Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 545

Wątek: Stal Rzeszów 2008 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach

    Stal Rzeszów 2008 - wątek klubowy

    Sezon zakonczony w Rzeszowie tradycyjnie Memoriałem Nazimka ktory wygral Nicki Pedersen a wiec mozna zaczac sezon ogorkowy :D
    I piszmy cos w tym temacie bez ten z tego sezonu troche blado wypada ;)

    Mysle ze sezon 2008 bedzie jeszcze lepszy niz ten. Bedziemy mierzyc w majstra!

    Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeszowianie , zaprawde powiadam wam inwestujcie w zlote
    dziecko rosyjskiego speedwaya pod tytulem Wodjakow Artem.
    Mam nadzieje ze Marta podpisze z nim 5 letni kontrakt bo
    to dla niego w niedziele bedziecie odwiedzac stadion przy
    ulicy Hetmanskiej.Zapamietajcie te slowa

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No jak Marte stac na to, zeby ruskiemu kupowac sprzet i tolerowac fakt, ze czasem na meczu jest, a czasem nie, bo ma lige rosyjska, czy tam inne zawody, ktore zwykle pokrywaja sie z liga polska, to droga wolna.
    Regards from Sydney
    Dexter

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiadomo ze idealnie by bylo zakontraktowac Wodjakova i Vaculika, ale raczej nie licze ze obydwaj beda ŻURAWIAMI w sezonie 2008..

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2007
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artem Wodjakow (Rosja) – „Nie planuje w przyszłym roku jeździć w Polsce, a to dlatego że nie posiadam własnego sprzętu obecnie. Poza tym różnie to w Polsce z wypłatami bywa.”

    Martin Vaculik (Słowacja) – „Najbardziej jestem zadowolony z wyścigu z Nickim Pedersenem. Mogłem powalczyć z Mistrzem Świata i jechałem w kontakcie. Po turnieju w Ipswich mogę powiedzieć, że Anglia to nie dla mnie. W pierwszym biegu nie jechałem na swoim sprzęcie, przed zawodami nie mogłem odbyć tam treningu. Zupełnie jest tam inaczej, niż w Europie. Mam kilka ofert z klubów ekstraligowych i pierwszoligowych, tyle na razie mogę powiedzieć.”

    Arlo Bugeja (Australia) – „ Ten tor jest ogromny. Jestem przyzwyczajony do takich krótkich torów angielskich i była to dla mnie nowość. Dziękuje za zaproszenie i może jeszcze kiedyś tu przyjadę i osiągnę lepszy rezultat.”

    Chyba Wodjakow jednak nie będzie jeździł w Stali skoro tak mówi.A Vaculik niewiadomo.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Po turnieju w Ipswich mogę powiedzieć, że Anglia to nie dla mnie. W pierwszym biegu nie jechałem na swoim sprzęcie, przed zawodami nie mogłem odbyć tam treningu. Zupełnie jest tam inaczej, niż w Europie.
    Niezły tekst, nie powiem :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiadomo ze idealnie by bylo zakontraktowac Wodjakova i Vaculika, ale raczej nie licze ze obydwaj beda ŻURAWIAMI w sezonie 2008..
    Powiedz, że żartujesz... najlepiej zakontraktować dwóch zagranicznych juniorów i wsio... a za kilka lat będziemy oglądać jakich mamy "wychowanków" w GP
    Jeśli już to na Waszym miejscu brałbym Vaculika, ale drugi to już wychowanek.
    Przecież macie utalentowanych Lamparta czy Szostka, którzy przy odpowiednim pokierowaniu nie będą chłopcami do bicia.
    Zresztą sam widziałem Lamparta u nas w Rybniku w Lidze Południowej, gdy miał problem z poprawnym pokonaniem łuku i ostatnio w finale Srebrnego Kasku.
    Ten chłopak zrobił kolosalny postęp ! a traktuje się go jak piąte kolo u wozu
    Przykład - opis zawodników z nieoficjalnej strony Stali Rz.:
    Mateusz Szostek, Dawid Lampart
    Adepci rzeszowskiej szkółki żużlowej licencje uzyskali na torze w Tarnowie. Mają za sobą debiut w rozgrywkach Południowej Ligi Młodzieżowej. Wystąpili także w zawodach młodzieżowych w Opolu.
    Kliknijcie sobie po informacje o nich na
    oficjalnej stronie

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idealnie by bylo zakontraktowac obydwu bo wiadomo ze to sa mlodzi zawodnicy z forma moga miec wzloty i upadki
    (do tego nie jestem przekonany czy Wodjakov bedzie dostepny na kazdy mecz) I jesli by byla taka mozliwosc mielibysmy wybor ktory z nich jedzie w meczu - zebys nie mowil ze pisze herezje juniorzy Wrocławia w sezonie 2007 - (Holder, Klindt, Sitera) + mlody Janowski pozniej. Oczywiste jest ze Lampart powinien miec szanse rozwoju i ja go widze w kazdym ligowym meczu w przyszlym sezonie.

    A kto wie czy Vaculik nie bedzie jezdzil tak rewelacyjnie ze bedzie go mozna ustawic jako seniora...

    Ten chłopak zrobił kolosalny postęp ! a traktuje się go jak piąte kolo u wozu
    jest bodajze przepis ze jeden z juniorow musi byc Polakiem... oprocz tego mysle ze Lampart jest "nie do wyrwania z Rzeszowa" wiec nie wiem o co chodzi z tym 5tym kolem..

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oprocz tego mysle ze Lampart jest "nie do wyrwania z Rzeszowa" wiec nie wiem o co chodzi z tym 5tym kolem..
    o to, że chłopak jest członkiem Waszej drużyny, a ze strony oficjalnej to ja się prędzej dowiem o Messingu niż o Lamparcie, który moim zdaniem ma papiery na jazdę podobnie jak Szostek, a macie jeszcze chyba braci Szyszków ?

    Rozumiem, że wszyscy zachłystują się obcokrajowcami (jak to oni dobrze przygotowani, tani, zawsze dyspozycyjni itd.), ale w ten sposób sami wykończymy tę dyscyplinę przez promowanie młodzików z innych krajów... no cóż wynik ponad wszystko.

    Stal ma kasę, więc (oczywiście moim zdaniem) lepiej byłoby pomóc swoim przez np. zakup b.dobrego sprzętu itd., niż ładowanie kasy w gościa, który mając 16 lat już głównie myśli o kasie i ośmiela sie stawiać warunki... gwiazda jedna.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale tutaj nie ma o czym dyskutować. Już dzisiaj jest pewne, że pod numerami 1-5 nie zobaczymy wychowanka, dlatego na litość boską, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, żeby jeszcze pod 6-7 startował obcokrajowiec. Mamy dwóch swoich wychowanków stale robiących postępy, którym należy dać szanse rozwoju! Jeśli mamy ewentualnie kontraktować na tę pozycję kogoś, to niech to będzie już Messing, który na wypadek kontuzji Lampart/Szostek wskoczyłby do składu.

    NIE CHCE VACULIKA, WODJAKOWA ANI ŻADNEGO INNEGO JUNIORA BO MAMY SWOICH NIE MNIEJ ZDOLNYCH!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2004
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    hahahaah chłopie chcesz Messinga?? a co on pokazał takiego ze chcesz go nadal w skladzie ?? Vaculik czy Wodjakow to młodziaki jeden ma 17 a drugi 16 lat a to co wczoraj pokazali to była poezja. Vaculik przez 4 kołka siedział na kole Nickiemu kiedy ten wykrecił NCD. Messingowi mowie juz dosyc wole Wodjakowa albo Vaculika do pary z Lampartem. A jak Vaculik będzie w formie to może wskoczyć na seniorke bez problemów.

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedz, że żartujesz... najlepiej zakontraktować dwóch zagranicznych juniorów i wsio... a za kilka lat będziemy oglądać jakich mamy "wychowanków" w GP
    Jeśli już to na Waszym miejscu brałbym Vaculika, ale drugi to już wychowanek.
    Ale przeciez kontraktując dwóch czy nawet trzech zagranicznych juniorów nie zabierzemy miejsca Lampartowi. W składzie musi być jeden junior z Polski, więc to obcokrajowcy rywalizowaliby o jedno wolne miejsce. A musi być u nas wzmocnienie na tej pozycji. Raz że nie wyobrazam sobie pary Lampart-Szostek, a dwa ze poza nimi nie ma nikogo. Jedna kontuzja i walkowery.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Nicki Pedersen na prowadzeniu. Za przedłużenie kontraktu, według naszych informacji, zażądał od Marmy Rzeszów blisko 2 milionów złotych.

    Gdyby dostał takie pieniądze, to byłby rekord nie tylko w polskim, ale i światowym żużlu.

    Czy ktoś faktycznie zaoferuje takie pieniądze mistrzowi świata? Raczej nie prezes Marta Półtorak, która może zaproponować w takiej sytuacji umowę choćby Tomaszowi Gollobowi lub Hansowi Andersenowi.[quote]

    Tu link

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071016/SPORT01/71015074

    Szczerze mówiąc facet zgłupiał,rozumie że to mistrz świata,ale za takie pieniądze można podpisać kontrakt z trzema nie byle jakimi zawodnikami Niki sam nie zrobi 46 pkt przeciez.Czas pokaże czy zostanie w Rzeszowie,jednak kwota jaką zażądał jest przerażająca.


    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Czy ktoś faktycznie zaoferuje takie pieniądze mistrzowi świata? Raczej nie prezes Marta Półtorak, która może zaproponować w takiej sytuacji umowę choćby Tomaszowi Gollobowi lub Hansowi Andersenowi.
    A jakie stanowisko przygotowuje dla Jacka??? ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oprocz tego ze Vaculik pewnie w Tarnowie, Pedersen podbija stawke i Dobrucki negocjuje z Gorzowem to sa jakies dobre wiadomosci? :)

    1 Watt
    2
    3
    4
    5
    6 Lampart
    7 Szostek

    cisza przed burza?

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma mowy o Tomku który zawsze ciągnie za sobą ćpuna, Tomek nam nie potrzebny wszak to bydgoszczanin a ojciec mi wpajał od najmłodszych lat że Papa Gollob + synalkowie to samo zło dla STALI:))) Nie byli oni nigdy lubiani na torze przy Hetmańskiej;
    ...ale Hans hmm ...w jednej drużynie z Nickim to przede wszystkim bezpieczeństwo objechania zawodów bez ich bezpardonowej rywalizacji - wszyscy wiemy o co chodzi !

    Wszystko w rękach pani prezes, a i dało się słyszeć na spotkaniach ligowych że nie tylko w jej rękach - mówią też "usta Marty ciągną tę drużynę do przodu :)"
    Na prawdę nie wiem co mieli na myśli :)))))))))))

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2007
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vaculik podpisał z Tarnowem to niech spróbują kupić Gomólskiego który niema zamiaru jeździć w 2 lidze z Gnieznem.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie nic jeszcze nie podpisal wiec nie chrzan glupot...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    cisza przed burza?
    No i sie wygadal... :P

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vaculik podpisał z Tarnowem to niech spróbują kupić Gomólskiego który niema zamiaru jeździć w 2 lidze z Gnieznem.
    Vaculik nie podpisał jeszcze niczego z Tarnowem.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2007
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tego myślałem że podpisał.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Watt
    2
    3
    4
    5
    6 Lampart
    7 Szostek
    1 Watt
    2 Kuciapa
    3 Miesiąc
    4 Trojanowski
    5 Leś
    6 Lampart
    7 Szostek

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obyś się mylił Whiski. Z takim składem jak ty podajesz jesteśmy w stanie wygrać tylko mecze z Tarnowem ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Whiski zawsze to lepsze niz Burza & Wardzała :P

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Whiski zawsze to lepsze niz Burza & Wardzała :P
    oraz
    Kiełbasa Szymon i Kostro Tadeusz :D

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze ktos powie Marcie ze juz wystarczy tej podpuchy i niech zacznie cos dzialac z kontraktami :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eee tam , spokojnie , luźna łydka :)
    Mysle, że Pani 1/2torak. wie co robi, i jakoś jestem w tym sezonie znacznie spokojniejszy niż nawet w zeszłym roku.

    Na pewno nie będzie najgorzej, czyli gorzej niż skład który podał Whisky :)

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Pani Marta chetnie zaczelaby dzialac transferowo, bo zapalu jej nie brakuje, ale niestety nie za dobrze jest z finansami Rzeszowskiego klubu.

    MARMA sama nie bedzie "ciagnac" zuzla w nieskonczonosc, a niestety pomagierow finansowych nie widac!


    Nie jest to zadna podpucha, ani cisza przed burza. Nie przypadkiem jest tez, ze obecnie Pedersen wcale nie jest bliski Rzeszowa, Dobrucki negocjuje w Zielonce, a Vaculik jest w Tarnowie.


    Mimo wszystko zycze Wam powodzenia, bo zuzel w regionie to dwie silne druzyny- tak powinno byc


    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2004
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Akurat przykład z Vaculikiem nietrafiony ale trudno. Prowadzić rozmowy może każdy bo taki jest ich los że rok tu rok tam i nikt mu tego nie zabroni więc pisanie, że Dobrucki gada z tym i z tym nie ma nic do tego czy w klubie jest kasa. Marta może dawać mu tyle ile by chciał a on może wybrać klub gdzie mu będzie lepiej i to będzie jego własna niezależna decyzja.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś ostatnio Marmie brakuje pieniędzy ...
    Nicki/Scott/Dobrucki nadal nie wiadomo gdzie będą jeździć w przyszłym sezonie
    a tak przy okazji
    Czy Rzeszów chce sie wzmocnić ?

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś ostatnio Marmie brakuje pieniędzy ...
    Nicki/Scott/Dobrucki nadal nie wiadomo gdzie będą jeździć w przyszłym sezonie
    a tak przy okazji
    Czy Rzeszów chce sie wzmocnić ?
    Scott wyraził chęć zostania !

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2007
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie martwcie się o nas panowie, o naszych sponsorwów również. Nicki jest kuszony, może dostanie nowego sponsora (TAG-HEUER) są dosyć duże szanse na pozyskanie firmy Roleski i możliwe że Piotr Rolnicki coś dorzuci. Po co wypisywać i snuć domysły, poczekajmy. Spokojnie.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie martwimy sie tylko zastanawiamy sie nad skladme naszych rywali na przyszly sezon ;p

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2007
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My nie wzmacniamy się "medialnie" tak jak ta druga Stal. Scott chce zostać, Watt podobno dogadał się odnośnie aneksu finansowego. Plotek nie warto powielać ale najbardziej rozpowszechniona jest o pewnym okularniku za Kuciapssona. :)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie wiem ! ten pewien okularnik najprawdopodobniej wyladuje w KS FALUBAZIE !!!

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2007
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wszyscy... :D

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A u was tez wszyscy maja byc ! walas, nicki, wodjakow, vaculik i co ? narazie nikogo nie macie a tak gadacie

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo my z Karlssonem dopinamy szczegoly kontraktu. :P I dlatego nie ma Vaculikow, Wodjakowa i innych. :) Ale spokojnie beda inni.
    Walas to od 5 lat ma u nas jezdzic, podobnie jak Ulamek.
    Co zrobic jak Falubazy caly czas nam podkradaja zawodnikow.


  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Walas to od 5 lat ma u nas jezdzic, podobnie jak Ulamek.
    Ułamkowaty do Rzeszowa przychodzi od 10 lat. Pamiętaju jego przyjazd w 98 roku przed sezonem do Rzeszowa kiedy prezentowano Van Pur Speedway Team z Piotrusiem Świstem? Ułamek mówił, że kocha Rzeszów, ale jeszcze w tym sezonie jeździł w Stali (tfu, Van Purze) nie będzie).

    Takie gadki od lat wielu i ch... z tego zawsze wychodziło ;) Choć gdyby się Stal nie posypała w 99 roku to kto wie jakby to wyglądało.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie jestem w stanie powiedzieć, na ile chcemy Pedersena. Mogę jedynie zapewnić, że nie zapłacimy mu aż tak dużej sumy pieniędzy. Wydaje mi się, że żaden klub z Ekstraligi nie jest w stanie tego zrobić podsumowała prezes klubu z Rzeszowa - Marta Półtorak."

    I słusznie. Już lepiej za te pieniądze postawić na Petera Karlsson'a i Adama Shields'a.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Bez przesady, Shields + Karlsson nigdy nie beda robic tyle pkt co sam Nicki. Nicki mial srednia 15,29 na mecz dzielac na 2 wychodzi ze obaj powinni robic po 7,65 pkt na mecz co dla mnie jest nierealne. O ile Karlsson moglby tyle robic o tyle Shields nie.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a powinni robic kilka punktow wiecej bo zajmuja dwa miejsca w druzynie a Nicki jedno (plus atut mocnego JOKERA), wiec tez uwazam ze to porownanie jest mocno przesadzone.

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2007
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co zrobic jak Falubazy caly czas nam podkradaja zawodnikow.
    A niby kogo ? Kuciape ?
    Lepiej powiedz skąd Niki przyszedł do Rzeszowa

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co zrobic jak Falubazy caly czas nam podkradaja zawodnikow.
    A niby kogo ? Kuciape ?
    Lepiej powiedz skąd Niki przyszedł do Rzeszowa
    no właśnie ! my wam podkradamy ? może po prostu mamy lepiej zorganizowany klub i to do nas wolą przychodzić zawodnicy niż do was ??????

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapewne wlasnie o to chodzi

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •