Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Ceny Biletów na mecze ligowe Psż w sezonie 2008

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ceny Biletów na mecze ligowe Psż w sezonie 2008

    Trzy dni temu Psż zakończył sezon ligowy 2007.Już ciekawi nas Cena karnetów i biletów na przyszły sezon.Możecie tu wpisywać swoje proponowane ceny biletów i karnetów na przyszły sezon ligowy.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mi sie wydaje ze obecne ceny za bilety sa ok. Nie duze i nie male. Jestem za pozostaniem przy obecnych cenach. Bo jak zostana one podniesione to na mecze beda przychodzic tylko ci co zuzel kochaja nie dajac szansy innym aby mogli pokochac ten sport. Cena to najlepszy wabik na przyciagniecie rodzin na stadion. Niech tak zostanie jak jest.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze na pewno nie mozna podniesc ceny za bilet. te co sa, sa okey. co najwyzej karnety mozna by troche obnizyc...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ceny biletów nie powinny się zmienić!! Są na tej granicy ,że ewentualne podniesienie spowoduje że na mecze przyjdą zapaleńcy. Napewno coś musi się zmienić w karnetach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te które mieliśmy na ten sezon pozwałały na spore ,,wałki,,. Mieliśmy 10 pozycji a meczów mogło byc sporo więcej. Ale też dziurkowano mi karnet na turniejach indywidalnych. Na karnecie musi być wyrażnie zaznaczone o jaki mecz chodzi-nazwa przeciwnika. W tym sezonie na jeden karnet mogło wejść sporo osób na jeden mecz. I to sugestia dla zarządu. TO MUSI SIĘ ZMIENIĆ!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Skoro jest tak jak mowisz to faktycznie karnety powinny miec opisane konkretne mecze. a na jakies dodatkowe zawody wstep na za okazaniem karnetu powinien byc za darmo.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ceny są okay,jeżeli chodzi o bilety.
    Nie zmieniałabym nic,powinno zostać tak jak jest.
    Podwyżka jak sugerują przedmówcy, może odstraszyć niejednego kibica.
    Natomiast mam małą uwagę, jeżeli chodzi o program.
    Rozumiem,że kosztuje 5zł.Niech kosztuje.
    Ale czy cena powinna być jedna, jeżeli chodzi o program z zawodóch ligowych,a ksero np.z treningu?
    Myślę,że kserówka powinna maksymalnie kosztować 3zł.
    To trochę nie fair,kiedy za oryginalny program płaci się piatkę i również tyle samo za kawałek papieru.
    Nie skąpie tej piątki,ale jeżeli jest różnica w jakości to i w cenie również być powinna.
    Takie moje skromne zdanie.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Pod jednym warunkiem się zgodze żeby bilety kosztowały odpowienio 20 i 15 zł. Tylko w przypadku, gdy ta podwyżka sprawi, że zarząd sprowadzi solidnego obcokrajowca i dwóch krajowych liderów (oraz zatrzyma Piacha). Mam dosyc oglądania Huszczy i Nowaczyka. W tym sezonie cel był jeden utrzymac 1 ligę. Teraz trzeba zrobic kolejny krok do przodu i walczyc nie odrazu o awans, ale o pierwszą czwórkę.

    1. obcokrajowiec
    2. Kościuch
    3. krajowy lider
    4. Skóra
    5. krajowy lider
    6. Piachu
    7. Pytel
    8. Kajzer

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zgadzam sie z Magda. Ksero programu nie powinno kosztowac tyle co program kolorowy i o wiele ladniejszy. Takie cos raczej nie przyciaga a odpycha.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czy cena powinna być jedna, jeżeli chodzi o program z zawodóch ligowych,a ksero np.z treningu?
    A nie jest tak, że na trening po prostu kupujesz bilet za 5 złotych, który dzięki wspaniałomyślności działaczy Twego klubu jest równocześnie programem (tak jak było na treningu z Gdańskiem?)? I nie musisz płacić (tak jak sugerujesz) 5+3 zł?

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tylko,że chodzi mi o dosłowność "programu".
    Kawałek czarno-białego papieru, nie można nazwać programem.
    Jeżeli nie ma różnicy w cenie to dlaczego nie może być kolorowy?Rozumiem,że program na takie zawody to swego rodzaju bilet.Tylko dlaczego trzeba taka chałe odwalać?

    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    chodzi tu np. o zawody mlodzikow. wybacz zebym placil 5zl. za kartke A4 bo takowa dostalem jako program zawodow na turnieju mlodzikow. to jes osmieszanie samego siebie przez klub, bo takie cos to moge zrobic sobie w domu.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    bardziej bym zrozumial czarnobialy bilet odpiepszony parokrotnie na ksero. to jestem w stanie zrozumiec. ale program jak pisalem wczesniej moge sobie zrobic na kompie.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem,że program na takie zawody to swego rodzaju bilet.Tylko dlaczego trzeba taka chałe odwalać?
    No to sami prosicie swój zarząd, by wprowadził bilety na treningi za 5 zyla (które trzeba wydrukować i za nie zapłacić czyli ponieść koszty) oraz programy za ileś tam zyla (za które też trzeba zapłacić by je wyprodukować - a nigdy nie wiadomo ile sie z tego sprzeda i ile zostanie).

    Czyli domagacie się, by klub poniósł dodatkowe koszty. A na trening z Gdańskiem program/bilet był całkiem przyzwoity jak dla mnie. W końcu dostałem go za darmo, wiec tym bardziej ok.

    A w kwestii zrobienia sobie w domu programu - to zrób, przyjdź na trening czy cos innego, gdzie program uprawnia do wejścia, zapłać 5 PLN, wejdź na teren stadionu i wyrzuć to, co Ci dali. I wyjmij swój, lepszy.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moim zdaniem powinni to rozbić.
    Wejście 4zł i "program" złotówkę.
    Na jedno wychodzi,a wtedy cena do kartki jest odpowiednia.
    Nie musi być wstęp zaraz po 10zł.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinni to rozbić.
    Wejście 4zł i "program" złotówkę.
    I przymus zakupu programu? Czy obniżenie ceny wejścia na trening? Nie możecie przyjąć, że płacicie 5 złotych za wstęp a program dostajecie za darmo??

    Dobra, nie drążę. Zapomniałem, że Poznaniak będzie o 20 groszy dyskutował ...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie jestem z Poznania:P
    Mogę płacić i dwie dychy.
    Po prostu nie lubię bubli ot co.
    Wszystko rozumiem,opłaty itp idt,że to 5zł naprawdę idzie na to.Ale jak coś robić to z klasą,a nie,że mi się kartka w rękach rozpada;).
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    jakbys nie zwrocil uwagi to nik nie pisze ze za drogi wstep. tylko o jakosci programu i cenie jaka powinna byc. ciekaw jestem czy za malucha dalbyc 500zl(obdartego) jakbys za te sama cene mogl dostac malucha w swietnym stanie.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za tym aby Kobiety wchodziły za darmo ^^
    Nie, ale tak na serio to jest dobrze, tak jak jest. Mogłby być tańsze karnety. Ale wkońcu jeżeli mamy kupić bilet za 16 zł to przecież nie jest wydatek. A mecze nie s± co dziennie tylko max. raz w tygodniu. Ja jestem za tym aby wprowadzić cos w stylu rodzinnego biletu. :) A jeżeli chodzi o biedniejsze rodziny..cóż..może jakie¶ za¶wiadczenia i tańsze bilety? Sama nie wiem :(.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro jest tak jak mowisz to faktycznie karnety powinny miec opisane konkretne mecze. a na jakies dodatkowe zawody wstep na za okazaniem karnetu powinien byc za darmo.
    Koniecznie musi się to zmienić. Dziś wchodziło się na stadion. Robili kolejną dziurkę gdzie chcieli lub na kolejnym polu i mozna było podać przez płot karnet i wchodził kolejny klient. Na moim karnecie miałem 12 czy 13 dziur. Karnet musi być na ligę. I na nim jest pole konkretnego meczu- PSŻ-Start itd. Przecież przeciwnicy są znani znacznie przed drukiem karnetów. Na pozostałe imprezy wejście za program (myśle o tych drugorzędnych). Przy innych na specjalne bilety. Te 5 zł to mały wydatek a program to raczej sprawa niezbędna. I co ważne. Jak dla mnie na te turnieje młodzieżowe młodzież powinna mieć wejście za free. To by świetny magnes aby pózniej ta młodzież zawitała na ligę. A to juz by się przekładało na ilość kibiców.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I już z innej troszkę beczki. Każdy z nas ma pomysły na przyszły sezon. Jedne lepsze a drugie troszkę mniej. rozmawiamy o biletach. Ale przecież muszą się zmienić inne sprawy. Choćby musi się wreście wyprostować sektora dla gości (teraz to prawdziwy rozpiz....). Od nowego sezonu takie akcje plakatowe (propagandowe hihihi) jak przed ostatnim meczem muszą mieć zawsze miejsce (ale tych plakatów musi być więcej i znacznie szybciej do zabrania z klubu) . Klub musi wymusić na WTK choćby 15 minutowy program o PSŻ po każdej kolejce. nawiązanie współpracy więcej niż z jedny radiem które jest nakierowane na ludzi w średnim wieku- 88,4). I wiele innych spraw. Ale działać trzeba dziś. I byłoby dobrze,zeby te pomysły pojawiały się na forum a ktoś w klubie to czytał i jeżeli choćby część z tego wejdzie w życie to jesteśmy do przodu. A nie mam wątpliwości ,ze w wielu tych sprawach klub moze liczyć na kibiców. Wszak to oni w duzej mierze przyczynili się do tego ,że na ostatnim meczu jak na mój gust padł rekord frekwencji.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koniecznie musi się to zmienić. Dziś wchodziło się na stadion. Robili kolejną dziurkę gdzie chcieli lub na kolejnym polu i mozna było podać przez płot karnet i wchodził kolejny klient.
    Nawet nie trzeba było podawać przez płot. Mnie ostatnio koleś 'na bramce' spytal ile osób wchodzi na ten karnet.

    Jednak uważam, że po prostu określona ilość wejść na karnet nie jest zła. Kogoś mogło nie być na jakimś meczu ligowym, a na następny już przyjdzie z kumplem i odstąpi mu jedno swoje wejście. To przecież nic złego. Ważne tylko, żeby trzymać się powiedzmy tych 10 wejść. A nie że nikt na to nie zwraca uwagi i potem masz np. 13 dziur ;)

    Jeśli chodzi o zmiany...
    Mniejszy karnet. Pamiętam, że jak zakupiłem ten na sezon 2007 (bodajże w grudniu) to aż mnie zmroziło.
    Bilety - ceny niech zostaną. Jak widać było w tym sezonie ludzie przychodzili. Tak więc obniżać cen nie trzeba. Wprowadzenie biletów rodzinnych (tylko kiedy sprawdzić czy to faktycznie rodzina?) powinno spowodować wzrost liczby kobiet na trybunach :P

    Wejście na trening punktowany za 5 złotych to przecież wcale nie byla taka głupota. Po co drukować bilety i programy? Wejście na program jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie chce 'prowadzić statystyk' to nie musi. Może wtedy potraktować program tylko i wyłącznie jak bilet. Wtedy jakość nie ma znaczenia.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wejście na trening punktowany za 5 złotych to przecież wcale nie byla taka głupota. Po co drukować bilety i programy? Wejście na program jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie chce 'prowadzić statystyk' to nie musi. Może wtedy potraktować program tylko i wyłącznie jak bilet. Wtedy jakość nie ma znaczenia.
    No i o to mi cały czas chodzi. Że nawet trening punktowany kosztuje a dzięki tym 5 PLN razy 800 widzów klub dostaje 4000, które przeznacza na to, co niezbędne do odjechania treningu. Im mniej z tego wyda na programy (które niektórzy chcą mieć takie jak na meczach) tym lepiej dla klubu.
    A na treningi to chyba przychodzą najwierniejsi fani klubu, którzy dla niego zrobią wszystko. A nie psioczą, że program marnej jakości ... Zróbcie sobie sami w domu a 5 złotych potraktujcie jako opłatę za wstęp.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Psioczą i będą:D
    To nie jest żadne psioczenie tylko małe niezadowolenie,do którego mam prawo.
    Nie podoba mi się,piszę o tym.Wszystko.
    Oczywiste jest,że dam każdą sumę na trening,czy jakiekolwiek inne zawody.
    Czasami lubię się czepiać szczegółów ;)
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez byłem świadkiem jak gość w odblaskowej kamizelce zapytał się -ile osób wchodzi na karnet? Zgłupiałem i odpowiedziałem mu ,że sto. Nic nie powiedział. Wiec kto wie czy bym nie wszedł z tą stówką. Kto zatrudnia tych ludzi? A jeszcze wracając do pomysłów. prosi się o współpracę z jakąś korporacją taxi. Jest wybór spory. Oni swoje reklamy i wjazd przy prezentacji na tor. A w zamian. Naklejki reklamowe na autach. Praktycznie w każdym mieście tak jest tylko nie u nas.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bilet rodzinny to dobra sprawa,moim zdaniem super jest to ze dzieci maja gratis,bo przeciez dzieciak naciagnie ojca na taki mecz:) nawet gimnazjalisci mogli by wchodzic za darmo,bo zabrac cala rodzinke gdzie jest dwojka dzieci,to przeciez spory wydatek :(

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nawet gimnazjalisci mogli by wchodzic za darmo,bo zabrac cala rodzinke gdzie jest dwojka dzieci,to przeciez spory wydatek :(
    Problem w tym, że obecnie ogromna ilość gimnazjalistów "olewa" spędzanie czasu z rodziną. Tak więc jeśli będą chcieli to przyjdą z kumplami(choć wątpię) - wtedy wejście za darmo byłoby dla nich nielada gratką.
    Natomiast gdy gimnazjalista szedłby jednak z rodzicami, powinni wchodzić na bilet rodzinny (np. 40zł za rodzinę 4-osobową). To byłoby chyba dosyć mądre rozwiązanie...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kilka spraw:

    Rodzaj karnetu, który stosowany jest w PSŻ-cie jest ciekawy. Możesz go wykorzystać jak chcesz. Możesz 10 osób na raz wprowadzić i masz tańsze bilety, a możesz normalnie mecz po meczu przychodzić. Co do ich dziurkowania, to Damian Gapiński na tym forum już kilka razy prosił, żeby wszelkie nieprawidłowości zgłaszać od razu, najlepiej na meczu. Wtedy można zainterweniować, teraz jest musztarda po obiedzie.

    Ktoś tam wyżej napisał, że zgadza się na podniesienie cen biletów o 2 zł, ale w zamian chce 2 krajowych liderów i jednego zagranicznego. Z zestawienia składu wynika, że mają być to zawodnicy lepsi od Skóry, bo jest on przesunięty pod nr 4. Spójrzmy więc na statystyki I ligi. Jest 11 lepszych od Adama, tylko 3 Polaków (Jabol, Chrzanek i Śledź), bierzemy dwóch, a do tego np. Ferjana albo Hefenrocka. I na to wszystko ma wystarczyć 2 zł więcej z każdego biletu?

    Co do programu na treningi punktowane i zawody młodzieżowe. Tak jest absolutnie wszędzie. Nigdzie żaden klub na takie zawody nie robi kolorowych programów i dodatkowo biletów, bo to po prostu się nie opłaca. Za 5 zł nie kupuje się programu, tylko bilet, który w tym przypadku jest tabela biegów.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Ktoś tam wyżej napisał, że zgadza się na podniesienie cen biletów o 2 zł, ale w zamian chce 2 krajowych liderów i jednego zagranicznego. Z zestawienia składu wynika, że mają być to zawodnicy lepsi od Skóry, bo jest on przesunięty pod nr 4. Spójrzmy więc na statystyki I ligi. Jest 11 lepszych od Adama, tylko 3 Polaków (Jabol, Chrzanek i Śledź), bierzemy dwóch, a do tego np. Ferjana albo Hefenrocka. I na to wszystko ma wystarczyć 2 zł więcej z każdego biletu?
    A dlaczego liczysz tylko pierwszoligowców?? A co Klecha, Okoniewski, Świderski, M.Szczepaniak, Jędrzejak nie mogą byc krajowymi liderami w I lidze??
    No 25 zł za bilet to już są ceny jak z ekstraligi, więc wątpię ,aby to miało zwiększyc liczbę kibiców w nowym sezonie.

    2/3 zł to by było od największego sponsora, czyli kibiców, a przecież znajda się jeszcze inni sponsorzy (ja w to wierzę po takim sezonie :D)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tylko, że napisałeś o pewniakach, a Ci zawodnicy nie gwarantują wyniku (no może poza Jędrzejakiem). Mogą wyskoczyć jak Norbi, ale nie muszą.

    2 zł na bilecie nie przyniosłoby prawdopodobnie klubowi więcej pieniędzy, bo spadłaby frekwencja i te 2 zł by tego nie zrównoważyły. Tak mi się zdaje :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    No sorki, jeśli nie gwarantują 10 pkt. w meczu (w I lidze) to chyba interesuje się żużlem od 2007 roku. Dzięki za sporwadzenie na ziemię. Niech zostanie tak jak jest (skład i ceny biletów).

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ktos napisal o bilecie rodzinnym za 40zl na 4 osoby. To juz widze jakie kombinacje ludzie zaczna odstawiac aby na taki bilet wejsc. Niech zostanie tak jak jest ze dzieci wchodza za darmo. Nie kombinujmy. Mozna by podyskutowac czy nie dac jakiejs osobnej ceny dla kobiet. np za 7zl. Albo zeby kobiety nie placily wcale.

    Pozostaje przy tym aby ceny biletow nie ulegly zmianie bo info. o zuzlu w naszym miescie po ostatnim meczu poszly szerokim echem. Wiec podnosic cen biletow nie ma co bo poczatkujacych kibicow troche przybedzie ,a cena 20zl za normalny bilet moze ich odstraszyc. Zamiast zyskac mozemy stracic.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sorki, jeśli nie gwarantują 10 pkt. w meczu (w I lidze) to chyba interesuje się żużlem od 2007 roku.
    Oj chłopie ... Tomasz Rempała ze swoja średnią ekstraligową z sezonu 2006 też wydawało się, że będzie gwarantował cuda.

    A opieranie budżetu na wpływach z biletów już niejeden klub zawiodło.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ceny biletów są okay i tak powinno zostać.
    Co to za pomysł aby kobiety wchodziły za darmo?
    A może by tak za darmo wchodzili mężczyźni?
    Mieliby więcej kasy na piwo :|
    Po co umniejszać budżet klubu?
    Jest dobrze i niech tak zostanie.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również myślę, że bilety w cenie 12 ulgowy i 18 normalny są ok.Jednak na karnecie powinno pisać konkretny mecz na który się wchodzi.Karnet powinien być na mecze ligowe rundy zasadniczej, 7 meczy i na większe turnieje klasy międzynarodowej lub mistrzostw Polski.W tym roku miałem karnet i myślę, że dziurkowanie to nie najlepszy pomysł.Na 10 imprez karnet w cenie: ulgowy 90zł, a normalny 130zł to sku8siło by sporą grupę kibiców do zakupienia karnetu.ja też już postanowiłem sobie, że na sezon 2008 kupię sobię karnet.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod jednym warunkiem się zgodze żeby bilety kosztowały odpowienio 20 i 15 zł. Tylko w przypadku, gdy ta podwyżka sprawi, że zarząd sprowadzi solidnego obcokrajowca i dwóch krajowych liderów (oraz zatrzyma Piacha). Mam dosyc oglądania Huszczy i Nowaczyka. W tym sezonie cel był jeden utrzymac 1 ligę. Teraz trzeba zrobic kolejny krok do przodu i walczyc nie odrazu o awans, ale o pierwszą czwórkę.

    1. obcokrajowiec
    2. Kościuch
    3. krajowy lider
    4. Skóra
    5. krajowy lider
    6. Piachu
    7. Pytel
    8. Kajzer
    a mi sie wydaje ze kolega jakby chcial od razu wskoczyc do ekstraligi ;) "apetyt rosnie w miare jedzenia..." ... /a tak na marginesie- przeciez krajowy lider to pewniak ktory robi w elicie ok 7 punktow badz w 1 wykreca min 10 a te naziwska ktore wymieniles( pomijajac Okona) nie czynia z nich pewniakow na krajowego lidera..Pozdrawiammm!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze cena powinna zostac niezmieniona-stadion mamy duzy i powinnismy promowac ten sport i isc narazie na ilosc (kibicow) -az sie zapelni stadion, jak sie zapelni wtedy na "jakosc" cene. Dla jednostek ceny sa (prawie) ok. Lecz jak to sie pomnozy razy 2, 3 lub 4 to niejeden odpadnie (chodzi o rodziny). Lub faktycznie zrobic bilety rodzinne. A (ilosc) dostarczy rownie duzo pieniazkow do kasy co wysokie ceny. A i niechcaco sie przy tym wypromuje ten sport.O co nam chyba takze chodzi,a jesli co 10-ty przyprowadzi nowego widza plci meskiej ;-) to mamy w przyblizeniu te 2zl wiecej. Jesli chodzi o E-lige nawet, to iloscia kibicow juz ich prawie dogonilismy, czy sie myle? Brakuje chyba do naszego taboretu pozostalych 2 nog, sponsorow i miasta. Kibice sami no nieutrzymaja klubu (chyba)chodz jak policzylem teoretycznie to... ;), no ale nie znam wydatkow hmm. -P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •