Zobacz wyniki ankiety: Jak myślicie kto jest z nich najlepszym duetem Orange Ekstraklasy(Napisałem pod względem bramek na k

Głosujących
19. Ankieta zamknięta
  • Brożek & Zieńczuk (Wisła Kraków)

    13 68.42%
  • Jarka & Zahorski (Górnik Zabrze)

    3 15.79%
  • Rengifo & Zając (Lech Poznań)

    0 0%
  • Robak & Edi (Kolporter Korona Kielce)

    0 0%
  • Chinyama & Edson (Legia Warszawa)

    2 10.53%
  • Sikora & Lato (Groclin Grodzisk Wielkopolski)

    0 0%
  • Grzyb & Jezierski (Ruch Chorzów)

    0 0%
  • Iwański & Arboleda (Zagłębie Lublin)

    0 0%
  • Budka & Napoleoni (Widzew Łódź)

    1 5.26%
  • Moskała & Witkowski (Cracovia)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 42 z 42

Wątek: Najlepszy duet OE

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepszy duet OE

    Jak myślicie kto jest z nich najlepszym duetem Orange Ekstraklasy(Napisałem pod względem bramek na koncie)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie niewątpliwie duet Jarka & Zahorski grają świetnie i zauważcie , że Zahorski nie grał od początku , a Jarka do końca:P

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem zdecydowanie Zienczuk oraz Brożek. Nie dość ze obaj sa bramkostrzelni w tym sezonie (razem strzelili w lidze w tym sezonie juz 19 bramek) to sa swietnie zgrani. Tylko szkoda ze nie pokazali tego wszystkiego w kadrze w meczu Polska - Węgry... ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A szczególnie twój ulubiony Brożek:P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W listopadzie 2008 w tej ankiecie - o ile oczywiscie powstanie, będzie para Rybski-Wisniewski :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko zapamiętam;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W listopadzie 2008 w tej ankiecie - o ile oczywiscie powstanie, będzie para Rybski-Wisniewski

    Hmm... a nie Rybski - Cetnarowicz ?:):). Juz w tym roku sa najlepsi :D.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Najlepszy duet? Jest kilka ciekawych...
    Jednym z nich jest na pewno Zieńczuk z Brożkiem, choć ostatnio to Zieniu stał się egzekutorem, nie asystentem.
    Miłą dla oka podczas meczu jest para legijnych canarinhos, Edson i Roger. Są bardzo zgrani, podanie Rogera i strzał Edsona mogą cieszyć.
    I jeszcze jedna, doświadczona para Kolejorza. Marcin Zając oraz Piotr Reiss często sami potrafią rozmontować obronę nie tylko ligowych średniaków, ale i Legii czy Wisły.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miłą dla oka podczas meczu jest para legijnych canarinhos, Edson i Roger. Są bardzo zgrani, podanie Rogera i strzał Edsona mogą cieszyć.

    W koncu ujawnia sie ich całkowity potencjał. Nareszcie Jan Urban dowiodł ze Edson to prawdziwy lewy pomocnik a nie lewy obronca jak to bylo za czasow Wdowczyka, a Roger to prawdziwy rozgrywający a nie jak to bylo za czasow Wdowczyka lewy pomocnik. Obaj graja dobrze w tym sezonie.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lub Chałbiński Włodarczyk

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie najlepsi są Brożek & Zieńczuk. Jeśli w dwójkę zdobyli razem 19 goli tylko w rundzie jesiennej, to znaczy że wybijają się lekko poza to bagno zwane polską ligą. Może po naszym awansie do Euro (jutro o tej porze wszystko powinno być jasne:D) warto ich wypróbować? Może formę z ligi potrafiliby przenieść na poziom repry.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak a szczególnie trzeba jeszcze raz Brożka wypróbować , aby Baras wiedział , że gra w reprezentacji , a polska liga to jest jak Niebo i Ziemia:D Baras oczywiście bez urazy:P:P:P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zienczuk i Brozek
    Statystyki mowia same za siebie.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zahorski i Jarka numer jeden :)Obaj młodzi i głodni gry. Ten drugi w wywiadzie dla Magazynu Futbol wyjawił że chce zostać królem strzelców OE. Ja trzymam kciuki.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zahorski i Jarka numer jeden :)Obaj młodzi i głodni gry. Ten drugi w wywiadzie dla Magazynu Futbol wyjawił że chce zostać królem strzelców OE. Ja trzymam kciuki.
    Jarka królem strzelców?Zobaczymy...
    Jest dobry, , jak dla mnie jest pewnego rodzaju objawieniem, jednak za mało naparza na bramkę-nie to co Ebi...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    Zahorski i Jarka numer jeden Obaj młodzi i głodni gry. Ten drugi w wywiadzie dla Magazynu Futbol wyjawił że chce zostać królem strzelców OE. Ja trzymam kciuki.


    Jarka królem strzelców?Zobaczymy...
    Jest dobry, , jak dla mnie jest pewnego rodzaju objawieniem, jednak za mało naparza na bramkę-nie to co Ebi...
    Powiedzmy tak: Ebi jest już ukształtowanym zawodnikiem nie to co Dawid który dopiero startuje. Nie był też jeszcze sprawdzony w reprezentacji, więc jak na artzie powodów do porównań nie ma :> w wywiadzie widać, ze jest to chlopak dla ktorego gra w pilke ejst pasja. Ja osobiscie trzymam kciuki.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie był też jeszcze sprawdzony w reprezentacji, więc jak na artzie powodów do porównań nie ma :> w wywiadzie widać, ze jest to chlopak dla ktorego gra w pilke ejst pasja. Ja osobiscie trzymam kciuki.

    W dorosłej reprezentacji nie ale w młodzieżówce był sprawdzany. Rozegrał bodajrze 3 mecz i zbytnio nie błyszczał;). Ja osobiscie tez trzymam kciuki bo Jarka jest kolejnym przykładem na to że w Polsce jest dużo młodych i uzdolnionych piłkarzy.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie był też jeszcze sprawdzony w reprezentacji, więc jak na artzie powodów do porównań nie ma :> w wywiadzie widać, ze jest to chlopak dla ktorego gra w pilke ejst pasja. Ja osobiscie trzymam kciuki.

    W dorosłej reprezentacji nie ale w młodzieżówce był sprawdzany. Rozegrał bodajrze 3 mecz i zbytnio nie błyszczał;). Ja osobiscie tez trzymam kciuki bo Jarka jest kolejnym przykładem na to że w Polsce jest dużo młodych i uzdolnionych piłkarzy.
    Hehehe bo młodzieżowe reprezentacje a reprezentacje seniorskie to jest przepa¶ć i każdy o tym wie :>

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie był też jeszcze sprawdzony w reprezentacji, więc jak na artzie powodów do porównań nie ma :> w wywiadzie widać, ze jest to chlopak dla ktorego gra w pilke ejst pasja. Ja osobiscie trzymam kciuki.

    W dorosłej reprezentacji nie ale w młodzieżówce był sprawdzany. Rozegrał bodajrze 3 mecz i zbytnio nie błyszczał;). Ja osobiscie tez trzymam kciuki bo Jarka jest kolejnym przykładem na to że w Polsce jest dużo młodych i uzdolnionych piłkarzy.
    Hehehe bo młodzieżowe reprezentacje a reprezentacje seniorskie to jest przepa¶ć i każdy o tym wie :>

    Szczególnie w niższych tabelach jest wielu utalentowanych piłkarzy..ale ciężko sie u nas wybić, za to jak sie już wybijesz to potem jest tylko z górki:)..Szkoda, że tak mało gazet pisze o 2 i 3 lidze...

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczególnie w niższych tabelach jest wielu utalentowanych piłkarzy..ale ciężko sie u nas wybić, za to jak sie już wybijesz to potem jest tylko z górki:)..Szkoda, że tak mało gazet pisze o 2 i 3 lidze...
    Bo jak ostatnio magazyn futbol napisał o klubie z 3 ligi to tylko przez to ze w tym klubie gra 13 obcokrajowców :> I gdzie ci nasi utalentowani zawodnicy maj± niby grać ? 3 liga nie dla nich :( ehh smutne nasz futbol schdozi na psy.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczególnie w niższych tabelach jest wielu utalentowanych piłkarzy..ale ciężko sie u nas wybić, za to jak sie już wybijesz to potem jest tylko z górki:)..Szkoda, że tak mało gazet pisze o 2 i 3 lidze...
    Bo jak ostatnio magazyn futbol napisał o klubie z 3 ligi to tylko przez to ze w tym klubie gra 13 obcokrajowców :> I gdzie ci nasi utalentowani zawodnicy maj± niby grać ? 3 liga nie dla nich :( ehh smutne nasz futbol schdozi na psy.

    Widzisz..moze dzienniekarze tej gazety uwazaja , ze nie warto pisac o 3 lidze? wiec znalezli jakas sensacje:D...niby dobre i to..a z tym schodzenim na psy to troche przesada:)Moge wymienic ci zawodnikow ktorzy wybli sie z nizszych lig...wielu jest takich

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo jak ostatnio magazyn futbol napisał o klubie z 3 ligi to tylko przez to ze w tym klubie gra 13 obcokrajowców :> I gdzie ci nasi utalentowani zawodnicy maj± niby grać ? 3 liga nie dla nich :( ehh smutne nasz futbol schdozi na psy.

    Widzisz..moze dzienniekarze tej gazety uwazaja , ze nie warto pisac o 3 lidze? wiec znalezli jakas sensacje:D...niby dobre i to..a z tym schodzenim na psy to troche przesada:)Moge wymienic ci zawodnikow ktorzy wybli sie z nizszych lig...wielu jest takich
    No ja też moge, a mógłbym więcej gdyby dziennikarze zaczeli pisać o czym¶ co mnie intersuje :/

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo jak ostatnio magazyn futbol napisał o klubie z 3 ligi to tylko przez to ze w tym klubie gra 13 obcokrajowców :> I gdzie ci nasi utalentowani zawodnicy maj± niby grać ? 3 liga nie dla nich :( ehh smutne nasz futbol schdozi na psy.

    Widzisz..moze dzienniekarze tej gazety uwazaja , ze nie warto pisac o 3 lidze? wiec znalezli jakas sensacje:D...niby dobre i to..a z tym schodzenim na psy to troche przesada:)Moge wymienic ci zawodnikow ktorzy wybli sie z nizszych lig...wielu jest takich
    No ja też moge, a mógłbym więcej gdyby dziennikarze zaczeli pisać o czym¶ co mnie intersuje :/
    a co cie kolego interesi? Bo jest tam wiele interesujacych tematow...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz..moze dzienniekarze tej gazety uwazaja , ze nie warto pisac o 3 lidze?

    Przypomnijmy że Radosław Majewski dzis gracz Groclina Grodzisk Wielkopolski wybił się własnie w trzeciej lidze. Dzis jest rowniez jednym z liderów naszej reprezentacyjnej mlodzieżówki.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo jak ostatnio magazyn futbol napisał o klubie z 3 ligi to tylko przez to ze w tym klubie gra 13 obcokrajowców :> I gdzie ci nasi utalentowani zawodnicy maj± niby grać ? 3 liga nie dla nich :( ehh smutne nasz futbol schdozi na psy.

    Widzisz..moze dzienniekarze tej gazety uwazaja , ze nie warto pisac o 3 lidze? wiec znalezli jakas sensacje:D...niby dobre i to..a z tym schodzenim na psy to troche przesada:)Moge wymienic ci zawodnikow ktorzy wybli sie z nizszych lig...wielu jest takich
    No ja też moge, a mógłbym więcej gdyby dziennikarze zaczeli pisać o czym¶ co mnie intersuje :/
    a co cie kolego interesi? Bo jest tam wiele interesujacych tematow...
    Jak nie wato jak warto!!!moj kuzyn gra w 3 lidze i nie ejst wcale taki zly;]..ciekawe co powiedza ci ktorzy uwazaja ze 3 liga to ogorki jak moj kuzyn sie wybije! trzymajcie za niego kciuki;]

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co cie kolego interesi? Bo jest tam wiele interesujacych tematow...


    Jak nie wato jak warto!!!moj kuzyn gra w 3 lidze i nie ejst wcale taki zly;]..ciekawe co powiedza ci ktorzy uwazaja ze 3 liga to ogorki jak moj kuzyn sie wybije! trzymajcie za niego kciuki;]
    No więc po pierwsze chcciałbym żeby magazyn futbol zaj±ł się krajowym podwórkiem, bo niby się zajmuje ale jako¶ wywiady z panem ZIelińskim czy Wdowczykiem niewiele mnie interesuj±, musisz przyznać racje że gdyby pismo zajeło się sprawami 2 czy 3 ligi opisuj±c juniorów było by to jedyne takie pismo w Polsce bo szczerze mówi±c reszta pisze o dupie marynii, jaki to dobry jest Cristiano Ronaldo co ostatnio zagrał Beckham. Gdyby było pisane o 3 lidze pewnie pó¼niej gdyby jaki¶ zawodnik pzreszedł do pierwszej i zacz±ł zdobywać gole nie byłby dla nas anonimowy?

    Co do kuzyna to trzymam kciuki :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co cie kolego interesi? Bo jest tam wiele interesujacych tematow...


    Jak nie wato jak warto!!!moj kuzyn gra w 3 lidze i nie ejst wcale taki zly;]..ciekawe co powiedza ci ktorzy uwazaja ze 3 liga to ogorki jak moj kuzyn sie wybije! trzymajcie za niego kciuki;]
    No więc po pierwsze chcciałbym żeby magazyn futbol zaj±ł się krajowym podwórkiem, bo niby się zajmuje ale jako¶ wywiady z panem ZIelińskim czy Wdowczykiem niewiele mnie interesuj±, musisz przyznać racje że gdyby pismo zajeło się sprawami 2 czy 3 ligi opisuj±c juniorów było by to jedyne takie pismo w Polsce bo szczerze mówi±c reszta pisze o dupie marynii, jaki to dobry jest Cristiano Ronaldo co ostatnio zagrał Beckham. Gdyby było pisane o 3 lidze pewnie pó¼niej gdyby jaki¶ zawodnik pzreszedł do pierwszej i zacz±ł zdobywać gole nie byłby dla nas anonimowy?

    Co do kuzyna to trzymam kciuki :)

    Dzieki:) Mam nadzieje ze mu sie uda bo chlopak ma talent:)

    Zgadzam sie z Toba...to bylby hit na rynku ale z drugiej strony...czy ktos by to czytal??Bo ludzie wola zachwycac sie gwiazdami...ktore wymieniles..

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No więc po pierwsze chcciałbym żeby magazyn futbol zaj±ł się krajowym podwórkiem, bo niby się zajmuje ale jako¶ wywiady z panem ZIelińskim czy Wdowczykiem niewiele mnie interesuj±, musisz przyznać racje że gdyby pismo zajeło się sprawami 2 czy 3 ligi opisuj±c juniorów było by to jedyne takie pismo w Polsce bo szczerze mówi±c reszta pisze o dupie marynii, jaki to dobry jest Cristiano Ronaldo co ostatnio zagrał Beckham. Gdyby było pisane o 3 lidze pewnie pó¼niej gdyby jaki¶ zawodnik pzreszedł do pierwszej i zacz±ł zdobywać gole nie byłby dla nas anonimowy?

    Co do kuzyna to trzymam kciuki :)

    Dzieki:) Mam nadzieje ze mu sie uda bo chlopak ma talent:)

    Zgadzam sie z Toba...to bylby hit na rynku ale z drugiej strony...czy ktos by to czytal??Bo ludzie wola zachwycac sie gwiazdami...ktore wymieniles..[/quote]

    Ja bym czytał :) Ale w sumie masz racje niech lepiej zostanie tak jak jest bo wtedy magazyn musiałby zmienić swoj± taktyke o 180 stopni.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No więc po pierwsze chcciałbym żeby magazyn futbol zaj±ł się krajowym podwórkiem, bo niby się zajmuje ale jako¶ wywiady z panem ZIelińskim czy Wdowczykiem niewiele mnie interesuj±, musisz przyznać racje że gdyby pismo zajeło się sprawami 2 czy 3 ligi opisuj±c juniorów było by to jedyne takie pismo w Polsce bo szczerze mówi±c reszta pisze o dupie marynii, jaki to dobry jest Cristiano Ronaldo co ostatnio zagrał Beckham. Gdyby było pisane o 3 lidze pewnie pó¼niej gdyby jaki¶ zawodnik pzreszedł do pierwszej i zacz±ł zdobywać gole nie byłby dla nas anonimowy?

    Co do kuzyna to trzymam kciuki :)

    Dzieki:) Mam nadzieje ze mu sie uda bo chlopak ma talent:)

    Zgadzam sie z Toba...to bylby hit na rynku ale z drugiej strony...czy ktos by to czytal??Bo ludzie wola zachwycac sie gwiazdami...ktore wymieniles..
    Ja bym czytał :) Ale w sumie masz racje niech lepiej zostanie tak jak jest bo wtedy magazyn musiałby zmienić swoj± taktyke o 180 stopni.[/quote]


    ale nie zaszkodziloby jakby czasem napisali o 3 lidze...tak po prostu-nie dlatego ze graja tam czarnoskorzy...tylko zwykli pilkarze a nawet utalentowani.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym czytał :) Ale w sumie masz racje niech lepiej zostanie tak jak jest bo wtedy magazyn musiałby zmienić swoj± taktyke o 180 stopni.

    ale nie zaszkodziloby jakby czasem napisali o 3 lidze...tak po prostu-nie dlatego ze graja tam czarnoskorzy...tylko zwykli pilkarze a nawet utalentowani.[/quote]

    Dokladnie a zeby nie odbiegac od tematu przedstawie duet napastnikow z 3 ligi o ktorych mozna by napisac i ktorych juz niedlugo bedziemy slyszec w TV przy okazji meczow w OE :) Bed± to:Pacyński i Hercog którzy aktualnie graj± w Jarocie Jarocin :P

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym czytał :) Ale w sumie masz racje niech lepiej zostanie tak jak jest bo wtedy magazyn musiałby zmienić swoj± taktyke o 180 stopni.

    ale nie zaszkodziloby jakby czasem napisali o 3 lidze...tak po prostu-nie dlatego ze graja tam czarnoskorzy...tylko zwykli pilkarze a nawet utalentowani.
    Dokladnie a zeby nie odbiegac od tematu przedstawie duet napastnikow z 3 ligi o ktorych mozna by napisac i ktorych juz niedlugo bedziemy slyszec w TV przy okazji meczow w OE :) Bed± to:Pacyński i Hercog którzy aktualnie graj± w Jarocie Jarocin :P[/quote]


    haa!myslisz ze magazyn futbol o kimkolwiek napisze???dobrze by bylo..no ale oni wola miec wywiady z Messim, Dudkiem,Trzeciakiem itd wiec to bez porowniania...jakby napisali to padlaby opinia ze zeszli na psy prawda?

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Proszę nie cytować cytatów z cytatów, ponieważ wątek stał się mało czytelny.
    #MistrzJestJeden

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze:)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haa!myslisz ze magazyn futbol o kimkolwiek napisze???dobrze by bylo..no ale oni wola miec wywiady z Messim, Dudkiem,Trzeciakiem itd wiec to bez porowniania...jakby napisali to padlaby opinia ze zeszli na psy prawda?

    Jeny co wy ciągle o tym magazynie ?? Napiszą o czym bedą chcieli !! A tak swoją drogą fajny on jest ?:D

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haa!myslisz ze magazyn futbol o kimkolwiek napisze???dobrze by bylo..no ale oni wola miec wywiady z Messim, Dudkiem,Trzeciakiem itd wiec to bez porowniania...jakby napisali to padlaby opinia ze zeszli na psy prawda?

    Jeny co wy ciągle o tym magazynie ?? Napiszą o czym bedą chcieli !! A tak swoją drogą fajny on jest ?:D

    nie wiem czy fajny, ale interesujący na pewno :)..każdy znajdzie cos dla siebie..chociaz wkurzające sa niektore felietony..ale wywiady sa spox ,w koncu za 132 strony placisz 4,90 wiec jak dla mnie to sie oplaca..

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm jeżeli chodzi o magazyn futbol to rzeczywi¶cie za te 4,90 każdy znajdzie dla siebie kilka artykułów do poczytania, które na pewno by go zainteresowały.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2007
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm jeżeli chodzi o magazyn futbol to rzeczywi¶cie za te 4,90 każdy znajdzie dla siebie kilka artykułów do poczytania, które na pewno by go zainteresowały.
    no zobaczymy w sumie ta gazeta jest swieza bułeczka na rynku...takze zoaqbczymy czy utrzyma sie za 4,90 ..

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm jeżeli chodzi o magazyn futbol to rzeczywi¶cie za te 4,90 każdy znajdzie dla siebie kilka artykułów do poczytania, które na pewno by go zainteresowały.
    no zobaczymy w sumie ta gazeta jest swieza bułeczka na rynku...takze zoaqbczymy czy utrzyma sie za 4,90 ..
    Jak nie to strac± czytalenika i rzuce się na pismo które daje jakie¶ płytki albo prezenty :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamiętacie "Viva Futbol!"? To dopiero był magazyn...:D Nie mam zielonego pojęcia, czemu przestał on być sprzedawany...

    PS. A tak żeby nie odchodzić od tematu wątku, to myślę że najlepszy duet OE jesieni to z całą pewnością Brożek & Zieńczuk. Obaj po 12 bramek, bez komentarza. I chociaż nasza liga to ostatnie bagno, to oni jako jedni z nielicznych wybijają się ponad nią. Oby udowodnili swoją przydatność w meczu z Bośnią i Hercegowiną, a potem na dłużej zagościli w kadrze - oczywiście, cały czas w takiej formie:) Zwłaszcza Brożek, jako napastnik się przyda, bo wiemy jaką mamy z nimi sytuację w kadrze obecnie...

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeee szczerze mówi±c nie pamiętam tego magazynu :(
    No tak statystyki przemawiaj± za dwójk± z Wisły, natomiast Leo nie przekonaj± :/ Leo nie lubi Brożka, może Zieńczuk ma jak±¶ szanse. Ja spróbował bym postawić na Zahorskiego i Jarke (chociaż Dawid ma niesamowit± blokade teraz) no i w reprezentacji chciałbym widzieć Madeja z ŁKS-u.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie to jest chyba temat o duetach ekstraklasy a nie magazynach...;). Ale nie mnie już walić tutaj takie kazania.

    Co do Benhakkera to może nie tyle co nie lubi Brożka i Zieńczuka. Brożek dopiero ostatnio się odblokował bo przez wiele kolejek nic nie ustrzelił. Ale moim zdaniem Zieńczuka powinien powołać na najbliższe zgrupowanie.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2007
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie to jest chyba temat o duetach ekstraklasy a nie magazynach...;). Ale nie mnie już walić tutaj takie kazania.

    Co do Benhakkera to może nie tyle co nie lubi Brożka i Zieńczuka. Brożek dopiero ostatnio się odblokował bo przez wiele kolejek nic nie ustrzelił. Ale moim zdaniem Zieńczuka powinien powołać na najbliższe zgrupowanie.
    oki nie mowmy o magazynie futbol i powróćmy do tematu.
    Leo powoła tego kogo bedzie chciał na pewno nie przeczyta tego co tu piszemy i Zieńczuka nie zobaczymy na murawie...wg mnie Leo nie będzie powoływał zawodników ktorzy sie blokuja bo co nie strzelą bramki podczas waznego dla nas meczu i na całe kolejne spotkania sie zablkokują?Leo tak nie zaryzykuje...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •