Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: adams mistrzem australii!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    adams mistrzem australii!!!

    Stranieri Unii Leszno - Leigh Adams zwyciężył w indywidualnych mistrzostwach Australii na żużlu, które rozegrano na torze w Waywille.

    Adams był bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem wieczoru. Leigh wygrał wszystkie swoje biegi w turnieju eliminacyjnym, triumfował również w wyścigu finałowym, w którym zwyciężył przed Jasonem Crumpem i Ryanem Sullivanem.

    - Bardzo się cieszę z wygranej. To już mój szósty tytuł indywidualnego mistrza Australii. Mam tylko nadzieję, że podobną formą będę imponował za trzy miesiące, kiedy zacznie się cykl mistrzostw świata - stwierdził Adams po zawodach. Szóste miejsce w zawodach zajął Steve Johnston, który imponował na torze walecznością. Zawody oglądało blisko 10.000 kibiców speedwaya.


    Mistrzostwa Australii
    1. Leigh Adams
    2. Jason Crump
    3. Ryan Sullivan
    4. Todd Wiltshire
    5. Mick Poole
    6. Steve Johnston


    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    nie tylko leigh sie cieszy, ja i zapewne pozostali leszczynianie rowniez:)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brawo leigh!!!

    pewnie że leszczyniaki się cieszą . zwycięstwo w taki silnej stawce z kompletem zwycięstw świadczy o wielkiej formie adamsa. może wreszcie przełamie się i powalczy o medal w GP który moim zdaniem już dawno mu się należał

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    teraz grand prix

    to juz 6ty jego tytul mam tylko nadzieje ,ze rok 2002 bedzie dla niego duzo lepszy w cyklu grand prix

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie fajnie, że za Adamsem znalazł się Crump. Może nie będzie w tak świetnej formie jak pod koniec ubiegłego sezonu. Gratulacje oczywiści dla Leigha.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2001
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulje Adamsowi. Mam nadzieje,że bedziej jeżdził w GP tak skutecznie jak w lidze i wywalczy w koncu medal.
    Jesli utrzyma taka forme to na pewno bedzie silnym punktem leszczyńskiej Unii.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Beny!Ty chyba nie sledziles tego co sie dzieje w polskim zuzlu przez jakies 3 lata.Adams to najwazniejsza postac Unii i zdecydowanie najlepszy obcokrajowiec w Polsce.To jedyny zawodnik ktory trzymal unie w kupie przez ostatnie 3 lata,to czemu ma byc inaczej?MArtwi mnie jednak ze nie blyszczy tak w Grand Prix.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •