Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 624

Wątek: I runda PO: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach

    I runda PO: Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów!

    Liga wkroczyła w decydującą fazę i już w pierwszej rundzie dała nam klasyk - wielkie derby Ziemi Lubuskiej. Pojedynek, o którym mówi cała żużlowa Polska, wydarzenie, które w naszym regionie urasta do najważniejszego. Kto będzie górą, kto pokonanym? Kto pojedzie na przedwczesne wakacje? A może obie ekipy przejdą do następnej rundy?

    Jedno jest pewne - to będzie wielkie widowisko, każdy bieg na miarę zwycięstwa i te niespotykane nerwy. Z jednej strony Gollob, Pedersen, Gapiński, Zagar, Ruud, Pawlicki, Zmarzlik, a z drugiej Hancock, Protasiewicz, Lindgren, Dobrucki, Zengota, Dudek, Łoktajew. Podtekstów mnóstwo, presja przekraczająca wszelkie granice i tylko jeden cel - zwycięstwo.

    Zapraszam do dyskusji. :)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    coz zapowiada sie emocjonujacy dwumecz. jestem przekonany ze wygra go Falubaz. Mam nadzieje ze zrobi to tak przekonujaco ze stal nie wejdzie z LL na co licze. marze o finale o finale Falubaz - Unia - a pokananie przez myszy stali bedzierwszym krokiem do zrealizowania mojego marzenia.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    powiedzcie mi czy na 1 mecz plej off wejde na karnet ktory posiadam? bo nie wiem czy on przewiduje 1 runde :) ? dzieki za odp;)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    rzygac mi sie chce na sama mysl co tu sie bedzie dzialo przez ten tydzien, zwlaszcza ze strony ZG, wiec nie mam zamiaru tu powracac. Szkoda, ze nie ma opcji "ukryj temat". Co do dwumeczu: minimalne zwyciestwo Falubazu u siebie i wysoka porażka w Gorzowie.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Play-off a szczegolnie derby rzadza sie swoimi prawami,ale gdyby wyrokowac na podstawie RZ , Falubaz duzych szans na przejscie Stali nie ma.Moze sie zdarzyc,ze awansuje jako LL.
    Czecze daje swoim popalic na kopie,wiec i wykopki Zyty takie grozne byc nie powinny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    471
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najciekawsza bedzie ta przedmeczowa sraczka z obu stron :)

    Jedno jest pewne.
    Staluchna nie mobilizuje nikogo tak mocno jak Falubaz.

    Oj będzie się działo do meczu i jeszcze długo po nim.

    PS

    Trzeba przypomnieć dla Gorzowa, ze Policja tez jest przyjacielem Falubazu :D

    Mimo to, zapraszamy dzieci i kobiety w ciąży.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    z całego serca życze Falubazowi wyeliminowania Stali...spojrzeć na twarz Komara i cwanego CzCZ po porażkach....bezcenne

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    rzygac mi sie chce na sama mysl co tu sie bedzie dzialo przez ten tydzien, zwlaszcza ze strony ZG, wiec nie mam zamiaru tu powracac. Szkoda, ze nie ma opcji "ukryj temat". Co do dwumeczu: minimalne zwyciestwo Falubazu u siebie i wysoka porażka w Gorzowie.
    Nikt płakać za Tobą nie będzie. Za tydzień zobaczysz u siebie cudowne ozdrowienie Crumpiego i spółki bo dzisiaj jakoś dziwnie jechali jakby się zarazili od Tomka G. anginko-migrenką

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    może się na tym nie znam

    twierdzę jednak, że władkowa ekipa przynajmniej dzisiaj spać spokojnie nie będzie. I wcale nie chodzi tu o porażkę z JEDYNĄ. A sam Władek rozwolnienie będzie miał do 22 sierpnia - każdego dnia coraz większe.

    Falubaz ten dwumecz wygra. I nie dlatego, że jest lepszy. Wygra tą rywalizację bo Stal ma kompleks Falubazu i najnormalniej w świecie boi się go.

    Nie chce mi się wierzyć w to co piszę, ale jest to w tym momencie oczywiste:

    FALUBAZIE DO BOJU:)


    Starsza siostra jest z Wami!!!!

    ciao

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    W tym roku Falubaz nie przejdzie Stali ale będzie się działo oj będzie .

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    powiedzcie mi czy na 1 mecz plej off wejde na karnet ktory posiadam? bo nie wiem czy on przewiduje 1 runde :) ? dzieki za odp;)
    Tak wejdziesz

    Swoją drogą wydaje mi się, że najtańsze bilety będą w okolicach 50 zł.

    Po raz kolejny wysyłamy Gorzów na wakacje, no chyba że Sparta za tydzień też przegra u siebie z Apatorem i w tym widzę ewentualną szansę Gorzowiaków na awans do półfinałów.

    Staleczka jak zwykle w dwumeczu z Falubazem spali się psychicznie, po batach w Zielonej Górze Czeczen w rewanżu przekombinuje z torem, który znowu będzie sprzyjał Falubazowi.

    Finał DMP 2010 Falubaz - Unia
    Mecz o brąz Apator - Sparta (Stal)

    Pozdrawiam


  12. Powrót do góry    #12
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nic bardziej nie obrazuje tego, jak Leszno boi się Gorzowa :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj Leszno to raczej nikogo się nie boi, mają bardzo silną ekipę i spokojnie pewnie pykneliby stal w Gorzowie jakby trzeba było :) a wracając do tematu nadchodzących derbów, to cóż? jakoś mam takie wewnętrzne przekonanie że to Falubaz będzie górą i to dość przekonywująco :)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Nic bardziej nie obrazuje tego, jak Leszno boi się Gorzowa :)
    My sie nie boimy Stali, tylko bliżej nam do falubazów :P:P i to im kibicujemy :) bo mecze z Zielonką to zawsze dla nas podwójna adrenalina .

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    08-08-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fani falubazu wam chyba sodoweczka do glowy uderzyla po wygranej z Tarnowem

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO że napinacze z Zielonej się odezwą i będą przepowiadali jacy to oni silni to było pewne. Leszno stoi za Zielonką bo są źli na Golloba po tym jak zlał ich liderów i pojechał do domu. Więc będą kibicować słabszemu, cóż a ja widzę tylko jeden scenariusz minimalne zwycięstwo 46:44 dla Zielonki u siebie a w Gorzowie 55:35.. :) Falubaz ma wakacje i jakby spokojniej powinno być na forum :)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiada sie ciekawy meczyk. Ale wg. mnie dwumecz dla Gorzowa.
    Stal wrescie zaczela jezdzic na torze przyczepnym wiec na zytowisku powinna sobie radzic lepiej niz w ostanim meczu.

    Falubaz w tym sezonie cieniuje.Ostanie mecze wygrane z 3 najgorszymi zespolami o niczym nie swiadcza.

    Co by nie bylo obydwa zespoly raczej przejada do dalszej fazy, chyba ze polewaczkowy znow wejdzie w jakis uklad z Toruniem.


  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Swoją drogą ciekawe czy Władek przyjedzie

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    To ja trzymam za was wszystkich kciuki,macie co chcieliście i w sumie dobrze się stało.Możecie pisać co chcecie ale w głębi duszy wiecie że ta Stal jest tako mocna że może ten dwumecz wygrać za 4 pkt i zrewanżować się za ubiegłoroczne wakacje.

    Ale ja mimo wszystko będę w tym sezonie obiektywny,nie będę robił z siebie głupca jak pewnie duża część użytkowników forum w tym temacie i powiem że przejdą oby dwie drużyny do półfinału.

    A wy się tu bawcie dalej...over and out do niedzieli wieczorem gdy będzie już po meczu.Albo nie...tym razem jadę na derby.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fani falubazu wam chyba sodoweczka do glowy uderzyla po wygranej z Tarnowem
    Nic nam nie uderzyło. To logika i racjonalne myślenie skłania ku takim przewidywaniom. Przypomnij sobie wyniki z RZ z Zielonej Góry, gdy Falubaz nie miał ani własnego toru do treningów ani formy, a Stal wygrywała mecz za meczem. Przypomnij sobie mecz Stal-Falubaz, gdzie fatalne sędziowanie pozbawiło Falubaz bonusu, zaś gorzowscy kibice kilka razy mieli niezłą sraczkę o wynik. Ekipa Falubazu jest w dobrej formie i się rozpędza. W Stali były niedawno kontuzje ważnych zawodników. Do tego Platini, Dzik, Fredka i Herbi będą po GP jechać. Jednak z tej czwórki najwięcej nastresuje się Gollob z uwagi na fakt, że walczy o IMŚ.

    Suma sumarum stawiam na zwycięstwo Falubazu w dwumeczu mniej więcej 4-6 pkt. Jeżeli zaś Spartanie będą tak cienić z Krzyżakami to po raz pierwszy władkowe dzieci mogą uratować się Lucky Looserem. ;p

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    obstawiam łatwe zwycięstwo Caleum nad Falubazem..
    w koncu aż ciężko porównać klasę sportową takich gwiazd jak Gapiński czy Ruud do Protasa, Hancocka, Lindgrena czy Dobruckiego, bo przecież Gollob i Pedersen to poza zasięgiem..

    to co Buszmen - teraz Leszno boi się mniej :D

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Znowu szczęście uśmiechnęło się do ekipy Piotra Żyto.

    Pierwszy hit przed nami.
    Spotkają się w nim dwie wyrównane drużyny i awans uzyskają obie - stal jako LL.

    Kolejny hit dopiero w finale :

    Falubaz - Unia.

    P.S
    Władek już wziął węgiel , platini ma zakaz startu w GP, a Murinho już dzisiaj rozbił namiot pod stadionem :D.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwumecz bedzie ciezki dla Falubazu. W ZG powinnismy sobie poradzic, w Gorzowie bedzie ciezko. Jesli udaloby sie wyslac Staleczke na wczasy to az boje sie myslec o reakcji Wladzia. Czy jego serce by to wytrzymalo? :P

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    rzygac mi sie chce na sama mysl co tu sie bedzie dzialo przez ten tydzien, zwlaszcza ze strony ZG, wiec nie mam zamiaru tu powracac.
    To po coś tu w ogóle właził ? Idź się wyrzygać i juz nie wracaj :)

    Jak mnie cieszy fakt rozegrania derbów już na początku PO. Mogły by być zakłady u buków czy Władek zawita na W69 czy też derby będzie oglądał w leśniczówce ;)

    Jakoś spokojny jestem przed tymi meczami. Miałbym większe obawy chyba w potyczce ze Spartą. Moim zdaniem można między bajki włożyć fakt, że ponoć Gollob już śmiga na przyczepnych nawierzchniach. Chyba na lajtowo przyczepnych bo na kopie w Zielonej ani Gollob ani Nicki (o Ruudzie nie wspomnę) sobie nie pojeżdżą. Do Gorzowa przyjdzie nam jechać bronić przewagi lecz twierdzę, że i tam wygramy. Nie wiem czemu ale mecze z Gorzowem zawsze nas tak pozytywnie doładowują, że zazwyczaj poweru starcza do samego finału. Ciekaw tylko jestem po ktorym biegu w meczu w Gorzowie focha strzeli znowu Gollob ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Już Wam tu od miesiąca wieszczę, że chcemy i pojedziemy w 1 rundzie PO z gorzówkiem, a Wy nie i nie ...
    Znawcy speedwaya twierdzili stanowczo, że na władkowych nie wpadniemy w pierwszej rundzie, ale co tam, każdy może pobłądzić.
    Teraz też ponownie Wam obwieszczam, że idziemy na Mistrza, a Władek w głębi duszy już dawno przywykł do tych swoich 6-tych miejsc w E-lidze.
    Fajnie, że to już za tydzień to święto w Zielonej i kolejna smutna niedziela na Zawarciu i Zakanalu :)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Ja mam do Was prosbe Falubazy.
    Nie kasujcie swoich wpisow po dwumeczu. Fajnie bedzie poczytac :)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A ja nie wiem dlaczego Gorzów jest uważany za faworyta tego dwumeczu. Ok, w RZ ogólnie byli lepsi. Jechali bardzo dobrze, a z Falubazem różnie to bywało. W samym dwumeczu padł jednak remis 2:2 i to przy wybitnie pechowych dla nas okolicznościach. Myślę, że w PO wyniki będą dosyć podobne i koniec końców obie ekipy awansują do półfinału. Tarnów raczej nie poradzi sobie z Lesznem, a Wrocław ma wyraźny spadek formy i też raczej się skończy 5:0 dla Torunia. Tak prawdę mówiąc to Falubaz jest chyba najbardziej niewygodnym dla Gorzowa rywalem i dlatego obstawiam, że to jednak Myszka Miki będzie się cieszyć z wygrania dwumeczu, natomiast Stal LL i półfinał z Lesznem :D.

    Żebym nie był posądzany o jakiś nieobiektywizm, to tak naprawdę wisi mi wynik tego dwumeczu. Falubaz swoje zdobył w zeszłym sezonie i brak medalu w tym nie będzie jakąś wielką tragedią podobnie jak ewentualny koniec sezonu w sierpniu. Będę jednak naprawdę zaskoczony jeśli Stal nas wyeliminuje. Powody podałem już wyżej. Generalnie wiadomo tylko tyle, że czeka nas WOJNA :).

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Biorąc pod uwagę obecną formę Wrocławia i różnicę w prezentowanych poziomach pomiędzy Lesznem a Tarnowem wydaje się, że obie drużyny zobaczymy także w półfinale CMSE.

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Brudne_Serce
    Dołączył
    20-05-2009
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no i stało się... trafiliśmy na najbardziej niewygodnego chyba rywala na jakiego mogliśmy... Jednak dzisiejsza porażka o Stali z Unią o niczym nie świadczy... Myślę nawet, że gorzowianie pokazali się z dobrej strony. Dodając punkty Nickiego i Przemka wynik kręcicłby się wokół remisu. W tym roku Stal jest mocniejsza niż przed rokiem, więc i Falubaz nie powinien być nam straszny. Cytując gorzowskiego rapera, jednego z najlepszych w Polsce: 'Jak nie teraz, to kiedy niby?' liczę, że w tym sezonie to Stal będzie górą i zrewanżuje się południowym sąsiadom za porażki we wcześniejszych latach.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piona Smarkej :)


    Falubaz ma wielkie szanse wygrac ten dwumecz z prostego powodu: Gollob w Zielonej moze sie zakrecic koło 12(6) co byłoby tragedią i zarazem poskutkowałoby zapewne niedobiciem do 40 pkt.

    Jezeli Tomuś pojedzie, tak jak robi to w tym sezonie na kazdym torze na swiecie, poza Zieloną, to Stal spokojnie dokula do 42-43 a rewanż bedzie formalnoscia.

    51-39 w Zielonej, 50-40 w Gorzowie ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Piękna wiadomość na zakończenie dnia :D Jestem wniebowzięty, nie spodziewałem się takiego końca RZ i jednym zdaniem bardzo fajnie się stało.

    Na dzień dobry wszystkie atuty mamy w ręku - Gollob nie pojechał w IMP, więc nie ma rozeznania. Poza tym nie wiadomo, czy aby ponownie nie ogłosi strajku głodowego i nie zsiądzie z motoru, potem znowu zaczerwieniony i zawstydzony Czesław będzie coś tam bąkał pod nosem o anginie do kamery telewizyjnej. Co jak co, ale CzeCze ściemniać umie średnio i było dziś widać, że gdyby nieopierzony reporter zadał mu jeszcze jakieś pytanie, totalnie by się rozsypał. Powtórka z rozrywki?

    Nie ma przed nami żadnej filozofii - trzeba zrobić tor pod Dobruckiego i Zengotę, a wtedy Ruud, Zagar i reszta rekonwalescentów nie będzie wiedziała, w którą stronę spojrzeć. Motyw 3x6 ponownie nabiera realnych kształtów :D

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2010
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co kojarze to Nicki Pedersen ma wrócić 14sierpnia na tor. A więc pojedzie w pierwszym meczu. Tylko jest znak zapytania jak pojedzie ??

    Falubaz 52 - 38 Stal
    Stal 48 - 42 Falubaz

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Z tego co kojarze to Nicki Pedersen ma wrócić 14sierpnia na tor. A więc pojedzie w pierwszym meczu. Tylko jest znak zapytania jak pojedzie ??

    Falubaz 52 - 38 Stal
    Stal 48 - 42 Falubaz
    ma wrocic dzien przed Derbami:) na gp Malili :) Juz Władek ich zmotywuje do dobrej jazdy w Zg:D cos czuje ze zakazy stadionowe sie posypia ;) i serca co niektoym nie wy3mają:) a kolarze z gorzofa odmowia przyjecia naleznosci $$$ za ten mecz:D ... ale zawszze mozna mowic ze ten chory ten po kontuzjii ten powrocił z kontuzji.. itddddddd Boje sie bardzij tylko ze pawlicki moze namieszac:) a o reszte jestem spokojny...;) tyle wypocin z rana;)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2010
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widać powyżej same wypociny falubazów i jak zawsze bardzo bunczucznie i pewnie piszą o swoich kolarzach!! Czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądało, jaki padnie wynik w mieście słupów!! ale ta napinka bardzo mnie cieszy w razie dobrego wyniku Stalowców w kurniku większa satysfakcja będzie!! :D

    POWODZENIA

    P.S. do 3 razy sztuka, tym razem czas wysłać myszy na wakacje!

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    moim zdaniem wszystko zalezy od Pawlickiego. jak strzeli u nas -+10pkt to jest goraco, jak przycieniuje Wladek zje cygaro;]
    nie wierze w Zagara, Ruuda, Gapinskiego. Pedersen zakreci sie kolo dyszki, Gollob jakies 14 w 6, reszta w rekach Przemka.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Najlepszy jest argument Falubazów czemu wygrają ze Stalą. Wygrają - no bo tak. Cały sezon pokazał, że obecnie Gorzów jest mocniejszą druzyną od Zielonej. Jeśli fakty są jakie są - tym gorzej dla faktów. Poza tym, zielonogórzanie wierzą w prawo serii (jeśli o jakiejkolwiek serii mozna mówić - w tym sezonie dwumeczu nie wygrali), w ostatnich latach dobrze im ze Stalą szło, no więc teraz też MUSI być dobrze. Dlaczego musi, tego nikt z nich nie wie. Po prostu porażka z nami nie mieści im się w główkach.
    Krótko mówiąc stawiam oczywiście na Gorzów i powiem więcej, według mnie Zielona bedzie miała trudności z załapaniem się na LL. Nie trzeba było w ubiegłym sezonie wnerwiać Golloba "zabawnymi" sektorówkami, oj, nie trzeba było. W tym roku naprawdę przyłoży się do dwumeczu, a i pozostałych stalowców zapędzi do roboty.
    Niech wygra lepszy (czyli Stal).

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    I teraz znowu zacznie sie cudowanie z torem? Mamy prawie polowe sierpnia, a na wyniki meczu w Zielonej bedzie tym razem czekalo kilka druzyn... Glod powinien sobie namiot rozbic na srodku stadionu i podpatrywac 24/7 co tam sie
    dzieje :P Wal zielonogorski...

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ja może zacznę od tego że ...Każdy z was ma znajomych w Gorzowie i na odwrót szanujmy się na wzajem !!!! tylko na torze będ± szły iskry Ten dwu mecz zależy od Herbiego i Fredki oni s± nie przewidywali w tym sezonie cholernie.. Dziki po kontuzji tez nie będzie obrazu latał Falubaz dla Stali to najgorszy rywal z powodu że Pawlicki na ten monet sezonu jest słabszy od Dudka oj bilety będ± szły u koników po 150 zł ...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie trzeba było w ubiegłym sezonie wnerwiać Golloba "zabawnymi" sektorówkami, oj, nie trzeba było. W tym roku naprawdę przyłoży się do dwumeczu,
    No tak, do lwa (...), do lwa?? :D

    Wnerwił się człowiek, bo nie poradził sobie z torem na wyjeździe (a jego koledzy u siebie :D) i teraz szczerzy kły, odgrażając się, gdzie popadnie. A potem i tak będzie płacz i zgrzytanie zębów.

    Marketing w zardzewiałej działa pełną parą i zapewne od późnych godzin nocnych sztab ludzi przeszukuje internet, chcąc znaleźć obiekt jak najmniej przypominający mysz (ale budzący takie skojarzenia). Potem wklei się zdjęcie Sucheckiego z szabelką skierowaną na pyszczek zwierzaka. Pozostaje nam jedynie uczyć się od ekspertów, jak naprawdę wyglądają zabawne rzeczy.

    a i pozostałych stalowców zapędzi do roboty.
    Znaczy się, będą mu zębatki podawać z pudełka?

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Najlepszy jest argument Falubazów czemu wygrają ze Stalą. Wygrają - no bo tak. Cały sezon pokazał, że obecnie Gorzów jest mocniejszą druzyną od Zielonej. Jeśli fakty są jakie są - tym gorzej dla faktów. Poza tym, zielonogórzanie wierzą w prawo serii (jeśli o jakiejkolwiek serii mozna mówić - w tym sezonie dwumeczu nie wygrali), w ostatnich latach dobrze im ze Stalą szło, no więc teraz też MUSI być dobrze. Dlaczego musi, tego nikt z nich nie wie. Po prostu porażka z nami nie mieści im się w główkach.
    Krótko mówiąc stawiam oczywiście na Gorzów i powiem więcej, według mnie Zielona bedzie miała trudności z załapaniem się na LL. Nie trzeba było w ubiegłym sezonie wnerwiać Golloba "zabawnymi" sektorówkami, oj, nie trzeba było. W tym roku naprawdę przyłoży się do dwumeczu, a i pozostałych stalowców zapędzi do roboty.
    Niech wygra lepszy (czyli Stal).
    Bracie mniejszy z północy.

    Jakbyś nie pamiętał to dwumecz Falubaz - Stal zakończył się w tym sezonie remisem więc nie napinaj się niepotrzebnie.
    Runda zasadnicza nie ma już żadnego znaczenia, bo punkty z niej nie liczą się w dalszej rywalizacji.

    Teraz czas na Derby!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cała Polska czeka na oprawę. A życie ostatnio podsunęło zapewne parę znakomitych pomysłów, szczególnie co do lidera gorzowskiego zbowidu. Wynik tego meczu rozegra się w parkingu, to będzie wojna psychologiczna, kto nie wytrzyma ciśnienia - przegra. Nicki i Zagar po kontuzjach, Tomek rozbity psychicznie. Przemek Pawlicki za staluchnę umierać nie będzie. Duża szansa dla falubazu.

    ps.
    Duża brona, kilka ton nowej glinki, kilkaset beczek wody i jazda.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2009
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trenujemy nie martw sie ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    A ja bym proponował nam (czyli Falubazom) trochę pokory.

    Sytuacja jest lustrzanym odbiciem zeszłego sezonu.

    My wtedy 2 oni 5. Teraz jest na odwrót. I pamiętam dokładnie kolegę Juniorsona z kolegami, którzy przewidywali łatwe zwycięstwo 55:35. I argumenty były podobne, bo Stal się rozkręciła, bo RZ się nie liczy. Jak było, wszyscy pamiętają.

    Lepiej nie szaleć, żeby potem nie trzeba było się wstydzić.

    Akurat Stal jest tak dziwną drużyną, że kompletnie nic nie wiadomo.

    Gollob pewnie zrobi z 13-14(5) lub 16(6). Jest w takim gazie, że nawet u nas na torze, który mu wyraźnie ostatnio nie leży może zrobić dobry wynik.

    Nicki - będzie po kontuzji, ale też te 10-12 powinien spokojnie zrobić

    Ruud - 0-4 (jak dobrze wystartuję, to ktoś go doholuje)

    Zagar, Gapiński - tu się nie podejmę. Od nich zależy wynik meczu.

    Pawlicki - 1 bieg pewnie przegra z Dudkiem, ale myślę że z 6-8 pkt uzbiera

    Problem ze Stalą jest taki, że zarówno Ruud, Gapiński, Pawlicki jak i Zagar dobrze startują, a co to znaczy na naszym torze nie trzeba nikomu tłumaczyć.

    Będzie na pewno emocjonująco :)


  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach

    Dawajcie magiczni dalej , śmiało i bez hamulców :)

    To ile w Zielonce dostaniemy ? Z 34, 35 punktów dacie zrobić ? Prosimy , okażcie łaskę kobylakom i ich zardzewiałej i nie bijcie 65 : 25 . Widzę to niestety jednak właśnie tak, bo Falubaz jest piekielnie mocny : Gollob 9 (6), Pedersen 8 (6), Zagar 2 , Ruud 0 , Gapiński 3 , Zmarzlik 0 , Pawlicki 3 . W Gorzowie natomiast Falubaz już tak wyraźnie jednak nie wygra , maksymalnie 55:35 .


  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Wątek dotyczy pierwszego meczu, więc tylko na tym trzeba się skupić. Falubaz bez większych problemów powinien wysłać Władka i jego harcerzy do Gorzowa z około 14-16 punktami w plecy.

    Wieść gminna niesie, że w sobotę na GP Szwecji Gollob będzie zdrów jak ryba, ale w drodze do Polski złapie go tajemnicza choroba, o której cała Polska dowie się w trakcie wywiadu z CzeCze po przegranym meczu i 7pkt Chudego ;)

    Do boju Falubazie!

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •