Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kłopoty Jordana z kolanami.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2001
    Postów
    420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kłopoty Jordana z kolanami.

    Niestety jak sie okazalo jego problemy z kolanami okazaly sie powazniejsze i grozi to odpoczynkiem dla Jordana przez najblizsze 5 meczow. Juz na poczatku sezonu opuscil z tego powodu 1 mecz a teraz problem powraca:( Zle to wrozy druzynie Wizards, ktora miala walczyc o PO. Teraz te szanse znacznie zmaleja:( Bez najlepszego zawodnika moga sobie nie poradzic a nie wiadomo czy po powrocie MJ bedzie jeszcze wstanie grac dobrze:(


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy bedzie w stanie grac dobrze?!?!

    On nawet jakby wrocil po dziesieciu latach przerwy i tak gralby najlepiej, a przynajmniej na bardzo przyzwoitym poziomie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2001
    Postów
    420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze tak jednak w ostatnich meczach troche to mu jednak przeszkadzalo w grze:( A nie wiadomo czy przez czas jego nieobecnosci nie wymknie sie Wizards miejsce w Play off.

  4. Powrót do góry    #4
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Wiecie co, wcale nie traktowalbym tego, ze MJ nie zagra przez 5 spotkan w kategoriach duzej straty dla Wizards; nie to, ze nie doceniam jego wkladu w wyniki zespolu, wrecz przeciwnie. To jednak tylko 5 spotkan, ktore raczej nie wplyna na awans do PO, a wazniejsze jest by Michael wrocil to pelnej dyspozycji fizycznej przed najwazniejszymi meczami sezonu...

    Ponadto ostatnio w sporcie takie przerwy dobrze robia na wyniki zawodnikow - patrzcie na Malysza, czy tym bardziej na szwajcarskiego Harrego Pottera - Simmona Ammanna:)

    Z drugiej strony - te chroniczne klopoty z kolanami pokazuja, ze AIR ma juz swoje lata, a organizm domaga sie odpoczynku i emerytury, mimo, ze serce na to nie pozwala...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolana

    Kolana to nie przelewki. Wiem coś o tym ponieważ miałem kontuzjowane oba (więzadła). Z tego co wiem Mike ma ciagłe problemy z wysiękami (tzw. woda w kolanie). U młodszych zawodników jest to objaw zmian zwyrodnieniowych po lub towarzyszących kontuzji. W przypadku Jordana jest to sygnał od organizmu, że za bardzo przeciąża kolana. Mimo że jest w nim wola walki niestety wieku nie da sie oszukać. Z całym szacunkiem dla Mike-go na jego miejscu to chyba bym sobie odpuścił.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2001
    Postów
    420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie bylbym taki pewien na 100% tego ze Wizards awansuja do PO. Od meczu gwiazd wygrali zaledwie 1z6 meczow. Maja bilans 27-28:( A gonia ich takie ekipy jak Phila i Hornets:( Mam nadzieje ze uda im sie przezwyciezyc ten kryzys i ze MJ upora sie z urazami, i pokaze nam jeszcze jak sie powinno grac.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jordan ma sie poddac operacji i niewiadomo kiedy wroci

    Pozdrawiam
    Davs

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2001
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za CNN News:


    WASHINGTON (AP) -- Michael Jordan will have surgery on his injured right knee and his status for the rest of the season is uncertain, Washington Wizards coach Doug Collins said Tuesday

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jordana czeka operacja kolana

    Michael Jordan będzie musiał poddać się operacji kontuzjowanego prawego kolana, a jego przyszłość jako gracza Washington Wizzards jest niepewna - poinformował we wtorek trener klubu Doug Collins.

    Jordan znajdzie się na liście kontuzjowanych dopiero po raz drugi w swej karierze. Oznacza to jednak, że nie zagra co najmniej w pięciu najbliższych meczach, poczynając od środowego spotkania z Portland Trail Blazers na parkiecie w Waszyngtonie.

    "Michael postanowił poddać się artroskopowej procedurze leczenia kolana. Zostanie ono dokonane w ciągu kilku najbliższych dni. Michael jest bardzo rozgoryczony" - powiedział Collins.

    Gdy trener informował o tym dziennikarzy, Jordan spotykał się z lekarzem klubowym Stephenem Haasem, który ma przeprowadzić operację. "Zależnie od tego, jakie czynności medyczne będą niezbędne, tyle potrwa nieobecność Michaela na parkiecie" - dodał trener.

    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanie MJ na pewno wróci po kontuzji
    Nikt nie ma takiego serca do gry co on:)
    On grałby nawet z połamanymi nogami:):):):)
    Zycze powrotu do zdorowia
    Tylko martwie sie o postawe Wizards bez niego mogą sobie nie poradzic.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •