Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 209

Wątek: I liga, VIII kolejka : Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga, VIII kolejka : Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra

    Czy lublinianie podniosą się po porażce ? Czy Falubaz zdoła wygrać ? Czy zdobędziemy pierwszego bonusa w naszej historii ? Na te pytania poznamy odpowiedź już 28 maja. Według mnie będzie ciężko ale wygramy. Skład :

    1. Walasek
    2. Laukkanen
    3. Staszewski
    4. Hamill
    5. Okoniewski
    6. Lindgren
    7. Zengota
    8. Suchecki

    Wynik : 41-49 ;)

    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hamilla to raczej nie będzie, reprezentuje barwy USA (razem z Gregem) w eliminacjach DPŚ a mecz myśle że na styku, Lublin u siebie będzie trudny do pokonania, obstawiam 47:43

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Bardzo istotne spotkanie dla obu stron. Dla nas to jeden z najcięższych wyjazdów, a wspomnienia ostatnich występów w Lublinie raczej nam sławy nie przynoszą. Mam nadzieję, że w pełni zdeterminowani i w możliwie najlepszym składzie, powalczymy o zwycięstwo. Mecz prawdy dla niektórych zawodników. Pewne jest, że nie wystąpi Jonas Davidsson, a wydaje mi się, że skład będzie dokładnie taki, jak podany powyżej.

    Zawodnicy gospodarzy będą bardzo zmotywowani po ostatniej porażce w Zielonej Górze. I kto wie jak będzie? Raczej stawiam na mecz na styku. Wiadomo, że z takiego Jeleniewskiego, czy Knappa zupełnie inni zawodnicy na "swoich śmieciach".

    Kiedy do składu Lublina wrócą kontuzjowani zawodnicy?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiedy do składu Lublina wrócą kontuzjowani zawodnicy?
    Na Adama niema co liczyc ale Andreas Messing juz na bank bedzie ma trenowac przed meczem u nas na torze ,zreszta juz pojechal w lidze szwedzkiej w ub.tygodniu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a w Lublinie

    Laukanen dojedzie na ten mecz z Łotwy (po równych jak stół wschodnich drogach) miejmy nadzieję, że dotrze na czas .

    Hamill ma zajęty termin, szkoda, wydaje mi się, że to duże osłabienie przy wyjeżdzie Falubazu, w optymalnym składzie chyba faworyt jest jeden i tylko jeden . Nie trzeba dodawać ile by było w zeszłą niedzielę, gdyby był Hamill, wynik coś około 68-70 pkt. Jak tu mówić w takim przypadku, przy takim wyniku w pierwszym meczu o przegranej w Lublinie? Tyle teorii ...

    Reszta naszego składu to i tak powinno starczyć na Lublin to jest na minimum 46 punktów .

    Dziur na torze w Lublinie nie może być (coś podobnego do ostrowskiej kopy) gdyż zawodnicy (ich większość) lubelscy mają coś około 40tki, dlatego na ryzyko nie idą i jadą nie w gazie przez dziury (widać było po jeżdzie i obalaniu się :) ).Bardzo przyczepnie też nie może być, bo Rempała i Świstak nie mają powera i lubią wypuścić motor w łuku dla odpoczynku bo w mięśniu pali :). Tak było w Zielonej (sam widziałem!) i na pewno w Lublinie będa robili (wspomniana dwójka) pod siebie czyli pod koło .
    Dużo zależy też od pogody . Będzie upał, będzie twardziej .

    Czyli będzie dość twardo o czym nasi raczej wiedzą po za tym róznica w sprzęcie jest dość duża i to na korzyść Falubazu . Ewentualny deszcz wymusi zmiany ustawień, znów plus dla nas.

    Cel to 46 punktów. I o tym myślmy. Reszta to lubelska napinka (Radus czekamy) :) .


  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Moj skład jak dotąd typowałem nastepująco: 1.WALASEK 2.SUCHECKI 3.STASZEWSKI 4.HAMILL 5.OKOŃ 6.WOELBERT 7.ZENGOTA 8.LINDGRENjednak absencja Hamilla nieco komplikuje sprawe i na wygraną raczej nie licze.Bonusa raczej na pewno jednak zdobedziemy.Nie boje sie napisać ze Kevin zrobi wiecej niz Laukanen czy Jonas.Stawiam na niego i przegrana zielonogorzan nie bedzie dużą.[b] 1.WALASEK 2.DAVIDSSON 3.STASZEWSKI 4.SUCHECKI 5.OKONIEWSKI 6.WOELBERT 7.ZENGOTA 8.LINDGREN

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Zapowiada się ciężka przeprawa dla Falubazu. Absencja Hamilla to duża strata i jednocześnie wielka szansa przed Motorem. Nie zmienia to jednak faktu, że Falubaz powinien tam pojechać z zamiarem wywalczenia zwycięstwa. W walce o extraligę może być bowiewm tak, że zadecydują jakieś wpadki np. w Lublinie, Gorzowie czy Gnieźnie. Dlatego bierzemy wszystko co mamy prócz Hamilla i lecimy...

    1. Walasek
    2. J.Davidsson
    3. Okoniewski
    4. Laukkanen
    5. Staszewski
    6. Wolbert
    7. Lindgren
    8. Suchecki

    Tylko KSF !!!!!
    Wyznawca Falubazu


  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jak to w koncu jest . Wooki pisze "Pewne jest, że nie wystąpi Jonas Davidsson"
    a pozostali wpisuja go do skladu

    ps dla jednego kolegi - kiedy Ty w Ostrowie widziales kope? LOL

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Jestem jakos dziwnie spokojny o wynik w Lublinie, nie wiem tylko po co nam w składzie ten cienias Laukannen, przeciez ten zawodnik nic w tym roku nie pokazał, zreszta zawsze był sredniakiem , juz lebszy jest Davidsson lub Nowaczyk.
    Mamy fajny skład jak jeden nie jedzie to inni nadrabiaja, powinno byc dobrze i te 50pkt sa jak najbardziej w zasiegu Falubazu. Choc to tylko sport, wiec nie pisze ze napewno wygramy, ale powinnysmy wygrac. Jakos nie wyobrzazam sobie dwucyfrowych zdobyczy punktowych przy nazwiskach Swista Rempały i Brhela, no i pozostałych zawodników TZ, moze z Krosnem(bez obrazy)ale nie z Falubazem, nawet u siebie.


  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Wiadomo że jak chcemy spokojnie awansować to trza wygrać do końca rundy zasadniczej już wszytko (z Ostrowem min. 48-42) i pojechać do Lublyna w najsilniejszym możliwym zestawieniu.

    Hamyll ma zajęty termin ale poza tym to trza brać wszystkich najlepszych na chwile obecną.

    PS. Rusty nie mogę w Twoim zestawineiu odnaleźć Kłopota? Jaka jest tego przyczyna?
    Ale na poważnie ktoś wie co się dzieje z Kłopotem. Dochodzą mnie słuchy, że coś tam jeździ w DDR. A poza tym? Na jakiś mały kontrakt do Opola czy Rawicza? Co ten zawodnik zamierza robić ze swoją karierą ?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    GM

    Nowaczyka jak narazie w takich meczach bym sobie odpuścił. W tym momencie trzeba postawić wszystko na jedną kartę i jechać tam wygrać. Laukkanen - owszem zwykły przeciętniak, ale z 2-3 biegi powinny mu wyjść i coś koło 8 pkt. powinien zrobić. Wg mnie Nowaczyka obecnie na taką zdobycz i to na wyjeździe poprostu nie stać.

    Ciesiel

    Nasz treneiro wspominał, że Grzesia ciężko spotkać wogóle na treningach. Ciężko więc przewidzieć w jakiej on jest aktualnie formie. Ostatnio coś tam pojechał w Niemczech, ale za rywali miał absolutnych luzaków, nawet nie wiem czy jeżdżących na trzeźwo ;). Kłopot to prywatnie spoko gość, ale chyba on sam powinien wiedzieć czego chce. Jeśli zależy mu na dalszym rozwoju, powinien jeździć. Jeśli w ZG ciężko się przebić, to powinien szukać czegoś innego. Myślę, że jakby chciał to by znalazł. Wybrzeże szukało i wzięło Smitha, Poznań szukał i wziął Linette....
    Wyznawca Falubazu


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    PS. Rusty nie mogę w Twoim zestawineiu odnaleźć Kłopota? Jaka jest tego przyczyna?
    Ale na poważnie ktoś wie co się dzieje z Kłopotem. Dochodzą mnie słuchy, że coś tam jeździ w DDR. A poza tym? Na jakiś mały kontrakt do Opola czy Rawicza? Co ten zawodnik zamierza robić ze swoją karierą ?
    Uprzedzę może Rustyego;)

    Kłopot rozkręci się jak co sezon gdzieś w połowie czerwca tzn. zacznie szaleć na treningach i byc może zobaczymy go w parze z Walaskiem (przypominają się czasy jak jeździli w parze juniorskiej ehhh) w meczach u siebie rzecz jasna. No chyba, że Grzesia uprzednio wypożyczą do II ligi.

    Co do meczu z Lublinem skład widze następujący:

    1. Walasek
    2. Kasprowiak/Nowaczyk ze wskazaniem na Kaspra:)
    3. Staszewski
    4. Suchecki
    5. Okoniewski
    6. Wolbert
    7. Lindgren
    8. D.Davidsson (23 lata chyba ma więc może;))

    i żadnych Laukkanenów, czy młodszego Davidssona; czas spróbować z rezerwy Daniela D. jakby Kasper czy Suchy nie bardzo sobie radzili, mamy przecież zabezpieczenie w postaci rezerwy Lindgrena, który drugiej wpadki z rzędu już chyba nie zaliczy.
    Przy takim składzie minimum 49:41 dla ZKŻ i rozkład punktów:

    Greg 15
    Kasper 0
    Stachu 11
    Suchy 3
    Okoń 11
    Wolbi 1
    Lindgren 7
    D.Davidsson 2

    W przypadku Walaska założenie optymistyczne, w przypadku Kaspra i szczególnie Suchego pesymistyczne.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    i rozkład punktów:

    Greg 15
    Kasper 0
    Stachu 11
    Suchy 3
    Okoń 11
    Wolbi 1
    Lindgren 7
    D.Davidsson 2

    W przypadku Walaska założenie optymistyczne, w przypadku Kaspra i szczególnie Suchego pesymistyczne.
    A niech Okoń ma teraz 2 defekty, słaby sprzęt i tragedia co?

    Przed meczem z Ostrowem mnóstwo osób robiło takie punktowe zestawienia i rzeczywistość pokazuje z reguły że mozna je sobie o kant dupy rozbić.

    Mimo że podszedłeś do tematu dość obiektywnie, dając Kasperowi i Suchemu mało pktów, to wynik może być zupełnie inny. Pozostaje nam mieć nadzieje,, że jak jeden zawali to drugi nadrobi jak to miało miejsce ostatnio.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg 15
    Kasper 0
    Stachu 11
    Suchy 3
    Okoń 11
    Wolbi 1
    Lindgren 7
    D.Davidsson 2
    Jasnowidz? Podaj jeszcze rozpiske biegow...a i numery totka na srode. lol & rotfl

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    A niech Okoń ma teraz 2 defekty, słaby sprzęt i tragedia co?
    Spekulować każdy może, wiadomo że taka punktacja może się nie powtórzyć, nie jestem przecież wróżką, chodziło mi o pokazanie tendencji.
    A wstawmy sobie za Suchego Laukkanena a za Kaspera J.Davidssona. czy bedzie to jakies zabezpieczenie na wypadek defektów liderów zespołu. Śmiem w to wątpić.
    Bardziej już wierzę w to, że Kasper na nowym sprzęcie (ponoć dostał od nowego sponsora) postawi większe wymagania zawodnikom gospodarzy niż niektórzy najemnicy ze Szwecji i Finlandii (oprócz Lindgrena bo ten jest urodzonym wojownikiem i chęć rehabilitacji będzie go rozpierała), którzy chyba trochę lekceważą przeciwników z polskiej I ligi, a co za tym idzie nie są na tę ligę właściwie przygotowani.
    Zwracam też uwagę na D.Davidssona, który do tej pory nie był próbowany, a szkoda bo przed meczem z Ostrowem wszyscy juz byli próbowani tylko nie on. Jest teraz okazja niech jedzie choćby z rezerwy. No nie wierzę, żeby nie chciał się w tym meczu zareklamować pracodawcy jako kandydat na wartościowego zawodnika drugiej linii.
    Trochę ryzyka nie zaszkodzi, najwyżej stracimy te 2 punkty. Ale jeżeli Lublin będzie taki mocny u siebie to Ostrów też może tam stracić.


    Jasnowidz? Podaj jeszcze rozpiske biegow...a i numery totka na srode. lol & rotfl
    rozpiskę biegów to mam na własny użytek nie dla tłuszczy;)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 389 w 216 postach
    Lemmy, ostatnia kopa w Ostrowie to chyba mecz "Czekanski" - Falubaz w 98r ;P
    A co do wątku, to licze na to, że Falubaz straci 2 punkty w Lublinie, piszę to bardziej w kontekście życzeniowym, niemniej tegoroczne rozgrywki pokazują, że praktycznie wszedzie gospodarze sa grożni. Myślę, że na własnym torze Świst i Rempała będą ogrywać Staszewskiego i Okonia, Knapp z Jeleniewskim - Sucheckiego i Laukanena (?) a Tomicek - Lindgrena i 2 punkty zostaną w Lublinie... Nie wydaje mi się by przez cały sezon Zielonogórzanie jak i Ostrovia tracili punkty w meczach tylko pomiędzy sobą. Powiem więcej, czuje, że w weekend dojdzie do dwóch niespodzianek, w Lublinie i Gnieżnie (w sobote), obym pomylił sie w tym drugim przypadku...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    syndrom gospodarza: dr Jekyl en mr Hyde

    Trzeba jechac rzeczywiscie w mozliwie najsilniejszym zestawieniu. Jak juz ktos zauwazyl przecietniaki i ligowe wyrobniki w rodzaju Knappa, czy Rempaly zamieniaja sie na wlasnym torze w tuzow speedwaya. To swego rodzaju zagwozdka, ktorej ni jak nie idzie wytlumaczyc. Rzecz nie dotyczy jedynie Motoru. To problem stary jak swiat, ale zeby nie szukac zbyt gleboko popatrzmy na sklad Polonii bodaj dwa lata temu: na wyjazdach posmiewisko i dramat skarbnika, u siebie tygrys z szarzujacym Klecha i Smithem. A co ja tu z Polonia 2004 wyjezdzam? A ostatni mecz Wilkow w Krosnie? Nie bylo emocji? Krotko mowiac, zestawnienie optymalne:
    1 Walasek
    2 Suchecki
    3 Staszewski
    4 Laukkanen
    5 Okoniewski
    6 Woelbert
    7 Lindgren
    8 D. Davidsson

    Po cichu licze na niespodzianke w sobote w Gnieznie. Swoja droga to i nam nie bedzie tam przyjemnie. A moze porazki wyjazdowe z ostatnich dwoch lat zbyt mocno wbily mi sie w pamiec i doswiadczam czegos na ksztalt posttraumatycznego stresu. Mamy rzeczywiscie mocna ekipe, jak na warunki pierwszoligiowe, i moze i mi przydaloby sie troche wiecej wiary.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba jechac rzeczywiscie w mozliwie najsilniejszym zestawieniu. Jak juz ktos zauwazyl przecietniaki i ligowe wyrobniki w rodzaju Knappa, czy Rempaly zamieniaja sie na wlasnym torze w tuzow speedwaya. To swego rodzaju zagwozdka, ktorej ni jak nie idzie wytlumaczyc. Rzecz nie dotyczy jedynie Motoru.
    Dopisz do tej listy Okoniewskiego i Staszewskiego,bo caloksztalt twych "glebokich rozwazanian" jest niekompletny.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    [ PS. Rusty nie mogę w Twoim zestawineiu odnaleźć Kłopota? Jaka jest tego przyczyna?
    Ale na poważnie ktoś wie co się dzieje z Kłopotem. Dochodzą mnie słuchy, że coś tam jeździ w DDR. A poza tym? Na jakiś mały kontrakt do Opola czy Rawicza? Co ten zawodnik zamierza robić ze swoją karierą ?[/quote]A co steskniłes sie za Kłopotem?Przeciez to popeliniarz wiec co cie obchodzi jego dalsza kariera?Nikt tego nazwiska nie bierze pod uwage w składzie Falubazu od poczatku sezonu wiec jezdzi sobie w Niemczech,czechach a treningu w zielonce go jeszcze nie widziałem.Nie przejmuj sie ciesiel.Za rok wraca przecież pepe no nie?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyjazdy.

    Tak, wyjazdy wiele wyjaśnią. W Lublinie zapowiada się pasjonujący pojedynek.
    Na zimno, ZKŻ nie przegra w rundzie zasadniczej już żadnego meczu.
    A nawet jeśli przypomną sobie, że na wyjazdach nie potrafią, to w wyjątkiem Gorzowa wszystkie punkty bonusowe mamy zapewnione + 6 pkt u siebie. To praktycznie gwarantuje 2 miejsce.
    Ale wobec niepewnej przyszłości trzeba wygrać I ligę ....
    Lublin w 4? Przed sezonem dałbym głowę. Dziś więcej szans daję Gnieznu i Gorzowowi.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    a i numery totka na srode.
    Zacznę od pierwszego życzenia.
    Numery Totka w środę będą następujące: 8,12,26,34,37,43



    Dopisz do tej listy Okoniewskiego i Staszewskiego,
    No tutaj to już przesada. Staszewski to zawodnik znakomity bez względu na to czy jeździ na wyjeździe czy u siebie pod warunkiem, że warunki rozgrywania zawodów nie są loteryjne.Do tej listy dołączyć natomiast można Sucheckiego, który jak widać u siebiue jeździ rewelacyjnie a na wyjazdach nie miał okazji się zaprezentować więc nic nie można napisać.

    A Okoń. Hmmmm, zobaczymy czy nowy sprzęt, który świetnie spisywał się w Zielonej Górze, również rewelacyjnie będzie spisywał się na torze przeciwnika. Ma Okoń coś do pokazania.
    Podobnie dużo do pokazania mają Lindgren i Laukkanen, gdyż ostatni mecz w barwach Falubazu u każdego z Nich nie był rewelacyjny. Nie mają wyjścia muszą się pokazać z dobrej strony, gdyż zawsze mogą zostać zastąpieni przez Sucheckiego, Nowaczyka czy Davidssona.

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staszewski znkomity? no to właśnie w SZwecji 1,0,-(Hancock)
    Wojtku troche przesadziłeś raczej zawodnik własnego toru

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Mniej kwasu, wiecej optymizmu

    Dopisz do tej listy Okoniewskiego i Staszewskiego,bo caloksztalt twych "glebokich rozwazanian" jest niekompletny.

    Nie sil sie chlopie na zlosciwosci, bo to na urode szkodzi. I mniej kwaszonych ogorkow zalecam.
    Nie wiem, czy moje rozwazania sa glebokie, plytkie, szerokie, czy w paski. Ot, taka refleksja. I nic wiecej.

    Jesli juz mialbym serio polemizowac, to Staszewski na pewno w tej fazie jego kariery jest wiekszym walczakiem na wyjazdach niz Okoniewski. Okoniewski zreszta nie walczy nigdzie. To, niestety, juz nie ten sam zawodnik, ktoremu wrozono nawet przyszlosc w GP. W wieku 19 - 20 lat byl gigantem: nie tylko doskonale starty, ale i dynamiczna jazda z zebem na dystansie. Co sie stalo, nie wiem. I nie mozna wszystkiego tlumaczyc dwoma straconymi sezonami, gdyz juz w roku 2003 jego atut opieral sie wylacznie na piekielnie mocnym starcie. Dzis to juz nie ta magia.

    Pamietam doskonale moment w ktorym pojawila sie informacja o zakontraktowaniu Okoniewskiego i Swista w Falubazie. Zwlaszcza to pierwsze nazwisko wydawalo sie przeogromnym sukcesem. To byl gosc z pierwszej polki ekstraligowej elity. Dzis zdaje sie byc sredniakiem. To przykra konstatacja, ale prawdziwa. Wierze jednak gleboko, ze Okon odzyska swa dawna werwe i przywroci swemu nazwisku nalezny respekt i status.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ktos napisał ze Lindgren musi cos udowodnic bo moze być zastapiony.On nie musi niczego udowadniać bo to nasz najlepszy jezdziec na wyjazdach i miejsce powinien miec bankowo.W ostatnim meczu jechał tylko dwa razy.Raz przywiózł zero ale nie został z tyłu poł okrazenia za reszta tylko w tej fazie zawodów ciezko sie wyprzedza.W drugim starcie byl trzeci,wygralismy 4:2.Napewno w dalszych startach byłoby o wiele lepiej ale trener skorzystał z rezerwy a Suchecki jechal bardzo dobrze.Co do Laukannena to nie brałbym go do Lublina.Lepiej dac szanse Zengocie a Lindgren pod 16.Moze zastapic młodziezowca i nie musi tego robic od pierwszego biegu.O Woelberta jestem jakoś dziwnie spokojny.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    luCas_x

    Człowieku chyba musisz spuścić z krzyża bo zachowujesz sie jak Twój (zapewne) rówieśnik Radus - chociaz z niego mozna było sie posmiac, a Ty plujesz jadem przy kazdej okazji. Nie widziałem jeszcze jakiegoś sensownego, merytorycznego wpisu który bys popełnił. Albo coś negujesz albo dopier*** sie o coś.

    Już raz Ci było tak głupio, po tym co napisałes w wątku Falubaz - Motor, że nawet nie podniosłeś tematu. Teraz piszesz z kolei jakieś pierdy o Naszych zawodnikach. Jak narazie to chyba są lepsi skoro wygrali pierwszy mecz ? Proste.

    Nie spinaj się tak, prawdopodobnie spotkamy się 4 razy, także po sezonie będziesz mógł napisać nam rozprawke na temat dlaczego Rempała jest lepszy od Staszewskiego a Świst od Okoniewskiego.

    Na podbój Pacanowa !

    Mimo, że Hamill ma zajęty termin myslę, że wywieziemy z koziej stolicy 3pkt. Lindgren MUSI jechać! W tamtym roku to wlasnie w Lublinie jechał w barwach GTŻu więc tor nie jest mu obcy. Poza tym jak widać na wyjazdach spisuje się znacznie lepiej będąc liderem drużyny.

    Aby wygrać przy absencji Hamilla tym razem Okoń nie może dać ciała. Wierze w Niego, że jeszcze będzie wszystko tak jak za starych, dobrych czasów kiedy Rafał wprawiał w osłupienie swoją jazdą.

    Mimo wszystko wziąłbym pod 2 Laukkanena. Średniawka chociaż walczy, ale jak wyjdzie dobrze ze startu to moze pokusić się o trójeczke - taki troche nieobliczalny. Ale pare ważnych punktów zawsze dorzuci. Natomiast młodego Davidssona na rezerwe, a do pary Stachowi Suchego. Zobaczymy co pojeździ na wyjeździe, jeżdząc od początku meczu. W razie W zawsze jest waleczny Davidsson.

    Święta trójca + Lindgren = ok. 36-38 pkt
    Laukkanen + Suchar dorzucają z 7 pkt i młodzi z 3 punkciki i jestem happy.

    Mam nadzieje, że dopisze Nam szczęscie i obędzie się bez wykluczeń, taśm, defektów, 2min, pomyleń pokrowców, wyprowadzania motorów z parkingu przed czasem itd. bo tutaj wynik pewnie bedzie na styku.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    A co steskniłes sie za Kłopotem?Przeciez to popeliniarz wiec co cie obchodzi jego dalsza kariera?Nikt tego nazwiska nie bierze pod uwage w składzie Falubazu od poczatku sezonu wiec jezdzi sobie w Niemczech,czechach a treningu w zielonce go jeszcze nie widziałem.Nie przejmuj sie ciesiel.Za rok wraca przecież pepe no nie?
    Sluchaj Rusty, to że Kłopota, jak większość kibiców, nie widzę w Falubazie, nie oznacza, że nie obchodzą mnie jego sportowe losy. W większości klubów 1-ligowych prócz ZG i Ostrowa byłby solidnym zawodnikiem, w 2-lidze byłby prawdziwą petardą obok Sqry i Pana Andrzeja, czy Jabłońskiego.

    W Falubazie niestety nie ma dla niego miejsca !!! To są różne światy.

    Hmm a co do Pepe; nie podjarałbyś się gdyby wrócił? ja byłbym w siódmym niebie

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tutaj to już przesada. Staszewski to zawodnik znakomity
    Hola, Hola Wojtku :D Chyba coś Ci się poprzestawiało. Pewnie myślałeś o Walasku...

    Staszewski nigdy nie byl, nie jest i nigdy nie będzie nawet bardzo dobry... Jest po prostu dobrym pierwszoligowcem, któremu tak często jak wychodzą występy, prawie równie często one nie wychodzą...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Dziś środa, a więc do 15 musimy wysłać line-up do Lublina. Po wczorajszych występach w Szwecji nie wygląda to ciekawie. Laukkanen ze Stachem beznadziejnie, Okoń niewiele lepiej. Jedynie Freddie pojechał przyzwoicie. Szkoda, że braknie nam Hamilla...jednak dalej obstawiałbym na niedzielę skład z Finem,Jonasem,Lindgrenem i Woelbertem + Walas, Stachu, Okoń i Suchy.
    Wyznawca Falubazu


  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku chyba musisz spuścić z krzyża bo zachowujesz sie jak Twój (zapewne) rówieśnik Radus - chociaz z niego mozna było sie posmiac, a Ty plujesz jadem przy kazdej okazji. Nie widziałem jeszcze jakiegoś sensownego, merytorycznego wpisu który bys popełnił. Albo coś negujesz albo dopier*** sie o coś.
    Widzisz, sensowne i merytoryczne komentarze, nie maja na tym forum racji bytu, szczegolnie w watkach zwiazanych z ZG. Jakis czas temu dalem sobie spokoj, ale nie moge sobie odmowic prostowania ewidentnych bzdur pisanych przez niektorych. Znasz dokladnie wiek radusa?. Tylko co to ma do rzeczy?
    Już raz Ci było tak głupio, po tym co napisałes w wątku Falubaz - Motor, że nawet nie podniosłeś tematu. Teraz piszesz z kolei jakieś pierdy o Naszych zawodnikach. Jak narazie to chyba są lepsi skoro wygrali pierwszy mecz ? Proste.
    Niby z jakiego powodu mialoby mi byc glupio? Tak, w tym meczu byli lepsi. Potwierdzam. Odpisuje pierdolami, bo w tym watku 95% wpisow to pierdoly. To tylko chec dostosowania sie do intelektualnych kompetencji piszacych w tym topicu.
    Nie spinaj się tak, prawdopodobnie spotkamy się 4 razy, także po sezonie będziesz mógł napisać nam rozprawke na temat dlaczego Rempała jest lepszy od Staszewskiego a Świst od Okoniewskiego.
    A gdzie ja tak napisalem? Pokaz dowod, a jeli go nie masz, to przestan popierdywac.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Po wczorajszych występach w Szwecji nie wygląda to ciekawie. Laukkanen ze Stachem beznadziejnie, Okoń niewiele lepiej
    Powiem tak. Im gorzej jadą w Szwecji czy Anglii, tym lepiej mogą pojechac w Polsce, bo gdzieś w końcu trzeba kasę z toru podnieść, a gdzie będzie im łatwiej jak nie w Lublinie:P?

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Sluchaj Rusty, to że Kłopota, jak większość kibiców, nie W Falubazie niestety nie ma dla niego miejsca !!! To są różne światy.

    Hmm a co do Pepe; nie podjarałbyś się gdyby wrócił? ja byłbym w siódmym niebie[/quote]Ach jaki mocny jest ten Falubaz.Rzeczywiscie za wysokie progi dla dzordza.Ja bede zawiedziony jesli wróci Protasiewicz.Jest już w niemłodym wieku,jezdzi zachowawczo a nam jak już potrzeba swiezej krwi o czym zresztą sie tu ciągle trąbi.Po drugie ten zawodnik na stałe związał sie z Bydgoszczą nie tylko od strony sportowej.Jego starty w Grind Priks to smiech na sali.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Sluchaj Rusty, to że Kłopota, jak większość kibiców, nie W Falubazie niestety nie ma dla niego miejsca !!! To są różne światy.

    Hmm a co do Pepe; nie podjarałbyś się gdyby wrócił? ja byłbym w siódmym niebie
    Ach jaki mocny jest ten Falubaz.Rzeczywiscie za wysokie progi dla dzordza.Nie przejmuj sie ciesiel bo w składzie na Lublin go nie zobaczysz.Bedzie Laukanen,moze Nowaczyk a to przecież dwie klasy lepsi zawodnicy prawda ciesiel?Trza na nich stawiać.Ja bede zawiedziony jesli wróci Protasiewicz.Jest już w niemłodym wieku,jezdzi zachowawczo a nam jak już potrzeba swiezej krwi o czym zresztą sie tu ciągle trąbi.Po drugie ten zawodnik na stałe związał sie z Bydgoszczą nie tylko od strony sportowej.Jego starty w Grind Priks to smiech na sali.[/quote]

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy se gadajcie o Klopocie i Protasiewiczu i o jego startach w GP, a ja sie skupie na temacie niniejszego topicu.

    Jak dotąd przed kazdym wyjazdem Falubazu mialem nasrane w gacie i balem sie o wynik. Byc moze to melodia przeszlosci i traumatyczne wspomnienia z lat poprzednich mną powodowały, w kazdym razie nie bylem specjalnie happy kiedy Falubaz jechal nawet do krosna. Tym razem jednak, przed wyjazdem do Lublyna sie nie boje. Nie wiem czemu, ale tak jakos poprostu jest.

    Fakt - niepojete prawa powodujace tym sportem na torze u radusia robią z knappow i innych rempałów tuzów speedway;a ale czy starczy to do objechania Walaska? Staszewskiego, ktory chyba ma sezon zycia (zaraz sie podniesie glos ze co ja wygaduje, ale tak mi sie wydaje) czy Okonia, ktory powoli wraca do formy i wreszcie ma sprzet?

    To co, ze Hamill nie jedzie? Wy se obstawiajcie wynik na styku ze wskazaniem na Lublin, ja obstawiam wynik na styku ze wskazaniem na Falubaz. Wynik - 41:49.

    Czekam na konstruktywną i logiczną krytyke

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    bajka o tym jak cham z bialego czarne robi

    Do towarzysza Lukasza,

    No, no, popisales sie. Bezczelnoscia i tupetem. A tego nie lubie. Dlatego nie zlekcewaze twych ''glebokich rozwazan'' i postaram sie wykazac, ze zwracac komus uwage mozna, jesli sie samemu nie robi bledow. Nalezy przy tym uwazac na styl, w ktorym sie tego dokonuje.
    Poza tym jutro Hemelvaart, pojutrze dzien po Hemelvaart, dzieci maja labe, jest czas, to i pojedziemy...

    Wszystko zaczelo sie o mego skromnego wpisu:

    Trzeba jechac rzeczywiscie w mozliwie najsilniejszym zestawieniu. Jak juz ktos zauwazyl przecietniaki i ligowe wyrobniki w rodzaju Knappa, czy Rempaly zamieniaja sie na wlasnym torze w tuzow speedwaya. To swego rodzaju zagwozdka, ktorej ni jak nie idzie wytlumaczyc. Rzecz nie dotyczy jedynie Motoru. To problem stary jak swiat, ale zeby nie szukac zbyt gleboko popatrzmy na sklad Polonii bodaj dwa lata temu: na wyjazdach posmiewisko i dramat skarbnika, u siebie tygrys z szarzujacym Klecha i Smithem. A co ja tu z Polonia 2004 wyjezdzam? A ostatni mecz Wilkow w Krosnie? Nie bylo emocji? Krotko mowiac, zestawnienie optymalne:
    Zwykla ciekawostka, zadnych zlosliwosci, po prostu frapujace zjawisko. Reakcja byla dla mnie zdumiewajaca:

    Dopisz do tej listy Okoniewskiego i Staszewskiego,bo caloksztalt twych "glebokich rozwazanian" jest niekompletny.
    Czyzbym mial do czynienia z latwopalnym typem, pozbawionym jakiegokolwiek dystansu do siebie, rzeczywistosci i swego hobby, jak mniemam? Zbagatelizowalem jednak ta zlosliwosc, by nie rzec: przejaw chamstwa. Byl jednak ktos, komu chamstwo takze przeszkadza:

    Człowieku chyba musisz spuścić z krzyża bo zachowujesz sie jak Twój (zapewne) rówieśnik Radus - chociaz z niego mozna było sie posmiac, a Ty plujesz jadem przy kazdej okazji. Nie widziałem jeszcze jakiegoś sensownego, merytorycznego wpisu który bys popełnił. Albo coś negujesz albo dopier*** sie o coś.
    W odpowiedzi ukazal sie kolejny ''wywod'' towarzysza, udajacego szlachetnego rycerza, majacego wiekszosc tu piszacych za intelektualne pacholki, stukajace bez skladu i ladu byle co:

    Widzisz, sensowne i merytoryczne komentarze, nie maja na tym forum racji bytu, szczegolnie w watkach zwiazanych z ZG. Jakis czas temu dalem sobie spokoj, ale nie moge sobie odmowic prostowania ewidentnych bzdur pisanych przez niektorych. Znasz dokladnie wiek radusa?. Tylko co to ma do rzeczy?
    Sensowne i merytoryczne komentarze, czytamy powyzej, to etykieta towarzysza lukasza. Prostowanie ewidentnych bzdur, to jego misja. Jakich bzdur, pytam sie? Pytam sie wprost, majac przed oczyma wpis o mozliwosciach Knappa i Rempaly. Ktory fragment sie nie zgadza? Z czym chcesz polemizowac? Ty nazywasz swe wypowiedzi merytorycznymi i sensownymi? To jest wypowiedz sensowna, obronco taktu i kultury osobistej? Oto jak manipulujesz faktami ripostujac nastepujace stwierdzenie:

    Nie spinaj się tak, prawdopodobnie spotkamy się 4 razy, także po sezonie będziesz mógł napisać nam rozprawke na temat dlaczego Rempała jest lepszy od Staszewskiego a Świst od Okoniewskiego.

    A gdzie ja tak napisalem? Pokaz dowod, a jeli go nie masz, to przestan popierdywac.
    Dowod stoi powyzej. Oburzyles sie na nazwanie Rempaly przecietniakiem i prosiles o dopisanie do listy Staszewskiego i Okoniewskiego, twierdzac ze nie sa lepsi. Czy moze nawet gorsi? Masz kawe na lawe. Rozwlekle i w sposob mozliwie jak najbardziej przejrzysty. Tak by dotarlo do twego zadufanego, aroganckiego i najprawdopodobniej zakompleksionego centrum przetwarzania sygnalow ze swiata zewnetrznego.


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SAm powyzszym wpisem wystawiles sobie swiadectwo, dlatego powstrzymam sie od komentarza.Wlasnie utwierdzielm sie w przekonaniu, ze nie ma z kim rozmawiac w tym temacie. Hioptezy na temat mojego rzekomego "zakompleskienia" rozbawily mnie do lez. Dobranoc i radze przezucic sie na kolorowanki.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Moze wrócmy do tematu meczu.Dziś ciekawa postawa zielonogórskich juniorów co powinno skłonić Janasa aby bardziej odważnie wpuszczał ich do składu.Trabiłem o tym wiele razy ze im potrzeba tylko dobrego sprzetu a wyniki przyjdą niebawem.Do Lublina powinien jechać Woelbert i Zengota lub Kula.Lindgren z pod 16-stki moze zmieniać juniora.Jedyne ryzyko to pierwszy wyscig,sa jeszcze rezerwy taktyczne.Mysle ze nic nie mamy do stracenia,bonus bedzie dla nas nawet jak przegramy a i tak do ekstraligi wejdziemy.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    luCas_x

    Skoro nie tylko ja to "czepialstwo" dostrzegłem to chyba musi coś w tym być. Nie miałem zamiaru Cię atakować tylko napisałem to co zauważyłem nie tylko jako kibic Falubazu ale po prostu jako czytelnik tego forum.

    Widzisz, sensowne i merytoryczne komentarze, nie maja na tym forum racji bytu, szczegolnie w watkach zwiazanych z ZG. Jakis czas temu dalem sobie spokoj, ale nie moge sobie odmowic prostowania ewidentnych bzdur pisanych przez niektorych.
    (...)
    Odpisuje pierdolami, bo w tym watku 95% wpisow to pierdoly. To tylko chec dostosowania sie do intelektualnych kompetencji piszacych w tym topicu.
    Ale widzisz, jestes niereformowalny. Ok dla Ciebie poziom dyskusyji na tym forum może być uwłaczający, każdy ma swoje zdanie, ale pisząc tak jak zacytowałem wyżej (szczególnie z pogrubionymi wyrazami) dajesz jasno do zrozumienia, że Falubaz czy też Zielona Góra cos Ci zrobiła. Czujesz się pokrzywdzony ? Pobili Cię tutaj? Masz czarne wspomnienia ? Dowhan Wam stadion na hurtownie fajek przerobił ? Czy o co Ci chodzi ?
    Rozumiem, że nie kochasz Falubazu ani nawet nie jesteś jego kibicem ale z jakiej paki obrażasz spokojnie piszących tu sobie o składach, o meczach, o speedwayu, zielonogórzan ?

    Nie widziałem jeszcze ani jednego wrogiego postu pod adresem Waszej drużyny z Naszej strony.

    Ale ja nie bede Cie leczył z kompleksów, zazdrości, zawiści czy cokolwiek to jest. To tylko moja obserwacja. Koniec tematu.

    Na podbój Pacanowa - update !

    Tak sobie pomyślałem, że zamiast J. Davidssona moglibyśmy wypróbować Nowaczyka. Fakt, że nie pokazał jak dotąd za dużo ale ten chłopak potrafi jeździć nie gorzej od szweda. Myśle, że te 3 pkt z rezerwy Nowaczyk tez by zrobił, a może by zaskoczył jak np w Gdańsku w tamtym roku gdzie woził liderów. Może marnuje Nam sie dobry rezerwowy a dajemy zarabiać szwedom. Sprzęt podobno ma, więc w czym problem ?

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Akurat w Lublinie, na tym francowatym torze, to ja bym nie kombinował z juniorami i Nowaczykami. Niech jadą najlepsi. Kombinować będziemy u siebie, ewentualnie w Grudziądzu, choć tam też tor odjechany, ale za to drużyna słabsza niż Lublin. Można też chyba delikatnie pokombinować w Gnieźnie, z uwagi, że tor w miarę łatwy. Ale w Lublinie - ostrożnie!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    awizowany sklad Zielonej:
    1. Walasek
    2. Kasprowiak
    3. Okoniewski
    4. Davidsson
    5. Staszewski
    6. Wolbert

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    zgadzam się w pełni z moherem

    nie ma co świrować i testować Nowaczyków. To możemy robić u siebie z Krosnem. DO lublina jechać w najmocniejszym z możliwych składzie. Do tego przedstawionego powyżej dodać Lindgrena i Suchego i jazda.

    Ps. Rusty ja nie chce Pepe na Gran Pri tylko na ligę !!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    sklad

    awizowany sklad Zielonej:
    1. Walasek
    2. Kasprowiak
    3. Okoniewski
    4. Davidsson
    5. Staszewski
    6. Wolbert
    Czyli pod siodemke Zengota, a osemke Lindgren. Sklad fatalny, tak na pierwszy rzut oka. A gdzie Suchecki? I jak to Davidsson? Przeciez sam twierdzil, ze do Lublina nie pojedzie. Chyba, ze chodzi o jego brata.
    Nie umiem tego racjonalnie wytlumaczyc, ale wieksze zaufanie mam do Laukkanena niz do Kasprowiaka. Ten ostatni nigdzie sie w minionym czasie nie prezentowal. Krotko mowiec, jestem zaskoczony. A moze by jednak tak:
    1. Walasek
    2. Laukkanen
    3. Staszewski
    4. Suchecki
    5. Okoniewski
    6. Woelbert
    7. Zengota
    8. Lindgren

    To, chyba, na obecna chwile optymalne zestawienie?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Będzie zapewnie tak jak mówi Alexbart. Możliwe jest dokonanie dwóch zmian w podanym składzie i zapewne pod 2-kę wskoczy Laukkanen. Kwestia teraz tylko Davidssona, rozumiem że chodzi tu o Jonasa. Jeśli pojedzie to można go wstawić pod 8-kę. Daniela nie brałbym na ten mecz. Nie wiemy o nim nic. Formę w Anglii ma nienajlepszą, a w Polsce nie sprawdzony, więc nie widzę sensu.

    1. Walasek
    2. Kasprowiak/Laukkanen
    3. Okoniewski
    4. Davidsson/Suchecki
    5. Staszewski
    6. Wolbert
    7. Lindgren
    8. Suchecki/Davidsson

    p.s. Prośba do lublinian - informujcie w miarę często od soboty jak tam u Was z pogodą. Nie warto jechać tyle km na darmo, a prognozy nie są zaciekawe. Dzięki !!!
    Wyznawca Falubazu


  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O której godzinie jest mecz w Lublinie??

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O której godzinie jest mecz w Lublinie??
    o 17

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pogoda u nas w kratkę. Koło południa lalo, zaraz potem wyszło słońce i wysuszyło to co napadało. Na razie nie ma tragedii.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •