Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 87

Wątek: 13 kolejka: SPARTA - KS APATOR TORUŃ

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    13 kolejka: SPARTA - KS APATOR TORUŃ

    Witam!
    Jeszcze nie dostrzegłem tego tematu dlatego pozwoliłem go sobie założyć:) Po zwycięstwie w Czwie teraz jest szansa na 9 pod rząd zwycięstwo Sparty w lidze. Swoją drogą nie pamiętam, która z drużyn miała taką serie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
    Mecz z Apatorem odbędzie się w piątek 14 lipca. Jest to na pewno nie łatwy mecz dla Sparty gdyż Apator zawsze jeździł dobrze we Wrocławiu. Ja osobiście mam dużą nadzieję, że wygramy i zainkasujemy kolejnego bonusa. W pierwszym meczu w Toruniu Wrocławianie byli bliscy zwycięstwa ale przegrali teraz jest doskonała szansa na rewanż. Jak będzie zobaczymy.
    Pozdrawiam
    P.S. Mój typ: 56:34 - ostatnie typy wchodziły w granicach +- 3 punkty :) Mam nadzieje, że teraz będzie podobnie!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Jesli juz Sparta to i Apator, chociaz tyle mogles sie postarac.

    Mecz bez historii. Przedostatnia druzyna jedzie do lidera, dla sztuki. Zwyciezca latwy do przewidzenia. Pozostaje kwestia rozmiarow. Na oko 58:32

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworyt bez watpienia jest jeden i raczej obejdzie sie bez niespodzianki.Nasi jada jak z nut gdzie popadnie wiec druzyna z Torunia jest skazana na pozarcie.Jednej rzeczy sie boje , ze zacznie sie odpuszczanie - oby nie.Niech jada do konca jak najlepiej tylko potrafia.Licze na sklad z Sitera , bo on tez jest bardzo mlody i utalentowany powinien sie objezdzac na naszym torze zebysmy w przyszlosci mieli z niego wiekszy pozytek.Moj typ 59-31

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Jesli juz Sparta to i Apator, chociaz tyle mogles sie postarac.

    Mecz bez historii. Przedostatnia druzyna jedzie do lidera, dla sztuki. Zwyciezca latwy do przewidzenia. Pozostaje kwestia rozmiarow. Na oko 58:32
    Co z Ciebie taki malkontent ? Wiadomo, nasi są w sztosie, ale to jest sport, nie zapominaj o tym. Różne zdarzenia losowe mogą mieć miejsce. U was jeździ nasz "Słaby", macie kurdupla Jagusia, który jest w formie, dobrych młodzieżowców i solidnych stranieri. Mam nadzieję, że to będzie emocjonujący mecz. :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem wynik jest bardzo trudny do przewidzenie ze względu na równy skład Apatora.
    Jedno jest pewne oni pojadą w miare równo. Tylko na ile to starczy: 35?, 40? a może 46?
    Ostatnie dwa wyniki we Wrocaławku to:
    47:42 - z nienajmocniejszą teoretycznie Stalą
    i 61:29 bądź co bądź z DMP

    Toruń stać na powtórzenie wyniku Stali.
    I raczej nie stawiałbym na pogrom (a już na pewno nie wnioskowałbym tego po wyniku meczu z Unią, Toruń to zupelnie inna drużyna).

    Swoją drogą seria Sparty (9 zwycięstwo) z rzędu to będzie już coś niesamowitego.

    Ja jednak życzę "chociaż" bonusa drużynie z Torunia ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Ja jednak życzę "chociaż" bonusa drużynie z Torunia
    No to musieli by wygrać bądź przegrać punktem. :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem będzie to jeden z najciekawszych meczy w tym roku, a to z uwagi na to, że Apator lubi taki sam tor jak my. Najlepiej punktujący zawodnicy? Słaboń i Crump, tyle, że w tym roku w odmiennych rolach:P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    To ,ze stac nas na rownorzedna walke we Wroclawiu,to wie chyba kazdy.Patrzac na sklady meczyk powinien byc wyrownany,ale pod warunkiem,ze Anioly pojada na maksimum umiejetnosci,a tych na pewno ani Karolowi ani Pedersenowi nie brakuje.O Drymla,Adriana czy Jagiego bylbym bardziej spokojny.Problem w tym ,ze Karol zawodzi w tym roku okrutnie a Bjarne jest raczej zawodnikiem 2 linii niz liderem.Cienko to widze i dlatego mimo ,ze to mecz dla nas o wszystko,to jednak raczej polegniemy.Nasze zwyciestwo byloby duza niespodzianka choc pasowaloby spuscic manto Atlasowcom.Nie tylko My bysmy na tym zyskali ale i cala liga.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicu z Tarnowa naucz sie poprawnie pisac nazwe naszego miasta.Pisze sie Wrocław , i to nic wspolnego z Włocławkiem nie ma.Powszechnie u nas Włocławek jest nazywany Rumunia , wiec to w pewnym sensie obelga.To raz a dwa , wszedzie podkreslacie jaka ta Stal jest slaba , pojedziecie do nich to sie okaze czy napewno sa tak slabi jak zleja co by nie bylo DMP :-) Co do samego meczu , jak Wrocławianie pojada swoje to : Crump powinien zrobic komplet ( bo z kim ma tam przegrac ?)Podobnie Hans , ale on moze miec jedna wtope np. z Jagusiem czy Bjarne.Hampel pewnie 3x3 i 1,1 badz 1,2.Gapa napewno bedzie chcial sie zrehabilitowac za slaby wystep z Czewa i tu licze na 2-cyfrowke.Zabik dobrze chodzi we Wrocku , mam nadzieje ze zobacze ladne pojedynki z Nicolaiem :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    kolejka cudów może? A swoją drogą, szkoda że prędzej Sparta nie
    jedzie w tyfusowie-wiedzieliby czy się podkładać Apatorowi czy
    nie ;] Zakładam, że Atlas woli w Toruniu w play-off jechać niż
    w Bydłoszczy? A poważnie, to po dupsku we Wrocku, ojoj. Jeśli
    wygramy, to tylko 'po smarowaniu'. Sam Crump z Hansem to 27 pkt., Hampel co najmniej 9, Gapa, to gapa, ale u siebie lekko 7, resztę Klindt dorzuci i po robocie. Przykre? Prawdziwe!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    W ubiegłym sezonie Atlas też był faworytem w meczu z Apatorem a jak się skończyło .......
    Wszyscy pamiętamy zwiedzanie tego uroczego miasta przez kierowcę karetki w towarzystwie półprzytomnego Miśkowiaka:)i wielkie oburzenie z tego powodu Crumpa - tak tak, tego samego, który kiedyś pochwalił się wrocławianom swoimi pośladkami, a dzisiaj jest wspaniałym liderem ich równie wspaniałej drużyny:P

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    kolejka cudów może? A swoją drogą, szkoda że prędzej Sparta nie
    jedzie w tyfusowie-wiedzieliby czy się podkładać Apatorowi czy
    nie ;] Zakładam, że Atlas woli w Toruniu w play-off jechać niż
    w Bydłoszczy? A poważnie, to po dupsku we Wrocku, ojoj. Jeśli
    wygramy, to tylko 'po smarowaniu'. Sam Crump z Hansem to 27 pkt., Hampel co najmniej 9, Gapa, to gapa, ale u siebie lekko 7, resztę Klindt dorzuci i po robocie. Przykre? Prawdziwe!

    Akurat po Tobie Almitagro takiego wpisu bym sie nie spodziewal.Pal licho z powodu brak wiary w zwyciestwo,bo o to faktycznie po wystepach naszych w ostatnich 3 meczach bardzo trudno,ale z tym "smarowaniem" to grubo przesadziles.Raz - nie ten przeciwnik.Gdyby mieli smarowac ( ciekawe z czego ?) to posmarowaliby w Rzeszowie.Tamtejsi dzialacze sa,ze tak sie wyraze, bardziej przyjazni dla Apatora.Dwa - o czym juz wspomnialem ,w klubie nie ma kasy na punktowke,sa zaleglosci a Ty tu ze "smarowaniem" wyjezdzasz.Mylisz sie ,twierdzac,ze WTS woli nas w play -off.Nie te uklady.Nam daleko do sympatii na lini WTS-Polonia.Mozna by nawet pokusic sie o stwierdzenie,ze jesli jakims cudem uda sie nam wywiezc z Wroclawia 3 pkt,to WTS odda Polonii punkt bonusowy jesli tylko Polonia bedzie tego potrzebowala do znalezienia sie w 1/4.
    Osobiscie uwazam jednak ,i mam taka nadzieje ,ze wszystko ulozy sie po sportowemu a do 1/4 wejdzie druzyna ktora poprostu na to bardziej zasluzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ubiegłym sezonie Atlas też był faworytem w meczu z Apatorem a jak się skończyło .......
    Wszyscy pamiętamy zwiedzanie tego uroczego miasta przez kierowcę karetki w towarzystwie półprzytomnego Miśkowiaka:)i wielkie oburzenie z tego powodu Crumpa - tak tak, tego samego, który kiedyś pochwalił się wrocławianom swoimi pośladkami, a dzisiaj jest wspaniałym liderem ich równie wspaniałej drużyny:P
    Przy aktualnej dyspozycji naszych zawodników powtórka z poprzedniego sezonu nie może mieć miejsca. Nie możemy być dumni z tego incydentu z karetką ale czasu nie odwrócimy. Poza tym przed tamtym meczem byliśmy niepokonani na Olimpijskim i dlatego wierzyliśmy w nasze umiejętności. Jednak w tym sezonie nie mamy słabych punktów. Crump, który trzaska komplety na każdym stadionie. Być może u Australijczyka pokaże się chęć zmazania plamy z meczu w Toruniu. Reszta chłopaków również jet w gazie, więc jestem przekonany o wygranej naszej Sparty, a nam wystarcza 47 pkt. co z pewnością uda nam się zdobyć.


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miles wstrzymaj się ze swoimi złośliwościami, bo było nie było ten Crump, który pokazywał tyłek w tym roku dużo poważniej podchodzi do polskiej ligii niż honorowy obywatel Tarnowa Tony Symulant Rickardsson;)

    kingpin wydaje mi się, że o oddawaniu punktów Polonii nie ma mowy. To prawda, ze relacje na linii WTS-Bydgoszcz są dobre, ale czy np. relacje na linii WTS-CKM są złe? Mimo to wygralismy w Częstochowie i liczę również na zwyciestwo w Bydgoszczy, które w ostatnich latach momentami było blisko, ale nie udało sie. Jeśli wygrać w Bydgoszczy to kiedy jeśli nie teraz?:P

    Najbardziej ciekawi mnie co pokaże Krzysiek na "swoim" torze. Liczę na gorące przywitanie Słabego i jakąś dwucyfrówkę w jego wykonaniu, Hampelka powinien łyknąć:)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cóż... mecze z Toruniem zawsze dostarczały wielu emocji(niekoniecznie sportowych:)) ,ale miejmy nadzieję że tym razem skończy się tylko na tych sportowych.Toruń nie jest dla nas łatwym rywalem o czym nie raz już się przekonaliśmy więc nie ma mowy o jakimś lekceważeniu.Mamy świetną serię 8 kolejnych zwycięstw i nie ukrywam że licze na 9:) a tak swoją drogą to wie ktoś może jaki jest rekord ligi? pewnie jakiś już mocno wyśrubowany,ale tak z ciekawości pytam.Sporą niewiadomoą jest skład Torunia... wiadomo Jaguś jest mocny,Słoboń napewno będzie chciał się specjalnie pokazać,Bjarne potrafi pojechać na naszym torze,Miedziński osttanio coraz lepiej,nie będzie łatwo.Ciekawe czy będzie już Świder....bo od tego zależy troche nasz skład no i układ par.Generalnie stawiam oczywiście na zwycięstwo...ale ztypowaniem wyniku wole poczekać aż coś więcej będzie wiadmomo na temat awizowanych składów,co nie zmienia tego że niezależnie jakie by one nie były i tak każdy inny wynik niż nasza wygrana to będzie sensacja:)

  16. Powrót do góry    #16
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    (...)Ciekawe czy będzie już Świder....bo od tego zależy troche nasz skład no i układ par.(...)
    najprawdopodobniej pod koniec tego tygodnia lub na poczatku przyszłego piotrek ściąga gips i ma zamiar potrenować. niestety, ale złamana kość nie goi się tak jak powinna...
    chciałbym być złym prorokiem, ale coś mi się zdaje, że świdra nie zobaczymy w tym roku w składzie sparty...jego miejsce chyba na stałe zajął sitera, który jest szykowany na juniora w przyszłym sezonie.....

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    jego miejsce chyba na stałe zajął sitera, który jest szykowany na juniora w przyszłym sezonie.....
    A to ciekawe, bo coś mi się wydaje, że w przyszłym roku albo w ogóle nie będzie obligu startu w drużynie juniorów, albo na tych pozycjach będą mogli startować tylko Polacy.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jego miejsce chyba na stałe zajął sitera, który jest szykowany na juniora w przyszłym sezonie.....
    A to ciekawe, bo coś mi się wydaje, że w przyszłym roku albo w ogóle nie będzie obligu startu w drużynie juniorów, albo na tych pozycjach będą mogli startować tylko Polacy.
    To ja sie pytam ze niby kto ma jezdzic ? 'Odejdzie' Zabik , Midzin , Jamrozy , To jest ekstraliga , podobno ma byc profesjonalna , ludzie placa slona kase za wstep na mecz i chca ogladac najlepszych zawodnikow a nie jakis amatorow.Narazie sa jakies 'tanie' spekulacje i nic pozatym.Moim zdaniem ci na gorze nie wprowadza tego przepisu.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jego miejsce chyba na stałe zajął sitera, który jest szykowany na juniora w przyszłym sezonie.....
    A to ciekawe, bo coś mi się wydaje, że w przyszłym roku albo w ogóle nie będzie obligu startu w drużynie juniorów, albo na tych pozycjach będą mogli startować tylko Polacy.
    To ja sie pytam ze niby kto ma jezdzic ? 'Odejdzie' Zabik , Miedzin , Jamrozy , To jest ekstraliga , podobno ma byc profesjonalna , ludzie placa slona kase za wstep na mecz i chca ogladac najlepszych zawodnikow a nie jakis amatorow.Narazie sa jakies 'tanie' spekulacje i nic pozatym.Moim zdaniem ci na gorze nie wprowadza tego przepisu.
    Ząbik zostaje:)

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    jego miejsce chyba na stałe zajął sitera, który jest szykowany na juniora w przyszłym sezonie.....
    A to ciekawe, bo coś mi się wydaje, że w przyszłym roku albo w ogóle nie będzie obligu startu w drużynie juniorów, albo na tych pozycjach będą mogli startować tylko Polacy.
    jeżeli przepis o pozycjach juniorskich się zmieni i z 6,7,14,15 będą mogli startować tylko polacy, to wiele klubów, np. wrocław, leży i kwiczy...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    jeżeli przepis o pozycjach juniorskich się zmieni i z 6,7,14,15 będą mogli startować tylko polacy, to wiele klubów, np. wrocław, leży i kwiczy...
    dlatego pomysl nie przejdzie. W sumie dobrze, przynajmniej wychowamy paru Czechow, Rosjan, Niemcow. Cos moze w tym zuzlu sie ruszy.

  22. Powrót do góry    #22
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    jeżeli przepis o pozycjach juniorskich się zmieni i z 6,7,14,15 będą mogli startować tylko polacy, to wiele klubów, np. wrocław, leży i kwiczy...
    dlatego pomysl nie przejdzie. W sumie dobrze, przynajmniej wychowamy paru Czechow, Rosjan, Niemcow. Cos moze w tym zuzlu sie ruszy.
    pewnie tak...w końcu już te finały imśj z polakami w ilości kilku sztuk zaczęły być nudne...a do tego ich dominacja na podium. dajmy szansę innym....:P
    a co do meczu sparta-apator.....to jeszcze dużo czasu i wiele może się wydarzyć...:);):P uuuuuuu

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja własnie bym chciał oglądać nawet samych zagranicznych juniorów w składzie naszych drużyn. Jak mam patrzeć na popisy tych pozal się boże żuzlowców Jamrożego,Kajocha,Szczepaniaka i innych patałachów to ja za taki żużel serdecznie dziękuję!!!!!Wystarczy popatrzeć jak jeżdżą we Wrocławiu Nicolaj Kilndt czy nawet Filip Sitera to widać róznice.Są jeszcze młodzi a już wymiatają polskich "gwiazdorów" ze składu.Tak trzymać!!! Jak widzę sylwetkę Jamrożego na motocyklu i ułożenie jego prawej nogi to aż dziw bierze że sobie nogi nie poparzy od silnika.Normalnie polewka. Gościu w tym roku kończy wiek juniora i co on osiagnął?Mam to w du..ie iż być może polacy nie bedą mieli co roku mistrza juniorów, ja chcę ogladać żużel przyjemny dla oka i na wysokim poziomie a nie na siłę wciskane beztalencia do składu.Jak ktoś ma talent to i tak się przebije przynajmniej jest rywalizacja i selekcja patałachów:D Polacy płaczą tylko i narzekają a większość jak już kilka pkt. zdobedzie w lidze to sobie myśli ze są bóg wie czym.Ochlać się wódy na mieście i rozbijać furami.........to potrafia najlepiej:)Mam nadzieje że zarząd klubu nie wypuści z rąk Nicolaja bo to prawdziwa perełka, styl jazdy i sylwetka trochę przypomina mi Joe Screena z jego młodych lat.Na takich zawodników trzeba stawiać! Tak jest w każdym sporcie, jeżdżą , grają najlepsi. Tego ludzie chcą.A co do meczu Atlas-Apator to życzył bym sobie żeby to był mecz ciekawszy od poprzedniego na olimpijskim.Wierzę że Apator pojedzie ambitnie tak jak zawsze na u nas i wynik bedzie na styku.Myslę że Krzysiu Słaboń bedzie wymiatał po szerokiej bo to kawał zawodnika.Jest w Toruniu kilku ciekawie jeżdżących zawodników to i walki nie powinno zabraknać:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cóż... nie ukrywam że jak dla mnie bilety są drogie i nie jest łatwo chodzić mi na mecze Sparty,płace więc chciałbym oglądać żużel na najwyższym poziomie,najlepszych zawodników...a nie promowanie na siłe jakiś słabych juniorów... jak ktoś ma dryg do tego sportu to sobie poradzi...Kołodziejowi jakoś to nie przszkadza czy innym utalentowanym polskim młodym zawodnikom.Nasi juniorzy ciągle są trzymani pod kloszem i takie panienki są... jak ktoś jest dobry to wypłynie,niezależnie czy jest polakiem czechem,niemcem czy kim tam jeszcze.chciałbym też zauważyć że bardzo dużo naszych zawodników jeździ w innych ligach i jakoś z tego nikt nie robi afery.a jak komuś nie podoba się skład sparty to niech nie chodzi na jej mecze i tyle a nie bulwersuje sie przy każdej okazji.zasady ustalania składw są takie a nie inne i już,myśmy z tego skorzystali,tak samo jak inne kluby,jak będą inne reguły to sie do nich też dostosujemy i tyle,w czym wy macie wogóle problem??nie wiem może za młody poprostu jestem i za mało wiem... mam 26 lat i chodze na sparte od dziecka,wtedy w naszej lidze śmigali tylko polacy i nie istnieliśmy na arenia międzynarodowej...potem zjawili się obcokrajowcy i pojawiły się pierwsze nasze sukcesy.pewnie nie ma złotego środka i każda ze stron ma troche racji... nigdy też pewnie nie będzie tak żeby wszyscy byli zadowoleni... ja poprostu uważam że jak jakiś junior będzie miał dryg do speedwaya to poradzi sobie w polskiej lidze i jest potem duża szansa że da rade na arenie miedzynarodowej.a co do meczyku to tradacyjnie nasze zwycięstwo hehee:)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Tylko Mistrzostwo Sparty!!

    Tego jeszcze nie było tyle kolejek przed końcem był juz znanym(w mojej opini) Mistrz Polski Mam nadzieje ze za rok znów się spotkamy w ekstralidze


    Falubaz Spart Wybrzeże Wielka Trójca kiedy znów razem??

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Planowany skład na Spartę:

    1. Puszakowski
    2. Wiśniewski
    3. Celmer
    4. Wisniewski
    5. Stachowiak
    6. Ząbik
    7. Miedziński

    Niech się chłopaki uczą i zdobywają doświadczenie. Myślę, że w takim skladzie mamy podobne szanse jak i w głównym na wygranie tego muczu. Pisanie o szansach KS Toruń na wygranie czy też zremisowanie tego meczu zakrawa na kpinę !!! (tak samo jak twierdzenie naszego rządu, że w kraju jest coraz lepiej).
    A jak ktoś mi zarzuci, że takim składem olewamy kibiców, to z przyjemnością mu przypomnę, że nie tak dawno wielka Sparta zrobiła coś identycznego w pewnym meczu wyjazdowym swojej drużyny.
    Niech się młodzi uczą, a co.
    Przy okazji, gratulacje z powodu kupienia mistrza Polski.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy okazji, gratulacje z powodu kupienia mistrza Polski.
    Jeszcze nic nie zdobylismy.My kupilismy , gdybyscie wy zdobyli DMP to wszystko byloby ok ? Kolejny wpis potwierdzajacy ze ludzie z Torunia sa po prostu ograniczeni.

  28. Powrót do góry    #28
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Przy okazji, gratulacje z powodu kupienia mistrza Polski.
    ooooo.....proszę.....to w toruniu już wiedzą, że sparta kupiła koldiego na przyszły sezon...no no no...a tu dopiero połowa tego sezonu...:P

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    wojo
    ooooo.....proszę.....to w toruniu już wiedzą, że sparta kupiła koldiego na przyszły sezon...no no no...a tu dopiero połowa tego sezonu...
    wojo na spokojnie bez nerwów
    Niech najpierw Sparta wychowa kogoś takiego jak Kołodziej czy Rempała i nigdy nie osmielę się napisać więcej czegoś takiego, tak jak nigdy nie napisałem tego o druzynie z Tarnowa.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    torunianie piszą coś o kupowaniu... to sobie przypominam pare sezonów temu zakupy Torunia... Crump,Rickardsson,Protasiewicz... i pewnie nie kupowali ich z myślą o DMP heh:) pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Ariel za duzo rozmawiasz chyba na gg z pewnym kolesiem ktorego nazwisko zaczyna sie na O. i potem Ci sie wydaje ze wszyscy z Torunia sa ograniczeni:P

    Co do meczu to niestety nie widze za bardzo szans na jakikolwiek korzystny dla nas wynik.Przed kazdym meczem w tym roku bylem optymista,wierzylem nawet ze wygramy w Czewie,ale tym razem niestety nie widze dla nas zadnych szans.Tutaj niektorzy mowia ze Slabon pojedzie dobrze,a ja jestem ciekaw czy bedzie w skladzie bo 3 ostatnie mecze to totalna kaszana w wykonaniu Krzysia.No ale skoro jezdzimy na jego starym torze to Zabik pewnie zrobi wyjatek i go pusci.

    Ogolnie jakos bez emocji podchodze do tego meczu,stawiam jakies 52-38 dla Wroclawia.Dla nas najwazniejsze teraz to wygrac i zdobyc bonusa z Unia.


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszool Olo to anty-prorok , jak ma dla ciebie jakies pewniaki stawiaj na odwrot bedziesz bogaty :D A co do meczu to Slabon musi jechac bo dawno go niewidzialem :p pozatym to pewniak na 7-8 punktow , w przeciwientwie do Drymla , Steada czy Puszakowskiego.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Howard the Duck - pisz sobie do woli pamiętając jednak o wielkiej wtopie Apatora z Rickardssonem, Crumpem i Protasem w składzie w chyba 2003 roku. Pamiętam też dobrze mecz z tego sezonu, kiedy to Apatory przyjechały na Olimpijski. Przyjechała drużyna, która podobno miała nie przegrać zadnego meczu, a tu lanie we Wrocławiu.

    P.S. Fajny był wtedy mecz i wszyscy razem mogliśmy sobie pokrzyczeć: "na kolana, na kolana...!!!".:P

    P.S.2. Zobaczymy ile to razy Klindt objedzie toruńskich wychowanków:P

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Tak jak my krzyczeliśmy " na kolana" w 2001 roku. Kiedy to pokonaliśmy dream team z Wrocławia składem złożonym z wychowanków wzmocnionych dwoma regulaminowymi obcokrajowcami.

    Jednak co by tu nie mówić lubie mecze z Wrocławiem. Przeważnie są zacięte no i z podtekstami. Teraz jednak podobnie jak Uszool nie spodziewam się nic wielkiego po Apatorze. Ta drużyna już nic ciekawego nie pokaże.

  35. Powrót do góry    #35
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    hołart de dak:
    wojo
    ooooo.....proszę.....to w toruniu już wiedzą, że sparta kupiła koldiego na przyszły sezon...no no no...a tu dopiero połowa tego sezonu...
    wojo na spokojnie bez nerwów
    Niech najpierw Sparta wychowa kogoś takiego jak Kołodziej czy Rempała i nigdy nie osmielę się napisać więcej czegoś takiego, tak jak nigdy nie napisałem tego o druzynie z Tarnowa.
    ależ ja się nie denerwuję...niestety, ale czasy kiedy zawodnicy jeździli cały czas w jednym klubie dawno minęły. czasy się zmieniają i zanim się oglądniemy, to w polsce będą śmigać sami stranieri. nie ukrywam, ze mnie boli, iż w sparcie jest niewielu wychowanków. ale co ja mogę zrobić? pozostaje mi kibicować tej "zbieraninie"...ciesz się, że w toruniu śmigają ząbik i miedziński. ale bez wsparcia ojców to podejrzewam, że nie byli tym kim są dzisiaj. mieli szczęście, że urodzili się w żużlowych rodzinach. ciekawe tylko czy rosną ich następcy:P
    a co do meczu, to wczoraj w...jakby to nazwać..."przedbiegu" biegu juniorskiego na dystansie ronnie myknął karola...który i tak wygrał półfinał. bieg 1 meczu sparta-apator może zakończyć się praktycznie każdym wynikiem. nie ma tu pewniaka. może być 5:1 jak i 1:5.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    woojo


    Po pierwsze przepraszam za pomyłkę w nicku, była ona przypadkowa i niezamierzona.

    Po drugie argumentujesz słusznie, trudno sie z tym co piszesz nie zgodzić.
    Ot po prostu jakoś uprzedzony jestem do drużyny z Wrocławia i czasem przesłania mi to obiektywny punkt widzenia.

    Pozdrawiam i życzę ciekawego widowiska na niedzielnym meczu.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Rozwazanie wyniku meczu we Wroclawiu i tego kto jest zdecydowanym faworytem oraz kto powinien wygrac jest troche smieszne.
    Jedynym faworytem jest Wroclaw i to on powinien ten
    mecz wygrac latwo i przyjemnie. Dlaczego? Bo w tym
    sezonie druzyna torunska nie potrafi jezdzic na wyjazdach
    - pokazaly to nie tylko wysoko przegrane mecze w Czestochowie i Bydgoszczy, ale tez przegrane z 4 zawodnikami
    w Lesznie, ze slabym Rzeszowem, czy lezacym na lopatkach
    Tarnowem. Takie sa fakty AD 2006. We Wroclawiu nawet
    przebudzenie Karola duzo nie pomoze...
    Mozna spojrzec na srednie zawodnikow: Crump nr 1,
    Andersen nr 6, Hampel nr 9. A najsilniejszy torunski
    zawodnik Jagus dopiero na 14 pozycji...
    We Wroclawiu tez trudno liczyc na te 4-6 punktow do
    przodu, ktore zwykle robi mlodziez - Bjerre, Klindt,
    Jamrozy to nie sa chlopacy do bicia i mecz ma duza
    szanse zaczac sie od 5:1 dla gospodarzy...
    Dzis wynik w okolicach 53:37 poczytalbym za sukces...
    choc przeciez przed kazdym meczem sa jakies nadzieje,
    ze moze, moze... realizm jednak skrzeczy strasznie.
    Mimo wszystko - do Wroclawia sie wybieram :)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miles wstrzymaj się ze swoimi złośliwościami, bo było nie było ten Crump, który pokazywał tyłek w tym roku dużo poważniej podchodzi do polskiej ligii niż honorowy obywatel Tarnowa Tony Symulant Rickardsson;)
    I mądry ty jesteś?
    Tony nie pojedzie w DPŚ z powodów zdrowotnych, też symuluje?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz Bjerre to nie junior;)

  40. Powrót do góry    #40
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Morciasz Bjerre to nie junior;)
    Morciaszowi pewnie chodziło o to że Bjerre - tak jak napisał jest młody a nie że jest juniorem. Czytamy ze zrozumieniem.

    Co do meczu to nie ma innej mozliwości jak zwyciestwo gospodarzy , nawet wysokie zwyciestwo...
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytaj najpierw sam ze zrozumieniem, jeśli ktoś wymienia nazwiska Bjerre, Klindt i Jamroży, po czym pisze, że mogą zacząć mecz od 5:1 to chyba sprawa jest jasna? Zresztą ewentualnie Morciasz może sie tu wypowiedzieć, chyba, ze jesteś jego adwokatem lub czytasz w myślach? (pewnie zaraz sie dowiem, ze zwyczajnie czytasz ze zrozumieniem:P).

    Druga sprawa - w meczu z Apatorem prawdopodobnie Hans nie wystąpi, co spowoduje, że mecz powinien być arcyciekawy. Hansik potłukł się w Tarnowie, ale co ważne awansował do finału eliminacji do GP:) Powrotu do zdrowia!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według moich info Hans,jednak pojedzie,ale Toruń ma bardzo ciekawą ekipę i emocji napewno nie braknie.
    Jaguś w Szwecji komplet sypie...
    Do tego juniorzy,Słaboń,solidni zagraniczniacy.
    Będzie ciekawie.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w końcu mamy jakąś pogodę dla ludzi i dla żuzlowców:P Ciekawią mnie jednak dwie rzeczy - jakie są składy drużyn (kto za Alesa Drymla, Puszak?? i oczywiście, czy wystąpi Hansior Asior Andersen:P) druga sprawa, to czy jeszcze dzisiaj będzie padać:)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład KS Toruń:
    1. Krzysztof Słaboń
    2. Ales Dryml (zz)
    3. Bjarne Pedersen
    4. Niels Kristian Iversen
    5. Wiesław Jaguś
    6. Damian Stachowiak

    7 i 8 to Adrian Miedzińśki i Karol Ząbik, ale mie wiem w jakiej kolejności

    Jeśli ktoś z Wrocławia będzie znał skład swojej drużyny, to niech napisze. W relacji live na sportowych faktach fajne składy są. Jaja sobie robią chyba:)

    pozdro dla mieszkańców najpiękniejszego miasta w Polsce
    Trzymaj się Ales!!!
    No i do boju Anioły!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skad Adrenalina wziales akurat takie ustawienie? Pewne?
    To juz chyba 4 wersja skladu jaka widze. Sportowe Fakty maja jakas bzdure, Przeglad Zuzlowy tez zupelnie cos innego. Potwierdz prosze. Thx

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •