Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 387

Wątek: VIII Runda DMP Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 30.05.2010

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    VIII Runda DMP Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 30.05.2010

    Jedziemy z nimi z ZZ za Emila 50:40
    Pokażemy siłę u siebie i jestem dobrej myśli.
    Lindgreny,Hancocki,Dudki,Zengoty i reszta w Bydgoszczy zrobi z 40 pkt nic więcej.
    U siebie pojadą Jonsson(13),Walasek(13),Lindback(10),Kościecha(10 ) po 6 razy w młodzieżówce z Szymonem 4 w 5 startach)(raczej wystartuje)może być remis.
    Jak na moje u siebie wszystko wygramy zdobywamy 3 bonusy i mamy 17 pkt po zasadniczej i co,zły wynik a Emil w lipcu moze w sierpniu wróci na tor.
    Musimy pokazać Roykowi i całej reszcie siłę Polonii u siebie i wygrać wyraźnie a na pewno jest to możliwe.
    Zaczynamy prawdziwe bitwy u siebie.
    Zwróćcie uwagę na terminarz - Polonia ma u siebie 1 mecz i ma 2 duże punkty a Falubaz już jechał 3 razy i ma o 2 wiecej i gdzie ten wielki Falubaz?
    Jak dla mnie i tak wczorajszy wynik to nie była wykładnia siły Falubazu bo gdyby jechali bez swojego lidera i ZZ przy Sportowej zrobiliby taki sam wynik jak my u nich i tyle!
    Polonia - Falubaz 50:40 (swoje racje punktowe przedstawiłem wyżej) i co jest to nierealne?!


  2. Powrót do góry    #2
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jest realne, ale bardziej 48:42. Pokażemy co lala z sexshopu potrafi zrobić z Motomyszami :D Już nie mogę doczekać się niedzieli, aby zobaczyć emocjonujące widowisku i przekonać się jak ZZ-etka będzie lawirował Woźniak. Oby Szymek wrócił a będzie pozytywnie, bez niego pierwszy bieg będzie 1:5. Najbardziej obawiam się o występ Lindbacka.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Oj realista, trochę Cię ponosi.

    Moim zdaniem, 10 pkt Lindbeacka (wiem, że na sportowej jest innym zawodnikiem) i 10 pkt Kościechy jest nierealne. Razem może zdobędą 15 pkt max. Ale tez Jonson z Walaskiem mogą te 30 pkt zdobyć. Zwycięstwo jest realne, ale na pewno nie będzie wam łatwo. Ja akurat podchodzę do wyjazdowej Falubazowej formy ostrożnie.

    Co do wygrania wszystkich meczy u siebie. Hmm, bez Emila to raczej was nie widzę w meczu z Gorzowem czy lesznem.

    I wiem, że patrzysz na efektowne zwycięstwo nad apotorem. Ale po pierwsze apator jest w tym roku bardzo przeciętny. Po za tym to taka drużyna, że jak nie idzie to wszystkim na raz. Patrz mecze z ubiegłego roku w Lesznie czy w ZG.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Nom też uważam ,że REALISTA znów jest OPTYMISTĄ bo jakoś zupełnie nie widzę tych 10 pkt Czarnego i Kostka...

    Na moje Bydgoszczy będzie ciężko wygrać bez Emila mecze i to nawet u siebie...

    Stawiam na 43:47... myślę ,ze Zielonka powoli odbija się od dna...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realista jak mogłeś jeszcze pominąć Denisa. Przecież żadnej zz-tki nie będzie. Denis jest gwarantem na 12-14 u siebie. A tak poważnie 43-47 dla powracających do formy. Najbardziej mnie rozbawiło 10 Kostka - bądźmy poważni.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    i co jest to nierealne?!
    Trochę Cię poniosło. Nie pierwszy już raz. Faworytem tego meczu stał się Falubaz. Nie ukrywam, że w interesie Tarnowa leży wygrana Zielonej Góry i za to trzymam kciuki.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Nie wiem czy widzicie,że Lindbaeck i Kościecha maja zrobic po 10 pkt w 6 startach a u siebie są w stanie i tyle i nikt mi nie powie.
    Falubaz u siebie a na wyjazdach to całkiem inna drużyna i chce wlasnie,aby pokazac tym wszystkim napinaczom typu Royek,FalubazRoman itp.itd jak to jest być pewnym wielkosci swojej drużyny po jednym meczu gdzie dwa tyodnie wcześniej wyzywaliscie od najgorszych i pisaliscie jak o cienikach i "imprezowcach".
    Nie lubię własnie takich ludzi co jak wygrywają jest super i sa najlepsi a jak przegrywają to najgorsi i same minusy.
    Wczorajszą porażkę przyjąłem normalnie chociaż smutek z powodu rozmiarów był,ale na swoim torze jesteśmy calkiem innym zespołem - wspólne treningi i spasowanie z owalem przy Sportowej zrobią swoje - zaskoczenie Falubazu i taki handicap jak robi ta cała "pszenica" przy Wrocławskiej!
    Noski - Falubaz wcale nie dochodzi do swojej formy bo ini tak bedą jeździć u siebie czasem wysoko wygrają przy osłabieniu jednym z liderów gości a na wyjazdach będa przegrywać moze z wyjatkiem meczu w Czewie i tyle.
    Tak mi się wydaje,ze Lindgren,Hancock,Zengota,ten Loktajew czy nawet "Pepe" wielkiego wyniku w Bydgoszczy nie zrobią.
    Wciąz stawiam na 50:40 dla Polonii a nie udających "magię",której tak naprawdę nie ma a jeśli jest to magicznym klubem jest dla Leszna,Unia dla Bydgoszczy,Polonia, dla Torunia,Apator, dla Wroclawia Sparta itp...itd..
    creed: przecież Falubaz jest w gronie zespołów z dolnych rejonów bo mimo wszystko jest na minusie poprzez porażkę u siebie gdy Polonia meczu u siebie nie przegrała a realnym jest odniesienie zwycięstw przy Sportowej i zdobycie 3 bonusów ;) wiec dziwnie,ze wolisz wygraną Falubazu niz Polonii ;).

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Zgadzam sie z Realista.Falubaz na wyjazdach jest mizerny i w tym meczu wraca do swojej przecietnosci.Pozdrawiam

    p.s wynik meczu 50:40 dla Bydgoszczy

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik w okolicach remisu. Trzeba zrobić wszystko , aby to wygrać , gdyż wygrana daje praktycznie pierwszą szóstkę Falubazowi. Dalej twierdzę , że zamiana Walaska na Hancocka była złym ruchem. Całe szczęście , że ta różnica powoli się zaciera przez bardzo dobrą dyspozycje Fredki. Przegrana Lonii stawia ją mocno pod ścianą.
    Liczę na dużo walki , gdyż na stadionie Lonii nigdy emocji pod tym względem nie brakowało.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Na przewidywania meczowe wpływ ma wczorajsze lanie jakie dostaliśmy w Zielonej. Dodatkowo brak Emila czyli obraz Bydzi raczej w ciemnych barwach, ale jedziemy u siebie , nie ma w sobotę GP więc jest szansa na jakieś treningi przed niedzielą.
    Tak więc liczę na maksymalną mobilizację, Z/Z za Emila i jakieś 48:42 dla Polonii.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    przecież Falubaz jest w gronie zespołów z dolnych rejonów bo mimo wszystko jest na minusie poprzez porażkę u siebie gdy Polonia meczu u siebie nie przegrała a realnym jest odniesienie zwycięstw przy Sportowej i zdobycie 3 bonusów ;) wiec dziwnie,ze wolisz wygraną Falubazu niz Polonii ;).
    Realnie widzę to tak, że Falubaz zacznie jeździć tylko lepiej. Polonia bez Sayfutdinova traci sporo na wartości i nie wróżę bez niego kompletu zwycięstw w Bydgoszczy. Będzie problem z Zieloną Górą, będzie problem z Lesznem. Liczę na potknięcie z Wrocławiem. Poza tym macie na koncie porażkę w Częstochowie na co Falubaz raczej sobie nie pozwoli.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Kościecha na pewno nie stuknie dychy, ale za to Anton więcej niż 10. :)

    mecz będzie bardzo wyrównany i podejrzewam, że wreszcie stadion się zapełni, aby zobaczyć jak Polonia poradzi sobie bez Emila, bo z nim w składzie byłyby bęcki dla Falubazu.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Falubaz powinien z Bydgoszczy wywieźć 3 punkty. Jeśli tak się stanie to uwierzę, że Falubaz się odbudowuje i będzie jeszcze walczył o pudło.
    Jeśli przegramy z osłabioną Polonią, to chyba już trzeba będzie ten sezon spisać na straty. Choć i tak o wszystkim zadecydują play-offy, a w nich wszystko może się zdarzyć typu kontuzja lidera i koniec marzeń o medalach. No, ale najpierw do tych play-offów trzeba się dostać.

    Falubaz aby udowodnić swoją wartość po prostu w Bydgoszczy wygrać musi.
    Polonia bez Sajfutdinowa moim zdaniem stała się najsłabszą drużyną w lidze.
    Szkoda Emila, bo z nim na pewno ten dwumecz byłby ciekawszy, ale taki niestety jest żużel i My w 100% musimy wykorzystać słabość Polonii i w ciągu tygodnia zdobyć na niej 5 pkt.

    Moim zdaniem skład Falubazu powinien wyglądać następująco.

    1. Dobrucki
    2. Hancock
    3. Zengota
    4. Lindgren
    5. Protasiewicz
    6. Dudek
    7. Loktajev

    Na dzień dzisiejszy stawiam na zwycięstwo Falubazu 41:49
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    Jak dla mnie i tak wczorajszy wynik to nie była wykładnia siły Falubazu bo gdyby jechali bez swojego lidera i ZZ przy Sportowej zrobiliby taki sam wynik jak my u nich i tyle!
    Polonia - Falubaz 50:40 (swoje racje punktowe przedstawiłem wyżej) i co jest to nierealne?!
    człowieku !!! czy Ty wiesz co piszesz ??

    jakiego lidera ???

    My mamy zespól a nie lidera

    o liderach moze sobie powiedzieć Gorzów czy Wy a nie falubaz

    Pokazały to punkty juz rozjeżdżonych myszy. Wszyscy punkutują i to właśnie jest siła falubazu tak jak to było w przypadku zeszłego sezonu

    To samo byłoby z Gorzowem gdyby wypadł Niki czy Galop

    U nas brak Prostasa Hanckoka czy Zengoty lub Dobruckiego nie jest tak odczuwalny jak

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Lindgreny,Hancocki,Dudki,Zengoty i reszta w Bydgoszczy zrobi z 40 pkt nic więcej.
    Zapomniałeś dopisać Dobruckiego który w tamtym sezonie ratowął nam dupsko na bydgoskim owalu :)

    Pewnie, że w Bydzi łatwo nie będzie, nigdzie na wyjeździe nie będzie łatwo. Ale trzeba przynajmniej wykorzystać te osłabienie Polonii. Choć jak Woźniak zrobi ZZ to może uda się braki Emila wyeliminować.

    W Falubazie widocznie widać progres formy. I nie chodzi tutaj wcale o wynik wczorajszego meczu z Polonią. Tu dopiero zaczyna procentować późne rozjeżdżenie zawodników Falubazu. Powoli dochodzą do wyższej formy praktycznie wszyscy zawodnicy Falubazu. Każdy jeden z nich w pierwszych meczach prezentował się dużo gorzej niż dziś. W Bydzi zobaczymy na ile ta ich forma poszła w górę, bo, że poszła to widać wyraźnie.

    Ja z lekka zaryzykuje i postawię na wynik 44-46. A co, może nierealne :P

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Do czego to doszło, Woźniak robi różnicę :D:D
    Osobiście będę nadzorował pierwszy w tym sezonie wyjazdowy sukces Falubazu - nie ma to tamto :D

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez Emila i Woźniaka będzie bydgoszczanom ciężko. Myślę, że jeżeli Adamczak czy Curyło (od razu przepraszam za ewentualne błędy przy nazwiskach) zdobędą jakiś punkt na naszych zawodnikach to będą mogli uznać, że swoje zrobili.

    45:45 to realny wynik.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    No i jedziemy na "ulubiony" tor Lindgrena. Sam jestem ciekaw czy przy obecnej formie Szweda odczaruje bydgoski owal, czy dalej będzie tam jeździć jak we mgle? Myślę, że jego postawa będzie decydująca, choć na dzisiaj dalej nie wiem na co stać poszczególnych zawodników Falubazu. Greg Hancock nadal wolny, Protasiewicz tak sobie, niby lepiej Dobrucki, który lubi Bydgoszcz, ale raczej po Zengocie super wyniku bym się nie spodziewał. Dochodzą jeszcze juniorzy i tutaj oprócz biegu młodzieżowców, pewnie nic wielkiego nie zwojują...

    A Polonia u siebie to inna drużyna, wystarczy zobaczyć jak pogonili na swoim torze Apatora. Kościecha i Lindbaeck potrafią zdobywać na nim dużo punktów i generalnie przy ZZ za Emila (myślę, że tym razem będzie) i przy 6 startach Walaska, Jonssona, Kościechy i Lindbaecka będą w stanie powalczyć o wygraną. Tylko warunek jest jeden, cała ta czwórka musi zapunktować przyzwoicie.

    Mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn. Falubaz walczy o wejście do play off, kiedy wygra, będzie mógł walczyć nawet o lepsze miejsce niż 6. Natomiast wygrana Polonii da jej w miarę spokój, bo póki co spisują się dość dobrze. Przegrana Falubazu to nie będzie dla nas jakaś wielka tragedia, przegrana Polonii może być dla niej sporym problemem, która już z łatwiejszych meczy u siebie ma tylko Falubaz i Spartę, z trudniejszych Stal Gorzów i Unię Leszno. Co to oznacza, chyba nie muszę tłumaczyć.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cos czuje ze Kosciecha akurat stanie na wysokosci zadania. Umiejetne zonglowanie skladem za pomoca Z/Z plus przewaga wlasnego obiektu moze dac, wymęczoną ale jakze upragniona wygrana Polonii. A, ze nie jestem interesowny jak creed ;P i nie upatruje utrzymania w dyspozycji innych, zwlaszcza skontuzjowanych druzyn to mocno sciskam ze Polonie kciuki.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Umiejetne zonglowanie skladem
    Proponuje na tę okoliczność jednorazowo wypożyczyć CzeCze z Gorzowa, Woźniak z żonglerką może nie ogarnąć do końca... ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    No i jedziemy na "ulubiony" tor Lindgrena. Sam jestem ciekaw czy przy obecnej formie Szweda odczaruje bydgoski owal, czy dalej będzie tam jeździć jak we mgle? Myślę, że jego postawa będzie decydująca, choć na dzisiaj dalej nie wiem na co stać poszczególnych zawodników Falubazu. Greg Hancock nadal wolny, Protasiewicz tak sobie, niby lepiej Dobrucki, który lubi Bydgoszcz, ale raczej po Zengocie super wyniku bym się nie spodziewał. Dochodzą jeszcze juniorzy i tutaj oprócz biegu młodzieżowców, pewnie nic wielkiego nie zwojują...

    A Polonia u siebie to inna drużyna, wystarczy zobaczyć jak pogonili na swoim torze Apatora. Kościecha i Lindbaeck potrafią zdobywać na nim dużo punktów i generalnie przy ZZ za Emila (myślę, że tym razem będzie) i przy 6 startach Walaska, Jonssona, Kościechy i Lindbaecka będą w stanie powalczyć o wygraną. Tylko warunek jest jeden, cała ta czwórka musi zapunktować przyzwoicie.

    Mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn. Falubaz walczy o wejście do play off, kiedy wygra, będzie mógł walczyć nawet o lepsze miejsce niż 6. Natomiast wygrana Polonii da jej w miarę spokój, bo póki co spisują się dość dobrze. Przegrana Falubazu to nie będzie dla nas jakaś wielka tragedia, przegrana Polonii może być dla niej sporym problemem, która już z łatwiejszych meczy u siebie ma tylko Falubaz i Spartę, z trudniejszych Stal Gorzów i Unię Leszno. Co to oznacza, chyba nie muszę tłumaczyć.

    Pozdrawiam
    Wookie - przecież do nas przyjeżdza Tarnów,Częstochowa więc nie rozumiem twojego rozumowania,że z łatwiejszych rywali mamy tylko was i Spartę?
    My jechaliśmy tylko JEDEN mecz u siebie jako jedyni w kraju obok Częstochowy i mamy duże zaległości i wszystkich oprócz Torunia będziemy u siebie gościć :).
    sobotch: Woźniak własnie taktycznie dobrze rozgrywa mecz co pokazały zmiany i tatktyki we Wrocku czy zmiany w Czewie gdzie umiejętnie składem rotował w przeciwieństwie do Zenka Plecha.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Faktycznie, nie wyraziłem się jasno.

    Meczy z Częstochową i Tarnowem nie liczę, bo te dwie drużyny na wyjazdach nie będą się liczyć i sądzę, że nie zwojują na obych torach nic. Miałem na myśli tabelę po rundzie zasadniczej i walkę o miejsca 1-6. Jeżeli Polonia przegra któryś mecz (mecze) z Falubazem, ze Spartą, z Unią Leszno i/lub ze Stalą Gorzów, może się znaleźć w ciężkiej sytuacji przed pierwszą rundą play off, bo wpadnięcie w niej na Leszno lub Gorzów, a wiadomo co to może oznaczać. Żadnych baraży Wam nie wróżę, bo te są zarezerwowane dla Tarnowa i Częstochowy, choć w tym sezonie już kilka niespodzianek było.

    Sory.;)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    i co z tego ze jechalismy jeden mecz skoro nie było u nas Stali i Unii z Emilem dostali by bęcki bez Emila widzę ciemność.Nie mamy zadnego marginesu błędu. 2 punkty stracone w Czewie ustawiaja nas w bardzo nieciekawej sytuacji.Falubaz po meczarniach mykniemy ale co dalej? przekładane mecze robią nam dobrze pod górkę.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Jak Polonia przygotuje tor pod siebie a nie przeciw Falubazom,moze ten mecz spokojnie wygrac.Wszelkie meczarnie Lindbäcka z nawierzchnia bydgoskiego toru rownaja sie porazce Polonii.W tym meczu Polonisci nie moga sobie pozwolic na chocby jedno slabe ogniwo w skladzie seniorskim.Wozniak skorzysta z Z/Z,tego jestem pewien.Bylby glupcem gdyby tego nie zrobil.
    Falubaz na swoim torze juz sie rozkrecil i bedzie zamiatal az do pojedynku z Aniolami. :) Wyjazdy sa jeszcze zagadka,ale pewnie powalcza ostro.
    Na szczescie na bydgoskim owalu dobry start to tylko 50% sukcesu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Jak Polonia przygotuje tor pod siebie a nie przeciw Falubazom,moze ten mecz spokojnie wygrac.Wszelkie meczarnie Lindbäcka z nawierzchnia bydgoskiego toru rownaja sie porazce Polonii.W tym meczu Polonisci nie moga sobie pozwolic na chocby jedno slabe ogniwo w skladzie seniorskim.Wozniak skorzysta z Z/Z,tego jestem pewien.Bylby glupcem gdyby tego nie zrobil.
    Falubaz na swoim torze juz sie rozkrecil i bedzie zamiatal az do pojedynku z Aniolami. :) Wyjazdy sa jeszcze zagatka,ale pewnie powalcza ostro.
    Na szczescie na bydgoskim owalu dobry start to tylko 50% sukcesu.
    Tylko co na to ta Agatka, sorry nie mogłem się powstrzymać :)

    A wracając do meczu. Zgadzam się, że Polonia może tylko wygrać wtedy, gdy każdy z 4 żużlowców dołoży te 11-12 pkt. W 4 jest bardzo ciężko wygrać mecz, zwłaszcza gdy w tej czwórce jest brazylijski szwed i toruński bydgoszczanin.


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma innej opcji jak wygrana Polonii. O bonusie raczej nie ma co myśleć, choć wszystko jest możliwe.
    Mój typ 52:38.
    Trzeba się spasować tak, jak na Toruń i wystarczy.
    W Falubazie może pojechać Protasiewicz, Hancock. Lindgren i Zengota mocni u siebie tak, jak u nas Lindback i Kościecha. Dobruc coś słabo w tym sezonie, u siebie średnio, na wyjeździe też za bardzo nie szaleje.
    Problem z młodzieżą i ustawieniem par. Szymon wróci, to jest w stanie jakieś 5 pkt przywieźć. Trener Woźniak niech pokaże, że potrafi również grać taktycznie. ZZ bezwzględna.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    i co z tego ze jechalismy jeden mecz skoro nie było u nas Stali i Unii z Emilem dostali by bęcki bez Emila widzę ciemność.Nie mamy zadnego marginesu błędu. 2 punkty stracone w Czewie ustawiaja nas w bardzo nieciekawej sytuacji.Falubaz po meczarniach mykniemy ale co dalej? przekładane mecze robią nam dobrze pod górkę.
    Troszkę nie na temat , ale ze Stalą mamy spotkanie 11 lipca, czyli za 7 tygodni, więc może jednak to spotkanie z Emilem ?

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    .. a mogło byc juz tak pieknie , szkoda ze ES nie jechał w zielonej sprawa bonusu byłaby jasna.
    Jako bezstronny kibic licze na przekonywujace zwyciestwo Poloni , niestety juz bez bonusa. Panowie ,spojrzcie realnie ,zgrzeblarki poza zielona góra nie przedstawiaja zadnej wartosci , bac sie na swoim torze takich tuzów jak Zengota ,Dudek czy Dobrucki to jawny smiech na sali.
    Pamietac nalezy ze jedyny prawdziwy as zgrzeblarek z poprzedniego sezonu startuje własnie w Poloni.
    Te dwie wygrane które odniosły zgrzeblary o niczym nie swiadcza , wiadomo z Gorzowem mecze tam maja inna wartosc natomiast bez Emila na wyjezdzie Polonia traci 30% wartosci.
    Więc czajniki do góry i wiecej optymizmu :D
    ================================================== =======
    cyt : "w ekstralidze zmiana bedzie zielona spadnie Grudziadz wejdzie " . Pozdro
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Będzie ciężko. Na szczęście Walas tym razem pojedzie na wyjeździe, a Dobruc i Pepe u siebie :D

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    .. a mogło byc juz tak pieknie , szkoda ze ES nie jechał w zielonej sprawa bonusu byłaby jasna.
    Jako bezstronny kibic licze na przekonywujace zwyciestwo Poloni , niestety juz bez bonusa. Panowie ,spojrzcie realnie ,zgrzeblarki poza zielona góra nie przedstawiaja zadnej wartosci , bac sie na swoim torze takich tuzów jak Zengota ,Dudek czy Dobrucki to jawny smiech na sali.
    Pamietac nalezy ze jedyny prawdziwy as zgrzeblarek z poprzedniego sezonu startuje własnie w Poloni.
    Te dwie wygrane które odniosły zgrzeblary o niczym nie swiadcza , wiadomo z Gorzowem mecze tam maja inna wartosc natomiast bez Emila na wyjezdzie Polonia traci 30% wartosci.
    Więc czajniki do góry i wiecej optymizmu :D
    ================================================== =======
    cyt : "w ekstralidze zmiana bedzie zielona spadnie Grudziadz wejdzie " . Pozdro
    przypomnę ci w poniedziałek te słowa

    zobaczymy czym sie wykręcisz...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Emilu, mylisz się. Polonia na wyjeździe nie przedstawia żadnej wartości, więc jak od tego odejmiemy 30%, nic się nie zmieni :D

    30% to straci u siebie.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Falubaz na swoim torze juz sie rozkrecil i bedzie zamiatal az do pojedynku z Aniolami. :)

    Błąd...

    Będzie zamiatał tylko do pojedynku z Leszczyńską UNIĄ... :)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Będzie zamiatał tylko do pojedynku z Leszczyńską UNIĄ.
    Oj, jak miło sie czyta takie teksty, fajnie, że kibice wierzą w power swoich zawodników. Ale aby pogodzić "zwaśnione" strony rozjedziemy i Apator i Leszno :P

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    To będzie bardzo ciekawy mecz i pokaże prawdziwą moc Falubazu na wyjazdach.

    Jeśli nie wygramy w Bydgoszczy to raczej nie wygramy nigdzie.
    Ja jestem pozytywnie nastowiony do meczu powinno być w okolicy 43-47. Falubaz rostrzgnie mecz w 14 biegu.

    Tylko Falubaz

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Patrząc z boku na ten mecz to trudno wskazać faworyta. Na pewno stosując ZZ gospodarze mają pewną przewagę bo Denis to nie jest zawodnik na ekstralige!! Także co drugi bieg jedzie Walasek i Jonsson a oni raczej są u siebie mocni. Uważam, że po 15 punktów każdy są wstanie kulnąć. Kościecha i Antonio? Tu jest wielki znak zapytania. Z Toruniem pokazali że mogą w Bydzi punktować, ale to było miech temu a teraz może być różnie. Muszą napewno wygrywać z Dudkiem, Zengotą no i być może Pepe. Jeśli razem zrobią te 15 pkt a wg mnie są wstanie to 2 punkty dla gospodarzy. Patrząc na skład gości to Dobrucki i zawodnicy z GP są jedyną nadzieją na pokaźną zdobycz punktową. Młode myszki też parę punktów zrobią bo bez Emila to Bydzia o wiele słabsza, a za rok Emil seniorem! Ogólnie bonus wiadomo dla gości, pytanie kto wygra? Osobiście stawiam na gospodarzy tym bardziej że goście raczej preferują przyczepną nawierzchnię. Wynik 48-42 jak najbardziej realny.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Niedzielny mecz będzie drugim meczem Walaska w Bydzi i pierwszym (ale nie ostatnim) który zawali :-)
    Myślę, ze Pepe pokaże klasę w końcu kto jak kto ale on tam umie jeździć. O Hancocka w Bydgoszczy martwic się nie trzeba podobnie jak o Dobruckiego. Już ta falubazowa trójka równoważy sile liderów Bydgoszczy, a reszta Falubazu "ukula" pierwsza wyjazdowa wygrana DMP w sezonie 2010.
    I myślę, ze wcale nie będzie ona skromna. Jonsson zrobi coś kolo kompletu, a reszta nie sprosta zadaniu. 40-50 dla ZG

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Widzę, że napinka na całego hehehee

    Żeby tylko ta słaba Polonia w dodatku osłabiona brakiem Emila nie obnażyła naszych słabości.

    O bonus jestem spokojny, ale sam mecz będzie wyrównany i losy zwycięstwa będą się ważyły do ostatniego biegu.

  38. Powrót do góry    #38
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Spotkanie na styku. Jakieś 48:42 dla Polonii, przy minimum 10(6) Linbaecka.

  39. Powrót do góry    #39
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jonsson zrobi coś kolo kompletu, a reszta nie sprosta zadaniu. 40-50 dla ZG
    Od razu widać jak się znacie na Polonii. Około kompletu Jonssona to akurat najstarsi górale nie pamiętają. Jak macie taką wiedzę o nim, to o innych nie lepszą, więc jak możecie poprawnie wynik typować?

    Ogólnie nudny wątek i nie będę go czytał. Po niedzielnym zwycięstwie Polonii (jeśli będzie ZZ to 48:42) wpadnę tylko powyciągać parę postów napinających się zielonogórzan i tyle.

    Siema!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Czy to 2007?

    Kurde patrząc na to wszystko przypomina mi się kure....ski rok 2007.I znowu w takim dość ważnym momencie Zielonka nas karci.Boję się,że w niedzielę nie damy rady bez Emila.Wtedy 3 punkty nam uciekają.To mogą być bardzo ważne punkty,bo nie wiadomo kiedy Emiliano wróci.A co możemy bez niego wygrać?Też się boję,że nic.Wielkim optymistą jest realista.Pozdrawiam Cię chłopie mocno!Też wierzę,że w Polonię i sercem jestem z klubem,ale...Niezawodny w Bydzi Hancok,ryba w wodzie Dobrucki i oby nie były lider Pepe wraz z 4 zawodnikiem kryterium asów Zengotą mogą nas rozwalić.Mecz napewno będzie na styku,ale faworytem jest Falubaz.Trzymam kciuki,że wygramy chociaż 46-44.Pewnie wszystko wyjaśni się w 15 biegu.Remis mogę wziąć w ciemno. ;) Jak Kościecha walnie 10,to chyba będzie jego najlepszy mecz w Bydzi! ;) Nie wiem co się dzieje w Antonem.Ma jakieś problemy ze sprzętem czy może forma w tym roku taka słaba?Jeszcze do prawdziwych kibiców żużla.Czy mi się wydaje czy Tomek podciął troszkę Andreasa w sobotę?Cieszę się z wygranej Golloba,ale liczyłem na Jonssona po tym co pokazał w rundzie zasadniczej i troszkę mnie zabolało to wykluczenie z półfinału. ;(

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2009
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten mecz wygra falubaz z tego wzgledu ,ze emil ma kontuzje tak bylo by odwrotnie bydgoszcz moze wygrac ambicja tak jak wczoraj Stal
    typ 46-44

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Od razu widać jak się znacie na Polonii. Około kompletu Jonssona to akurat najstarsi górale nie pamiętają. Jak macie taką wiedzę o nim, to o innych nie lepszą, więc jak możecie poprawnie wynik typować?
    To "mówisz" Vicar, że najstarsi górale nie pamiętają. Hmmm ...

    Bydgoszcz-Toruń

    ... :D :D :D

    EDIT /

    Jaca nie generalizuj. To "około kompletu Jonssona" najzwyczajniej mnie rozbawiło. Ale to, że Vicar troszeczkę się zakr ... zap ... hmmm ... oooo to będzie dobre słowo: zagalopował ;) niczego mu nie umniejsza. Każdemu może się zdarzyć ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Od razu widać jak się znacie na Polonii. Około kompletu Jonssona to akurat najstarsi górale nie pamiętają. Jak macie taką wiedzę o nim, to o innych nie lepszą, więc jak możecie poprawnie wynik typować?
    To "mówisz" Vicar, że najstarsi górale nie pamiętają. Hmmm ...

    Bydgoszcz-Toruń

    ... :D :D :D
    No wiesz Lugen ty świnio zrobiles z Vicar'a sklerotyka! Tak się nie robi :-)
    On się przecież tak "mocno" zna na żużlu, a zwłaszcza tym bydgoskim :-)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar gawronex85
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moj typ 47:43 Mimo wszystko Falubazy na wyjezdzie to mizeria. ZZ za Emila i wystarczy na drobne zwyciestwo. Obstawiam dobry start Hancocka, Dobruckiego, i przede wszystki Prostasa, ale to nie wystarczy. No chyba ze Lindgren naprawde zaczyna sie budzic w co watpie.

    Ale realista jak zwykle przegina z otymizmem :)

  45. Powrót do góry    #45
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Lugen - spotkań z ogórkami nie liczę i to dlatego :D

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •