Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 269

Wątek: VI kolejka Ekstraligi : Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz. Derby Pomorza i Kujaw.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    VI kolejka Ekstraligi : Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz. Derby Pomorza i Kujaw.

    Prosze Państwa !!!

    Wielkie derby już 6 maja czyli za nie cały tydzień !!!
    Niewątpliwym faworytem tego spotkania będą Torunianie którzy po sprawieniu niespodzianki w Częstochowie wracają do wysokiej formy. Bydgoszczanie sprawili równiez niespodziankę ale wprost przeciwną do Torunian przegrywając na własnym torze z leszczyńską Unią, jednak bedą mieli oni jeszcze okazje do rehabilitacji przed spotkaniem z Aniołami. 4 dni przed meczem planowana jest V kolejka ligi która obejdzie sie bez Torunian którzy przełożyli spotkanie z Rzeszowem na 13 maja.

    Oj bedzie sie działo... :]


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to zmniejsz zdjęcie,a po drugie to najpierw jest kolejka 3 maja.
    Chyba się wyrwałeś przed szereg...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Derby Pomorza? Bez Kujaw?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to zmniejsz zdjęcie,a po drugie to najpierw jest kolejka 3 maja.
    Chyba się wyrwałeś przed szereg...
    Valo zastanów się jak możemy pisać o kolejce 3 maja skoro jest przełożona na 13 ?
    Więc najbliższy mecz to derby.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mysle,ze w zwiazku z przelozeniem meczu 4 kolejki Apator - Stal Rz watek derbowy mozna juz spokojnie otworzyc.Mecz zapowiada sie interesujaco.Sam jestem ciekaw czy Anioly podtrzymaja forme z Czestochowy.Jesli tak ,to Polonia nie bedzie miala zbyt duzo do powiedzenia na Broniewskiego.Derby to jednak zawsze Derby i o niespodzianki trudno nie jest.Bydgoszczanie udowodnili juz niejednej druzynie,ze skazywac ich na porazke przed meczem to duzy blad.Zwyciestwo w Zielonej Gorze i przyzwoity wynik w meczu z Unia T pokazuje,ze BTZ nie jest wcale druzyna wlasnego toru.Spodziewam sie jednak dosc przekonywujacego zwyciestwa gospodarzy,ale po ladnej i zacietej walce.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typuje wynik 50-40 dla Torunia lub więcej.Mam pytanie czy w tym meczu pojedzie Andreas Jonsson jak nie to porażka Bydgoszczy jeszcze większa jak będzie to zrobi trochę mniej niż zwykle przez kontuzje.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Wspomnicie moje słowa. To będzie na zasadzie roku 2002. TORUŃSKI WALEC POWRÓCIŁ. Nie zmienia to faktu, że mecz jak zawsze będzie ciekawy. Polonia zdobędzie wg mnie ok 38pkt, nie wyjdzie z 30-stki. Każdy inny wynik na korzyść poloni uznam za niespodziankę.
    Dodatkowo chyba mamy już za sobą hurra optymizm w sprawie bydgoszczan. Balon pękł, przegrana u siebie obniżyła z całą pewnością morale drużyny. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki młodzieżowców.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tacy torunianie byli pewni, a bez Kościechy to może być zupełnie inny mecz...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Te Fraction nie widzisz ze piszesz niezrozumiale ?? Nie pisz polskich liter bo kompa badz klawe masz do dupu

    Kostek trzymaj sie :(

    Tylko Apator !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Derby schodzą na psy.
    Już nawet napinki na forum nie ma ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na forum napinki nie ma i całe szczęście ale za to pewnie na stadionie będzie tej "napinki" aż za dużo. Zamiast sie skupiać na dopingu dla swojej druzny będą wzajemne wyzwiska!!! choć bardzo chcialbym , zebysmy skupili sie wszyscy na dopingu dla naszej POLONII...-to zdaje sobie sprawe ,ze jest to niemozliwe niestety.

    Zuzel to taki pokręcony sport, gdzie jedna chwila , jeden bieg i całe typowania przed meczem biorą w łeb. Nie wiadomo jakie będą składy, kontuzje u nas , kontuzje w Apatorze ( mam nadzieje ,ze Robert pojedzie! ). Kazdy wynik mozliwy , wierze w zwyciestwo Polonii!:D

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ARJ

    Polonia zdobędzie wg mnie ok 38pkt, nie wyjdzie z 30-stki.
    Nie rozumiem

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Fraction

    Tacy torunianie byli pewni, a bez Kościechy to może być zupełnie inny mecz...
    To zaloz sobie sytuacje taka, ze na 5 dni przed meczem z Toruniem w Bydgoszczy odpada Wam bedacy w bardzo dobrej, rosnacej dyspozycji kontuzjowany Buczkowski (przyklad zachowujacy proporcje w potencjalach i wplywach zawodnikow na wynik druzyny). Czy nadal jestes spokojny o wygrana twojej druzyny? Napisales puste zdanie, zupelnie nie oddajace rzeczywistosci, a na dodatek pachnace satysfakcja z nieszczescia rywala.

    Jezeli do momentu kontuzji Kostka, ktora niestety najprawdopodobniej wykluczy go z jazdy na jakis czas wyrazales zdziwienie faktem stawiania Apatora na pozycji faworyta Derbow to brak Ci chyba racjonalnego ogladu na pewne sprawy. Oczywiscie, faworyt faworytem, a mecz moglby sie potoczyc roznie (chocby jak w ub. roku), ale w typowaniu przedmeczowym chyba trudno dziwic sie, ze gospodarz, lider tabeli, druzyna kilka dni po efektownym zwyciestwie na wyjezdzie widziany jest raczej jako kandydat do zwyciestwa w pojedynku z personalnie przecietna ekipa.

    Zakladajac, ze Kostek nie pojedzie to i tak dla mnie faworytem pozostaje Apator.

    Robert, trzymaj sie !

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie ja napisałem, że cieszę się z kontuzji Kostka? Po prostu jedynie z czego wypada mi się cieszyć, to że derby będa wyrównane, bo nie zapominaj, że u nas w niepełni sił będą AJ i Okoniewski i siły będą wyrównane.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    co to za derby bez tyfusow w Polonii? Zeby chociaz jakies pol Golloba bylo, a tam nic, posucha ;/ Zaciag z calego swiata.

    Zamiast strzepic jezyk o meczu proponuje po raz kolejny poprosic klub o dirt pod kola. Wtedy na pewno wygramy z "urodzonymi na stole" (to w ramach napinki) ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Derby schodzą na psy.
    Już nawet napinki na forum nie ma ;)
    Dokładnie... po poprzednim sezonie Bydgoszczanie wspierali Toruńczyków (moralnie) na forum gdy oni byli w trudnej sytuacji (groziła likwidacja), z drugiej strony kiedy Falubazy napinały się przed sezonem na Polonię, Apatorowcy studzili ich zapędy.
    Co za czasy? Nie tego mnie ojciec uczył.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Od jutra brona na tor i orac orac i jeszcze raz orac !! Kopa ma byc po pachy :D Taka jak w sezonie 2005

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Po co się napinać? :P
    Był tu rok temu takie go¶ciu o nicku : joaquin ;]
    Przed derbami s±dził, że Polonia nie wyjdzie z 35pkt, a potem będzie jechała w barażach a oczywi¶cie Apator w play off ;]
    Lepiej się tak nie napinać, bynajmniej ja wolę żeby nie wyj¶ć na takiego idiotę jak ten jegomo¶ć :D

    Wiadomo co sie Ko¶ciesze dokładnie stało ?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Po co się napinać? :P
    Był tu rok temu takie go¶ciu o nicku : joaquin ;]
    Przed derbami s±dził, że Polonia nie wyjdzie z 35pkt, a potem będzie jechała w barażach a oczywi¶cie Apator w play off ;]
    Lepiej się tak nie napinać, bynajmniej ja wolę żeby nie wyj¶ć na takiego idiotę jak ten jegomo¶ć :D

    Wiadomo co sie Ko¶ciesze dokładnie stało ?
    Jeśli nie chcesz wyjść na idiotę to otworz sobie słownik Języka Polskiego i sprawdź znaczenie słowa "bynajmniej" :P

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2005
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Robercik trochę nam skomplikował sprawę tym wypadkiem, na szczęście że mamy dwa mecze u siebie a to jest atut. Troche się wyrówna mecz derbowy, chyba że Ales już jst zdolny. Ciekawe też czy będzie Jonsson. Ach gdyby nie te kontuzje to byłoby ciekawiej. Jednak liczę na pewne zwycięstwo.
    Do zobaczyska...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    brindel

    (Już się zaczyna :) )
    Pisząc to, pewnie do dzisiejszego dnia turlasz się z tego powodu na podłodze... Ja nie wychodzę na idiotę. Chyba, że uważasz, iż wiara w swoją drużynę jest idiotyzmem, to mogę stwierdzic: Tak, jestem Idiotą :P Nie jest prawdą, że pisałem coś kiedyś o 35 punktach, więc nie przekręcaj i wypoleruj podłogę Sidoluxem - będziesz miał lepszy poślizg, Przekręcie.


    Co do tego meczu, trudno będzie bez Roberta:( Przede wszystkim powinny byc wyciągnięte wnioski z ubiegłorocznej wpadki. Nie może byc lekceważenia rywala, nie można robic toru pod gości...


    A właśnie, jak z Alesem? Wiadomo, że pojedzie?


  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Derby to derby a i to co co sie dzieje z wynikami w tym sezonie skłania mnie do tego ze nie chce obstawiac wyniku.Juz dawno nie padały tak zaskakujace wyniki spotkan wiec w Toruniu może byc różnie ;).Faworyt jest jeden Apator licze tylko na to że skóry tanio nie sprzedamy.I oby zakończyło się na emocjach sportowych i po meczu nie trzeba było pisac że bydło z Bydgoszczy czy bydło z Torunia zrobiło dym.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    DERBY :) Widze ze kibice z Bydgoszczy nie interesuja sie najblizsza kolejka. Juz oczekuja na DERBY. Wiadomo ze faworytem jest Torun, jednak mysle ze Bydgoszcz powinna powalczyc o dobry wynik. Mam nadzieje, ze tak jak w innych meczach uzbieramy minimum 40 pkt. Oby do tego dostosowali sie kibice na stadionie. Niestety ja nie bede mogl byc w Toruniu (powrot do Polski mam zaplanowany 12). Jednak bede nasluchiwal wiadomosci z Krzyzakowa. :) Szkoda Kosciechy, bylby wiekszy smaczek spotkania.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    380
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli jonsson bedzie mial tak tragiczne starty jak dotychczas to Bydgoszczy delikatnie mowiac nie widze na Torunskim owalu.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Obstawiam na 51-39 dla Apatora :P

    Wobec braku Kościechy i niepewnej formy Alesa postawił bym na Robin Tornqvista.


  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Moim zdaniem sklad na derby powinien wygladac tak:
    9. Jagus
    10. Stachowiak/Tornquist (i jezeli sie wykuruje to Dryml)
    11. Sullivan
    12. Miedzinski
    13. Zagar
    14. Marcinkowski
    15. Zabik

    ale to tak na dzis... przeciez sklad sie
    uklada pod to co przysle druzyna gosci...
    ktorego jeszcze nie ma.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam na 51-39 dla Apatora :P

    Wobec braku Kościechy i niepewnej formy Alesa postawił bym na Robin Tornqvista.
    hmmm... Robin może miec spore prolemy z Bydgoszczninami, więc mojim zdaniem trzeba zrobic wszytko żeby pojechał A.Dryml który w sparingach prezentopwał sie całkiem okazale i widać ze jest dobrze dopasowany do naszego toru i lubi na nim jeździc...
    Nie patrzył bym na wyniki w Anglli gdyż tam sie inaczej jezdzi :). Drugą sprawą jest czy Ales juz sie czuje w pelni sił po kontuzji, ale można zaryzykować :)

    Apator Toruń :

    1.W.Jaguś
    2.M.Zagar
    3.R.Sullivan
    4.A.Miedziński
    5.A.Dryml
    6.A.Marcinkowski
    7.K.Ząbik


    Apator 53:39 Polonia

    Bez sensu jst zmienianie par dlatego ze Kostek złapał konbtuzje, niech chłopaki sie uczą jeździc ze sobą :).
    I jestem spokojny ze nasz Czech da Rade :)
    Bój sie Polonio Bój...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Szkoda Roberta.Widac bylo po meczu w Czestochowie,ze chlopak zyje dla Aniolow i wraca do dyspozycji ze sparingow.Polonisci latwo skory nie sprzedadza,ale nie dopuszczam mysli o porazce.Zabik,Sully,Jagi,Zagar i Miedziak powinni wystarczyc.Nie lekcewaze bydgoskich zawodnikow,bo udowodnili juz ,ze jechac potrafia,ale raczej pary zabraknie na pokonanie Apatora.Ameryki nie odkryje,ze najbardziej trzeba sie obawiac Jonssona i Buczka.I jeden i drugi na torunskim torze jechac potrafia.
    Szczepaniak oprocz meczu w Zoelonej nie pokazuje nic szczegolnego,podobnie Staszewski,ktory od poczatku kaleczy.Nic nie wskazuje na to ,aby wlasnie w Toruniu mieli sie przelamac.
    Przychylam sie do opinii poprzednikow i chetnie widzialbym w Toruniu kope.Moze nie po kolana,ale porzadnie pod kolo powinno byc.Bydgoszcz jeszcze w tym roku na takiej nawierzchni nie jechala,wiec to moze byc nasz atut.
    Jesli Ales bedzie gotowy do jazdy,to koniecznie trzeba go na ten mecz sciagnac.Nawet jak kiepsko zapunktuje,to bedzie mial okazje do powaznego sprawdzianu po kontuzji.Wiadomo ,ze powracajacemu zawodnikowi potrzeba jak najwiecej startow i musimy mu to umozliwic bez wzgledu na jego dyspozycje.Ta moze wzrosnac jedynie dzieki regularnym startom.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ales jest po kontuzji więc forma bardzo niepewna, ale co tam obojętnie czy to Robin czy Ales niech zdobędzie 6 pkt i będzie super :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam sie nie martwie :P I tak wygramy bo innego scenariusza nie widze tego meczu :P...
    Nie wierze zeby Sulli Jaga czy Zabik zawiedli w takim meczu....
    Bedzie dobrze :) Gryfy polegną :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Widze, że co niektórzy widzieliby w składzie Tornquista. Boże broń!!!

    Zakontraktowanie Szweda uznaję tylko jako "koło zapasowe" w razie kontuzji juniora.Niech pojeżdzi Alan 5 biegów i Stachowiak 1 bieg.

    Chyba że Dryml ozdrowieje, to oczywiście Ales!

    Wynik? - napewno powyżej 50-tki. (choc niespodzianki zawsze wliczone w ryzyko)


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Być może Aleš będzie gotowy na mecz z....Rzeszowem.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    03-08-2005
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno Ales ma byc juz gotowy na ten mecz...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    ARJ
    TORUŃSKI WALEC POWRÓCIŁ
    Tak,tak.Widzieliśmy to wszyscy na ekranach tv,w relacji Wrocka.;)
    50:40,albo wyżej.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adrenalina nie jedzie do Wroclawia info ze strony Andreasa

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Będę śmigał na derby z Bydzi sam osobówką, jak ktoś ma chęć mogę zabrać (gg 4362286). Wracam zaraz po derbach. Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2003
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podają sportowefakty :
    ..."Andreas Jonsson nie pomoże Poloni w dzisiejszym meczu we Wrocławiu"..

    więcej info :

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =191075

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No kibice ładnie się postaraliśmy!!!
    tutaj
    Oby tak w niedziele ;)
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Chcialoby sie rzec, ze to pierwszy i ostatni 'bieg' w derbach, ktory bydgoszczanie rozstrzygneli na swoja korzysc ;) To rowniez w ramach napinki, ktorej niektorym tutaj brakuje :)

    pzdr

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    No kibice ładnie się postaraliśmy!!!
    tutaj
    Oby tak w niedziele ;)
    Pozdrawiam
    No to póki możemy zawołajmy: "Gdzie jest Toruń..."

    Trochę napinki musi być;)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No kibice ładnie się postaraliśmy!!!
    tutaj
    Oby tak w niedziele ;)
    Pozdrawiam
    Może tutaj wygraliście... ALe W niedziele BATY !!!
    Wtedy sobie pokrzyczymy : Gdzie jest Bydgoszcz ??:P

    ULTRAS APATOR !!!!!!!!!!!!!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator 746 dni od zwycięstwa na Polonią


    Tu także widać różnicę...

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Apator 746 dni od zwycięstwa na Polonią


    Tu także widać różnicę...
    Roznice klas to dopiero widac tu...
    Polonia Bydgoszcz 7-krotny DRUZYNOWY MISTRZ POLSKI
    86 medali mistrzostw POLSKI
    Apator Torun 3-krotny DRUZYNOWY MISTRZ POLSKI
    67 medali mistrzowst POLSKI

    Gdzie jest Torun....gdzie jest....?
    Apator wib***** :D:D:D

    Troche napinki przed derbami musi byc... W KONCU TO DERBY ! ! !

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilans Derbów Pomorza i Kujaw (72 spotkań):

    • 40 ZWYCIĘSTW KS APATORA Toruń
    • 1 remis
    • 31 zwycięstw Polonii Bydgoszcz

    Czy macie jeszcze coś do powiedzenia Tyfusy :) ?

    UWAGA !!! APATOR WRACA NA SZCZYTY ELITY :D !!!

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    dajcie se wszyscy siana :P

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •