Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 88

Wątek: PSŻ Lechma Poznań - Speedway Miskolc 11.04.2010

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PSŻ Lechma Poznań - Speedway Miskolc 11.04.2010

    Inauguracja za nami, kolejny mecz u siebie przed nami, przeciwnik Speedway Miskolc.

    Moja propozycja składu na ten mecz:

    Kościuch
    King
    Szczepaniak
    Proctor
    Miśkowiak
    Szewczykowski
    Facher


    Ten mecz musimy (wysoko) wygrać ! ! !


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sam skład co w Grudziądzu? Odważnie. Ja bym zastąpił Skórnickim Miśkowiaka, nie wiadomo też co z Trojanowskim (jak się poskładał ze sprzętem, to może wejść za Szczepaniaka). Chociaż lepiej może dać parę Skórnicki-Proctor (Wolverhampton Wolves), a Trojanowskiego tak, jak w ubiegłym roku na 13. Juniorka wyjdzie na treningu, ale Szewczykowski jest pewniejszy, więc dałbym go na rezerwę (w razie co - dziś zabrakło nam pewnej rezerwy i uciekaliśmy do taktycznej). Z Facherem bym się jeszcze wstrzymał - niech się rozjeździ na treningu, a trener wybierze. Moja propozycja:

    9. Kościuch
    10. King
    11. Proctor
    12. Skórnicki
    13. Trojanowski/Szczepaniak
    14. Celmer/Szewczykowski
    15. Szewczykowski/Facher

    W gwoli wyjaśnienia - Polak musi być na 14., więc jeżeli decydujemy się na Fachera, to Szewczykowski pod 14. Przy wariancie z Celmerem - Szewczykowski pod 15.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś słyszałem,że przepustką do występu w następnym meczu będzie postawa w poprzednim. Nie wiem co z Trojanem zatem przy nim znak zapytania. Ale Protek nie zawiódł. King też. Facher ładnie jeżdził i może być tym co zastąpi w skrajnościach seniorów. Mój skład:
    -Norbi
    -Trojan/Protek
    -King
    -Skóra/Protek o ile pojedzie Trojan a Skóra nadal na zwolnieniu to Protek, choć istnieje szansa ,że Skóra odpali.
    -Miśkowiak
    -Adik
    -Niemiaszek

    Mati odpoczynek.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja bym nie skreślał Miśka i Szczepana. Ok nie wyszedł im mecz w Grudziądzu, ale na Golaj raczej nie zawodzą. Sorry o Miśku trudno to powiedzieć, ale z t6ego co do tej pory go widziałem to jest dobrze.
    Proctor- Grudziadz super ale jak w Poznaniu mu pójdzie jest to znakiem zapytania.
    Facher moim zdaniem obowiązkowo. Z Polonią było widać, ze tor mu pasuje.
    Nie wiadomo tez jak King pojedzie u nas - też znak zapytania.

    Norbi
    King
    Szczepan
    Proctor
    Misiek
    Adik
    Facher

    Nie wiadomo co z Trojanem. Jeśli upora się ze sprzetem to na treningu musi pokazać, że jest lepszy od Proctora i Daniela.
    Co do startu Skóry - to ja osobiście wątpię, żeby był już gotów.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sobie myślę,że będzie i akurat teortycznie taki zespół jak Węgrzy idealnie by pasował aby już ligowo się objeżdzał. To nie Wybrzeże czy Rzeszów. Zatem kto wie czy go nie zobaczymy. Po jednym meczu się nikogo raczej nie skreśla. Ale kogoś trzeba usadzić na ławę. A chyba coś byłoby nie tak, gdyby tymi odesłanymi byli Ci co walczyli i przywozili punkty.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Proszę o usunięcie z tematu słowa Lechma,w końcu to wątek kibicowski,nie sponsorski.

    Co do meczu z Miszkolcem,po prostu musimy ich rozjechać,nie pozwalając na wyjście z 32pkt,aby w rewanżu móc wywalczyć punkt bonusowy.
    W składzie Szczepan i Misiek,chłopaki zamazują plamę z Grudziądza i robią razem 26 oczek ;).
    Przez ten mecz musimy przejść jak tornado,od samego początku do końca.Nie widzę innej możliwości.Pierwsze koty za płoty już były Panowie,teraz jedziemy po tę pierwszą czwórkę! ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    myślę, że skład tak będzie wyglądał:
    9) Kościuch
    10) King
    11) Szczepaniak
    12) Trojanowski
    13) Miśkowiak
    14) Szewczykowski
    15) Celmer

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sam skład co w Grudziądzu? Odważnie.
    Ten sam skład, wiem ile wart jest Szczepan u siebie. On i Misiek maja teraz pewnie takie cisnienie na dobry wynik w tym meczu, że moim zdaniem powinni jechać. Co do Celmera, to za niego Facher, jechali w tych samych zawodach w zeszłym tygodniu i o niebo lepszy był Franek.






  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    myślę, że skład tak będzie wyglądał:
    9) Kościuch
    10) King
    11) Szczepaniak
    12) Trojanowski
    13) Miśkowiak
    14) Szewczykowski
    15) Celmer
    Zgadzam sie z toba!:).Jeszcze bym Kinga zamienił na Niemaca.Po co płacic Kingowi i Proctorowi grube pieniadze w Euro za przyjazd.Lepiej sciagnąc Szczepaniaka z Wysocka Wielkiego i Trojana z Rzeszowa.King i Proctor beda nam potrzebni w Gnieznie i Gdańsku na technicznych torach.

    I jeszcze jedno;).Mysle ze Miskowiak nie zrobi popeliny drugi raz i nie wystąpi w piżamie:D z Miszklecem.To samo sie tyczy Celmera!człowieku ubierz chociaz stary kevlar Unibaxu bo w tym niebieskim wygladasz jak Klecha w Gnieznie.To jest 1liga a nie 2!.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Poprawię się. Za Kinga Fachnera bym brał (zakładam, że Trojan będzie już miał na czym, a Skóra jeszcze nie będzie gotowy). Po co przepłacać? Zapewne przyjazd Kinga i Proctora jest dość kosztowny, a założenia przedsezonowe mówiły, że ci dwaj tylko na wypadek "awarii".

    Nie mamy jeszcze obrazu Miszkolca bo nie jechali, ale jakoś mi się zdaje, że na wyjazdach będą do bicia, więc być może starczy Fachner. Ale to trener zna w tej chwili dyspozycję zawodników, może więc nawet pokusi się o ryzykowny (oszczędnościowy) manewr z Szewczykowskim na seniorce skoro jest w gazie i FF na rezerwie. Tylko, że w Grudziądzu twardo, w środę w Gdańsku zapewne też, a w niedziele już przyczepnie będą chłopaki mieć. Czy zdołają sie przestawić, by trener mógł zaryzykować taki wariant?
    tak więc:
    9) Kościuch
    10) Fachner
    11)Szczepaniak
    12) Trojanowski
    13) Miśkowiak
    14) Szewczykowski
    15) Celmer

    edit: he he Latosi. żeśmy pomyśleli o tym samym w tym samym czasie.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z toba!:).Jeszcze bym Kinga zamienił na Niemaca.Po co płacic Kingowi i Proctorowi grube pieniadze w Euro za przyjazd.Lepiej sciagnąc Szczepaniaka z Wysocka Wielkiego i Trojana z Rzeszowa.
    No nie wiem. Myśle, że choćby conajmniej jeden z dwójki King-Proctor mógłby z Miskolcem wystąpić. A za kogo, za Trojana Miśka czy Szczepana trudno powiedzieć, bo jak widać cała trójka na chwile obecną prezentuje ten sam kiepski poziom niestety. Decyzja należy do trenera. Ale conajmniej jeden z dwójki King-Proctor powinien w meczu z Miskolcem pojechać. Madziarów nie można lekceważyć. Pamiętajmy, że ich zawodnicy tacy jak Drymlowie, czy Nicholls preferują raczej przyczepną nawierzchnie, więc mogą sie dobrze czuć na Golęcinie. To wcale nie musi być spacerek.

    Nie mamy jeszcze obrazu Miszkolca bo nie jechali, ale jakoś mi się zdaje, że na wyjazdach
    będą do bicia, więc być może starczy Fachner. Ale to trener zna w tej chwili dyspozycję zawodników, może więc nawet pokusi się o ryzykowny (oszczędnościowy)
    Tyle, że na wariancie oszczędnościowym ze względów o których pisałem powyżej działacze mogliby sie ostro przejechać. Nie warto lekceważyć Węgrów. Żadnego rywala nie można lekceważyć. A już tymbardziej jeśli ma w składzie paru zawodników lubiących tor pod kółko taki jaki mamy na Golęcinie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx: Myślisz ze Ślaczka jest tak głupi i wezmie wszystkich stranieri?.To sa ogromne koszty jak na taki klub jakim jest Miszkloc.Śmiem twierdzić ze do Poznania zawita taka ekipa:
    1.Lukas Dryml
    2.Zsolt Bencze
    3.Laszlo Szatmari
    4.Norbert Magosi
    5.Scott Nicholls
    6.Jozsef Tabaka
    7.Attila Lorincz
    Wiec nawet Celmer bedzie ich woził;).Myśle ze sa male szanse zeby zobaczyć taki skald na Golecinie:):

    1.Lukas Dryml
    2.Ales Dryml
    3.Cameron Woodward
    4.Norbert Magosi
    5.Scott Nicholls
    6.Jozsef Tabaka
    7.Attila Lorincz

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx: Myślisz ze Ślaczka jest tak głupi i wezmie wszystkich stranieri?.To sa ogromne koszty jak na taki klub jakim jest Miszkloc.Śmiem twierdzić ze do Poznania zawita taka ekipa:
    1.Lukas Dryml
    2.Zsolt Bencze
    3.Laszlo Szatmari
    4.Norbert Magosi
    5.Scott Nicholls
    6.Jozsef Tabaka
    7.Attila Lorincz
    Wiec nawet Celmer bedzie ich woził;).Myśle ze sa male szanse zeby zobaczyć taki skald na Golecinie:):

    1.Lukas Dryml
    2.Ales Dryml
    3.Cameron Woodward
    4.Norbert Magosi
    5.Scott Nicholls
    6.Jozsef Tabaka
    7.Attila Lorincz
    Ano zobaczymy, zobaczymy. Mi sie wydaje, że jednak w pierwszym meczu sezonu Miskolc będzie chciał sie pokazać z dobrej strony, więc poślą do boju wszystko co tylko mają najlepszego. Owszem, klub do bogatych nie należy, ale póki co ich pierwszy mecz sie nie odbył, więc każdy z zawodników ma czyste konto, nie ma zaległości wobec żadnego z nich. Więc każdy zawodnik jest w pełni zmotywowany. I klub będzie chciał to zapewne wykorzystać, by osiągnąć w Poznaniu jak najlepszy wynik. Bo wiadomo, że potem w sezonie kiedy te zaległości sie już pojawią, to z motywacją u zawodników bywa już naprawde różnie.

    Więc wydaje mi sie, że Węgrzy przyjadą w optymalnym składzie, dlatego nie wolno ich lekceważyć. Moge sie mylić, ale tak uważam. Wkrótce powinny sie pojawić składy awizowane, będziemy wiedzieć więcej. Choć zawsze jest ryzyko, że Węgrzy przyślą słabszy skład awizowany, a koniec końców zrobią 2 zmiany w składzie i przyjadą w optymalnym zestawieniu. Więc tak czy siak ryzyko zbyt duże, by je podejmować moim zdaniem.

    Jak dla mnie conajmniej jeden z dwójki Proctor-King powinien sie w tym meczu na torze pojawić. A Facher jeśli już to na juniorce za Celmera. Mamy dość szeroki i ciekawy skład seniorski, jest w czym wybierać, więc nie ma sensu na siłe pchać juniora na pozycje seniorską.

    W tym meczu powinien jechać optymalny skład bez żadnego oszczędzania czy taryfy ulgowej, bo jak słusznie zauważyła Magda trzeba sie starać wygrać ten mecz możliwie jak najwyżej tak by zdobyć bonusa w dwumeczu. Bo przy tym systemie bez bonusów o awansie do czwórki nie ma nawet co marzyć.

  14. Powrót do góry    #14
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [...]Tylko, że w Grudziądzu twardo, w środę w Gdańsku zapewne też, a w niedziele już przyczepnie będą chłopaki mieć.
    Słuchajcie tego kolesia -nie wiem jak w innych dziedzinach życia, ale w żużlu orientuje się bardzo dobrze. :) Nie można podniecać się jednym meczem, rozgrywanym w specyficznych warunkach. Dobierając zawodników trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Weźmy np. takich Szewczykowskiego i Celmera. W G-dzu czują się wyśmienicie -na betonie potrafią zaatakować i to skutecznie. W Poznaniu -wg mnie- zbytnio nie błyszczeli. Ale odstawić na mecz z Miszkolcem Szewczykowskiego, po tym, co pokazał w mojej ukochanej wsi z tramwajami?! Jak wpłynęłoby to na jego morale? Czy patrząc na to, co w Grudziądzu pokazali Szczepaniak i Miśkowiak należy odstawić ich od składu? Nie zazdroszczę tego bólu głowy, który czeka naszego trenera i peesżetowskich działaczy. Kiedy usłyszałem, że w moim rodzinnym grajdole, w meczu z GKM, pojedzie Proctor, chciałem wieszać za klejnoty rodzinne decydentów poznańskiego speedwaya. I co? I cztery litery! Okazało się, że na żużlu znam się jak na... żużlu, czyli wcale. :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyron Proctor (2,2,3,2)w meczu z Belle Vue ( po 10 biegach 35-28 dla Wilków!) do zobaczenia u nas Tyron !

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy usłyszałem, że w moim rodzinnym grajdole, w meczu z GKM, pojedzie Proctor, chciałem wieszać za klejnoty rodzinne decydentów poznańskiego speedwaya. I co? I cztery litery!
    No to mnie troche pocieszyłeś, że nie jestem jedynym "zrobionym" przez Proctora :D Witaj w klubie..

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie do nich nie zaliczajcie. Spójrzcie do tyłu w innym wątku. Ja byłem jego gorącym zwolenikiem :-))

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie do nich nie zaliczajcie. Spójrzcie do tyłu w innym wątku. Ja byłem jego gorącym zwolenikiem :-))
    Ja też ogólnie byłem Jego zwolennikiem i od samego początku, kiedy Go zakontraktowano byłem z tego bardzo zadowolony. I od dawna mówiłem, że ten chłopak ma spore umiejętności jak i talent i możemy mieć z Niego dużą pocieche. To pewnie każdy pamięta, a jak nie to też można sobie znaleźć :D Więc wierzyłem w Niego i Jego możliwości. Tyle tylko, że po występie w Bydzi wszystko wskazywało mi na to, że nie ma jeszcze odpowiedniego sprzętu na polską lige. Stąd byłem przeciw Jego kandydaturze na mecz w Grudziądzu. Ale chłopak pokazał, że bardzo Mu zależy na dalszym rozwoju kariery i potrafi szybko dostosować sprzęt do polskich torów. Szybciej niż sie tego spodziewałem.

    Jestem naprawde ciekaw jak wypadnie na Golęcinie, choćby w meczu z Miskolcem o ile w nim wystąpi.

    P.S. Gratuluje wyczucia Kazmierz.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musicie wpychać Lechme nawet tu do nazwy tematu?

    Awizowane składy:

    Speedway Miszkolc
    1. Laszlo Szatmari
    2. Norbert Magosi
    3. Cameron Woodward
    4. James Wright
    5. Scott Nicholls
    6. Józef Tabaka

    PSŻ Poznań
    9. Norbert Kościuch
    10. Rafał Trojanowski
    11. Adam Skórnicki
    12. Mateusz Szczepaniak
    13. Robert Miśkowiak
    14. Damian Celmer

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx: wiele sie nie pomylilem co do skladu Miszkolca.Brawo dla zarządu za rozwage i szanowanie pieniedzy w klubie(chodzi o nie ściągniecie King i Proctora na ten mecz).
    Typ 55-35 nawet wyżej.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx: wiele sie nie pomylilem co do skladu Miszkolca.Brawo dla zarządu za rozwage i szanowanie pieniedzy w klubie(chodzi o nie ściągniecie King i Proctora na ten mecz).
    Tylko pamiętaj, że tak jak już mówiłem, mogą zrobić 2 zmiany składzie i zaskoczyć tym gospodarzy. Bracia Drymlowie mogą sie jeszcze w składzie pojawić.

    Ale awizowany skład PSŻ i tak wygląda na mocny. Miejmy nadzieje, że Sqóra faktycznie wraca już na ligowe tory. Bo przy Jego powrocie to rzeczywiście posiłki z Wysp nie są chyba Skorpionom w tym meczu potrzebne. No chyba, że Trojan nadal nie czułby sie na siłach, to ewentualnie Proctor. Ale skoro na treningach Trojan radzi już sobie coraz lepiej to pewnie da rade.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Raczej taka opcja nie wchodzi w gre.Ślaczka widac ze ustawił juz takie typowe wyrownane pary!.Obowiazek 3 Węgrów w skladzie.Wiec nie sądzę zeby Ales Dryml zastąpił James Wright.A Lukas wskoczyl za Szatmariego albo Magosiego;).Jak dobrze pojdzie to po 4 pierwszych biegach bedzie 19-5.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej taka opcja nie wchodzi w gre.Ślaczka widac ze ustawił juz takie typowe wyrownane pary!.Obowiazek 3 Węgrów w skladzie.Wiec nie sądzę zeby Ales Dryml zastąpił James Wright.A Lukas wskoczyl za Szatmariego albo Magosiego;).
    No za Szatmariego i Magosiego to już żaden obco wskoczyć nie może, bo tak jak mówisz muszą mieć 3 Węgrów w składzie. Więc ta dwójka musi zostać. No chyba, że daliby Lorincza pod 7 (wówczas bracia Dryml mogli by wskoczyć za jednego z Węgrów pod nr 1 lub 2 oraz za Wrighta). A jeśli Szatmari i Magosi zostaną (bo pod 7 pojedzie zagraniczny junior) to bracia Dryml wciąż mogą wskoczyć za Woodwarda i Wrighta. Niby dlaczego nie wierzysz, że Dryml mógłby zastąpić Wrighta? Chyba nie uważasz tego drugiego za jakieś specjalnie wartościowe ogniwo węgierskiej drużyny? Bo ja w Nim nic specjalnego nie widze. Więc jeśli Węgrzy postanowią jednak podjąć rękawice i powalczyć to wciąż mogą wprowadzić braci Drymlów do składu. Więc nie mów hop póki nie przeskoczysz :D

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx: A ty uważasz za jakies specialne ogniwo Ales Drymla:D bo ja twierdze ze to jeden wielki h.....;) A.Dryml czy James Wright;).Pewnie Wright jest o wiele tańszy od Czecha.Owszem sklad jeszcze tak moze wygladac:

    1.L.Dryml
    2.Magosi
    3.Woodward
    4.Wright
    5.Nicholls
    6.Tabaka
    7.Lorincz

    Gdyby jechali takim skladem to bym dał pod 4.Szatmariego:)wiec sklad optymalny na niedziele jest ten podany na SF;).Moze sie grubo myle:P:P:P





  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx: A ty uważasz za jakies specialne ogniwo Ales Drymla:D bo ja twierdze ze to jeden wielki h.....;) A.Dryml czy James Wright;).Pewnie Wright jest o wiele tańszy od Czecha.
    Tak, uważam go za brakujące ogniwo. :D Brakujące ogniwo tego składu, bynajmniej napewno nie najsłabsze. Jak dla mnie Ales Dryml jest jednak lepszym i bardziej wartościowym zawodnikiem na nasze tory. Wright niewiele dotąd w Polsce jeździł, a w tych meczach w których startował to nic ciekawego nie pokazał. Natomiast Ales Dryml ma już za sobą troche startów w naszym kraju, mało tego miewał udane mecze więc wydaje sie być dla Węgrów o wiele lepszą opcją.

    1.L.Dryml
    2.Magosi
    3.Woodward
    4.Wright
    5.Nicholls
    6.Tabaka
    7.Lorincz

    Gdyby jechali takim skladem to bym dał pod 4.Szatmariego:)wiec sklad optymalny na niedziele jest ten podany na SF;).Moze sie grubo myle:P:P:P
    Jak dla mnie pod 4 śmiało może wskoczyć jeszcze Ales Dryml i wydaje sie to być realne. Poza tym, tak jak mówiłem Lukas lubi takie przyczepne nawierzchnie jak na Golęcinie. Dość powiedzieć, że rok temu w barwach Rzeszowa zrobił tu 12+1 w 5 startach. To samo może tyczyć Hot Scotta, który też lubi walczyć i preferuje tory pod kółko. A i Woodward też takie tory lubi. Gdyby do tego doszedł Ales i każdy z Nich śmignął po 6 biegów to mogą napsuć Skorpionom sporo krwi. Dlatego Węgrów nie należy lekceważyć.

    Wiem, że ten klub na nadmiar kasy nie narzeka. Ale nie wiem, czy będą tak łatwo odpuszczać mecze wyjazdowe. Jak dla mnie byłoby to nierozsądne z ich strony. Bo nawet jak wygrają powiedzmy te 3-4 góra 5 meczy u siebie a nie zdobędą ani jednego bonusa w związku z odpuszczaniem wyjazdów, to może sie okazać że ich strata do 5 czy 6 ekipy będzie w PO już tak duża, że wręcz niemożliwa do odrobienia. Bo pamiętajmy, że w tym sezonie w PO liczyć będą sie również punkty zdobyte w sezonie zasadniczym.

    Więc wcale nie jest powiedziane, że Węgrzy będą lekceważąco podchodzić do wyjazdów tak jak sugerujesz. Pożyjemy zobaczymy.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Zawodnik krajowy (w tym wypadku Węgier), tylko pod nr 1-6. Rezerwowy nie jest brany pod uwagę jako krajowy.

    edit: a jednak nie, nie znalazłem takiego zapisu, pomyliłem się. równie dobrze ten post można usunąć.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porażacie mnie swoimi mądrościami tak samo jak poraża mnie Wasz lider Trojanowski który przez kilka miesięcy nie potrafił dorobić się sprzętu.
    Nie wiem po co było Wam przed sezonem pompowanie balonika pod tytułem "walczymy o wysokie cele" skoro już po pierwszych bojach widać, że jedyne co Was czeka to 60:30 w Gnieźnie i blamaż w barażu o . . . II ligę!

  28. Powrót do góry    #28
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    BadMadafaka, spójrz, proszę, na tytuł wątku.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BadMadafaka, spójrz, proszę, na tytuł wątku !!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    blamaż w barażu o . . . II ligę!
    To w Polsce jest jeszcze III liga?

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BadMadafaka. Napisze krótko. Jedna jazda i wyjezdzasz z tego forum. Takie lużne ostrzeżenie.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Węgrzy w Poznaniu bez Nicholls'a.Problemy finansowe klubu z Miszkolca.No to witamy Stefaniego na Golecinie:D:D:D.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Węgrzy w Poznaniu bez Nicholls'a.Problemy finansowe klubu z Miszkolca.No to witamy Stefaniego na Golecinie:D:D:D.
    Skąd to info? Węgrzy jechali z południa, a Nicholls może przybyć z północy. :)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Węgrzy w Poznaniu bez Nicholls'a.Problemy finansowe klubu z Miszkolca.No to witamy Stefaniego na Golecinie:D:D:D.
    Skąd to info? Węgrzy jechali z południa, a Nicholls może przybyć z północy. :)
    http://espeedway.pl/news,wegrzy_w_poznaniu_bez_nichollsa,36624,12.html
    ale w tej chwili to chyba nie ma znaczenia, bo mecz się raczej nie odbędzie.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było odrazu do przewidzenia. Wszak po śmierci Jana Pawła II też ogłoszono żałobe narodową i odwołano wszelkie imprezy. Śmierć prezydenta Polski to tragedia podobnego kalibru, więc to było od początku wiadome, że tak sie stanie[*].

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sobie też nie wyobrażam żeby mecz można było nie przełożyć Jestem tylko ciekaw kiedy ten mecz dojdzie do skutku. W końcu 25 kwietnia Miszkolc odrabia zaległy mecz z Rzeszowem. Pozostanie więc pewnie jakaś sobota... A jak wiadomo w sobotę nie każdemu już tak pasuje.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Info dla forumowiczów. Ostatnio mamy znowu na forum wysyp dzieciaków z pewnego miasta. Posty będą kasowane w trybie natychmiastowym z ewentualnoscią blokowania komp tych użytkowników. Prosiłbym o nie odp. na ewentualne dziwne posty niby kibiców PSŻtu. Wystarczy sprawdzić skąd post był wysłany i już wszystko wiemy.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby wam frekwencja dopisała

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sobie też nie wyobrażam żeby mecz można było nie przełożyć Jestem tylko ciekaw kiedy ten mecz dojdzie do skutku. W końcu 25 kwietnia Miszkolc odrabia zaległy mecz z Rzeszowem. Pozostanie więc pewnie jakaś sobota... A jak wiadomo w sobotę nie każdemu już tak pasuje.
    Z info na stronie Rzeszowa 25 kwietnia jadą z Grudziądzem a nie z Miszkolcem. Czyli teoretycznie możemy pojechać z Węgrami.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie możemy pojechać 25 z Węgrami, bo w tym dniu dwójka ich zawodników startuje w jakichś kwalifikacjach IMŚ. I dlatego mecz w Miskolcu został odwołany.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prwdopodobny termin meczu to połowa czerwca.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spodziewałem się że dadzą w go w czerwcu. Ale w sumie lepiej ,że zaczniemy meczem z Gnieznem. Będzie zdecydowanie bardziej emocjonujący. Tylko szkoda, że do pierwszego meczu w Poznaniu przyjdzie nam czekać 3 tygodnie :(

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to w maju będziemy mieli 4 mecze ligowe u siebie plus ćwierćfinał. O wyjazdach nie wspomne. Mam nadzieję,że działaczom uda się coś pozmieniać w terminarzu, bo finansowo padniemy. I będą pustostany na trybunach na Łotyszach i Rybniku.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I będą pustostany na trybunach na Łotyszach i Rybniku.
    tym bardziej ze w maju sa komunie !!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •