Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Mecz Piła vs Mosto

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz Piła vs Mosto

    W sobote o godzinie 17 Mostostal zagra z Pile z tamtejszym Jokerem . Będzie to mecz o tak zwaną pietruszkę bo wątpie zeby sie coś zmieniło w ligowej tabeli . Joker nawet jakby wygrał za 3 punkty to i tak nie zagra w play-off a jesli wszytsko pujdzie dobrze i Mostostal wygra za 3 punkty mostostal napewno bedzie miał juz 6 miejsce . Jeżeli w ostatniej kolejce nie bedzie zadnych niespodzianek typu Wygranej Piły z Mostostalem i Wygranej Pibudy z JW wszystko bedzie dobrze , jezeli jednak bedą te niespodzianki mostsostal zajmie 7 miejsce przed play-off . Mostostal wygrywa we wszystkich rangingach zespołowych z Jokerem . Obstawiam wynik 1:3 lub 0:3 dla Mosto


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pójdzie raczej tak się pisze a po drugie AZS Cz-wa już chyba grała "niedawno" z Politechniką wiec pewnie teraz zagra z Resovią. Utworzenie nowego watku to raczej przywilej niż obowiązek :)

    Może w końcu ugramy seta lub 3

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piła

    Mecz może być bardzo ciekawy i nie tylko :)a my jedziemy pokibicować naszemu Mostostalowi.Wyjazd do Piły pociągiem (koszt ok 47.00zł.)w obie strony , bilet na mecz gratis, chętnych na wyjazd zapisujemy do piątku włącznie .chcesz wiedzieć wiecej szczegółów ?-kontakt tel.606 839 827 lub gg 6699898.
    Pozdrawiam. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    taka ostatkowa propozycja

    Poniewaz jakis moderator zamknął mi watek o Jastrzebiu tochciałem tutaj zaproponować by wszystkie emcze playoffs miedzy Mosto a Jastrzebiem rozegrać w Kedzierzynie, bo nas jest więcej miejsca na boiskui trybunach.
    Co do Piły to Mosto ma fajny sparring dla odbudowy nadwatlonego morale natomiast Piła może być spokojna o rozstawienie z 9placu.

    PS Trener Bosek zobowiązał sie do wygrania z Polibudą
    cyt: ( tzn ze my nie możemy przegrac w Warszawie??!)
    Odp kogos z sali: Nie panie trenerze, nie możecie, wszyscy czekaja na kolejke cudów...

    I hate Bayern soooo much

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam jeszcze inną skoro na meczu ostatnim było 1300 kibiców to może prezes Pietrzyk przeniesie mecze z nowej hali do hali przy JP2. Po pierwsze zaskoczenie dla Jastrzębia po drugie szkoda przepłacać po trzecie może uda się kocioł zrobic jak za dawnych lat, a po czwarte moze zmiana klimatu (z azotowego na bardziej blachowiański) posłuzy zawodnikom i zaczna wygrywać. Może to nie wina trenera tylko jakiś żyły wodne czy cholera wie co przeszkadza w nowej hali naszym wygrywać :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos cicho w tym temacie jak nigdy :D
    mysle ze mosto powinno spokojnie wygrac ten mecz i to do zera :D chlopacy sa mocno zdeterminowani i chca wkoncu wygrac :) mam nadzieje ze im sie to uda :)
    pozdrawiam !!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dopiero sobie napiszę jak będziemy grać w play-offach:) Narazie skupiam się na wiadomościach Mostostalu na przyszły sezon. Stawiam na szybkie 3:0 dla Mosto i szczęśliwy powrót kibiców do domu:) Ci do meczu to myślę, że w końcu Musialak na libero coś w końcu pokazei zacznie występować w 6.:)


    W moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe!!!:)

    Dumny po zwycięstwie wierny po porażce!!:):)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPY na jakich wiadomosciach mostostalu skupiasz sie ?? jak wiesz cos nowego to napisz mi na gg :)
    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech lepiej na to blachowiańskie powietrze nie przechodzą ;)
    Wynik meczu : 3:2 dla Mostostalu .

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro rzekomo ma byc niespodzianka w skladzie, jednak decyzja nezley do "komentatora",pewne info:)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niespodzianka na meczu

    Tą niespodzianką ma być Rafał na libero,a reszte niespodzianek w Pile kto tam będzie to zobaczy na własne oczy ,Sobierajski nie opisze tego słowami :)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    na razie pogłebianie dna

    Na razie jest 2-1 dla Piły, czyli trwa dalsze pogłębianie dna przez Mosto oraz uporczywe trzymanie się koryta przez "komentatora-pseudo trenera" . O rany boskie, czy ten chłop ma trochę ambicji żeby podać się do dymisji. Po pierwszej rundzie mówił "ubiłem co się dało" teraz można powiedzieć "przerąbałem wszystko co można było".

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra, poczekam do playoffs. Ogólnie żenada.
    Chyba tzreba powiedzieć ze zawodnicyw niebiesko-biało-czerwonych w dupie maja komentatora Polshitu

    W przeciwienstwie do WD, nie doczekam do playoffs
    ***********!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Gerym-Drzyzga 3-1
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poziom ligi trzepakowej, 6 meczów 2 sety do przodu :( Kończ Waść wstydu oszczędź!
    Rewelacyjna runda rewanżowa - ale bez strachu WD szykuje forme na play-off :)
    Drzyzga won!

    Kuchcik77 kibiców chyba tez :(

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niestety

    No i niestety przegralismy 3:1 smutne to ale prawdziwe ,nie powiem nic wiecej, bo nie wiem czy śmiać się z totalnej bezmyślności trenera, czy płakać nad tym że zniszczył nam zespół.Dokąd zmierzasz błędny rycerzu ???.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WOW, chyba czas zadzwonic do Rysia ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chciałam siać fermentu przed spotkaniem (rozum jedno, serce drugie i postawiłam na Mostostal 2:3), ale Piła to żaden "chłopiec do bicia". Porównując spotkania, jakie dzisiejsi rywale rozegrali przeciwko Gwardii, pilanie zaprezentowali się o niebo lepiej - przyjęcie bez rewelacji, ale porządne (co oznacza - duuużo lepsze od Mosto), rozegranie Jurkoića sensowne (Gerymski podobno był bez formy), świetny atak ze skrzydeł - M.Lach i młodziutki Kubiak i przede wszystkim - niezawodny Owczarski; dobry środek i najważniesze - wszyscy bez wyjątku "prują" z zagrywki.

    I niestety, moje obawy w pełni się potwierdziły, co pewnie oznacza, że kędzierzynianie zagrali dziś tak, jak w ostatnich spotkaniach.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej być nie mogło ;/
    Jak powiedział p. Sobierajski : B. Kurek zaczął myśleć - to co on przez całe swoje życie robił ??
    Jeśli w przyszłym sezonie trenerem będzie pan W.D, a niektórym zawodnikom prezes nie powie dowidzenia to nic dobrego dla naszej drużyny nie wyniknie ;(
    Mam nadzieję, że chociaż w playoffach , Mostostal powalczy.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŻENADA, ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA.!!!!!! Nie wiem jak długo można tolerować pana WD ale on mnie już dzisiaj w****ił. To co robił ze składem to przeszło najśmielsze oczekiwania. Zgodzę się ze stwierdzeniem, że najlepszym zawodnikiem w naszej druzynie był Musielak, który widać, że już wyleczyył się trochę z kontuzji. Na małe brawa zasłużyłKurek, który zagrał przeciętnie. A reszta to niech idzie na pole kartofle zbierać. Sopko neich lepiej idzie się uczyć na Słowację. Panie KP w imieniu kibiców oczekujemy natychmiastowego znalezienia lepszego trenera, bo inaczej nie wróżymy wiele dobrego z tym jakze przestronnym komentatorem. TO NIE JEST TRENER TYLKO PALANT NAD PALANTAMI.!! Jeśli pan to czyta to prosze o szybkie działanie w tej sprawie. Sam nie wiem co już mam pisać, bo nie ejstem zwolennikiem pana WD, który porosru niech wraca tam sk przyszedł, bo tam najlkepiej mu szło. Jeszcze raz napiszę i nawiążę do powieści H. Sienkiewicza pt: QUO VADIS, MOSTOSTAL? Tak więc dokad zmierzasz Nasz MOSTOSTALU. Odpowedź znajdziemy na meczach play-offach, w których ja sam jestem optymista i stawiam choćby na jeden zwycięski mecz!! :) Przypomnę, że w play-off liczą się mecz a później sety więc weirze, że przejdziemy dalej i zaczniemy dobrze grać:)


    [b]W Moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe!!!!

    Dumny po zwycięstwie wierny po porażce!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie WYGRALIŚMY !!!,ale tylko seta.R opadają,trener eksperymentuje gra Musielak ,Kozłowski,ale jak mają być zmotywowani jeżeli trener mówi że dla niektórych to będzie już na pewno mecz ostatni,mogli lepiej posłać juniorów by przetarli się przed finałem MP,i chyba to będzie jedyne godne uwagi wydarzenie w Kędzierzynie,wszystko rozumie,ale Zeby tak olać kibiców którzy targają się przez całą Polskę?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trenerze -komentatorze!!

    wiem ze to czytasz!!napisze tylko tyle

    drzyzga!! zniszczyles nam zespol!!! ***********!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co sie dzis stalo to jest poprostu porazka !!!!! inaczej sie tego nie da okreslic !! najglupsza rzecz ktora zrobil KP w tym sezonie wydupił chudika i przyprowadził barana WD !! to sie juz w glowie nie miesci co ten chlop sobie robi na meczach !! na ligowych meczach testuje sobie sklady :/ to od czego sa sparingi ?? poprostu brak słów !! mysle ze chodziaz w play-offach mostostal wkoncu cos pokaze !! ciekawy jestem ile pojedzie kibicow do jastrzebia na wyjazd o ile zagramy z nimi w play-offach . zgadzam sie w pelni ze swidrem drzyzga zegnamy !! rasto wroc do nas !!
    pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Drzyzga !!!
    Rozwalił Pan Legię i Olsztyn a teraz Mosto
    Wyrywaj pan z naszego miasta i rozwalaj pan inne kluby
    Pietrzyk dzwoń do Rysia !!!!!!!
    może jeszcze w play off cos pokażemy
    "Cała Polska z nas żartuje bo Mostostal same Ciule !!!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drzyzga raus!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trenerze!miej honor i O D E J D Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I TO JUZ JUTRO!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lepiej od razu z Pily nieh ********** do Warszawki a my mu rzeczy spakujemy zrobimy zrzutke na paczki .

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej zeby dzisja odszedł zatrudnić jakiegos nowego (nie z telewizji)tylko prawdziwego trenera i mamy tydzien do play-off i panie KP prosze go zwolnić bo inaczewj spadniemy do seri B i niektórych zawodników po zakończenniu sezonu wywalić !! a jeśli KP nie zdecyduje sie na to to prosze o WD aby SAM sie podał do DYMISJI - WD pomyśl chodź raz zepsułes juz pare klubów nie pozwól abys ten popsuł i ODEJDŹ !!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja juz nie moge !! prosze cie WD odejdz i zostaw mostostal w spokoju !! zepsułes ten zespoł już wiec idz stamtad z kad przyszles !! i cos mi sie zdaje ze trzeba powtorzyc akcje z chusteczkami tylko w bardziej efektowny sposob !! jesli WD dalej bedzie prowadzil nasz zespol w play-offach !!
    pozdrawiam ludzi z kk !!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panta Rei...
    Medal za rok...jakos mi sie to nie widzi. Polowa zespolu ***********, pan ekspert siatkarski ***********.

    Ambicja, wola, ciezka praca ... tego nam trzeba a nie cwaniaczkow typu Olejniczak, ofiar losuj jak Januszkiewicz, Glupowatych jak Sopko i w koncu ignorantow jak nasz zenujacy trener.

    pozdroffka


    A i jeszcze slowko do moich dwoch ulubionych chlopakow, przedmowcow. Kosa i Mosto juz chyba najwyzszy czas na sensowne formulowanie mysli i nie kopiowanie wypowiedzi kolegow w swoj mniej udolny sposob. bez obrazy chlopaki, dacie rade.
    Co do naszego spadku do serii B, przestudiujcie tabele...

    __________________________________________
    Live is brutal and full of...nieudaczniks.
    WYNOCHA!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja jest lekko patowa. Bo jeśli K.Pietrzyk zwolni kolejnego trenera po roku bardziej - Chudik lub mniej udanej pracy - Drzyzga :) zrywając kolejny kontrakt to żaden szanujący się trener (np. Felczak, Ryś i wielu innych bo od WD jest chyba niewielu słabszych) nie zgodzi się na prace w takich warunkach. Wyjście jest jedno pan WD SAM POPROSI O ZWOLNIENIE A MY MOŻEMY NA MECZU Z JASTRZĘBIEM POMÓC MU W PODJĘCIU TEJ DECYZJI

    Co do zawdoników to poza Marcelem i Domonikiem + Kurek (zawodnik za 2-3 lata) reszta do wymiany

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba przeginacie. Rozumiem frustrację, ale to był mecz o pietruszkę. Tak naprawdę wszystko co osiągnie z tym zespołem w tym sezonie powyżej szóstego miejsca będzie jego zwycięstwem. Szczerze mówiąc na miejscu kibiców Mostostalu wolałbym przegrać z Piłą, żeby potem powalczyć z Jastrzębiem.

    Swoje wątpliwości co do kompetencji pana Drzyzgi (nie dotyczące wiedzy na temat samej siatkówki, którą WD posiada) wyrażałem już wcześniej. Wskaźnikiem moich uwag jest fakt, że zawodnicy nie robią postępów. Postęp w sposobie gry Gromadowskiego, Domonika, czy Kozłowskiego powinien być zauważalny. A nie jest... I tu widzę podstawę do krytykowania Drzyzgi.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba przeginacie. Rozumiem frustrację, ale to był mecz o pietruszkę. Tak naprawdę wszystko co osiągnie z tym zespołem w tym sezonie powyżej szóstego miejsca będzie jego zwycięstwem. Szczerze mówiąc na miejscu kibiców Mostostalu wolałbym przegrać z Piłą, żeby potem powalczyć z Jastrzębiem.
    Szatanie 6 punktów w rundzie rewanżowej to juz jest powód do ogólnej krytyki.
    Co do meczu z Piłą to tez bym chciał żeby tak było odpuszczamy ostatni mecz w rundzie zasadniczej a potem wygrywamy z Jastrzębiem :) ale wiemy że tak nie bedzie a bedzie tak jak ostatnio czyli 3:0 w każdym z trzech meczów - no może jeden set wygramy (tak wynika z rachunku prawdopodobieństwa :))

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    playoffs

    Mam nadzieje ze za tydzien Mostostal dostanie 2 razy w dupe bo w innej sytuacji wyjdziemy na ignorantow i jeszcze komentatora przepraszac nam przyjdzie...
    I hate Bayern soooo much

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan! Mecz był faktycznie o pietruszkę (bo znany był juz wynik z Jastrzębia), ale o taką samą pietruszkę grała Piła! Każdy sportowiec, tak myślę, powinien mieć cechy zwycięzcy. I nieważne czy gra "o coś", czy o w/w "pietruszkę", powinien chcieć wygrywać. I zapewne jedni i drudzy chcieli, ale jak widać bardziej chcieli pilanie. Zenujące jest natomiast to, że "młodzi zdolni polskiej siatkówki" ( Gromadowski, Domonik, Kozłowski, Kurek, czy nawet Olejniczak) nie robią postępu, a jak nawet robią to niewielki. Armia czechosłowacka też sie nie sprawdza, a "pozostałosci" po starym Mostostalu to mogą sobie przy piwie powspominac stare, dobre dzieje. Tylko tyle im zostało. Przegrane, ostatnie mecze Mostostalu z Częstochową czy Jastrzębiem, pokazały (mimo porażek 3:0), że Mosto do jakiegoś momentu gra jak równy z równym, z szansami nawet na zwycięstwo w niektórych setach. Dlatego też były takie oczekiwania, że w meczu z Piłą, może nastapić psychiczne odblokowanie i podbudowanie swojej wartosci, po serii porażek. Napewno było by to wskazane przed fazą play-off. To co dzisiaj prezentuje Mostostal może załamać nawet najwytrwalszych kibiców tego klubu. O ile taka sytuacja bedzie trwała nadal, to być może Mostostal nie wygra już zadnego meczu w tym sezonie! No bo z kim ma wygrać? O "wielkiej" czwórce nie wspominam, bo póki co dla Mosto to jest kosmos, a ostatnie porazki z Gwardią, Piłą w lidze, czy Nysą (sparingowo) także okazały sie za trudne. Zespołu nie buduje się poprzez coroczną wymianę 6-7 zawodników (no chyba, że za ciężką kase kupuje sie całą szóstkę ponadprzeciętnych grajków, którym od razu stawia sie medalowe cele). A kiedy do tego dodamy brak okreslonej koncepcji i wizji budowy zespołu, w perspektywie roku, dwóch czy więcej lat, to mamy taką prowizorkę jaką mamy. O tym że brak jest jakiejkolwiek mysli w budowie zespołu świadczy fakt, że pozbylismy sie zawodników nie bardzo wiedząc dlaczego? (tzn. dlaczego akurat ten a nie inny). Dlaczego odszedł Kubica? skoro nie mielismy na jego miejsce klasycznego libero a łudzilismy sie ( mam na mysli decydentów), że z adopcji też bedzie dobrze. Dlaczego odszedł np. Stancelewski a został Januszkiewicz? Dlaczego dajemy szanse gry Słowakom a nie dajemy naszym zawodnikom? Bo np. taki Szczurowski, który pewnie był za słaby dla Mostostalu i musiał gdzieś się błąkac po Bułgarii (by wrócić i uratować dla Wrocka ligę) był niemozliwy do zaangażowania? Takich przykłądów mozna przytoczyc mnóstwo. Ale my wolimy Vartovnika, Sopkę czy Kmeta, niezapominając o Zapletalu ( niestety towar zbytnio przereklamowany i przewartosciowany). Gdyby w tym zespole byli jeszcze inni młodzi np. z rocznika 85, ale niekoniecznie, pewnie byśmy też weszli do 8. Ale ci chłopcy mieli by za soba rok grania, co mogło by procentować w nastepnym sezonie, a za dwa być może grali by o coś więcej. A tak nie ma nic. Pozostały jedynie wspomnienia!

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co piszą na pls wynika ze w szóstce nie wychodził Gromadowski - a co by o człowieku nie sądzić siła Mosto w ataku opiera się głownie na nim. Może gdyby grał, to wygralibyśmy:)
    Co do WD - wiedzę o siatkówce chłop niewątpliwie ma ( na czasach jak nie krzyczy - to z sensem mówi i wolę go słuchać niż innych znawców - "panowie przyjąć musimy", "na bloku coś musimy złapać", " dawać, przejście"), jednak moim zdaniem to całe komentowanie chyba mu trochę zaszkodziło. On po prostu zachowuje się tak jakby dalej był komentatorem i pokazuje tym razem zawodnikom, pełniącym rolę publiczności, jak super się zna na siatkówce i wytyka błędy, dodatkowo jeszcze rzucąc parę iście medialnych tekstów ("zawodowcy, k....a", "koniec z popisami, Lozano w Argentynie") Nie tędy droga jak już często była mowa na tym forum. Poza tym człowiek nie jest wiarygodny- przykład - w wywiadzie dla Polsatu przed meczem z JW mówi wystawiam Olejniczaka, bo chłopak ma technikę i będzie w stanie obijać wysoki blok JW, by na konferencji prasowej po zakończeniu tego meczu stwierdzić- chłop miał 18% w ataku i coś o tym, że się napinał na treningu i niby jak się go wystawi w szóstce to wszytskim pokaże (w domyśle, ja WD wiedziałem,że tak będzie, no ale chciał grać to dałem mu szansę, wiedząć z góry jaki będzie efekt). No panie trenerze, albo rybki albo akwarium. Albo ten Olej umie obijać ten blok albo nie umie. A już znaczącą kompromitacją jest stwierdzenie jakie zaprezentował swego czasu chyba w jakimś wywiadzie dla SF - Lozano nie robi szkoleń dla trenerów mówi z oburzeniem WD - no i jak ja mam uczyć tego Gromadowskiego jak on ma atakować!!! Panie Wojciechu drogi, to za co Panu płacą???? Chyba właśnie za to!!! A może za to by Pan powiedział z iście medialną swadą chłopakom z Mosto, jakie z nich cieniasy?????

    Na szczęscie sezon jeszcze w toku, kiedyś byliśmy po I etapie rozgrywek na miejscu 5, by zakończyć na pierwszym. Więc może teraz będzie srebro:)))). Czego wszystkim tu obecnym, sobie, Mosto, Kędzierzynowi i WD życzę

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olej bloku obijać nie umie i ogólnie jest to zawodnik bardzo przeciętny, z którym w szóstce Mostostal sukcesów nie osiągnie. Moim zdaniem zespół ma solidną podstawę i trzeba go budować na Gromadowskim, Kurku, Domoniku i mimo wszystko Zapletalu, którego uważam za rozgrywacza przyzwoitego (dokładnego i solidnego, bez fajerwerków). Potrzebny jest przede wszystkim młody, dobry przyjmujący z dobrym odbiorem i technicznym atakiem, a ponieważ w Polsce takiego raczej na dzień dzisiejszy niet, wypada poszukać za granicą, ale skauta jak dotąd brak (sto razy zgłaszałem, że mogę się tej roli podjąć), mnóstwo młodych Serbów, Bułgarów, czy Brazylijczyków tylko czeka na ofertę ze strony takiego klubu jak Mostostal. Dobry środkowy to mniejszy problem, świetnych zawodników na tą pozycję można znaleźć np. w USA i Kanadzie. No i libero - jeżeli Musielak może być jeszcze w pełni czynnym sportowcem, to byłbym skłonny mu zaufać - przyda się ze wszystkimi swoimi cechami.

    Pozbyć należy się moim skromnym zdaniem wszystkich Słowaków. Vartovnik jest zawodnikiem o nader ubogim wachlarzu umiejętności, o ile w przyjęciu wstydu nie przynosi, o tyle jego poczynania ofensywne są bezwartościowe. Sopko ma pewien potencjał (szybka ręka, niezły nadgarstek), ale wrodzonych mankamentów motorycznych nie jest w stanie się wyzbyć (słaby wyskok, chaotyczny i powolny sposób poruszania się po boisku...). Dlatego mamy tu, oczywiście znacznie słabszą pod każdym względem, kopię Dawida Murka. I na koniec Kmet, który nie dość, że się nie rozwija, to jeszcze traci to, co wypracował kiedyś (czucie w bloku, do rzeczy atak). Do tego jeszcze przekoszmarna zagrywka, o której można powiedzieć tyle, że nie warto o niej nic powiedzieć... I Olejniczak - też nie zawodnik do walki o medale.

    Jednym słowem - mądra polityka transferowa i rozumny trener = wielkie rzeczy. Potencjał jest ogromny, w postaci hali, kibiców, atmosfery dla siatkówki. Ale dobrej siatkówki, a nie chłamu.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Postęp w sposobie gry Gromadowskiego, Domonika, czy Kozłowskiego powinien być zauważalny. A nie jest...


    Szatanie i własnie nam o to chodzi .Marcel z Kozim od zeszłego roku sie cofneli w rozwoju .Boimy sie o Bartka który w przyszłym roku tez moze sie cofnąc .O demoniku sie nie wypowiadam bo wydaje mi sie ze to jest facio pokroju Benka .Pozdrawiam

    a dodam jeszcze jedno szkoda mi tych kibiców co pojechali a w szczególnosci darka i jego małych dzieci /pociagiem jechali/


    [quote] Dlaczego odszedł np. Stancelewski a został Januszkiewicz?
    Na to pytanie moge odpowiedziec bo takie same zadałam WD na Debowej w czasie spotkania .
    Pan WD stwierdził ze bardzo dobrze zna Stancla z Radomia i to jest wielki leń i nie potrzebuje takich w druzynie

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapletal to moim skromnym zdaniem rzemieślnik i w zasadzię dziwię się, że go ścągnięto, a zwłaszcza, że zachwycony jego osobą, przynajmniej przed sezonem był obecny trener, który, co zadziwiające, gdy Petr grał jeszcze w Panathinaikosie w sposób ograniczony zachwycał się umiejętnościami Czecha. Komentując mecz "koniczynek" z JW stwierdził mniej więcej coś takiego: dobre palce, ale brak polotu do szybkiej gry. Uczciwie mówiąc nie wiem jak na poziom gry Zapletala wpływają problemy zdrowtne. Niemniej pojawiły się one dopiero pod koniec roku, a w pierwszej rundzie Zaplatela grał równie przeciętnie. Przede wszytstkim jeżeli już jest rzemieślnikiem, to niech swoją robotę wykonuje w miarę rzetelnie - czyli wystawia dokładnie. Nie gra różnej wariantów krótkiej ok (zero np. krótkiej z tyłu), ale jak gra ją z przodu, to niech wystawia porządnie, na odpowiedniej wysokości - a nie raz jest na dobrej wysokości( na marginesie środkowi Mosto, a zwłaszcza Kmet mają nieco pecha, jak przy....lą z tej krótkiej, to często wprost w ręce broniących i piłka, też pechowo wraca na pole Mosto:):)), a raz za nisko. Poza tym Zapletal nie ma zmysłu taktycznego. W ostatnim meczu z JW grał gros piłek do tego nieszczęsnego Olejniczaka, a ten nie skończył w pierwszym secie nic. Więc nie myśli. Tyle o Czechu, bardzo liczyłem na niego, gdy przychodził, niestety, w mojej ocenie zawiódł.

    Musielak - wszystkim krytykantom przypomnę finał LŚ w Belo Horizonte bodajże, faza grupowa - Rafał Musielak -pierwsze miejsce wśród przyjmujących, trzecie wśród obrońców. Potem jakaś kontuzja, operacja. Gdyby po niej Rafał zdecydował się zostać libero podejrzewam, że Ignaczak mógłby sobie popijać w knajpach do woli bez straty dla reprezentacji. A tak znowu będziemy drżeć przed MŚ w Japonii czy nie zechce sake spróbować. Niestety Rafał chciał sobie trochę jeszcze poskakać, poatakować i przeholował. Gdy przed tym sezonem ostatecznie się zdecydował, cieszyłem się, ze jest jeszcze szansa, pomyliłem się, posypał się znowu. Dlatego wiecej szans nie powinien już niestety dostać, bo w kolejnym sezonie może być to samo, ale są jeszcze play-offs:). Dlatego albo nowy libero albo...Vartovnik. Skoro facet gra w reprezentacji Słowacji na libero to chyba zna się coś na rzeczy. i tu kolejny minus dla WD - czy on w ogóle o tym wie?

    I jeszcze jedno, tu się narażę chyba wszytskim fanom Mosto, należy sprzedać Kurka. Już kiedyś mieliśmy świetnie zapowiadającego się siatkarza - nazywał się Piotr Gruszka, facet miał 2 metry i 6 centymetrów i nagle ktoś wpadł na pomysł by go przestawić na przyjmującego. Zamiast atakującego klasy światowej, wyszedł średniej klasy przyjmujący. Mam pewne obawy, czy to samo nie będzie z Bartkiem. Dlatego dla dobra polskiej siatkówki, powinien odejść. W ogóle zakup Kurka to potwierdzenie braku wizji w klubie. Zamiast niego nalezało kupić innego juniora na przyjęcie z atakiem, a tak mamy dwóch młodych atakujących, z których jeden się zmarnuje.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze jedno, tu się narażę chyba wszytskim fanom Mosto, należy sprzedać Kurka. Już kiedyś mieliśmy świetnie zapowiadającego się siatkarza - nazywał się Piotr Gruszka, facet miał 2 metry i 6 centymetrów i nagle ktoś wpadł na pomysł by go przestawić na przyjmującego. Zamiast atakującego klasy światowej, wyszedł średniej klasy przyjmujący. Mam pewne obawy, czy to samo nie będzie z Bartkiem. Dlatego dla dobra polskiej siatkówki, powinien odejść. W ogóle zakup Kurka to potwierdzenie braku wizji w klubie. Zamiast niego nalezało kupić innego juniora na przyjęcie z atakiem, a tak mamy dwóch młodych atakujących, z których jeden się zmarnuje.
    To co napisałeś o Gruszce to prawda. Ale to Gruszka, a nie Kurek. Bartek wydaje się znacznie szybszy i dynamiczniejszy, choć na pewno słabszy siłowo. Jeżeli weźmie się za niego dobry trener, będziemy mieli wreszcie w Polsce pełnowartościowego wysokiego przyjmującego (na świecie takich też wielu nie ma) Na razie jest potencjał, trochę techniki (najważniejsze na tym etapie!), a brakuje siły. Jeżeli przyjdzie i to + większa skoczność, a nie ucierpi zwykła sprawność motoryczna - dla Kurka praktycznie nie ma ograniczeń.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Kurka to Jego kupowanie odbywało się chyba na zasadzie młody, zdolny, utalentowany niedaleko mieszka więc kupmy go bo po pierwsze nikt z przeciwników Go nie podkupi a po drugie nikt Mi nie zarzuci (prezes i taboret) że przepuściliśmy kolejny wileki talent (Wlazły). Czyli nie ważne na jakiej pozycji gra ważne żeby był u nas w drużynie. Podobnie uwazam jak przedmówca że należało by Bartka wypozyczyć do innej drużyny aby mógł pograc sobie w pierwszej szóstce, ogać sie rok, dwa a poem wrócić na pozycję atakującego do Mostostalu

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestańcie z tym kupowaniem ,podkupywaniem i sprzedawaniem to nie bazar tylko Polska Liga Siatkówki... A co do samego Mosto, potencjał młodzieży jest ogromny tylko czy go wykorzystacie przed ewentualnymi zmianami barw klubowych...?!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorzse w tym wszystkim jest to ze wszyscy wszystko wiedza, widzimy tak my jak zapewne i dzialacze i prezesura co sie dzieje i jakie jest podejscie coniektorych osobnikow, jednakze zadajmy sobie pytanie czy jest naprawde realna szansa cos zmienic? Obawaiam sie ze moze skonczyc sie na stwierdzeniu ze nie jest dobrze, ze trzeba wymienic tego czy owego, ze system pracy (lub tez jego ewidentny brak) trenera nie jest prawidlowy, ze mantalnosc nietaka i atmosfera wklubie niezdrowa, ze ogolnie trzeba nam puczu...Obawiam sie jednak ze afekt bedzie znikomy i w obliczu roznorakich faktow zmian wielkich niebedzie. W klubie pozostawimy slowakow ktorych przecietnosc az kole w oczy, pozostawimy jalowych Januszkiewiczow, calkiem mozliwe ze pozbedziemy sie potencjalu w postaci czy to Marcela, Kurka czy Koziego i tak kolejny sezon Prezes bedzie obiecywal "walke o medale" za dwa trzy lata...a efekt bedzie jaki bedzie...panta rei moi drodzy panta rei...

    Slowko na temat Wojciecha. A mianowicie w nawalnicy krytyki musze przyznac ze ta chwila jest dla mnie osobiscie przelomowa gdyz musze przytaknac wiekrzosci, przed czym z reszta bronilem sie rekami i nogami, ze nasz obecny trenerio jest TRAGICZNY. Trzeba mu oddac , ma wiedze na temat siatkowki, ze potrafi analizowac i wyciagac wnioski aleeeee...wlasnie on nie zachowuje sie jak trener, on nie stoi za chlopakami a klub jest jego prywatnym poligonem eksperymentalnym. Ja sie pytam glosno i wyraznie jak moze trener nabijac sie z wlasnych zawodnikow? jak moze robic takowe "***********nki" w kierunku wlasnych chlopakow? To dziala na zasadzie falszywca przyjaciela ktory jest przy boku ale gdy sie obrucisz placami bedzie wytykal cie palcem i nabijal sie z ciebie jak najgorszy wrog. J anie rozumiem czy tego czlowieka bawi taka postawa? Przciez bedac trenerem jest integralna czescia tworu "mostostal" i nei moze byc tak ze dzielimy skore na "nieudaczynch mostostalowcow" i "super fachowca" ktorem przyszlo z przymusu wspolpracowac z bydlem, i tak bardzo go to boli ze najchetniej bozbyl by sie tego brzemiania, trzyma go w klubie jednakze wielka sila...KASA...
    Po prostu wyglada to tak jakby ten chlop robil cos z przymusu a fakt trenowania mostostalu jedt dla neigo powodem do wstydu, wiec jak dziecko w takim wypadku, zachowuje sie jak ograniczony umyslowo glupol...


    Koncze bo i tak wszyscy mamy to samo zdanie, mam nadzieje ze doczekamy sie czegos konstruktywnego...i to jeszcze w tym stuleciu.

    Pozdrawiam i milej niedzeli zycze:)

    (chyba nauduzywam "ze" i mam tragiczan skladnie):p

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    05-02-2006
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie pytam glosno i wyraznie jak moze trener nabijac sie z wlasnych zawodnikow? jak moze robic takowe "***********nki" w kierunku wlasnych chlopakow?
    Ano rzecz tkwi właśnie w tym, że WD uważa się za wielkiego znawcę siatkówki i chyba boi się opinii całego siatkarskiego środowiska. Taka postawa to puszczanie oka do wszelkiej maści znawców - wiecie, rozumiecie, widzicie jaki mam zespół, same nieudaczniki, ja WD wiem, że to banda patałachów i właśnie Wam drodzy moi siatkarscy przyjaciele o tym mówię. Gdyby WD był dobrym trenerem, podkreślam trenerem,a nie znawcą siatkówki, to by z tymi chłopakami osiągnał coś więcej niż wygranie dwóch setów w ostatnich sześciu meczach.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kędzierzyńskim kibicom polecam trochę wody dla ochłody. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, też jestem zawiedziony grą Mostostalu, ale żeby nazywać trenera palantem, zawodników ciulami i życzyć im przegranej, to dla mnie rzecz niezrozumiała.

    Zmiana trenera obecnie nic nie da. Choćby przyszedł nie wiem jaki cudotwórca, Mostostal zakończy sezon na miejscach 5-8. I niech mi nikt nie wciska, że jak zakończą na 5 to będzie łatwiej pozyskać sponsorów. Nowy trener nawet nie jest w stanie poprawić oblicza Mostostalu w najbliższym czasie. To nie są zawodnicy pokroju jastrzębskich czy olsztyńskich, których wystarczy poukładać. Młodzież w Kędzierzynie potrzebuje nauki, a to trwa. Chyba nie chcecie na chybił trafił sprowadzić kogoś do klubu, byle tylko zastąpić Drzyzgę i zaspokoić Wasze rozpalone głowy. Taka decyzja wymaga rozwagi, spokoju i jasnej wizji.

    Po drugie z zwykłej przyzwoitości należy dać Drzyzdze dokończyć sezon. Nagłe zwroty wcale nie wpływają na dobrą opinię klubu. Jakaś konsekwencja powinna obowiązywać wszystkie strony.

    Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z krytyką Drzyzgi. Jeżeli Pietrzyk to dostrzega, to już może myśleć na zmianą szkoleniowca i wdrożyć swój plan po zakończeniu sezonu. To moim zdaniem najrozsądniejsze rozwiązanie. Tylko, co o tym wszystkim myśli prezes...?


  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie!

    W czasie rozmowy telefonicznej z drugim trenerem Mosto, ustalilismy, ze w najblizszych dniach odbezie sie spotkanie trenerów, oraz zawodników w osobach R. Musielaka i P. Zeplatala z delegacja kibiców. Chyba niekomu nie musze mowic, jaki bedzie temat rozmow. Jezeli ktos ma ochote zadac pytanie trenerom badz zawodnikom za naszym posrednictwem, to prosze o kontakt:)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •