Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1067

Wątek: Unia Tarnów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach

    Unia Tarnów 2009 - wątek klubowy

    Po pięciu latach spędzonych w Ekstralidze Unia ponownie zasiliła zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Zakończony sezon jeśli chodzi o wynik sportowy zaskoczeniem mógł być tylko i wyłącznie dla zagorzałych optymistów. Byliśmy najgorszym klubem w elicie, jaki skład takie wyniki.

    Zimowej przerwie w rozgrywkach jak zawsze towarzyszy transferowa karuzela. Nie inaczej będzie zapewne w Tarnowie, gdzie główny sponsor - Zakłady Azotowe - chcą zbudować silny pierwszoligowy zespół, który po roku banicji wróci do Ekstraligi. Ile z tych zamierzeń wyjdzie jak na razie nie wiadomo. Kryzys finansowy który także dotyka polskie przedsiębiorstwa na chwilę obecną już zmusił naszego sponsora strategicznego do 40% produkcyjnej redukcji. Miejmy nadzieję, że tendencja na rynkach najprościej mówiąc się zmieni, ponieważ w innym przypadku plany staną się tylko marzeniami. Zakładając jednak wariant optymistyczny w klubie zostaje na kolejny sezon nasz kapitan Janusz Kołodziej, warunki kontraktu uzgodnili już Duńczycy: Monberg oraz Hougaard. Mówi się tu i tam, że nie będą to jedyni Duńczycy w zespole (nie mam tu na myśli P.J. Larsena). Wszystko wskazuje na to, że nadal w klubach ekstraligowych będzie istniał limit dwóch jeźdźców z GP, dlatego też może nie dla wszystkich starczyć miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej. Możliwym scenariuszem jest zatem, że po roku przerwy znowu z jaskółką na plastronie występował będzie zawodnik rywalizujący o mistrzostwo świata, którego sponsorem indywidualnym w walce o ten tytuł zostaną nasze ZA. Jak będzie oczywiście czas pokaże. Myślę, że trzeba być dobrej myśli. Obok wspomnianego wyżej Larsena na najbliższy rok ważne kontrakty z Unią mają: Ljung, Wright, Doolan, Boxall, Busch oraz nasz młody tarnowski narybek. Unię Tarnów jako ŻSSA prowadził będzie nowy prezes, którego nazwisko z niewiadomych przyczyn jeszcze do wiadomości publicznej nie zostało oficjalnie zakomunikowane.

    Sezon 2008 w Tarnowie zakończy II Memoriał im. Szczepana Bukowskiego, w którym zmierzą się młodzi zawodnicy z Polski, Niemiec oraz Danii.

    Oprócz dywagacji transferowych na długie jesienno-zimowe wieczory chciałbym również zaproponować dyskusję nad naszym pięcioletnim pobytem w Ekstralidze. Czy ten okres okraszony dwoma DMP można zaliczyć na plus, czy też może lepiej byłoby nie mieć DMP a pobyć w elicie znacznie dłużej? Pozostawiam to waszej ocenie.

    #MistrzJestJeden

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Tak się zastanawiam i szukam odpowiedzi dlaczego zawodników obowiązują kontrakty aż do 30 listopada? Tak czy tak "tajne" rozmowy są prowadzone i nie wiem czemu ma służyć oficjalny zakaz rozmów i podpisywania umów wcześniej niż po 30 listopada.. Bez sens.. W Szwecji jakoś takiego problemu nie ma.. Zaraz po zakończeniu rozgrywek kluby negocjują, zmieniają zawodników, ale u nas się nie da...

    Co do nowości i transferów w Unii.. Nie spodziewajmy się przez najbliższy okres, że pojawią się jakieś konkrety, bo niby z jakiej strony? Pisałem o tym wyżej dlaczego...

    Przed nami raczej na pewno jeszcze ponad miesiąc oczekiwania na jakieś wieści..

    A o memoriale nawet nie ma co wspominać. Żenada!!!

    Ps. Jeżeli to prawda z Kusem to myślę, że to dobra inwestycja. Trzeba zbierać takie perełki, a gość talent ma spory.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdej z drużyn musi startować przynajmniej 3 zawodników posiadających obywatelstwo polskie. Pod numerami 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą startować jedynie zawodnicy, którzy nie przekroczyli 21 roku życia, biorąc pod uwagę ich rok urodzenia. [b][b]W składzie drużyny co najmniej jeden zawodnik młodzieżowy musi posiadać obywatelstwo polskie i musi on wystartować w minimum 3 biegach[/b

    Czyli Szymon Kiełbasa bedzie miał gwarancje 3 startow przyszłym sezonie.Ciekawe rozwiazanie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelenia mozemy juz sobie darowac ...wiecej inf. na www.sportowefakty.pl

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Jelenia mozemy juz sobie darowac ...wiecej inf. na www.sportowefakty.pl
    ....i bardzo dobrze.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelenia mozemy juz sobie darowac ...wiecej inf. na www.sportowefakty.pl
    ....i bardzo dobrze.
    to sie jeszcze zobaczy czas pokaze .....zeby sie potem nie okazalo ze bedziemy miec takie ,,gwiazdy,, ze Jelen bylby przy nich gwiazdorem.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jelenia mozemy juz sobie darowac ...wiecej inf. na www.sportowefakty.pl
    Tak się składa, że jako pierwsze info to podało eSpeedway.pl ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety info z Jeleniewskim jednak utwierdza w przekonaniu, że nic nie jest pewne i trzeba czekać. Sam kiedyś napisałem, że będzie w Unii - także sorry. Ale to zły sygnał - trzeba naprawdę Panowie działacze utwardzić zwieracze! Żeby podnieść adrenalinke Jeleń miał juz ustalony kontrakt w Tarnowie - jak widać to nie wystarczy ... Czyżby błędy z przed roku ? Oby Nie. Pozdro.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Że niby Holta w Tarnowie? Nie wierzę.

    Podsumowanie pięciu lat w ekstralidze? Dwa lata dominacji w Polsce (dwa złota DMP plus 19 medali we wszelkiej ma¶ci IMP, parach, kaskach) s± bezcenne. Cenniejsze niż 15 lat nieprzerwanej jazdy w elicie na ¶rednim poziomie, takie moje zdanie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Czyżby błędy z przed roku ? Oby Nie. Pozdro.
    Ale jakie błedy? Przecież obecnie nie można jeszcze podpisywać konraktów z nowymi zawodnikami. Okienko transferowe jeszcze nie zostało otwarte. To, że ktoś powiedział, że chce jechać w przyszłym sezonie w danym klubie, nie oznacza, że tak rzeczywiście będzie. Dzisiaj chce, a jutro nie chce, bo ktoś inny złoży lepszą ofertę. Takie ugadywanie się nie jest wiele warte, chyba, że znajdzie się ktoś, kto nie lubi rzucać słów na wiatr. Poczekajmy do okna transferowego i podpisywania jakichś zobowiązań na papierze.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jak znajdzie sie dodatkowy sponsor, to bedziemy mieli 3 wysokiej klasy liderow w nastepnym roku. Dwoch juz jest :-)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Savage skończ już bo jak do tej pory począwszy od zeszłego sezonu transferowego nic z twoich zapowiedzi się n ie sprawdziło po za tymi które były oczywiste.Tak więc oszczędż sobie,a tymi lideramni pewnie są Ljung i Monberg ://

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Da się poczytać, że na Gomólskiego chrapkę ma Stal Gorzów. Nie miałbym nic przeciwko, żeby tam wylądował. Zawsze to osłabienie bezpośredniego rywala...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Peter Ljung i Monberg a trzeci to Patrick Hougaard
    Też mnie denerwuje takie wróżenie z kart kolegi savage z czego jeszcze się nic nigdy nie sprawdziło.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Jak znajdzie sie dodatkowy sponsor, to bedziemy mieli 3 wysokiej klasy liderow w nastepnym roku. Dwoch juz jest :-)
    No tak cały tydzień za nami.. Teraz trzeba było napisać coś "konkretnego" bo ów tydzień właśnie dobiega końca. Stary robisz z siebie błazna. Lepiej nic nie pisz, a te wszystkie ciekawostki wyjdą w grudniu i będziesz mógł się dopiero wtedy chełpić tym że miałeś wiele sprawdzonych informacji.

    A dzisiaj mówię Ci.. Bujaj się w swoim hamaku przez calutki miesiąc ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Oczywiscie,ze sie nic nie sprawdzilo:) bo roznica, jest taka,ze ja pisze na bierzaco, a jak wiadomo nie sa to OFICJALNE wiadomosci z klubu bo takie znajdziecie na www.unia.tarnow.pl. Polityka transferowa to dziedzina na tyle dynamiczna, ze czesto wiele sie zmienia:-)

    Nie musze sie nikomu tlumaczyc, szczegolnie osobom ktore wytykaja i wroza czarne wizje ;] Oto prosze Monberg i Hougaard sa naszymi liderami- Stary SMIECH!!

    Ja powiedzialem,ze dwoch liderow juz mamy, wiecej powiedziec nie moge, bo jeszcze nie mozna na ten temat mowic. Wkrotce sie dowiecie i sami bedziecie mogli mnie sprawdzic :-)

    Monberg+Ljung- nie ich mialem na mysli ;]

    Kolodziej+.....

    Do tego prowadzone sa rozmowy z pewnym znanym Polakiem, pomaga w tym nam obecny klub tego zawodnika, jedyna kwestia sa pieniadze, bo jak sami wiece ZAT dadza pieniadze na dwoch zawodnikow i oni juz sa (koldi+...), na trzeciego potrzebny jest dodatkowy sponsor.

    Pozdrawiam :-)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Do tego prowadzone sa rozmowy z pewnym znanym Polakiem, pomaga w tym nam obecny klub tego zawodnika, jedyna kwestia sa pieniadze, bo jak sami wiece ZAT dadza pieniadze na dwoch zawodnikow i oni juz sa (koldi+...), na trzeciego potrzebny jest dodatkowy sponsor.
    Tak **********, a wiadomo, ze chodzi o Ułamka.. Coś Ty z klubu jakiś człek, że boisz się coś napisać więcej? hehe..

    Drugi lider obok Kołodzieja? Nikogo innego nie widzę jak B. Pedersen czy Świderski.. Tylko jakoś mam w sobie mało wiary aby Ci zawodnicy podpisali u nas kontrakty.





    Wczoraj po II Memoriale im. Szczepana Bukowskiego Patrick Hougaard ustalił warunku kontraktu na sezon 2009 z Unią Tarnów.

    Unia Tarnów przed kończącym się sezonem postanowiła wypożyczyć tego młodego i utalentowanego zawodnika z Unii Leszno. Jak się później okazała było to dobre posunięcie, gdyż Patrick wiele razy udowodnił swoją przydatność dla zespołu.

    W sezonie 2008 Hougaard był finalistą Indywidualnych Mistrzostw Świata i Europy Juniorów, był najskuteczniejszym zawodnikiem podczas finału DMŚJ oraz zdobył wiele cennych trofeum na arenie międzynarodowej.

    Na uwagę zasługuje fakt, że Patrick należy do grona najlepszych juniorów Świata, a teraz po przejściu na wiek seniora kilku cenionych zawodników (m.in. Chrisa Holdera, Adriana Gomólskiego czy Troya Batchelora) wartość Duńczyka ogromnie wzrosła, co spowodowało, że zawodnik otrzymał wiele korzystnych ofert nie tylko z klubów Speedway Ekstraligi, jednak postanowił, że w kolejnym sezonie nadal będzie zdobywał punkty dla klubu z Tarnowa.

    - „ Uzgodniłem wczoraj warunki kontraktu z Unią Tarnów na sezon 2009 i będę nadal zdobywał punkty dla „Jaskółek”. Bardzo się cieszę z tego faktu, gdyż Tarnowski klub cały czas był bardzo fair w stosunku do mojej osoby. Ponadto dostałem ogromną szanse na pokazanie się w meczach Speedway Ekstraligi. Mam nadzieję, iż za rok wywalczę z swoją drużyną awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pozdrawiam wszytkich kibiców Unii i do zobaczenia w sezonie 2009. – powiedział Duńczyk

    Patrick Hougaard jest kolejnym zawodnikiem po Kołodzieju i Monbergu, który podpiszę umowę z Unią Tarnów w najbliższym czasie.


    wwww.unia.tarnow.pl

    Ps. Faktycznie Savage miałeś rację.. Kołodzieja już mamy.. Teraz dołączył drugi lider czyli Patrick :D

    yO!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ponadto dostałem ogromną szanse na pokazanie się w meczach Speedway Ekstraligi

    Warto dawac systematyczna szanse mlodym? WARTO. Nawet jesli nie odwdzieczyli tego wynikami na najwyzszym poziomie (nie kazdego stac!) to spora szansa ze pozostana lojalni zawsze jest.
    To dla kibicow, oprocz wyniku i widowiska bardzo wazna sprawa.

    Kibice wiele razy Patrickowi bili brawo w tym sezonie, nie zdziwilbym sie gdyby to byl jeden z czynnikow, obok $, ze Patrick chcial zostac.
    Mysle ze dobrze sie tu czuje.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach


    Mozesz sobie robic zarty, smiac sie, przeciez tu i tak najbardziej interesuje Was dyskusja na poziomie Rempalowo-Wardzalowym ;/

    Z tego co wiem, klub jest dogadany z jednym zawodnikiem, ktorego beda sponsorowac Azoty, czyli L-I-D-E-R-E-M, a takiego lidera jak sugerowany przez Ciebie Hougaard (bez urazy dla niego) to moze sponsorowac Control Proces, albo Roleski (niepotrzebne skreslic)

    :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Tarnow i bedziecie cieszyc sie z jazdy Bjarne Pedersena

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Savage nie wchodź w te chore dyskusje :) z gościami co prowokują ... Ja akurat wiem skąd masz info i zdaję sobie sprawę, że są pierwszorzędne - głównie te o zawodnikach z Azotów :) Aha odczep się od Control Process:P - wiem, że wspomogą żużel oczywiście niewspółmiernie mniej niż Azoty - pozdro :)haha

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Polityka transferowa to dziedzina na tyle dynamiczna, ze czesto wiele sie zmienia:-)
    [...]
    Ja powiedzialem,ze dwoch liderow juz mamy, wiecej powiedziec nie moge, bo jeszcze nie mozna na ten temat mowic. Wkrotce sie dowiecie i sami bedziecie mogli mnie sprawdzic :-)
    [...]
    Do tego prowadzone sa rozmowy z pewnym znanym Polakiem, pomaga w tym nam obecny klub tego zawodnika,
    [...]
    savage
    Takie teksty już czytali¶my rok, dwa lata temu. W 2003. I na pocz±tku wieku na forum koszykarskim. "S± prowadzone rozmowy. Ja to wiem, ale o nic nie pytajcie i b±d¼cie spokojni." Bla bla bla.

    http://www.youtube.com/watch?v=EnV66y8s3y4

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    przestańcie biadolić!wszystko jest na dobrej drodze!zapewniam!wyjedźcie na miesiąc gdzieś ,a jak wrócicie to będziecie mile zaskoczeni.nie piszcie bzdur na forum bo śmiać się chce..
    ps.ciekawe jak postąpi watt???? pozdro dla gdańska!!trzymałem za wami kciuki w barażu!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Sorel specyfika forum polega na tym,ze jest szereg ludzi, ktorzy bardzo chcieliby cos wiedziec, grupka ludzi ktorzy cos tam wiedza i garstka ludzi ktorzy cos wiedza.

    Problem polega na tym,ze Ci pierwsi bardzo chcieliby uslyszec info takie jak: RICKARDSSON W TARNOWIE za 1000 000 ZL, NA DWA LATA,PODPISZE WE WTOREK O 9.00, Ci drudzy bardzo chcieliby im to powiedziec, ale niestety nie wiedza, a Ci trzeci wiedza, ale nie moga.

    Nie musisz czytac tego co pisze... Przeciez to tylko forum :-) jak za miesiac przeczytasz o transferach to przeciez nie pomyslisz sobie: "O tak mial racje", bo tak na prawde ja nic Wam nie powiedzialem ;-)


    P.S. Co do Control Process, to nic oczywiscie do nich nie mam, chcialem tylko zasmiac sie z "liderow", ktorzy sa gwiazdami tego watku od zawsze, czyli Rempaly (roleski) i Wardzala (cp).

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A tak swoja droga, po szybkim przegladnieciu 3 watkow, dziwie sie,ze niektorzy nadal nie wiedza kto jest nowym zawodnikiem Unii ;] Moze nie tylko czekajcie na info, ale sami poszukajcie ;-)

    Pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Kolodziej+.....
    Bjarne Pedersen...Biardyk zawsze pisze sprawdzone informacje

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak,na espeedway napisali że prawdopodobnie ale raczej tak...


  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Prosze, jaka sprawna dedukcja :-)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Tarnow i bedziecie cieszyc sie z jazdy Bjarne Pedersena


    Szkoda tylko , że przez rok będ± się Tarnowianie cieszyć
    jego jazd±. Oczywi¶cie zakładaj±c awans Unii do Eligi...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    K**wa ale tekst :D

    A bez niego mozemy sie nie cieszyc awansem, co lepsze? ;]

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dluzszym powrocie, napisze na starcie 2 rzeczy. Kolejnosc nieprzypadkowa.

    1. DUZY szacunek dla Koldiego. Kasa, kasa, ale gdzie indziej, oprocz kasy bylaby i jazda w ekstralidze, i poziom wyzszy. Po tym jak kontrakt podpisal, od razu wszyscy zaczeli szukac odpowiedzi na pytanie: "DLACZEGO nie podpisal tam, gdzie POWINIEN podpisac, czyli w ekstra?". A moze po prostu, to jeden z tych nielicznych niedobitkow, dla ktorych liczy sie cos jeszcze poza pieniedzmi ?

    2. Ciesze sie, ze I lige prawdopodobnie bedziemy ogladac, z dobrymi widokami na przyszlosc, a taka krotka(oby) przerwa, moze nam wyjdzie tylko na dobre.

    ps. Szacun za akcje ze (slimsonem tak ?). Klasa :]
    Mlodzian, mlodzianem, ale po takich akcjach, mowienie o tym, ze "kazdy byl mlody" itd, jest dla mnie smieszne. Kazdy byl mlody, ja tez, a tak sie nie panoszylem, z moimi opiniami. Rozumiem, ze idziemy wzorem USA, zeby wszystkich mlodych glaskac, i dowartosciowywac, chocby nie wiem co ??

    ps. Pozdro dla Leliwy, za cynk. (wie o co chodzi :) )
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejna informacja

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...en-w-tarnowie/

    Nie wiem jak to wszystko ma sie faktycznie do tego przepisu o zakazie rozmow z zwodnikami do bodajze 31 listopada. Chyba, ze GKS dal Dunczykowi wyrazne pozwolenie na prowadzenie rozmow po jego deklaracji o pozostaniu w 1 lidze.
    A my cieszmy sie, aczkolwiek poczekajmy do ostatecznego podpisu po kontraktem. Mam nadzieje, ze czegos nauczylismy sie po ostatnim sezonie "ogorkowym" :)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziobak zobacz co ja napisalem kilka postow wyzej!!
    Napisze cos wiecej.
    Pedersen dostal w Gdansku dobra propozycje nowego kontraktu ale powiedzial ze nie chce jezdzic w E-lidze.Wiec Polny dal sobie z nim spokoj i rozmawia z innymi zawodnikami.Innymi slowy Pedersen to ***** bo woli latwiejsza kase w I-Lidze.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz *****, a jak Wam wywalczył awans(oczywiście nie On sam) to był super :) Być może Nas też spotka taki los po szybkim(oby!) awansie, ale na pewno nie nazwę Go ***** bo na to nie zasługuje.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2008
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobno w gorzowie ma wjechac komornik i nie beda mieli na kontrakty. mam info, ze do tarnowa wracaja holta i karlsson

    tak wiec sklad

    1.Holta
    2.Karlsson
    3.Kolodziej
    4.Monberg
    5.B.Pedersen
    6.Hougard

    chyba daje sznase na awans

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Holta
    2.Karlsson
    3.Kolodziej
    4.Monberg
    5.B.Pedersen
    6.Hougard
    Holta w Tarnowie??Hehe dobre!!!!!!A ja wiem ze zostaje w Gorzowie.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz *****, a jak Wam wywalczył awans(oczywiście nie On sam) to był super :) Być może Nas też spotka taki los po szybkim(oby!) awansie, ale na pewno nie nazwę Go ***** bo na to nie zasługuje.


    Może nie ***** , ale zawodnik będ±cy w pierwszej 15
    żużlowców ¶wiata powinien mieć większe ambicje.
    Miejsce takich żużlowców jest w Ekstralidze.
    Peter Karlsson potrafił się przełamać.
    Żal i jeszcze raz żal.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram FaLuBaZAdI

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również popieram. Wyobraźcie sobie jakby w tym roku wszyscy zawodnicy z GP jeździli w Extralidze o ile liga była by bardziej wyrównana.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazadi, Biardyk: Ja także uważam, ze Bjarnego stać na dobry wynik w Elidze. Ba! Zapewne byłby jednym z liderów jakiegoś zespołu(Gdańsk, Bydzia). Mi chodziło wyłącznie o to, że nazwałeś go *****. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie możesz uszanować człowieka, który był "ojcem" sukcesu. Nie chcę się kłócić z którymś z gdańszczan bo miło mi było cieszyć się z Wami jak złoiliście dupę józkom, ale pewnie szacunek do zawodnika musi być.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    1. DUZY szacunek dla Koldiego. Kasa, kasa, ale gdzie indziej, oprocz kasy bylaby i jazda w ekstralidze, i poziom wyzszy. Po tym jak kontrakt podpisal, od razu wszyscy zaczeli szukac odpowiedzi na pytanie: "DLACZEGO nie podpisal tam, gdzie POWINIEN podpisac, czyli w ekstra?". A moze po prostu, to jeden z tych nielicznych niedobitkow, dla ktorych liczy sie cos jeszcze poza pieniedzmi ?
    A w 1 lidze to co za darmochę będzie jeździł ? W Elidze był no może nie przeciętniakiem ale na pewno nie liderem (średnia 1.85 na wyjazdach). W 1 lidze będzie trzaskał komplety aż miło i może zarobić więcej ... To samo z Bjarne. IMO Koldi po prostu sobie policzył co trzeba, wyszło że zarobi porównywalną kwotę i tyle. Pedersen, Jonsson a nawet Harris jadąc w 1 lidze wyznaczyli pewien trend ...

    Skład oparty na Kołodzieju i Pedersenie musi dać awans. Musi. Nawet jeśli na pozostałych pozycjach jeździliby Rempały, Burza i Hougaard ...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy sie cieszy, lub nie, na swoj sposob.

    Gosc moze i ma takie podejscie do zuzla, ale to jego swiadomy wybor. ***** go na pewno nazywa duza wiekszosc tych kibicow, ktorzy liczyli, na to, ze w ekstra pojedzie, jestem o tym przekonany. Tym, ktorym to obojetne, raczej z dystansem do tego podchodza.

    A my sie bedziemy cieszyc jak Bjarne do nas zawedruje, bo to oznaczac bedzie bardzo duze szanse powrotu do E.

    ps. Dzieki Biardyk za cynk, pomimo tego, ze ta "*****" mi sie nie za bardzo spodobala.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Jednak się myliłem.
    KMO nie zawalczy o ekstraligę, ta zarezerwowana jest dla Tarnowa :)
    Bjarne to solidny zawodnik, stać go na minimum 10 punktów więc zarezerwowany jest numer 1 albo 5 który jest przyznawany kluczowym zawodnikom.
    1.Kołodziej
    2.Hougaard
    3.Jensen
    4.Kroner albo Zorro ???
    5.Pedersen
    6.Kiełbasa
    7. Ktokolwiek do 21 roku ;)

    I liga pozamiatana...
    Szkoda bo :P Nie lubie was za 2003 rok :) ale życzymy sobie najlepiej ;) hehe

    Pozdrówka Jaskółki :))

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna to wszysko wygldac dosyc poztywnie w Tarnowie.Jednak do poki nie bedzie podpisu nie ma sie co podpalac.KMO musi przebudowac sklad bo poza Adikiem nie maja chyba innych Polakow w skladzie.

    Mysle ze Krystian Klecha jezeli by pozostal bedzie dobry uzupelniem tego skladu.Bedzie trzecim Polakiem.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Dziwna ta dyskusja nt. Pedersena... W tym roku okazal sie ***** poniewaz nie chce jezdzic w e-lidze? Ale z tego co wiem,to on troche wczesniej przeszedl z e-ligi do I... Jak rok temu jezdzil w Gdansku, to spokojnie moglby jezdzic wyzej (ZG,Tarnow), wtedy nie byl *****?

    Tak to jest: Punkt widzenia,zalezy od punktu siedzenia.


    Pozdrawiam

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •