Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 120

Wątek: FINAŁ MIMP, 5.08.2006, Torun

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    FINAŁ MIMP, 5.08.2006, Torun

    Wlasnie.
    Znamy mniej wiecej liste startowa.
    Moze koledzy z Torunia pomoga i dowiemy sie, o ktorej godzinie sa zawody i w jakich cenach sa bilety?

    zawodnicy, ktorzy awansowali z polfinalow:

    Karol Ząbik (Adriana Toruń)
    Dawid Stachyra (Marma PF Rzeszów)
    Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
    Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
    Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
    Mateusz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa)
    Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
    Grzegorz Zengota (ZKŻ Zielona Góra)
    Adrian Miedziński (Adriana Toruń)
    Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
    Adam Kulczyński (ZKŻ Zielona Góra)
    Paweł Hlib (Unia Tarnów)
    Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
    Paweł Miesiąc (Marma PF Rzeszów)
    Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
    Adrian Gomólski (Start Gniezno)

    rezerwowi:
    9. Mateusz Jurga (Unia Leszno) – 7 (3,2,1,1,u)
    9. Alan Marcinkowski (ZKŻ Zielona Góra)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Karol Ząbik (Adriana Toruń)
    Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
    Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
    Adrian Miedziński (Adriana Toruń)
    Paweł Hlib (Unia Tarnów)
    Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
    Paweł Miesiąc (Marma PF Rzeszów)
    Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
    Chyba sposrod ww. bedzie obsada podium.
    Moim zdaniem walka ostateczna stoczy sie
    miedzy Miedzinskim, a... Buczkowskim,
    a o trzecie miejsce beda jechali Zabik
    z Hlibem i Jedrzejewskim.

    Zawody sa o 19.00

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Karol Ząbik (Adriana Toruń)
    Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
    Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
    Adrian Miedziński (Adriana Toruń)
    Paweł Hlib (Unia Tarnów)
    Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
    Paweł Miesiąc (Marma PF Rzeszów)
    Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
    Chyba sposrod ww. bedzie obsada podium.
    Moim zdaniem walka ostateczna stoczy sie
    miedzy Miedzinskim, a... Buczkowskim,
    a o trzecie miejsce beda jechali Zabik
    z Hlibem i Jedrzejewskim.

    Zawody sa o 19.00
    Mam nadzieję,ze sie Morciasz nie mylisz i jeden z Bydgoszczan a moze i dwóch stanie na podium w Toruniu z czego Buczek złoto a Siopek brąz,których przedzieli Adrian-jadę z takim właśnie nastawieniem do Torunia by tkie podium na koniec obejrzeć.
    Zawody o której-bilety po ile?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Finał MIMP o godzinie 19:00. Tyle wiem

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małe szanse na podium mają rybniczanie, którzy ostatnio wyraźnie spuścili z tonu. Nierówno prezentuje się Pacio (odpadnięcie w półfinale brązowego kasku), który jednak potrafił pokonać w Toruniu Miedziaka w biegu juniorów. Na treningach udanie jeździe Druchniak, ale w biegach o stawkę często zawodzi (dotyczy to szczególnie słabych startów). Uważam, że miejsca w "10" będą sukcesem naszych chłopaków.

    PS Faworytem na pewno są Miedziński i Ząbik, a nadzieje i oczekiwania bydgoszczan jednak troszkę na wyrost (Jędrzejewski miałby szanse może u siebie).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Małe szanse na podium mają rybniczanie, którzy ostatnio wyraźnie spuścili z tonu. Nierówno prezentuje się Pacio (odpadnięcie w półfinale brązowego kasku), który jednak potrafił pokonać w Toruniu Miedziaka w biegu juniorów. Na treningach udanie jeździe Druchniak, ale w biegach o stawkę często zawodzi (dotyczy to szczególnie słabych startów). Uważam, że miejsca w "10" będą sukcesem naszych chłopaków.

    PS Faworytem na pewno są Miedziński i Ząbik, a nadzieje i oczekiwania bydgoszczan jednak troszkę na wyrost (Jędrzejewski miałby szanse może u siebie).
    To proponuje przypomnieć zeszłoroczny występ "Siopka" w tym samym turnieju i w tym samym mieście i w jakich okolicznosciach zdobył "tylko" 4 miejsce będąc mniej doświadczonym zawodnikiem w tym roku a dopiero potem odbierać jemu szansę na walkę o podium, ok?
    Zobacz jak było rok temu i wtedy analizuj szanse Marcina.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    To proponuje przypomnieć zeszłoroczny występ "Siopka" w tym samym turnieju i w tym samym mieście i w jakich okolicznosciach zdobył "tylko" 4 miejsce będąc mniej doświadczonym zawodnikiem w tym roku a dopiero potem odbierać jemu szansę na walkę o podium, ok?
    Zobacz jak było rok temu i wtedy analizuj szanse Marcina.
    Wszyscy dobrze pamietaja ten wystep ,jak i to ze Siopek nie jechal w niektorych biegach z czolowka krajowa.Byl rezerwowym i byl wstawiany nie "z programu kazdy z kazdym " tylko w zastepstwach.Oczywiscie ciezko napisac, ze byl to zly wystep,bo to nieprawda,ale sam jestem ciekaw ile punktow zdobylby startuja ze stalym numerem i jadac na zasadzie kazdy z kazdym.Pokonal 2 razy Zabika ale w decydujacym wyscigu ten juz szans mu nie dal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fajnie jak by któryś z naszych toruniaków zdobył złoto, bo wkońcu u siebie jeżdżą i znają ten tor najlepiej ze wszystkich startujących. Będzie napewno bardzo ciężko, ale coś mi się zdaje, że Adrian znów wygra z kompletem.

    Chciałbym także, aby jakiś medal zdobył Patryk Pawlaszczyk, fajny to chłopak i tak miło by było gdyby na podium staną :D:D:D Sezon ma całkiem dobry, pokazał, że potrafi jeździć (także tu w Toruniu).

    Więc na moje:
    1) Miedziński
    2) Pawlaszczyk
    3) Zober

    Miedziak i Zober pokazują, że w turniejach juniorskich jeżdżą bardzo dobrze więc taki oto mój typ. A, rok temu Adrian zdobył złoto a miał trochę słabszy sezon niż Ząbik, teraz to on króluje, a Karol jeździ słabie więc może Ząbik wygra tym razem ?? A może nasi wogóle niebędą na podium ?? Też tak może być przecierz, bo nie byle z kim będą jeździć... (Druchniak, Hlib, Miesiąc, Pawlaszczyk, uff... będzie się działo)

    PS.
    Bydgoszczaki, zdobędzieta Toruń po raz drugi ?? :D:D:D
    Bardzo wam tego życzę, ale chyba nie... :D
    pozdr

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    No fajnie jak by któryś z naszych toruniaków zdobył złoto, bo wkońcu u siebie jeżdżą i znają ten tor najlepiej ze wszystkich startujących. Będzie napewno bardzo ciężko, ale coś mi się zdaje, że Adrian znów wygra z kompletem.

    Chciałbym także, aby jakiś medal zdobył Patryk Pawlaszczyk, fajny to chłopak i tak miło by było gdyby na podium staną :D:D:D Sezon ma całkiem dobry, pokazał, że potrafi jeździć (także tu w Toruniu).

    Więc na moje:
    1) Miedziński
    2) Pawlaszczyk
    3) Zober

    Miedziak i Zober pokazują, że w turniejach juniorskich jeżdżą bardzo dobrze więc taki oto mój typ. A, rok temu Adrian zdobył złoto a miał trochę słabszy sezon niż Ząbik, teraz to on króluje, a Karol jeździ słabie więc może Ząbik wygra tym razem ?? A może nasi wogóle niebędą na podium ?? Też tak może być przecierz, bo nie byle z kim będą jeździć... (Druchniak, Hlib, Miesiąc, Pawlaszczyk, uff... będzie się działo)

    PS.
    Bydgoszczaki, zdobędzieta Toruń po raz drugi ?? :D:D:D
    Bardzo wam tego życzę, ale chyba nie... :D
    pozdr
    Przytaczasz nie byle kogo bo Druchniaka wow, Hliba,Miesiaca czy Patiego a Bydgoszczan nie najlepszych obecnie juniorów w kraju oprócz Miedzińskiego? Widze,ze tutaj zawiść gra dużą role bo nie wierze,ze bardziej cenisz Hliba czy Miesiaca czy DRUCHNIAKA od Buczkowskiego czy Siopka!
    Dzwiny jesteś w tych ocenach i tyle--ale to z Torunia wiec nie dziwie się aaaż tak bardzo.
    Dla mnie faworyci do złota: Miedziński i Buczkowski do brązu Ząbik,Jędrzejewski,Jamroży i Miesiąc a reszta o medale nie pojedzie nawet Hlib no moze chociaż on jest ostatnim z mozliwych faworytów do brązu.
    Złoto: Miedziński i Buczkowski
    Brąz: Ząbik, Jędrzejewski,Miesiąc, Jamroży i Hlib

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No gdzie tam Jamrozy! :D

    Mysle, ze medale podziela miedzy soba zuzlowcy z naszego regionu, czyli Miedzinski (glowny faworyt imprezy!), Zabik, Buczkowski i Jedrzejewski! :]

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Zapowiadają się bardzo emocjonujące zawody. Wcale nie uważam, aby Miedziński czy Ząbik byli murowanymi kandydatami do medalu, choć z pewnością należą do ścisłej czołówki tej imprezy.

    Szyki mogą im pomieszać w pierwszej kolejności ich koledzy zza miedzy. To, że spisują się w tym roku świetnie nie ulega wątpliwości. To, że czują się na toruńskim torze prawie jak u siebie w domu udowodnili w tym roku podczas meczy ligowych. Mogą namieszać i to bardzo i wielce nie będę zaskoczony jak któryś z nich założy złoty krążek na piersi.

    Czy są inni kandydaci. Raczej w to wątpię. Choć niespodzianki się zdarzają, jako czarnego konia obstawiam Pawła Miesiąca.

    Pierwsza trójka moim zdaniem będzie wyglądać następująco:
    1. Międziński
    2. Jędrzejewski
    3. Buczkowski
    ale to tylko wróżenie z fusów.

    Już się nie moge doczekać.

    ps. serdecznie zapraszamy kibiców zza miedzy, deceńcie w końcu po tylu latach posuchy fakt jak zdolną macie młodzierz i zamiast tylko krzyczeć na forum przyjedźcie dopingowac swoich na stadionie w finale MIMP !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwolni się jedno miejsce wśród finalistów bo nie wystartuje kontuzjowany Mirek Jabłoński.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przytaczasz nie byle kogo bo Druchniaka wow, Hliba,Miesiaca czy Patiego a Bydgoszczan nie najlepszych obecnie juniorów w kraju oprócz Miedzińskiego? Widze,ze tutaj zawiść gra dużą role bo nie wierze,ze bardziej cenisz Hliba czy Miesiaca czy DRUCHNIAKA od Buczkowskiego czy Siopka!
    Dzwiny jesteś w tych ocenach i tyle--ale to z Torunia wiec nie dziwie się aaaż tak bardzo.
    Dla mnie faworyci do złota: Miedziński i Buczkowski do brązu Ząbik,Jędrzejewski,Jamroży i Miesiąc a reszta o medale nie pojedzie nawet Hlib no moze chociaż on jest ostatnim z mozliwych faworytów do brązu.
    Złoto: Miedziński i Buczkowski
    Brąz: Ząbik, Jędrzejewski,Miesiąc, Jamroży i Hlib
    O jaaa... Stary ja tak uważam - ty nie i trudno. Widzę, że masz bardzo małe poczucie humoru, no ale cóż to z Bydgoszczy wiec nie dziwie się aaaż tak bardzo :D:D:D.
    Wiem, że jesteś podniecony swoimi juniorami i każdego utwierdzasz, że są najlepsi, ale ja tak nie uważam :)
    Dla mnie Hlib czy Pawlaszczyk są lepszymi juniorami niż Ci wasi, ale nie będe pisał czemu :) To już moja sprawa...
    No a Druchniak ?? Żebyś się nieździwił, może popeline odstawi - zobaczymy.
    I nie pisz, że jakaś tam zawiść, bo ja tam do was nic niemam, to raczej ty masz problemy a jak już widzisz, że ktoś z Torunia i jeszcze ma inne zdanie niż ty to już zaraz wielka zawiść :P Jaka tam zawiść..:D:D:D. Jeśli wasi zajmą dwa pierwsze miejsca to wam pogratuluje i tyle. Jeśli nie to płakać nie będe.
    I weź wyluzuj trochę, bo wakacje są... :D:D:D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Bardzo ucieszyłby mnie choć jeden medal dla naszych juniorów, nawet brązowy.:) To, że w lidze zarówno Buczek, jak i Siopek należą do ścisłej czołówki juniorów, nie oznacza, że w zawodach indywidualnych zrobią świetny wynik.

    Głównym faworytem do zwycięstwa jest Miedziński. Jego brak na podium byłby mega sensacją.

    Za nim jest grupa zawodników, która może powalczyć o medal, a przy korzystnych wiatrach wywalczyć nawet złoto. Są to: Ząbik, Hlib, Miesiąc, Gomólski, Jędrzejewski i Buczkowski. Gdyby to była liga to byłbym spokojny o przynajmniej srebro Buczka. Jak będzie zobaczymy.
    C'mon You Gunners!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj tak beda ciekawe zawody ;] cos czuje ze sie na nich znajde ;] daleko nie mam to czemu nie ;]

    mozna liczyc na dobry wystep juniorow z BDG a wiadomo ze torunianie beda posiadaczami atutu wlasnego toru ;]

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Mimo, iż jestem z Grudziądza... liczę na podium Buczka i Głuchego, z czym, ten ostatni jakby ostatnio nieco spuścił z tonu.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ile bilety? Mam nadzieję, że tak jak w zeszłym roku działacze zrobią prezent i bilety po 5 zł:) (chyba jak dobrze pamiętam to biletem wstępu był program).

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwolni się jedno miejsce wśród finalistów bo nie wystartuje kontuzjowany Mirek Jabłoński.
    Za niego jedzie Alan Marcinkowski.

    Trzech reprezentantow Falubazu w finale, czyli najwiecej :)

    Ale czy ktorys wejdzie chociaz do 1/10 ?? :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, jesli rzeczywiscie pojedzie Alan to tylko sie cieszyc. Trzech naszych (to chyba najwiecej, nie?) bedzie w finale, ktorys napewno cos namiesza i wskoczy do dziesiatki. Po cichu licze nawet na miejsce w ósemce któregos z naszych kolarzy, ale to chyba jak na razie zbyt wygorowane marzenie. Cięzko powiedziec kto zdobedzie tytuł mistrzowski. Moge sie jednak zalozyc, ze bedzie to torunianin :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Jeśli chodzi o bydgoszczan, to ogólnie uważam, że Siopek prezentuje się lepiej na torze w Toruniu od Buczkowskiego i biorąc pod uwagę jego ostatnio wysoką formę to daję mu niemałe szanse na brąz :) czemu tylko brąz? Bo chyba jednak torunian ciężko będzie pokonać. Ząbik ewidentnie (puk,puk) zaczął wychodzić z głębokiego dołka no i już wcale nie jestem przekonany, jak jeszcze całkiem niedawno, że Miedziński spokojnie wykroi komplet :P

    Osobiście 'Siopka' bardzo lubię i życzę mu brązu szczerze, ale gdyby jeszcze utarł nosa torunianom (on albo Buczek) tak jak Polonia Apatorowi to chyba więcej w tym roku na żużel nie pójdę ;)

    pzdr

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    ktoś z Falubazersów na podium, czemu nie? pamiętamy występ Bogińczuka przed kilkoma laty w finale w Lesznie, a więc wszystko możliwe.
    faktem jest że tam wtedy było sporo upadków/wykluczeń i defektów wśród faworytów, ale w zawodach juniorskich zazwyczaj jest kolorowo, i nie koniecznie układa się zgodnie z przewidywaniami.
    wyczyn Kujawy sprzed kilku laty najlepszym przykładem.
    jeżeli Zengota, Alan i Kula załapią się do 1/10 to będzie bardzo fajnie.

    napiszcie proszę gdzie w Toronto można bezpiecznie zaparkować samochód na strzeżonym, z rowerami na dachu - tak aby w międzyczasie nie odjechały. parking nie koniecznie musi być w okolicach stadionu.
    dzięki

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem czołówka bedzie wyglądała tak:
    1. Miedziński
    2. Buczkowski
    3. Ząbik
    4. Hlib
    5. Pawlaszczyk
    6. Jamroży

    Reszta jest milczeniem.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2005
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GABLEN, jadąc na stadion ulicą Fałata obok bramy wjazdowej na stadion masz bramę wjazdową na parking strzeżony który graniczy ze stadionem.. Nie wiem jak z wolnymi miejscami, ale parking jest.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiadomo, ze niewatpliwie najwiekszymi faworytami sa torunianie. Miedziak - co widac po srednich w ligach polskiej, czy angielskiej - prezentuje najwyzsza forme. Zaraz za nimi stawialbym kilku zawodnikow, z ktorych lekko wysuwaja sie Buczek i Zober. To jest najlepsza trojka juniorow. I nieprawda jest, że Bydgoszcz ma najlepszych juniorow (pod KAZDYM wzgledem). A zatem zloto Miedziak, a o srebro pozostala dwojka:)

    PS. Kto wie, co robił wczoraj bus Jedrzejewskiego w Brodnicy? :) I to jeszcze na mojej ulicy...

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Gablen parking jest strzeżony jak jedziesz od miasta po prawej masz stadion (głowne wejście, kasy) skręcasz w prawo za stadionem i przy samym stadionie od strony wieżyczki jest parking. Nie można nie zauważyć. W meczach ligowych jest to parking dla zespołu gości. Byłem kilka razy i nigdy nic się nie stało więc chyba na "lajtowych" zawodach indywidualnych nie powinno być gorzej.


    Co do samych zawodów nikt w gronie faworytów nie stawia ani Zengoty, ani Kulczyńskiego. I bardzo dobrze. Jadą chłopaki bez napięcia, nikt niczego od nich nie wymaga, a że ostatnio są w coraz lepszej formie.....
    to kto wie może pokuszą się o jakąś niespodziankę.

    Dla mnie każde miejsce powyżej ósmego będzie bardzo dobrym rezultatem Falubaziaków.


    Swoją drogą chyba dawno nie było tak słabo obsadzonego finału IMPJ.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Swoją drogą chyba dawno nie było tak słabo obsadzonego finału IMPJ.
    no cóż na chwilę obecną to chyba najmocniejsza stawka, nie brakuje raczej zadnego z lepszych juniorow?

    a jesli chodzi o sam final to niekoniecznie miedzin musi byc pierwszy bo zabik jest na fali obecnie ;) niemniej dominacja gospodarzy bedzie znaczaca

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    zgadza się Vojtas.

    Mi rozchodzi się jednak o to, że może oprócz Miedziaka pozostali juniorzy nie są znaczącymi punktami w swoich drużynach.

    Wiesz zawsze było z 3-4 którzy już w wieku juniora byli liderami swoich drużyn, stanowili o ich sile, że wspomnę tylko Kasprzaka, czy Kołodzieja.

    Teraz jacyś bez wyrazu; nie widzę tutaj gościa, który mógłby zostać IMŚJ, czy powalczy za 2-3 lata w GP.

    Takie mam wrażenie...

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    zgadza się Vojtas.

    Mi rozchodzi się jednak o to, że może oprócz Miedziaka pozostali juniorzy nie są znaczącymi punktami w swoich drużynach.

    Wiesz zawsze było z 3-4 którzy już w wieku juniora byli liderami swoich drużyn, stanowili o ich sile, że wspomnę tylko Kasprzaka, czy Kołodzieja.

    Teraz jacyś bez wyrazu; nie widzę tutaj gościa, który mógłby zostać IMŚJ, czy powalczy za 2-3 lata w GP.

    Takie mam wrażenie...
    W Bydgoszczy to raczej juniorzy są znaczącymi punktami w swoich zespołach i bez nich nie byłoby pierwszej czwórki. Troche dziwne,ze akurat w Bydgoszczy,ale akurat tak się w tym sezonie składa,ze Polonia juniorami stoi i walka o złoto będzie zapewne "derbowa" więc Vojtas nie mów tak,że nikt nie zagrozi gospodarzom(wiem,ze jesteś z Częstochowy)bo zawody juniorskie są bardzo nieprzewidywalne i tutaj wiele zdarzyć sie może.
    Walka o zloto to jednak Miedziński-Buczkowski o brąz Ząbik-Jędrzejewski-Hlib-Miesiąc a reszta jest jednak słabiutka jeśli chodzi o miejsca medalowe.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Walka o zloto to jednak Miedziński-Buczkowski o brąz Ząbik-Jędrzejewski-Hlib-Miesiąc a reszta jest jednak słabiutka jeśli chodzi o miejsca medalowe.
    Może być u tak jak piszesz, zresztą wszystko może się zdarzyć.
    Tak jak już napisałem walka o złoto będzie jednak chyba głównie na linii Miedziński-Jędrzejewski (bardziej niż Buczkowi pasuje mu toruński tor). Walka o brąz Buczkowski-Ząbik i może jeszcze jakiś czarny koń, ale bardzo wątpię aby był nim Paweł Hlib (jakoś mu w Toruniu nie bardzo wychodzi), natomiast Paweł Miesiąc - no może nas zaskoczyć, kto wie, wiele już potrafi.

    Co by jednak nie pisać, jedno da się zauważyć na pierwszy rzut oka - POMORZE MŁODZIEŻĄ STOI!
    I ja osobiście życzyłbym sobie abyśmy co rok mogli się sprzeczać z sąsiadami zza miedzy kto ma najlepszą młodzież w kraju, czyż to nie jest miłe?

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Cóż, mamy jedynaka w tym towarzystwie ;) Ronniemu wiele szans na medal nie daje, ale powaczyć nikt mu nie broni, a nuż zajedzie wysoko? Turnieje indywidualne jednak rządzą się swoimi prawami. A nawet jesli nie to kolejne zawody więc jazda jazda i jeszcze raz jazda.

    A pozatym życze medalu Paciowi, Zengiemu i Andrzejowi, do boju chłopaki :)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    W finale MIMP w Lesznie 2002 wygrał Artur Bogińczuk. Zawodnik, który na początku swojej krótkiej kariery dobrze się zapowiadał. Później przyszedł regres formy. W lidze jeździł ogony, ale jak przyszło do finału wygrał w cuglach, zdobył wtedy 13 punktów. Będąc wtedy z kumplem na tych zawodach przecieraliśmy oczy ze zdumienia jak Arturo zapierdzielał. Koleś zażartował, że pozostali to chyba łyknięci jeżdżą. Miał chłopak dzień konia, ale wracając do tematu. Wiadomo są faworyci lecz nie ma co nikomu odbierać szans na końcowy sukces. Ten sport już niejedną niespodziankę przyniósł. Może zdarzyć się, że wygra zawodnik, na którego nikt wcześniej nie stawiał, bo będzie miał taki sam dzień konia jaki miał wtedy "Bogina". Ś.P. Łukasz Romanek był takim zawodnikiem,nikt na niego praktycznie nie stawiał, w lidze niespecjalnie mu szło po tej pamiętnej kontuzji z Leszna, ale jak przychodziło do rozgrywek młodzieżowych to na ogół bardzo dobrze jeździł i zdobywał medale. Ja jako wrocławianin mam cichą nadzieję, że Ronek uzyska satysfakcjonujący wynik, wszak jest to jego ostatni start w tego typu imprezie, gdyż w przyszłym roku będzie już seniorem. ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jutro final, a listy startowej jak nie bylo tak nie ma
    Szukalem na sf, oficjalnej torunia, wyborczej...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Ktoś wspomniał o Bogińczuku i jego jednorazowym wyskoku.
    Dodam może jeszcze na dowód tego jak nieprzewidywalne są zawody indywidualne przykład Davida Kujawy - IMŚJ

    A Zengota lepiej śmiga w zawodach indywidualnych niż w drużynie... ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy moze radio PIK transmituje te zawodu lub niedzielny finał MPPK?A moze jakies inne radio?Z gpry dzieki za info.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Radio PiK na pewno przeprowadzi transmisję z obydwu finałów, gdyż bydgoszczanie mają swoich przedstawicieli:p Natomiast finał sobotni transmitowac będzie również Radio GRA.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vojtas wrote:
    Jutro final, a listy startowej jak nie bylo tak nie ma
    Szukalem na sf, oficjalnej torunia, wyborczej...
    Proszę bardzo, lista startowa z dzisiejszych toruńskich Nowości

    1. W. Druchniak (Rybnik)
    2. P. Pawlaszczyk (Rybnik)
    3. A. Kulczyński (Zielona Góra)
    4. M. Jędrzejewski (Bydgoszcz)
    5. K. Ząbik (Toruń)
    6. A. Marcinkowski (Zielona Góra)
    7. A. Głuchy (Gorzów Wlkp)
    8. M. Szczepaniak (Częstochowa)
    9. D. Stachyra (Rzeszów)
    10. P. Miesiąc (Rzeszów)
    11. R. Jamroży (Wrocław)
    12. P. Hlib (Tarnów)
    13. G. Zengota (Zielona Góra)
    14. A. Miedziński (Toruń)
    15. K. Buczkowski (Bydgoszcz)
    16. A. Gomólski (Gniezno)


  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może Gomólski sprawi nam gnieźnieńskim kibicom jakąś miłą niespodziankę? Myślę, że miejsce w pierwszej szóstce byłoby dużym sukcesem.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tymczasem Buczek i Siopek ostro trenuja, zapewne by jak najlepiej przygotowac sie do jutrzejszego finalu juniorow! :P
    Tak sie zlozylo, ze przechodzilem przed godzina kolo stadionu Polonii i slyszac ryk silnikow, postanowilem zajrzec (dodam, ze ostro padal deszcz)... a tam wspomniana wczesniej dwojka, umorusanych po zeby! :D (Niestety widzialem ich jedynie w parkingu, bo bramy na korone stadionu byly pozamykane :|)
    Jak widac, nie straszna im pogoda...a takze z pewnoscia i rywale o MIMP! :P:]

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Jamroży
    2. Buczkowki
    3. Zengota

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Nie wiecie jak wygląda tor po wczorajszych opadach ? Dzisiaj pogoda też nie jest wcale optymistyczna, ma ktos moze foty ?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwolni się jedno miejsce wśród finalistów bo nie wystartuje kontuzjowany Mirek Jabłoński.
    Za niego jedzie Alan Marcinkowski.

    Trzech reprezentantow Falubazu w finale, czyli najwiecej :)

    Ale czy ktorys wejdzie chociaz do 1/10 ?? :)
    Myślę że Zengotę stać na jakąś niespodziankę, może w pierwszej szóstce :)
    A tak apropo pogody, bo w zielonej caly czas leje, czy jest jakieś zagrożenie ze strony aury, czy nie ?
    Pozdrawiam !:)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pogoda zapowiada sie na styk, czyli albo bedzie padac albo nie

    wygra ktos z pary bydgosko-torunskiej ale nie zdziwymbym sie jakby nagle ktos wyskoczyl na pudlo

    tor bedzie sliski i mokry wszystko sie moze zdarzyc

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,759
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Jak tam pogoda?? Pada u was jeszcze? bo u nas zbieraja sie ciezkie chmury!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    W Toruniu nieprzyzwoicie czyste niebo :)
    Chmur prawie wcale nie widać, jeśli już to tylko białe obłoczki.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    To jak u was zbieraja sie cieżkie chmury to pewnie nas za kilkadziesiat minutek czeka to samo. Szkoda bo w Toruniu rozpogodziło się, świeci od 1h słoneczko i jest naprawde ciepło.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •