Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 192

Wątek: 2 kolejka ekstraligi: Unia Leszno - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2 kolejka ekstraligi: Unia Leszno - Unia Tarnów

    Przed chwilą skończyła się 1 kolejka e-ligi ale juz niedługo karuzela rusza dalej:) Tym razem spotkanie 2 Unii , 2 bardzo mocnych Unii. Spotkanie powinno być emocjonujące i ciekawe. Ja typuje końcową glorie Unii L ponieważ znają własny tor mają kapitalnego lidera itd;)
    Wynik : 49-41


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Mecz dla Jaskółek będzie z pewno¶ci± bardzo ciężki, ale mam nadzieję, że jako¶ nasi się pokaż± ;)
    PO dzisiejszym meczu musi byc korekta: Marcin ---> Jacek R., inaczej tego nie widzę ;)
    Po pierwsze Marcin jest po prostu słaby, po drugie kto jak nie Jaca na torze w Lesznie :)
    Może jakim¶ cudem przywiezie tych kilka pkt ;)
    Tylko teraz z kim w parze?
    Stawianie Tomka Golloba z którymkolwiek z braci R. może być ryzykowne co pokazał choćby dzisiejszy mecz :/. A juz para T. Gollob - J. Rempała - to brzmi nieprawdopodobnie :P.
    Więc może takie przetasowanie?
    1. R. Holta
    2. J. Rempała
    3. J. Kołodziej
    4. P. Ljung
    5. T. Gollob
    6. K. Zieliński
    7. D. Iwanow

    Jakkolwiek skład nie byłby ustawiony liczę przede wszystkim na walkę Jaskółek o każdy punkt, która pozwoliłaby w Tarnowie zgarn±ć bonusa ;)

    Mój typ na dzi¶ 49:41 dla gospodarzy...
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to już nie ma co liczyć na jakąkolwiek konfigurację Golloba z Rempałami. Poza tym spójrzcie na reakcje Tomka po biegach z Ljungiem. Chciał niemal zsiadać z motocykla i nieść go na rękach. Ja bym tu upatrywał pary, ew. Ljunga zostawić z Koldim, dopóki ten nie oprzytomnieje.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym to ustawiał tak jak Jaskolka. Co do Ljunga to mam nadzieję że pojedzie równie dobrze jak w Tarnowie, ale tak na prawdę w tym meczu przekonamy się czy jego cudowny występ to efekt świetnego spasowania się z torem a Tarnowie, czy na prawdę ma taki świetny sprzęt na ligę polską. W każdym razie trzymam za niego kciuki, bo bardzo imponuje dotychczasową postawą. Mam nadzieję że dołączy do niego Koldi. O wygraną będzie niezwykle ciężko, ale co to za kibic który nie wierzy we własną drużynę... jednak przegraną w granicach 50:40 też przyjmę, bo wtedy mamy realną szansę na bonusa. Tak więc do boju jaskółeczki :D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    kluczowe bedzie ktory klub bedzie mial lepiej punktujace parasolki w posataci juniorow ;p

    tarnowianie glowa do gory u nas jedzie robert "audi" miskowiak ;p

    mimo wszystko typuje minimalna wygrana unii... oczywiscie tej jedynej ;p


  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciezki wyjazd czeka jaskoleczki..ale wszytsko jest do zrobienia:P
    Jak wsio wypali to jestem dobrej mysli
    Ale Byki maja niezla sile razenia..oj bedzie ciezko.
    W meczu z Wroclawiem..widac bylo u niektorych przmeczeczenie, bezradnosc
    Choc Marcin sie pewnie staral jak mogl ale korekta w skladzie musi byc..
    Holta, Peter, Tomek jak pojada tak jak u siebie (tego sobie bardzo zycze)..do nich doskoczy..Janek i Jacek R:P i naprawde moga byc emocje az do ostatniego biegu co do juniorow to bedzie im tam ciezko moze nie nawojuja ale napewno sporbuja komus pkty urwac.

    Kto tylko moze to niech idzie na ten meczyk a nie pozaluje:D

    Peace!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Teraz to już nie ma co liczyć na jakąkolwiek konfigurację Golloba z Rempałami. Poza tym spójrzcie na reakcje Tomka po biegach z Ljungiem. Chciał niemal zsiadać z motocykla i nieść go na rękach.
    Ja odniosłem wrażenie, że chciał mu jeszcze raz wytłumaczyć co na torze oznacza gest "leżeć !" coby się Peter następnym razem nie odklejał od krawężnika jak Pan Tomasz nakazuje właśnie tam ma jechać :P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Powtóka z zeszłego sezonu
    Pierwszy mecz u nas i znowu Tarnów, mam nadzieję że wygramy teraz na torze i w pełni udowodnimy że jesteśmy godni nazwy tej Jedynej ;) Unii. W zeszłym roku był Dryml, który też jeździł u nas, a w tym roku będzie Jacky Rempała. Natomiast za Jacka Golloba będzie Ljung i tu będzie raczej wzmocnienie. Natomiast jeśli chodzi o juniorów to raczej tu jest szansa, że tego biegu nasze byczki nie będą przegrywać jak np w Toruniu. Kilka zmian, ale kluczowa postawą dla mnie będzie forma Kołdiego, który jak na razie od poczatku sezonu nie zachwyca. W zeszłym roku to on wygrał mecz, a jak będzie w tym?? Jak nie zaskoczy to gospodarze powinni wygrać bez problemów.
    W Lesznie wzmocniliśmy się Jarkiem którego napewno stać na wynik dwucyfrowy, w zeszłym roku poza Adamsem (po stronie byków) niestety nikt nie osiągnął tego wyniku w meczu tych drużyn. Mam nadzieję że KK zdoła przywieź podobny wynik jak w Toruniu ale w 5 biegach. No liczę, że RK też poprawi wynik z Torunia, bo jakby nie patrzeć wydaje się być lepszym zawodnikiem od młodzieżowców z Tarnowa. A będzie okazja do trzech pojedynków biegowych juniorów, a to zawsze jakaś szansa na lepszy wynik. Dziś kto ma dobrych juniorów ma większe szanse na wygraną, bo o nich dziś trudno, a w senioraach można przebierać. Po cichu liczę, że Misiek nas może wkońcu pozytywnie zaskoczy. Mam nadzieję, że mecz będzie obfitował w pasjonujące pojedynki nie tylko liderów, ale i pozostałych zawodników. Nie chciałbym, aby bieg układał sie po starcie jak np w Toruniu.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    chciales napsiac - tarnow musi uczciwie postepowac.
    nieprawdaz?:>

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2006
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli Tarnów wygra ten mecz, to pewnie tylko dzęki Jackowi Rempale...żeby przypadkiem nie było tak, że Jacusiowi w Lesznie wychodził co trzeci bieg, a teraz w barwach Tarnowa wyjdzie mu każdy! gospodarze teoretycznie powinni wygrać...ale praktycznie może być różnie!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczyłoby w zupełności, gdyby Jackowi wyszedł właśnie tylko jeden bieg! W Tarnowie Marcin nie potrafił zrobić punktu na defektującym Andersenie - Jacek by dał radę. Do tego niech Ljung z Kołodziejem zrobią tyle samo co w Tarnowie - 17 pkt. (niemożliwe?), Tomek 13 pyknie z palcem w de, Holta z taką dyspozycją 12 pkt. powinien walić co mecz. Juniorzy na bidę punkt zrobią i właśnie 2 - 3 oczka Jacka R. przesądzą sprawę na naszą korzyść. :)

    PS Żartowałem. :) Nie mam w zwyczaju udowadniać komuś jak będzie w przyszłości. Takim gadaniem dodaję sobie otuchy, bo oczywiście będzie o punkty *****iście ciężko. Z zeszłego roku zostanie w składzie tylko Tomek i Kołodziej, więc nie ma też co porównywać.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no 3 oczka jacka na wyjezdzie to o 3 oczka wiecej niz miskowiaka.

    jak sie doda 3 oczka swojej druzynie odejmnie 3 przeciwnej to robi sie wyrazna roznica :)

    ja tez w jacka wierze - zawsze go lubilem i zycze mu udanego wystepu :) chcoiaz zwyciestwa zycze swojej unii ;p

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...Jedziemy na wyjazd, myślę że będzie wspaniale..." - Marian Wardzała

    http://sport.onet.pl/0,1248730,15167...omosc.html#rel

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar Syn_Tura
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...Jedziemy na wyjazd, myślę że będzie wspaniale..." - Marian Wardzała

    http://sport.onet.pl/0,1248730,15167...omosc.html#rel
    cyt: "będzie wspaniale..." Pan Marian był jeszcze podgrzany po meczu z WTS, nie wiedział, co mówi! ;)

    A tak na marginesie: relacja z meczu żużlowego ...bez żużla! ZONG!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Moim zdaniem mecz wygra unia ... leszno.Byki oprócz wrocka to główny kandydat do majstra.W porównaniu do zeszłego sezonu byki się wzmocniły (hampel) a jaskółki osłabiły (holtcie do rickiego trochę brakuje,ljung dobrze pojechał w tarnowie ale na smoku będzie jechał pierwszy raz w życiu i trudno się spodziewać powtórzenia wyniku z tarnowa, juniorzy w meczu z wrockiem nie zachwycili i RK nie powinien mieć kłopotów z ich objeżdżaniem).Oczywiście nie uważam,że mecz ten będzie spacerkiem ale każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie niespodzianką.
    Reasumując 49-41 lub coś koło tego.
    A swoją drogą ciekawie będą wyglądały pojedynki pary KK,DB z holtą.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar Syn_Tura
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZAPRASZAMY NA SMOKA!



    P.S. PKP - Tarnów -> Leszno: 7.50 -> 15.54 lub 9.33 -> 16.27 ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    W porównaniu do zeszłego sezonu byki się wzmocniły (hampel) a jaskółki osłabiły (holtcie do rickiego trochę brakuje
    Reasumując 49-41 lub coś koło tego.
    Hmm .A ile ten Ricki w zeszlym sezonie sie najezdzil ? Wystapil zaledwie w kilku spotkaniach,wiec moim skromnym zdaniem sprowadzenie Holty to jednak mimo wszystko wzmocnienie sily uderzeniowej Tarnowa.Oczywiscie zgadzam sie ,ze Leszno pozostaje faworytem tego meczu,ale jesli Kolodziej odzyska blysk a Ljung ( czym Wy tam Szweda w tym Tarnowie naszprycowaliscie ? ;):)) tego blysku nie straci, o 2 punkty bedzie bardzo ciezko.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to nie wiecie jak z Ljungiem było?
    Powiedzieli mu przed meczem, że każdy debiutant w Unii po meczu jest "chrzczony", m. in. musi zrobić 4 kółka po torze pieszo na golasa, w tym jedno ciągnąć bronę. Chyba że... Chyba, że zrobi kilkanaście punktów - wtedy "chrzest" zostaje złagodzony do siarczystych pasów wymierzonych na dupsko w ilości odpowiadającej dorobkowi punktowemu.
    Chłopak bardzo się przejął, cały mecz był spięty, ale znalazł złoty środek - gdy po trzech wygranych był już niemal pewny swego, dwukrotnie puścił przed siebie Tomka aby zminimalizować lanie. :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie mieli kogo na plakat dać...
    Moim zdaniem będzie 50-40 dla gospodarzy.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    A ja uważam ,że JEDYNA wygra i to minimum 50:40!!!Oprócz Golloba w Tarnowie na ten mecz nie widze żadnego peweniaka!Moim zdaniem Ljung nie wyjdzie z 4 pkt , a Holta i Kołodziej są bardzo niepewni.O Jacku Rempale to wogóle nie będe wspominał bo ten zanim spasuje swojego osiołka do toru to będzie dawno po meczu.:p

    Bieg Juniorski 5:1 dla Leszna.:)
    I moim zdaniem Adams nie przegra biegu.

    Dlatego typuje co najmnej 50:40!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Kingpin

    Z tego co pamiętam w meczu na smoku obu unii w poprzednim sezonie ricki jechał i coś tam przywiózł (czy holta przywiezie więcej - wątpię).Tak więc patrząc na obecne składy i te z poprzedniego sezonu leszno wydaje się mieć skład mocniejszy (niż w meczu z tarnowem w poprzednim sezonie) a jaskółki słabszy.

  22. Powrót do góry    #22
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie jest tajemnicą, że ten mecz rozstrzygnie się na płaszczyźnie nieco wirtualnych pojedynków(nie całkiem) par: Kasprzak - Baliński vs Kołodziej - Ljung oraz juniorów. I upatruję tutaj jednak wyraźnej przewagi Leszna ze względu na własny tor, co powinno zapewnić gospodarzom w tym meczu zwycięstwo. Ale wysoko to nie będzie.

    Pozostałe elementy drużyn moim zdaniem generalnie się równoważą. Adams dysponuje podobną siłą co Tomasz, Hampel o Holta(tutaj może być przewaga gospodarzy), a Miśkowiak podobną do Jacka Rempały(tu z kolei w drugą stronę, choć...może jednak nie).

    Noski: Adams przegra bieg i to niejeden :P

    A jeśli wracacie do zeszlorocznej potyczki, to Tarnów wygrał wówczas dosłownie trójką zawodników i właśnie Adams "położył"(cudzysłów ze względu na późniejsze rozwiązania) ten mecz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach

    bartiromo1 napisał:

    ..ljung dobrze pojechał w tarnowie ale na smoku będzie jechał pierwszy raz w życiu i trudno się spodziewać powtórzenia wyniku z tarnowa..
    Hmm a ja myślałem, że ogladałem w zeszłym sezonie Ljunga na smoku tyle, że wtedy jeżdżącego w barwach CKM-u:)

    Noski obyś nie przecierał oczu ze zdumienia jak Jacek wygra dwa biegi:P
    Swoja drogą bardzo wiele zrobił dla Unii (tej z Leszna:P) i za to szacunek z mojej strony!

    Byle do niedzieli!
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Noski: Adams przegra bieg i to niejeden

    Tak tak jasne ,a świstak siedzi i zawije je w te sreberka!!!:P


    Noski obyś nie przecierał oczu ze zdumienia jak Jacek wygra dwa biegi

    Jestem pewien ze Rempała nie wygra ŻADNEGO biegu.Dlaczego???Bo Gollob jedzie w jego drużynie!!!:P


    Będę się trzymał swojej wersji czyli minimum 50:40!!!:D

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    ..ljung dobrze pojechał w tarnowie ale na smoku będzie jechał pierwszy raz w życiu i trudno się spodziewać powtórzenia wyniku z tarnowa..
    Hmm a ja myślałem, że ogladałem w zeszłym sezonie Ljunga na smoku tyle, że wtedy jeżdżącego w barwach CKM-u:)
    Ljung w zeszłym roku jechał w Lesznie w meczu Unii ze Złomrexem Częstochowa zdobył wtedy 2+1(0,1,1*,0). Ale w tym roku nie musi być wcale podobnie myślę że Ljung pojedzie dużo lepiej. Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Pożyjemy zobaczymy..Jeśli Ljung wykręci u nas dyszke to znak, że w tym roku jest w naprawde dobrej formie (w porównaniu z zeszłym rokiem)..
    Oj [/b]noski[b] nie doceniasz Jacka:)...zobaczysz jak bardzo się mylisz:P
    Pozdro

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Mecz z Tarnowem na pewno nie bedzie lekki, latwy i przyjemny...Wydaje mi sie ze zwyciezce meczu poznamy dopiero po 14 lub po 15 biegu.

    Mam nadzieje ze Balinski nie bedzie juz tak cieniowal jak w Toruniu a Miskowiak zostanie zastapiony Travisem (w koncu Travis gorzej niz Misiek w Toruniu pojechac nie moze) ;)

    A Jedyna jesli chce myslec o medalu to meczow u siebie przegrywac po prostu nie moze:)

    Mój typ to 48:42 dla Leszna

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Kingpin

    Z tego co pamiętam w meczu na smoku obu unii w poprzednim sezonie ricki jechał i coś tam przywiózł (czy holta przywiezie więcej - wątpię).Tak więc patrząc na obecne składy i te z poprzedniego sezonu leszno wydaje się mieć skład mocniejszy (niż w meczu z tarnowem w poprzednim sezonie) a jaskółki słabszy.

    Nie chce sie sprzeczac,ale o ile pamietam wystep Rickiego rewelacyjny nie byl.Zrobil cos 10 czy 11 pkt a na taki wynik Holte stac spokojnie.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Mecz z Tarnowem na pewno nie bedzie lekki, latwy i przyjemny...Wydaje mi sie ze zwyciezce meczu poznamy dopiero po 14 lub po 15 biegu.

    Mam nadzieje ze Balinski nie bedzie juz tak cieniowal jak w Toruniu a Miskowiak zostanie zastapiony Travisem (w koncu Travis gorzej niz Misiek w Toruniu pojechac nie moze) ;)

    A Jedyna jesli chce myslec o medalu to meczow u siebie przegrywac po prostu nie moze:)
    No, tylko, że raczej Miskowiak w Lesznie nie zrobi 3 zerówek..Za wcześnie jest na to by eksperymentować z Travisem tym bardzie na smoczyku. Ja wiem ze naszą polską mentalnością jest narzekanie, lament i mieszanie z błotem. Ale powinno się dać jeszcze jedna, dwie a nawet trzy szanse Miskowiakowi. W końcu punkty w sparingach nie kupił na bazarze. Wiec jechać umie. Tylko należy dąć mu szanse i nie wywierać dużej presji na nim. Zobaczycie że w niedziele wykreci cos koło 8 pkt .

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Damianos81

    Nie mieszam Miśkowiaka z blotem tylko po prostu jak narazie nie widze najmniejszej poprawy w jego jezdzie.Jesli pojedzie teraz w meczu to naprawde zycze sobie, Tobie i wszystkim kibicom Unii zeby Misiek zrobil te napisane przez Ciebie 8 punktow :D

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2006
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za www.unia.tarnow.pl

    Awizowany skład Jaskółek:
    1. Tomasz Gollob
    2. Marcin Rempała
    3. Janusz Kołodziej
    4. Peter Ljung
    5. Rune Holta
    6. Danił Iwanow
    7. Kamil Zieliński

    Nie sądzę jednak by Marcin Rempała pojechał w tym meczu. W jego miejsce pojedzie któryś z Jacków i raczej będzie to Rempała. Mecz będzie bardzo zacięty i wierzę, że wyrównany, ale 2 pkt i tak zostaną w Lesznie.

    Dla przypomnienia, tak Jaskółki prezentowały się rok temu w Lesznie:

    Unia Tarnów - 47pkt:
    Janusz Kołodziej 12 (2,3,3,2,2)
    Tomasz Gollob 12 (3,3,3,3,0)
    Tony Rickardsson 11 (1,3,3,2,2)
    Paweł Hlib 5 (1,1,2,0,1)
    Lukas Dryml 4 (3,1,t,0)
    Jacek Gollob 2 (1,1,0)
    Marcin Rempała 1 (1,0)
    Kamil Zieliński 0 (u)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli za Marcina pojedzie Jacek Rempała to odważna to decyzja naszych taktyków. Żeby tylko Tomek i Jacek nie walczyli ze sobą zamiast z rywalami z przeciwnej drużyny.

    Co do Ljunga to wszystko moim zdaniem zależy od tego jak będzie startował. Jak będzie to czynił tak jak w Tarnowie, to nie sądzę żeby było łatwo go wyprzedzać na dystansie. Jeśli jednak nie będzie wygrywał startów, to myślę że na obcym torze na dystansie też świata nie zwojuje.

    Holte stać na te 11 pkt. Nie jest oczywiście Tonym, ale jest bardzo dobrym zawodnikiem i myślę że właśnie coś koło 10 wykręci.

    Kołodziej - ???

    Juniorzy...:P no i wszystko jasne

    Mam nadzieję że widowisko będzie przednie. Myślę że wygra Unia, ta z Leszna jakieś 48-42, chociaż marzy mi się to zeszłoroczne 43-47:D

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jeśli za Marcina pojedzie Jacek Rempała to odważna to decyzja naszych taktyków. Żeby tylko Tomek i Jacek nie walczyli ze sobą zamiast z rywalami z przeciwnej drużyny.

    Co do Ljunga to wszystko moim zdaniem zależy od tego jak będzie startował. Jak będzie to czynił tak jak w Tarnowie, to nie sądzę żeby było łatwo go wyprzedzać na dystansie. Jeśli jednak nie będzie wygrywał startów, to myślę że na obcym torze na dystansie też świata nie zwojuje.

    Holte stać na te 11 pkt. Nie jest oczywiście Tonym, ale jest bardzo dobrym zawodnikiem i myślę że właśnie coś koło 10 wykręci.

    Kołodziej - ???

    Juniorzy...:P no i wszystko jasne

    Mam nadzieję że widowisko będzie przednie. Myślę że wygra Unia, ta z Leszna jakieś 48-42, chociaż marzy mi się to zeszłoroczne 43-47:D
    Jeśli się nie myle to w zeszłym roku było 43:41 dla Unii Leszno:P

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Po dzisiejszym wyczynie RK dochodzę do wniosku, że powoli wraca on do swojej "formy" z zeszłego roku. A to w kontekście równie rewelacyjnych startów pozostałych juniorów stawia nas w bardzo niedobrej sytuacji. Dodając do tego Roberta "lubię kółka" Miśkowiaka wychodzi na to, że mamy zaledwie 4 zawodników do punktowania.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli się nie myle to w zeszłym roku było 43:41 dla Unii Leszno
    Eee coś kitujesz :P byłem, widziałem, nawet w programie mam wpisane 43-47 :D

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Po dzisiejszym wyczynie RK dochodzę do wniosku, że powoli wraca on do swojej "formy" z zeszłego roku. A to w kontekście równie rewelacyjnych startów pozostałych juniorów stawia nas w bardzo niedobrej sytuacji. Dodając do tego Roberta "lubię kółka" Miśkowiaka wychodzi na to, że mamy zaledwie 4 zawodników do punktowania.
    Ja bym waszych juniorów nie skreślał bo Tarnów też jakichś oszałamiających nie ma więc myśle że spokojnie mozecie wygrac 1 bieg nawet 5:1:)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dodając do tego Roberta "lubię kółka" Miśkowiaka wychodzi na to, że mamy zaledwie 4 zawodników do punktowania.
    Co się łamiesz, my w 3 wygraliśmy z wrockiem :D
    Przewiduję łomot na smoczyku, jedno jest pewne wygra Unia!

    Argumentacja: Proszę bardzo:
    Nie będzie mnie na meczu :P, a do tej pory ilekroć byłem wygrywały Jaskółki. Co prawda ostatnio wygrywały tak do mniej więcej Wrocławia, bo na stacji we Wrocku okazało się że jednak wygrały Byki.

    Ps. Petrov, wiem że ta wiadomość wzbudziła w Tobie szczerą rozpacz, ale nie martw się, liczę że tym razem to Ty zawitasz do Tarnowa i coś tam "porozmawiamy" przy złocistym trunku z Łącka :D:D:D

    Pozdrówka
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    No, tylko, że raczej Miskowiak w Lesznie nie zrobi 3 zerówek..
    Zakład..?

    Za wcześnie jest na to by eksperymentować z Travisem tym bardzie na smoczyku. Ja wiem ze naszą polską mentalnością jest narzekanie, lament i mieszanie z błotem. Ale powinno się dać jeszcze jedna, dwie a nawet trzy szanse Miskowiakowi.
    Policzymy wspólnie ile tych szans miał w zeszłym roku..?
    Więcej niż trzy, prawda..?
    Jaki efekt..? Jest cholernie stabilnym zawodnikiem :(
    Ile jeszcze potrzebuje Robert M szans by wreszcie przekonać?
    Do siebie badź Was że to pomyłka..

    Od samego początku nie rozumiem dlaczego On a nie np Norbi. I chyba nigdy nie zrozumiem.. :(

    W końcu punkty w sparingach nie kupił na bazarze. Wiec jechać umie. Tylko należy dąć mu szanse i nie wywierać dużej presji na nim. Zobaczycie że w niedziele wykreci cos koło 8 pkt .
    Jasne :P tylko kolejne szanse i koniecznie bez presji..
    Widziałeś kiedys poważną walkę o punkty bez presji..?
    Litości...
    O czy świadczą, Twoim zdaniem, dobre wyniki w sparingach, które nijak nie przekładaja się na wyniki w lidze..?
    Bo nie wiem..

    Mecz..
    ..spacerkiem nie będzie - nie łudźcie się optymiści.
    Gollob; Holta; Kołodziej to nie kelnerzy, przypominam :P
    IMHO - jedna z najtrudniejszych potyczek JEDYNEJ na wlasnych śmieciach.
    Każdy koncowy wynik, w którym mamy o 1 punkt więcej niż Tarnów biorę w ciemno..

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Unia wygra przewagą 8-12 p-któw. Nie wierze też że, Ljung powtórzy wynik osiągniety w Tarnowie. Moim zdaniem zdobedzie nie więcej niż 5-6 p-któw. Z drugiej strony wiele do udowodnienia będą mieli Balon, Misiek i juniorka po pierwszym słabym w ich wykonaniu meczu.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Z drugiej strony wiele do udowodnienia będą mieli Balon, Misiek i juniorka po pierwszym słabym w ich wykonaniu meczu.
    To samo można powiedzieć o Kołodzieju.
    Nie wspominając już o młodym zRempalonym [o ile pojedzie].

    Nie wierze też że, Ljung powtórzy wynik osiągniety w Tarnowie.
    Każdy ma prawo do własnych opinii, ale ja wierze, że jest w stanie powtórzyć wynik z Tarnowa. Może nie aż tak pokazny tj. 12+2 ale wierze, że ok 10 pyknie :P.

    Tak czy sik wygra Unia. A może remis? :]




  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Wygrają gospodarze i to wyrażnie.
    Tarnów czeka przetestowanie Złotej Rezerwy.

    Hampel 11 pkt, Miskowiak 4, K.Kasprzak 12, D.Baliński 7, Adams 13, R.Kasprzak 4, Kajoch 3; w sumie 54

    T. Gollob 13 (w 6), J.Rempała 0, Kołodziej 8 (w 6), Ljung 2
    Holta 14(w 6 w tym ZR), Iwanow 0, Zieliński 1 w sumie 38

    Unia L. - Unia T. 54:36 :))

    PS. Pod warunkiem, że Ljung znów nie zaszaleje, ale wtedy nie będzie tylu taktyków, a na pewno złotej R. ze strony Tarnowa ;)a wynik granicach 6-8 pkt dla Unii L.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Tajna broń


    Na Tarnów i w tym roku mamy niespodzianką - nasza tajna broń!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrają gospodarze i to wyrażnie.
    Tarnów czeka przetestowanie Złotej Rezerwy.

    Hampel 11 pkt, Miskowiak 4, K.Kasprzak 12, D.Baliński 7, Adams 13, R.Kasprzak 4, Kajoch 3; w sumie 54

    T. Gollob 13 (w 6), J.Rempała 0, Kołodziej 8 (w 6), Ljung 2
    Holta 14(w 6 w tym ZR), Iwanow 0, Zieliński 1 w sumie 38

    Unia L. - Unia T. 54:36 :))

    PS. Pod warunkiem, że Ljung znów nie zaszaleje, ale wtedy nie będzie tylu taktyków, a na pewno złotej R. ze strony Tarnowa ;)a wynik granicach 6-8 pkt dla Unii L.
    Ten mecz juz sie odbyl???:D:D chyba cos pzregapilem....Wynik jak nie z tej bajki Ljung 2!!!!Obys sie facio nie mylil....Ja obstawiam na wygrana JEDYNEJ ale nie wiecej jak 6 punktami.....Ale jak wejdzie twoja przepowiednia masz browara!!:)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Z drugiej strony wiele do udowodnienia będą mieli Balon, Misiek i juniorka po pierwszym słabym w ich wykonaniu meczu.
    To samo można powiedzieć o Kołodzieju.
    Nie wspominając już o młodym zRempalonym [o ile pojedzie].

    Nie wierze też że, Ljung powtórzy wynik osiągniety w Tarnowie.
    Każdy ma prawo do własnych opinii, ale ja wierze, że jest w stanie powtórzyć wynik z Tarnowa. Może nie aż tak pokazny tj. 12+2 ale wierze, że ok 10 pyknie :P.

    Tak czy sik wygra Unia. A może remis? :]


    Ja bym obstawiał, że Ljung zdobędzie w granicach 5-6 punktów.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo czy jakieś raqdio przeprowadzi transmisje tego spotkania?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •