Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 61

Wątek: Najważniejszy mecz sezonu!!! Poznań - Rybnik, niedziela, 19 września, godz.16!

  1. Powrót do góry    #1
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Najważniejszy mecz sezonu!!! Poznań - Rybnik, niedziela, 19 września, godz.16!

    W niedzielę, 19 września poznańskie Skorpiony zmierzą na swoim torze z drużyną Majcher Speedway Rybnik. Dla obu drużyn to najważniejsze spotkanie w tegorocznym sezonie! Zwycięzca bowiem zapewni sobie praktycznie utrzymanie na pierwszoligowym froncie, przegrany natomiast będzie musiał prawdopodobnie walczyć o pierwszoligowy byt w barażach z drugą drużyną II ligi. Znana jest już godzina "najważniejszego meczu sezonu". Rozpocznie się on o godz. 16.00, 19 września (niedziela) na stadionie w Lasku Golęcińskim, ul. Warmińska 1.

    Walka i emocje gwarantowane!
    Zapraszamy!


    http://pszpoznan.pl/news.php/id/659

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jarosław Lewandowski (wiceprezes PSŻ Lechma Poznań): Cel promocyjny na pewno osiągnięty. Z frekwencji możemy być zadowoleni, z wpływów już nie, bo wiadomo, że wolelibyśmy, aby te pieniądze wpłynęły do klubowej kasy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że na mecz z Miszkolcem nie przyjdzie jednak zbyt wielu fanów i zdecydowaliśmy się na darmowy wstęp. Wszystko się udało.Przynajmniej było dziś dla kogo jechać."
    http://pszpoznan.pl/news.php/id/657

    P****** na mecz z Rybnikiem się nie wybieram,i już inni kibice mówią to samo.! Jestem oburzony tą wypowiedzią... !

    To z pytaniem , dla kogo jechał klub i zawodnicy przez cały sezon ?!?!

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Zdania wyrwane z kontekstu często brzmią dziwnie;-) Tylko dla rzetelności warto ten kontekst czytać;-)

    A tutaj wystarczy przeczytać jedno zdanie wcześniej, przecież "stoi napisane";-), że w normalnych warunkach (biletowanie) przyszłoby bardzo mało osób (ja twierdzę, że na poziomie 1/2, 1/3 tego co na Grudziadzu gdzie stadion świecił pustkami). Stadion (15 tysięczny!) przy 500 osobach na trybunach byłby pusty jak na młodzieżówce, czyż nie? Zapytajcie zawodników czy przy takiej frekwencji dobrze się jedzie i jaka jest motywacja do walki. To po pierwsze.

    Po drugie z tej wypowiedzi w żaden sposób nie wynika to co przedmówca próbuje nieudolnie sugerować! Czyli to, że p. Lewandowski porównywał tą frekwencję do frekwencji na poprzednich spotkaniach i tym samym obraził kibiców chodzących na poprzednie spotkania! Wynika zaś wręcz jasno i dosadnie, że to zdanie porównywało frekwencję jaka była faktycznie z tą jaka mogłaby być na meczu z Miszkolcem, gdyby wejście było biletowane. A że takiego meczu (biletowanego) nie było, to nie ma podstaw do obrażania;-) .

    Oczywiście można próbować interpretować inaczej, niemniej będzie to sprzeczne z tym co jest wyżej czarno na białym napisane;-)

    ps. nie jest moją intencją bronienie kogokolwiek;-) Rzetelność i umiejętność czytania ze zrozumieniem jednak przy ocenianiu kogoś wypowiedzi powinny być stosowane, czyż nie?
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Najważniejszy mecz sezonu!!! Poznań - Rybnik, niedziela, 19 września, godz.16!
    Najważniejszy już był z Rzeszowem i o bonus z Grudziądzem. Ten jest o uniknięcie baraży. O nic więcej.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ] Najważniejszy już był z Rzeszowem i o bonus z Grudziądzem. Ten jest o uniknięcie baraży. O nic więcej.
    Jeszcze z Daugavpilis u siebie.Teraz takie gdybanie nie ma sensu.Jest to mecz rundy finałowej ,najważniejszy dla nasz.Jest to mecz o utrzymanie w lidze.W tym meczu nie możemy mieć ani jednego słabego pkt i chłopaki muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i jechać na maxa nie zamykając gazu.Oby przyszło dużo kibiców i zawodnicy poczuli ,że z nimi jesteśmy.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Darkness,jeżeli zawodnikom się lepiej jedzie dla większej ilości osób,to niech za przeproszeniem wydupiają do Leszna,Zielonej czy gdziekolwiek indziej gdzie frekwencja jest zawsze!
    Wychodzi na to,że my,którzy chodzimy na wszystkie mecze,jeździmy tysiące kilometrów by dopingować PSŻ,jesteśmy mniej atrakcyjni od tych,którzy na meczu byli po raz pierwszy,ale było ich dużo,a którzy już na Golęcinie się nie pojawią!
    Zdanie wiceprezesa nie było wyrwane z kontekstu;było wręcz idealnym podsumowaniem całej wypowiedzi.
    PSŻ powinien się cieszyć,że ta mniejszość,która przychodzi na mecze zawsze chce jeszcze przychodzić,bo kocha ten sport i ten klub.Bo jeżeli ta mniejszość po takich wypowiedziach,czy innych anty akcjach w stronę tych najwierniejszych kibiców się odwróci,to będzie można rozwiązać klub.Bo ci jednorazowi,którzy zrobili "sztuczny tłum" się nie pojawią.Nie zastąpią tych co są zawsze.
    No chyba,że mecze będą za DARMO to wtedy się pofatygują,oczywiście jak nie będzie grał Lech i nie będzie transmisji w tv,plus pogoda ok.20 stopni bo powyżej to jednak plaża.
    Jak mawiają w kibicowskim światku:
    "Szanuj kibica swego bo nie będziesz miał żadnego!".

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Piekarnik chodzisz na Golęcin dla zarządu? Czy może dlatego, że kochasz ten sport i ten klub (bez względu na to kto nim rządzi)?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarnik chodzisz na Golęcin dla zarządu? Czy może dlatego, że kochasz ten sport i ten klub (bez względu na to kto nim rządzi)?
    1.Przychodządz na Golęcin przychodzę też dla zarządu wspierając kase klubową.
    2.I przychodzę też bo kocham ten sport i klub.

    Więc nie wiem o co Ci chodzi , jeżeli Cię ta wypowiedz nie uraziła to nie mamy o czym gadać.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm. Chodzisz wspierać zarząd?

    Jeżeli ktoś nawołuje do nie przychodzenia na stadion tuż przed najważniejszym meczem sezonu z powodu jednej wypowiedzi, którą sobie sam ułożył (przełożył), bo wiadomo,że kiedyś (za komuny) tak właśnie mawiano ,,że było dla kogo grać,, gdy na trybunach pojwiali się kibice zamiast garstki fanów (być może młodzi forumowicze nie pamiętają takich czasów gdy na piłkę przychodziło 500 osób)to gratuluje poczucia związania z klubem. Przyzwyczaiłem się do tego, że nawoływano do reakcji z powodu wody, ochrony, cen biletów, kolejek przed kasami, przedłużania się meczów, cen w Powozowni itd. Teraz doszedł kolejny element. Ale po raz pierwszy ktos nawołuje do czegoś co ja nazywam wprost - idiotyzm.

    Ja nawołuje do gremianego pojawienia na stadionie w dniu meczu z Rybnikiem. Nie przychodzę tam do tego czy innego pana z zarządu, tylko dla drużyny. Pokażmy że zależy nam na żużlu w Poznaniu.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie pójść na mecz,bo ktoś coś tam powiedział do bzdura,zgodzę się z Kazmierzem.
    Można się wkurzyć po takich słowach,które padły ale dopingować i być na meczu trzeba zawsze!
    Niedawno sami zrobiliście transparent w stronę chłopaków "Nie ważne która czwórka.Ważne,że jesteście!".Czyli sam sobie odpowiedz,Piekarnik dla kogo się chodzi na mecze?!
    Lepiej się na ten ostatni mecz jako SSSŻ zmobilizujcie i zróbcie coś fajnego,nakłońcie ludzi z Waszego sektora do dopingu,a nie na mecz nie chcecie iść!
    Wszyscy na mecz i bez p.........a!



  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Info za Norbim.

    Norbi nie jechał w Miszkolcu z powodu kłopotów z okiem. Doszło do bolesnego zapruszenia podczas pobytu w Szwecji. Miał zakroplone i czyszczone. Odpuszcza sobie również wyjazd do Anglii aby się jak najlepiej przygotować do meczu z Rybnikiem. Pragnie pozdrowić wszystkich kibiców a jednocześnie w swoim jak i w imieniu drużyny prosi o jak największe wsparcie drużyny w przyszłą niedzielę.

  12. Powrót do góry    #12
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    1.Przychodządz na Golęcin przychodzę też dla zarządu wspierając kase klubową.
    To, kuźwa, przełaź przez płot. (Bardzo logiczny jest Twój wywód, coś jakby: spotykając się z moją dziewczyną wyrażam uznanie dla przyszłych teściów).

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście ,że stało się to przed meczem z Miszkolcem ,a nie z Rybnikiem.Norbi jest jednym z liderów w tej drużynie i bez niego ciężko by nam było wygrać chociażby minimalnie nad Rybnikiem.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2008
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P****** na mecz z Rybnikiem się nie wybieram,i już inni kibice mówią to samo.! Jestem oburzony tą wypowiedzią... !
    Całe szczęście, swoich "kolegów" z SSSŻ tez namów na to samo - jesteście czy was nie ma żadna różnica, no może mała - mniej pijanych buraków stoi z tyłu przy straganie z piwem...

    Powiedz mi Mikrofala92, skąd się biorą takie "asy" jak Ty?

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście ,że stało się to przed meczem z Miszkolcem ,a nie z Rybnikiem.Norbi jest jednym z liderów w tej drużynie i bez niego ciężko by nam było wygrać chociażby minimalnie nad Rybnikiem.

    Z okiem powinno być ok. Ale wolał go nie nadwyrężać. W przypadku wyjazdu do Anglii brał pod uwagę mecz z Rybnikiem i fakt, że chce się jak najlepiej przygotować. Jak to napisał............ ,,aby było na 100%,,.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P****** na mecz z Rybnikiem się nie wybieram,i już inni kibice mówią to samo.! Jestem oburzony tą wypowiedzią... !
    Całe szczęście, swoich "kolegów" z SSSŻ tez namów na to samo - jesteście czy was nie ma żadna różnica, no może mała - mniej pijanych buraków stoi z tyłu przy straganie z piwem...

    Powiedz mi Mikrofala92, skąd się biorą takie "asy" jak Ty?
    Sory ale nie odpowiadam za tych co są pod wpływem % i nie do mnie pretensje że z tyłu jest "stragan z piwem" .

    A takie asy jak ja biorą się po to żeby OLAĆ MIETKA!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Przychodządz na Golęcin przychodzę też dla zarządu wspierając kase klubową.
    Pozostaje opcja wejścia przez płot lub wejścia od tyłu gdzie SSSŻ siedzi ,bo widziałem ,jak tam swoich znajomych "ochrona" za free wpuszczała.Jednak nie na darmo nazywają Poznaniaków skąpcami.Mogła zdenerwować wypowiedź Pana Lewandowskiego ,ale jeżeli jest 2000 osób najwierniejszych ,to kasa klubowa tego dobrze nie przyjmuje.Radzę zmienić barwy ,może na Leszno albo Gniezno ,chociaż w Gnieźnie jak było 3000 ludzi ,to też pytali się dlaczego tak mało kibiców ,więc Gniezno odradzam.Pozostaje Ci jeszcze opcja niedzieli przed TVP Sport.Ja przyjdę na PSŻ i mam w d...e co mówi zarząd ,że nie ma dla kogo jechać ,bo chodzę na PSŻ od początku istnienia i nie wyobrażam sobie ,żeby żużel w Poznaniu zniknął.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice Rybnika wzajemnie się motywują do wyjazdu i wsparcia drużyny na wyjeżdzie. I tak samo My róbmy. namawiajmy znajomych do wizyty w niedzielę na Golaju. Jeżeli pojawia się plakaty to podjedżmy do klubu i porozklejajmy je na mieście. To może być ostatni mecz sezonu. Więc dajmy z siebie coś.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pojawią się plakaty w klubie to proszę o wpis, z chęcią porozklejam na mieście i powieszę w niejednym warsztacie samochodowym.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli taką informacje pozyskam to ją wrzucę. Z drugiej strony mam nadzieję,że plakaty pojawią się szybko i człowiek z klubu wrzuci to na forum.

    Ale każdy z nas może poprzez naszą-klasę, gg , facebooka czy inne fora i portale rozpowszechnić info o meczu i zaprosić znajomych. Chwila na kompie i news poszedł w świat.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    9.Kościuch
    10.Trojanowski
    11.Skórnicki
    12.Szczepaniak
    13.Miśkowiak
    14.Celmer
    15.Szewczykowski

    Rybnik jak zrobi 40 pkt to bedzie sukces.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejszy mecz sezonu
    Z całym szacunkiem ale najważniejsze mecze sezonu na Golęcinie zostały spektakularnie wtopione:
    1. Dauga
    2. Rzeszów
    3. Grudziądz (bonus)
    Ten może aspirować co najwyżej do miana 4.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejszy mecz sezonu
    Z całym szacunkiem ale najważniejsze mecze sezonu na Golęcinie zostały spektakularnie wtopione:
    1. Dauga
    2. Rzeszów
    3. Grudziądz (bonus)
    Ten może aspirować co najwyżej do miana 4.
    No właśnie teraz to jest najważniejszy. :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idźcie lepiej po plakaty, bo już są. Dzwoniłem, to wiem.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.J.Kylmaekorpi
    2.N.Klindt
    3.D.Nermark
    4.R.Jamroży
    5.A.Karpov
    6.S.Pyszny
    7.R.Fleger


    i Poznań nie zrobi 40 punktow ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    A z Wungrzykiem co sie dzieje? maszyna mu nie Ciungnie?;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idźcie lepiej po plakaty, bo już są. Dzwoniłem, to wiem.
    Tak jest szefie. Jutro się tam melduje. Czyli ostatni? nasz wysiłek dla PSŻtu w tym sezonie. Do tego namawiam.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyjalem, mam nadzieje ze beda taz ulotki

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A z Wungrzykiem co sie dzieje? maszyna mu nie Ciungnie?;)


    nie za bardzo Ci to wyszło, widać że raczej pojęcia o naszym , śląskim języku nie masz, ale w sumie nie dziwię się.
    Co do Węgrzyka, podobno już nie chce jeżdzić, ma jakieś kłopoty z żoną- tzn coś mu tam zabrania, nie chcę szerzyć plotek, ale nie pojawia sie na treningach i w klubie.
    Na pewno nie chodzi o zaległości
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Ceny biletów na niedzielne spotkanie:
    http://pszpoznan.pl/news.php/id/662
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    I dzięki wielkie za obniżkę cen. Przekonaliście mnie. Wybierałem pomiędzy meczem Start-Stal Rz. (sam) lub tu na miejscu z rodzinką. Przy tak sprzyjających okolicznościach przyrody, wybieram drugą opcję.
    Ino nie wieszajcie na mnie psów, że jestem fałszywym kibicem PSŻ. W życiu już trochę żużla się naoglądałem i choć serduszko bije dla Skorpionów, to bardzo sobie jednak cenię walkę o coś więcej i mieć nadzieje na dobre widowisko.
    Dobrze, że czytam to teraz a nie później, bo właśnie dziś miałem zamiar zamówić bilet w Gnieznowie.

    rowrekin- jak znam kolegę Latosiego, to jestem przekonany, że nie miał zamiaru "pojechać" śląskim. To było raczej poznańskie. Często tu występują podobieństwa.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Oby pogoda dopisała,bo coś w tym tygodniu kiepsko:(.Zdecydowanie uważam,że to najważniejszy mecz,zaraz po tym ,kt.dał nam tam kiedyś możliwość jazdy w 1lidze!!!Obecność obowiązkowa!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak sobie myślę,że najważniejszy mecz sezonu to już wygraliśmy w Gdańsku ;).Drugi będzie jeśli pojedziemy w barażach.
    Tak czy inaczej obecność obowiązkowa,tylko na dzień dzisiejszy warunki atmosferyczne są fatalne.
    Myślę,że to będzie spotkanie na styku,gdyż ROW zmotywowany nowym sponsorem (a raczej jego gotówką), pojedzie "na wariata".Zresztą w rundzie zasadniczej wykręcili u nas przyzwoity wynik.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kazdym razie w klubie plakatów mnóstwo czeka. Oby banery jak zawsze nie pokazały się w pt. tylko juz dzisiaj. E. Chyba za dużo wymyślam.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A trening odbędzie się w piątek ?, bo jeśli tak to przy okazji wezmę troszkę ulotek i powkładam do skrzynek na moim osiedlu

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Tak sobie myślę,że najważniejszy mecz sezonu to już wygraliśmy w Gdańsku ;).Drugi będzie jeśli pojedziemy w barażach.
    hehehe. Tak samo myślę. Nawet sobie nie wyobrażacie mojego szczęścia z Danzig. A to były tylko donosy SMS. Wtedy sezon miał się skończyć. Wtedy uświadomiliśmy sobie siłę Skorpionów. Ta siła nadal w nich jest, ale bez płynności tą siłę można włożyć w rowek. Nie chodzi mi o rowek rybnicki.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe. Tak samo myślę. Nawet sobie nie wyobrażacie mojego szczęścia z Danzig. A to były tylko donosy SMS. Wtedy sezon miał się skończyć. Wtedy uświadomiliśmy sobie siłę Skorpionów. Ta siła nadal w nich jest, ale bez płynności tą siłę można włożyć w rowek. Nie chodzi mi o rowek rybnicki.
    A jaka była radość tych nielicznych, którzy nie mogli uwierzyć w to co dzieje się na torze? Ten sezon choć nie do końca udany (że tak to delikatnie określę) wart był tego jednego wyjazdu. Tylko nie spełni się jedno moje marzenie - nie będziemy jedynymi, którzy z Długich Ogrodów przywiozą komplet punktów. W każdym razie tą wyprawę nad morze dodaję do listy moich najlepszych wyjazdów. :)

    Co do meczu w niedzielę: Rybnik z kasą czy bez nie może wygrać, bo ewentualne baraże mogą nam się potem odbić czkawką. Dla bezpieczeństwa finansowego klubu, powinniśmy się spiąć na ten jeden mecz, pokazać chociaż jakąś wolę walki w Grudziądzu i bez zbędnego wydawania kasy (turnieje na koniec sezonu itp.) przygotować się do następnego sezonu. Takie jest moje zdanie - urodzonego Poznaniaka :)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Majcher Speedway Rybnik
    1. Nicolai Klindt
    2. Joonas Kylmaekorpi
    3. Daniel Nermark
    4. Ronnie Jamroży
    5. Andriej Karpow
    6. Sławomir Pyszny

    PSŻ Lechma Poznań
    9. Norbert Kościuch
    10. Mateusz Szczepaniak
    11. Adam Skórnicki
    12. Rafał Trojanowski
    13. Robert Miśkowiak
    14. Rafał Dąbrowski

    Widze, że trener wraca do standardowego ustawienia par. Oby przyniosło to zamierzony skutek.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze byłoby na ten najważniejszy mecz rundy finałowej ściągnąć Fachera w miejsce Celmera ,bo jak wszyscy wiemy Rybnik ma bardzo dobrych juniorów i te punkty mogą zaważyć na wygranej z Rybnikiem.

  40. Powrót do góry    #40
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Promujmy wspólnie mecz z Rybnikiem na Facebooku!

    http://pszpoznan.pl/news.php/id/665
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem użytkownikiem nk ale może Ci z forumowiczów którzy mają tam konta wrzuca zaproszenie na kontach swoich dzielnic czy też miejscowości. Oczywiście o znajomych nie wspomne. Jak zauważyłem banery pojwiły się na miescie. Cud :-)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Dobrze byłoby na ten najważniejszy mecz rundy finałowej ściągnąć Fachera w miejsce Celmera ,bo jak wszyscy wiemy Rybnik ma bardzo dobrych juniorów i te punkty mogą zaważyć na wygranej z Rybnikiem.
    O matkoo!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie mogę zrozumieć, co ma na celu wystawianie Dąbrowskiego w awizowanym?
    No chyba, że jeździ za kompletną darmochę.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jest jak w kopanej i reprezentacji. Żeby sprzedać zawodnika kluby dogadaywały się z trenerem reprezentacji aby go wystawiać na meczu. I koleś wchodził na mecz w 89 minucie meczu a dokumentach było - 1 występ w reprezentacji. I sprzedawali go drożej za Odre. Może i tu tak jest? :-)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jest jak w kopanej i reprezentacji. Żeby sprzedać zawodnika kluby dogadaywały się z trenerem reprezentacji aby go wystawiać na meczu. I koleś wchodził na mecz w 89 minucie meczu a dokumentach było - 1 występ w reprezentacji. I sprzedawali go drożej za Odre. Może i tu tak jest? :-)
    Kazmierz, widzę, że im bliżej końca sezonu, tym bardziej dowcip Ci się wyostrza. Ale gdzieś są granice. :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •