Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 310

Wątek: 5.04.2010 GKM Grudziądz vs PSŻ Poznań- Inauguracja Sezonu!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    5.04.2010 GKM Grudziądz vs PSŻ Poznań- Inauguracja Sezonu!

    Myślę,że powoli już można zacząć prorokować i wkręcać się w sezon emocjonalnie.
    Pierwszy wyjazd w sezonie 2010 i to dość ciekawy,gdyż Grudziądz zawsze był interesującym rywalem i mecze były zacięte do samego końca.
    Obie ekipy mają nowe nabytki,wyższe cele i zapewne walka będzie przez okrągłe 15 biegów.
    Z jakimi nadziejami i oczekiwaniami jedziemy do Grudziądza?Czy w nowym,najmocniejszym składzie jesteśmy w stanie coś zwojować?Zapraszam do dyskusji.

    P.S.Wszyscy do Grudziądza!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no na pewno, przed pierwszym meczem sezonu, jeszcze z tak zmienioną kadrą, można tylko prorokować. Każdy, który kalkuluje jaki zespół jest lepszy w tej chwili, to według mnie ktoś kto należy do grupy osób, które wiedzą wszystko na każdy temat (a raczej im tak się zdaje...)

    Jednak myślę że po pierwszym meczu towarzyskim u nas na golęcinie będziemy mogli już wypowiedzieć się na ten temat ;)

    Tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich kibiców PSŻ POZNAŃ

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że będzie dużo osób na wyjezdzie .

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myślę że oprócz autokaru "skorpionów" niewiele ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jeszcze możesz liczyć na EKE . :/

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczyć to trzeba na kibiców, a nie na poszczególne grupy.

    EDIT do posta poniżej:

    a o czym teraz mówimy jak nie o wyjeździe? ...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Post usunięty.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Na wyjazdach zawsze jest ta sama ekipa,szczególnie tych dalszych.W Grudziądzu zawsze stawia się ok 200 kibiców z Poznania i każdy kto ma jakieś pojęcie o wyjazdach o tym wie.

    Post edytowany. Pewne słowa na tym forum wypadają. Każmierz.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Co do inauguracji to mysle ze szanse wyrownane sa.Stac nas na wygrana.Skora chyba nie da rady na 1 kolejke sie wykurowac.Moze King albo Tyron za niego pojedzie.Buczkowski zeszly sezon mial kiepski i miejmy nadzieje ze "podtrzyma" forme chociaz na meczu z Nami.Jedzmy tam i pokazmy ze jestesmy z zawodnikami!!!
    P.S. Jakies pomysly na reklame zeby Nas wiecej jechalo do Grudziadza??

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posty nie związane z tematem będą usuwane lub edytowane.

    Moderator

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wyjazd już jest nakręcany na NK,gdzie jest skupionych najwięcej kibiców PSŻ.
    Jeszcze w tym tygodniu "na mieście" pojawi się kilkanaście,jak nie kilkadziesiąt plakacików A4 z info o wyjeździe.
    Można by zrobić jakiś trans i zawiesić na moście,jak robiła to już Warta,wystarczy kawałek płótna i spray.
    Także działać,sezon tuż,tuż!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Inwazja na Grudziądz 5.04.2010 :D i wszystko:D/.Do Grudziundza;) samochodami jak Kolejorz:D czy jakis autokar bedzie.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dobre hasło:) i wszystko jasne heh.Inwazja to bedzie ale na Gniezno:D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dobre hasło:) i wszystko jasne heh.Inwazja to bedzie ale na Gniezno:D
    I to jest największa lipa jaka może być.
    Poznaniacy umieją zrobić inwazję,ale tylko na oddalone o kilkadziesiąt km Gniezno.A już gdzieś dalej to niet.Pytanie,a dlaczego?Skoro potraficie pojechać do Gniezna,to co stoi na przeszkodzie by pojechać raz,czy dwa dalej?To nie znów taki wydatek,aby od czasu do czasu nie skoczyć gdzieś dalej.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W sumie Magda ma racje, ze tak powinno byc.Do Grudziadza to sa 3 godzinki autem.Jednak trzeba pamietac ze "my" nie mamy tysiecy fanatykow, ktorzy jada za swoim zespolem na kazdy wyjazd.Poprzedni sezon byl moim pierwszym "pelnym" i na wyjezdzie bylem tylko w Gnieznie.Czyli mi tez sie oberwie od Magdy;p
    P.S. Mozesz Magda tutaj na forum wstawic ten plakat informujacy o inwazji na grudziadz?Skopiuje sobie go i tez wrzuce na NK

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W sumie Magda ma racje, ze tak powinno byc.Do Grudziadza to sa 3 godzinki autem.Jednak trzeba pamietac ze "my" nie mamy tysiecy fanatykow, ktorzy jada za swoim zespolem na kazdy wyjazd.Poprzedni sezon byl moim pierwszym "pelnym" i na wyjezdzie bylem tylko w Gnieznie.Czyli mi tez sie oberwie od Magdy;p
    P.S. Mozesz Magda tutaj na forum wstawic ten plakat informujacy o inwazji na grudziadz?Skopiuje sobie go i tez wrzuce na NK
    Nie trzeba być fanatykiem,aby czasami wyskoczyć gdzieś dalej na wyjazd.Po prostu trzeba to kochać.
    Dlaczego ma się Tobie oberwać?Jedziesz tam gdzie chcesz i możesz.Powiedzmy,że są bardziej fanatyczni kibice i mniej ;).
    Tak jest wszędzie,że na bliskie wyjazdy ekipy robią inwazję,bo wiadomo odległość przyciągnie każdego,ta bliska oczywiście.W dalsze trasy jadą Ci,którzy mają to we krwi.
    To nie jest plakat a zwykła informacja o wyjeździe,okraszona vlepką aby nie było tak szaro.
    Sam możesz napisać swoje info w jakimkolwiek programie do tego przeznaczonym i wrzucić,gdzie masz tylko ochotę ;).

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam :D
    Widzę, że dyskusja na temat meczu już trwa.. :D Mam nadzieję, że przyjedzie was spora grupa i wspólnie zrobimy widowisko godne inauguracji ;).. Na temat wyniku nie ma co jeszcze dyskutowac, będziemy wiedziec więcej po pierwszych sparingach..
    pozdrowienia z Grudziądza ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Jeśli pierwsza kolejka dojdzie do skutku i zakładając, że wszyscy mieli podobne przygotowania przedsezonowe, o wynik sportowy jestem spokojny. Mamy szanse dobić nawet czterdziestki o ile nasi będą zmobilizowani i juniorzy nie okażą się podobnymi do zeszłorocznych.
    Jeżeli pierwsza kolejka pójdzie w łeb (chodzi o decyzję tłumikową), to naprawdę trudno wyrokować, bo ich obco mogą być zupełnie inaczej przygotowani niż nasza krajówka (Kinga raczej nie wliczam, bo to dodatek). Jak widać w Anglii próbują na nowych, u nas raczej PZMot się podda. I tu jest moim zdaniem pies pogrzebany. Na Chrzana, Buczka i Mroczkę kogo możemy wystawić? Nikogo. Możemy się modlić, by próbowali nasi nawiązywać z nimi walkę. To tyle sportowo.
    Kibicowsko nie wiem. Byłem kilka razy w Grudziądzu, ale jako kibic Skorpionów będę debiutował (podobnie jak Latosi). Musi być dobrze. Wszak czym jest Grudziądz? Cała historia to zaplecze zaplecza. Jestem przekonany, że nie będziemy się wstydzić, a może uda zawstydzić się miejscowych (ino proszę bez lizania rowa).

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na Chrzana, Buczka i Mroczkę kogo możemy wystawić? Nikogo. Możemy się modlić, by próbowali nasi nawiązywać z nimi walkę. To tyle sportowo.
    Bez przesady kolego.Chrzanek nie raz był u nas robiony przez naszych,jak jeszcze w Wybrzeżu śmigał,Mroczka i Buczek to też nie żadne tuzy,także nasi spokojnie i na luzie walkę powinni z nimi nawiązać.W Grudziądzu liczą na pkt bonusowy.Cóż nam pozostaje,dobić do 40 i jak w poprzednim roku rozjechać ich u nas.

    Kibicowsko nie wiem. Byłem kilka razy w Grudziądzu, ale jako kibic Skorpionów będę debiutował (podobnie jak Latosi). Musi być dobrze. Wszak czym jest Grudziądz? Cała historia to zaplecze zaplecza. Jestem przekonany, że nie będziemy się wstydzić, a może uda zawstydzić się miejscowych (ino proszę bez lizania rowa).
    Grudziądz kibicowsko całkiem fajnie się prezentuje,z roku na rok robią coraz lepsze oprawy.
    Z naszej strony najważniejszy będzie doping-ten gardłowy oczywiście i jak pojawimy się w dobrej liczbie czyt.250-300 będę zadowolona.



  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Chrzana, Buczka i Mroczkę kogo możemy wystawić? Nikogo. Możemy się modlić, by próbowali nasi nawiązywać z nimi walkę. To tyle sportowo.
    Tu musze zgodzić sie z Magdą. Nie przesadzajmy, Chrzanek, Buczek czy Mroczka to nie są jakieś asy nad asami, których nie dałoby sie pokonać. Moim zdaniem obecni zawodnicy PSŻ-u są w stanie spokojnie nawiązać z nimi wyrównaną walke. A czy skuteczną, to już będzie zależało od formy na początku sezonu. Ja licze na conajmniej 41-42 oczka w wykonaniu "Skorpionów" w Grudziądzu.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Bez przesady kolego.Chrzanek nie raz był u nas robiony przez naszych,jak jeszcze w Wybrzeżu śmigał,Mroczka i Buczek to też nie żadne tuzy,także nasi spokojnie i na luzie walkę powinni z nimi nawiązać.
    2007
    29.04.2007 Poznań : PSŻ - Wybrzeże 12 (3,3,w,3,3)
    08.07.2007 Gdańsk : Wybrzeże - PSŻ 15 (3,3,3,3,3)

    2008
    01.06.2008 Poznań : PSŻ - Wybrzeże 13 (3,3,3,2,2)
    08.06.2008 Gdańsk : Wybrzeże - PSŻ 11 (3,2,3,d,3)
    21.09.2008 Gdańsk : Wybrzeże - PSŻ 12 (3,1,3,2,3)

    faktycznie był robiony :P:P:P


  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, przede wszystkim dlatego, że jedziemy u siebie. My nie tylko chcemy ten mecz wygrac, ale wygrac go taką różnicą punktów, aby zapewnic sobie bonus, ale wszystko okaże sie na torze.. do zobaczenia w Grudziądzu..

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mimo wszystko to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, przede wszystkim dlatego, że jedziemy u siebie. My nie tylko chcemy ten mecz wygrac, ale wygrac go taką różnicą punktów, aby zapewnic sobie bonus, ale wszystko okaże sie na torze.. do zobaczenia w Grudziądzu..
    Oczywiście,jesteście faworytem i zapewne wygracie ten pojedynek ;).Jednak jeśli chodzi o bonus.W tamtym roku też wysoko wygraliście,a bonus powędrował do Poznania.

    SvR,faktycznie Chrzanowski dawał radę,ale tak czy inaczej nie jest jakimś wielkim postrachem dla naszych i walka powinna być wyrównana.
    Przynajmniej na taką liczę.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie to nasi chłopcy nie wyjechali na tor, a w Grudziądzu podobno trenowali... czasu też już wiele nie pozostało... mimo to liczę na pozytywny wynik;)
    a co do grudziądzkich kibiców to może i mają coraz lepsze oprawy, ale niestety nie są zbyt przychylni dla przyjezdnych... Nie jedziemy jednak dla kibiców lecz dla drużyny! także do zobaczenia;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2009
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak na razie to nasi chłopcy nie wyjechali na tor, a w Grudziądzu podobno trenowali
    I z tego powodu ze nasi jeszcze nie wyjechali to odwolali sparing z Gnieznem.Szkoda.Malo jazdy mamy.Mam nadzieje, ze Skorpiony beda rozjezdzone do ligi bo inaczej kiepsko bedzie...

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chrzanowski dawał radę,ale tak czy inaczej nie jest jakimś wielkim postrachem dla naszych i walka powinna być wyrównana.
    Przynajmniej na taką liczę.
    To może pokaż kto u was jest postrachem?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chrzanowski dawał radę,ale tak czy inaczej nie jest jakimś wielkim postrachem dla naszych i walka powinna być wyrównana.
    Przynajmniej na taką liczę.
    To może pokaż kto u was jest postrachem?
    Nie napisałam,że ktoś u nas jest.Po prostu mamy zawodników średnich,a jednak potrafiących wygrywać z najlepszymi.
    I pisanie tutaj o Chrzanowskim,czy Mroczce jako pogromcach naszych jest dla mnie na wyrost.

    P.S.U siebie każdy jest mocny,ale popatrz jak w zeszłym roku przyjechaliście do nas i nawet punktu bonusowego nie obroniliście ;).

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ciekawe ile bedzie kontuzji na treningach i w sparingach.Oczywiście odpukać.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    być może rodzimi mnie poprawią (basala?), ale w Grudziądzu tor nie jest, nie do walki. jeśli się zebrać na pierwszym, to drugi powinien być normalny. wiem, że GKMowcy mogą twierdzić odwrotrnie, bo tam wygrywali swoje mecze, ale z moich spostrzeń, oprócz wielu wygranych, mają też największe wtopy na kredzie.
    Nie potrafię jako kibic ocenić tego toru, był dla mnie zawsze dziki, bo dwukrotnie, jako kibic Ostrowa, raz Apatora i raz Startu (czy jestem zwykłą ****ą?), mam różne spostrzeżenia. Brakuje mi doświadczenia, by oceniać tam naszych Skorpionów.
    Gdy pisałem, że sportowo jestem spokojny, miałem na myśli tylko, że zrobimy te 35, a może przy sprzyjających okolicznościach nawet 40 (szczerze? nie wierzę). Bonus jednak przy naszej czterdziestce będzie zbawczy.
    dodać (bo nie będę sam do siebie). Są kibice (jak np. OLIMPIA), którzy, mogę?, żebyś wiedział, że w Grudziądzu polegniemy. Nieważne w jakim stylu. Żebyś wiedział, że jedziesz kibicować całym gardłem przegranym (jedziesz, do sektora, to calosc Twoich..... awaria komp.................

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. No, po raz kolejny nasze drużyny spotykają się na inauguracji sezonu ; )
    Obie drużyny mają takie same szanse!...Pogoda ciągle krzyżuje nam plany,...teraz ciągle dość mocno pada... i treningi są po prostu nie możliwe...niech się rozjeżdżają w Angli...
    Miejmy nadzieję,że nie będzie potrzeby przekładania meczu na inną datę.Poznań jak i Grudziądz mają w swoich szeregach wartościowych zawodników,którzy w ciągu sezonu nie jednemu pokażą gdzie ich miejsce..
    Więc już dziś zapraszamy Was bardzo serdecznie do Grudziądza!!

    Pozdrowienia z Grudziądza! :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. No, po raz kolejny nasze drużyny spotykają się na inauguracji sezonu ; )
    Obie drużyny mają takie same szanse!...Pogoda ciągle krzyżuje nam plany,...teraz ciągle dość mocno pada... i treningi są po prostu nie możliwe...niech się rozjeżdżają w Angli...
    Miejmy nadzieję,że nie będzie potrzeby przekładania meczu na inną datę.Poznań jak i Grudziądz mają w swoich szeregach wartościowych zawodników,którzy w ciągu sezonu nie jednemu pokażą gdzie ich miejsce..
    Więc już dziś zapraszamy Was bardzo serdecznie do Grudziądza!!

    Pozdrowienia z Grudziądza! :)
    to OFF. nie mam ochoty się z Tobą pieścić, bez wzgl. na Twoje wymagania. tylko i wyłącznie rzeczowa dyskusja. "Kempes i Baron mistrza par mają"
    do pieca, se myślę, że ten sawuarwiwr można wsadzić gdzieś i jeśli są też "nieeleganccy kibice", to nie będą odwalali kaszanki na cmentarzu. Chodzi mi tylko o to, że część (grupa) zawsze będzie na tak (nawet, gdyby np. naszego wypierdo........... w płot), a INNI NIE. Zadajmy sobie pytanie. Co nas łączy z GKMem?

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    1 mecz w Grudziądzu : 30:58
    2 mecz w Grudziądzu : 44:46
    3 mecz w Grudziądzu : 38:54
    4 mecz w Grudziądzu : 48:42???? :P:P

    Ps.Panowie moderatorzy zróbcie coś z tymi wpisami gościa który chce upchnąć karnet, to jest forum, a nie allegro!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuszna racja. Dlatego pierwsze co zrobiłem to pousuwałem te ogłoszenia.


    Wyjazd do Grudziądza już za dwa tyg. Kilka osób pytało się w sobotę czy nie można by tak razem jechać. Moim zdaniem można. Ba. Byłoby super żeby to był wspólny wyjazd i dało by się go ożenić z wyjazdem największej grupy kibiców z Poznania jaką są członkowie SSSŻ. Ponieważ w tym temacie trudno mi się wypowiadać liczę tu na podpowiedż ze strony osoby kompetetnej czy nie można by zoorganizować wspólnego wyjazdu. A Ci którzy wolą sami zawsze mogą wskoczyć-dołączyć na wjezdzie do Grudziądza (miejsce zawsze można sobie ustalić na pw). W każdym razie póki co, to dla tych którzy są chętni i potrafią i chcą się saomozdyscyplinować bo wyjazxd długi a nóżka ciąży :-) chciałbym poinformować,że dwa auta plus bus na pewno odjadą spod stadionu. O której to zależy od godziny rozgrywania meczu. To info szczególnie dla Macieja i Państwa z którymi sprzątaliśmy sektor VIPów.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Fajnie byłoby jechać całą ekipą.
    Można wrzucić informację tu i tam o wspólnym wyjeździe.
    Tylko,że.Do Gniezna jechać wspólnie było ciężko,a gdzie dopiero do Grudziądza.
    Chyba najlepsza opcja to umówić się o konkretnej godzinie,przed wjazdem do miasta i po prostu razem do niego wjechać.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Magda. Nie masz racji. Przed meczem z Gnieznem przed stadionem było około 40 aut w barwach. I tylko te liczyłem. Było więcej i siedzieli w nich ludzie ale tych nie liczyłem. Zatem można. A był to debiut i to raczej na partyzanta robiony. na trasie kto był to widział jakie to robiło wrażenie na ludziach z boku. Wystarczy aby tylko wszyscy nawet Ci o duszy Hołka ten jeden raz zechceli być zwykłym Kowalskim co jeżdzi Polonezem i uznali- jedziemy razem. I tyle. Nic więcej nic mniej.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,było aut sporo,ale były też takie które dodały gazu,nie mogąc znieść tej powolnej w pewnym momencie wędrówki.
    Jasne,że fajnie byłoby od samego Poznania do Grudziądza jechać jedną kawalkadą,ale wydaje mi się to bardzo nierealne.
    Tutaj postój na piwko,tu na siku,na fajkę.
    A nie każdy zapewne będzie miał potrzebę zatrzymywania się,aż tyle razy.
    Nie wiem.Dałam propozycję,a jak postanowicie zależy od Was.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powolnej? Czy jazda na tej ruchliwej trasie równą 80-90tką była powolną? Może tak. Ale chyba tylko dla tych co nie rozumieli intencji tego wspólnego wyjazdu. Tu nie chodziło o udowodnienie jeden drugiemu kto pierwszy w Gnieżnie, ale o fakt aby pokazać, że wszyscy kibicujemy Skorpionom. I wtedy choć pierwszy raz i popełniliśmy błędy, udało się. Zresztą to musiały być jednostki o których wspominasz. Ja na całej długości przed sobą na wzniesieniach czy zakrętach widziałem nasze auta. Co ważne spod stadionu wyruszałem jako ostani. Za to na Gnieżnińskiej gdzie się zatrzymaliśmy stały za mną już kolejne auta. Zatem bilans zysków i strat o ile one były był na pewno na plus. Jestem głęboko przekonany,że tak naprawdę w tym roku pokażemy jak to jest jechać do Gniezna. Tamto to była lekcja. Wystarczy zamiast wielu słów pokazywać,że wszyscy kibicujemy PSŻtowi. I zacząć należy od siebie. Zatem jeżeli do Grudziądza pojedzie około 200 osób z tego około 150 autami, to właśnie te osoby namawiam do wspólnego wyjazdu spod stadionu. Jednocześnie wierząc,że mimo że jedziemy autami czyli znacznie szybciej niż autobus podłączymy się do niego i już razem pojedziemy do Grudziądza. A jadąc będziemy mieli na względzie że mamy różne auta. Że pojadą dzieci. Itd itd. I że nie chodzi o wyścigi. Ale żeby pokazać Polsce że tak jeżdzą kibice z Poznania.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To się znów nie zrozumieliśmy.
    Nie chodzi mi o to,że samochody jechały wolno,tylko,że w pewnym momencie stanęły w miejscu i stały,stały i ludzie zaczęli się odłączać.
    Oczywiście,że nie chodzi tutaj o wyścigi,bo najważniejsze w tym wszystkim jest bezpieczeństwo.
    Po prostu jest wielu niecierpliwych.
    Tak czy inaczej,nie ma to żadnego znaczenia już teraz.
    Teraz trzeba się zmobilizować i zorganizować wyjazd tak aby było chociaż na 7,w skali 0-10.

    P.S.Przypominam,kto może niech namawia znajomych na wyjazd,niech puszcza informacje w necie,że trwa mobilizacja na wyjazd do Grudziądza i Inwazję 2010!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjazd do Grudziądza

    W związku z dużym zainteresowaniem pierwszym meczem na wyjeździe w dniu 5 kwietnia 2010 pomiędzy PSŻ Lechma Poznań z GTŻ Grudziądz, Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego Skorpiony postanowiło zamówić drugi autokar na wyjazd. W przypadku zgłoszenia się 42 osób wyjazd drugiego autokaru dojdzie do skutku.

    Informacje i zapisy:

    Wiceprezes SSSŻ
    Wiesław Niedzielski
    504 704 224



    PS. Przekażcie znajomym ;) . INWAZJA NA GRUDZIĄDZ !

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No czyli kwestia bardziej organizacyjna. Ale to było jak pamietasz wszystko było robione na ,,żywca,,. W tym roku na meczu poprzedzającym wyjazd do Gniezna będą do programów dodawane mapki z trasą przejazdu oraz z miejscami zbiórek (może się to uda zamieścić w programie).

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    [quote]Wyjazd do Grudziądza

    W związku z dużym zainteresowaniem pierwszym meczem na wyjeździe w dniu 5 kwietnia 2010 pomiędzy PSŻ Lechma Poznań z GTŻ Grudziądz, Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego Skorpiony postanowiło zamówić drugi autokar na wyjazd. W przypadku zgłoszenia się 42 osób wyjazd drugiego autokaru dojdzie do skutku.

    Bardzo ładnie!!!
    Zaraz wrzucam info na NK ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Duża liczba samochodów oraz liczne światła po drodze (ich przepustowość) spowodowały, że wspólny wyjazd do Gniezna nie był płynny. Dlatego zdarzały się zwolnienia tempa lub zatrzymanie kawalkady aby Ci, którym nie udało się zdążyć na światłach mogli dobić do reszty.
    W przypadku wyjazdu do Grudziądza aż taka ilość samochodów raczej nam nie grozi (obym się mylił :)) więc powinno iść to sprawniej.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zapisywać się Panie i Panowie.
    Inauguracja jest tylko raz w roku a,że nam przypada na wyjeździe,tym bardziej trzeba się pokazać z jak najlepszej strony!
    A może akcja,wszyscy jedziemy w czarnych koszulkach?
    Hmm??

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda fajny pomysł to może i czarne i żółte ?

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Magda fajny pomysł to może i czarne i żółte ?
    Ale żeby był fajny efekt musiały by być gładkie i w miarę po równo.
    I trzeb by dać info na stronie SSSŻ,klubowej i wszędzie gdzie się da.

    I jeszcze jedno.
    Największym problemem na wyjazdach jest za przeproszeniem ro****anie się ludzi po całym sektorze.
    Może w końcu czas to zmienić.
    Proszę zatem wszystkich,aby stworzyć jedną,zwartą grupę kibiców,a nie osobne grupki jak ma to miejsce zazwyczaj.




Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •