Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 145

Wątek: Mecz o III miejsce - Apator Toruń - Sparta Wrocław (rewanż)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach

    Mecz o III miejsce - Apator Toruń - Sparta Wrocław (rewanż)

    Po raz piąty i szósty będą rywalizować te ekipy w tegorocznym sezonie. Chyba mało kogo obchodzi ten odgrzewany kotlet po raz kolejny. Ale cóż....w końcu to walka o jeden z medali DMP, toteż trzeba wykrzesać trochę motywacji.

    Apator przegrał finał juz na początku meczu rewanżowego w półfinale i dość szybko pogodził się z jazdą o brąz.
    Sparta przegrała ten finał dość frajersko, oczywiście ze sporą pomocą "zielonego stolika" z pierwszego meczu.



    Która z drużyn będzie miała teraz więcej motywacji? Czy zobaczymy na koniec kawałek dobrego żużla?

    Zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Motywacji ma więcej Sparta, a wygra Apator, o ile obudzi się Jaguś i Miedziński.

    Czego niniejszym sąsiadom zza miedzy życzę. :)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Sparta przegrała ten finał dość frajersko, oczywiście ze sporą pomocą "zielonego stolika" z pierwszego meczu.
    Odpuść sobie "zielony stolik". Regulamin jest wszystkim znany i po co mamy teraz tą samą dyskusję przenosić do tematu o tym meczu.

    @all nie zaczynajcie znowu tego tematu tu PLZ:)


    Ja tam bym pojechał w składzie:

    1. Holder
    2. Ward
    3. Sullivan
    4. K. Pulczyński
    5. E. Pulczyński
    6. Jensen
    7. jakiś nasz inny junior, niech Jan zadecyduje

    Jaguś już nic z siebie nie wykrzesa w tym sezonie. Andersen też nie, lepiej niech się zajmie wyleczeniem do końca paluchów. Adrian też niech pomyśli o nowym sezonie.

    Chciałbym, żeby nasi juniorzy pojeździli więcej i czegoś się pouczyli. :P
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    dobrze sie stalo, ze torun nie pojedzie w finale. niektorym kibicom rydzyka to sie w glowach poprzewracalo. mecz o brazowy medal, a oni by juniorami chcieli jechac. toc to jakas kpina.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Alienisko, A ja się jednak bedę trzymał swego.


    Co do powyższego składu, to oczywiście nikt nie zabroni Ci marzyć, a jeden czy dwa mecze dla juniorów niewiele zmienią w ich karierze. A wolałbym jednak powalczyc o ten medal i nie być posądzanym o zabijanie do końca frekwencji na obu stadionach

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A co za różnica 3 zera Wiecha, 3 zera Andersena, czy 3 zera Pulczasa? :)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Zapewne oba mecze z Wrockiem pojadą i Adrian i Wiechu i Hans.

    Zobaczymy jakie punkty przywiozą. Śmiem twierdzić ze wyjdą im wybitne mecze. W końcu gdy presja mniejsza i przeciwnik słabszy, potrafimy pokazac dobry speedway ;P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Względnie, żeby nie było do przesady juniorsko.

    1. Miedziński
    2. Jensen
    3. Sullivan
    4. K. Pulczyński/inny jakiś junior
    5. Holder
    6. E. Pulczyński
    7. Ward

    Jensen z Emilem na seniorce raczej dużo większej padaki nie zaliczą w stosunku do Jagusia i Andersena ;)

    Jensen zresztą może pokazać ładny żużel. A Ward za gorszego z Pulczasów może wskakiwać i gra gitara ;-)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar gawronex85
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo tego ze szkoda mi Wroclawia i tak kibicuje aniolom. W koncu jestem z LEszna :P a tak na powaznie nie wyobrazam sobie Apatora bez medalu w tym roku. Wroclaw sobie ani kibicami ani lichwiarstwem na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zasluzyl na ten medal. Moze ostro wiem....

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Wroclaw sobie ani kibicami ani lichwiarstwem na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zasluzyl na ten medal. Moze ostro wiem....
    ale go zdobedzie, chyba, ze sily nie beda wyrownane (w swietle nadchodzacego okresu transferowego).

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mysle ,ze mamy wiecej szans na braz niz Sparta.
    Czy go zdobedziemy tego oczywiscie przesadzic sie nie da,ale stawiam +40 we Wrocku i + 50 w Toruniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Wroclaw sobie ani kibicami ani lichwiarstwem na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zasluzyl na ten medal. Moze ostro wiem....
    Medale przyznaje się za wyniki na torze, to tak dla ciebie boś chyba zapomniał. Co mają do tego kibice? A co do lichwiarstwa. Przesadzasz i to mocno. Wskaż mi tu klub, który jest krystalicznie czysty.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    podziwiam Cie, ze chce Ci sie z takimi pieniaczami dyskutowac.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Wroclaw sobie ani kibicami ani lichwiarstwem na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zasluzyl na ten medal. Moze ostro wiem....
    Pewnie za 20 lat, jak Ostrów będzie jechał o medale napiszesz:

    "Ostrów sobie ani kibicami ani lichwiarstwem w ubiegłych sezonach nie zasluzyl na ten medal. Moze ostro wiem...."

    :P
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    gawronex85
    Mogę również powiedzieć, że Leszno za najsłynniejsze w dziejach polskiej ligi żużlowej ustawienie meczów w 1984, także nie zasługuje na tegoroczne złoto. Ale wiem, że są to brednie nie mające już kontaktu z rzeczywistością więc dam spokój. Uważam, że której jak której ale to właśnie Unii należy się ten najcenniejszy medal za bieżący sezon.
    Poza tym nie pier..l już więcej takich farmazonów bo mdło się robi.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Patrząc przez pryzmat całego sezonu i przechodzenia ze skrajności w skrajność w wykonaniu kibiców znad Wisły, można napisać, że torunianie powinni być całkowicie usatysfakcjonowani czwartą pozycją na koniec roku. Bo to i tak dużo, po tym, co działo się w tzw. międzyczasie, prawda?

    O ile Cieślak zaś nie zrobi toru przeciwko gościom, to Sparta powinna wygrać pierwszy mecz w granicach 14-16 punktów i ostro walczyć w rewanżu o utrzymanie wyniku, czego im życzę, bo na to zasłużyli.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Nie wierzę, że to napisałeś sobotch. Rozumiem, że to w przypływie euforii po wygranym dwumeczu z nami. W odwrotnym przypadku nie można by było na to liczyć :D

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dlaczego nie? ;) Przecież nie piszę tego po raz pierwszy, wcześniej zdarzyło mi się albo w wątku Sparta-Falubaz, lub w waszym. Podobała mi się wasza jazda w Zielonej (w rewanżu oczywiście też :D), więc jestem za tym, by to Spartanie dostali po medalu ;)

    To jest jedna strona tego meczu. Z drugiej, jak czytałem teksty torunian na temat swojej drużyny sprzed 2-3 miesięcy, straciłem dla nich wiele szacunku. To tak samo, jakbyśmy się mieli w Zielonej poddać po pierwszych czterech kolejkach. Wstyd :o

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Podobała mi się wasza jazda w Zielonej (w rewanżu oczywiście też ), więc jestem za tym, by to Spartanie dostali po medalu
    To jest jakiś człowiek co mu sie coś w meczu w Zielonej Górze podobało? Takiego antyżużla to dawno nie widziałem. Zresztą będzie to prawdopodobnie największy antyżużlowy finał.

    Tu jednak jest jest mecz o trzecie miejsce i teraz zobaczymy jakie to siły reprezentują te drużyny. Poprzednie pojedynki obrosły takimi mitami, że aż nie wiadomo co wybrać. Raz były mecze ustawione, później Cieślak wybierał rywala. Ten wiezdiał że tak jest tamten nie itd.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    To tak samo, jakbyśmy się mieli w Zielonej poddać po pierwszych czterech kolejkach. Wstyd :o
    Szkoda, że tego nie zrobiliście. Klimat wokół żużla by się trochę oczyścił.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Sparta przepuściła w ostatniej kolejce RZ Apator przed siebie w tabeli, Sparta wypuściła na Unie L. jako zwycięzce Apator w pierwszej rundzie PO...nie ma innej opcji jak zakończenie tego teatrzyku brązem Sparty.
    Sparta - Apator (+12/14 dla gospodarzy)
    Apator - Sparta (+8/10 dla gospodarzy)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jo tam-całe to ustawianie wyników przez
    Spartę polegało (jeżeli w ogóle miało
    miejsce)na odpuszczaniu sobie meczy.
    Żeby zdobyć brąz, trzeba już będzie
    wygrywać, a tu na przeszkodzie mogą
    stanąć zawodnicy z Torunia :P .

    Ja wystawił bym skład optymalny, bez szaleństw
    z juniorami. Przy odrobinie szczęścia (bez dwóch
    taśm na przykład)i z Hansem, mamy szanse spokojnie
    wyjść z 40 punktów, co pozwoli myśleć o walce w rewanżu
    na MA.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tu na przeszkodzie mogą
    stanąć zawodnicy z Torunia
    i tu lezy pies pogrzebany :)
    pomimo tego mam nadzieje, ze uda sie im
    w takim stopniu stanac na przeszkodzie,
    ze zapewnia ten braz dla nas torunian.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Patrząc przez pryzmat całego sezonu i przechodzenia ze skrajności w skrajność w wykonaniu kibiców znad Wisły, można napisać, że torunianie powinni być całkowicie usatysfakcjonowani czwartą pozycją na koniec roku. Bo to i tak dużo, po tym, co działo się w tzw. międzyczasie, prawda?
    W tym miedzyczasie bylismy zawsze o dwa oczka wyzej od Was.
    Patrzac wiec przez pryzmat calego sezonu i przechodzenia ze skrajnosci w skrajnosc,powinniscie byc juz na wakacjach,prawda?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale to chyba nie jest odpowiedź? ;)

    Niestety, mimo "usilnych" starań wszystkich dokoła, nie udało się, cholera. Zaś mamy najsłabszy finał od lat, po raz wtóry już, ale to rozmowa na inny wątek ;)


  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Aha,to Ty chciales odpowiedzi? Myslalem,ze to pytanie retoryczne bylo.:)
    Nie kolego.Jezdzi sie o medal,wiec jesli jest szansa trzeba ja wykorzystac.
    Medal Falubazu przy 4 miejscu Apatora bylby policzkiem dla calego zuzlowego swiata.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Medal Falubazu już jest policzkiem dla całego żużlowego świata, niezależnie od postawy Apatorów ;) No ale podoba mi się, co piszesz - ambicję zawsze się chwali.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Tylko dlatego, Apator ma szanse na medal w tym roku jeszcze, gdyz w PO nie trafiliscie na Falubaz. Moim zdaniem to Gorzow powinien byc tam gdzie teraz wy jestescie. Na wasze szczescie Sobotch rzucil klatwe na Staleczke (6 6 6).
    Powinniscie mu podziekowac:)

    Co do tematu watku. Jak Cieslakowi spisza sie na 50+ u siebie, to do nich trafi medal. Drugi raz juz kalkulowac nie beda i nie odpuszcza ani jednego biegu na MA.

    Pozdrawiam


  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Moim zdaniem Gorzow powinien byc tam gdzie wy a wy tam gdzie Gorzow,ale to tylko moje zdanie.:)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Oni co roku probuja byc tam gdzie my, zarowno sportowo jak i kibicowsko i co roku wielka klapa. Ale to nie ten watek:)

    Mam nadzieje ze Gajewski nie dostanie jakiegos zaslepienia i bedziemy mogli sie delektowac jazda Pulczynskiego w tym dwumeczu. Chcialbym zobaczyc Emila jeszcze raz w akcji.

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaproszenie multimedialne kierowane do kibiców Sparty (Zielonogórzan proszę o nie komentowanie, zwłaszcza pierwszej części materiału...):

    http://www.youtube.com/watch?v=fe3u0kOcDPc

    Proponuję wklejać link do swoich do profilów, przesyłać mail-em do znajomych najlepiej z dopiskiem - podaj dalej. Ogólnie proszę o pomoc w przekonaniu wiadomo kogo do przyjścia na ostatni mecz w sezonie...

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    w meczu "przegranych" sezonu - czyli stawianego w roli faworyta ligi apatora z wygranym "sparta" ktorej dawano miejsce w dolenj czesci tabeli - wygra moim zdaniem zespol z torunia. sparta ma 2 i pol zawodnika, apator duzo bardziej wyrownany sklad.


  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Tylko dlatego, Apator ma szanse na medal w tym roku jeszcze, gdyz w PO nie trafiliscie na Falubaz. Moim zdaniem to Gorzow powinien byc tam gdzie teraz wy jestescie.
    Mogę prosić szanownego kolegę o podanie konkretnych argumentów dlaczego Stal powinna być tam gdzie Toruń teraz ? Proszę nie mówić, że była lepsza. Co wskazuje na to, że Falubaz pokonałby Unibax w półfinale ? Może mecze z RZ ?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Michał

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Mogę prosić szanownego kolegę o podanie konkretnych argumentów dlaczego Stal powinna być tam gdzie Toruń teraz ? Proszę nie mówić, że była lepsza. Co wskazuje na to, że Falubaz pokonałby Unibax w półfinale ? Może mecze z RZ ?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Michał
    Najpierw chcesz bym podal Tobie argumenty a potem zaznaczasz, ze mam nie pisac o pewnym argumencie. Dobre:)

    Rowniez pozdrawiam
    Marcin






  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2009
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rose

    Już Ci tłumaczę kolego. Jest tak ponieważ dla kibiców z m.in Torunia czy Gorzowa liczy się runda zasadnicza. Oni nie uznają czegoś takiego jak play offy jeśli takowe nie potwierdzają wyników z RZ:) Tak jak bodaj protestantyzm nie uznaje papieża, tak samo kibice z klubów które wymieniłem nie uznają play offów (uważają je za dzieło samego szatana).

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Najpierw chcesz bym podal Tobie argumenty a potem zaznaczasz, ze mam nie pisac o pewnym argumencie. Dobre:)
    rozumiem, ze kolega jest fanem obecnego regulaminu? o braz pojada 3 i 4 druzyna RZ, o zloto 1 i ...?
    o, nastepny gryzon :) pokaz mi fana tej glupoty z innego miasta niz Wasze.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Najpierw chcesz bym podal Tobie argumenty a potem zaznaczasz, ze mam nie pisac o pewnym argumencie. Dobre:)

    Rowniez pozdrawiam
    Marcin
    Szkoda, że tylko na tyle Cię stać. Czy te pytania sprawiły Tobie trudność ? Myślałem, że jesteś bardziej bystry. Poszedłeś po najmniejszej linii oporu, domyślam się z czego to wynika.

    Moim zdaniem Gorzow powinien byc tam gdzie wy a wy tam gdzie Gorzow,ale to tylko moje zdanie.
    Prosiłem kolegę Thengela o fakty, które potwierdzą to co mówi. Riposta kolegi
    Kingpina jak najbardziej trafna - to samo tylko z drugiej strony, tj. zwykła paplanina.

    Rose

    Już Ci tłumaczę kolego. Jest tak ponieważ dla kibiców z m.in Torunia czy Gorzowa liczy się runda zasadnicza. Oni nie uznają czegoś takiego jak play offy jeśli takowe nie potwierdzają wyników z RZ Tak jak bodaj protestantyzm nie uznaje papieża, tak samo kibice z klubów które wymieniłem nie uznają play offów (uważają je za dzieło samego szatana).
    Uważam, że kibice z Torunia (w tym ja, jako rodowity mieszkaniec Torunia) jako nieliczna grupa błagali o jak najszybsze nadejście rundy Play Off - powód wszystkim znany - z nadzieją na oszukanie losu, który w tym sezonie jest/był dla nas mało litościwy. Drużynę poznaje się nie po tym jak zaczyna, lecz jak kończy. Zawodnicy z Myszką Miki właśnie to pokazali, dlatego najszczersze gratulacje. Podziw z mojej strony. Dziw mnie bierze jednak, jak czytam to co napisał kolega, z którym rozpocząłem rozmowę. Nie należało nam się miejsce tam gdzie jesteśmy, bo przegraliśmy rok temu właśnie z Falubazem ? Czy może ten sezon: sromotna porażka na torze w Zielonej Górze ? Skoro twierdzisz, że kibice m.in. z Torunia tacy właśnie są, tj. nie dopuszczają myśli, by drużyna słabsza po RZ mogła jechać w finale a ta która była wyżej w meczu tylko o brąz to rozumiem, że optujesz za taką formą regulaminu jaka jest obecnie ?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Michał

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    Michale

    Nie chcialem bezsensownej polemiki na argumenty z Toba bo czemu to ma sluzyc? I tak nie sprawdzimy jak by bylo gdyby. Ja tylko wyrazilem swoje zdanie, iz gdybyscie w PO znalezli sie na miejscu Gorzowa czyli trafili na nas - Falubaz, to byscie byli tam gdzie oni sa teraz. Koniec kropka. A Ty zadasz ode mnie argumentow na poparcie mojej tezy. Hm... I co mam Ci napisac ze zarowno rok temu jak i w tym roku jestscie slabsi od nas. Ze runda PO pokazuje prawdziwy charakter Falubazu itp itd? I tak Cie pewnie nie przekonam gdyz nie doszlo do takiego zdarzenia i nie dojdzie czyli mecz PO 2010 Apator - Falubaz, stad nie bedzie rozstrzygniecia.

    Co do regulaminu, to tak uwazam ze jest ciekawy i nie dlatego iz Falubaz od trzech sezonow zdobywa w mysl tego regulaminu medal. Po prostu dla mnie wazne sa emocje, niewiadome do konca. Mecze o stawke gdzie kazdy punkt jest wazny. W rundzie RZ walczy sie o jak najlepsza pozycje wyjsciowa, a w PO zabawa na calego. To mnie elektryzuje i o to mi chodzi.

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja uważam, że już od kilku lat Apator, Falubaz i czasem Unia
    dominowały by w Polsce, gdyby nie jeden debilny twór - rezerwa
    taktyczna :) . Podsuńmy działaczom piłkarskim pewien pomysł: jak drużyna przegrywa dwoma golami, to dajemy jej karnego ;) .
    Edyta mnie opieprza tutaj, że i tak te drużyny zdominowały rozgrywki w ostatnich latach :) .

    Wracając do tematu meczu: wbrew wszystkim
    mam przekonanie, że damy radę Sparcie. Maciek
    Janowski ostatnio jeździ na takich osłach, że
    szkoda gadać. Może Emil znowu coś naszym podstawi,
    może Word wreszcie się z tym spasuje i zaskoczy :) .

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Nie chcialem bezsensownej polemiki na argumenty z Toba bo czemu to ma sluzyc? I tak nie sprawdzimy jak by bylo gdyby. Ja tylko wyrazilem swoje zdanie, iz gdybyscie w PO znalezli sie na miejscu Gorzowa czyli trafili na nas - Falubaz, to byscie byli tam gdzie oni sa teraz. Koniec kropka. A Ty zadasz ode mnie argumentow na poparcie mojej tezy. Hm... I co mam Ci napisac ze zarowno rok temu jak i w tym roku jestscie slabsi od nas. Ze runda PO pokazuje prawdziwy charakter Falubazu itp itd? I tak Cie pewnie nie przekonam gdyz nie doszlo do takiego zdarzenia i nie dojdzie czyli mecz PO 2010 Apator - Falubaz, stad nie bedzie rozstrzygniecia.

    Co do regulaminu, to tak uwazam ze jest ciekawy i nie dlatego iz Falubaz od trzech sezonow zdobywa w mysl tego regulaminu medal. Po prostu dla mnie wazne sa emocje, niewiadome do konca. Mecze o stawke gdzie kazdy punkt jest wazny. W rundzie RZ walczy sie o jak najlepsza pozycje wyjsciowa, a w PO zabawa na calego. To mnie elektryzuje i o to mi chodzi.

    Pozdrawiam
    Rozumiem i nie dziwię się, na pewno jakaś tam odrobina (punkt widzenia zależy od punktu siedzenia oczywiście) nieprzewidywalności jest. Moim zdaniem taki regulamin posiada więcej wad niż zalet. Nie musisz mnie do niczego przekonywać, bardzo chętnie przeczytam co masz do powiedzenia lecz wciąż jestem ciekaw dlaczego uważasz, iż po spotkaniu z wami w ćwierćfinale bylibyśmy na wakacjach, choć wydaje mi się, że jesteśmy na nich od początku sezonu :). Dlatego właśnie prosiłem, byś nie pisał, że byliśmy od was słabsi (np. w dwu meczu, bo summa summarum po RZ byliśmy wyżej). Sam zresztą napisałeś, z czym się całkowicie zgadzam, że do meczu nie doszło a skoro nie doszło to... :)

    Ja tylko wyrazilem swoje zdanie, iz gdybyscie w PO znalezli sie na miejscu Gorzowa czyli trafili na nas - Falubaz, to byscie byli tam gdzie oni sa teraz.

    I co mam Ci napisac ze zarowno rok temu jak i w tym roku jestscie slabsi od nas.
    Wiesz, karta jest po Twojej stronie, ale prawda jest taka, że to licha karta.

    W rundzie RZ walczy sie o jak najlepsza pozycje wyjsciowa
    Tak przynajmniej powinno być, a bynajmniej tak nie jest. Taki regulamin stwarza możliwość kombinatorstwa, oczywiście jeśli ktoś lubi taki sposób załatwiania spraw to ok. Tylko co wtedy, gdy jest lepsza droga (sprawiedliwy regulamin) ?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Michał

    PS.

    Życzę powodzenia w finale.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ok. Ostatni argument ku zaspokojeniu Twej ciekawosci;).
    Falubaz jezdzi lepiej na MA niz Apator w Zielonej Gorze. Stad twierdze, ze wyslalibysmy was na wakacje.

    Takie jest moje zdanie.

    Co do regulaminu.
    Pokaz mi taki, ktory wyklucza jakiekolwiek stosowanie przekretow. Bo jezeli chodzi Ci o to by byla tylko runda zasadnicza to wyobraz sobie sytuacje ze mamy zespol dominatora, ktory na dwie - trzy kolejki do konca zapewnia sobie Mistrza. Raz, ze dalej jedzie o pietruszke i zainteresowanie wynikami spada dwa, ze mozna zonglowac wynikami, gdyz mogliby wystawic teoretycznie slabszy sklad przeciw zespolowi, ktory np nadal bije sie o pozostale medale.
    Chce przez to powiedziec, ze przekrety mozna robic zawsze w mysl zasady dla chcacego nic trudnego. Nie twierdze ze regulamin obecny jest pozbawiony wad. Dla mnie jak jest to najlepszy regulamin od wielu lat, gwarantujacy emocje do samego konca a mysle, ze glownie o to chodzi.

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Ok. Ostatni argument ku zaspokojeniu Twej ciekawosci;).
    Falubaz jezdzi lepiej na MA niz Apator w Zielonej Gorze. Stad twierdze, ze wyslalibysmy was na wakacje.

    Takie jest moje zdanie.
    Rozumiem. Jeśli chodzi o ostanie dwa sezony to jest to niepodważalny fakt. Oszczędził bym Tobie nadgorliwości z mojej strony, gdybyś tak od razu napisał. Przyznasz, że sposób Twojej wypowiedzi na początku rozmowy był trochę krzywdzący i kibice Unibaksu mogli czuć się urażeni.

    Co do regulaminu.
    Pokaz mi taki, ktory wyklucza jakiekolwiek stosowanie przekretow. Bo jezeli chodzi Ci o to by byla tylko runda zasadnicza to wyobraz sobie sytuacje ze mamy zespol dominatora, ktory na dwie - trzy kolejki do konca zapewnia sobie Mistrza. Raz, ze dalej jedzie o pietruszke i zainteresowanie wynikami spada dwa, ze mozna zonglowac wynikami, gdyz mogliby wystawic teoretycznie slabszy sklad przeciw zespolowi, ktory np nadal bije sie o pozostale medale.
    Chce przez to powiedziec, ze przekrety mozna robic zawsze w mysl zasady dla chcacego nic trudnego. Nie twierdze ze regulamin obecny jest pozbawiony wad. Dla mnie jak jest to najlepszy regulamin od wielu lat, gwarantujacy emocje do samego konca a mysle, ze glownie o to chodzi.

    Pozdrawiam
    Zgadzam się co do regulaminu, trochę nie fortunnie napisałem, choć jest to nie wątpliwie prawdą. Chodziło mi raczej o opcję bardzie sprawiedliwą w świetle takim, iż szkoda by mi było UL jeśli zdobyła by srebro w tym sezonie (z powodu np. kontuzji jednego z liderów). Proszę mi wybaczyć, ale jestem już śpiący, dlatego kończąc, regulamin to delikatna sprawa i jak widać na każdy znajdą się haki. Twoją argumentację w sprawie regulaminu zostawiam w spokoju, bo przyznaję, masz po trosze rację.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Widzę, że w wątku meczowym biadolimy o wszystkim, tylko nie o zbliżającym się spotkaniu :). Nuda panie, nuda. Równie dobrze ów wątek mógłby się nazywać: kibice z Torunia zakończyli sezon. Albo inaczej - proste odpowiedzi na wszędzie wrzucających swoje trzy grosze kibiców Falubazu;) Prawdą jest, że zbliżające się spotkanie nie wzbudza we mnie prawie żadnych emocji. Bo co to jest walka o brąz? Poprzewracało nam się w dupach:D I ten znienawidzony Cieślak i Wrocek już jakiś inny, jakby bardziej swój:D

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    jakby bardziej swój:D
    ale klaszczemy dopiero w 2011?

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    oczywiscie Energo... poki co jedynie gromnkie i donosnie "Cieslak łobuzie..." ;-)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •