Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Jak zaprezentują sie Polacy w GP

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak zaprezentują sie Polacy w GP

    Jak waszym zdaniem bedą sie prezentować polscy zawodnicy w tegorocznym cyklu GP?.Moim zdaniem Tomek będzie jednak walczył mistrzostwo, Cegła będzie blisko pierwszwej dziesiądki ,a Seba i Gregor chyba ciężko im bedzie awnsowac do turnieju głównego ,ale nie zapominajmy jak pięknie G. Walasek jeź w ubiegłym sezonie , to chyba była największa niespodzianka.No ale zabaczymy jak będzie oby jak najlepiej


    Pozdrówki dal kibiców Włókniarza


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście liderem będzie Tomek Gollob, ale według mnie coś więcej niż trzecie miejsce będzie dla niego ogromnym sukcesem.
    Ułamek raczej będzie potrafił powalczyć, i myślę, że uda mu się nieraz pojechać nie tylko w dwóch biegach.
    Walasek być może będzie zaskakiwał w GP jak w zeszłym sezonie. Tego mu życzę, ale nie spodziewam się, żeby znów zabłysnął.
    Został jeszcze Cegielski. Jeśli w ogóle będzie startował w Grand Prix, i jeśli będzie startował jako Polak, sądzę, że zawalczy o wyższe cele, może nawet pierwsza dziesiątka. Chociaż kto wie, bo brak przygotowań przed sezonem może się mu odbijać czkawką przez cały nadchodzący sezon.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    T.Gollob-myśle że stać go na jedne z medali ale chyba naj to brązowy
    G.Walasek-NIe wiem ale zdaje mi się że nie zachwyci choć chciałbym się mylić
    S.Ułamek- może w tym sezonie zaprezentuje pełnie swoich możliwości wywalczy pierwszą 10(???)
    K.Cegielski-jeśli wystartuje to bardzo na niego licze choć bez przygotowań(w tamtym roku wyjechał do Australi i od początku sezonu świecił formą-Kryterium Asów)
    Życzę im POWODZENIA!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP

    Gollob - maksymalnie trzecie miejsce
    Cegla - jezeli uloza sie wreszcie jego sprawy pierwsza dziesiatka jest w zasięgu
    Ułamek - moze powalczyc o pierwsza dziesiatke , zwlaszcza ze jezdzi w jednym teamie z rickardssonem
    Walasek - miejsce pod koniec drugiej dziesiatki

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rok przełomowy

    Ten rok powinien być dla nas przełomowy.
    Mamy aż czterech zawodników w GP. Tomkowi napewno było ciężko samemu. Teraz będzie miał przy swoim boku Cegielskiego, Ułamka i Walaska. Cudnie.
    Szwedzi sobie pomagają, anglicy też. Teraz i Tomek doczekał się wsparcia. Wydaje mi się, że Polacy będą mocną ekipą.

    Pozdrawiam
    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o szanse w GP to widze to tak:

    Gollob - pudło murowane ( może czas na złoto?)
    Cegla - jak wystartuje ma szanse na miejsce w pierwszej dziesiątce
    Ułamek - realnie-miejsce w drugiej dziesiątce
    Walasek -jak dla mnie wielka niewiadoma

    Pozdrowienia:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ułamek może przbić się do pierwszej 10-tki. Duże znaczenie - pod względem sprzętu - może mieć uczestnictwo w teamie Rickardssona.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK CO ROKU I OD WIELU LAT.TOMEK W WALCZY O PUDŁO A RESZTA W NORMIE CZYLI NORMALNIE.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Według mnie:
    Gollob - podium, Ułamek - będzie jeździł przyzwoicie, ale do 10-tki się nie załapie, Walasek - nie wierzę w niego, Cegielski - jeśli wystartuje, będzie w 10-tce.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Z pewnoscia najlepszy bedzie Tomek Gollob , natomiast wydaje mi sie ze pozostali zaowdnicy wstydu nam nieprzyniosą i w kilku turniejach zobaczymy ich w pólfinałach. Co do szans Tomka na medal to ja niebył bym tego taki pewien , Gollob potrzebuje zdecydowanie lepsze zaplecze techniczne a narazie tym co dysponuje to stac go na góra 5 miejsce , obym sie mylił i Tomaek pokazał naco go stac.
    pozdrawiam fan_falubaz
    Tylko Falubaz!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie dla golloba brazowy medal to mało ale ze złotym będzie ciężko! Najbardziej realny jest srebry medal!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie numer jeden wśród Polaków ponownie Tomasz Gollob i to on jako jedyny z naszych rodaków będzie walczył o tytuł IMŚ (chodzi o złoto:)). Krzystof Cegielski powinien powalczyć o pierwszą dziesiątkę. Grzegorz Walasek też może nas miło zaskoczyć co już udowodnił, może też koło dziesiątki. Sebastian Ułamek życzę mu jak najlepiej, ale wdług mnie coś koło 20 miejsca.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •