Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: Starcie AZSów, brąz dla Olsztyna

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Starcie AZSów, brąz dla Olsztyna

    Mielismy grac w finale i gramy :P
    Dla niekoomatych final pocieszenia to walka o brazowy medal.
    Rok temu w 1/2 play off malo bylo emocji, moze tym razem bedzie inaczej.
    Faworytem (chyba) jest Olsztyn, sezon bez medalu bylby bardzo niekorzystny, oj bardzo (ale jesli to pomoze w pozbyciu sie Papkego i Nowaka to biore 4 miejsce bez laski).
    W przypadku Czestochowy powiedzenie "my mozemy-oni musza" cos tam cos tam nie wiem jak to dokonczyc.
    Beda git mecze :)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre z tym Nowakiem i Papke - usmialem sie w tym tragicznym dniu...pan Marcin ponoc chce do "krainy lat dziecinnych" wrocic;)


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    pan Marcin ponoc chce do "krainy lat dziecinnych" wrocic
    To moze Czestochowa odda lepiej ta rywalizacje walkowerem? :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czemu watek sie nie nazywa "starcie Gigantow z AZS Olsztyn z AZS Czestochowa". Nagle zatracili gdzies swoja wielkosc i wspanialosc czy co??

    Mam nadzieje, ze Czestochowa pojedzie "Gigantow" w 3 spotkaniach

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czemu watek sie nie nazywa "starcie Gigantow z AZS Olsztyn z AZS Czestochowa"
    Bo mi sie tak podoba

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na pewno wygra AZS :P


    a tak serio to obiektywnie i bez wyrazania jakiekolwiek sympatii (a raczej jej braku) do któregoś z zespołów, stwierdzam, że większe szanse ma Częstochowa

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawie jak final.....
    prawie,robi roznice:P

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TY ŚWIDER LEPIEJ ZOBACZ GDZIE JEST TEN TWÓJ WIELKI MOSTOSTAL...buhahahaha

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może do jasnej ciasnej zmieńcie temat na: "Pośmiejmy się z AZSów"?

    I jeszcze słówko może wtrące na temat tego słynnaego "Prawie jak finał..." - pokazanie tej kartki (jeszcze w zwolnionym tempie) przez realizatorów BOT Polsatu świadczy o ich obiektywiźmie - a raczej ich braku.
    Jeżeli co chwilę pokazuje się kibiców Skry, działaczy Skry siedzących na trybunach i naśmiewających się z AZSu, jeśli co chwilę słyszy się, że do Olsztyna zjechała świetna, wierna grupka kibiców Skry, to liczę także na to, że gdy jadą do Bełchatowa inni kibice, to równie tyle samo będą pokazywani w TV na ich hali...
    A dla porównania kibice z Olsztyna w Bełchatowie w dwumeczu byli pokazani dwa razy przez krótką chwilę...
    I ciekawa jestem po co realizatorzy pokazywali tych prezesów czy działaczy Skry naśmiewających się z AZSu?? Jeśli podobną akcję zrobiłoby się na hali w Bełchatowie, to okrzknięto by ich chuliganami, bandytami itp.

    A jeśli chodzi i mecze, to wydaje mi się, że będą wyrównane i nie wytypuję jeszcze faworyta, bo w tym sezonie wszystko może się zdażyć.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lol widzę, że najwięcej w temacie ma do powiedzenia "wsiowa koalicja" ze sparkiem i malymswidrem w roli głównej.

    Moim zdaniem wygra zespół, który zbierze się w sobie po porażce w półfinale. W tym akurat upatruję przewagę Częstochowy głównie za sprawą Amerykanów którzy sprawiają wrażenie zawodników dla których czy to mecz półfinałowy, czy mecz sezonu zasadniczego ma taki sam ciężar gatunkowy. A porażki czy wygrane nie robią na nich specjalnego wrażenia.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może do jasnej ciasnej zmieńcie temat na: "Pośmiejmy się z AZSów"?

    I jeszcze słówko może wtrące na temat tego słynnaego "Prawie jak finał..." - pokazanie tej kartki (jeszcze w zwolnionym tempie) przez realizatorów BOT Polsatu świadczy o ich obiektywiźmie - a raczej ich braku.
    Jeżeli co chwilę pokazuje się kibiców Skry, działaczy Skry siedzących na trybunach i naśmiewających się z AZSu, jeśli co chwilę słyszy się, że do Olsztyna zjechała świetna, wierna grupka kibiców Skry, to liczę także na to, że gdy jadą do Bełchatowa inni kibice, to równie tyle samo będą pokazywani w TV na ich hali...
    A dla porównania kibice z Olsztyna w Bełchatowie w dwumeczu byli pokazani dwa razy przez krótką chwilę...
    I ciekawa jestem po co realizatorzy pokazywali tych prezesów czy działaczy Skry naśmiewających się z AZSu?? Jeśli podobną akcję zrobiłoby się na hali w Bełchatowie, to okrzknięto by ich chuliganami, bandytami itp.
    Niestety cały sezon SkraTV raczy nas tego typu obrazkami. Cały czas słyszymy nadwornych błaznów prezesa Piechockiego, jacy to kibice Bełchatowa są wspaniali, jacy piękni, zorganizowani itp, itd. Przy okazji p. Wójtowicz zawsze wtrąci o jednej hali gdzie jest chamstwo, chuligaństwo i bandytyzm (mam nadzieję, że za rok znowu Drzyzga będzie komentował).
    Swoją drogą zastanawiam się co teraz zobaczymy na głowach 'wspaniałych kibiców jedynego słusznego klubu' - kretyńskie korony i złote włosy już były.

    Odnośnie meczu. Mam nadzieję na trzeci z rzędu brązowy medal. Tyle, że z obecną formą Cz-wy może być to zadanie niewykonalne.

    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przynajmniej goście normalni na weekend przyjadą ... wyjazd tez niezły się zapowiada :) mam nadzieje, że pijacko-grillowo-zwycięski ;)

    Pozdro dla wszystkich olsztynian i częstochowian.
    Szczególne Pozdro dla olsztyńskich pijaków :)


  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ol widzę, że najwięcej w temacie ma do powiedzenia "wsiowa koalicja" ze sparkiem i malymswidrem w roli głównej.
    a co masz kompleks wsi? rodzice ciezko na roli pracowali? A moze za kazdym razem, gdys kogos poznajesz to ten Ci od razu na wejsciu rzuca wiazanka, ze "sloma z butow Ci wylazi stary".

    Wez sie pierdyknij o framuge glowa to moze Ci sei bedzie latwiej zylo. Wyluzuj troche z olsztynska "gigantomania", szanuj innych to i mniejsze rozczarowanie bedzie jak ktos Cie brutalnie na ziemie sprowadzi. Jeszcze nie widzialem na tym forum normalnego kibica z Olsztyna. Moze jakbym kajakiem do szkoly przez pol zycia zapierdzielal to tez bym byl taki inny.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co masz kompleks wsi? rodzice ciezko na roli pracowali?
    Do tego dodam, że za młodu grzałem stopy w krowim łajnie bo nie było wungla na opał.
    Wez sie pierdyknij o framuge glowa to moze Ci sei bedzie latwiej zylo.Wyluzuj troche z olsztynska "gigantomania", szanuj innych to i mniejsze rozczarowanie bedzie jak ktos Cie brutalnie na ziemie sprowadzi.
    I proszę nie pisz, że to ja forsuję wątek "gigantomanii" bo to jest zwykłe kłamstwo. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek użył słowa "giganci" na określenie którejkolwiek z polskich drużyn. Więc zanim coś takiego napiszesz pod moim adresem pomyśl proszę bo faktycznie zacznę wrzucać wszystkich kibiców Jastrzębia do jednego worka kłamców(najpierw Orangutan teraz Ty).
    Jeszcze nie widzialem na tym forum normalnego kibica z Olsztyna. Moze jakbym kajakiem do szkoly przez pol zycia zapierdzielal to tez bym byl taki inny.
    Ale niestety nie miałeś tej przyjemności i jesteś jaki jesteś, ale chwali się że piszesz o tym otwarcie. Nie każdego stać na taką szczerość.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie widzialem na tym forum normalnego kibica z Olsztyna.
    Hmm twierdzisz ze np Cnerol jest nienormalna? Nieladnie tak obrazac kobiety...

    Bez pozdrowien,
    arbas

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Urzekla mnie Twoja historia...

    Mozesz na temat ?

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark, gdzie sie podziala Twoja tresowana małpka?

    W wiekszosci "moich" tematow Wasze superduo robi niezly burdel napedzajacy dyskusje :D

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hvar masz racje, ze nigdy wczesniej nie zauwazylem, ze piszesz cos o gigantomanii, tym wieksze bylo moje rozczarowanie jak przeczytalem tekst w stylu "wiejska koalicja", az tak Cie zabolala porazka Olsztyna, zeby sie znizac do poziomu tych wszystkich FANOW ?

    Nie Macius_Fanie Twojej mamy tu ostatnio nie bylo


  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porażka jak porażka. Widziałem jak ten klub zdobywał mistrza, widziałem tez jak spadał do serii B a póżniej do 2 ligi więc przyjmuję to na spokojnie. Poza tym w trakcie sezonu do porażek chłopaki zdążyli chyba wszystkich przyzwyczaić.
    Moje "uniesienie" miało charakter obronny. Zaczęła się jazda po Olsztynie z tekstami typu "prawie jak finał" itepe. Myślę, że Ty mógłbyś podobnie zareagwać. A 'wsiowa koalicja' to parafraza słów jednego takieog Waszego grajka, któremu jak się okazało wcale to nie przeszkadza i traktuje z przymrużeniem oka ;) Więc idąc za przykładem potraktujmy to w ten sposób wszyscy ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -----------------------------------------------------------
    Niestety cały sezon SkraTV raczy nas tego typu obrazkami. Cały czas słyszymy nadwornych błaznów prezesa Piechockiego, jacy to kibice Bełchatowa są wspaniali, jacy piękni, zorganizowani itp, itd. Przy okazji p. Wójtowicz zawsze wtrąci o jednej hali gdzie jest chamstwo, chuligaństwo i bandytyzm (mam nadzieję, że za rok znowu Drzyzga będzie komentował).
    Swoją drogą zastanawiam się co teraz zobaczymy na głowach 'wspaniałych kibiców jedynego słusznego klubu' - kretyńskie korony i złote włosy już były.

    Odnośnie meczu. Mam nadzieję na trzeci z rzędu brązowy medal. Tyle, że z obecną formą Cz-wy może być to zadanie niewykonalne.

    pozdrawiam
    .................................................. ........

    Spoko Tomku! W przyszłym sezonie jak WD zasiądzie za mikrofonem dowiesz się ze w KK są najgorsi kibice i kierowcy ktorzy czyhają na jego życie, wtedy też najgorszą halą będzie nasza w Azotach .Tam "wulgarnie sie zachowuja kibice machając białymi husteczkami "
    Więc jeszcze 3 gora 5 meczy i przestaniecie być najgorszymi.
    Pozdrawiam.......

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    traktuje z przymrużeniem oka Więc idąc za przykładem potraktujmy to w ten sposób wszyscy
    ja juz tak to traktuje :) pozdrawiam :)


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie widzialem na tym forum normalnego kibica z Olsztyna.

    --------------------------------
    Hmm twierdzisz ze np Cnerol jest nienormalna? Nieladnie tak obrazac kobiety...

    Bez pozdrowien,
    arbas
    Czy to miała być jakaś prowokacja w sotunku do mojej osoby?
    Nie zabrałam nawet głosu w tym temacie, a tu posługuje się moim nickiem.
    Jednak skoro już mnie ktoś wywołał to muszę zaznaczyć, iż czuję się na umyśle całkiem sprawnie. Nie zauważyłam u siebie jakiś zmian, które wskazywałyby odchylenie od normy.
    Jeśli chodzi o kibiców Olsztyna to powiem, że nie znam żadnego osobiście i ciężko mi określić ich stan zdrowia psychicznego. Choć przyglądając się poprzez telewizor to mało co różnili się od kibiców innych drużyn ;)


  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na konkrety ! nie słychać nic o transmisjach z meczy AZS-ów , sobota , niedziela o zwykłych porach oczywiście nieśmiertelny bełchatów w "powyborczych" koronach i złotych grzywach .
    Kto wie o planach Polsatu w tej materii ?

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czego sei spodziewalas? Ze zamiast finalu beda mecze o 3 miejsce?

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na konkrety ! nie słychać nic o transmisjach z meczy AZS-ów , sobota , niedziela o zwykłych porach oczywiście nieśmiertelny bełchatów w "powyborczych" koronach i złotych grzywach .
    Kto wie o planach Polsatu w tej materii ?
    Nie wiem czemu ale od razu przyszly mi na mysl Violetta Villas i Maryla Rodowicz :D

    MUTV pokazuje mecze Manchesteru United, BarcaTV FC Barcelony a Polsat vel SkraTV...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby Olsztyn byl w finale nikt by nie plakal ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drogi "sparku" : nie spodziewałam się meczy o 3 miejsce zamiast finałów , to chyba oczywiste , ale siatkówki nigdy dosyć .
    Pytanie było proste , czy będą także transmitowane mecze o 3 miejsce ?

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na konkrety ! nie słychać nic o transmisjach z meczy AZS-ów , sobota , niedziela o zwykłych porach oczywiście nieśmiertelny bełchatów w "powyborczych" koronach i złotych grzywach .
    Kto wie o planach Polsatu w tej materii ?
    Polsat woli pokazać żółto-czarnych fanów z Bełchatowa (swoją drogą takie ubranka noszą drogowcy) . niestety telewizją nie jesteśmy , ale mecze AZSów transmitować będziemy w piątek od 17:45 i sobotę 16:45 na www.radiomarconi.pl .

    gdyby ktoś mnie szukał , to będę za jakiś tydzień w święta .

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat woli pokazać żółto-czarnych fanów z Bełchatowa (swoją drogą takie ubranka noszą drogowcy)
    takie ubranka tez nosi FC Barcelona i co z tego??
    jakos Tobie nie przeszkadza, ze w Czestochowie co drugi kibic ma na sobie koszulke Celticu Glasgow, no ale z Bełchatowa zawsze trzeba pokpic...

    Co do wypowiedzi o transmisje meczy o 3 miejsce to dzisiaj moznaby było dac relacje, bo chyba nie ma watpliwosci ze mecze finałowe sa priorytetowe...



  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2003
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestescie zalosni :-) Polsat jest przekupny i faworyzuje Skre bo transmituje final z jej udzialem, a nie WIELKA bitwe o brazowy medal WIELKICH AZS ! AH co za czasy....

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba logiczne że Polsat pokazuje mecze finałowe a nie starcie wielkich AZS-ów jak napisał poprzednik

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale mecze AZSów transmitować będziemy w piątek od 17:45 i sobotę 16:45 na www.radiomarconi.pl.
    Albo tutaj - Radio Olsztyn - w linku Real Audio (warunek, to instalacja RealPlayer), w piątek od 18.00 i w sobotę od 17.00 :)

    I nie chodzi o to, że BOT Polsat kolejny raz transmituje Skrę... Po prostu telewizja, która ma kontrakt z PLS mogłaby transmitować chociaż jeden mecz z walki o brązowy medal. Czy to takie dziwne, że kibice, którzy nie będą mogli być w Hali Polonia czy Urania chcą obejrzeć swoją drużynę jak zdobywa brązowy medal?? Ten tydzień nie decyduje o złotym medalu, więc co im zależy żeby zrobić transmisję na przykład z dzisiejszego czy jutrzejszego meczu AZSów? Z pwnością poziom gry będzie także wysoki tak jak w pojedynkach finałowych, więc nie mają o co się obawiać, że trafią na słaby, czy jednostronny mecz. I niech BOT Polsat nie dziwi się, że na koniec sezonu już wszystkim nudzi się widok Skry na ekranie, skoro przez cały sezon raczyło się nas takimi widokami jak Joker Piła-Skra, Mostostal-Skra, Resovia Rzeszów-Skra, Skra-Joker Piła, Skra-Mostostal, Skra-Resovia Rzeszów, Gwardia Wrocław-Skra... Jakieś inne "ciekawe" spotkania z udziałem Skry pominęłam?

    A jesli chodzi o zbliżające się mecze, to wydaje mi się, że każdy wynik jest możliwy. Olsztynowi zawsze ciężko grało się z Częstochową. Wydaje mi się, że znowu decydować będzie mocna zagrywka i dobre przyjęcie... no i zimna głowa w najważniejszych momentach meczu (czego ostatnio Olsztynowi brakowało)...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie nie pominales, a swoja droga mistrz Polski zawsze jest "lepszym towarem" marketingowym i jesli w danej kolejce nie ma meczow na szczycie to wlasnie transmisja z meczow Skry byla najmniejszym ryzykiem, iz przed telewizorem zasiadzie mała liczba osob.
    Wracajac jeszcze do ligi szkockiej to ostatnio widzimy dużą porcje transmisji w Polsacie z meczow Celticu, a dlaczego,a no bo w zespole tym wystepuja dwai nasi czolowi gracze Zurawski i Boruc gdyby tak nie bylo to nikt by tego nie ogladal bo poziom ligi szkockiej nie powala na kolana.
    Zreszta Skra w tym sezonie wypromowala sie rowniez w Europie, stala sie znana druzyna w calej Polsce nie tylko dla tych, ktorzy interesuja sie siatkowka takze puszczanie meczow PLS-u z ich udzialem bylo jak najbardziej chwytem marketingowym prywatnej stacji Polsat, co lezalo w ich interesie i czy to az takie dziwne jest??
    Swego czasu w tvp jak byla Liga Mistrzow puszczali jedynie mecze Realu badz Man. Utd a obecnie Barcelony wszystko ma swoje podloze ekonomiczne, mecze z udzialem danych druzyn ciesza sie najwieksza ogladalnoscia...
    Swoja droga w ten weekend w Polsacie w niedziele nie bedzie transmisji z meczu siatkarskiego a bedzie pokazany zuzel ( Rzeszow - Czestochowa ) i przykladowo dla mnie to jest towar absolutnie zbedny bo nie trawie tego ogladac, ale wiem ze jest duzo osob, ktorzy lubia ten sport i juz zacieraja rece, ze beda sobie mogli obejrzec transmisje.


  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecze finałowe pokazywano zawsze w całości i nie ma co się z tego powodu gotować, wszak nikt przecież nie zaprzeczy temu, że będzie to siatkówka na najwyższym krajowym poziomie. Dla ciekawskich skusiłem się na wyliczenie (uroki piątku w pracy - nudy) ile to razy Polshit pokazywał jaki zespół w tym sezonie.

    nazwa drużyny - liczba meczów ligowych w tv(z play-pff)/liczba rozegranych meczów przez daną drużynę(z play-off)

    Skra --> 17/26
    Olsztyn --> 15/26
    Jastrzębie --> 12/24
    Częstochowa --> 11/24
    Mostostal --> 10/23
    Resovia --> 8/25
    Politechnika --> 7/23
    Piła --> 4/22
    Sosnowiec --> 3/22
    Gwardia --> 3/25


    Do Skry trzeba dodać jeszcze 12 spotkań w LM, no ale to już nie jest ich wina że grali w tych rozgrywkach. Wnioski wyciągnijcie sobie sami, mnie to generalnie rybka kogo pokazują w pudle.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do meczów w TV mam dziwne odczucia. Z jednej strony to duży plus pod względem kasy [sponsorzy są widoczni w TV, zawodnicy mają szansę pokazać się szerszej publiczności, kibice drużyny, którzy akurat nie mogą być w tym czasie na meczu moga oglądnąć mecz swoich ulubieńców a także drużyna może zdobyć nowych fanów]. Niestety nic za darmo. Pora meczów TV są durne z punktu widzenia kibica na hali. Co to za przyjemność oglądać mecz o 13.00 ! A wyjazdy na takie mecze w środku nocy - koszmar. Dużo ludzi nie przychodzi na mecz który można oglądnąć na żywo. Za to można spodziewać się, iż kibice przyszykują jakąś "lepszą oprawę".

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sobie zatypuje;) 1:3 / 0:3 / 0:3
    Tak realnie na sprawe patrzac to najbardziej prawdopodobny scenariusz.

    pozdrawiam
    __________________

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Fakt niepokazywania meczow o trzecie miejsce mozna jakos przebolec. Zreszta kto wie - jesli zlotego medaliste poznamy szybko, a konfrontacja AZSow bedzie sie przedluzac, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby transmitowac np. 5 mecz :) Za wpadke Polsatu w kwestii relacji nalezy natomiast uznac to, ze chyba 3 czy 4 kolejki z rzedu telewidzowie musieli ogladac przegrywajacych wszystko co sie da kelnerow z Kedzierzyna-Kozla.

    Jesli chodzi zas o sama rywalizacje to licze na powtorke z sezonu 2003/2004 - o braz gralismy z Belchatowem, ktory w rundzie zasadniczej dwukrotnie odprawil nas z kwitkiem i ta batalie wygralismy :) Andrzej Stelmach powiedzial wtedy cos w stylu, ze "chcieli mistrzostwa, a zostal im burak" :) Oby ten burak powedrowal na Warmie i Mazury.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowa - Olsztyn 0:1 (21-25)
    W podstawowym skladzie wyszli Mozdzonek i Siebeck.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowa - Olsztyn 0:1 (21-25)
    W podstawowym skladzie wyszli Mozdzonek i Siebeck.
    I od razu widać efekty ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowa - Olsztyn 1:3. Mecz chyba bez historii.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie ciężko ocenić czy mecz z historią czy bez, gdyż mogłam tylko śledzić zmieniające się wyniki w necie, które i tak były z opóźnieniem podawane. Ważne, że Olsztyn odniósł zwycięstwo, choć to jeszcze nie koniec, jutro kolejny dzień zmagań.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie widzialem na tym forum normalnego kibica z Olsztyna. Moze jakbym kajakiem do szkoly przez pol zycia zapierdzielal to tez bym byl taki inny.
    Lepiej kajaczkiem po wodzie niz z buta przez chaldy sie przebijac :)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm moze jakis kibic Czewy pokusilby sie o krotka relacje?
    Podobno Bakiewicz zagral slabo a Nowak jak panienka-raz tak a raz nie tak.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze starcie zdecydowanie dla Olsztyna i wynik drugiego seta jest zupełnie mylący. Szczerze mówiąc, nie wiem z czego się zrobiła taka duża przewaga nagle. Oba zespoły zagrały tak, jakby w meczu o 3 miejsce grały za karę, beznadziejne spotkanie, zupełnie jakby grali o 7 miejsce.
    Nieźle zagrał Papke, który w pierwszym secie poszedł na zagrywkę przy stanie 8:13, a skończył serwować jak było 15:13 dla Olsztyna. Bąkiewicz zaczął na ławce, ale później w czwartym secie skuteczna zagrywką i udanymi atakami walnie przyczynił się do zwycięstwa Olsztyna. Z zagrywki postrzelali też pozostali i w efekcie IV set zaczął się od prowadzenia Olsztyna...7:0.
    Co do postawy Nowaka, ciężko oceniać, dostał mało piłek na środku, co miał raczej kończył, ale trafiał za to z zagrywki. Ogólnie jednak bardziej podobali się Możdżonek z Grzybem.
    Dziwny mecz, prasa pisze, że było kilka ładnych wymian, to prawda, po kilku z nich z hukiem poleciały nawet bandy reklamowe (cóż za poświęcenie, tylko czy brąz ma aż taką wartość:)?), ale ogólnie poziom tego meczu był żenujący. Ja rozumiem, że oba zespoły są obrażone po porażce w półfinale, no ale jednak mimo wszystko medal to medal, jakiś fason trzeba trzymac. Olsztyn zdaje się został uśpiony przez siatkarzy z Częstochowy stąd może poziom widowiska.
    Dobrze, że to sie już wszystko niebawem kończy, bo takiej siatkówki oglądać się nie da.
    Aha, Częstochowa bez Davida Mc Kienzie, który na treningu dostał piłką w oko. Podobno istnieje podejrzenie, że odkleiła się mu siatkówka w oku, nie wiem, zobaczymy, dzisiaj też nie zagra, tym samym, najbardziej nietrafiony transferowicz akademików zakończył swoje występy w biało-zielonych barwach w meczach z Jastrzebiem.
    Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy poziom widowiska, pytanie czy kibice dopiszą, bo wczoraj w hali Polonia nie było więcej jak 900 osób.
    Frekwencja również kompromitująca podobnie jak i sam mecz.

    PS. Aha - olsztynianie moga wysłuchać relacji z drugiego spotkania na www.radiomarconi.pl zresztą podobnie jak i wczorajszego, nie wiem czemu śledziliście same wyniki w necie, transmisja była, dzisiaj również będzie.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn wygrywa z Częstochową 3:0

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •