Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: I liga, IV kolejka: Stal Gorzów - Motor Lublin

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga, IV kolejka: Stal Gorzów - Motor Lublin

    W niedziele 30 kwietnia na torze w Gorzowie Wlkp odbędzie sie 4 kolejka o DMP 1 ligi pomiedzy Stalą Gorzów a Motorem Lublin.
    Faworytem tego spotkania są gospodarze i każdy inny wynik jak ich zwycięstwo będzie napewno traktowany jako niespodzianka.
    Zapewne S.Chomski bo boju puści swoje największe armaty w postaci Niklasa Klingberga , Jonasa Kyelmakorpiergo oraz dobrze spisującego sie na polskich torach szweda Davida Ruuda.Uzupełnieniem składu gospodarzy będą odwieczny kapitan Gorzowian Piotr Paluch oraz wychowankowie Andrzej Głuchy (ostatnio w bajecznej formie) oraz ktoś z dwójki Kamil Brzozowski lub Sławek Dąbrowski.
    Jako rezerwa zwykła pojedzie pewnie Michał Rajkowski a luke w składzie wypełni ?????????????????????
    Lublinianie na ten ważny dla nich mecz napewno postarają się ściągnąć w obliczu kontuzji (Adama Shieldsa i Andreasa Messinga) kogoś z dwójki anglików Davida Norrisa lub Chrisa Louisa.Pewny jest występ kapitana lubleskiego zespołu Jacka Rempały oraz wychowanka Stali Gorzów Piotra Śwista.Ostatnio dobrze spisujący sie na lubelskim torze czech Bob Brhel oraz wychowanek LKŻu Lublin Daniel Jeleniewski napewno w oczach menagera zespołu z Lublina Bogusia Kasińskiego zyskali na tyle aby znaleźdź sie w składzie na niedzielny mecz.
    Na pozycji juniora pojedzie Lubos Tomicek oraz (być może zadebiutuje w lubelskiej drużynie Jurica Pavlic - rozmowy w toku ;) )

    Przypuszczalne składy obu zespołów :

    Motor Lublin :

    1.Piotr Świst
    2.Bogumil Brhel
    3.David Norris / Chris Louis
    4.Grzegorz Knapp
    5.Jacek Rempała
    6.Lubos Tomicek
    7.Maciek Michaluk / Jurica Pavlic
    8.Daniel Jeleniewski

    Stal Gorzów :

    9.Piotr Paluch
    10.David Ruud
    11.Niklas Klingberg
    12.????????????????
    13.Jonas Kyelmarkorpi
    14.Kamil Brzozowski / Sławomir Dąbrowski
    15.Andrzej Głuchy
    16.Michał Rajkowski

    Spotkanie zapewne będzie emocjonujące gdyż goście zapowiadaja walke o zwycięstwo i tanio skóry nie sprzedadzą , lecz faworytem tego spotkania jest drużyna z Gorzowa i również poczyni wszelkie starania aby odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezoznie.





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po obejrzeniu stali w zielonej gorze nie pozostaje mi nic innego jak zatypowac 51-39 dla druzyny z lublina.swist w tym sezonie nie blyszczy , ale w gorzowie moze walnac nawet 13 punktow.do tego brhel, rempala,louis, no i rewelacyjny ostatnio jeleniewski i staleczka dalej tam gdzie jej miejsce.przy niezwykle chimerycznej formie gorzowskich zawodnikow nie liczylbym na jakas rewelacje.no chyba, ze spadnie deszcz.
    Ukryta zawartość
    Rafał Kurmański 22.08.1982 - 30.05.2004
    Ukryta zawartość <-------------Zapal świeczke Kurmanowi!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie faworytem są Gorzowianie mimo 3 porażek z rzędu. Staiam na wynik w granicach 52:38. Nie sądze żeby było nas stać na sprawienie nie spodzianki tak samo jak nie wieże że Świst zrobi w Gorzowie 10 punktów nawet.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    po obejrzeniu stali w zielonej gorze nie pozostaje mi nic innego jak zatypowac 51-39 dla druzyny z lublina
    Ciekawe przejawiasz rozumowanie... Uważasz, że drużyna z Lublina jest lepsza od drużyny z Ostrowa, która wygrała z Gorzowem 50:40? Bula te Twoje prowokacje w ogóle nie są śmieszne...


    Stal się chyba powoli budzi z zimowego snu i ten mecz może albo to potwierdzić, albo obalić. Wydaje się jednak faworytem spotkania, skoro papierowych faworytów ligi przyprawili o gęsią skórkę. W Lublinie narazie brakuje zdecydowanego lidera, obcokrajowcy nie są w najlepszej formie i dwóch z nich ma kontuzje. Louis, Brhel, Świst, Rempała, Jeleniewski, Knapp i młodzi to jednak zbyt mało na Gorzów.

    Piotr Świst powraca po kilku latach nieobecności na gorzowski obiekt. Współczuję mu.;) Zero formy, zero sprzętu, a tu ambicje by dać pstryczka byłemu klubowi. Tak sobie myślę co by musiało się stać, by kibice zielonogórscy tak mieli przyjmować Huszczę jak Wy Śwista, no ale to nie mój problem, a Pana Piotra, który chyba zreszyą zupełnie zlekceważył pierwszą ligę.

    Mój typ: 50:40 dla Stali Gorzów.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie zaraz znajdzie się niejaki bkapusta i zacznie mnie krytykować , że się nie znam i wogóle, no ale trudno.
    Obejrzawszy dwa LIGOWE wystepy nawszych asiorów nie jestem pod zbyt dużym wrazeniem. Zarówno z Krosnem jak i z Gnieznem nie porwali mnie walką na Zygmuntowskich. Brak tej iskry, która spowoduje, że ludzie siedzący na 30 metrze zaczną dopingować tak jak "żyleta" (to trochę nieudolne porównanie stosowanie nie wiem w jakim celu przez miernych komentatorów zawodów w Lublinie). Wynik niby dwa razy był ale w moim mniemaniu jakoś tak bez przekonania. Przed sezonem byłem sceptycznie nastawiony do P. Śwista. Teraz im więcej go oglądam tym bardziej się wkur..m. Panie Piotrze czas pogonić osiołki do żyda i kupic coś co jeździ. W Panu nadzieja na dobry wynik w Gorzowie. Reszta przywiezie to co zazwyczaj z obcych torów (a w Gorzowie zazwyczaj bywało cienko) więc ma Pan szansę na rehabilitację pod warunkiem , że menago jest w stanie tolerować trzykrotne danie du...y. Życzę Panu panie Piotrze jak i całej drużynie powrotu z Gorzowa z tarczą a jak to będzie zobaczymy. Serce podpowiada Gorzów-Lublin 44:46 ale rozum twierdzi , że może być 55 : 35.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie zaraz znajdzie się niejaki bkapusta i zacznie mnie krytykować , że się nie znam i wogóle, no ale trudno.
    Obejrzawszy dwa LIGOWE wystepy nawszych asiorów nie jestem pod zbyt dużym wrazeniem. Zarówno z Krosnem jak i z Gnieznem nie porwali mnie walką na Zygmuntowskich. Brak tej iskry, która spowoduje, że ludzie siedzący na 30 metrze zaczną dopingować tak jak "żyleta" (to trochę nieudolne porównanie stosowanie nie wiem w jakim celu przez miernych komentatorów zawodów w Lublinie). Wynik niby dwa razy był ale w moim mniemaniu jakoś tak bez przekonania. Przed sezonem byłem sceptycznie nastawiony do P. Śwista. Teraz im więcej go oglądam tym bardziej się wkur..m. Panie Piotrze czas pogonić osiołki do żyda i kupic coś co jeździ. W Panu nadzieja na dobry wynik w Gorzowie. Reszta przywiezie to co zazwyczaj z obcych torów (a w Gorzowie zazwyczaj bywało cienko) więc ma Pan szansę na rehabilitację pod warunkiem , że menago jest w stanie tolerować trzykrotne danie du...y. Życzę Panu panie Piotrze jak i całej drużynie powrotu z Gorzowa z tarczą a jak to będzie zobaczymy. Serce podpowiada Gorzów-Lublin 44:46 ale rozum twierdzi , że może być 55 : 35.
    Jak nie napiszesz znow jakiejs kategoryczniej glupoty jak w topicu o meczu z Grudziadzem to z mojej strony nic Ci nie grozi ;-)

    A co do meczu - Lublin ma dziurawy sklad[bo 2 podstawowych zawodnikow kontuzjowanych]. Wszyscy jedzdza wmiare oki - poza Swistem.

    Teoretycznie jakby sie wszyscy sprezyli, zwlaszcza Swist, sciagnac Pavlica i Norrisa to przy bardzo pomyslnych wiatrach mozliwe jest wyrwanie punktow w Gorzowie.

    Lublin powoli zaczyna lapac wiatr w zagle, mysle, ze tym razem zechca pokazac iz Grudziadz to byl wypadek.

    Zobaczymy co pokaze Stal. Jedzie u siebie, ma spore mozliwosci kadrowe, chec wygrania meczu pewnie jest u nich ogromna po 3 porazkach.

    Obstawiam logicznie - 50:40 dla Stali - ale moje widzimisie to 40:50 dla Lublina ;-)))

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby Świst jeździł tak jak wszyscy od niego oczekują czyli od 10pkt w górę to szansa na zwycięstwo byłaby bardzo realna. Wiemy jednak jak jest, co z tego że zna doskonale gorzowski tor jak jeździ na motorowerach ? Z drugiej strony to jest dla niego naprawdę ostatnia szansa bo gdzie ma zacząć jechać jak nie w Gorzowie ? Jak znowu zrobi 5pkt to będzie miał kilka niedziel wolnych od pracy.

    Obcokrajowcy Gorzowa to nie są pewniaki na komplety, mogą zawalić kilka biegów albo i cały mecz, jeżeli Paluch nikogo nie połamie to liczę na wyrównaną walkę.
    Jeleniewski w wywiadach zapowiadał, że będzie chciał udowodnić, że nie jest tylko zawdonikiem własnego toru, mam nadzieję, że w końcu mu się to uda

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeleniewski to zawodnik wyłącznie długich bardzo przyczepnych torów ! a w Gorzowie wiadomo jaki jest tor.
    dlatego nie licze wogóle na Jelenia.
    Jeleń wogóle nie radzi sobie przy krawężniku , jego największt autu to orbita , nie przesadzając nawet stwierdze że po zewnętrznej radzi sobie nie gorzej od T.Golloba.
    Jedyna szansa na teoretyczna zwycięstwo to ściągnięcie na ten mecz NAJLEPSZEGO MNIEMAM JUNIORA NA TORACH 1 LIGI - JURICE PAVLICA.
    Jeżeli Świst pojedzie tak jak umie najlepiej , pojedzie Louis i Pavlic to mecz można wygrać.
    Pozdrawiam kibiców z Gorzowa - niech wygra lepszy.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    O skąd taka pewnosc, że Jurica najlepszy będzie ??? chłopak najpierw musi się z naszymi torami zapoznac, a nie odrazu ma byc najlepszy.

    Ale trzeba przyznac prawde, że trzeba wszystko zrobic by Jurica zawital do Gorzowa bo z Michalukiem w skladzie daleko nie zajedziemy.

  10. Powrót do góry    #10
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    NAJLEPSZEGO MNIEMAM JUNIORA NA TORACH 1 LIGI - JURICE PAVLICA.
    Dziwne te Twoje mniemanie o gosciu, który polskie tory zna z TV. Co on takiego osiągnął do tej pory? Ja gościa zupełnie nie znam, nie mówiąc o tym bym go kiedykolwiek widział na torze. Bo słowa że to supertalent z Chorwacji jakoś mnie nie przekonują.

    P.S. Aczkolwiek jestem pod wrażeniem innego talentutym razem rodem z Litwy - Podżuksa, który robi furorę na II-ligowych torach. A te 2 nazwiska Pavlic i Podżuks wymienia się jako najwieksze talenty żuzla. Zobaczymy!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Jeleń wogóle nie radzi sobie przy krawężniku , jego największt autu to orbita , nie przesadzając nawet stwierdze że po zewnętrznej radzi sobie nie gorzej od T.Golloba.
    Jedyna szansa na teoretyczna zwycięstwo to ściągnięcie na ten mecz NAJLEPSZEGO MNIEMAM JUNIORA NA TORACH 1 LIGI - JURICE PAVLICA.
    Oj Radus...maskotka tego forum normalnie!:D A mowia ze Falubazy sa najbardziej zaslepieni swoimi zawodnikami!:P
    Jeleniewskiego jazde po orbicie porownujesz do jazdy T.Golloba?! Hola Hola Jeleniewski co najwyzej wyprzedza po duzej Bębnow a Gollob kazdego na świecie:P Ale to tylko taka mala roznica...z tym Pavlicem to tez sie popisales:D

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie przesadzając Karol Polak ma technikę Adamsa :|
    Ja rozumiem że Jeleń śmigał w niedzielę ale żeby aż tak bluźnić?

    A co do Pavlica...
    Liczę że pokaze się przy Śląskiej...szybko zostaniesz wtedy sprowadzony na ziemie.Albo właściwie Głuchy z Brzozowskim to zrobią...
    Nadmienić warto że w moim przekonaniu to czwarta para w I lidze...więc zanim Jurica zacznie odgrywac(jeśli takie czasy wogóle nadejdą) większą rolę w I lidze to minie masa czasu.
    " In and Out of Love "

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeleniewskiego jazde po orbicie porownujesz do jazdy T.Golloba?! Hola Hola Jeleniewski co najwyzej wyprzedza po duzej Bębnow
    Byłeś widziałeś ???? gó... wiesz , Jespera Jensena zrobił po dużej aż miło.
    Oczywiście zaznaczam że Jeleń jest w stanie objechac każdego ale tylko i wyłącznie w Lublinie.
    Co do Pavlica to chyba zadzrość przesłania wam obiektywizm , macie prawo tak uważać skoro nigdy nie widzieliście go na żywo , ja widziałem i zaufajcie mi ze to jest super zawodnik.To samo Andreas Messing.
    Ciesze sie że akurat Falubaze sie o tym pierwsi przekonają bo do ZG awizowana jest para juniorów Messing-Pavlic.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłeś widziałeś ???? gó... wiesz , Jespera Jensena zrobił po dużej aż miło.
    Oczywiście zaznaczam że Jeleń jest w stanie objechac każdego ale tylko i wyłącznie w Lublinie.
    Co do Pavlica to chyba zadzrość przesłania wam obiektywizm , macie prawo tak uważać skoro nigdy nie widzieliście go na żywo , ja widziałem i zaufajcie mi ze to jest super zawodnik.To samo Andreas Messing.
    Ciesze sie że akurat Falubaze sie o tym pierwsi przekonają bo do ZG awizowana jest para juniorów Messing-Pavlic.
    Cala Zielona Gora Ci ufa - O nasz Radoslawie!

    A teraz juz chyba najwyzszy czas polozyc sie spac, zebys czasem jutro jakiejs lufy z majzy nie przyniosl. Bo bedzie po wyjezdzie do ZG. Czy nie?

    Pavlic jeszcze nie wyjechal w Polsce na tor, a tu juz takie mocne slowa z Twojej strony? Napisz nam jeszcze ile pkt. machnie w ZG. A w ogole to macie samych super zawodnikow. Ot taka tam SUPER druzyna.

    Co do meczu. 50 - 40 dla Staluchny.

    Badz pozdrowiony. :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Radoslaw!

    Ciesze sie że akurat Falubaze sie o tym pierwsi przekonają bo do ZG awizowana jest para juniorów Messing-Pavlic.
    O czym mamy sie przekonac? Wybacz chlopcze, ale smiech mnie ogarnal. Co Ty w ogole tu wypisujesz o jakis "ogorkach". Nie oszukujmy sie, para Lindgren - Wolbert, czy Zengota niewiele pierwszych biegow przegra przy W69.

    Ciesze sie, ze juz w niedziele Gluchy ostudzi Twoj zapal.

    Co do meczu. Faworyta upatruje w Stali. Moim zdaniem Lublin ma za malo aramat, aby im sie przeciwstawic przy Slaskiej. No chyba, ze Swist sie obudzi - w co watpie.

    Obstawiam wynik 53-37 dla gospodarzy.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki niuniu ale skład Zg to dopiero nabawia mnie śmiechem ;)
    Greg Walasek i nic więcej.
    W zyciu nie widziałaś Messinga i Pavlica ale w końcu zobaczysz i przekonasz sie jakich to ZG ma wybitnych juniorów.
    Prędzej Lublin wygra w Zg niż w Gorzowie takie jest moje zdanie.
    ps. do Zielonki napewno przyjade zeby zobaczyć płacz w waszych oczach Falubaze.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Lublin dostanie becki tak w Gorzowie jak i ZG. ;)

    Druzyna weteranow, do tego Shields kontuzjowany i to pewnie
    za szybko na tor nie wroci. Messing tez kontuzjowany.

    A ZG? Walasek, Okoniewski, jak trzeba bedzie to Hamill,
    dobra druga linia... Szwedzki Gorzow z kolei ma Klingberga,
    Ruuda i polska druga linie. Lublin polegnie az milo. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    A radus znów daje popis.

    Wnioskować o wynikach innych meczy będziemy mogli w przyszłości, jak zawodnicy zaprezentują się więcej razy i pokażą w jakiej są formie.
    Na chwilę obecną wyjazdowa forma Lublina jest mizerna i mecz powinien się zakończyć dosyć spokojnym zwycięstwem Stali, około 52-38.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skad tu tyle falubazow? Wasze "madrosci" zostawcie dla siebie. Ze STALA tez maialo byc do 20,a dzieki 2 EWIDENTNYM BLEDOM SEDZIEGO mecz do przodu, a szkoda, niewiele brakowalo.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Skad tu tyle falubazow? Wasze "madrosci" zostawcie dla siebie. Ze STALA tez maialo byc do 20,a dzieki 2 EWIDENTNYM BLEDOM SEDZIEGO mecz do przodu, a szkoda, niewiele brakowalo.
    Nie widziałem ograniczeń dotyczących tego, iż wypowiadać sie mozna tylko w watkach dotyczacych klubu z miejsca pochodzenia.

    No wlasnie na tym polega urok sportu. Z (Bez cudzyslowia) madrosci wynikajacej z analizy postawy klubow oraz uwzglednienia aspektu rozgrywania pojedynku w Gorzowie wynika, iz Stal powinna wygrac roznica 10-15 punktow(to jest zdanie wiekszosci typujacych wiec raczej dobra ocena sil klubow). Oczywiscie (tak jak w Zielonej Gorze) moze sie zdarzyc niespodzianka i Stal moze przegrac jak i moze wygrac wyzsza roznica punktow. Taki jest sport.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem po co w ogóle odpisujecie na posty radusa, przecież od razu widać, że ten dzieciak pojęcia nie ma o czym pisze. Później są głupie teksty, że Lublin się napina itd. a zauważcie, że to tylko 1 gimnazjalista z bujną wyobraźnią !!

    Oczywiście fawotytem meczu jest Gorzów, przede wszystkim zaczną mecz od 5:1. Postawa Śwista w tym meczu to jedna wielka niewiadoma, może być tak, że specjalnie się przygotuje zrobi 12-13pkt. a w następnych meczach znów będzie cieniował. Nie wiadomo jeszcze czy sprowadzimy na ten mecz Norrisa ale napewno Lublin nie pojedzie po grudziądzku i podejmie walkę, a jak jest walka to może być różnie ...

    Rozum podpowiada wynik 51:39 a serce 44:46, ale trochę za dużo jest niewiadomych.
    Proszę się nie napinać co będzie to będzie, ale Lublin z Gorzowem napewno pozostanie w przyjacielskich stosunkach, wybaczymy wam nawet gwizdanie na Śwista ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem po co w ogóle odpisujecie na posty radusa, przecież od razu widać, że ten dzieciak pojęcia nie ma o czym pisze. Później są głupie teksty, że Lublin się napina itd. a zauważcie, że to tylko 1 gimnazjalista z bujną wyobraźnią !!
    o przepraszam , forum jest dla wszytskich i ja również mam prawo do wyrażania opini , jeżeli dla ciebie są one durne to twoja sprawa.
    Czytają texty w stylu ... " rozum podpowiada , serce inaczej" to dopiero można sie zdołować poziomem wypowiedzi , i właśnie wypowiedzi niby tych starszych kibiców są tak bezbarwne i pozbawione merytoryzmu ze czyta to sie z niesmakiem.



  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zyciu nie widziałaś Messinga i Pavlica ale w końcu zobaczysz i przekonasz sie jakich to ZG ma wybitnych juniorów.
    ROTFL :D

    Pavlica i Messing razem wzieci nie maja tyle sukcesow i doswiadczen co Lindgren i pewnie nigdy nie beda mieli :)

    A juz stwierdzenie, ze Lublin wygra w ZG to smiech na sali. Dostaliscie w dupe w Grudziadzu, a cos w ogole o ZG wspominacie :)

    Zeby nie bylo, ze nie na temat.

    Stal rozwali Lublin. Lepsi juniorzy i obcokrajowcy przechyla szale zwyciestwa na strone Gorzowa.

    Juz od 1. biegu beda baty :)

    Chyba ze Polak i Michaluk... :P

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strach wam w oczy zajrzał jak Głuchy jechał waszych mistrzów galaktyki , wbijcie sobie do główek niesforne Falubaze że cienko pierdzicie swoim gwiazdami.

    Fredrik Lindgren 7 (3,1,1,2,t)
    Andrzej Głuchy 11 (2,3,0,2,2,2)

    Głuchy tyle osiągnął i jest tak znany jak Lindgren ???????

    Dostaniecie baty w Krośnie to może zejdziecie na ziemie.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    tylko czy wogóle Pavlica pojedzie w Gorzowie ?
    jakoś na stronie nic nie pisze o tym, żeby miał na rozkładzie Stal, więc pewna osoba tutaj sie dziwnie zachowuje. Świst kolejny swój klub olewa, jak tak dalej pójdzie to za rok skończy kariere :). Zapowiada sie ciekawy mecz, bo i Paluch coś narzeka i robi z siebie "męczennika" :D. Shields może i jest mocny, ale niektórzy już opierają całą siłe drużyne na nim, po zaledwie póltora meczu i to nie były mecze na szczycie. No zobaczymy. Mi sie wydaje że wygra Stal.

    PS.
    chyba że Michaluk i Polak... co ?:D
    a może to DJ Polak od Grzesia Halamy ? :D

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse Lublina maleja. Wczoraj Norris zadeklarowal, ze wyfocuje sie z polski...

    No niestety, ale jak jeden z drugim sie wycofuje, a inni polapali kontuzje, albo nie moga przyjechac to nie ma co myslec o zwyciestwie.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No z Lublina napływają niezbyt optymistyczne wieści(dla "koziołków").
    *Norris zrezygnował ze startów w lidze polskiej...
    *Louis prawdopodobnie niepojedzie(Elitleague on Monday)


    Niewygląda to wesoło.Szczególnie sprawa Norrisa pewnie wprawiła w złość Lublinian,aczkolwiek niewiadomo czy jest czego żałować?

    Tak czy owak niewiem czy dyskutujemy jeszcze o zwycięstwie Tż czy wywiezieniu dobrego wyniku i walki o bonus.
    Jak narazie ten I wariant jest chyba niemożliwy a II...tylko przy maxymalnym sprężeniu Śwista...
    Chociaz kto oprócz Śwista(zakładając że twisty walnie grubych kilkanaście ptk) miałby ciągnąc wynik?Bo dla mnie cała reszta to silna II linia z której każdy moze zaskoczyć a może każdy zawieść...(szczególnie mam na myśli Brhela i Rempałę)
    Para Norris,Loius napewno niewoziła by tyłów,szczególnie na naszym torze...
    Ale cóż...

    Na dziś to raczej nikt niewygra bo prognozy atmosferyczne są fatalne :(
    " In and Out of Love "

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli potwierdzi się, że Norris zrezygnował a Louis nie da się namówić na start ( ma zawody dzień później ) to skład będzie mniej więcej taki
    Brhel
    Knapp
    Świst
    Jeleniewski
    Rempała
    Michaluk
    Tomicek
    Suchanek ?

    Gdyby pojechali dobre zawody to może 37pkt wywieziemy

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Strach wam w oczy zajrzał jak Głuchy jechał waszych mistrzów galaktyki , wbijcie sobie do główek niesforne Falubaze że cienko pierdzicie swoim gwiazdami.

    Fredrik Lindgren 7 (3,1,1,2,t)
    Andrzej Głuchy 11 (2,3,0,2,2,2)

    Głuchy tyle osiągnął i jest tak znany jak Lindgren ???????

    Dostaniecie baty w Krośnie to może zejdziecie na ziemie.

    Radus nie pajacuj juz bo tylko wysmiac Cie mozna!To dopiero dwa mecze!Pozatym z Głuchego nie rob niewiadomo jakiej slamazary bo to w tej chwili najlepszy krajowy zawodnik Stali Gorzow...Dorosnij wkoncu wielki znawco zuzla...nie wiesz ze nie ocenia sie klasy zawodnika wylacznie po jednych zawodach?(do tego w takiej pogodzie) Jak to Walasek powiedzial"oceniac nas bedzie mozna po zakonczeniu sezonu a nie po kazdym biegu" wiec nie podniecaj sie jednym przypadkiem gdyz pewnie nawet sami gorzowianie uwazaja Lindgrena za bardziej klasowego zawodnika niz gluchego (Imponujace wyniki Fredrika w Angli i Szewcji oraz w Polsce)Co wiecej! Cos Ci udowodnie...Jesli liczyc dokladnie wystepy Szewda i mlodego Gowrzowianina to Lindgren tylko w dwoch biegach jechal za zawodnikiem Stali a Głuchy w 3! Co jest rownoznaczne z tym ze Andrzej przegrywal czesciej z rywalem:P Nie licze tasmy w biegu 14 bo tam wszystko bylo mozliwe... Tak wiec nie błaźnij sie Swoimi kretynskimi komentarzami bo wtedy zabraknie Ci wymówek gdy przyjedzie do Lublina Zielona Góra i złoi dupska waszym emerytom!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jeszcze taka gwiazda jak Kasprowiak pociągnie wynik w Lublinie ? nie ośmieszaj sie bo z Falubaza śmieje sie cały żużlowy świat.Po tym przekręcie z Gorzowem zero szacunku !!! którego i tak nigdy w oczach Lublinian nie mieliscie.
    Co do Norrisa to kij mu w oko , lepszy od niego jest Messing i jak już wróci to pokaże na co go stać.
    Jak znów ktoś się połamie to już kaplica , teoretycznie można jeszcze wypożyczyć Carlosa albo Piszcza który nieźle sobie radzi w Anglii.
    poczekamy - zobaczymy.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Widze, ze gimnazjalista radus probuje wypowiadac sie za caly Lublin. Ja absolutnie nic nie mam do wieku metrykalnego, tylko do sposobu zachowania a w przypadku radusa jest on zenujacy

    Ten watek dotyczy meczu Gorzow-Lublin a nie meczu Krosno-ZG czy innych meczy, ktore beda sie odbywac w przyszlosci.

    Wobec informacji jakie z Lublina naplywaja, Gorzow wydaje sie byc zdecydowanym faworytem meczu. Jest w stanie wygrac z Lublinem taka roznica, aby sobie bonus zapewnic.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tak w ogole można ? Norris podpisuje umowe z klubem na starty i później sie z niej wycofuje ? Wiem, ze z niewolnika nie ma pracwonika ale ja bym mu jeszcze kare dopier***ił za takie cyrki. Przeciez gdzie tu profesjonalizm, honor ?

    Ktos buduje drużyne, ustala sobie jakieś plany, ma zaobowiązania wobec sponsorów, kibiców, a później w trakcie sezonu pseudozawodowiec mowi, ze mu sie odwidzialo. Jak dla mnie to skandal !!!

    Radus czekam na tego Twojego Messinga i Pavlica w ZG :D
    Teraz jak Norris kopnal Was w tyłek to pojedziecie z Nami do 30 a Swist, Messing i Pavlic razem 46 pkt i obalicie teze, że meczow nie da sie wygrywac trzema zawodnikami :D

    Najbardziej tragikomiczna postać na forum ;)
    Mimo wszystko pozdrawiam Cie bo w poprzednim sezonie kibicowalem koziołkom na pierwszoligowych torach.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co pokazała Stal w Zielonej Gorze nie widze innego wyniku jak zwyciestwo, nad druzyna zuzlowych emerytow.
    A swoja droga ciekawe jak przyjma Gorzowianie Piotrka Swista ????.
    Moj wynik 55-35

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar Agent
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może Norris myślał, że te dowcipy to o nim i się obraził :P.
    nie ośmieszaj sie bo z Falubaza śmieje sie cały żużlowy świat.Po tym przekręcie z Gorzowem zero szacunku !!! którego i tak nigdy w oczach Lublinian nie mieliscie.
    Dobrze, że Radosław udziela się na tym forum, inaczej nie byłoby się z kogo pośmiać. Widocznie dzieciak dostał smsa od "całego żużlowego świata", w którym to "cały żużlowy świat" napisał mu, że postanowił się śmiać z Falubazu i teraz ma wiadomości z pierwszej ręki :P.
    Co do meczu to spotykają się drużyny, które raczej do tuzów się nie zaliczają, więc ze względu na atut własnego toru stawiam na przerdzewiałą legendę. Wynik w granicach 49:41.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Hm, Staleczka wygra ten mecz zdecydowanie, nieważne czy różnica 20 czy też 30 pkt. Po meczu w Zielonce w drużynę Chomskiego wstąpiły nowe siły i przede wszystkim wiara w sukces. Skład Koziołków to nic innego jak kilku nie najwyższej klasy najemników, byc może Swist coś tam zawalczy inni wywalczą kilka pkt. (tak aby im się chociaż zwrócił finansowo ten mecz) skasuja grosz i sie rozjadą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka wygra ten mecz zdecydowanie
    teraz to Staleczka , a wcześniej obrażaliście Gorzowian ile sie dało ;)
    Fałszywość Falubaza nie ma granic !

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko prosze nie przyrownywac mnie do Radoslawa Radusinskiego, bo bądz co bądz nieco inny poziom reprezentuje niz ten gimnazjalista (a tak swoja drogą pisales testy?? Jak Ci poszlo? EDIT - widze ze siedzisz w domku. Masz dzis wolne? jeszcze nie ten wiek zeby pisac testy i jako uczniowi nizszej klasy dali dzis wolne?)i tym samym nie robcie ze mnie kolejnego Radusa czy Falubazziniego (swoją drogą kto wie kiedy konczy sie ban Jabola?)

    Konczac ten przydlugi wstep, pragne wytypowac dzis wynik potyczki pomiedzy ekipą Stali Gorzów zwanej przez niektorych UMĘCZONĄ lub ZARDZEWIAŁĄ, a TŻ - u Lublin (czyli DOMEM SPOKOJNEJ STAROSCI POD PATRONATEM ŚW. RADOSŁAWA). Otóz wynik bedzie oscylowal w granicach 4-10 punktowego zwyciestwa gospodarzy.

    Skad wysnulem tak smialy wniosek, ze niepokonana Stal mająca na koncie 0 punktow wygra pierwszy mecz w sezonie? Ano stad, ze mając okazje obserwowac mecz derbowy w trybunie glownej zielonogorskiego stadionu, stojąc za Komarnickim, Dowhanem, Bochenskim, prezydentem Gorzowa (nieznaym mi niestety z nazwiska - jedynie z imienia) i Wacławem Maciuszonkiem, slyszalem ich rozmowy, niejednokrotnie bralem w nich udział. Komarnicki mowil, ze niewazne, czy ten mecz bedzie wygrany, teraz jego druzyna bedzie zupelnie inna, beda mieli wiare w zwyciestwo inna motywacje i takie tam pierdoly.

    I prawde mowiac trudno sie z tym nie zgodzic, a zatem jak juz pisalem, typuje 4-10 punktowe zwyciestwo UMĘCZONEJ.

    Bądz pozdrowiony Radusu i łaskawym okiem racz spojrzec na moj post.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    teraz to Staleczka , a wcześniej obrażaliście Gorzowian ile sie dało
    Fałszywość Falubaza nie ma granic !

    Pokaż mi Smyku choć jeden post mojego autorstwa który by obrażał którykolwiek klub nie mówiąc już o klubie z Gorzowa ? I nie pisz o mnie w liczbie mnogiej (obrażaliście), moge odpowiadać tylko za siebię.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ciekawy jestem w jakim zestawieniu wystąpimy. Jeśli pojedziemy w takim zestawieniu jak z Gnieznem to śmiem twierdzić że Jeleniewski przywiezie ok 10 pkt. :] A co do samego wyniku to pewnie będzie gdzieś 49-41 dla Stali :] Chociaż napewno na straconej pozycji nie stoimy, bo jak każdy zauważył nasz skład jest troche nieobliczalny i prawie każdy senior może wyskoczyć ze zdobyczą ponad 10 pkt ( nie odnosze się że wszyscy w tym meczu zdobędą ponad 10, pisze to bo pewnie zaraz bym został łapany za słówka).

    P.S.
    Co do Radusia No coment ;d Jeśli piszesz o Pavlicu że będzie najlepszym juniorem 1 ligi poprzyj to wynikami, bo jak narazie to mało ich jeszcze ma. Może będzie zaskoczeniem ligi, a może cieniem Michaluka :] Wszystko wyjdzie w praniu.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Rzeczywiście Mariusz, Wookie i bodajże WojtekF to ta falubazowa mniejszość, która nas na forum nie obraża -szacunek dla nich. Szkoda tylko, że większość forumowiczów z południa to nieudolni naśladowcy pewnego chorego z nienawiści do Gorzowa frustrata relegowanego stąd za obraźliwe posty pod adresem wszystkich, którzy nie podzielali jego zachwytów wobec drużyny z myszą na plastronie. A jeśli chodzi o mecz to biorąc pod uwagę stan kasy klubowej, to ze Szwedów powinni jeździć tylko Ruud i Kylmakoerpi ewentualnie jakiś 1 nowy do przetestowania. Łukaszowi dać ostatnia szansę na udowodnienie, że nie jest tylko mistrzem treningu, a Bolowi, że to nie prawda co mówią, że nic nie zainwestował w sprzęt. Dać też więcej okazji do jazdy Beniowi, który chyba obecnie jest lepszy od Brzozy. Kamil moim zdaniem jest pupilem naszego trenera, bo mimo kiepskich wyników Chomski zwykle wstawiał właśnie jego do składu kosztem Andrzeja lub Benia.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    raczej do jednej bramki

    myśle że 'stalownia'rozjedzie lublin tym bardziejże że bedą bez obco(zresztą jakie to ma znaczenie tylko wynik inny a wygrana i tak gorzowa).myśle że mlodzież sie przebudza o svenskich chłopakach nie wspomne no i może paluch coś pokaże wreszcie(no bo wkońcu można zostać bezrobotnym)a cóż z całym szacunkiem dla motoru oprócz próby pomachania szabelka przez swista i może rempałe nie widze tam jakiegoś żużlowca z ikrą.o sorry chyba że przybedzia jurica to macie przechlapane bo to ponoć niezły kozak jest z tego co napisał niejaki R.;):):)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no Lublin wezmie tych obco ktorych moze czyli czechow. Messing, Sheilds kontuzjowani. Louisowi i Pavlicy nie pasi termin. Norris picza zrezygnowal z polskiej ligi - nieoficjalnie zabronili mu angole po tym jak sie Shields polamal. Angole sie bali o kolejnego swojego seniora.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co pokazała Stal w Zielonej Gorze nie widze innego wyniku jak zwyciestwo, nad druzyna zuzlowych emerytow.
    A swoja droga ciekawe jak przyjma Gorzowianie Piotrka Swista ????.
    Moj wynik 55-35
    Już Ci mówię: "Welcome back Piotrze";) lub coś w tym stylu. Trzeba przywitać godnie legende....
    radus już tak się nie podniecaj tymi twoimi postami, bo skończysz w szpitalu (czego Ci nie życze).
    55-35 niestety
    Pozdr.
    Falubaz

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w gazetach mozna wyczytac, ze ma jechac Louis. Watpie czy to prawda, ale jezeli tak to jednak wzmacnia troche sile lubelskiej druzyny. Lepszy Louis niz potwornie niepewny na wyjazdach Jelen.

    ps. prosze mi tu nie kojarzyc pieknego imienia jakim jest Radosław z niejakim radusem, ktory juz kiedys pisal, ze jego nick pochodzi od nazwiska ;).

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestrzegam przed huraoptymizmem! Wszyscy zapomnieli, że w tym roku liga wbrew pozorom jest bardzo wyrównana, nie ma słabych drużyn(nawet Krosno może namieszać, tym bardziej u sibie na swoim lotnisku-może już w tej kolejce przekonamy się o tym ;) ). Lublin przyjedzie do Gorzowa z takimi zawodnikami jak Świst, Knapp, Brhel, Rempała czy Louis co by nie mówić są to starzy wyjadacze, więc moim zdaniem zapowiada się wyrównane spotkanie. Tym bardziej, że gospodarze w tym meczu już muszą(a nie mogą) wygrać. Takie są oczekiwania zarządu i sponsorów, a przede wszystkim kibiców. Porażka eliminuje nas z batalii o pierwszą czwórkę. Wszyscy zawodnicy zdają sobie sprawę z "ciężaru" jaki będą musieli udźwignąć w niedzielę, oby presja nie paraliżowała poczynań naszych jeźdźców. Szykuje się powrót Jarka Łukaszewskiego do składu. Podobno będzie posiadał nowy sprzęt i oby ten sprzęt dobrze się sprawował. Paluch nowe silniki miał już w FZ, ale na tym błotku jakoś nie umiał ich wykorzystać. Jeszcze Michałowi Rajkowskiemu potrzebne jest wsparcie w postaci dobrego silnika, choć z drugiej strony trudno u niego jednoznacznie stwierdzić, czy słaba postawa to wina sprzętu czy po prostu słabszej formy Michała.

    Typuję wynik 50-40 dla Stali!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •