Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Mariusz F. za kratami !!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    01-11-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mariusz F. za kratami !!

    Byly żużlowiec unii leszno nabroił...
    czytaj na http://www.elka.pl


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Filuś

    to się chłopaczek popisał :)
    aż szkoda zakładania wątku dla takich tematów...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najbardziej mnie rowalił komentarz na stronie ELKI :

    A mają w pierdlu solarium? Bo bez niego Mariusz nie moze żyć :grin
    ???

    a co do tematu to spoko lae bym zmienil nazwe na prywatne życie żulowcow i tu wrzucal wszystkie posty na ten temat

    no coz kazdy lubi troche poplotkowac :P moze powstanie jakis nowy scenariusz do telenoweli

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie to do watku "Co teraz robia byli zuzlowcy ?" :D

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Mariusz my tu w Łodzi czekamy na ciebie.Wszyscy tesknia za tobą. Liczylismy że pojawisz się u nas w następnym sezonie a zrobiłeś nam taki numer. Juz nawet specialnie dla ciebie kupilismy mape Polski i globus na którym zaznaczylismy gdzie jest Opole zebys sie biedaku nie zgubił i nie pojechał tam gdzie ostatnio.Co my teraz zrobimy...?


    Utuleni w smutku Łodzianie:(

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    O to Unia nie zarobi tych 200 tysiecy

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednego młotka mniej :) z tego co czytałem to koleś jest żałosnym kretynem ! Dziwi tylko fakt jak taki ograniczony młot mógł zdobyć licencję . Niech gnije w pierdlu ! czego z całego serca życzę podobnym kretynom !

    Pozdrawiam .

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sobie bandyta pognije w pierdlu. Ta cała akcja Fierleja bardzo przypomina mi pewne wydarzenie z 1991 roku z udziałem panów Molki i Błażejczaka. Tylko w tamtym przypadku skończyło się o wiele gorzej. To rzeczywiście coś nie tak, że tacy popaprańcy otrzymują licencje.
    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niby jak byś chciał sprawdzać, który ma skłonności do rozbojów, a który nie? A poza tym żużlowcy mają zapier... na torze, a nie sie dobrze zachowywać. Jednak prawdą jest, że Firlejowi trochę się w główce poprzestawiało, żeby taki numer odwalić. Może to od tych upadków?:)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niby jak byś chciał sprawdzać, który ma skłonności do rozbojów, a który nie?
    Teoretycznie jest to możliwe. Tego typu testy psychologiczne przeprowadza się np. przyszłym policjantom. Nie wiem jak wygladają testy u żużlowców. Ale nawet gdyby takie coś istniało to nigdy niczego nie można przewidzieć w 100 %. Moje sforułowanie o tym, że ktoś taki dostał licencje może nie było zbyt fortunne. Bo kto to mógł przewidzieć. Po prostu lekko wkurzające jest to, że sportowiec mający dawać jakiś tam przyklad jest najzwyklejszym bandytą

    A poza tym żużlowcy mają zapier... na torze, a nie sie dobrze zachowywać
    1. Jeśli chodzi o **********nie na torze - ktoś, na jakimś forum napisał, że na torze nie widział tego zawodnika by sobie poczynał równie spektakularnie co w tym hotelu...

    2. Chcesz powiedzieć, że nie muszą się dobrze zachowywać - czyli mogą bić i zabijać. Ważne tylko żeby zapierdzielali na torze?
    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    heh... a mi w pierwszym momencie przyszedl do glowy Mariusz Franków :P Ale co łodzianie popłaczą to ich, bo jest za kim ;p

    pzdr

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jednego młotka mniej :) z tego co czytałem to koleś jest żałosnym kretynem ! Dziwi tylko fakt jak taki ograniczony młot mógł zdobyć licencję . Niech gnije w pierdlu ! czego z całego serca życzę podobnym kretynom !
    Pozdrawiam .
    Sobie bandyta pognije w pierdlu. Ta cała akcja Fierleja bardzo przypomina mi pewne wydarzenie z 1991 roku z udziałem panów Molki i Błażejczaka. Tylko w tamtym przypadku skończyło się o wiele gorzej. To rzeczywiście coś nie tak, że tacy popaprańcy otrzymują licencje.
    Jeśli chodzi o **********nie na torze [...]
    Jeśli zrobił to co zrobił to niech gnije w więzieniu ile będzie musiał i choć prywatnie różne rzeczy możemy sobie na takie tematy mówić to jednak na forum troszke więcej kultury by się przydało.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopak popełnił bład i od razu ukamieniowiali byscie go
    z duza satysfakcja ...
    Owszem to naganne zachowanie ale Mariusz powinien dostac
    szanse aby naprawic szkody ktore wyrzadzil i mam nadzieje
    ze to zdarzenie czegoś go naucza i zrozumie swoj blad ,
    zacznie zyc na nowo.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli zrobił to co zrobił to niech gnije w więzieniu ile będzie musiał i choć prywatnie różne rzeczy możemy sobie na takie tematy mówić to jednak na forum troszke więcej kultury by się przydało.
    Roberto. Temat jak z filmu sensacyjnego to i słownictwo musi być odpowiednie;)
    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kenny_Carter
    : napisał coś takiego !!!
    Chłopak popełnił bład i od razu ukamieniowiali byscie go
    z duza satysfakcja ...
    Owszem to naganne zachowanie ale Mariusz powinien dostac
    szanse aby naprawic szkody ktore wyrzadzil i mam nadzieje
    ze to zdarzenie czegoś go naucza i zrozumie swoj blad ,
    zacznie zyc na nowo.
    Nie no człowieku !!! Jak taki przemyślany i bandycki występek mozesz nazywać błędem !!!! ??? Chyba, że dla Ciebie uprowadzenie, bicie, torturowanie człowieka by go sprawniej okrasć jest czymś co można nazwać błędem !!!
    Mysle, że albo twój wpis mial być słabym dowcipem , albo masz dziwny system ludzkiej wartości !

    Będem u sportowca - wybaczalnym może być jakiś wybryk po kieliszku czy jakieś zachowanie nie sportowe na stadionie, ale to ..... szkoda pisać ...




  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co tu duzo pisac w tym temacie? CZyn godny pogardy, niech gnije w wiezieniu za takie cos... Tam jest miejsce dla takich zwyrodnialcow jak MAriusz F...
    A niby taki ciec... pozory...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w tej sprawie ,powiedzmy to precyzyjniej, Mariusz jest narazie tylkopodejrzanym.
    Jego problem polega na tym , ze nie wszyscy podejrzani w tej sprawie zostali zatrzymani i przesluchani i dlatego Zastosowano Areszt. Tak sądzę.
    Ciekawostką w tej sprawie jest ponoc fakt, że ofiara nie miała ani jednego dnia zwolnienia L4, No ale to narazie tylko plotki Poczekamy zobaczymy.
    Może ta sprawa czegoś go nauczy.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybsson dokładna 100% racja - nie ma tolerowania bandytyzmu ! I tak sąd za takie coś skaże tego bandtytę na jakieś 5 latek jak nic ! tam będzie mial czas na przemyslenia nad swoją nedzną kreaturą :) Pozdr .
    Koleś jedynie przyniósł kupę wstydu polskiemu zużlowi , a tu jeszcze ktos probuje go bronić zgroza .

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie nie jest szkoda tego zawodnika Ma to na co zasłużył i tak szczerze mówiąc to nigdy za tym zawodnikiem nie przepadałem

  20. Powrót do góry    #20
    MALKONTENT
    JONI:

    (...) ofiara nie miała ani jednego dnia zwolnienia L4, No ale to narazie tylko plotki Poczekamy zobaczymy.
    Może ta sprawa czegoś go nauczy.
    Szanowna Damo!

    Jestem zaszokowany Twoją wypowiedzią.
    Choć mam nadzieję, że nie miałaś na myśli ofiary.

    :)
    PS. Nie jestem głupkiem.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2005
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do moderatorów.

    Może by zamknać ten plotkarski temat, przynajmniej do ogłoszenia wyroku?

    Robi sie z tego magiel.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    No w tej sprawie ,powiedzmy to precyzyjniej, Mariusz jest narazie tylkopodejrzanym.
    Jego problem polega na tym , ze nie wszyscy podejrzani w tej sprawie zostali zatrzymani i przesluchani i dlatego Zastosowano Areszt. Tak sądzę.
    Ciekawostką w tej sprawie jest ponoc fakt, że ofiara nie miała ani jednego dnia zwolnienia L4, No ale to narazie tylko plotki Poczekamy zobaczymy.
    Może ta sprawa czegoś go nauczy.
    No ok, ale kolezanka ma w pełni rację. Póki nie ma w polskim prawie karnym kaczorowych pseudorozwiązań ("na które nie odwarzyłby się nawet ustawodawca Polski stalinowskiej" - A. Zoll, prof. prawa karnego UJ, współtwórca KK, KPK/97, RPO), to nadal obowiązuje domniemanie niewinności do momentu prawomocnego skazania. I tego należy się trzymać. Zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania o czymś świadczy, ale nie przesądza o winie. Tak dla przypomnienia forumowej gawiedzi widzącej już płonące stosy... Spokojnie z sądami proponuję, łatwo komuś zniszczyć życie.

  23. Powrót do góry    #23
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Zamknijcie ten wątek!!!

    No bo szkoda czasu pisac o kolesiu, z którego śmieje się całe Leszno??!! Nie macie ciekawszych tematów???
    Na tego błazna szkoda słów!!!
    Tyle w tym temacie!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2005
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego nikt jeszcze nie napisal ze ten koles wisial Filusiowi kase???? Faktem jest ze Fierlej chcial odzyskac swoja kase!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •