Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 106

Wątek: TŻ Lublin - PSŻ Poznań 50:40, 15.04.2007

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ Lublin - PSŻ Poznań 50:40, 15.04.2007

    Zapraszam do dyskusji na temat naszego kolejnego spotkania. Pozostal juz nie caly tydzien.

    Pozdrowienia!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śni mi się wygrana w Lublinie i 3 punkty. Mecz napewno będzie mega ciężki. Ciekawe w jakim składzie pojedzie lublin.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis na mecz z Grudziadzem wystawili nastepujacy sklad:

    Tomasz Piszcz Dariusz ¦led¼ Daniel Jeleniewski Dawid Stachyra Sebastian Trumiński Karol Polak
    Rafał Klimek Lars Hansen

    Mysle ze nie wiele sie zmieni do meczu z nami.
    Na nasze szczescie, Lublin tez mial klopoty przed sezonem i nie zdarzyli sie jeszcze rozjezdzic. Juniorow mamy na pewno lepszych. Dobrze gdyby Huszcza wystapil, przynajmniej z doswiadczeniem moglibysmy dorownac;)

    Wygrana w Lublinie bylaby wielkim sukcesem, a jednoczesnie jedynym realnym zwyciestwem na wyjezdzie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem dla naszych zawodników nie sądzę, żeby w tym sezonie ugrali cokolwiek na wyjazdach. TŻ, przynajmniej na papierze, nie wygląda tak groźnie jak RKM ale spójrzmy też obiektywnie na wczorajszą wygraną. Ile razy nasi przegrali start i ile razy goście tracili punktowane pozycje przez dziurę na wyjściu z pierwszego łuku? Chwała naszym, że potrafili wykorzystać błędy rywala ale w Lublinie na taki scenariusz nie ma co liczyć.
    Dla mnie 40 pkt będzie sukcesem, choć nie mam nic przeciwko temu, żebym został wyprowadzony z błędu :).

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sobie myślę, że nie ma co porównywać sprzętu gafurova czy povazhnego do sprzętu śledzia czy hansena. Myślę, że startami w lublinie będziemy dorównywali rywalom i realnie myślę o wygranej i o 3 punktach

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jesteśmy modelowo lekceważeni przez Lublin. Poczytałem sobie forum ichnie i tam piszą, że pojada krajowym składem z jednym z hanssenów. Może bedzie druga niespodzianka ale tym razem za 3 punkty

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ jeśli chodzi o nasz skład:

    Norbert Kościuch
    Grzesiu Kłopot
    Daniel Pytel
    Klaus Jacobsen
    Adam Skórnicki
    Maciej Piaszczyński
    Marcin Nowaczyk

    /edit Stamper
    Zamiast klepać posta pod postem, zastosuj przycisk EDYCJA!

    Poza tym nasz zawodnik nazywa się JaKobsen...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponowałbym:
    1. Kościuch
    2. Huszcza/Nowaczyk/Cieślewicz
    3. Santej
    4. Kłopot
    5. Skórnicki
    6. Pytel
    7. Piaszczyński
    8. Andersen/Jakobsen

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo tak:
    1. Kościuch
    2. Nowaczyk/Cieślewicz/Linette
    3. Kłopot
    4. Huszcza
    5. Skórnicki
    6. Andersen/Jakobsen
    7. Piaszczyński
    8. Pytel

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jesteśmy modelowo lekceważeni przez Lublin. Poczytałem sobie forum ichnie i tam piszą, że pojada krajowym składem z jednym z hanssenów. Może bedzie druga niespodzianka ale tym razem za 3 punkty
    Nikt Was nie lekceważy - po prostu ściągnięcie jakiegokolwiek obcokrajowca pozbawia miejsca w skladzie ktoregoś z naszych seniorów. A który jest najsłabszy - trudno wskazać. Trudno też ocenić czy np. Johnston (teoretycznie najlepszy obco lubelski) byłby na naszym torze lepszy od Jeleniewskiego czy Trumińskiego. Dlatego pojedziemy krajówką by dać szansę wszystkim naszym wychowankom.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierze ze wygraja w Lublinie bo widac ze nie sa jeszcze wcale rozjezdzeni (przegrane starty i kłopty zjazdą na własnym torze) ROW może się cieszyć że tak było bo by przegrał jeszcze bardziej. Sparingow oprocz w Gnieznie nie mielismy wcale wiec skład był ustalony wedłów papierkow i dwoch treningow. Brakuje nam trzeciego mlodziezowca na 1 lige bo zawsze trzy miejsca zajete sa przez nich. Wiadomo że trojka juz ma zapewniony start w Lublinie. Ale te dwa miejsca to niewiadomo kto ma jechac bo za malo jeszcze znamy forme reszty.

    Mój skład na mecz z Lublinem:

    1. Kościuch
    2. Huszcza
    3. Linette
    4. Kłopot
    5. Skórnicki
    6. Pytel
    7. Piaszczyński
    8. Andersen/Jakobsen

    do t0meq takiego pesymisty i malo rozeznanego fana swojej druzyny jak ty nie spotkałem może juz czas kibicowac komus innemu? ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze T0meq i Wolodnia lekcewazycie Santeja;) Ja dalbym mu szanse. Chcialbym tez zeby Huszcza pojechal, mysle ze jego doswiadczenie przyda nam sie bardziej niz niewiadoma w postaci Nowaczyka czy Cieslewicza.

    Moj typ:
    1. Ko¶ciuch
    2. Huszcza
    3. Santej
    4. Kłopot
    5. Skórnicki
    6. Piaszczyński
    7. Pytel
    8. Linette (jesli zdrowie mu pozwoli), ew. Nowaczyk

    Nie wiadomo nic o Cieslewiczu. Czy pojawil sie on na ostatnich treningach? Ktos cos wie?
    A cos wiadomo o Linette? Upadl w Gnieznie i nie wiem czy juz z nim ok.

    Mowicie ze nie mamy w tym roku szans na wyjezdzie. Ale jesli mamy gdzies wygrac na wyjezdzie, to tylko w Lublinie. Bedzie bardzo ciezko, ale trzeba miec nadzieje. Jesli chlopaki pojada jak wczoraj, to moze sie udac.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądzę jednak, że wygrać Skorpionom w Lublinie będzie bardzo ciężko. Skład TŻ może nie powala na kolana, ale większość zawodników zdążyła już na dobre okrzepnąć w I lidze, a dwóch do niedawna ścigało się z najlepszymi żużlowcami świata. Dla Waszych chłopaków będzie to pierwszy poważny test (trudno ocenić wagę wygranej z "kadłubowym" Rybnikiem). Wyjazd to inna bajka - w Lublinie jezdzi się dość specyficznie a tacy zawodnicy jak Jeleniewski czy Truminski potrafią to wykorzystać jak mało kto (gorzej z wyjazdami). Przegrywały u nas już mocniejsze ekipy niż PSŻ. Z pewnością będzie fajne widowisko.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie możnaby postawić jeszcze raz na Santeja bo swoje w meczu z Rybnikiem zrobił. Wiem, że Lublin u siebie jest bardzo mocny ale mimo wszystko jestem przy nadziei

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo ładnie to wytłumaczył. Liczę, że przyjedziecie w najmocniejszym składzie i podejmiecie walkę o zwycięstwo, choć nie ukrywam, iż kibicuję Lublinowi, a więc życzę wam porażki. Aby zawody były emocjonujące, powinien przyjechać z wami Tomek (Huszcza). Na 1 ligę to dobry napieracz. Może nie pierwszej młodości, ale nasz tor zna i dobrze zawsze mu na nim szło. Santej? Kiedyś jeździł w Lublinie bodajże w barwach Śląska Świętochłowice. Zrobił chyba 12pkt. ale w 6 startach, w drugiej lidze i na kelnerach. W ogóle to dawno było...
    Kościuch, Sqra- myślę spoko.
    Kłopot? Sorki...nie na naszym torze...
    Linette- nie mam zdania
    Cielak- proszę nie! Karetka będzie mniej wyjeżdżała...
    Tak więc czekamy. Jak przemyślicie, to unikniecie porażki 60-30. Macie i tak komfort psychiczny- pokonaliście ROW!
    Do zobaczyska!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do t0meq takiego pesymisty i malo rozeznanego fana swojej druzyny jak ty nie spotkałem może juz czas kibicowac komus innemu? ;)
    No cóż przed spotkaniem z RKM byłem umiarkowanym optymistą, przed spotkaniem w Lublinie jestem umiarkowanym pesymistą ;). Powtórzę - chciałbym się okazać nierozeznany. Kibicowanie nie przeszkadza jednak obiektywizmowi. To chyba nie powód aby grono kibiców PSŻ zmniejszało się?
    Aha dodam jeszcze, że jestem zdecydowanym optymistą w sprawie utrzymania się w lidze.

    Widze ze T0meq i Wolodnia lekcewazycie Santeja;) Ja dalbym mu szanse. Chcialbym tez zeby Huszcza pojechal, mysle ze jego doswiadczenie przyda nam sie bardziej niz niewiadoma w postaci Nowaczyka czy Cieslewicza.

    Moj typ:
    1. Ko¶ciuch
    2. Huszcza
    3. Santej
    4. Kłopot
    5. Skórnicki
    6. Piaszczyński
    7. Pytel
    8. Linette (jesli zdrowie mu pozwoli), ew. Nowaczyk
    Tak nie da rady, pod ósemką musi być zawodnik nie mający więcej niż 21 lat, czyli zostają Andersen lub Jakobsen. Co do Santeja to widzę, że trener na niego liczy, a w końcu on się zna lepiej niż ja.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wie ktoś z ludzi bliżej klubu jak wygląda sprawa treningów przed meczem z Lublinem?
    No i co dalej z tym masztem?

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ponoć trening ma odbyć się już jutro. O maszcie nic mi niestety nie wiadomo :(

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze pytanie do Lublinian

    Czy w jakimś lubelskim radiu są przeprowadzane transmisje z meczów żużlowych? Jeśli tak to jakie to radio i czy można go słuchać w internecie...

    Kurcze już miałem się zapisać na wyjazd ale jak zwykle nie wyszło:(

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś było to Radio Lublin - 102,2. Ale chyba teraz nie będzie - zostaje net. Wspomniałes o zapisach - to znaczy ze organizujecie wyjazd na mecz? Ile osób sie wybiera?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem tylko tyle co jest tu
    http://www.fanclubskorpiony.pl/wyjazd_lublin.html
    Nie jestem w SSSŻ i nie mam zielonego pojęcia ile osób się wybiera. Ale są na tym forum osoby kompetentne i na pewno Ci odpowiedzą...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trening jutrzejszy zostal odwolalny.Ew zaintersowani zawodnicy indywidualnie sobie potrenuja...o ile zgode na to otrzymaja.Kolejny trening i ostatni przed wyjazdem w piatek:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej znawacy sportu napiszcie, którzy z naszych zawodników mieli okazję jeździć na torze w lublinie. Czy nie jest tak, że ten tor bedzie dla nas niespodzianką.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sezonie 2006 Sqra jezdził w półfinale IMP a Norbert w meczu - Lublin - Reszta Świata - obaj wypadli bardzo dobrze, choć Kościuch raz przeszarżował i zaliczył "dzwona". Santej jeździł w Lublinie jeszcze za czasów Śląska Świętochłowice, a Kłopot w barwach motomyszy w 2004 roku w barażach (słabiutko - ale tor był katastrofalny po opadach). Dziadek Huszcza jezdził kilka razy u nas - ze zmiennym szczęściem - ale raczej przyzwoicie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awizowany sklad na mecz z lublinem (www.tzlublin.com)

    1. Norbert Ko¶ciuch
    2. Tomasz Cie¶lewicz
    3. Grzegorz Kłopot
    4. Piotr Dziatkowiak
    5. Adam Skórnicki
    6. Maciej Piaszczyński


    Troche zaskoczony jestem... Ile zmian w skladzie awizowanym mozna zrobic?

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można zrobić dwie zmiany!
    Spodziewam się przynajmniej jednej... Ale ciiii ;)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos czuje ze pan Huszcza pojedzie i to nawet swietnie mu pojdzie w dniu zawodow!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Wszystko pięknie ładnie :) Ja też widziałbym Izaka w składzie na mecz z TŻ. Jest tylko jedno "ale". W niedziele jeździ też liga "bałkańska" (tzn. Słowenia,Chorwacja itp.) z tego co widze w kalendarzu na 15.04 jest wyznaczona 1 runda rozgrywek ,a nie zapominajmy, że Santej reprezentuje również klub AMD Krsko. :(

    PS. Trzy ostatnie występy Andrzeja Huszczy w Lublinie:

    10.10.2004 - TŻ - ZKŻ 7 (3,2,2,d,0) baraż

    16.10.2005 - Memoriał W.Zwierzchowskiego i R.Dadosa 11+2 (3,2,1,3,2) 4 miejsce

    29.10.2005 - Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta 13 (2,3,3,3,2) 3 miejsce

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lublinie pojada w krajowce.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no. Ciekawe widowisko sie zapowiada.
    Radio Lublin transmituje na 102,2 MHz, ale pewnie u was nie będzie zasięgu.
    A więc skład znany. Bez Korneliusena i Santeja za to z Huszczą i Cieślewiczem.
    Nasz skład też dla was tajemnicą nie jest zapewne.
    Wszystko rozstrzygnie się na torze.
    Kibicuję oczywiście swojej drużynie, ale po meczu z Rybnikiem, obiektywnie patrząc to jesteście faworytem tego spotkania. No no. Poznań walczy o extraligę? Pozdro :-)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radia będziemy słuchać... przez internet:) no i wspomagać się transmisją tekstową.
    Nie wiemy czy pojedzie Huszcza; to są tylko nasze przypuszczenia, bo w awizowanym składzie go nie ma.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trele morele
    a niech jedzie!
    Toż to legenda polskiego speedwaya!

    PS. Złe wieści: Bielecki nie żyje, dmuchawiec zdjęty echhhh

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o brak dmuchawca i dziury to chyba jesteśmy najlepiej przygotowani. Obstawiam 44-46 dla PSŻ

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Byl moze ktos dzis na treningu? Cieslewicz byl? Jak sobie radzil? Jak inni?

    Mysle ze Piaszczynski juz dogadal sie ze sprzetem. Jego dobre wystepy w Toruniu i dzis w Opolu, swiadcza ze mozemy na niego liczyc w Lublinie.

    Mam nadzieje ze Skora nie zawiedzie bo w Angli nadal marnie:/

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lublinie pojada w krajowce.
    Czyli Andersena też nie będzie?

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o Andersie nie wiem ale chyba nie ma sensu zeby jechal co? tylko kasa dodatkowa juz dziatkowiak lepiej niech jedzie(Grabski Damian dolaczy do Poznania? bo trenuje tez?). Wiec tak 2 zmiany z awizowanego w miejsce Cieslewicza i Dziatkowiaka: Huszcza & Nowaczyk (jak sprzet sie spisze powinno byc ok bo to tez tor dla niego).Cieslewicz nie trenowal dzisiaj(no wiec ja jemu juz podziekuje),Nowaczyk bardzo ladnie jechal , Linette moze tak samo jak Huszcza badz ciut lepiej no ale jedzie pan Andrzej(zna ten tor tylko niech bedzie czujny). Z reszta powiedzcie sami nie lepiej jechac w krajowce i dawac szanse naszym? niech sie rizjezdzaja chlopaki i inwestuja w sprzet,a zadowolenie na pewno z nich bedzie bo mimo ze nie sa Gollobami to na zuzlu tez jezdzic potrafia... Kosciuch, Klopot, Nowaczyk, Linette itp. :) Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    acha i z tego co wiem Grabski tez pojawi sie w Lublinie.Tylko do konca nie wiem czy z nr 7 czy na widowni:P

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście też uważam, że powinni się rozjeżdżać. Tylko wydaje mi się, że Andersen jest ciut lepszy od Dziatkowiaka (bazuję na zeszłym sezonie bo w tym Piotrka jeszcze nie widziałem) obym się mylił, bo w sumie chłopak na pewno się rozwija, albo będzie rozwijał.

    Czyli rozumiem z tego, że na pewno pojedzie Huszcza i...? Nowaczyk czy Linette?

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowaczyk i Huszcza. Wczoraj chyba biorac pod uwage przebieg treningu walka toczyla sie miedzy huszcza i linette. Tak jak mowie moze i linette ciut lepiej ) od Huszczy)sobie radzil,a pan Andrzej troszke sobie pupke obil hehe no i jedzie pan Andrzej, ale tego mozna bylo sie spodziewac. Tor w Lublinie(z reszta jak chyba kazdy na wyjezdzie ;p) jest dosc trudny, a pan Andrzej bardziej go zna.Dlatego kochani juz teraz zaciskamy kciuki mocnooo i liczymy na walke do ostatniego biegu ,zgodnie z zasadami fair play!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na prawdę trudno w tym meczu wskazać faworyta. Wszystko będzie zależało od tego kto będzie miał więcej szczęścia...

    PS: Do She_Skorpionek. Skoro jesteś tak blisko klubu, wiesz co się dzieje i znasz jego decyzje (np. z wypożyczeniem Lomana) to czy wiesz może czy klub ma zamiar kogoś wypożyczyć {w jedną i drugą stronę}? Nie chodzi mi o nazwiska tylko tak w ogóle...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A skąd Ty to wszystko wiesz?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o wypozyczenie Łukasza to akurat decyzja samego zawodnika i bardzo dobra wg mnie.Wydaje mi sie ze juz nikogo nie wypozycza( no ew Damian Grabski),a czy ktos zostanie wypozyczony hmm moze z zawodnikow ktorzy nie pojada teraz w meczu ktorys nad tym rozmysla? ale nie mam pojecia; wszystko pewnie bedzie jasne w ciagu najblizszych dni. No bo jesli p.Huszcza wystartuje teraz w meczu to traci szanse na wypozyczenie to samo M. Nowaczyk. Zostaje Linette i Cieślewicz ,ale nie mam pojecia co bedzie dalej. Chyba musze przystopowac z moimi wpisami:) heh pozdrawiam i zycze milego dnia

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście


    Czy to jest Damian Grabski?

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zapowiedzi na stronie Lublina z 8 jest Klaus Jakobsen :o Mozliwe ze sie pojawi?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •