Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 123

Wątek: 3 kolejka CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi SPARTA WROCŁAW - UNIA LESZNO

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    3 kolejka CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi SPARTA WROCŁAW - UNIA LESZNO

    Już 18-tego kwietnia 2010 roku na przebudowanym torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu ma dojść do pojedynku dwóch rywali z sąsiedztwa. Gospodarze -Sparta Wrocław będą podejmować Unię Leszno. Jak narazie po odjechanej pierwszej kolejce, gdzie obydwa zespoły zmierzyły się z mocnymi rywalami dużo lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Unia. Byki niewiele przegrały na wyjazdowym meczu w Gorzowie Wielkopolskim z jedną z najsilniejszych (przynajmniej w teorii) drużyn tegorocznej ekstraligi. Z koleji Wrocławianie polegli w Toruniu, co ciekawe prym wśród obu drużyn wiedli zawodnicy młodzi - Pawlic i Janowski. Na korzyść drużyny z Leszna przemawia niewątpliwie fakt, że we Wrocławiu zawsze jeździli dobrze. Z kolei drużyna wrocławska powinna pojechać lepiej na własnych śmieciach niż w Toruniu, a zawodnicy pokroju Bjerre powinni zdobyć więcej punktów.
    Ciężko wypowiadać mi się na temat ekipy z Wielkopolski, dlatego skupie się na Sparcie. Napewno lepiej powinni pojechać liderzy - Crump i Bjerre. Do tego dochodzą punkty Jelenia, który na olimpijskim zawsze swoje robił. O Maćka Janowskiego można być chyba spokojnym po tym co pokazał na Motoarenie. Największą zagadkę dla mnie stanowią Madsen i Świderski, bez których o pokaźne zwyciestwo będzie ciężko. Godzina rozpoczęcia meczu to 16:00. Zapraszam do dyskusji, może uda się bez wyzwisk?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Szczerze powiedziawszy, to chyba jednak nie dacie rady.
    Crump i wspomniany Bjerre,nie są w optymalnych formach jeszcze.
    Dla Jeleniewskiego,którego największą bronią są starty,ten atut odpadnie na krótkim torze do mijanek.
    Madsen podobnie.Świder powinien osiągnąć "swoje"(6-10pkt.)i Janowski też.
    Unia podobnie jak Unibax praktycznie bez "dziur".
    41-49 dla Leszna.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2007
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie bardzo ciekawy, dodatkowo śmiało można powiedzieć, że obie drużyny jadą na wyjeździe, bo treningi, jakie odbyły się do tej pory, to nie to samo, co mecz. Zarówno Sparta, jak i Unia mogą się pomęczyć, ale to w sumie lepiej dla widowiska i mam nadzieję, że zobaczymy ładny żużel z dużą ilością walki na torze.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    O której godzinie jest ten mecz ??

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do meczu to właśnie dzwoniłem i początek zawodów jest planowany na godzine 16:00.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Mecz o godzinie 16

    Ciężko typować wynik... Nowy tor powinien być dużym atutem Sparty... Ale jej zawodnicy wydaja się nie być w optymalnej formie i tu upatruje szans UNII zwłaszcza ,ze we Wrocławiu będzie pod koło a nie beton...

    43:47 dla Leszna po dobrej walce

    WSZYSCY DO WROCKA!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz wygra Sparta na nowym torze Uniści nie odnajdą się za szybko. 2 łuk jest tak wyprofilowany, że bez mapy to nie trafi się na linie startu/mety.

    Jednak jeszcze niewiadomo czy mecz odbędzie się we Wrocławiu. Jest jeszcze opcja rezerwowa, ale narazie to tylko opcja rezerwowa. Jeśli tor nie będzie nadawał się do jazdy to ten mecz odbędziemy w roli gospodarza na jednym z wielkopolskich torów i nie będzie to leszczyński obiekt.

  8. Powrót do góry    #8
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze mecz jednak odbedzie sie we wroclawiu, naprawde szkoda mojej pracy jaka wlozylem w przygotowanie oprawy.
    niestety ale ten mecz moze wygrac jak i unia tak i sparta, jest zbyt wczesnie zeby mowic o atucie wlasnego toru, przynajmniej nie w tej kolejce

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    mysle ze mecz jednak odbedzie sie we wroclawiu, naprawde szkoda mojej pracy jaka wlozylem w przygotowanie oprawy.
    niestety ale ten mecz moze wygrac jak i unia tak i sparta, jest zbyt wczesnie zeby mowic o atucie wlasnego toru, przynajmniej nie w tej kolejce

    Jestem ciekaw czy będzie jakaś relacja w TV, bo zeszłoroczna świnka w szaliku Unii nie była przecież szczytem twoich możliwości.

    Pokaż spartann na co cię stac, ale nie jeden raz... :D:D:D

    Nie mogę się doczekac.

    P.S
    Może orangutan z Pęgowa :D

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    A może Ty Zigi pochwalisz się autorstwem jakieś super akcji Falubazu (samolot, fana w GW)? A może tylko potrafisz naśmiewać się z innych zza klawiatury. Czekam, pochwal się wielki kibolu!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Mysle ze naszych chlopakow stac na zwyciestwo,typuje wynik w granicach 47:43 Do boju Sparta!

  12. Powrót do góry    #12
    MALKONTENT
    Coś mi się wydaje, że w związku z planowanym na niedzielę pogrzebem prezydenta, mecz zostanie odwołany.
    Wrocławianie zyskają troszkę czasu na spasownie z nową geometrią.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Niby tak tyle ,ze zacznie brakować terminów na przekładanie meczy...

    Żałoby już nie będzie wiec może jednak nie przełożą...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Wydaje mi się że meczu nie przełożą ,a co najwyżej godziny rozpoczęcia meczów będą uwarunkowane uroczystościami pogrzebowymi ,które raczej odbędą się w godzinach południowych lub przedpołudniowych,czyli zagrożone godziny rozpoczęcia to mimo wszystko 16...Nie zdziwie się jak całą kolejkę zapodają o 19-20 godzinie.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Coś mi się wydaje, że w związku z planowanym na niedzielę pogrzebem prezydenta, mecz zostanie odwołany.
    Wrocławianie zyskają troszkę czasu na spasownie z nową geometrią.
    Oficjalne uroczystości żałobne mają być w sobotę, do tego dnia trwa również żałoba narodowa. Ewentualne odwołanie meczu leży w tym momencie w gestii obu klubów, które muszą zdawać sobie sprawę z potencjalnych niedogodności jakie niesie za sobą odwołanie tego meczu. A mamy już jedną kolejkę zaległą do odjechania.
    Sam mecz można przełożyć ew. na godzinę 18:00, lub 19:00 i nic się raczej z tego powodu nie powinno stać. Proponowałbym jechać ten mecz bez specjalnego nagłośnienia na stadionie i hucznego dopingu plus uczczenie pamięci ofiar tej katastrofy, które uważam za rzecz logiczną w tym momencie.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Coś mi się wydaje, że w związku z planowanym na niedzielę pogrzebem prezydenta, mecz zostanie odwołany.
    Wrocławianie zyskają troszkę czasu na spasownie z nową geometrią.
    Oficjalne uroczystości żałobne mają być w sobotę, do tego dnia trwa również żałoba narodowa. Ewentualne odwołanie meczu leży w tym momencie w gestii obu klubów, które muszą zdawać sobie sprawę z potencjalnych niedogodności jakie niesie za sobą odwołanie tego meczu. A mamy już jedną kolejkę zaległą do odjechania.
    Sam mecz można przełożyć ew. na godzinę 18:00, lub 19:00 i nic się raczej z tego powodu nie powinno stać. Proponowałbym jechać ten mecz bez specjalnego nagłośnienia na stadionie i hucznego dopingu plus uczczenie pamięci ofiar tej katastrofy, które uważam za rzecz logiczną w tym momencie.

    Jechac bez dopingu? Z Lesznem!!! Chlopie to ja juz wole aby przelozyli mecz a ty sie moze w tym czasie wybierz do teatru!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    To możemy już chyba zapomnieć o niedzielnym meczu http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ami-zuzlowymi/

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...) Chlopie to ja juz wole aby przelozyli mecz (...)
    Jeżeli Speedway Ekstraliga pójdzie w ślady Ekstraklasy S.A. to bardzo prawdopodobny jest taki właśnie scenariusz. Jeśli nie, to jak ktoś słusznie zauważył na innym forum, nie będzie problemu z nałożeniem się meczu Sparty (godz. 16:00) na mecz Śląska (godz. 17:00), co mimo wszystko w takich okolicznościach nie cieszy i nie będzie miało znaczącego wpływu na frekwencję, ponieważ duża część osób będzie śledziła relację z pogrzebu w TV i o żużlu myśleć nie będą. Inną sprawą jest, że przełożenie tego meczu na inny termin da większą możliwość "wjeżdżenia" się w tor wrocławianom, smutne tylko, że z takiego powodu, a nie np. wcześniejszego rozpoczęcia i ukończenia prac na Stadionie Olimpijskim.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Coś mi się wydaje, że w związku z planowanym na niedzielę pogrzebem prezydenta, mecz zostanie odwołany.
    Wrocławianie zyskają troszkę czasu na spasownie z nową geometrią.
    Oficjalne uroczystości żałobne mają być w sobotę, do tego dnia trwa również żałoba narodowa. Ewentualne odwołanie meczu leży w tym momencie w gestii obu klubów, które muszą zdawać sobie sprawę z potencjalnych niedogodności jakie niesie za sobą odwołanie tego meczu. A mamy już jedną kolejkę zaległą do odjechania.
    Sam mecz można przełożyć ew. na godzinę 18:00, lub 19:00 i nic się raczej z tego powodu nie powinno stać. Proponowałbym jechać ten mecz bez specjalnego nagłośnienia na stadionie i hucznego dopingu plus uczczenie pamięci ofiar tej katastrofy, które uważam za rzecz logiczną w tym momencie.

    Jechac bez dopingu? Z Lesznem!!! Chlopie to ja juz wole aby przelozyli mecz a ty sie moze w tym czasie wybierz do teatru!!!
    Do twojej wiadomości: często i gęsto chodzę do teatru, chociaż niekiedy mam go tutaj za darmo. Jeśli nie potrafisz uszanować tego co się stało, albo sądzisz, że ja uważam inaczej to idź się leczyć. Sądzę, że dałem do zrozumienia, że nie jestem za przekładaniem tej kolejki...brak dopingu byłby wyrazem szacunku i hołdu dla tragicznie zmarłych. Ale jeśli tego potrzebujesz to wsadź sobie w dupę trąbkę i trąb na stadionie jak najgłośniej!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    dajcie spokoj, mecze w dniu pogrzebu nawet kilka godzin pozniej? wyobrazacie to sobie?

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Pogrzeb jest w niedziele o godz.14 czyli żużla na 100000% nie będzie!!!!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    to sytuacja najbardziej oczywista z oczywistych

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Powinien się odbyć o godz. 18.00 Nie widzę żadnych przeciwskazań. Nie mieszajcie sportu i polityki. Żałoba narodowa kończy się w piątek.

    Co mnie to obchodzi, że Dudkiewicz miał otwierać nowy tor, a będzie siedział na wawelu?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.speedwayekstraliga.pl/zal...R%208_2010.pdf
    komunikat dodany dziś w południe

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak dla mnie gruba przesada...

    Ludzie ile można o tym? Stała się straszna tragedia ,dla rodzin dramat to zrozumiałe ,ale żałoba kończy się w Piątek...

    Przecież tych ludzi będą chować pewnie i z cały następny tydzień albo i dwa...

    To co wtedy też nic? Ja rozumiem para prezydencka ,ale chyba każdy jest tak samo ważny prawda?

    Mecze śmiało przenieść na godzinę 18 lub 19 przed minuta ciszy i wszystko jest jak najbardziej taktowne.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Nie wyobrażam sobie, żeby zaraz po pogrzebie iść na stadion, bawić się i cieszyć.

    Spokojnie Noski, na radość i szczęście z pokonania Sparty przyjdzie jeszcze czas.


  27. Powrót do góry    #27
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinien się odbyć o godz. 18.00 Nie widzę żadnych przeciwskazań. Nie mieszajcie sportu i polityki. Żałoba narodowa kończy się w piątek.

    Co mnie to obchodzi, że Dudkiewicz miał otwierać nowy tor, a będzie siedział na wawelu?
    posluchaj wieslawie bo inaczej do ciebie nie moge napisac.
    to nie jest pogrzeb swini z twojego podworka, ktora zzarles wczoraj na kolacje z sasiadem czeslawem i nie wciagaj tutaj mojego prezydenta miasta ktory finansowal przebudowe tego toru.
    na szczescie nie ty bedziesz podejmowal ta decyzje.

    wg mnie mecz powinien sie odbyc w innym terminie. przynajmniej sparta pozna lepiej swoj tor

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    dokładnie, ludzie to pogrzeb PARY PREZYDENCKIEJ, naszego PREZYDENTA, zuzel poczeka i nie mowcie o braku innych terminow

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    W Sobotę maja być uroczystości pożegnania wszystkich 96 zmarłych i dla mnie to jest dzień WAŻNIEJSZY niż pogrzeb pary prezydenckiej...

    Pogrzeby potem to już powinna być sprawa bardziej indywidualna RODZIN ofiar...

    Nie rozumiem czemu w NIEDZIELE ma na przykład nie grać EKSTRAKLASA bo chowają Prezydenta i Prezydentowa ,ale w PONIEDZIAŁEK już będą grali jak będą pewnie pogrzeby z 10 albo i więcej innych osób tej katastrofy może GENERAŁÓW może Posłów może Wicemarszałków?

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Ja bym się skłaniał ku temu aby przesunąć godziny rozpoczęcia na 20 .00 i to wszystko.Żałoba narodowa kończy się w piątek,OFICJALNE UROCZYSTOŚCI ŻAŁOBNE WSZYSTKICH OFIAR są w sobotę ,a w niedzielę jest pogrzeb pary prezydenckiej ,co jest tak naprawdę już sprawą głównie rodziny Prezydeta.Sama rodzina przecież mogłaby się skłaniać ku kameralnemu pogrzebowi bez mediów i gości ... co w tedy???Wtedy liga by też nie jechała ???Jak już się upieramy nad moralnością jazdy w niedzielę to aby wykluczyć tego typu wydarzenia trzeba było ogłosić żałobę narodową do dnia pogrzebu włącznie.Poza tym każdy pogrzeb ma swój wymiar indywidualny ...i tym sposobem żaden termin byłby nietrafny.Tak straszne wydarzenia jakich jesteśmy świadkami to to przede wszystkim tragedia najbliższych rodzin ,ale Państwo samo w sobie nie może 2 tygodnie chodzić do tyłu ,bo w takich sytuacjach trzeba pokazać swoją siłę ,a nie słabość.Polska ma 1000 lat i nie takie tragedie przechodziła i pewnie jeszcze nie raz przechodzić będzie.Cześć pamięci poległych z parą Prezydencką na czele ale POLSKA MUSI ŻYĆ DALEJ....

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dramatyzuj, liga nie została rozwiązana. Mecze odbędą się trochę później, ot co. Sami widzicie, że ludzie mają dużo większe nieszczęścia niż przełożony mecz.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2010
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 2 postach
    http://www.wts.pl/2009/informacje-wts/48-news-dnia/394-z-uni-1-maja

    Mecz 1 maja o 16:00.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas odnowić wątek
    Mój typ to 46:44 dla Sparty
    1) Cramp nie da już ciała
    2) Leszczynianie to jednak tylko L Adams na nowym torze a i to nie koniecznie
    3)Świder się wykuruje do soboty
    4) a juniorzy Sparty to nadal lepsi i to zdecydowanie

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Czytając ten artykuł powoli można typować .Obym się mylil
    http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,7816392,Dramat_Betardu__Swiderski_w_szpita lu_.html

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No jeśli to prawda to szkoda samego zawodnika choć Sparta wyjdzie na tym lepiej bo zz gwarantuje więcej punktów zwłaszcza na wyjeździe w Zielonej. Choć w sobote pewnie Jason, Kenet i Maciek pewnie zdobędą też sporo punktów. Także uważam że ta ZZ wyjdzie klubowi na plus choć naprawdę nie życzę kontuzji żadnemu zawodnikowi. Ale jak będzie to się okaże w weekend. Dziś oglądając pogode niestety nie wyglada to najlepiej :(, ale mam nadzieję że limit odwołanych meczów został już wyczerpany bo ile można czekać na mecz w Lesznie :(

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm.... cos cicho, nikt z przyjaciol nic nie pisze, moze obawiaja sie tego meczu i mojej oprawy?
    swider gnije na traugutta wiec bedzie zz. niech ktos podejdzie do niego bo chlop w samotnosciach sie meczy.
    spokojna wygrana sparty.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2010
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    40-50. Nijak inaczej nie wychodzi...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Dzisiaj w Szwecji zawodnicy obu drużyn tak punktowali:

    Leigh Adams - 7+1 (1*,3,0,1,2)
    Damian Baliński - 1 (0,1,0,0)
    Jarosław Hampel - 8+1 (1,1*,3,3,0)
    Janusz Kołodziej - 11+2 (3,2*,2,2*,2)
    Jason Crump - 12+2 (3,3,3,2*,1*)
    Dennis Andersson - 9 (3,2,1,3)
    Maciej Janowski - 7+1 (1*,3,3,0)

    Największą padakę odjechał Balon,powoli wraca do zeszłorocznej formy?
    Adams też słabo.Kołodziej w gazie,i to pokazuje wszędzie.
    Crump jak widać,GP ma już za sobą i wynik przyzwoity.
    Podobnie obaj juniorzy Sparty.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    40-50. Nijak inaczej nie wychodzi...
    Tak, tylko musisz to odwrócić i wtedy wszystko się zgadza :)

    Ze Świdrem, czy bez powinniśmy wygrać. Z/z za Świdra da nam po dodatkowym starcie dla Crumpa, Maćka, Bjerre i Madsena/Jelenia, więc nie widzę powodów byśmy mieli na tym wyjśc stratni, szczególnie, że mecz nie odbędzie się dzień po GP, więc nie liczyłbym na taką padakę w wykonaniu Gingera, jaką zaprezentował w ostatnią niedzielę.


  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Pytanie

    Czy wie ktoś może czy w Lesznie będzie można kupić bilety na mecz z Wrockiem? jeśli tak to gdzie?

    Z góry dzięki za odpowiedź :)

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie można kupić i nie będzie można....

  43. Powrót do góry    #43
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak chcecie to ja wam moge kupic te bilety i przed meczem je dostaniecie

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    hmmmm, czyzby obawy ze na olimpijskim zabraknie miejsc? ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy w końcu ma być ten mecz i kiedy mecz w Zielonej?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •