Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Adam SQÓRA Skórnicki

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adam SQÓRA Skórnicki

    Postanowiłem założyć ten wątek, gdyż jestem pełen podziwu dla tegorocznych występów naszego lidera. Sqóra jak dotychczas nie zawodzi w żadnym meczu "Skorpionów" czy to u siebie czy na wyjeździe. Najbardziej podobał mi się jego występ w Gdańsku, który miałem okazję oglądać na żywo. Sqóra jeździł jak u siebie, pokonując nawet lidera GKS-u Jabłońskiego, a w całym meczu przegrywając tylko raz!

    Pamiętajmy jednak, że tylko w Polsce Adam jeździ w niższej lidze, podczas gdy w Anglii i Szwecji ściga się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wyniki Sqóry w Anglii również napawają optymizmem, jest mocnym punktem Oxfordu szczególnie w meczach u siebie - w ostatnim spotkaniu zdobył 12 punktów będąc liderem "Gepardów". Jako ciekawostkę należy odnotować fakt, że żużlowiec PSŻ występuje w drużynie razem z aktualnym mistrzen świata Tonym Rickardssonem.

    Awans do 1/2 finału IMP przyszedł Adamowi (startował w Łodzi) bez większych problemów, zajmując 4-te miejsce z 11-oma punktami. Teraz pozostaje sympatycznemu żużlowcowi życzyć jak najlepszego występu w półfinale!

    Mam mało informacji na temat występów Adama w poprzednich latach, widziałem kilka wyników - myślę jednak, że tegoroczny sezon jest jednym z lepszych w porównaniu z kilkoma latami wstecz. Mało też wiem o występach Sqóry w Szwecji.

    Chciałbym abyśmy w tym wątku na bieżąco komentowali występy Adama i prosiłbym Was drodzy forumowicze o jakieś ciekawe informacje o jego startach w przeszłości. Plotki spoza toru też będą mile widziane ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...nie tylko za punkty

    Nie wiem jak i gdzie jeździł w przeszłości, co robi poza torem, ale mogę chyba śmiało napisać, że jest jednym z najbardziej lubianych zawodników, nie tylko za to jak jeździ, ale też za to,że ma wspaniały kontakt z publicznością. Bardzo mi się podoba jak po skończonym meczu Adaś wyjeżdża na tor i dziękuje kibicom za doping. Ach, te jego "kółeczka" :D Myślę, że dla kibiców wiele to znaczy, szczególnie na wyjazdach :)

    P.S. Oczywiście wiem, że Adaś nie jest jedynym zawodnikiem, który dziękuje kibicom za spotkanie, ale On robi to w taki specyficzny sposób, że ośmieliłam się o tym napisać.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sqóra urodził się i wychował w Duszniki Wielkopolskie koło Pniew , że jest nasz z Wielkopolski .
    Bardzo udany zakup tego zawodnika , żeby wprowadził nasz Poznań do I ligi .

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wejsc na strone http://www.adamskornicki.com/

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wejsc na strone http://www.adamskornicki.com/
    Stronkę oczywiście znam, natomiast interesowałyby mnie informacje mniej oficjalne. Na stronie w wielkim skrócie została przedstawiona kariera Adama, natomiast brakuje opisów jakichś konkretnych zdarzeń; jak zapamiętali Sqórę kibice w innych miastach, jakie mecze czy wydarzenia z jego udziałem szczególnie zapadły w pamięci itp. A co do samej stronki - dość oryginalna i ciekawa :)

    -------------------------------------------------------------

    Wczoraj Adam jechał w Elitserien w barwach Bajen Speedway. Gospodarze pokonali Rospiggarnę 49:47, a Sqóra zdobył 5 punktów i 3 bonusy w 4 startach (kolejno 1,1*,2*,1*). W pierwszej części zawodów startował w parze z Joonasem Kylmakorpi, natomiast w ostatnim biegu z Nicki Pedersenem. Wszystkie biegi z udziałem Sqóry kończyły się zwycięstwem gospodarzy lub remisem, myślę, że występ Adama można zaliczyć do udanych.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SQÓRA W SZWECJI

    Wczoraj Adam jechał w Elitserien w barwach Bajen Speedway. Gospodarze pokonali Rospiggarnę 49:47, a Sqóra zdobył 5 punktów i 3 bonusy w 4 startach (kolejno 1,1*,2*,1*). W pierwszej części zawodów startował w parze z Joonasem Kylmakorpi, natomiast w ostatnim biegu z Nicki Pedersenem. Wszystkie biegi z udziałem Sqóry kończyły się zwycięstwem gospodarzy lub remisem, myślę, że występ Adama można zaliczyć do udanych.
    Opis dość szczegółowy.
    Dodam tylko, że tor był kiepsko przygotowany w początkowej fazie zawodów. Wylano za dużo wody co powodowało uślizgi po szerokiej na łukach. Dlatego między innymi glebnął Karol Ząbik.
    ps. Podróże do Szwecji sa bardzo ciekawe ale równie męczące. Można spotkać wielu Polaków czy to na trasie czy na stacjach paliw i oczywiście na stadionach. Jak nie zapomnę w przyszłym tygodniu zapodam kilka fotek.
    Do zobaczyska w Poznaniu 23.06.2006r.
    Pozdro SZLAKA SQÓRA RACING TEAM.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. Podróże do Szwecji sa bardzo ciekawe ale równie męczące. Można spotkać wielu Polaków czy to na trasie czy na stacjach paliw i oczywiście na stadionach. Jak nie zapomnę w przyszłym tygodniu zapodam kilka fotek.
    Fotki z chęcią się obejrzy :)
    Tymczasem Sqóra ma za sobą 2 kolejne występy na Wyspach. Oxford dwukrotnie zmierzył się z Pool Pirates, na wyjeździe przegrywając 40:55, natomiast u siebie wygrywając 50:43. Adam w obu meczach przywiózł po 5 punktów. Przypomnę, że od pierwszego czerwca w Elite League w życie weszły nowe średnie żużlowców. Adam po serii dobrych występów został liderem Oxfordu i teraz startuje z "trudniejszym" numerem 5, pod którym wcześniej jeździł Howe. Tak więc o punkty będzie teraz Adamowi trochę trudniej, ale oczywiście wierzymy w naszego "motorodeowca" ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...na wyjeździe przegrywając 40:55, natomiast u siebie wygrywając 50:43....
    takie pytanko techniczne mam na wyspach jest wiecej biegow niz w polsce czy jak, bo zdaje sie u nas jest 90 punktow w meczu do zdobycia.
    a co do Adasia to zycze mu jak najwiecej sukcesow, nie wazne w jakiej lidze.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ...na wyjeździe przegrywając 40:55, natomiast u siebie wygrywając 50:43....
    takie pytanko techniczne mam na wyspach jest wiecej biegow niz w polsce czy jak, bo zdaje sie u nas jest 90 punktow w meczu do zdobycia.
    a co do Adasia to zycze mu jak najwiecej sukcesow, nie wazne w jakiej lidze.
    Nie, mają normalnie 15 biegów, choć ich tabela nieco się od naszej różni. Więcej punktów bierze się ze stosowwania tzw. Jockera (podobnie jak w drużynówce). Jocker wiezie punkty podwójnie.

    10. Pedersen, Boyce, Howe, Watt 5-1 (38-22)
    11. Wiltshire (6), Pedersen, Eriksson, Davidsson 2-7 (40-29)
    12. Walasek, Watt (4), Andersson, Tacey 3-5 (43-34)

    Tutaj to doskonale widać.:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodnie z przewidywaniami Adamowi idzie ostatnio gorzej w Anglii. 2 punkty w 4 startach na wyjeździe w Reading i nieco lepszy występ w przegranym meczu Oxfordu z Coventry 5+1 (d,2,1,2*,w). Jednak starty w roli lidera zespołu (czyli z nr 5) są bardzo trudne przy angielskiej tabeli biegowej - trudno o jakiekolwiek bonusy no i więcej startów z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Ale myślę, że takie doświadczenia mogą zaprocentować "Sqórze" w niedalekiej przyszłości.
    -------------------------------
    Myślę, że należą się gratulacje Adamowi oraz Andrzejowi Huszczy za występ w półfinałach MPPK. W Częstochowie liderzy "skorpionów" walczyli bardzo ambitnie i zajęli 3 miejsce!
    Wynik Sqóry: 6+1 (1*,3,1,0,1). Gdyby udało się zdobyć 3 "oczka" więcej - była szansa nawet na finał. Występ godny uznania tym bardziej, że w pozostałych miastach 2-ligowcy nie nawiązali walki i zajęli końcowe miejsca w półfinałach MPPK.
    -------------------------------
    Po słabszych występach w Szwecji przeciwko Indianernie, w których Sqóra zdobył dla Bajen Speedway w Sztokholmie 1, a w Kumli 6 punktów (w 5 startach), Sqóra znów brylował w Anglii - 14 punktów dla Oxfordu (3,2,1,6*,2,0) w niestety przegranym meczu Reading Bulldgos (duże znaczenie moim zdaniem ma biegowe zwycięstwo nad Smithem - oby w rewanżu z Gdańskiem było podobnie ;)). W międzyczasie oczywiście Sqóra wykręcił komplet w meczu PSŻ z Orłem :D Myślę, że na słabsze występy Adama może wpływać zmęczenie - zastanawiam się czasem kiedy Sqóra śpi skoro prawie codziennie ma jakieś zawody!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    zastanawiam się czasem kiedy Sqóra śpi skoro prawie codziennie ma jakieś zawody!
    Jak na Golęcinie wyjdzie ze startu to ma całą minutkę na drzemkę :P

    Fakt faktem, że jak narazie najgorsze występy notuje w Szwecji, w Polsce jest liderem z prawdziwego zdarzenia a w Anglii dobre występy przeplata ze słabszymi. Trudno w tym miejscu rokować w jakiej jest formie bo widać, że zależy to od paru czynników - ważne, żeby jutro zakręcił się koło pięknego kompletu...trójek rzecz jasna:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście


    Heh, nic nie chce mówić, ale Sqóra wygląda jak... "zebeściak":D:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, nic nie chce mówić, ale Sqóra wygląda jak... "zebeściak":D:D
    Rola w 4 części Matrixa pewna ;)

    Nasz "dyrektor" tymczasem odjechał 2 mecze za granicą. W Vastervik jego zespół Bajen Speedway przegrał 41:55, Adam pojechał przyzwoicie - 8 pkt. (3,u,2,1,2,0). Ciekawe co było przyczyną upadku? Następnie Sqóra pojechał w Oxfordzie zdobywając 6 pkt. i bonus (1,1*,2,2), a jego drużyna niestety przegrała z Peterborough Panthers 41:49.
    -------
    Dzisiaj trzymamy kciuki za Adama - 1/2 IMP w Lublinie. Startuje m. in. Tomek Gollob, Krzysztof Kasprzak. Sqóra będzie więc miał się z kim pościgać! Życzę dużej ilości miejsca pod bandą, przyczepnego toru no i oczywiście awansu do finału !!!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu ze względu na kontuzję zarówno w lidze, jak i teraz w półfinale się nie ściga... ale i tak 'towarzystwo' całkiem obiecujące...
    Jak na razie Adam jest na dobrej drodze i również trzymam kciuki:)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na zakończonych przed chwilą rozgrywkach półfinałowych w Rawiczu nasz zawodnik Andrzej Huszcza zajął 13 miejsce
    z dorobkiem 5 pkt.
    Natomiast w 1/2 IMP w Lublinie nasz zawodnik Adam Skórnicki zajął 4 miejsce z dorobkiem 11 pkt.
    ladnie ladnie oby tak dalej, adas jest w formie widze.
    info pochodzi ze strony FC

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natomiast w 1/2 IMP w Lublinie nasz zawodnik Adam Skórnicki zajął 4 miejsce z dorobkiem 11 pkt.

    info pochodzi ze strony FC
    to chyba trzeba czytac bardziej wiarygodne i oficjalne zrodla bo Skóra byl tak naprawde 3
    a poza tym co to jest "1/2 IMP"? pół Indywidualnych Mistrzostw Polski? chyba powinno być "1/2 Finału IMP"

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj nie c zepiaj sie slowek, a to info podalem bardzo wczenie, moze jeszcze wtedy trwaly zawodny nie wiem, ale na stronie jest pare fotek z rawicza, i miejsce sqory jest juz poprawione.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje!!! Chyba mało kto przed sezonem spodziewał się, że PSŻ będzie miało swojego reprezentanta w finale IMP, a tu... proszę, wystarczyło rozegrać to tak:
    2. (68.09) Skórnicki, Baliński, Gollob, Słaboń
    6. (67.25) Skórnicki, Pietrzyk, J.Rempała, Jamroży
    9. (67.58) Jaguś, Skórnicki, M.Rempała, Paluch (u/w)
    16. (68.92) Jędrzejak, Buczkowski, Skórnicki, Wardzała (d4)
    19. (68.38) Kościecha, Skórnicki, Chrzanowski, Kuciapa (d4)
    ... i mamy Sqórę w finale :D
    Szacunek budzą szczególnie te 2 pierwsze biegi i zwycięstwo z Tomkiem Gollobem - chociaż jeździł z kontuzją, ale zawsze...
    Byle tak dalej Adamie, a przysporzysz zarówno sobie jak i nam jeszcze wiele radości w tym sezonie :)

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący Awatar kiwi19
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ba...

    Ten 1 punkcik w 16 biegu zdobył zasuwając przez całe okrążenie pchając motorek. Nie ma to tamto - 15 sierpnia jesteśmy w Tarnowie!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostatnie występy Sqóry.

    Liga szwedzka - 11.07.2006r.VMS Elit Vetlanda – Bajen Speedway Sztokholm 71:25
    4. Adam Skórnicki (t,1,d,1,-,1) 3

    Liga angielska - 12.07.2006r.
    Oxford Cheetahs - Wolverhampton Wolves 41:51
    4. Adam Skórnicki (3,3,1,4!,1) 12
    W tym spotkaniu kontuzji uległ zawodnik Apatora Toruń Ales Dryml.
    Pozdro SZLAKA
    SQÓRA RACING TEAM


  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skóra jest bardzo dobrym zawodnikiem wczesniej w Lesznie troche mu nieszlo, ale te jego triki :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •