewczy ton, ale to info które dotarło do Włókniarza z obozu UL
    To info na waszym forum tez takie niepewne...
    Z ciekawości jutro sprawdzę u źródła, choć faktycznie tor w sobotę nie wyglądał zbyt dobrze (w wątku klubowym można zobaczyć zdjęcia).

    Pozdro

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Pedrosio

    A czy bierzesz pod uwagę, że mamy przełom marca i kwietnia? To nie jest środek lata gdzie słońce grzeje cały dzień. Wystarczy obejrzeć się dookoła siebie aby sprawdzić co może spowodować niewielki deszcz. Widać, że nie było Cię w tym roku na Smoku gdyż ani razu nie było kopy. Co do Kryterium Asów równie dobrze za komentarz może wysyarczyć wypowiedź KK " To była ślizgawka".

    p.s Czy Ty urodziłeś się z misją siania dookoła ciągłego defetyzmu? Chłopie daj juz spokój
    Ostatnio edytowane przez Londi ; 02-04-2012 o 22:30

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    [QUOTE=pedrosio;1425302]Niby śmieszne ,ale coś w tym może byc a to dlatego ,że już sytuacja w której odwołano ostatni sparing mnie mocno zdziwiła...wydawało sie że deszcze który spadł nie może w żadnym wypadku zalac toru ,do tego wiał silny wiatr.Jak zobaczyłem tor na zdjęciach to szczeliłem karpia ...W życiu nigdy nie było takiej sytacji aby po tak przeklotnych opadach stało na torze tyle wody .Liczyłem ,że ktos pójdzie po rozum do głowy z tym ,,przyczepnym ,,torem ,ale chyba moje nadzieje były ***** warte.W życiu nigdy już nie dam się nabrac na przyczepny tor a'la Jankowski za jedyne 40 zł .
    kurcze afere robiles za 2 zl podwyzki biletow a tu jeszcze dokladasz kolejne dwa zl .
    kopy takiej jak 2010 -11 nie ma co sie spodziewac chyba nikt nie zaryzykuje po zeszlorocznej moim zdaniem nadmuchanej aferze
    unia raczej wygra ale pogromu wielkiego raczej bym sie nie spodziewal 50 -40 dla bykow
    pyra

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Awizowane składy:

    CKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA:
    1. Chris Harris
    2. Mirosław Jabłoński
    3. Grigorij Laguta
    4. Grzegorz Zengota
    5. Daniel Nermark
    6. Artur Czaja


    UNIA LESZNO:
    9. Jarosław Hampel
    10. Kamil Adamczewski
    11. Przemysław Pawlicki
    12. Damian Baliński
    13. Troy Batchelor
    14. Tobiasz Musielak

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Awizowane składy:


    12. Damian Baliński
    Jeszcze sezon się nie zaczął a widać, że Roman już raz się zesrał..........

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Czy ktoś się orientuje dlaczego Jankes wystawił Balona? Damian miał sporo okazji przed I rundą aby udowodnić, że jest lepszy od Jurka. W mojej opinii nie uczynił tego, a przecież mieli jeździć najlepsi.

    +12 dla Jedynej

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jestem spokojny o formę Damiana. Poza tym wszyscy wiemy, że Damian często robi nie tlyko swoje punkty ale i partnera. Gdyby nie pomoc Damiana Lobelt z gronowa nie miałby na rozkładzie Jasona Crumpa! Pavlic po sparingach z Gorzowem ewidentnie spuścił z tonu. A co do Damiana i Jury to wielu zapomniało kto był z nich lepszy na memoriale i podczas ostatniego sparingu w Zielonej Górze. Skład podany przez Klub uważam za optymlany na ten pierwszy mecz. Choć zdecydowania bardziej wolę (kibicuję) Jurę niż Troya.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Czy ktoś się orientuje dlaczego Jankes wystawił Balona? Damian miał sporo okazji przed I rundą aby udowodnić, że jest lepszy od Jurka. W mojej opinii nie uczynił tego, a przecież mieli jeździć najlepsi.

    +12 dla Jedynej
    Bo w piątek na treningu Balon robił Pavlicia jak chłopca i dla tego.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Bo w piątek na treningu Balon robił Pavlicia jak chłopca i dla tego.
    Nie wiem kolego o jakim treningu mówisz, ale raczej to wyglądało tak że to Damian nie łapał się nawet na szpryce Pavlica. Jest dokładnie tak jak pisze -welna-. Kolesiostwo pełną gębą. Skoro ustalamy reguły gry, że jedzie najlepszy, to jedzie najlepszy. Chyba, że przyznajemy Balonowi dożywotnio miejsce w składzie wtedy wiadomo. Jedzie Damian i nie ma pier....

    I żeby nie było-Balon 100% UL

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Kurna a moze Balon jedzie bo Pavlicowi termin nie pasuje. A Wy snujecie ze kolesiostwo ze costam costam. Jeszcze sie liga nie zaczela a marudzenie jak jasna cholera

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Jaki termin mu nie pasuje? bez przesady. Po prostu ktoś musiał usiąść i padło na Pavlica. Moim zdaniem jeszcze zobaczymy Jure w składzie wiec nie róbcie tragedii. To jest dopiero pierwszy mecz a sezon jest długi (kontuzje, itd.)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    POstanowiłem trochę dorzucić do pieca i narazić się innym kolegom z Częstochowy piszącym i czytającym to forum. Otóż uważam, że mecz najprawdopodobniej zakończy się pogromem i wszystko o co nasze Lwy powalczą, to wyjście z 30-stki. Żeby było jasne - byłem i jestem wielkim sympatykiem i orędownikiem pozytywnych zmian, które nastąpiły w klubie wraz z końcem epoki maślankowej. Ale zmiany organizacyjne to jedno, a wynik sportowy to drugie....

    1) Unia Leszno ma pod dowództwem Jankesa najgorzej przygotowywany tor w Ekstralidze. Już nawet nie chodzi o to, że megaprzyczepny, ale z reguły jest to tor niebezpieczny i zabijający widowisko sportowe. NIestety dla piękna sportu, jest to też metoda skuteczna - w ostatnich latach zespoły dużo silniejsze niż Włókniarz AD'2012 kończyły w Lesznie na poziomie dwudziestu paru punktów.
    2) Unia Leszno ma też grupę zawodników, którzy świetnie sobie na takim torze radzą. I tu brawa, bo takiej paki młodych wychowanków, jaką w tym roku Byki zebrały nie miał żaden klub ekstraligi od lat. Pawlicki-Pawlicki-MUsielak-Adamczewski będą w stanie na tym torze (do tego na taką modłę przygotowanym) objechać każdego zawodnika Włókniarza - nie twierdzę, że w każdym biegu, ale taka jest rzeczywistość.
    3)Włókniarz nie jest teamem, który na megakopie będzie w stanie dokonać cudów - raczej podejrzewam, że zawodnicy będą się podświadomie oszczędzać z myślą o pierwszym pojedynku na własnym torze. Sezon jest długi i nikt nie chce narażać się na jakąś bezsensowną kontuzję nim się na dobre jeszcze zacznie.
    4) Przekładając to, co napisałem oraz własne obserwacje ze sparringów i innych imprez z udziałem Włókniarzy tak to widzę:
    Łaguta - 10 pkt w 6 biegach
    Nermark - 8 (6)
    Harris - 8 (6)
    Zengota + Jabłoński = łącznie 3 pkt (3+3 biegi)
    Czaja +Bubel = 1 pkt (3+3 biegi)
    Czyli 60-30 i wcale nie wydaje mi się to wynikiem zawyżonym, biorąc pod uwagę fakt że np. w zeszłym roku Adamczewski stuknął na nas komplet.

    Sorki za ten pesymizm i kubeł zimnej wody na niektóre zapewne rozpalone głowy, ale opowiadania o celowaniu Włókniarza w pierwszą czwórkę włożył bym na razie między bajki. Myślę, ze na to przyjdzie pora w sezonie 2013...
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jak pogoda w Lesznie? I obecny stan toru?

    Przypominam zmianę (a raczej nowy punkt) w tegorocznym Regulaminie Organizacyjnym EE:
    7. Organizator przygotowując tor do zawodów uwzględnia prognozy pogody
    publikowane przez portale meteo.icm.edu.pl oraz yr.no na 48 i 24 godziny przed
    godziną zawodów oraz panujące rzeczywiste warunki atmosferyczne na co najmniej
    12 godzin przed godziną zawodów i realizuje taki sposób przygotowania toru, aby
    rozegranie zawodów było jak najbardziej prawdopodobne. Nieprzestrzeganie zasad, o
    których mowa w zdaniu poprzednim, będzie potraktowane jako nieregulaminowe
    przygotowanie toru do zawodów z winy organizatora. Organizator utrwala prognozy
    pogody w postaci kolorowego wydruku, a ich kolorową kopię udostępnia na żądanie
    sędziemu, przedstawicielowi SE, Jury Zawodów lub SE
    Zapowiadane są deszcze/śnieg, stąd też zgodnie z regulaminem (tja... ) powinniśmy się spodziewać twardego toru.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Tak zapowiadane są deszcze i śnieg ale na sobote a w niedziele i poniedziałek ma byc bez opadów! czyli zgodnie z regulaminem organizator przygotuje tor jaki mu sie tylko podoba...więc nie spodziewajcie się ze Romek zrobi tor twardy(Balllon woli pod koło a i Troy woli jak jest pod koło) tylko bedzie KOPA!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    ZZ, wiesz kiedy mija termin 48 godzin przed meczem? W sobotę o 16. Jeśli wtedy i o 16 w niedzielę prognozy będą wskazywały opady to organizator powinien zadbać w sposób szczególny o tor.

    Aleeee... nie ma co się spodziewać takiego scenariusza. Gdzie jak gdzie, ale w Lesznie poradzą sobie świetnie z przygotowaniem toru. Czy będzie w pełni bezpieczny i do walki? Tutaj może być różnie. Nie wiem, ale ja na miejscu Jankesa nie robiłbym full kopy na 1 kolejkę - chyba jeszcze za wcześnie a i rywal niezbyt wymagający - po co narażać się na kontuzję, skoro obydwie ekipy jadą o zgoła odmienne cele.

    Wynik? Podpisuję się pod tym co napisał Sokol i czeka nas ostre lanie w Lesznie. Włókniarze ujadą tam coś pomiędzy 30-35 punktów

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    POstanowiłem trochę dorzucić do pieca i narazić się innym kolegom z Częstochowy piszącym i czytającym to forum. Otóż uważam, że mecz najprawdopodobniej zakończy się pogromem i wszystko o co nasze Lwy powalczą, to wyjście z 30-stki. Żeby było jasne - byłem i jestem wielkim sympatykiem i orędownikiem pozytywnych zmian, które nastąpiły w klubie wraz z końcem epoki maślankowej. Ale zmiany organizacyjne to jedno, a wynik sportowy to drugie....

    1) Unia Leszno ma pod dowództwem Jankesa najgorzej przygotowywany tor w Ekstralidze. Już nawet nie chodzi o to, że megaprzyczepny, ale z reguły jest to tor niebezpieczny i zabijający widowisko sportowe. NIestety dla piękna sportu, jest to też metoda skuteczna - w ostatnich latach zespoły dużo silniejsze niż Włókniarz AD'2012 kończyły w Lesznie na poziomie dwudziestu paru punktów.
    2) Unia Leszno ma też grupę zawodników, którzy świetnie sobie na takim torze radzą. I tu brawa, bo takiej paki młodych wychowanków, jaką w tym roku Byki zebrały nie miał żaden klub ekstraligi od lat. Pawlicki-Pawlicki-MUsielak-Adamczewski będą w stanie na tym torze (do tego na taką modłę przygotowanym) objechać każdego zawodnika Włókniarza - nie twierdzę, że w każdym biegu, ale taka jest rzeczywistość.
    3)Włókniarz nie jest teamem, który na megakopie będzie w stanie dokonać cudów - raczej podejrzewam, że zawodnicy będą się podświadomie oszczędzać z myślą o pierwszym pojedynku na własnym torze. Sezon jest długi i nikt nie chce narażać się na jakąś bezsensowną kontuzję nim się na dobre jeszcze zacznie.
    4) Przekładając to, co napisałem oraz własne obserwacje ze sparringów i innych imprez z udziałem Włókniarzy tak to widzę:
    Łaguta - 10 pkt w 6 biegach
    Nermark - 8 (6)
    Harris - 8 (6)
    Zengota + Jabłoński = łącznie 3 pkt (3+3 biegi)
    Czaja +Bubel = 1 pkt (3+3 biegi)
    Czyli 60-30 i wcale nie wydaje mi się to wynikiem zawyżonym, biorąc pod uwagę fakt że np. w zeszłym roku Adamczewski stuknął na nas komplet.

    Sorki za ten pesymizm i kubeł zimnej wody na niektóre zapewne rozpalone głowy, ale opowiadania o celowaniu Włókniarza w pierwszą czwórkę włożył bym na razie między bajki. Myślę, ze na to przyjdzie pora w sezonie 2013...
    Sokole,

    fajnie, że się przebudziłeś. Na początek jednak proponuję jakieś węglowodany, no i witaminy, nie zaś od razu kwasa na czczo (LSD)

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Arkadius ; 06-04-2012 o 20:24
    let the metal flow.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Sokol,

    nikt z twardo stapajacych po ziemi fanow CKM nie mysli ani o pierwszej czworce, ani nawet o urwaniu punktow Unii.

    My przede wszystkim mamy wygrywac u siebie i to jak najwyzej. Zwroc uwage: w ostatnich dwoch sezonach nie tylko nie zdobylismy ani jednego punktu na wyjezdzie, ale nawet nie udalo nam sie urwac pojedynczego bonusu!

    Mam nadzieje, ze ta niezbyt chlubna passa sie wreszcie zakonczy, lecz w tym celu chcac nie chcac musimy brac przyklad nie z kogo innego, jak wlasnie z Leszna, ktore potrafi obrzydzic zycie swym torem jak nikt inny w E-lidze. Bo co z tego, ze wygramy u siebie po superemocjonujacym meczu 49:41 np. z Wroclawiem, skoro w rewanzu ten sam Wroclaw zrobi u siebie kopare i szanowny bonus pojdzie sie piiii...? Nawiazujac do slynnego hasla z NBA - tory do walki sprzedaja bilety, ale pewne punkty daje przede wszystkim kopa

    Oby tylko Stachyra niczego nie spapral.
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Skończcie już z tą mitologią że na każdym meczu w Lesznie Była kopa po jaja i kasków widać nie było...


    W Poniedziałek na pewno nie będzie betonu,ale też nie będzie żadnej mega kopy...

    Wynik stawiam w okolicach 55:35 bo Włókniarz to na dziś Łaguta , z dwa udane starty Nermarka i Zengoty i to by było na tyle...

    U nas zapewne glebe zaliczy Piotr Pawlicki jr...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Noski sam tworzysz stereotypy, a innych krytykujesz za ich podstawne używanie. W zeszłym sezonie tor może dwa razy mi się podobał. Było kombinowanie z torem, ładna pogoda deszczu nie ma, a kolega który objeżdża największym John Deer'em na stadionie wzywany na Smoka do ciężkiego sprzętu, więc nie pieprzyć mi tu frazesów panie Noski.
    Mam nadzieję, że się to w tym sezonie zmieni, wystarczy trochę pod koła jak w Gorzowie.
    Z drugiej Blaupunkt nie demonizuj, wyniki szły też z nieodpowiedniego dopasowania. Pomijam aspekt tworzenia nagonki przez inne kluby co było równie nie fair i wymuszanie kombinacji z torem co dopiero powodowało zadymy z torem

    Troy coraz lepiej, dzisiaj już na poziomie pojechał
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 06-04-2012 o 22:35

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Noski sam tworzysz stereotypy, a innych krytykujesz za ich podstawne używanie. W zeszłym sezonie tor może dwa razy mi się podobał. Było kombinowanie z torem, ładna pogoda deszczu nie ma, a kolega który objeżdża największym John Deer'em na stadionie wzywany na Smoka do ciężkiego sprzętu, więc nie pieprzyć mi tu frazesów panie Noski.
    Mam nadzieję, że się to w tym sezonie zmieni, wystarczy trochę pod koła jak w Gorzowie.
    Z drugiej Blaupunkt nie demonizuj, wyniki szły też z nieodpowiedniego dopasowania. Pomijam aspekt tworzenia nagonki przez inne kluby co było równie nie fair i wymuszanie kombinacji z torem co dopiero powodowało zadymy z torem

    Troy coraz lepiej, dzisiaj już na poziomie pojechał
    Fajnie że ci się dwa razy spodobał..Mi ani razu... Brzydkie to, takie szare.Wole Trawniki...

    Spec jakiś jesteś w tej materii czy co? Można mówić że widowisko się nie podobało ale że tor? Gadanie o tym że zawsze jest mega kopa na której normalnie nie można jeździć jest totalną bzdurą i tyle...

    To był spierniczony na Rzeszów i to każdy wie... Na Gorzowie były dwa razy ulewy i tor doprowadzono na tyle na ile się dało (gdzie indziej nie kiwnięto by palcem i mecz odwołano), cyrki z meczu z Toruniem każdy zna ( jedni się upierają ze Roman spier... inni że sędzia przez swoje pseudo poprawki...)

    W 2010 jak nikt z 30 pkt nie wychodził pretensji do toru żadnych nie było...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Czemu się nie dziwię że przy takim stadium zaślepienia tor jest zawsze ok. Na Rzeszowie owacje były od większości publiki, mimo że od Ciebie również, mimo że żużlowcy walczyli o zdrowie.
    Mam dosyć jak widzę, że w większości meczy przyjezdni męczą się przy składaniu w łuk. Po to kupiłem karnet by oglądać widowiska z obydwu stron, a nie jednostronną rzeźnię, nawet taki zawodnik , no ale dla ciebie jest normalne jak piszesz gdy miejscowi gromią do 30. Cóż gratuluję
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 07-04-2012 o 00:01

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    hmmm

    Słyszałem, że mają ostro zabrać się za tor w Lesznie w tym sezonie.
    Walkowery dla gości za złe przygotowanie toru i takie tam.
    Mam nadzieję, że jednak mecz się odbędzie.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 07-04-2012 o 02:20
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    hmmm

    Słyszałem, że mają ostro zabrać się za tor w Lesznie w tym sezonie.
    Walkowery dla gości za złe przygotowanie toru i takie tam.
    Mam nadzieję, że jednak mecz się odbędzie.

    pozdrawiam

    Ja słyszałem że mamy to w dupie i będzie zbronowane po kolana. Jak sędzia będzie miał jakieś ale z obserwatorem to obaj dostaną w ryj. A na końcu w ryj dostanie Kowalski i się skończy podskakiwanie najlepszemu klubowi w historii.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    kwestię przygotowywania torów od 3-4 lat nie można rozpatrywac przez pryzmat jednego -dwóch meczów(wygranych).Przyznam robiłem tak ,dałem się wciągnąc w ten temat ,broniąc tego że akurat ten tor co przygotowuje Unia wszystkim pasuje ...ale po pewnym czasie doszłem do wniosku ,że patrząc na to z szerszej perspektywy dochodzę funduje sie nam ***** jakich mało ,oczywiście w kontekście atrakcyjności widowiska.
    Zawodnicy wypowiadający się na temat toru ,broniący gi itp tak naprawdę nie są obiektywnymi uczestnikami dysusji a to dla tego ,że ten serwowany nam ******** tor akurat im w kontekście ostatnich paru lat dał zarobic krocie ,a to już dla nich wystarczający wykłądnik do tego aby tor był ok.
    W dobie traktowania sportu jako biznesu nie pozwolę sobie na to aby ktoś za takie pieniądze wmawiał mi że jest *****iście jak nie jest .Jezeli sa osoby ,którym to co widzą na torze się podoba to ok niech jadą dalej,ale ja z tego pociągu wysiadam.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Pedrosio

    Skoro "doszłeś" wniosku, że nie jest *****iście i nie przyjdziesz na Smoka to ja się bardzo cieszę i nie mam więcej uwag

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    No to się ciesz Londi ,skacz z radości w swoim umiłowaniu do nieomylnej Unijnej .Ciekawe czy będziesz też skakał z radości jak będzie tych ludzi o 100 mniej ,może o 1000 mniej ,a może o 5000 mniej ....może jak zostaniecie sami w 15 na stadionie to Staszek da ci pojeździc traktorem z broną.Ja będziesz musiał płacic za bilet 1500 zł to wogóle będzie dla ciebie radocha ,no bo przeciez to jest bilet na Unię ..!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Pedrosio chyba się nie zrozumieliśmy, ale to nic nie szkodzi. Żeby była jasność, torowe sytuacje z zeszłego roku, w tym sezonie nie mogą mieć miejsca i mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za to poszli po rozum do głowy. Ale skoro Unia lubi jeździć na kopie, to na kopie będzie jeździć, tylko że zgodnie z prawem i zdrowym rozsądkiem.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ta cała kopa to jest wyolbrzymiona przez panienki, które co roku dostawały ostro w palnik na smoku. Prawda jest taka, że w zeszłym roku w Lesznie tor mocno przyczepny był zaledwie na 3 meczach. Właściwie to tylko na, dwóch, bo meczu z Rzeszowem nie liczę. Tam była czystej wody preparacja, za którą wszyscy się wstydzili. Pozostałe dwa mecze, to były z Gorzowem i Toruniem. Chociaż jak to mówią fachowcy jeżdżący na żużlu( nie mam na myśli Czernickiego, Stępniewskiego i Kryjoma, którzy nigdy na motocyklu nie siedzieli), gdyby tor nie został ubijany, na życzenie gości, nie byłoby tej komedii. Pozostałe mecze były na dość twardych( jak na Leszno) torach. Najpierw przez aferę tłumikową i wmawianie wszystkim, że na przyczepnym będzie brakowało mocy, zawodnicy się pozabijają. Później nieszczęsny mecz z Rzeszowem, to wszystko spowodowało, że przez 3/4 sezonu nie jeździliśmy na kopie, jaka preferujemy, tylko twarde nawierzchni.
    Najśmieszniejsze jest to, że jak Leszno zrobi „kopę” to jest wielka afera (zawsze przez dwa te same kluby).Jak inne kluby robią kopę to jest dobrze. Na przykład, Bydgoszcz rok temu na Gniezno zrobił takie kartoflisko, że chłopcy z Gniezna nie potrafili płynnie pokonać łuku, tam nikt nie płakał . Zresztą daleko szukać, Gorzów, ten sam Gorzów, który płacze w Lesznie, także robi kopę. Mecz z Falubazem, co po chwilę gleba, lub mecz o brąz z Toruniem. Kopa, że torunianie dość komicznie pokonywali te łuki haha .
    A, co do meczu obstawiam 50:40, tor jak w większości poprzedniego sezonu będzie dość twardy, z wiadomych względów.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    To spytaj się na stadionie 500 przypadkowych kibiców jaki tor preferują oni ...bo w tym jest problem ,a nie w tym jaki tor preferuje Unia .To dlaczego taki tor preferuje Unia to pisałem wyżej ,pytanie dlaczego takich torów nie preferuje większosc moich znajomych zasiadająca na smoku ?

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jeżeli Unia zacznie robić beton, to minimum trzy mecze przegra u siebie.Przecież całkiem niedawno był betonowy memoriał smoczyka, na którym nasi nie istnieli.To daje wiele do myślenia. Pedrosio co z tego, że będzie ciekawsze widowisko na betonie, jak dostaniemy kilka meczy w p*i*z*d*e i na każdym kolejnym będzie coraz mniej ludzi.
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 07-04-2012 o 11:59

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Wy wierzycie ,że w Lesznie zrobią beton ?? Na 100% będzie pod koło ale nie kopa po jaja. Będzie przyczepnie na całej długości toru i tyle.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    To spytaj się na stadionie 500 przypadkowych kibiców jaki tor preferują oni ...bo w tym jest problem ,a nie w tym jaki tor preferuje Unia .To dlaczego taki tor preferuje Unia to pisałem wyżej ,pytanie dlaczego takich torów nie preferuje większosc moich znajomych zasiadająca na smoku ?
    Wyolbrzymiasz sprawę. Piszesz tak, jakbyśmy w poprzednim sezonie mieli cały czas taki tor, jak na meczu z Rzeszowem, który większość krytykowała i dalej krytykuje. Ja uważam, że jeżeli naszym zawodnikom pasuje tor przyczepny (bez względu na to, dlaczego), to taki tor powinien być robiony, choć z jednym zastrzeżeniem- jak ma być przyczepnie to na całej szerokości. Inną sprawą jest to, że tak naprawdę nigdy nie uda się zrobić toru dokładnie takiego samego na całej szerokości i długości, no ale ok. Tak, jak napisał damianos81 - jeżeli tor będzie robiony tak, by podobał się widowni (sic!), to prawdopodobnie nie będzie sukcesów Unii, a to przełoży się na frekwencję. A skoro o niej już mowa, to patrząc na zestawienie frekwencji w sezonie 2011, Leszno jest na trzecim miejscu. I to jest fakt, a po części także odpowiedź na Twoje stwierdzenie odnośnie tego, co preferują kibice. Co ciekawe, np. taki Toruń, który pieje jakie wspaniałe widowiska mają u nich miejsce (więcej w tym przechwałek, niż prawdy), jest na miejscu piątym, ze średnią o prawie tysiąc niższą niż Leszno. Ten temat można ciągnąć bez końca. W Zielonej Górze swego czasu starsznie narzekano na tor, a frekwencję mają od zawsze świetną. Nijak to nie potwierdza Twojej teorii, że bez walki na torze nie będzie kibiców. Zawsze możesz zrezygnować z oglądania Unii, nikt Cię przecież nie zmusza. Ja nie lubię oglądać piłki nożnej w marnym wykonaniu, więc nie chodzę na mecze Polonii... I żeby Cię trochę uprzedzić- nie pisz, że za chwilę na trybunach będzie 1000 osób, jeżeli będziemy tak podchodzili do sprawy, bo frekwencja, o której wspomniałem wcześniej, jasno pokazuje, że się mylisz.

    Mnie jednak za każdym razem, gdy pojawia się temat toru leszczyńskiego, zastanawia jedna rzecz- jak to jest, że ci sami zawodnicy, którzy jeżdżą w lidze angielskiej i szwedzkiej (a także innych, mniejszych ligach), niejednokrotnie startują na torach gorszych (np. ten, na którym Balon złamał rękę) i nie płaczą. Nie ma protestów, prokuratury, nagonki.

    Ale żeby było też na temat meczu, bo przecież tego dotyczy wątek: przyczepny tor i wygrana Unii.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    To niech kolega sobie przypomni jaką frekwencję miał w zeszłym sezonie Włókniarz i które miejsce zajął w lidze oraz jakich widowisk byli świadkami kibice

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Na oko to sobie możesz liczyc barany we śnie..Załóż elektorniczny system wejściówek to zobaczysz jaką faktycznie Unia ma frekwencję.W Toruniu liczbę kibiców masz podaną co do jednego łba ..u nas z marginesem 2000 tyś osób.Jakoś w Zielonej Górze poszli po rozum do głowy i tor wszystkim sie podoba ,a nawet w czasie gdy przygotowtywali łajno to dużo było osób ,którym sie to nie podobało ,tak jak u nas teraz.Przykłąd Bydgoszczy ..???To spytaj co na ten temat myślą kibice ....Kibice ,a nie zawodnicy i działacze bo o kibiców i atrakcyjne widowisko tu chodzi za którego oglądanie płacą kibice a nie Staszek na traktorze.Największą polewkę powinni miec z nas kibice innych drużyn ,któzy przygotowując na nas tory twardsze ,ale nie maksymalne betony oglądają fajne ściganie , w którym uczestniczą nasi zawodnicy ..My natomiast oglądamy co dwa tygodnie rwane wyścigi motorów z mijankami wynikającymi z technicznych błędów rywala .Już nie pamiętam kiedy w Lesznie oglądałem na lidze porządną walką zawodników w kontakcie przez cały bieg

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Na oko to sobie możesz liczyc barany we śnie..Załóż elektorniczny system wejściówek to zobaczysz jaką faktycznie Unia ma frekwencję.W Toruniu liczbę kibiców masz podaną co do jednego łba ..u nas z marginesem 2000 tyś osób.Jakoś w Zielonej Górze poszli po rozum do głowy i tor wszystkim sie podoba ,a nawet w czasie gdy przygotowtywali łajno to dużo było osób ,którym sie to nie podobało ,tak jak u nas teraz.Przykłąd Bydgoszczy ..???To spytaj co na ten temat myślą kibice ....Kibice ,a nie zawodnicy i działacze bo o kibiców i atrakcyjne widowisko tu chodzi za którego oglądanie płacą kibice a nie Staszek na traktorze.Największą polewkę powinni miec z nas kibice innych drużyn ,któzy przygotowując na nas tory twardsze ,ale nie maksymalne betony oglądają fajne ściganie , w którym uczestniczą nasi zawodnicy ..My natomiast oglądamy co dwa tygodnie rwane wyścigi motorów z mijankami wynikającymi z technicznych błędów rywala .Już nie pamiętam kiedy w Lesznie oglądałem na lidze porządną walką zawodników w kontakcie przez cały bieg
    Dla mnie to przeciwnicy mogą nawet pchać motor jak im tor nie pasuje. Unia jeździ na przyczepnym torze i jak komuś to nie pasuje to do widzenia. A Tobie jak coś nie pasuje to też nie przychodź na stadion i tyle...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •