Zobacz wyniki ankiety: [url]http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/05/19/wspolny-protest-zorganizowanych-grup-kibicowskich-

Głosujących
124. Ankieta zamknięta
  • Popieram protest bo wszyscy jesteśmy kibicami!

    54 43.55%
  • Nie popieram protestu , bo interesuje mnie sport a nie zadymy!

    68 54.84%
  • Nie mam zdania.

    2 1.61%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 212

Wątek: Protest przeciwko nagonce na "kibiców" piłki.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Protest przeciwko nagonce na "kibiców" piłki.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    " nie popieram ,bo interesuje mnie sport a nie zadymy"


    czyli jak ktos uwaza ,ze działania rzadu w tej kwestii sa o dupe rozbil tego interesuja zadymy?
    w takim razie musze uwazac na mojego 70 letniego sasiada,który tez stwierdzil,ze nalezy wylapywac winnych a nie zamykac stadiony i cytuje " co im przeszkadzaja te swieczki(race)?przynajmniej jest kolorowo. niestety ida wybory,nie ma sie czym pochwalic to trzeba robic szopki"

    no i wychodzi ,ze mieszkam obok stadionowego bandyty,ktorego na stadionie interesuja tylko zadymy. teraz spotkalismy sie na klatce schodowej.ciekawe gdzie sie udal.sportowe buty,koszulka,drersowe spodni...hmmm na bank poszedl rozwalic stadion albo na ustawke z pensjonariuszami DPS-u z Gorzowa. to stadionowy,polski Bandyta.do tego na pewno rasista,faszysta i homofob


  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " nie popieram ,bo interesuje mnie sport a nie zadymy"


    czyli jak ktos uwaza ,ze działania rzadu w tej kwestii sa o dupe rozbil tego interesuja zadymy?
    w takim razie musze uwazam na mojego 70 letniego sasiada,który tez stwierdzil,ze nalezy wylapywac winnych a nie zamykac stadiony i cytuje " co im przeszkadzaja te swieczki(race)?przynajmniej jest kolorowo. niestety ida wybory,nie ma sie czym pochwalic to trzeba robic szopki"

    no i wychodzi ,ze mieszkam obok stadionowego bandyty,ktorego na stadionie interesuja tylko zadymy...
    Nie przesadzaj bo na meczach piłki nie chodzi o świeczki ale o zniszczenia i bójki.
    Co pokazali nasi biedni kibice na Litwie??
    CO pokazali nasi biedni kibice w Bydgoszczy??

    Zadzwoń do tvp i zapytaj jak się czuje operatorka kamery kopnięta przez grzecznego kibica w plecy.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    skad Ty koles jestes? poczytaj inne gazety niz GW poogladaj cos wiecej niz TVN.

    poza tym jest roznica pomiedzy zamykaniem i karaniem winnych za wydarzenia w bydgoszczy a zamykaniem stadionow. ukarac winnych jak najbardziej,ale zatrzymania za haslo "tusk ty matole..."(43 osoby w bialymstoku) zamykanie stadionow za hasla antyrzadowe,ogolna nagonka tylko dlatego,zeby bylo medialnie.slynny "gangster" Staruch zatrzymany w blasku fleszy przez 4 dzielnych policjanow...8 metrow od komenty stolecznej gdzie sam sie zglosil to co to jest?zakazy stadionowe za za race?smiechu warte. wszyscy mowia o anglii jak tak jest super,jak sobie poradzono z problemem.szkoda tylko ,ze chyba nikt nie wie jak jest w pubach,na ulicach czy w nizszych ligach.

    co do Wilna,to byles?jezeli nie to sie nie wypowiadaj,bo gdybys byl to nie pisał bys glupot. zapytaj ludzi od czego zaczely sie te "igrzyska"

    co to dziennikarki to nie byla z TVPtylko z N-sport co nie zmienia faktu ,ze typ ,ktory ja kapnal to dla mnie gnoj bez honoru i zasluguje na okreslenie Bandyta. jednak nie kazdy z raca w rece to straszny zbój

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    tomrz,
    ty glupi czy z policji?

    Proponuje zamknac temat i nie udzielac odpowiedzi w ankiecie kogos o zachwianych emocjach.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    A co jesli popieram protest i interesuje mnie sport a nie zadymy? Autor tego watku to jest raczej bezmyślny połykacz informacji z telewizji.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    skad Ty koles jestes? poczytaj inne gazety niz GW poogladaj cos wiecej niz TVN.
    Typowa wypowiedź Rydzykowego fanatyka. Jak coś nie tak w mediach to musi być TVN ;).
    TVN właśnie ostro naskakuje na rząd w sprawie zamykania stadionów i innych represji w stronę kibiców, bo im stadion Legii zamknęli. :D

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Niestety mam dla Was przykre wiadomości.
    Nagonka na kibiców dopiero się rozkręca.
    A tu właśnie sezon piłkarski zbliża się ku nieuchronnemu końcowi.
    Latem policjantom do zwalczania pozostanie tylko żużel i windserfing.
    Jako, że trudno biegać z pałą po jeziorze za żeglarzem to akcje stróżów prawa mogą skupić się na kibicach żużla.

    Pokładam szczerą nadzieję, że się mylę :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    skad Ty koles jestes? poczytaj inne gazety niz GW poogladaj cos wiecej niz TVN.
    Typowa wypowiedź Rydzykowego fanatyka. Jak coś nie tak w mediach to musi być TVN ;).
    TVN właśnie ostro naskakuje na rząd w sprawie zamykania stadionów i innych represji w stronę kibiców, bo im stadion Legii zamknęli. :D
    typowa wypowiedz lewackiego oszołoma,ktory patrzy tylko zeby miec pelna miche i nic wiecej go nie interesuje.

    fajnie oceniac kogos kogo sie nie zna? juz kiedys pisalem. nie jestem ani wyznawca czarnych,ani czerwonych,zielonych czy rozowych

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    tomrz

    Jak robisz taka ankiete to odpowiedzi powinny byc:
    a) Popieram
    b) nie popieram
    c) Nie mam zdania

    bez twoich dodatkowych przemyslen i tu Yogurt ma racje.
    Jak mozesz to zmien odpowiedzi w ankiecie, bo obecnie sugerujesz odpowiedzi:

    a) Jestem kibicem, a wiec powinien udzielic odpowiedzi nr 1
    b) Nie podobaja mi sie zadymy na stadionach, a wiec powinienem udzielic odpowiedzi nr 2

    Ja protestu nie popieram, od poczatku pisalem, ze to polityka na trybunach.

    Cytuje:
    Rząd Platformy Obywatelskiej z Premierem Donaldem Tuskiem na czele, a także politycy wszystkich innych partii politycznych zasiadających w Sejmie RP, nie potrafiąc poradzić sobie z przeprowadzeniem reform, z problemem bezrobocia, wysokich cen, nierównych dróg, braku autostrad itp. nakładają coraz to nowe zobowiązania na obywateli. Jazda prywatnym samochodem powoli staje się luksusem, a w miastach zwiększane są czynsze za mieszkania komunalne.

    Co tu komentowac? Propaganda. Wyglada jak ulotka wyborcza PiS.
    Po co tylko autorzy protestu na sile pisza o partiach opozycyjnych skoro od poczatku protest **********l w rzad? Mydlenie oczu. Poza tym opozycja aktualnie nic nie moze.
    Od samego poczatku pod protest podpielo sie PiS. Inicjatorzy protestu nie ukrywaja swoich sympatii politycznych, i tego, ze zalezy im na obnizeniu notowan rzadu i PO.
    A wiec ja traktuje ten protest jako cos wiecej niz konflikt stowarzyszenia kibicow vs rzad.
    Stadion jest miejscem dla kibicowania, a nie polityki.

    Jesli mozna to prosze osoby, ktore sporzadzily ten protest o informacje w jaki sposob kibice rozliczali poprzednie rzady z obietnic wyborczych. Informacje o niespelnionych obietnicach wyborczach, podwyzkach itd.
    Zreszta czesto podwyzki nie sa zalezne od rzadu. Benzyna wszedzie jest droga i Polska ma na to malutki wplyw, albo w ogole.

    Podsumowujac: Nie podpisuje sie pod tym propagandowym protestem.
    Malo tego, uwazam ze obecnie na trybunach manipuluje sie kibicami.

    Pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Yogurt
    Mieszkam w Poznaniu i mam dosyć tego strachu który rośnie na osiedlach -wcale nie jest tak kolorowo z tym kibicowaniem jak to przedstawiacie, obroncy uciśnionych..
    Zadymiarze grają pierwsze skrzypce w grupach kibicowskich i innych zebranych wokół klubów. Kluby się od nich nie odcinają, mało tego, wspierają - i fanatyzm rośnie..
    Wierzcie lub nie, ale po zadymach w Bydgoszczy poszły pytania do klubów o przywódców zadym, przeszły bez żadnego echa.

    A co do tej operatorki kopniętej w plecy - trzeba być skończonym kretynem, żeby uważać to za prowokacje TVN... Właśnie TVN mocno atakuje rząd za sprawą wspólnego właściciela większości akcji swoich i Legii. Ale co tam, lepiej twierdzić, że to prowokacje i nagonka przed wyborami. Czyli co -czekamy, i w przyszłym roku na euro budzimy się z ręką w nocniku?

    A, że różni politycy chcą zbić na tym swój kapitał? Przecież polityka tak właśnie wygląda, stado hien..

    A teraz jeszcze okazuje się, że dla wielu na stadionach żużlowych piłkarski wzór kibicowania jest wzorem do naśladowania... Czasy się zmieniają, kiedyś takie porównanie było ciężką obelgą -byliśmy dumni, że róźnimy się od kopaczy..
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    cytuję
    Malo tego, uwazam ze obecnie na trybunach manipuluje sie kibicami.

    nic odkrywczego.
    manipulowany jesteś od dziecka aż do samego końca
    rodzice,koledzy,nauczyciele,system,media,religia,p olitycy,kultura, korporacje itp itd - wszystko i wszyscy tobą manipulują - a przynajmniej starają się -czy ci się podoba czy nie.


    założenie że zwolennicy protestu są sympatykami PiS a tym samym przeciwnikami PO i na odwrót jest błędne, a dla mnie dodatkowo przykładem na kolejną manipulację.

    w naszym kraju połowa uprawnionych nie uczestniczy w żadnych wyborach, a to najlepszy przykład że nie trzeba mieć absolutnie żadnych poglądów politycznych aby buntować się przeciw prześladowaniu kibiców.

    w kraju gdzie Prezydentem zostaje specjalista od wózków elektrycznych, wicepremierem cham w gumiakach a ministrem edukacji facet z faszyzującej partii

    kibole wydają się być jedną z niewielu grup trzymajacych fason.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    nigdzie nie napisalem,ze to prowokacje TVN.
    a dlaczego uwazam,ze to nagonka przed wyborami?
    niestety ten rzad a szczegolnie premier uwielbia takie krucjaty.byle bylo glosno i medialnie.

    http://www.kibice.net.pl/forum/viewt...4531e350b2c86a

    a powyzej masz link z ktorego mozesz dowiedziec sie czegos o czym nie powiedza TVN24 czy Polsat news. a wiesz dlaczego? bo to sie nie sprzeda tak jak wydarzenia w Bydgoszczy.



    SAVAGE:
    i kto kim manipuluje. ilu znasz tych 14 latkow z tego forum o ktorym pogardliwie sie wypowiadasz?pewnie nikogo,ale nalezalo tak napisac zeby juz na wstepie zdyskredytować to co tam napisane.
    zreszta nie chodzilo mi o tokto tam pisuje,ale konkretnie o temat do ktorego link podalem. moze ty wyjasnisz mi nieswiadomemu dlaczego o zadnej z tych akcji nie uslyszelismy w popularnej telewizji???

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Żeby wypowiadać się czy się jest za czy przeciw "protestowi" na stadionach żużlowych należałoby przyeczytać oświadczenie OZSK dot. tego protestu.

    Cel tego protestu jest taki:

    Brak kibicowania -> stopniowy ubytek kibiców na stadionach -> malejące zainteresowanie sponsorów -> wpływ sponsorów na rządzących w sprawie zmiany sytuacji na linii RZĄD - KIBICE.


    Pytanie, czy jest sens robić taki protest na speedway'u? Jeżeli faktycznie wszystko potoczy się zgodnie z wyżej opisanym kluczem, to przyniesie nam to same straty, zero korzyści, a kibice nadal i tak będą wyśmiewani przez "kumatych" fanów z piłki.

    BTW. Wklejanie linków z "kibice.net" - forum internetowych kiboli w wieku 14-18 lat, którzy wylewają swoje żale online, świadczy o czymś.

    Nie pomyśleliście, że każdy medal ma dwie strony?! Przecież to jest idealna grupa - kibice, do manipulacji politycznych : Silne poczucie hierarchii, tłumy ludzi zapatrzone w "grupę przywódczą", tak na prawde grupa kibiców zgromadzonych wokół dużego klubu (Lech, Legia, WIsła) licząca parę tysięcy osób, ma podobny poziom świadomości jak przeciętny Amerykanin - o co walczą wie może 10-50 osób, reszta podąża za nimi, bo ufa im bezgranicznie, w końcu nie chcą być frajerami, a prawdziwymy KUMATYMI - KIBOLAMI :D

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ankiety zmienić się już nie da, zatem te dziwne rozwinięcia pozostaną. Trochę mi się nie podoba kolejny polityczny wątek na SB, no ale skoro rozwinęła się ciekawa dyskusja, nie przeszkadzam.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    dzieciaki szykujcie lepiej oprawy, a nie bierzcie się za politykę;
    głos swój oddałem na NIE i cieszę się że większość sądzi podobnie

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Może jestem przeczulony ale bardzo nie podoba mi się działanie rządu polegające na stosowaniu odpowiedzialnoći zbiorowej wobec kibiców (zamykanie stadionu dla wszystkich kibiców, zatrzymania po wylegitymowaniu za lekcewarzące hasła pod kierunkiem Donalda Tuska - ciekaw jestem czy zrobiono selekcje na tych co śpiewali i tych co nie śpiewali). O czym to świadczy, o bezradności organów państwa w stosunku do chuliganów i objęcie odpowiedzialnością nas wszystkich Bogu ducha winnych kibiców. I niech się każdy zastanowi czy też by tak popierał obecne działania władz gdyby przez jakąś grupkę pseudokibiców, których nasza Policja nie umie albo nie chce wyłapać zamknięto stadion na derby albo jakiś mecz na szczycie, na który czekałeś z niecierpliwością tydzień albo dwa. Jestem jak najbardziej za rejestracją kibiców, monitoringiem, zakazami stadionowymi wobec chuliganów. Ale nie mogę zgodzić się na to, iż przez bezradność organów Państwa to Państwo karze wszystkich jedną miarą. Czy to jest demokracja?

  18. Powrót do góry    #18
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Bydło trzeba tępić, co nie zmienia faktu, że rząd działaniami przeciwko oprawom, itp. duperelom zwyczajnie się ośmiesza.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    dzieciaki szykujcie lepiej oprawy, a nie bierzcie się za politykę;
    głos swój oddałem na NIE i cieszę się że większość sądzi podobnie

    no i mamy dowod oglupienia spoleczenstwa. zadnych opraw nie bedzie,bo do tego chca doprowadzic rzadzacy. o to wlasnie chodzi ,a nie o prostest zeby mozna robic zadymy.
    ale skad ty to mozesz wiedziec...


  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Zobaczymy jak będziecie gadać jak po bójce 20 kiboli przykładowo w Gorzowie zamkną wam stadiony.

    Jako zwykły piknik mam dość nieporadności kolejnych rządów w tępieniu bandytyzmu na stadionach. Obecnie wprowadza się zasadę odpowiedzialności zbiorowej i wszystkich którzy przychodzą na stadion wrzuca się do jednego wora.
    Każdy kto uważa, że taki sposób walki z przestępcami przystaje cywilizowanemu krajowi jest zwyczajnie ograniczony umysłowo.

    Przestępców powinno się wyłapywać i wsadzać do więzień a normalnych kibiców zostawić w spokoju.


  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.
    tomrz,
    ty glupi czy z policji?

    Proponuje zamknac temat i nie udzielac odpowiedzi w ankiecie kogos o zachwianych emocjach.
    A co jesli popieram protest i interesuje mnie sport a nie zadymy? Autor tego watku to jest raczej bezmyślny połykacz informacji z telewizji.
    Hmm ja nie widzę ,żebym Was obrażał.

    Takie jest moje zdanie i tyle.

    2.Mogłem mniej tematycznie dać odpowiedzi w ankiecie ale teraz już po frytkach.

    3.No nie mówcie ,że to co pokazywali w tv z meczy to jest manipulacja.

    Sam mam w pracy kibola piłki i sądząc po komorniczych zajęciach i kosztach sądowych nie są to mandaty za izbę czy mpk.

    4.Nie popieram obecnych działań pluska i jego teamu,
    nie jestem za po pis pjn sld lsd czy psl , politykę mam głęboko w miejscu pod plecami.



  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zadymiarze sa jak rak toczacy sport w Polsce, dlatego trzeba postepowac jak z rakiem. Oslabic caly organizm chemioterapia aby potem byl zdrowy jak bedziemy zwlekac to pacjent umrze.

    mam takie spostrzeżenie, od kiedy mamy przymierze z Flotą to w naszym dopingu jest wiecej wulgaryzmów

    drugieto ze gdyby nie bylo demolowania stadionów a tylko jakies ustawki to nie bylo by problemu dla rzadu, no ale ustawek nie pokazuje telewizja
    ;-)

    Aha nie popieram zamykania stadionów

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ciekawe porównanie do raka. Ale wg mnie raka "leczy się" poprzez dokładne zdiagnozowanie choroby i lokalizacje guza a następnie jego precyzyjne usunięcie. A chemia jest później. Tak więc przy tym porównaniu do raka to znów wychodzi, że rząd zaczyna od "d... strony".

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    zamykanie stadionów jest słuszne z jednego bardoz prostego powodu.
    Kluby współpracują z kibolami, nie karzą ich a wręcz nagradzają. Jak najłatwiej zmusić kluby do współpracy. zamknąć stadion, strata dla klubu będzie większa i następnym razem kluby zastanowią się 2 razy czy opłaca się kryć debili z szalikami na twarzach i kapturami na łbie.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli mozna to prosze osoby, ktore sporzadzily ten protest o informacje w jaki sposob kibice rozliczali poprzednie rzady z obietnic wyborczych. Informacje o niespelnionych obietnicach wyborczach, podwyzkach itd.
    Zreszta czesto podwyzki nie sa zalezne od rzadu. Benzyna wszedzie jest droga i Polska ma na to malutki wplyw, albo w ogole.
    No, nie mów, że Kaziu Marcinkiewicz cokolwiek obiecywał :D

    Przestępców powinno się wyłapywać i wsadzać do więzień a normalnych kibiców zostawić w spokoju.
    Jak Policja chce jakiegoś zadymiarza wyprowadzić ze stadionu, to zaraz jest wspólny front antymundurowy i najdelikatniej kończy to się okrzykiem "Zostaw kibica, ty...". Tak było niedawno w ZG, gdy kibice z Gorzowa rzucali petardy na sektory pikników - wtedy był wrzask przeciw gorzowiakom, ale jak do sektora gości weszła Policja, to nagle ci sami zielonogórzanie zaczęli skandować to, co zacytowałem wyżej. I to samo widać na stadionach piłkarskich - leją się kibice obu drużyn ale gdy wchodzi na stadion Policja, to nagle zwaśnieni kibice jednoczą się w obliczu wspólnego wroga. Wroga jedynie na stadionie, bo jak komuś ze stowarzyszonych kibiców ukradną autko albo włamią się do mieszkania, to od razu wie gdzie iść po pomoc. Czyli jak prawo łamie kibic, to policja ma się trzymać z daleka ale jak prawo łamie złodziej, to wtedy zmiana "światopoglądu" - swoiste myślenie Kalego, choć prawo jest prawem i należy żyć z nim w zgodzie. Nie jesteśmy Chinami, KRLD czy Białorusią i u nas jest demokracja a nie dyktatura, więc albo trzeba dążyć do zmiany prawa na drodze ustawowej albo się temu prawu podporządkować. Walka z Policją, która tylko wypełnia swoje obowiązki (tak samo, jak w przypadku ścigania złodziei) jest dla mnie dziwna. Owszem, w Policji też trafiają się osoby, które nie powinny zajmować takiego stanowiska, ale nazywając wszystkich policjantów mianem "gestapo" niektórzy kibice zachowują się tak samo jak wojewodowie zamykający stadiony. Kurczę blade, czy w wolnej Polsce naprawdę nie da się porozmawiać i wyjaśnić zamiast iść na barykady?

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Założenia że podpisujący się pod tym apelem sa zwolennikami PiSu jest śmieszne, by nie powiedziec zalosne.

    Podstawowym problemem jest kwestia odpowiedzialnosci zbiorowej. Nie chodzi tu nawet o zamkniecie ostatnich stadionow. Wszyscy na codzien odczuwamy ta odpowiedzialnosc zbiorowa. Na stadionowych bramkach kazdy z nas przeczesywany jest jak potencjalny terrorysta, a plastikowa butelka z napojem bezalkohowym jest potencjalnie niebezpiecznym przedmiotem. A wystarczyloby tylko skutecznie korzystac z monitoringu, wylapywac i karac tych ktorzy lamia prawo. Duzo latwiej jest jednak wprowadzic zakaz, ktory uderza we wszystkich rowno i uznac sprawe za rozwiazania. Jestesmy po prostu bydlem, ktore trzeba trzymac krotko bo inaczej nabroi.

    Nie bronie chuliganstwa stadionowego, ale nie do konca moge zrozumiec dlaczego tak slabo policji idzie wylapywanie przestepcow. Moze rozsadniej byloby zamiast zamykac stadiony poczynic jakies kroki by policja dzialala lepiej, byla dobrze wyszkolona i doposazona?

    Innym problemem jest to w jaki sposob klepnieto ustawe o imprezach masowych. Ktos musial niezle lobbowac i ostatecznie stadiony obstawiaja firmy ochraniarskie a nie policja. W efekcie zamiast jakos tam wyszkolonych mundurowych sa to bardzo czesto emeryci, rencisci i chlopaczki po szkole policealnej.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Jesli mozna to prosze osoby, ktore sporzadzily ten protest o informacje w jaki sposob kibice rozliczali poprzednie rzady z obietnic wyborczych. Informacje o niespelnionych obietnicach wyborczach, podwyzkach itd.
    Zreszta czesto podwyzki nie sa zalezne od rzadu. Benzyna wszedzie jest droga i Polska ma na to malutki wplyw, albo w ogole.
    No, nie mów, że Kaziu Marcinkiewicz cokolwiek obiecywał :D

    Przestępców powinno się wyłapywać i wsadzać do więzień a normalnych kibiców zostawić w spokoju.
    Jak Policja chce jakiegoś zadymiarza wyprowadzić ze stadionu, to zaraz jest wspólny front antymundurowy i najdelikatniej kończy to się okrzykiem "Zostaw kibica, ty...". Tak było niedawno w ZG, gdy kibice z Gorzowa rzucali petardy na sektory pikników - wtedy był wrzask przeciw gorzowiakom, ale jak do sektora gości weszła Policja, to nagle ci sami zielonogórzanie zaczęli skandować to, co zacytowałem wyżej. I to samo widać na stadionach piłkarskich - leją się kibice obu drużyn ale gdy wchodzi na stadion Policja, to nagle zwaśnieni kibice jednoczą się w obliczu wspólnego wroga. Wroga jedynie na stadionie, bo jak komuś ze stowarzyszonych kibiców ukradną autko albo włamią się do mieszkania, to od razu wie gdzie iść po pomoc. Czyli jak prawo łamie kibic, to policja ma się trzymać z daleka ale jak prawo łamie złodziej, to wtedy zmiana "światopoglądu" - swoiste myślenie Kalego, choć prawo jest prawem i należy żyć z nim w zgodzie. Nie jesteśmy Chinami, KRLD czy Białorusią i u nas jest demokracja a nie dyktatura, więc albo trzeba dążyć do zmiany prawa na drodze ustawowej albo się temu prawu podporządkować. Walka z Policją, która tylko wypełnia swoje obowiązki (tak samo, jak w przypadku ścigania złodziei) jest dla mnie dziwna. Owszem, w Policji też trafiają się osoby, które nie powinny zajmować takiego stanowiska, ale nazywając wszystkich policjantów mianem "gestapo" niektórzy kibice zachowują się tak samo jak wojewodowie zamykający stadiony. Kurczę blade, czy w wolnej Polsce naprawdę nie da się porozmawiać i wyjaśnić zamiast iść na barykady?

    najgorzej jak ktos wypowiada sie o czyms o czym nie ma pojecia. a najbardziej rozbawilo mnie zdanie ze nie jestesmy bialorusia.powiedz to "bandytom z Białegostoku" jakie i za co maja postawione zarzutu,za co niektorzy dostali mandaty. poczytaj wytyczne kogo ma wylapywac policja teraz na stadionach(tych jeszcze nie zamknietych) a jak juz przeczytasz to sam sobie odpowiedz na pytanie czy to sie miesci w standardach demokracji. dla Ciebie i Tobie podobnych kazdy kibic to bandyta(najlepsze jest to ,ze nikt z prostestujacych nie broni bandytyzmu ) w protescie tez nie chodzi o chuliganstwo i o mozliwosc bicia dziennikarzy,rozwalania stadionow,itp...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    SpeedwayTop

    Nie jesteśmy Chinami, KRLD czy Białorusią i u nas jest demokracja a nie dyktatura, więc albo trzeba dążyć do zmiany prawa na drodze ustawowej albo się temu prawu podporządkować.
    Rozumiem, ze w takim razie akceptujesz i zgadzasz sie z milicjantem,, ktory stwierdzil, ze kibice w Bialymstoku obrazali narod polski? Uwazasz, ze slusznie powlepiano mandaty po 500pln chlopakom, ktorzy wykrzykiwali haslo nie zawierajace wulgaryzmow, a nawet pietnujaca kibicow na kazdym kroku telewizja TVN w faktach wysmiewa te dzialania sluzb i przedstawia szereg wypowiedzi ludzi m.in. z Helsinskiej Fundacji Praw Czlowieka, przedstawiajacych poglad, ze wznoszone hasla jak najbardziej mieszcza sie w ramach debaty publicznej.

    Czemu te same sluzby z taka zacietoscia nie scigaly maciarewicza jak belkotal o zaprzanstwie?

    Czemu kibice musza sie prawu podporzadkowac, a politycy juz niekoniecznie za mniej wiecej te same przewinienia?
    Czemu milicji wydaje sie dyspozycje zatrzymywania ludzi niosacych transparenty niezawierajace wulgaryzmow tylko jakies w miare przyzwoite hasla, tyle ze niezgodne z linia myslenia rzadzacych? Nie przypomina ci to PRLu?

    Owszem, w Policji też trafiają się osoby, które nie powinny zajmować takiego stanowiska, ale nazywając wszystkich policjantów mianem "gestapo" niektórzy kibice zachowują się tak samo jak wojewodowie zamykający stadiony.
    Z moich obserwacji i doswiadczen wynika, ze w milicji trafiaja sie normalne osoby. 90% to niestety nieudacznicy, ktorzy nigdzie indziej nie znalezliby roboty.

    Innym problemem jest to w jaki sposob klepnieto ustawe o imprezach masowych. Ktos musial niezle lobbowac i ostatecznie stadiony obstawiaja firmy ochraniarskie a nie policja. W efekcie zamiast jakos tam wyszkolonych mundurowych sa to bardzo czesto emeryci, rencisci i chlopaczki po szkole policealnej.
    Ciekawe spostrzezenie. Kluczem do rozwiklania tego przyklepanie ustawy bedzie pewnie to, ze wiekszosc agencji ochroniarskich nalezy do milicjantow, dla ktorych zabraklo miejsca w firmie po PRLu. Poza tym gdzie znajdzie najszybciej prace milicjant na emeryturze w wieku 45lat jak nie u kolegi w agencji?

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Policja bohatersko zatrzymuje kibiców którzy wbiegli na murawę ciesząc się ze zwycięstwa Legii. Wydano ogólnopolski nakaz aresztowania osób krytykujących rząd (w Białymstoku zatrzymano i ukarano prawie 50 osób za wyrażanie własnego zdania!). Kibice otrzymują zakazy stadionowe za wieszanie flag. Na stadionach żużlowych zamierza się zakazać sektorówek itd.

    Warto jednak podkreślić najważniejsze: to nie jest walka z "chuliganami", to jest walka ze wszystkimi kibicami z powodu krytyki rządu na stadionach trwającej od kilku miesięcy!. Kibice byli poddawani represjom już od dłuższego czasu - finał PP nie miał nic do tego!

    Poza tym Bydgoszczy nie stało się praktycznie nic, no ale w TV ładnie wygląda policja przeganiająca uradowanych fanów :) Większa awantura miała miejsce np. na finale 2003 Częstochowa-Toruń. Czy ktoś o tym mówił w ogólnopolskiej telewizji? Czy premier zamknął stadion? Goście od noszenia płotu i kopania kamerzystki byli zamaskowani - więc im nic nie grozi, a 60 latkowi, który obciskiwał zawodników po zwycięstwie, uzbrojony oddział antyterrorystyczny wyważa drzwi od mieszkania i na oczach sąsiadów oraz rodziny wyprowadza zakutego w kajdanki...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Ja przychodzę obejrzeć żużel a nie race czy jakieś lipne petardy z Chin. Chyba tylko Ci co je odpalają cieszą się najbardziej bo to żaden ekskluzywny pokaz fajerwerków nie jest. Z kapturami sprawa też jest prosta, utrudniają identyfikację co przy ewentualnym ustalaniu sprawcy jest czasami niemożliwe. Zamiast protestować na rząd dlaczego nie protestujecie przeciwko tym, którzy zmuszają do zaostrzenia przepisów tzn kibolom , którzy pod egidą klubów i sportu napi... się miedzy sobą. Nikomu nie przeszkadza, że publiczna kasa jest wydawana na remonty stadionów, to że klub musi wydać o wiele więcej na ochronę obiektu.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z moich obserwacji i doswiadczen wynika, ze w milicji trafiaja sie normalne osoby. 90% to niestety nieudacznicy, ktorzy nigdzie indziej nie znalezliby roboty.
    Jeszcze tylko przez parę lat, choć bardzo istotnych lat, niestety. Pozostałości szeregowców z poprzedniej epoki ciągle istnieją, ale w końcu zejdą. Akurat teraz do policji nie dostaje się pierwszy lepszy nieudacznik, coś jednak trzeba we łbie mieć, żeby się dostać do szkółki. I to wcale niemało.

    Ale nieważne. Ważne jest to, że zarówno nieudacznik, jak i ten drugi, robią to, co mają napisane i kazane na odprawach. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Akcja Tuska moze i nieprzemyslana,ale na pewno nie chodzi w niej o doj..nie normalnym kibicom.Bardziej skierowana jest na kluby.Tak dlugo jak beda one wspolpracowac z bandytami,zamykac stadiony na klodke.Cierpia przy tym normalni kibice,to fakt,ale jeszcze bardziej ucierpia bezmyslni dzialacze jak sie im kasa za bilety zgadzac nie bedzie.Moze wtedy przyjada po rozum do glowy.
    Dosc udawania ,ze wszytko jest cacy.Jak tak dalej pojdzie,w klubach zaczna rzadzic bandyci.
    Oczywiscie policja jak zwykle musi byc madrzejsza i chca isc dalej czepiajac sie opraw,sektorowek itd.To rozjusza kibicow jeszcze bardziej,bo faktycznie jest to idiotyzm.Tylko na jajoglowych nic nie poradzisz.Dobrze,ze przynajmniej jak na razie sugeruja i prosza a nie zakazuja.Zawsze cos.
    Poza tym podzielam zdanie SFP.Stadion to nie sejm,zawody sportowe to nie festyn wyborczy.Wszystko juz w tym kraju przesiaka polityka.Po zakladach pracy,kosciolach,placu zamkowym i Wawelu przyszedl czas na stadiony.Zalosne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    sobocz
    Jeszcze tylko przez parę lat, choć bardzo istotnych lat, niestety. Pozostałości szeregowców z poprzedniej epoki ciągle istnieją, ale w końcu zejdą. Akurat teraz do policji nie dostaje się pierwszy lepszy nieudacznik, coś jednak trzeba we łbie mieć, żeby się dostać do szkółki. I to wcale niemało.
    Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Przeciez nawet nasz wspolny kolega z osiedla slynacy z zamilowania do silowni opowiadal, jak to na silowni wlasnie slyszal od policjantow, ze to co w najswiezszych naborach przychodzi nosic orzelka na czapce nie nadaje sie do niczego i generalnie przynosi wstyd. Jak zatem skomentujesz slowa komendanta o tym, ze musi przyjmowac debili, nawet tych niezaliczajacych testow na poziomie podstawowki, bo musi uzupelniac kadry, a nikt kto ma troche oleju we lbie nie chce byc milicjantem?

    Niestety w Polsce panuje przekonanie, ze jak te stare rupiecie odejda ze sluzby to bedzie lepiej, bo mlodzi zaprowadza normalny porzadek. Nic bardziej mylnego. Mlodzi jak przychodz to albo szybciutko akcetuja stare zwyczaje albo maja po prostu pod gorke. Potem jak juz sie ze starymi poukladaja to sami holduja ******** tradycjom i pilnuja kolejnych nowo przyjmowanych z uporem godnym lepszej sprawy.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh co się porobiło... kibice żużlowi bronią piłkarskich i to takich, którzy mają niewiele z kibicowaniem wspólnego. Po jaką cholerę chcąc wyrazić radość się zatem maskowali. Co to tak zimno by było? Już samo zakrywanie twarzy jest podstawą do ukarania. I słusznie. Jeśli delikwent boi się pokazać twarz, to znaczy że ma coś na sumieniu. Jeśli chodziło by tylko o wyrażenie radości ze zwycięstwa nikt nie robiłby problemów. Czy w 2001r w Toruniu kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo ktoś się maskował, żeby wyrazić radość? Raczej nie. Wszyscy się cieszyli. Owszem pół stadionu wybiegło na tor, jednak nikt nie zakrywał specjalnie twarzy i nie biegł na kibiców Sparty. Niestety tak, jak pisał Mildura, osiedla są coraz bardziej niebezpieczne, można oberwać za nic, a dzicz przenosi się na stadiony. Zaczęło się od piłkarskich, i niestety pomału dociera to też na żużel. Kiedyś byliśmy dumni, że potrafimy dopingować swoją drużynę. Teraz coraz częściej doping polega na pojeżdżaniu rywala. I to już fajne nie jest. O ile nie jestem za zamykaniem stadionów, o tyle za identyfikacją wszystkich przychodzących na stadion i dotkliwymi karami za występki już tak. Dobrze, że w końcu się ktoś tym problemem zajął. Inna sprawa czy robi to dobrze, ale przynajmniej wywiązała się społeczna dyskusja, która może pozwoli przywrócić normalność na stadionach.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Dosc udawania ,ze wszytko jest cacy.Jak tak dalej pojdzie,w klubach zaczna rzadzic bandyci.
    W Polsce na stadionach jest o wiele bezpiecznej niż w wielu innych krajach. Ba, nawet w tej wychwalanej Anglii w zeszłym roku na stadionie (!) zginął kibic, a zamieszki na murawie z latającymi racami nad głową mają miejsce kilkakrotnie częściej niż w u nas. No ale to nie pasuje do TV :)
    Oczywiscie policja jak zwykle musi byc madrzejsza i chca isc dalej czepiajac sie opraw,sektorowek itd.To rozjusza kibicow jeszcze bardziej,bo faktycznie jest to idiotyzm.Tylko na jajoglowych nic nie poradzisz.Dobrze,ze przynajmniej jak na razie sugeruja i prosza a nie zakazuja.Zawsze cos.
    Oprawy (sektorówki, transparenty) już są od długiego czasu zakazywane. Teraz powoli dotyka to żużla.

    I powtórzę jeszcze raz: to nie jest walka z chuliganami, to jest walka z krytyką rządu - od tego się wszystko zaczęło.
    Czy w 2001r w Toruniu kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo ktoś się maskował, żeby wyrazić radość? Raczej nie. Wszyscy się cieszyli. Owszem pół stadionu wybiegło na tor, jednak nikt nie zakrywał specjalnie twarzy i nie biegł na kibiców Sparty.
    W Bydgoszczy również nikt z kibiców Legii nie biegł na kibiców Lecha. Ludzie się maskowali bo bali się ew. represji - i mieli racje. Ukarano tych którzy niezbyt specjalnie ukrywali swoją facjatę (głównie ludzie starsi lub też młodzież), a prowodyrów od płotu i kamerzystki będących w kominiarkach - nie.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Czy w 2001r w Toruniu kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo ktoś się maskował, żeby wyrazić radość? Raczej nie. Wszyscy się cieszyli. Owszem pół stadionu wybiegło na tor, jednak nikt nie zakrywał specjalnie twarzy i nie biegł na kibiców Sparty.
    No wlasnie teraz jakbys wybiegl cieszyc sie z mistrzostwa, majac totalnie w dupie klatke kibicow przyjezdnych, biegalbys po murawie wywijal szalem i darl gebe wyrazajac w ten sposob radosc ze zdobytego mistrzostwa mialbys przedstawione zarzuty.
    Milicja natomiast na osiedla woli nie zagladac i dac spokoj zakapturzonym typkom. Przeciez takiego cieszacego sie kibica o wiele latwiej zlapac i ukarac.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W Polsce na stadionach jest o wiele bezpiecznej niż w wielu innych krajach. Ba, nawet w tej wychwalanej Anglii w zeszłym roku na stadionie (!) zginął kibic, a zamieszki na murawie z latającymi racami nad głową mają miejsce kilkakrotnie częściej niż w u nas. No ale to nie pasuje do TV :)

    Tylko co mnie obchodza inne kraje? Widzialem ta dzicz na Litwie,widzialem w Bydzi i jeszcze w innych miejscach.
    Trzeba z tym zrobic porzadek i basta.Rzad majac na uwadze Euro za roku,musial interweniowac,bo PZPN i kluby maja to w dupie.Sam na wlasne uszy slyszalem wypowiedz Rusko i Lato,ze oni nie sa od pilnowania porzadku na stadionie,wiec ktos ich w koncu wyreczy.I bardzo dobrze.

    W Bydgoszczy również nikt z kibiców Legii nie biegł na kibiców Lecha. Ludzie się maskowali bo bali się ew. represji - i mieli racje. Ukarano tych którzy niezbyt specjalnie ukrywali swoją facjatę (głównie ludzie starsi lub też młodzież), a prowodyrów od płotu i kamerzystki będących w kominiarkach - nie.
    Chyba zartujesz.
    Przede wszystkim nikt nie musial bac sie represji,chyba ze z gory zalozyl,ze bedzie na stadionie lamac prawo.Wtedy mial racje zakladajac kominiarke.Zlodziej i morderca tez zachowuje pewna ostroznosc,zeby czasem nie byc represjonowanym przez wymiar sprawiedliwosci.Tez jest czasami w masce i zaciera jeszcze slady.

    Nie wiem jak z prowodyrami od plotu,ale ten od kamerzyski siedzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    W Poznaniu jest tak, ze ludzie ze środowisk przestępczych, handlujących narkotykami, zajmujących się paserstwem, są już praktycznie w strukturach klubu.. Są nietykalni, bo mają poparcie chociażby Grobelnego. To prawda, że dzisiejsi Ultrasi są bardziej cywilizowani (lub raczej lepiej zorganizowani) niż kiedyś.. Dzisiaj to przypomina profesjonalną firmę -organizację przestępczą której macki sięgają coraz wyżej.. Zamykanie stadionów to niestety jedyna droga, by kluby dostały po kieszeni i zaczeły się zastanawiać, czy warto.. Bo dzisiaj w Poznaniu na pewno nie ma takiej presji - zawsze te 42 tysiące przyjdzie i kasa się zgadza. Nie wiem, ilu spośród tych co przychodzą na stadion to zadymiarze, ale jest ich ostatnio z roku na rok więcej...
    Kiedyś na stadionach walczyło się z komuną i niektórzy bronią pseudokibiców w ten sposób... Ale dzisiaj mamy demokrację i zaraz wybory -jak nie wiadomo, jak zachęcić do głosowania to się wykorzystuje takie akcje na stadionach...

    ===============================================
    Politycy są cyniczni, dlatego nie chcę polityki na stadionie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    sobocz

    Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Przeciez nawet nasz wspolny kolega z osiedla slynacy z zamilowania do silowni opowiadal, jak to na silowni wlasnie slyszal od policjantow, ze to co w najswiezszych naborach przychodzi nosic orzelka na czapce nie nadaje sie do niczego i generalnie przynosi wstyd.
    Bzdura. Nie wiem, jakie są pozostałości w Zielonej, ale mam paru dobrych znajomych w NS, "świeżych" i starszych i wiem od źródła. Starszy opowiadają podobne brednie, bo boją się napływu młodej konkurencji, a każdy, kto wie, jakie testy trzeba przejść i ile egzaminów zdać na szkółce, nie napisze, że to ćwoki i nieroby.

    Sam bezczelnie zrobiłem offtopa :)

    Nie wiem, czy Kingpin pisze na serio czy jak to on lubi :), ale trochę się do tego zdania przychylam. Tylko trochę, żeby nie było. Zupełnie inaczej jest w piłce i inaczej w żużlu. Problem w tym, że raz napisana ustawa dotyka wszystkie sporty naraz, i o ile w piłce jest to jakoś zrozumiałe, to w innych dyscyplinach zakrawa na bzdurę. Tu bym się czepiał, żeby ktoś pomyślał o rozróżnieniu. Nasze mecze pokazują, że jak się chce, to idzie wyłapać kilku chłystków i są to nieliczne przypadki (np. po rzucaniu krzesełkami w Gorzowie itp.), ale robić u nas podobną zadymę, to nie rozumiem.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Mildura,
    Ze swoimi wnioskami na temat maffi, dragow i ogolnie dzialalnosci przestepczej kibicow popieranej przez Grobelnego tez jestes dosc cyniczny. Swoje stanowisko popierasz czyms wiecej niz tylko poznanskim dodatkiem regionalnym do wyborczej?

    sobocz,
    Gratuluje oderwania od rzeczywistosci. Ja tam bym znajomym z milicji tak nie ufal. Pies cie polize jak mu dasz kielbase, ale potem i tak moze cie ugryzc.
    Jeszcze jedno, gratuluje takich "dobrych znajomych".

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Widzialem ta dzicz na Litwie

    ciebie tez zapytam. bylas na meczu w Wilnie?widziales zachowania ochrony?wiesz od czego sie zaczeło? ja tam bylem. z grupa znajomych w wieku 35-45 lat takze kobiety. i jezeli spokojni na codzien ludzie dostawali szału na to co wyprawiali tak zwani ochraniacze to nie dziwie sie ,ze tak to sie skonczylo.
    ale Ty pewnie to wszystko wiesz,bo tam byles widziales i dlatego wyglaszasz te swoje mongolskie teorie. jezeli ochraniaczemajac trzy metry miejsca ida w ten sposob ze poturbowane sa dwie kobiety to jak rozumiem ty spuszczasz wzrok?jezeli tak to wspolczuje twojej zonie jezeli ją masz.jezeli na kazdym kroku slyszysz z ust sluzb ochroniarskich obrazliwe teksty dotyczace twojego Kraju to masz to gdzies,bo Polska to dla Ciebie tylko miejsce w ktorym mieszkasz?jak przy Tobie jakis pajac plunie na flage narodowa to twierdzisz ze deszcz?

    to tylko kilka przykladow zachowan panow ,ktorzy w zamysle mieli pomagac i chronic



    maci78
    masz problemy z czytaniem czy moze jakas dysfunkcje? ile razy juz bylo napisane ze nikt nie protestuje przeciwko eliminowania bandytyzmu

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    sobocz,
    Gratuluje oderwania od rzeczywistosci. Ja tam bym znajomym z milicji tak nie ufal. Pies cie polize jak mu dasz kielbase, ale potem i tak moze cie ugryzc.
    Jeszcze jedno, gratuluje takich "dobrych znajomych".
    Spodziewałem się takiej odpowiedzi i wcale mnie ona nie dziwi. Wspaniali anarchiści jako jedyni są godni poszanowania, a każdy, kto ma w jakikolwiek sposób do czynienia z mundurowymi (rodzina, znajomi), powinni się pod ziemię zapaść. Ja też gratuluję, myślenia :D

    Nie osądzam swoich przyjaciół po tym, co robią. Ktoś wywozi śmieci, kto inny pracuje w drogówce i nie stanowi to dla mnie problemu. Na tym zakończę.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    No w sumie...

    Sa tez tacy co by sie chetnie z Zytem wodki napili...

    Jak twoj kolo z milicji spaluje kobiete na stadionie to tez ci to nie bedzie przeszkadzac? Fajnie masz.



  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nie mam problemu z czytaniem ale to te grupy szukają poparcia.
    niestety "kibole" kojarzą się masowemu odbiorcy właśnie z takimi ludźmi, którzy zasłaniają twarze i tłuką co się nawinie pod rękę.

    powtarzać się nie lubią ale zgadzam się z Kingpinem. winne są kluby które za spokój odpuściły sobie walkę z patologią i teraz muszą za to zapłacić. Niestety w Polsce chyba tylko terapia szokowa może pomóc.

    A identyfikować się z tymi debilami nie mam ochoty i ich bronić. Ciekawe ilu miłosników kopanej zwiewało w toruniu przed kibicami elany bo byli w złej koszulce... a teraz chce ich bronić za zadymiarskie zachowania.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •