Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Projekt flagi (fany) kibiców PSŻ(oceny,opinie,komentarze)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Projekt flagi (fany) kibiców PSŻ(oceny,opinie,komentarze)

    Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Skorpiony" zwraca się z uprzejmą prośbą do wszytskich, którzy posiadają dar projektowania flag kibicowskich o stworzenie projektu fany dla kibiców PSŻ. Wstępne (zrobione na podstawowym edytorze graficznym) wizualizacje można przesyłać do dnia 22 marca (tj. czwartek) do godziny 20 na adres skorpiony@pszpoznan.pl

    ABY PRZEKONAĆ UZDOLNIONYCH DO WYPRÓBOWANIA SWYCH SIŁ TWORCZYCH, DLA PROJEKTU (SPOZA CZŁONKÓW SSSŻ), KTÓRY W OCENIE CZŁONKÓW ZARZĄDU STOWARZYSZENIA OKAŻE SIĘ NAJLEPSZY, PRZEWIDZIANY JEST ZESTAW KIBICOWSKICH GADŻETÓW "SKORPIONÓW" !!! :)

    Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o o ocenę, opinię i komentarze odonśnie utworzonych przez naszych członków wstępnych projektów, które widnieją poniżej:

    Projekt nr 1

    Projekt nr 2

    Projekt nr 3

    Projekt nr 4

    Projekt nr 5

    Projekt nr 6

    Projekt nr 7

    Projekt nr 8 (MIX "7 i 4")

    Projekt nr 9

    Projekt nr 10


    SĄ TO PIERWSZE PROJEKTY (LISTA NIE JEST ZAMKNIĘTA !!!- W MOMENCIE, GDY POJAWIĄ SIĘ NOWE, WRZUCE JE DO TEGO SONDAŻU) SONDAŻ TEN NIE MA CHARAKTERU WIĄŻĄCEGO, A JEDYNIE MA ZA ZADANIE UKAZANIE ZARZĄDOWI SSSŻ OPINII SAMYCH KIBICÓW ODNOŚNIE FLAGI.




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że podstawą powinien być jakiś klubowy tekst, hasło związane ze skorpionami. Każdy mecz są zwami skorpiony ze skorpionami albo coś w tym rodzaju. Myślę że można pozostać przy poziomych liniach a loga dałbym dwa. Klubowe po lewej a stowarzyszenie po prawej. W środku lekko w tle wsadziłbym wielkiego skorpiona, który w przedziale żółtego kolory będize lekko czarny w tam gdzie czarne lekko żółty i to powinno wyglądać czadowo. ALbo zamiast skorpiona postać żużlowca

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja jestem za 4, naprawde swietny, tylko po bokach dodalbym logo fanklubu po lewej (lub godlo miasta poznania)i herb psz po prawej stronie

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    To zrób ten projekt......."czadowy".

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie - 6 :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie osobiscie najbardziej przypadl do gustu ten ostatni:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postaram się zrobić ten projekt.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta ostatni jest dobry tylko poszerzylbym te czarne pasy ktore sa na gorze i na dole np dla tego zeby kropka nad z i kreska nad n byly zolte, bo patrzac na czcionke moga te znaki z daleka wygladac jak jakies odpryski od tych duzych liter. i zamiast loga stowarzyszenia dlabym herb poznania. bo swoja droga flaga ta ma reprezentowac wszystkich kibicow a nie tylko was. wiem ze to idzie z kasy fc itd ale takie jest moje zdanie. kibicujecie klubowi i poniekad miastu a nie sobie.

    a inne projekty szczerze powiedziawszy sa kiepskie.

    ps. nie wiem czy wam pozwoli uzyc tego ale w podpisie Stampera jest fajna grafika, zmienic w nim tekst i tego zuzlowca na naszego i tez bardzo fajnie by to wygladalo. nie zrobie projektu bo nie mam czasu zabardzo sie bawic w takie rzeczy.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    drAcidzie, niestety, ale herbu miasta nie możemy dawać, gdyż okazywanie go publicznie przez osoby trzecie wymaga pewnych zabiegów admionistracyjno - prawnych, które są dosyć trudne, długotrwałe i niestety kosztowne...(pamiętam jaki był ..., kiedy PLL LOT wymalowały herb naszego miasta na nowiutkim Boeingu 737, bez otrzymania pozwolenia włodarzy miejskich :))

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ja wiem czyba do konca racji nie masz, zapraszam do lektury moze wam sie to w przyszlosci przydac:
    http://bip.city.poznan.pl/bip/public...pis&sp_id=9074
    chyba ze fany nie idzie podciagnac pod sztandar, w sumie to nie wiadomo co to jest, mimo wszystko jak to pisza na tej stronie "Zgoda na umieszczenie herbu Miasta Poznania w znakach towarowych i na sztandarach nie podlega opłacie."

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Tak teraz naszła mnie taka wizja. A co by było gdyby, zamienić "kozę" Starego Marycha na jakiegoś "dżiema"? :D:D:D
    Oczywiście tylko wirtualnie...Ale ten jeden z symboli naszego miasta w połączeniu z potegą speedwaya byłby fantastycznym elementem nowej fany...
    Tylko musiałby to zrobić prawdziwy artysta, aby z Marycha nie wyszedł nam Bercik Dworniok... :D:D:D

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Hmmm a może coś takiego

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co ci sie stalo z logiem klubu? tekst fajny ale flaga tak sobie jak wiekszosc z tych na gorze.
    narazie projekt 7 z lekka modyfikacja jest najlepszy wg mnie

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2006
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie najlepsza jest 7, ale uważam że nadaje się dużo bardziej na... szalik a nie flagę. Po prostu w tym kontekście pasuje idealnie. Natomiast jeśli flaga to chyba 5, choć nad 4 też się można zastanowić (4 byłaby świetna na "sektorówkę":))

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze najlepszy jest 10 projekt. Szczegolnie wypasiony motyw z naszym ratuszem :D Do tego calosc fajna graficznie.
    Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7 i 8

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za 7 (tylko bez tych gwarowych powiedzonek u góry ;p)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •