Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: 1 liga : STAL GORZÓW - START GNIEZNO(mecz zalegly 12.05)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach

    1 liga : STAL GORZÓW - START GNIEZNO(mecz zalegly 12.05)

    Już w sobotę kolejne emocje czekają nas przy ul.Slaskiej.Do stolicy woj.lubuskiego przybywa ubiegloroczny "czarny koń" , czyli druzyna Startu Gniezno.Wielkopolanie w tym sezonie spisuja sie w tym sezonie bardzo przecietnie gromadzac 5 pkt w 4 meczach(Wygrane mecze u siebie z Wybrzezem i Rybnikiem i remis z Grudziadzem).Prognozujac dotychczasowe wyniki ekipa Startu bedzie koncentrowala sie w walce o 4 miejsce.Nieco wyzsze aspiracje(potwierdzone wynikami w tym sezonie) ma gorzowska Stal , ktora po za wpadka w pierwszym meczu wyjazdowym w Gdansku wygrala 4 mecze(w tym wazne 2 wygrane na wyjeździe:w Rybniku i Poznaniu).Ekipa Stanislawa Chomskiego z meczu na mecz nabiera impetu i na stadionie Edwarda Jancarza bedzie piekielnie ciezko kazdej 1-ligowej ekipie , aby wywieźć stad 3 "oczka".Jednakze warto wybrac się za 4 dni na mecz , gdyz takie nazwiska jak : Stead , Cieslewicz , Laukanen , Jablonski to nie sa "kelnerzy" i jak zwykle na gorzowskim torze zobaczymy kilka ciekawych wyscigow.

    Przewidywany skład Stali :

    1.Ferjan
    2.Kylmaekorpi
    3.Jensen
    4.Paluch
    5.Zetterstroem
    6.Jonasson
    7.Hlib

    Zapraszam wszystkich do dyskusji odnosnie meczu...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wygranej w Poznaniu - byłem, widziałem :-) - trudno nie być optymistą. Myślę, że mecz warto obejrzeć, szczególnie w kontekście zbliżających się arcyważnych spotkań z Ostrowem. Ja szczególnie bacznie będę obserwował Kylmakorpiego, który o ile będzie w formie to powinien wrócić do składu na rundę rewnżową (nie będzie już możliwości wstawienia zz za Ruuda), oraz młodego Jonassona, który z meczu na mecz jeździ coraz lepiej.

    Mam nadzieję, że Start nie przywiezie drugiego garnituru a wystąpi w najsilniejszym składzie.

    Mój typ: 55:37

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2006
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o ktorej macie mecz w sobote? i jakie ceny bilecikow?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2005
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    o ktorej macie mecz w sobote? i jakie ceny bilecikow?
    godz. 16.00

    normalny - 20 pln
    ulgowy - 12 pln


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2007
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sobotnie popołudnie wszystkim spragnionym dużych emocji i porywających mijanek na torze zapraszamy na gorzowski stadion. Przed Grand Prix warto zobaczyć interesujące widowisko czyli zaległy mecz z 3 kolejki.
    Skład Gniezn TEORETYCZNIE gwarantuje wynik około 40 punktów. Bądź co bądź takie nazwiska jak Cieślewicz, Rempała, Jabłoński, Stead, Laukkanen czy Staszek Burza powinny dostarczyć co najmniej w kilku biegach sporo emocji.
    Przeglądając wyniki drużyny i zdobycze punktowe w dotychczasowych meczach, wygląda to zupełnie przyzwoicie. Do tej pory Gniezno poza laniem w Ostrowie 61:32, wygrywa z Gdańskiem 47:43, remisuje z Grudziądzem i wygrywa z Rybnikiem 48:42. to zupełnie niezły bilans. Więc myślę że zobaczymy niezłe widowisko.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej obstawiam pewne zwycięzstwo gospodarzy. Nie ma za bardzo kim po straszyc po drugiej stronie. Jakies 55:35.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dobry wystep Fina raczej bym nie liczyl.W obecnej formie jest slabszy niz Jansson i Klingberg.Ale oczywiscie powinien dostac szanse zeby sie rozkrecil.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystąpimy praktycznie w najsilniejszym składzie bez Adriana Gomólskiego trener mówi że jedziemy po punkty tanio skóry nie sprzedamy 44:46

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Gnieźnianie awizują następujący skład:

    1. Dawid Cieślewicz
    2. David Howe
    3. Simon Stead
    4. Tomasz Rempała
    5. Kaj Laukkanen
    6. Bartosz Borzykowski

    Ja widać w odstawkę poszedł Burza, ale być może wskoczy w miejsce Davida. Z tego co wiadomo, Krzystyniak kilka razy usiłował skontaktować się z Brytyjczykiem, ale ten coś tam nagadał, że czego ode mnie chcecie, nie bedę u was trenował, dajcie mi już spokój. Na ile procent Howe w Gorzowie się pojawi? Niewiadomo, a i jego forma zdaje się nie być najwyższa...
    Pod nr 7 będzie raczej Poudżuks.

    9. Ferjan
    10. Kylmaekorpi
    11. Jensen
    12. Paluch
    13. Zetterstroem
    14. Jonasson
    15. Hlib

    W Gorzowie chyba tylko jedna zagadka. Czy pojedzie Fin?

    Na dzisiaj, to wszyscy zawodnicy Stali są w stanie zrobić po dwie cyfry, oprucz szwedzkiego juniora, który raczej nie pojedzie w czterech startach.

    Lublin zrobił 36 punktów.
    Grudziądz zrobił 37 punktów.
    To Gniezno powinno zmieścić się w przedziale 35-38.

    Ps. Czysta matma ;)


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam !!
    Mam nadzieje ze mecz sie odbedzie bo pogoda taka sobie w Gnieznie cały tydzien pada.
    Co do meczu, to wydaje mi sie ze Gorzów nie zrobi juz takiego błedu jak w zeszłym sezonie gdy zlekcewazył nas w play-offach. Chociaz nasi tez juz maja nauczke na przyszłosc po meczu z Grudziadzem by nikogo nie lekcewazyc.

    Mam nadzieje ze amator Howe nie pojedzie w tym meczu i w jego miejsce wskoczy Staszek Burza.

    Szkoda ze nie pojedzie Adrian, bo była by rywalizacja najlepszych par młodziezowych w I lidze, a tak Puodzuks raczej stoji na przegranej pozycji.

    Obstawiam wynik 50-40

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    W Gorzowie pada dzień w dzień od poniedziałku. Dzisiaj było z rana dość ładnie ale znowu pada. Jestem dość pesymistycznie nastawiony jeśli chodzi o to czy mecz się odbędzie. Dobrze, że jest ciepło i wietrznie do tego bo w chwilę wszystko schnie. Jednak tor przez cały tydzień musiał przyjąć masę wody...

    Nie wierzę w to żeby mecz się odbył, obym się mylił ;]

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No teraz zrobiło się bardzo ładnie :) ¦wieci słonce, troche chmurek ale ogólnie jest ciepło - je¶li już nic nie spadnie to jutro jedziemy. Na szczę¶cie jest wiatr dlatego chodniki szybko schn± więc z torem może być podobnie ;)

    PS. Mieszkam na drugiej stronie miasta, pod stadionem może być inaczej...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W±tpię, by jutro na ¦l±skiej zawarczały motocykle. Pogoda daje nam wszystkim nie¼le popalić. Wichura w Gorzowie taka, że mogłaby spowodować, iż po raz pierwszy żużlowcy poruszaliby się w przeciwnym kierunku - przynajmniej na jednej prostej :)
    A na jutro niestety zapowiadaj± dalsze opady deszczu :(

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli jutro juz nie bedzie padac to mecz sie odbedzie :) ale cos tutaj:

    http://meteo.icm.edu.pl/java2/mgram.php?x=11&y=14&pol_x=70&lang=0&ver=&ikonka=1

    Te slupki opadow, mowia ze ma padac jutro bardziej niz dzis.. oby sie mylili :)

    Teraz jest pochmurnie, duzy wiatr.. ale nie pada.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to przyjazd do Gorzowa na ten mecz można sobie odpuścić. Cały czas leje, są już spore kałuże - nawet jeśli przestanie to tor jest już zapewne tak rozmoczony, że mecz napewno się nie odbędzie... :(

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    W sumie to po mojej myśli bo nie mogę być jutro na meczu a na kolejnym terminie z pewnością się pojawię ;D

    Odwołać mecz może tylko sędzia zawodów? Nie ma możliwości żeby kluby się porozumiały? Z jednej strony szkoda żeby się drużyna gości fatygowała a z drugiej prowadziłoby to do manipulacji ;>

  17. Powrót do góry    #17
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    Mimo całej wiary w Start jutro absolutnie Gorzów jest poza zasiegiem. Kto może zapunktować dwucyfrowo w Starcie, jedynie Stead. Laukkanen i Cieślewicz dorzucą po 6-7 pkt reszta się nie liczy. Oj ciężko będzie wyjść z 35 punktów.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne info pogodowe :) Obecnie w Gorzowie nie pada, jest mokro ale najważniejsze, że nie pada. Je¶li nie sprawdz± się prognozy onetu to jutro jedziemy zgodnie z planem :)

    STAL-START 58:32 - przykro mi...

  19. Powrót do góry    #19
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    Bartek, miło że jest tobie przykro, ale takie są po prostu realia. Gdybyśmy jeszcze przywieźli do Gorzowa Howe'a i Gomólskiego oraz mieli sprzęt porządny ( to co posiadamy obecnie to kiepścizna) powalczylibyśmy o wygraną, a tak to porażka i to wysoka murowana.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegrać to raczej nie przegramy ale fajnie będzie zobaczyć Podżuksa i Steada, je¼dzili wkońcu w GP :) (z dzikimi kartami ale je¼dzili).

    Oby tylko nie padało i jutro komplet na ¦l±skiej! HEJ STAL!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i na godzine 11.15 jest już całkiem dobrze. Wszystko wyschło, nie pada i raczej narazie padać nie będzie. Więc śmiało można jechać do Gorzowa :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Dnia dzsiejszgo na stadionie im. Edwarda Jancarza zaplanowano zaległy mecz 1 ligi żużlowej pomiędzy Stalą Gorzów, a Startem Gniezno. Wielu kibiców ma wątpliwości co do rozegrania tego meczu ze względu na kilkudniowe opady deszczu, jakie występują w Gorzowie.

    Jak się oficjalnie dowiedzieliśmy na chwilę obecną tor jest bardzo dobrze przygotowany i znakomicie nadający się do jazdy. Trening zaplanowany na godzinę 11:00 właśnie się odbywa. Do treningu przystąpili m.in Piotr Paluch, Magnus Zettestroem, Paweł Hlib, Joonas Kylmakorpi oraz Adrian Szewczykowski. Zawodnicy w znakomitym czasie "poruszają się" na torze i jeśli dane nam będzie obejrzeć zaległy mecz- możemy ujrzeć dawno upragniony nowy rekord toru!


    za StalGorzow.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się oficjalnie dowiedzieliśmy na chwilę obecną tor jest bardzo dobrze przygotowany i znakomicie nadający się do jazdy.
    to w takim razie czemu jeszcze nie jadą? panie Chomski? co jest?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    14-4 po trzech biegach chyba bedzie pogrom.Korki zaczyna punktowac...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk wła¶nie leci na TVP3 Lubuska.
    Ogólnie extra, cieszy dobra postawa Korkiego który zdobył 7 punktów plus 4 bonusy. Paluch znowu waleczny i co najważniejsze skuteczny, pozostali również wspaniale. No to teraz czekamy na Ostrów i super widowisko !!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Jak się oficjalnie dowiedzieliśmy na chwilę obecną tor jest bardzo dobrze przygotowany i znakomicie nadający się do jazdy.
    to w takim razie czemu jeszcze nie jadą? panie Chomski? co jest?
    Tak tak napisz jeszcze, że Chomski ZNÓW kombinował z torem.
    Radze się nie wypowiadać jeśli się nie było. Gdzieś do 15:45 siąpił deszcz a później czyniono starania aby doprowadzić tor do używalności


    Teraz o meczu
    Gniezno przyjechało i wyjechało. Tyle.
    Za tydzień myślę, że podobnie będzie z Ostrowem;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za tydzień myślę, że podobnie będzie z Ostrowem;)[/quote]

    cos chyba przesadziłes, porównujesz Gniezno do Ostrowa

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Za tydzień myślę, że podobnie będzie z Ostrowem;)
    cos chyba przesadziłes, porównujesz Gniezno do Ostrowa[/quote]
    Może ciut ciut tylko ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    Gorzowianie z Ostrowem wygracie i to spokojnie 55-37, zresztą jeżeli gdzieś przegracie to jeszcze jedynie w Ostrowie. Macie idealny skład na zaplecze Grand Prix- Zorro, Jensen, Ferjan I Kylmakorpi wsparci Paluchem są w stanie wygrać każdy mecz. Do tego Hlib. No cóż trzeba przyjąc tą dzisiejsżą porażkę z godnością. Nie mamy składu na pierwsżą szóstkę I ligi.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie, nie będzie tak ¼le :) Z wej¶ciem w czwórki nie będzie łatwo ale w szóstce będziecie na 100%. Podoba mi się jazda Puodżuksa już przed sezonem chciałbym żeby je¼dził w Gorzowie, oj będzie z niego żużlowiec 1 klasa. Spodziewałem się wysokiej wygranej ale nie my¶lałem, że aż tak nasi rozgromi± Start :) Nie ukrywam, że jak najbardziej mi to odpowiada :) My¶lę, że ostatnimi meczami udowodnili¶my, że jeste¶my GŁÓWNYMI kandydatami do e-ligi, teraz trzeba wygrać u siebie z Ostrowem i będzie super :D

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Stali. Widac ze jestescie na fali i rozjerzdzacie wszytkich ktorzy stana wam na torze. To w przyszla niedziele czeka nas ciekawy pojedynek Start kontra PSZ. Oba te kluby przegraly z wami wysoko wiec po tym meczu bedziemy wiedziec kto najprwdopodobniej spadnie z ligi.

    Gratulacje z Poznania.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tomasz Rempała szaleje. W I lidze ciężko będzie mu zbliżyć się do osiągnięć z ekstraligi sprzed roku :-)

    Sprzęt? Pod koniec lat 90-tych był obiecującym juniorem. w 99 roku Stal Rzeszów została zdegradowana i Rempała miał być jednym z tych, którzy poprowadzą Rzeszów do eligi za rok. I... Rozmienił się na drobne. Sezon 2000, 2001 to cholerna przeciętność, 2002 trochę lepiej, 2003 (w Tarnowie) znowu bylejak, 2004 mała metamorfoza w Rzeszowie, 2005 nieco gorzej, 2006 znów w elidze niby nic rewelacyjnego, ale jak na jego osiągnięcia pierwszoligowe zaskoczenie in plus. Ponownie przeprowadzka do I ligi i coś jak 1999 --> 2000. Rozmienia się na drobne. Oby nie poszedł śladem lat poprzednich, bo popadnie w szarzyznę. 5, 6 pkt w meczu to nie jest szczyt jego możliwości, a już na pewno nie w I lidze.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... co Wy z tą pierwszą szóstką, w I-lidze play-offy
    jedzie pierwsza czwórka o awans a dolna czwórka o spadek (5-8,6-7, pokonani o 7/8), jeżeli ptrzebny trzeci mecz to u drużyny wyżej sklasyfikowanej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •