Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Nasi młodzi..

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nasi młodzi..

    Wiemy, że ostatnio nasza młodzież regularnie zawodziła. Ja jednak myślę, że w Polsce jest kilka talentów 17-19 letnich. Maciej Janowski, Dawid Lampart, Marcel Kajzer czy choćby Maciej Piaszczyński... mamy także młodziutkich 15,16 letnik, w których na prawdę jest nadzieja. Kto według Was może w przyszłości zastąpić naszych "Mistrzów"?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest kilku młodych talentów tylko żeby im woda sodowa do głowy nie uderzyła.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2005
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiemy, że ostatnio nasza młodzież regularnie zawodziła. Ja jednak myślę, że w Polsce jest kilka talentów 17-19 letnich. Maciej Janowski, Dawid Lampart, Marcel Kajzer czy choćby Maciej Piaszczyński... mamy także młodziutkich 15,16 letnik, w których na prawdę jest nadzieja. Kto według Was może w przyszłości zastąpić naszych "Mistrzów"?
    Maciej Kajzer - warunek zasilenie w przyszłym sezonie 1 ligowego klubu gwarantującego pełną opiekę, szczególnie trenerską.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zengota , Kajzer , Janowski to przyszło¶ć polskiego
    speedway'a.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Maciej, tylko Marcel. Myślę, że masz rację. Chłopak ma ogromny talent, serce i jaja do tego sportu, ale bez profesjonalnego prowadzenia tego zawodnika, może być ciężko z rozwijaniem się...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Maciej, tylko Marcel. Myślę, że masz rację. Chłopak ma ogromny talent, serce i jaja do tego sportu, ale bez profesjonalnego prowadzenia tego zawodnika, może być ciężko z rozwijaniem się...

    Chętnie bym go widział w Falubazie w przyszłym sezonie...



    Uważam , że z nasz± juniork± nie jest wcale ¼le.
    Mamy 6 juniorów w półfinałach IM¦J.
    Kto¶ niedawno pisał , że czasy takich juniorów jak
    Hampel , Kurmański , Z±bik czy Kołodziej już mineły
    i nasza juniorka nie jest w stanie objeżdzać
    tuzów ¶wiatowego speedway'a jak ci wyżej wymienieni.
    Zengota ostatnio potwierdził , że nasza juniorka jest w stanie wygrywać z każdym i nie jest tak ¼le.
    Mamy w Polsce paru chłopaków , którzy naprawde je¼dzić potrafia na wysokim poziomie. Warto tu wymienić choćby
    obecnie najlepsz± trójke polskich juniorów : Gomólski , Mat.Szczepania , Zengota , młodych gniewnych czyli Kajzer , Janowski i utalentowane dzieci na torze ( Dudek , Pawlicki ).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Grzesiu Zengota kończy wiek juniora? Jeśli nie, to para Zengi-Marcel, mogłaby być potęgą juniorską w ekstralidze :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie Maciej, tylko Marcel. Myślę, że masz rację. Chłopak ma ogromny talent, serce i jaja do tego sportu, ale bez profesjonalnego prowadzenia tego zawodnika, może być ciężko z rozwijaniem się...

    Chętnie bym go widział w Falubazie w przyszłym sezonie...
    A broń Panie Boże! U Was jest tak olbrzymia i chora presja, że ten chłopak mógłby tego nie wytrzymać. Z resztą podobnie będzie z Patrykiem Dudkiem jeśli nie zmieni się Wasza mentalność...

    Najlepsze wyjście dla Marcela to aktualnie Leszno. Tam są warunki, moda na żużel i konkretny trener!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Grzesiu Zengota kończy wiek juniora? Jeśli nie, to para Zengi-Marcel, mogłaby być potęgą juniorską w ekstralidze :)

    Zengi urodził się w 1988 roku tak więc w następnym
    sezonie bedzie jeszcze juniorem. ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepsze wyjście dla Marcela to aktualnie Leszno. Tam są warunki, moda na żużel i konkretny trener!
    heh, tylko problem jest taki, że Marcel we wszystkich wypowiedziach podkreśla, że do Leszna mu najdalej :) Zdecydowanie bliżej mu do Zielonej Góry, Tarnowa czy Poznania. Nie chodzi mi tutaj oczywiście, o względy logistyczne :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Najlepsze wyjście dla Marcela to aktualnie Leszno. Tam są warunki, moda na żużel i konkretny trener!
    heh, tylko problem jest taki, że Marcel we wszystkich wypowiedziach podkreśla, że do Leszna mu najdalej :) Zdecydowanie bliżej mu do Zielonej Góry, Tarnowa czy Poznania. Nie chodzi mi tutaj oczywiście, o względy logistyczne :)
    Nie przypominam sobie by kiedykolwiek leszczyńska Unia kupiła krajowego juniora .My mamy jeden wielki talent który niedawno zdał licencje , a niedługo o nim cała Polska usłyszy. Wiec jakiś kajzer nam jest nie potrzebny .

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeden, jedyny... bo Kajoch, Lobelt Kasprzak, Musielak, Ratajszczak, to wynalazki jakich mało :D

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepsze wyjście dla Marcela to aktualnie Leszno. Tam są warunki, moda na żużel i konkretny trener!
    To mozna chyba wpisac ten fakt do ksiegi rekordów guinessa,w dziale najdluzej trwajaca moda;)

    Kajzer niedarzy sympatia Unii?

    Kurcze,podejrzewam,ze tysiace sympatyków Unii po tej informacjii ma mysli samobojcze.

    eldoka gdyby Ci nieudacznicy,a takze wielu innych sprzed lat ktorych wychowala Unia Leszno,pewnie reaktywacja zuzla w Rawiczu trwałaby jeszcze dłuzej;)Troszke tych nieudolnych wychowanków`przewineło sie przez RKS.

    Czy Kajzer jest wielkim talentem?
    Nie wiem,zycze mu jak najlepiej.Klub dla niego?Chyba Wrocław byłby najlepszy wkoncu nie byłbym pierwszym Rawiczaninem,ktory trafił do WTSu.Sa tam warunki,konkretny trener,nie wiem jak z moda na zuzel,ale ta jest chyba mlodemu zawodnikowi najmniej potrzebna;).

    Dobrze zapowiadajacych sie zawodników nie ma tylu co jeszcze pare lat temu,wowczas ilosc nie przeszła w jakosc.Jak bedzie pokaze czas,jedno jest pewne,jesli dalej przynajmniej juniorzy z 1 i 2 ligi beda musieli rywalizowac z juniorami z zagranicy o miejsce w składzie, to ciemno to widze.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież we Wrocławiu jest Janowski... Po co poprzez kupno Kajzera Maćkowi zabierać szanse na rozwój?

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Nie Maciej, tylko Marcel. Myślę, że masz rację. Chłopak ma ogromny talent, serce i jaja do tego sportu, ale bez profesjonalnego prowadzenia tego zawodnika, może być ciężko z rozwijaniem się...

    Chętnie bym go widział w Falubazie w przyszłym sezonie...
    A broń Panie Boże! U Was jest tak olbrzymia i chora presja, że ten chłopak mógłby tego nie wytrzymać. Z resztą podobnie będzie z Patrykiem Dudkiem jeśli nie zmieni się Wasza mentalność...

    Najlepsze wyjście dla Marcela to aktualnie Leszno. Tam są warunki, moda na żużel i konkretny trener!
    W Lesznie sa bracia Pawliccy jest Sławek Musielak, Kajocha także bym jeszcze nie skreślał. Raczej odpada choć kto wie..

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej Speedi.

    Napisałem tylko,ze moim zdaniem dobrze byłoby mu w Wrocku i,ze tam mogłby sie stac zawodnikiem na miare Gapy,Swidra,czy Miska za dobrych lat,ktorym takze WTS pomogł w pewnym momencie ich kariery.

    Idąc tym tokiem myslenia to po co w Wrocławiu Sitera?Przeciez on tez blokuje miejsce Janowskiemu,jest bardziej doswiadczony,jezdzi dłuzej miał stycznosc z wieksza iloscia torow itd.,wiec Janowski nie ma znim łatwej przeprawy.

    W Lesznie całkowicie odpada,kolega wyzej wymienił 4 powody dla ktorych nie ma miejsca dla Kajzera.Mam nadzieje,ze ktos go dobrze poprowadzi i pomoze mu podjac trafna decyzje,tak zebysmy mogli sie cieszyc jego jazda,a nie ogladac jak załamany siedzi po kolejnym defekcie,tak jak na DMEJ.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam , że z nasz± młodzież± nie jest tak ¼le.
    Janowski , Pawlicki , Kajzer , Lampart ,
    Dudek , K.Gomólski czy też troche starsi Zengota i A.Gomólski czy Pawlaszczyk to s± chłopaki ze sporym potencjałem.
    Szkolenie młodzieży w Polsce nie jest wcale gorsze
    niz pare lat temu.
    Poprostu jest większa konkurencja z zagranicy.
    Moim zdaniem przyszło¶ć polskiego speedway'a nie jest zagrożona.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    W Gdańsku widzę Sperza i braci Szymko. Za granicą też zaczyna być cikawie. W Stanach Zjednoczonych pałeczke po Hancocku przejmie zapewne kreowany na gwiazde Ricky Wells, w Anglii drugim Loramem będzie Josh Auty, w Szwecji coraz lepszy zaczyna być Lindgren z Jonssonem a w Australii Chris Holder i Troy Batchelor. Wszyscy są młodzi, wszyscy mają szanse, nie wszyscy ją umieją wykorzystać. Kwestia 3-5 Lat. Drugiego Rickardssona nie będzie już nigdy.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Na jakiej podstawie twierdzisz , że nie będzie drugiego Rickiego ? Moim zdaniem już się pojawił gościu o podobnym potencjale , tylko jeszcze nieukształtowany .
    TeamLindgren

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na jakiej podstawie twierdzisz , że nie będzie drugiego Rickiego ? Moim zdaniem już się pojawił gościu o podobnym potencjale , tylko jeszcze nieukształtowany .
    Czyzby Fredrik Lindgren :D?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Na jakiej podstawie twierdzisz , że nie będzie drugiego Rickiego ? Moim zdaniem już się pojawił gościu o podobnym potencjale , tylko jeszcze nieukształtowany .
    Zdradz nam wielka tajemnice.

    Ricki byl/jest kosmita. Ja drugiego takiego nie widze.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zdziwicie się , ale ja wcale Lindgrena nie miałem na myśli . Choć przed nim również kariera nie mała :D
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Saifutdinow :D myślałem o Wodjakowie przez moment ale on to chyba nie ma głowy do tego.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Kto według Was może w przyszłości zastąpić naszych "Mistrzów"?
    Na chwilę obecną blado to widzę. Zresztą IMŚJ itp. wyraźnie wskazują, że polska młodzież jest w odwrocie.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Zdziwicie się , ale ja wcale Lindgrena nie miałem na myśli . Choć przed nim również kariera nie mała :D
    wstydzisz sie wymienic to nazwisko?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dwa posty do góry i masz odpowiedź . Więcej luzu :)
    TeamLindgren

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Rusek ?!?!?! Ojj napewno nie. Za bardzo się spina na pieniądze. Nie zostanie mistrzem świata, ale będzie Rosyjskim wydaniem "Tomasza Golloba". Ja wam mówie, nie będzie drugiego Rickardssona, taki zawodnik się zdarza raz na 20-30 lat. Ivan Mauger, Tony Rickardsson. O tym pierwszym opowiadał mi dziadek i troche tata.

  29. Powrót do góry    #29
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artem Laguta to bedzie wielki zawodnik zobaczycie to na
    wlasne oczy za kilka lat,jeden warunek starty w Anglii i
    w polskiej Ekstralidze od nowego sezonu.

  30. Powrót do góry    #30
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Artur Mroczka został Mistrzem Europy do lat 19 i tak tu coś cicho :P Myślę, że niespodziankę zrobił ten grudziądzanin :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    No jak widać ten temat nikogo nie interesuje. Gdyby żaden Polak nie zdobył w Stralsundzie medalu to być może w±tek zalałby się kolejnym marudzeniem i narzekaniem, że już nie ma polskich juniorów ;] Wielkie brawa dla Artura i się tak zastanawiam czy nie jest to dobry materiał na zawodnika Polonii w przyszłym sezonie. Poszedłby drog± któr± już wydeptał Buczek i my¶lę ze z podobnym skutkiem. Oby :D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artur Mroczka został Mistrzem Europy do lat 19 i tak tu coś cicho
    Świadczy to o poziomie żużla w Europie i na świecie.

  33. Powrót do góry    #33
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Artur Mroczka został Mistrzem Europy do lat 19 i tak tu coś cicho
    Świadczy to o poziomie żużla w Europie i na świecie.
    Tak, znam to biadolenie, że żużel jest słaby bo w czołówce są ciągle Crump, Nicki, Adams i Gollob ;) Pozostali żużlowcy to cieniasy nie z tej ziemii i nie ma co sobie nimi głowy zawracać ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w czołówce są ciągle Crump, Nicki, Adams i Gollob Pozostali żużlowcy to cieniasy nie z tej ziemii i nie ma co sobie nimi głowy zawracać
    vicar, to są Twoje słowa ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Poszedłby droga która już wydeptał Buczek i myslę ze z podobnym skutkiem. Oby :D
    Czyli z dobrze zapowiadajacego sie zawodnika stalby sie kolejnym sredniakiem na miare 1 ligi.

    Bo sorry, ale jakos nie zauwazylem zeby po przejsciu do Bydgoszczy Buczek osiagnal cos nadzwyczajnego.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowiac o juniorach najbardziej mnie dziwi jedna sprawa...dlaczego konczac wiek juniora zawodnik ma problem z przystosowaniem sie do roli seniora, zaczyna gorzej jezdzic. W tym sezonie dotknelo to chociazby mlodego Zabika.
    Sukcesy polskich juniorow ciagna sie od wielu wielu lat. Potem jest zdecydowanie gorzej. Co z Miskowiakiem??? Nie wspominajac juz o 'super zawodniku', IMSJ D.Kujawie. Wszyscy po skonczeniu wieku juniora znikneli. Tak samo s.p. Kurmanek zaczal miec problemy w pierwszym sezonie seniorskim.

    Moze wlasnie to jest klucz do sukcesu. Moze jesli ktos kiedys zadba, zeby zawodnicy przechodzacy w wiek seniorski jechali 'jak zwykle', to znajdzie sie w koncu zawodnik pokroju Tomka Golloba.

    pozdro

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Poszedłby droga która już wydeptał Buczek i myslę ze z podobnym skutkiem. Oby :D
    Czyli z dobrze zapowiadajacego sie zawodnika stalby sie kolejnym sredniakiem na miare 1 ligi.

    Bo sorry, ale jakos nie zauwazylem zeby po przejsciu do Bydgoszczy Buczek osiagnal cos nadzwyczajnego.
    Został DMŚJ, srebrnym medalistą DMP,brązowym medalistą DMP czy to mało?

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Realista - no nie rozmiezszaj mnie.

    bylo nie bylo Robert Kasprzak ma nawet zloty medal DMP i co z tego?

    Nie neguje wkladu Buczka w wymienione przez Ciebie sukcesy, ale wszystko to sa osiagniecia druzynowe, gdzie na wynik sklada sie jazda kilku zawodnikow.

    Buczek jest [mam nadzieje, ze poki co] typowym sredniakiem jakich wielu, idealnym na 1 lige. I nie zmienia tego medale uzyskane w duzej mierze dzieki Jonssonowi czy Sajfudinovi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •