Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 184

Wątek: Częstochowa - Olsztyn 0:3

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Częstochowa - Olsztyn 0:3

    Oj to bedzie na pewno hiper spotkanie. Czewa opromieniona zwyciestwem nad cyborgami z Belchatowa, Olsztyn z nowym trenerem i nowymi nadziejami. W ostatnim roku pojedynki miedzy AZSami byly bardzo emocjonujace i wyrownane chociaz suche wyniki tego nie pokazuja.
    Ostatni mecz w Olsztynie wygralo PZU dzieki skutecznej zagrywce Nowaka, rewanz w PP to juz dominacja Czewy.
    Nie bede porownywal poszczegolnych formacji ale walka miedzy PP a Brookiem, Nowakiem a Philem czy Grucha a Gierkiem zapowiada sie bardzo emocjonujaco.
    Procentowe szanse oceniam 51 do 49 dla gospodarzy. Niech tylko komentatorzy z PolS... nie zepsuja nam swieta siatkowki.
    jołłłł


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o sam wynik meczu mysle ze Czestochowa wygra...
    Bardziej licze na to, że forma Mc Kienzie zacznie isc w gore i chlopaki teraz naparwde z meczu na mecz beda grac lepiej! Bo tak na prawde to play offy zblizaja sie wielkimi krokami !!!!!!!

    Aha no i wspaniale by bylo jak by za Jurkiewicza w koncu zaczal grac Gawryszewski !!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytami tego spotkania są gospodarze. Myślę, że uda nam się wygrac za 3 punkty, ale będzie bardzo ciężko. Oby zwycięstwo nad Skrą dodało naszym wiary i pewności siebie, ale nie za dużo, żeby nie zlekceważyli rywala. Co może nastąpic po zwycięstwie nad Skrą.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze strony Olsztyna liczę na:
    - wreszcie cały dobry mecz Gruszki
    - środek na poziomie(CZY GRZYB ZACZNIE GRAĆ?)
    - poprawienie wystawy(lol?) Zagumnego do PP
    - przełamanie niemocy w ataku całego zespołu

    Jeśli to nastąpi, może być ciekawy mecz. W Olsztynie sporo osób serwuje różnie(Zagumny-balon, Gruszka-jak mu się zachce, Grzyb-raczej mocno, Papke-dość mocno, Nowak-mocno, choć i skraca) więc mogą wyleczyć McKienziego(tak się pisze?;)) z przyjęcia szybko, a Gierka lekko wyłączyć. Trzeba pamiętać, że w Pucharze Polski Kocik grał dobrze z Olsztynem, więc może po meczu ze Skrą się odbuduje? No zobaczymy.
    Liczę na wyrównany mecz i walkę punkt-za-punkt
    Obstawiam 2:3, wygrywa Olsztyn.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam 2:3, wygrywa Olsztyn
    Że co??? Nie no proszę, ja też się lubię posmiać, ale syberyjskie mrozy chyba Ci tranzystory wychłodziły.
    2:3 juz to widzę - Olsztyn psim swędem nie stracił seta w Pile, Częstochowa zatrzymała Bełchatów, gra u siebie ale oczywiście Olsztyn wygrywa w Częstochowie.
    A niby kim? Papkinem który na 10 piłek w Pile skończył 5, Gruszką, który zwiędł po 6 meczach w nowym sezonie czy Nowakiem który zagrał ogony po kontuzji?
    Bez przesady i głupich żartów, a mówiąc poważnie - powinno być fajne widowisko, ale w świetle ostatniej kolejki i w zasadzie wcześniejszych rozstrzygnięć każdy inny wynik niż 3-punktowe zwycięstwo Częstochowy będzie niespodzianką.
    Tym bardziej, że Amerykanie się rozegrali, Billings zagrał nieszczególnie z Bełchatowem, ale akurat przeciwko Olsztynowi z tego co mówi fajnie mu się gra, więc myślę, że będzie do przodu.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku przstań z tym agresywnym tonem. Rumcajs napisał swoje -nieprowokujace- zdanie, a Ty do niego wyskakujesz z wiejską pyskówką. Opanuj się.


  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam 2:3, wygrywa Olsztyn
    Że co??? Nie no proszę, ja też się lubię posmiać, ale syberyjskie mrozy chyba Ci tranzystory wychłodziły..
    Mecze o awans do finalu PLS w maju tego roku: Czewa - Olsztyn 2:3, 1:3, 1:3 hehehehehehehe ja tez sie lubie posmiac :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wez tu nie ******* o meczach, które były i które wygraliście bo my też możemy podać mnóstwo pzykładów gdzie dostaliście sromotne bęcki! Ale po co?!

    Co do samego meczu to tak jak nas skazywano na pożarcie w Bełku a wyszliśmy z tego zwycięską ręką, nie poopadajmy w za wielki zachwyt bo nas to zgubi. W niedziele może być różnie. Bedzie ciężko ale wygramy! :)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ******* sie razem z Leandrao. Nawet nie mozna zalozyc kulturalnego tematu, zawsze sie znajda jakies losie :(

    Jesli tak ma wygladac dyskusja to moze lepiej bedzie jak skasuje ten watek?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej bez przesady Leandrao!
    To, ze ograliście Bełchatów nie oznacza, że już zdobyliście Mistrza Polski i będziecie ogrywać teraz każdego i możecie się nabijać z każdego. Widać, że teraz co poniektórym z Czewy będzie trzeba utrzeć noska na boisku...
    Przed meczem ze Skrą sami siebie skazywaliście na pożarcie a teraz widać, że pupcia odrosła i zaczyna się napinka.
    Gratulacje, że ograliście Bełchatów (chyba już każdy Wam gratulował), ale trochę obiektywizmu życzę na przyszłość. Chociażby dlatego, że Olsztyn już raz Was pokonał w tym sezonie.
    No, ale niech Wam będzie - Czewa jest najlepsza, bo ograła Skrę, Czewa teraz będzie wygrywać z każdym, Czewa już prawie ma Mistrza, Czewa teraz będzie się ze wszystkich śmiała (patrz wypowiedzi Leandrao), Czewa gładko ogra Olsztyn w najbliższej kolejce... :-/

    A poważnie liczę na wyrównaną walkę i wygraną Olsztyna :P

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja zdecydowanie odcinam sie od takich wpisów jak ten leonardo,jeszcze tydzień temu zarzucano bełchatowianom brak
    pokory i zadufanie, a teraz co niektórym sodówa do głowy bije.
    Ja mam nadzieje ,że wygramy za trzy punkty ale ta czołówka jest tak wyrównana ,że każdy może wygrać z każdym, tak wiec i trzy punkty mogą powędrować do Olsztyna czego oczywiście sobie nie życze :D
    Mam nadzieje,że będzie to dobry mecz ,z końcowym skucesem częstochowskiego AZS-u.

    pozdrawiam
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem czas pracuje dla Olsztyna - porównywalnie duży niewykorzystany potencjał ma tylko Jastrzębie.

    Wystarczy, że Olsztyn uprości grę Częstochowy mierzoną zagrywką, a myślę, że wygrają. Obstawiam ich wygraną i już ;-)

    I nie jestem z Warmii - tylko napisałem swoje obiektywne zdanie ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po tym co pokazal ostatnio Olsztyn w meczu z Piła smialo mozna typowac gladkie 3-0 dla Czestochowy, ale roznie moze byc ja osobiscie oczami wyobrazni widze zwyciestwo Olsztyna 3-2 ale to tylko moje subiektywne zdanie bo rozum mowi 3 pkt zostana w Czestochowie

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy po szalu, może troszeczke zbastujecie z tonem wypowiedzi ? Dzięki.
    Co do meczu, to oczywiście wygramy :)

    Pozdro.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez napinki panowie.Co do meczu to będzie bardzo trudno wygrać.Przecież w końcu ten Olsztyn musi zacząć grać na miarę oczekiwań.Oby jeszcze nie z nami.Oby naszym chłopakom nie poprzewracało się w głowach od tej wygranej ze Skrą.Chciałbym,żeby przystąpili do tego meczu niezwykle skoncentrowani od początku spotkania.Jedynie takie podejście może im zagwarantować sukces.Jak będzie dobry odbiór,to jest szansa wygrać,ale z odbiorem to u nas różnie bywa.Jestem pełen obaw co do rezultatu tego spotkania,ale mam nadzieję,że wygramy.

    AZS CZĘSTOCHOWA! SMASH THE REDS!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie popadalbym w samozachwyt. Wygrana ze Skra jest napewno duzym sukcesem i to pod wieloma wzgledami,ale musimy zdobyc jeszzce kilka waznych punktow ,aby miec zapewnione miejsce 2.,a reszte sie zobaczy;
    Olsztyn jest trudnym przeciwnikiem, maja potencjal,potrafia grac w siatkowke,mysle ,ze Wspanialy jest w stanie zrobic z nimi porzadek ,wiec nie wolno ich nawet minimalnie lekcewazyc. Wprawdzie wygralismy z nimi juz raz,ale przegralismy tez tracac wazne punkty wiec ostroznie!
    Gramy nierowno w tym sezonie,dlatego potrzebna jest pelna koncentracja a wtedy bedzie dobrze;
    Forma naszego srodkowego jest juz dluzszego czasu na wysokim poziomie,tylko liczyc ,ze koledzy z USA sie dopasuja ,a z tym tez bywa roznie;dlatego osobiscie troche obawiam sie tego meczu,chociaz goraco licze na 3-punktowe zwyciestwo AZSu
    ciekawi mnie ,kto wyjdzie jako 1.rozgrywajacy- mimo wszystko,wolalbym Pawla Woickiego;
    pozdr

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem: 3:1 na korzyść Częstochowy. Dlaczego? Po pierwsze kiepskie przyjęcie w Olsztynie (Gruszka, Bąkiewicz), niedoceniany Mark Siebeck, co do rozgrywającego mam już swoje prywatne "ale", nie związane z jego grą. A cóż... i atak dużo słabszy. Może i Billings wali raz w boisko raz w trybuny jak to ktoś napisał, ale przynajmniej w ogóle w to boisko trafia. Paweł Papke już najlepsze lata ma za sobą, nie oszukujmy się. Na środku Częstochowa ma Eathertona, nie wiem, czy choć jeden ze środkowych Olsztyna będzie w stanie zagrać na jego poziomie. Może Wojtek Grzyb w formie zagrałby porównywalnie, ale bez urazy - Marcinowi Nowakowi sporo brakuje. W Częstochowie poprawił się McKienzie, Gierczyński - znakomicie. Jeden apel: niech ktoś wreszcie wywali Jurkiewicza, bo na ławce marnuje się Gawryszewski!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jesli Gruszka zostal wybrany najlepszym graczem AZS Olsztyn w meczu z Jokerem to mysle, ze o faworyta w niedziele nie ma sie nawet co spierac. Tym bardziej, ze po upokorzeniu Skry Czestochowa jest w duzym gazie i bedzie chciala skopac tylek kolejnemu wielkiemu, przedsezonowemu mocarzowi. Stawiam na 3:1 dla AZS Cz-wa, a moze nawet uda nam sie wygrac w 3 setach.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko z punktu widzenia uczestników tej potyczki. Ale jak będzie??? Trudno powiedzieć. Teoretycznie faworytem tej potyczki jest Cz-wa. W PLS robi się coraz bardziej ciekawie, Cz-wa według wielu fachowców miała przegrać w Bełchatowie a wygrała za 3pkt. W tym meczu większość stawia na zwycięstwo Cz-wy. Ale może być różnie, tak więc proponuję trochę pokory dla niektórych kibiców Cz-wy. Może być tak, że to PZU AZS wygra z 3pkt.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Również zdecydowanie odcinam się od wpisów podobnych do zaserwowanego przez leandrao, świadczących jedynie o tupecie i pysze, które często- bardzo zasłużenie- kończą się źle. Rywala trzeba szanować. Każdego, a już w szczególności olsztyński PZU AZS, który na pewno nie musi mieć kompleksów przed spotkaniem w Częstochowie. Mnie dziwi tylko jedno. Taka niesamowita krótkowzroczność i zadufanie części kibiców AZS. Ile w przeszłości było sytuacji, w których mówiło się: "teraz już na pewno idziemy po swoje", a w efekcie było twarde zderzenie z podłożem. Choćby miniony sezon nie nauczył nawet cienia pokory grupy fanów. Z tym samym AZS Olsztyn wygraliśmy dwa mecze w rundzie zasadniczej, by w play- off rozłożyli nas gładko w 3 spotkaniach. Kto mógł przypuszczać? Doskonale wiadomo, że czwórka jest dość wyrównana, drużyny przechodzą wzloty i słabsze okresy, praktycznie jednak wszystko moze się zdarzyć w meczach pomiędzy drużynami aspirujacymi do medali. Oczywiscie, analizując na chłodno aktualną dyspozycję częstochowianie wydają się być faworytem, może nawet do 3 punktów, ale nikt racjonalnie podchodzący do sprawy nie moze odbierać szans gościom na wywiezienie z hali Polonia określonej zdobyczy.
    Ok, AZS powstrzymał Skrę, ale czy to znaczy że jest najlepszy w Polsce? Na pewno jeszcze nie. Takich meczów jak z Bełchatowem należy rozegrać co najmniej kilka, by zespół ze spokojem i poczuciem komfortu psychicznego mógł przystępować do rywalizacji z przeciwnikami klasy Olsztyna. Każdy wynik jest zatem możliwy, bo w ekipie Wspaniałego potencjał drzemie bardzo duży. I czeka na uwolnienie. Dla przykładowo Piotra Gruszki będzie to niezwykle ważny pojedynek, on zawsze świetnie czuł się pod dachem obiektu AZS, zapewne również i teraz będzie liczył na długo oczekiwane przebudzenie.
    Jeżeli wszakże podopiecznym trenera Skorka uda się ustabilizować formę na poziomie zaprezentowanym w konfrontacji ze Skrą, powinno być dobrze, gdyż ewidentnie widać, iż zespół powoli się dociera i konsoliduje. Wówczas sprawa miejsc 1- 2 przed rundą play- off zostałaby faktycznie przesądzona. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wypowiem się szybko i prosto, a więc:
    Lubię Olsztyn wiec chcę żeby wygrał :)
    Nie lubię Cz-wy i życzę jej porażki.

    Ale jak zwykle, wszystko zweryfikuje mecz,
    który zapowiada się zacięty.
    Olsztynowi brakuje 4 pkt do Częstochowy, ta
    zaś z kolei zajmuje II miejsce w tabeli,
    tuż za Bełchatowem.
    Obawiam się, że po weekendzie (ostra jazda
    zarówno w sob. jak i niedzielę) zmieni dużo
    w klasyfikacji drużynowej!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zdecydowanie odcinam sie od takich wpisów jak ten leonardo,jeszcze tydzień temu zarzucano bełchatowianom brak
    pokory i zadufanie, a teraz co niektórym sodówa do głowy bije.
    Jaka sodówka człowieku??? Po prostu realna ocena szans, OK może przesadziłem, że każdy inny wynik niż 3-punktowe zwycięstwo częstochowian będzie niespodzianką (zapewne wpływ meczu w Bełchatowie - mój błąd), ale chyba nikt mi nie powie, że faworytem meczu w Częstochowie jest Olsztyn. Bez przesady!
    Widzę jak gra Olsztyn w ostatnich meczach, niby miał być jakiś postęp przy nowym szkoleniowcu, tymczasem wydaje się, że olsztynianie drepczą sobie w miejscu, zupełnie nie widzę poprawy w ich grze. Seta z Bełchatowem to i Ryś by ugrał. Mieli okazję rozstrzelać Jokera, wygrali owszem, ale momentami miało się wrażenie, że grają dwa zespoły sąsiadujące w tabeli. Z Bełchatowem też - tradycyjna porażka po walce, no powiedzmy, że po walce.
    Niby dlaczego z Częstochową mieli by nagle zagrać mecz sezonu, bo nie bardzo rozumiem, ale chętnie posłucham rozsądnego argumentu, bo na razie słyszę cos o sodówce i zadufaniu, tymczasem to zwyczajna radość, że w przeciwieństwie do innych Czewa notuje postępy w grze.
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mam nic do zespołu z Olsztyna, bardzo ich lubię, często olsztynianom kibicuję, gdy walczą z Jastrzębiem czy Bełchatowem, ale po prostu uważam, że ta drużyna nie jest w stanie wygrać w Częstochowie i tyle.
    Nie ma to jednak nic wspólnego z jakąś napinką, sodówką czy zadufaniem. Po prstu idziemy do przodu, skoro powiedziało się A w Bełchatowie, to trzeba dodać do tego B w hali Polonia.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leandrao, tu nie chodzi o to, że się cieszysz i stawiasz wyżej szanse Częstochowy nad Olsztynem. Oki, w porządku ja też myślę, że to właśnie gospodarze są faworytem meczu i Olsztynowi będzie ciężko zawalczyć o dobry wynik, no chyba że powtórzy się scenariusz z McKienzie z pierwszego meczu (jednak nie ma co na to liczyć).

    Co innego natomiast ocenianie szans poszczególnych zespołów, a co innego wyskakiwanie do bogu ducha winnego kolesia z pyskówką. Co on napisał takiego, że wyskakujesz z tekstami o wychłodzonych tranzystorach ?

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    [quote ale chyba nikt mi nie powie, że faworytem meczu w Częstochowie jest Olsztyn. Bez przesady!
    [/quote]

    jako komentarz napisze ,że w meczu Skra -AZS Cz-wa faworytem była Skra.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK, ten tekst był zdecydowanie przesadzony, moja wina, przepraszam kolegę:)
    Nawiązując jednak do ostatniego postu - skoro w meczu Skry z AZS-em faworytem była Skra a wygrał AZS, niech będzie jak chcecie - faworytem meczu w niedzielę będzie PZU AZS (bo to idąc tym tokiem oznacza zwycięstwo Częstochowy). Jestem za!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zwycięstwie JW nad Skrą 3:0 pojawiła sie szansa na objęcie liderowania. Musimy tylko wygra zOlsztynem 3:0 i wtedy liczymy małe punkty. Czy taka sytułacja pomoże naszym zawodnikom, czy wręcz przeciwnie. Dotychczas graliśmy bez zbytniego obciążenia. Teraz po zwycięstwie nad Skra, oraz w obliczu szansy na objęcie liderowania nasi zawodnicy mogą wyjsc na boisko zbyt spięci, com może sie skończy źle. Mam nadzieje, że taka sytułacja sie nie wydaży i Częstochowski AZS wygra najlepiej 3:0.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2005
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, ale mnie tez martwi to cisnienie... Nigdy to naszym chlopakom na zdrowie nie wychodzilo, miejmy nadzieje ze podejda do tego pierwszego miejsca z jakims sceptyzmem, bedzie to dobrze, nie bedzie nic sie nie dzieje. Miejmy nadzieje ze po prostu beda chcieli wygrac ten mecz i nie mysleli o tym co sie dzieje w tabeli, bo jesli sie tym przejma to moze sie zle skonczyc...
    Kurde, cisnienie przed meczem ogromne, chyba najwieksze w tym sezonie, jesli o mnie chodzi oczywiscie...
    Coz niech wygra lepszy, zapowiada sie niesamowite widowisko... i oby tak bylo stawiam na 3:1 oczywiscie dla Czestochowy :)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Uważam, że nie należy się napalać w tej chwili na fotel lidera.
    Powinniśmy grać swoje i nie liczyć małych punktów, bo nie wyglądają one jeszcze tak różowo.
    Aby nie być gołosłownym to musielibyśmy wygrać 3:0
    i zarobić na akademikach 16 małych punktów.
    (według mnie)
    To zadanie bardzo trudne.
    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie nie myslisz się, ale chyba nie do końca różnicą 15 punktów AZS musiałby wygrać żeby wskoczyć na 1 miejsce.
    Gdyby Częstochowa jutro wygrała 3:0 to po dzisiejszej porażce Bełchatowa sytuacja będzie taka że:ratio Bełchatowa wynosi 1,17 i się juz do jutra oczywiscie nie zmieni, ratio Częstochowy przy założeniu, że wygra 3:0 i np. (21,21,21) również wyniesie 1,17. Różnice będą dotyczyć kilku miejsc po przecinku, więc tak naprawde bedzie mozna powiedziec, że Czewa i Belchatow będą współliderować.
    Zresztą mówiąc szczerze nieważne ile, ważne żeby Częstochowa po prostu jutro wygrała. To będzie powteirdzeniem klasy a i przewaga nad resztą stawki zostanie utrzymana, a przecież o to chodzi. Jak się okazuje pozycja lidera niewiele zmienia, mistrza można również ograć w jego hali więc jutro naszym akademikom życzę po prostu wygranej!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze w czewie juz swietuja zwyciestwo.... ja mam nadzieje ze tak sie nie stanie, jedno jest pewne wygra azs a czy wkret czy pizetju zobaczymy jutro. pozdrawiam i tych w czestochowie i w olsztynie:)
    stawiam 3:1 dla olsztyna

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Część kibiców z Częstochowy tak już ma :D Na jednym z forów przed rozpoczęciem sezonu byli tacy, którzy nie brali pod uwagę innej opcji niż ta, że Wkręt... będzie jedynym w lidze probierzem możliwości pozostałych drużyn, a reszta będzie walczyła o odpadki :D... potem jakoś poznikali...
    Mniejsza o to.
    Chciałabym, żeby wygrali akademicy -PZU, bo wtedy utworzyłby się interesujący łańcuch pokarmowy :D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nikt nie swietuje w Czestochowie zwyciestwa!za to wiadomo,ze kazdy kibic czestochowski liczy na zwyciestwo naszej druzyny; mecz bedzie ciezki,jest o sporo stawke,ale z drugiej strony to tylko kolejny mecz rundy zasadniczej,a
    przeciez licza sie tylko i wylacznie playoffy! z reszta po co to mowic,tak sie przeciez za kazdym razem tlumaczyl Olsztyn po swoich porazkach :)
    teraz na powaznie-
    nie ma co sie zbytnio ekscytowac- potrzebna pelna koncetracja,wykorzystanie maksymalnie wlasnych walorow jakim np jest blok czestochowskim; Nowak Nowakiem ale mysle,ze od Phila sie moze jeszcze wiele nauczyc;
    jak bedzie zweryfikuje jutro boisko- jednak porownujac zespoly z Olsztyna,Czestochowy i Jastrzebia grajace przeciwko Skrze najslabiej wypadl Olsztyn. :P
    pozdr

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może to Skra grała najlepiej z AZSem Olsztyn?:P

    Mój pierwszy post na Forum, Witam Wszystkich;)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy dzisiejszy mecz się odbędzie ??? Po ogromnej tragedii w Katowicach :( mają być odwołane imprezy w kraju.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piknik pod Wielka Krokwia sie odbedzie wiec...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest niedziela a ja zamiast wyspać się
    to od 6.00 nie śpię i myślę o dzisiejszym meczu.:)
    Co chwilę wyliczam sobie w głowie mocne i słabe strony
    obu drużyn. I kurde wychodzi, że Cz-wa ma największe
    szanse wygrać, biorąc jej ostatnie zwycięstwo ze SKRĄ.
    Jeszcze 4 godz. do meczu i musze jakoś ten czas
    wypełnić, więc czytam wszystki wypowiedzi na Forum
    o dzisiejszym meczu i wcale nie czuję się lepiej :)



  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak narazie odwolano mecze ligii hokejowej;
    Konkurs skokow w Zakopanym ma sie oddbyc,chyba ze Kaczor oglosi zalobe narodowa,i wtedy prawdopodbnie bedzie odwolany,chociaz organizatorzy baaardzo chca ,zeby mimo wszystko impreza przebiegala planowo;
    wedlug radia RMFFM

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczu raczej na 99% nie będzie tak samo jak i zawodów Pucharu Świata w Zakopanym.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żałoba narodowa już została ogłoszona. Ale mimo wszystko nie wyklucza to zorganizowania zawodów. Piknik w Zakopanem podobno ma się odbyć, myślę że podobnie będzie dzisiaj z meczem siatkarskim. Wszystko bez udziału muzyki, w odpowiednim nastroju i z minutą ciszy, ale myślę że za późno jest żeby odwoływać imprezy sportowe.. Jak będzie zobaczymy..
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koszykówka też odwołana.

    Będzie czy nie ? :/

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hala jest przygotowywana na mecz .
    w razie problemów tel. +48/34 372 07 86

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten kraj jest chory, naprawdę...
    ja rozumiem tragedia, wszyscy współczujemy ale to nie moze do cholery jasnej zmieniać ludzkiego trybu życia i miec wplywu na nasz rytm dnia!

    bardzo mi przykro z powodu tragedii, solidaryzuje sie z rodzinami ofiar ale trzeba odróżnic wspolczucie od przesadyzmu ze tak to nazwe...

    ale to Polska...
    dobrze ze odbeda sie skoki, mam nadzieje ze mecz AZS również...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli prezydent oglosi zalobe narodowa to mecz nie moze sie odbyc...

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie ze moze...
    zaloba zostanie ogloszona po konkursie skokow w Zakopanem z tego co wiem

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konferencja prasowa Kaczynskiego ma byc o 14.
    tak jak juz Tomek wspomnial,zaloba narodowa jest juz ogloszona -3 dni-ale szczegoly beda podane podczas konferencji; Skoki zostana wtedy prawdopodobnie przerwane;
    mysle,jednak ze skoro do tej pory nie ma jakiegkolwiek komunikatu to mecz powinien sie odbyc..

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •