Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 84

Wątek: Dowhan - cwaniakowaty zdzierca - fatalny kierunek rozwoju żużla w Polsce

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2005
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dowhan - cwaniakowaty zdzierca - fatalny kierunek rozwoju żużla w Polsce

    http://www.sport.pl/zuzel/1,89220,5602122,1000_zl____za_bilet_na_zuzel__tego _u_nas_jeszcze_nie.html

    Ceny biletów w Zielonej na lige trudno, ale mozna jeszcze na sile przebolec. Ale to co zrobili z GP Challange, ktorej ranga nie dorasta do stop prawdziwej rundy GP to juz szczyty.

    Szkoda, ze poprzez chamskie żerowanie na pasji prawdziwych kibicow zuzla buduje sie finansowa strone klubu.

    Pozostaje nadzieja, ze reszta klubow uzna to za szczyt i nie wezmie przykladu przy ustalaniu cen.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ceny biletow z kosmosu. Co on mysli, ze GP organizuje ?? W Czestochowie przy takich cenach biletow to nie wiem czy by 1000 osob pojawilo sie na stadionie. Mam nadzieje, ze tylu wlasnie kibicow pojawi sie na tych zawodach w Zielonej Gorze i pan D. sie mocno zastanowi.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    Te ceny są praktycznie takie same jak w Lesznie na GP. Za catering Dworakowski kazał sobie płacić mniej. Dowhana już chyba totalnie pop...ło.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Znajomy organizuje relacje live u siebie na chacie

    Bilety chodzą po:

    1. Miejsca siedzące (na kanapie) 20 PLN
    2. stojące (z drugiego pokoju - lusterko gratis) 10 PLN

    myślę, że ceny są konkurencyjne

    bilety do kupienia u mnie ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A tak dla przypomnienia jacy zawodnicy pojada w tych zawodach...

    Peter Karlsson (Szwecja)
    Jonas Davidsson (Szwecja)
    Niels Kristian Iversen (Dania)
    Grzegorz Walasek (Polska)
    Matej Ferjan (Węgry)
    Daniel Nermark (Szwecja)
    Kenneth Bjerre (Dania)
    Tomasz Jędrzejak (Polska)
    Lee Richardson (Wielka Brytania)
    Jesper B. Monberg (Dania)
    Peter Ljung (Szwecja)
    Sebastian Ułamek (Polska)
    Matej Zagar (Słowenia)
    Charlie Gjedde (Dania)
    Ryan Sullivan (Australia)
    Adrian Miedziński (Polska)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Czy to podczas tej imprezy ma być oficjalne pożegnanie, kończącego karierę zawodniczą, Andrzeja Huszczy?

    Przykro by było, gdyby na stadionie zjawiła się tylko garstka fanów czarnego sportu... A może Prezes liczy na to, że dzięki temu trybuny się zapełnią...



    P.S. Jeżeli stadion będzie świecił pustkami, to na imprezę tej rangi przyjdzie nam czekać kilkadziesiąt lat!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    W Czestochowie przy takich cenach biletow to nie wiem czy by 1000 osob pojawilo sie na stadionie. Mam nadzieje, ze tylu wlasnie kibicow pojawi sie na tych zawodach w Zielonej Gorze i pan D. sie mocno zastanowi.
    Tylko zadaj sobie pytanie ile osób wejdzie na stadion w Czewie a ile w Zielonej ? Czy 1000 PLN-ów za miejsce w loży vipów z cateringiem to dużo ? Może i dużo lecz mnie to nie interesuje. Nikt nikomu na siłę nie każe kupować tego biletu.

    Jak by nie spojrzeć na sprawę to Dowhan jest prezesem spółki akcyjnej i chyba ma rozeznanie co do ilości ewentualnych chetnych na to widowisko. Dla mnie wejściówki są za drogie i mnie tam nie będzie. Nie zamierzam jednak płakać z tego powodu. Po prostu trzeba poczekać i zobaczyc jak będzie frekwencja. Jeśli mimo tych cen frekwencja będzie duża to znaczy, że Dowhan i spółka dobrze odrobili pracę domową. Jeśli natomiast frekwencja będzie niska to będzie znaczyło, że panowie z Dowhanem na czele przeszacowali rangę imprezy i będą mieli tyły w kasie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2008
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propo biletow na na niedzielny pojedynek z Unia. Rozumiem ze po raz kolejny ulgowe obowiązuja tylko do granicy szkoły sredniej? Studenci juz placą normalne? Mialem karnet dlatego pytam. Inna sprawa ze słuchałem kiedyś audycji zaraz po pierwszym meczu z Gorzowem i pan Dowhan mówił że ulgowe tylko na początku sezonu nie bedą obowiązywały studentów.... Chyba szybko o tym zapomniał. Swoja drogą mógł chociaz wprowadzić ulgowy w zamian za karnet z sezonu zasadniczego. Ale nasz klub od dawna jest nieudolny we wprowadzaniu jakichś zmian i kurczowo trzyma sie swego. Przeca chodzi o pieniążki....

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Po prostu trzeba poczekać i zobaczyc jak będzie frekwencja. Jeśli mimo tych cen frekwencja będzie duża to znaczy, że Dowhan i spółka dobrze odrobili pracę domową.
    Zgoda w pelnej rozciaglosci. Ale przy takich cenach biletow nie chce mi sie wierzyc w jakas oszalamiajaca frekwencje. Trzeba pamietac rowniez, ze dzien wczesniej odbywa sie GP w Bydgoszczy na ktorym ceny biletow ksztaltuja sie na nizszym poziomie :)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    ktoś się orientuje, czy GP Challenge będzie transmitowała jakaś telewizja?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Coś mam przeczucie, ze miejsca stojące będą wypchana po brzegi , a reszta stadionu będzie świeciła pustkami No, może jeszcze na tym pierwszym i drugim wirażu gdzie bilety są po 90 zeta trochę ludzi usiądzie , ale nie liczył bym na zbyt wielu . Chyba ze się mylę i ponownie zielonogórscy kibice miło zaskoczą . Tak jak to robili w latach poprzednich . Drużyna przegrywała mecz , za meczem a tam zawsze był komplet na trybunach .

    Tak szczerze to gdyby w Lesznie była taka impreza za taką kasę to mnie by tam nie zobaczyli .

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Lekka przesada z tymi cenami... Mam nadzieję, że przyjdzie mało ludzi i zarząd ZKŻ wreszcie przejrzy na oczy.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Zgoda w pelnej rozciaglosci. Ale przy takich cenach biletow nie chce mi sie wierzyc w jakas oszalamiajaca frekwencje. Trzeba pamietac rowniez, ze dzien wczesniej odbywa sie GP w Bydgoszczy na ktorym ceny biletow ksztaltuja sie na nizszym poziomie
    I właśnie to GP w Bydgoszczy jest bezpośrednim powodem tak wysokich cen na GP Challenge. Nie tak dawno Kawicki się wypowiadał, że mają masę zamówień na wejściówki od Angoli, Dunów, Szwedów i nawet Niemców. Wiara w sobotę będzie na GP w Bydzi a w niedzielę chcą wpaść do Zielonki. Efekt tego taki, że za napędzili koniunkturę i teraz aby obejrzeć tę imprezę to trzeba płacić :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktoś się orientuje, czy GP Challenge będzie transmitowała jakaś telewizja?
    Tak TVP Sport na żywo

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    To juz wiadomo. Na stadionie bedzie wiecej obcokrajowcow niz Polakow :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2008
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe a ja przeczuwalem ze tak sie skończy i w tym okresie wykupiłem wczasy :) choc przyznam że na poczatku sezonu planowalem odwiedzic ta impreze...juz widze tą podniete Kawcikiego, i te jego piski ochy achy i słodka durnowatą paplanine jaki to zaszczyt nas spotkał i jaka to supersprawa...ach...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    ktoś się orientuje, czy GP Challenge będzie transmitowała jakaś telewizja?
    Tak TVP Sport na żywo
    w takim razie przy tak srogich :D cenach wejściówek sporo ludzi z pewnością pozostanie w domach i obejrzy zawody w tv lub na swoich kompach ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Chyba ze się mylę i ponownie zielonogórscy kibice miło zaskoczą . Tak jak to robili w latach poprzednich . Drużyna przegrywała mecz , za meczem a tam zawsze był komplet na trybunach .
    Ale liga to inna sprawa. Ona zawsze pociągała kibiców w Zielonej i komplety były niezależnie od rywala , wyników jakie uzyskiwała drużyna czy ligi w której się znajdowaliśmy. Zawody indywidualne nigdy nie cieszyły się tak dużą popularnością. Co prawda tak dużej imprezy jeszcze w Zg nie było , ale oszałamiającej liczby kibiców bym się nie spodziewał. Z innych miast raczej też bez szału skoro zawody będą w telewizji.
    TeamLindgren

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety są drogie maksymalnie.Na pewno dużo ludzi na stadionie nie będzie.Chociaż wcześniej podawali tylko bilety w cenach 90-70zł.Teraz pojawiły się te za 50zł na miejsca stojące.I chyba będzie to najbardziej wypchany sektor.
    Śmiesznie to będzie wyglądać.I jakoś dziwią mnie te wypowiedzi Kawickiego że mają dużo zamówień od Szwedów,Duńczyków czy Niemców.Za taką stawke zawodników mam płacić tyle kasy ?
    Wiem że same nazwiska nie jeżdzą pewnie będzie dobre widowisko ale nie przesadzajmy.Bilety mamy drogie na maksa impreza GP Challange to duża impreza w ZG nie było takich zawodów międzyarodowych od kilku lat ale cena powala.

    Ja pewnie zdecyduje się tydzień przed zawodami jeżeli będą jeszcze bilety na miejsca stojące jeśli się nie załapie trudno.Obejrze w TV i też będzie ok.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wie ktoś z Was może czy nie będzie jakiejś akcji dla szpitala przed GP Challenge? Tak jak to było w niektórych meczach: oddasz krew - dostajesz bilet. Fajna sprawa. Teraz to bym za stojący musiał chyba oddać 10 litrów krwi, za ulgowy już musiałbym oddać nerkę, za normalny nerkę z nogą, za bilet na trybunę Vip dajesz wątrobę i wszystkie zęby (musisz iść do dentysty i wszystkie se wyrwać i zanieść im w pudełku po papierosach), za bilet na lożę SuperVIP oddajesz swoje przyrodzenie oraz swoją żonę lub dziewczynę (ona i tak ci nie będzie potrzebna bo nie masz przecież już męskości :D:D ).


    Generalnie dramat...

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2008
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyby to było w Ostrowie tak jak miało być to bilety były by za tylo co za mecz ligowy w Ostrowie trzech zawodników na poziomie Ekstraligowym a reszta pierwszoligowcy.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2008
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    E tam narzekacie. Bedzie kasa na dzika na przyszly sezon ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    śnij dalej, on ma 2 letni kontrakt

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    to co ze 2 letni kontrakt?? istnieje jeszcze opcja wypozyczenia:D hehe tylko kto go odda?:) pzdr

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Spoko, widzisz ceny? Starczy i na zerwanie kontraktu ;p.
    Na GPC nie ide bo kasy nie mam, ale jak przyjada zagraniczni kibice i wypelnia obiekt przy Wroclawskiej, usadawiajac swoj tylek na starej lawce, za prawie 100zl to wszystko ok. Bedzie kasa na splacenie lodow i kartek zuzlowych, a moze cos jeszcze zostanie...

    Szkoda mi tylko pana Andrzeja, jesli jego oficjalne zakonczenie kariery ma nastapic na tym turnieju.

    Cos mi sie wydaje, ze na W69 pojawi sie tyle trabek co przez ostatnie kilka lat na meczach ligowych ;).

    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niekoniecznie obsada musi być wyznacznikiem
    marazmu na torze.
    Przykład RKIM¦J w ZG. Obsada delikatnie mówi±c
    ¶rednia , a zawody najlepsze od paru lat pod
    względem walki u nas na torze.
    Zdecydowanie wole ogl±dać gorszych teoretycznie
    grajków w sytuacji , gdzie na torze sie dużo dzieje niż
    wielkie gwiazdy jad±ce gęsiego tak jak to bywa
    w GP.
    Zgadzam się , że Dowhan przesadził , ale narzekanie na obsade jest lekko mówi±c wg mnie nie zrozumiałe.
    Zreszt± GP w Lesznie , Bydgoszczy jest co rok , a
    GP Challenge w ZG może się juz nie powtórzyć.
    To wła¶nie mogło nakłonić Dowhana do aż takich drogich biletów.


    Pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, dobrzy są w tej Falubazowni. Pod pretekstem golenia zagraniczniaków, których przyjedzie ze stówka, może dwie, szefo zedrze ostatnie grosze ze swoich ziomali, których będzie przecież z kilka tysięcy.

    Widzę, że Wasz prezes też nieźle pogrywa z kibicami. Ale przynajmniej dzięki temu macie piękną kawiarnie dla VIPów. Możecie się nią chwalić przed całą Polską. :) To tak jak Chińczycy, których najpierw wysiedlili z terenów pod stadiony i kazali iść w pierony a później zatrudnili do budowania tych stadionów. Ci chodzili później szczęśliwi, że uczestniczyli w budowaniu potęgi swojego państwa. :D

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Leze :D Jakie ceny :D To ja jade na GP w Bydzi za 85 zl :P a tutaj 90 :P

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    W naszym klubie potrafią liczyc jak mało gdzie. Jeżeli stadion się zapełni (w cą wątpie) to mamy:
    10 000 x 100zł (średnio) to daje milion złotych!

    Chyba taką kwotę mieli przed oczami nasi włodarze ustalając takie ceny. Stawiam jednak na to, że więcej niż 5 tysięcy ludzi nie będzie, a wtedy okaże się, że można było zrobic normalny za 50zł i zapełnic go całego biało-czerwonymi...

    Opuszczę chyba pierwszą imprezę w Zielonej Górze od kilkunastu lat. To mój sprzeciw przeciwko takiemu traktowaniu kibiców. Nie zrobic nic dla karnetowców, czy dla ludzi, którzy przychodzą na każdy mecz mimo przegranych, to dla mnie draństwo i w ten sposób manifestuje swoje niezadowolenie.

    A najśmieszniejsze w tej imprezie jest to, że każdy z zawodników będzie chciał znaleźc się w premiowanej awansem trójce, a wielu kibiców będzie trzymało kciuki żeby im się nie powiodło...

    Kogo widzicie w tej trójce?

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Kogo widze? Na pewno Zagar, jemu tor w ZG lezy co pokazuje od 2 lat w lidze.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Z tej stawki zawodnikow niesamowicie ciezko jest wytypowac 3 faworytow. Jesto okolo 10 zawodnikow ktorzy moga wygrac ten turniej.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem chyba jest Walasek.
    Jeżeli będzie tor przyczepny to awansuje.
    Niestety dla nas. :/
    Trójka , która awansuje wg mnie:

    1.Sullivan
    2.Zagar ( ze względu an to , że zawsze sobie ¶wietnie u nas radzi )
    3.Iversen , Jędrzejak , Walasek lub Bjerre

    Jeżeli tor będzie przyczepny wygra Walasek i to
    wcale niepowiedziane , że nie z kompletem punktów...

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Bjerre
    Davidsson
    Miedzinski

  34. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co się dziwicie, że bilet tysiaka :P Oto co rzekł Kawicki:

    - Tyle zapłacą ci, którzy będą chcieli obejrzeć zawody w ekskluzywnych warunkach - mówi rzecznik zielonogórskiego klubu Kamil Kawicki. - Ci kibice usiądą na wygodnej, najlepszej na naszym stadionie trybunie, a do tego skorzystają z innych atrakcji, m.in. z bogatego cateringu.

    A więc to nie będzie byle jakie miejsce, tylko na najlepszej trybunie! Dla odmiany dla VIPów, wszak w innych miastach VIPy siadają na najgorszej trybunie. Dodatkowo miejsce będzie (tu uwaga) wygodne! Czyż to nie szczyt wypasu?:) Do tego catering i uzbiera się tysiączek :) Tylko jakoś nie przypominam sobie by na GP w Bydgoszczy też płacono 1k za bilet na trybunę, mimo że też jest catering... Ale nieważne :)

    Faworytem chyba jest Walasek.
    Ten, który w ostatnich meczach u siebie (pomijając Tarnów i Wrocław) zdobywał 4, 5 i 5 punktów?

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Kurde - dla mnie chore jest już samo oglądanie tych zawodów i kibicowanie żeby Walasek miał jakiś defekt, czy coś... a jeszcze trzeba za tę falubazerską ekstrawagancję kibicowską tyle płacić... Normalnie Monty Python!

    Natomiast sama kalkulacja cen mnie jakoś nie dziwi. Tak jak napisał Mariusz - albo Dowhan zarobi, albo się przejedzie i następnym razem będzie taniej. Prawa rynku - i tyle.

    Prawdę mówiąc wszystko zależy od nas - damy mu tę kasę, albo nie.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co się dziwicie, że bilet tysiaka :P Oto co rzekł Kawicki:

    - Tyle zapłacą ci, którzy będą chcieli obejrzeć zawody w ekskluzywnych warunkach - mówi rzecznik zielonogórskiego klubu Kamil Kawicki. - Ci kibice usiądą na wygodnej, najlepszej na naszym stadionie trybunie, a do tego skorzystają z innych atrakcji, m.in. z bogatego cateringu.

    A więc to nie będzie byle jakie miejsce, tylko na najlepszej trybunie! Dla odmiany dla VIPów, wszak w innych miastach VIPy siadają na najgorszej trybunie. Dodatkowo miejsce będzie (tu uwaga) wygodne! Czyż to nie szczyt wypasu?:)
    ?

    Nie no ****a święta racja!!! Kawicki i Ty przekonaliście mnie!! Biorę całą swoją wypłatę miesięczną za praktyki i ****a ide na te zawody!!! Nie ma to jak prze***** miesiąc pracy w 2 godziny :)


    Mam nadzieje, że pierwsze trzy miejsca zajmą Polacy :) Ale pewnie awansują Karlsson, Sulliva i Iversen (znając jego to w tych zawodach pierdyknie 13 punktasów , a w meczu z Lysznem 2 lub 3).

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Kawicki mówi, że mają dużo zamówień z zagranicy. Dużo to ile 500? 1000? nie sądzę by więcej.
    W drodze powrotnej z Bydgoszczy zajadą do Zg. Ok fajnie będzie międzynarodow.

    Jednak jak zwykle jest druga strona medalu. Wielu miłośników żużla z Polski właśnie przez GP w Bydgoszczy nie zawita do ZG. Ranga obu imprez nieporównywalna a ceny zbliżone, ba na challenge nawet wyższe. Ludzie z Leszna, Wrocławia, Gorzowa, i wielu innych miast żużlowych gdyby nie bydgoskie GP pewnie odwiedziliby ZG, tymczasem mało kto będzie chętny puścić w weekend około 400-500 (tak tak paliwko, kiełbaska, bilety)


    Aaaa no i te bilety po 90 to się okazuje, że na 1-szy i 2-łuk, "moje" miejsca chodzą po 120 ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba, że klub rozprowadzi trochę biletów poprzez zakłady pracy, które dofinansują np. połowę ceny.
    W przeciwnym przypadku będa pustki na trybunach, szczególnie, że ma być transmisja w telewizji.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Póki co, można sobie kupić zielone opakowanie waniliowych lodów w czekoladzie "Milord Żużlowy", z zielonogórskiego "Nordisu", na których reklamuje się GP Challenge.

    Jest logo ZKŻ Kronopol, zdjęcia Protasiewicza i Walaska w plastronach klubowych i logo "Zielona Góra gospodarzem Grand Prix Challenge".

    Same lody - żadna rewelacja... Ale kupiłem je we Wrocku :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co, można sobie kupić zielone opakowanie waniliowych lodów w czekoladzie "Milord Żużlowy", z zielonogórskiego "Nordisu", na których reklamuje się GP Challenge.

    Jest logo ZKŻ Kronopol, zdjęcia Protasiewicza i Walaska w plastronach klubowych i logo "Zielona Góra gospodarzem Grand Prix Challenge".

    Same lody - żadna rewelacja... Ale kupiłem je we Wrocku :)


    No to mam dzięki Tobie pomysł :) Zamiast iść na to GPCH kupuje milorda za 1,40 siadam na dupę na taborecie, włączam TVP Sport (płacę 40 groszy za prąd). DO tego biorę 3 Falubazowe Warki za 9,20 zł. I jestem 989 zeta do przodu :) Tylko jest jeden problem... codziennie wpier...am lody i jeszcze tych milordów żużlowych nie widziałem mimo że jestem z Zielonej

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużlowe lody - zwykły milord w nowym opakowaniu. Możesz je dostać w większości spożywczaków w centrum ZG :P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1000 zł toż on oszalał i jeszcze mówi, że za tą cenę dostanę catering normalnie zróbcie zdjęcie tych jeleni co zapłacą 1000 zł (równowartość tygodniowej wycieczki w 4-ro gwiazdkowym hotelu w Tunezji) bo chciałbym ich zobaczyć.

    Inne ceny z kosmosu, a ja narzekałem, że na siatkę PLS trzeba za karnet za cały sezon w fajnym miejscu dać 350 zł w Rzeszowie.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    1000? :P lol :P

    ale Wy tam w Zielonej Górze chyba zawsze mieliście drogo :) co Was to dziwi, cena rośnie proporcjonalnie do imprezy. Na GP albo DPŚ pewnie byłoby 2000 zł :)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Ale o co Wam ludzie chodzi?
    Uczepiliście się tego biletu za 1000 zł, tak jakby to była cena za bilet dla zwykłego śmiertelnika. Zawody można obejrzeć już od 50 zł, a najbardziej popularne bilety są po 70 zł (ulgowy) i 90 zł (normalny). Czyli ceny są takie jak na rundę Grand Prix, np. na tę, która odbędzie się w Bydgoszczy! A właśnie znalazłem swój bilet normalny z Leszna i kosztował 120 zł (wszystko za miejsce siedzące).
    Są to całkiem normalne ceny biletów biorąc pod uwagę tę okoliczność, że zawody są w Zielonej Górze, a tam jak wiemy ceny biletów ogólnie są wyższe.
    Trzeba zauważyć, że w Zielonej Górze za mecz ligowy zapłacę 40 zł, a w Toruniu 20 zł. W Toruniu może taka cena byłaby skandaliczna, ale skoro w zielonogórzanie mogą na mecz ligowy wyłożyć 40 zł to co to dla nich wyłożyć tylko 2 razy więcej na największą imprezę w mieście od czasu ostatniego Festiwalu Piosenki Radzieckiej, w której to szansę awansu do cyklu GP ma 100% Falubaz miejscowy bożyszcze Greg Walasek?

    A co do biletu za 1000 zł to jak widać jest to bilet ekskluzywny i nikt nikomu, kto chce tylko obejrzeć zawody żużlowe nie każe go kupować!
    Taki gość, co kupi bilet za 1000 zł to kto wie? Może nawet uściśnie rękę członka zarządu. Nie musi się wybierać 2h przed spotkaniem, siedzieć w ścisku, ma zapewne elegancką toaletę (a nie TOI-TOI, do którego trzeba stać w kolejce) i być może co najważniejsze - obejrzy zawody w wyśmienitym towarzystwie!
    No i nie czarujmy się - nikt nie kupuje biletu za 1000 zł dla cateringu tylko po prostu dla POCZUCIA LUKSUSU lub SZPANU. Zawsze to jakiś syneczek miejscowego dygnitarza czy nowobogackiego może zaprosić pannę na zawody. A tu dziewczyna luknie okiem na bilety GAŁY TAKIE "2000 zł!".

    To nie jest bilet po to, aby zawody oglądać - do oglądania zawodów są bilety po 50, 70, 90 zł. To jest bilet, który służy jeszcze innym celom i przynosi pewne korzyści, które do podziwiania żużlowej rywalizacji są zupełnie zbyteczne. Nikt nie każe Wam go kupować, więc nie marudźcie, skoro Was na niego nie stać.

    PS Przyznam się - mnie też nie stać, ale ja jestem normalny.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Toruniu może taka cena byłaby skandaliczna, ale skoro w zielonogórzanie mogą na mecz ligowy wyłożyć 40 zł to co to dla nich wyłożyć tylko 2 razy więcej na największą imprezę w mieście od czasu ostatniego Festiwalu Piosenki Radzieckiej, w której to szansę awansu do cyklu GP ma 100% Falubaz miejscowy bożyszcze Greg Walasek?
    Tyle że każdy 100% zielonogórzanin będzie ¶cisk±ł kciuki żeby 100% Falubaz Walasek jednak tego turnieju nie wygrał. Wiec lepiej już kupić paczke 100% Toruńskich pierników i z łezk± w oku wspominać
    Festwal Piosenki Radzieckiej.
    PS Przyznam się - mnie też nie stać, ale ja jestem normalny.
    Aha, no to fajnie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •