Strona 1 z 59 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2647

Wątek: KS Apator Toruń - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    KS Apator Toruń - sezon 2006

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    tak bez Ńń? :(
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tak bez Ńń? :(
    bez ni, ale moze byc ü, ö, ä
    prawda Piotrze;)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    ;):) Prawda Michale.
    Jesli komus to przeszkadza ,to niech zalozy nowy temat z polskimi literkami a ja ten zamkne,ale uwazam ,ze to niepotrzebne czepianie sie.Zawsze mozna na monitorze walnac sobie kreseczke nad N i przeczytac jeszcze raz. :P;)
    Z drugiej strony bardziej spodziewalem sie gromow za brak Apatora w nazwie klubu a tu alien czepia sie literki.;):)

    Wtracajac do tematu watku.Czy ktos ma juz jakies oficjalne przecieki ;) odnosnie tego podpisu w sobote ?? O kogo chodzi i czy faktycznie dojdzie do tego wydarzenia ??
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach

    Sponsoring klubu

    Czy ktoś może wie, czy władze naszego szacownego KS Toruń wpadły w końcu na taki elementarny pomysł, żeby przygotować ofertę reklamowo-marketingową dla potencjalnych sponsorów?

    I co w ogóle sie dzieje w kwestii budowania budżetu na przyszły sezon?

    Każdy się chyba zgodzi, że jak będzie kasa to i chętni do jazdy się znajdą. I nie mówię tu o jakiś nowych dreamteamach tylko o przyzwoitym EKSTRAligowym poziomie.


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Kingpin spodziewales sie i slusznie :)
    wiec ja moze zaczne :)
    czyz nie lepiej gdyby ten watek nazywal sie Apator Torun a nie KS Torun? Marnym dla mnie argumentem jest fakt, ze od tego sezonu Apator juz nie bedzie naszym sponsorem - spojrzmy na Falubaz - tam juz sponsora nie ma kilka lat a nazwa watku wciaz ta sama :P

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Coraz bardziej smiesza mnie wypowiedzi naszych dzialaczy, ktorzy twierdza ze nie rozmawiaja z nikim bo nie znaja regulaminu na przyszly sezon !! :/ Tak jakby mieli zniesc liczbe obcokrajowcow, przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby startowac z 1 obcym ( nawet gdyby bylo mozna 2 ) a teraz juz podpisywac kontrakty. Chyba ze sytuacja jest na tyle nieciekawa ze nie ma kasy na te podpisy i nasi czekaja na jakis cud :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie to że na cud, tylko jeśli będzie więcej zawodników mogących zastąpić danego delikwenta to jego oczekiwania muszę być automatycznie niższe.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Kaioh

    Jednym z powodów (choć moim zdaniem raczej mało istotnym) dla których brak wciąż tytularnego sponsora jest przekonanie wśród potencjalnych inwestorów (czyt. sponsorów), że dla kibiców w Toruniu to już zawsze będzie Apator niezależnie od nowej nazwy klubu.

    Sentyment sentymentem ale kasa kasą.
    Mam takie pytanie (czysto teoretyczne) co byś bardziej wolał powrót do nazwy Apator i brak kasy w klubie czy np. XXXXXX Toruń i pieniązki na ekstraligowy byt. Tak jak głodnych nie nakarmisz miłością tak i klubowej kasy sentymentem.
    Spróbujmy proszę choć na początku dać zielone światło dla nowej nazwy klubu jakakolwiek miałaby ona być.

    To tyle na tą chwilę.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ;):)

    Wtracajac do tematu watku.Czy ktos ma juz jakies oficjalne przecieki ;) odnosnie tego podpisu w sobote ?? O kogo chodzi i czy faktycznie dojdzie do tego wydarzenia ??
    Piotrek, takie osobiste pytanie: lubisz Jacka K. ??? heheheee;););)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DLACZEGO????

    totalnie nie rozumie dlaczego ktoś usunął mój wpis... chyba jakiemuś moderatorowi sie totalnie popierdzieliło w głowie... otóż wpis był bardzo zwięzły...

    "w tą sobotę nikt nie podpisze... nawet Jacek K." :P :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Mam nadzieje ze sobie zarty robicie z tym Krzyzaniakiem bo jakos nie wyobrazam sobie zebym mogl jeszcze klaskac temu zawodnikowi ,chociaz juz raz tak mowilem kiedy Bajer odchodzil do Gorzowa:pNo ale Krzyzaniak nadaje sie juz moim zdaniem tylko i wylacznie na I lige i raczej nie licze na jego renesans formy jak u Sawiny w tym roku.

    Troche mnie martwi ten zastoj w klubie,wlasciwie nic sie nie dzieje oprocz tego ze ogrodzenie zdemontowali na stadionie o ile jestem dobrze poinformowany no a jezeli nie jestem to prosze mnie poprawic:)

    No i do Kingpina:ja tez jestem za tym zeby w nazwie watku byl Apator a nie KS Torun

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Kaioh

    Jednym z powodów (choć moim zdaniem raczej mało istotnym) dla których brak wciąż tytularnego sponsora jest przekonanie wśród potencjalnych inwestorów (czyt. sponsorów), że dla kibiców w Toruniu to już zawsze będzie Apator niezależnie od nowej nazwy klubu.
    Hmmm, czyli uwazasz, ze taka a nie inna nazwa naszego watku klubowego, pomoze znalezc dobrego sponsora? :) Hmmm a czy w avatarkach (najpierw trzeba sobie ponownie SU wykupic :P), jak zmienie sobie logo apatora na jakies ks torun to tez pomoze? ;);)

    Sentyment sentymentem ale kasa kasą.
    Mam takie pytanie (czysto teoretyczne) co byś bardziej wolał powrót do nazwy Apator i brak kasy w klubie czy np. XXXXXX Toruń i pieniązki na ekstraligowy byt. Tak jak głodnych nie nakarmisz miłością tak i klubowej kasy sentymentem.
    Spróbujmy proszę choć na początku dać zielone światło dla nowej nazwy klubu jakakolwiek miałaby ona być.
    Hmm chyba oczywistym jest fakt ze wybralbym XXX i pieniazki, bo tak jak wspomniales Apator byl i nadal bedzie wsrod kibicow :)

    Ja rozumiem ze kasa jest potrzebna, i tak jak napisales sentymentem budzetu sie nie ulepi, ale jak to sie ma do naszego watku na forum?:) Mnie nie przekonuje za bardzo argument, ze sponsorzy nie chca inwestowac bo dla kibicow to zawsze bedzie Apatora. W koncu ta firma XXX chcac nie chcac zostanie rozreklamowana poprzez tablice reklamowe, spikerow, reklamy na kevlarach, motorach, w mediach itd. zawsze bedzie xxx torun a nie apator torun :) wiec zysk z tego na pewno potencjalny sponsor odniesie :)
    no bo faktycznie raczej watpie aby doszlo do sytuacji gdzie kibice beda skandowac nowa nazwe sponsora zamiast "Apator" :)

    Pzdr

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kingpin - zmień nazwę tego wątku...no pokażmy troche przywiązania... W Zg ciągle jest Falubaz a u nas po miesiącu już tradycja wyparowała..?;/

    Co do Krzyżaniaka to ja mam nadzieje że to są tylko żarty, no chyba że tworzymy jakąś ekipe rezerw odlboyów. W takim przypadku należałoby się też spodziewać powrotu na tor popularnego KejKeja vel Buzun:). Licze że jeśli będzie jakiś transfer to to naprawde bedzie wzmocnienie bo Krzyżaniak to raczej takowym nie jest...

  15. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mam nadzieje ze sobie zarty robicie z tym Krzyzaniakiem bo jakos nie wyobrazam sobie zebym mogl jeszcze klaskac temu zawodnikowi
    E tam, ja to robie regularnie niezależnie od tego z jakim plastronem jedzie Jaca i jest fajnie :D ;)

    Nie zgadzam sie z tezą, że Krzyżaniak nie bylby wzmocnieniem bo to po prostu nieprawda. Aczkolwiek oczywiscie byłby on wzmocnieniem bardzo niewielkim, może przy zlym wietrze nawet znikomym. Jakkolwiek w obliczu wyboru między Jacą a Andym, bez zastanowienia biore w ciemno Krzyżaniaka. Jasne, że jesli nas stac to lepiej wzmocnić się Słaboniem, Sawiną, Chrzanowskim czy innym Kościechą. To przeciez wie kazdy, ale kazdy orze tak jak może. A skoro nas na więcej nie stac? Mamy już i tak jeden wakat w składzie. Rozumiem, teoretycznie ma być to miejsce zastepowane Ząbikiem/Miedziakiem. Tylko ze mozna na ewentualny transfer Krzyzaniaka spojrzec tez pod innym kątem. Skoro nr 2 i tak bedzie w zasadzie wolny, to moze fajnie by było aby powstala jakas rywalizacja między juniorami, Puzonem + jeszcze kimś. To jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. No ale mniejsza o to, nie piszę tego jako jakiś megazwolennik tego transferu. Piszę to bardziejw protescie przeciwko niesprawiedliwej powszechnej ocenie Krzyżaniaka.

    Mieszacie go z blotem jak tylko można, czytam nawet porownania do KK. A równoczesnie rok temu polowa na forum chciała powrotu Kowalika, a i teraz zdarzaja sie posty gdzie domagają sie co niektórzy Staszka. No troche powagi. Jesli mówicie 'tak' dla tamtych żużlowców to troche konsekwencji.

    Inna sprawa jest taka, że Krzyzaniak jest niesprawiedliwie oceniany pod wzgledem sportowym. Malo kto zwraca uwage na to, że pierwsze sezony Krzyzaka w Bydgoszczy były niezwykle pechowe - szczegolnie ta jedna kontuzja, po której mógł w sumie konczyc kariere. To musialo rzucic jakis cień. Pod koniec ubieglego roku było widac jednak poprawe. Na pewno na swoim torze Krzyzaniak bylby pewnym punktem druzyny - nie mówie ze na 15 punktów, ale na 8 owszem. A czy to można tak olać jesli sie nie ma lepszej alternatywy? No ja tu decyzji nie podejmuje.

    Ale jeszcze jedno, gwoli wyjasnienia. Najwiekszym absurdem jaki zdarzylo mi sie ostatnio przeczytac na forum bylo stwierdzenie, że Krzyzaniak 'skończył sie' w momencie odejsca z Torunia.

    No to lecimy. Osiągnięcia indywidualne to 2 medale IMP + Złoty Kask. Nie tak wcale slabo;]

    A jak w lidze? (czasy wroclawskie, o specyfice bydgoskich każdy wie, zreszta pisalem o tym wczesniej)

    1999 - 8.34* i 15 miejsce w Ekstralidze
    2000 - 7,22 i 24 miejsce w Ekstralidze
    2001 - 7,79 i 17 miejsce w Ekstralidze
    2002 - 8,16 i 12 miejsce w Ekstralidze

    ogólem - 7,88(wypadkowa z 4 lat), czyli prawie 2 punkty na bieg.

    * - ksm


    Jak mówiłem nie piszę tego jako jakiś ultrafan Krzyzaniaka, ale apeluje o troche rozsądku. Bo naprawde jak widze porównywanie go do Kuczwala to uwazam ze nie jest to fair? Czemu nikt do Kuczwalskiego nie porównuje Mirka? Ten to sie dopiero rozsypal, jak tylko odszedl z Torunia. I piszę to jako jego fan, tylko ze fan starajacy sie zachować, nieistniejący w praktyce, obiektywizm.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Ja jeszcze bym powrocil do tematu starego - nowego zawodnika Apatora, ktory mial rzekomo cos jutro podpisac ale jak podaje SF.pl czy Jako nie podpisze :P

    Wiekszosc osob pisze o Krzyzaniaku, niektorzy o Sawinie, Kosciesze czy Chrzanowskim co wydaje mi sie dosyc nierealne gdyz watpie aby "gdanszczanie" tak szybko podpisali kontrakty w nowym klubie bez negocjacji w celu wyciagniecia jak najwiekszej kasy.

    Nikt natomiast nie wspomnial o obcokrajowcu. Jezeli bedzie mozna jechac 2 obckrajowcami (jak to w koncu bedzie bo juz sie zgubilem?:D), to przeciez mozliwy jest powrot do Torunia jakiegos straniero ktory juz u nas jezdzil. Z tego co mi sie wydaje to ten 2 obco nie moze byc z GP wiec wyboru duzego nie ma :P Loram, Sullivan, Andersson, Norris, Dannoe :P Loram na SF.pl przyznal ze ma 4 oferty z ekstraligowych klubow wiec kto wie :P

    no ale wszystko to gdybania a nam pozostaje czekac :P

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Buszmen

    Z tego co mi wiadomo to Kuczwalski z toru zuzlowego od razu przesiadl sie w taksowke i kariere zakonczyl u nas o ile dobrze pamietam.Wiec o co chodzi z tym rozsypaniem sie?On od poczatku do konca byl rozsypany i koniec kariery byl kwestia czasu:pNo i nie porownuj Mirka do Krzyzaniaka bo wszyscy wiedza w jakich okolicznoscicach obaj musieli sie pozegnac z klubem.No i teraz jest tak ze chociaz obaj mogli stac sie symbolami naszego klubu to o Krzyzaniaku nikt nawet tak nie pomysli bo nawet tak nie wypada:pA ze Mirek skonczyl jak skonczyl no to wielka szkoda dla calego zuzla.Gdyby Krzyzaniak wrocil to by musial BAAAAAAAAAAARDZO dobry sezon miec zeby odzyskac zaufanie.Chociaz nie wiem czy w ogole odzyska.pzdr

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja mam nadzieje, ze Jacek Krzyzaniak nie bedzie u nas jezdzil. Ciagle pamietam te jego wszystkie wypowiedzi o tym, jakoby jego najwiekszym sukcesem w karierze bylo odejscie z Torunia... Sory, ale takich rzeczy sie nie zapomina. Osobiscie Jackowi mowie zdecydowane NIE :P

    A porownania Jacka z Mirkiem Kowalikiem mnie osobiscie smiesza. Ja zawsze bede Mirka wyzej cenil. Za to co zrobil dla klubu, za to ze nie odszedl za kasa, a takze za to jakim jest czlowiekiem. I marzy mi sie jakis turniej pozegnalny dla Kowalika, ale to chyba marzenie scietej glowy:(

    Choc jezeli Krzyaniak mialby wrocic, to nie zdziwie sie, jesli pewnego dnia doczekamy sie jednak pozegnania Mirka, Krzyzaka i Sawki. Razem zaczynali, to moze i razem skoncza :)

    A z obcych, to najbardziej do mnie przemawia Chrzanek. Nie wiem dlaczego, ale jego widzialbym tu najchetniej :)

  19. Powrót do góry    #19
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale to są bardziej mity, niż fakty. Bo stereotypowo to Mirek jest tym dobrym, a Krzyżaniak złym. No dajcie spokój, chcial odejsc, to odszedł, jego sprawa. Nie wiadomo jakie były relacje na linii Krzyzak - zarząd. Wezcie pod uwage ze kto inny rządził wtedy w klubie. Poza tym jednak to Krzyżaniak miał zawsze status gwiazdy i był siłą rzeczy bardziej obsypywany, lepszymi zresztą, ofertami.

    A jak na serio bierzecie te jego przekorne wypowiedzi o tym, że jego najwiekszym sukcesem było odejscie z Torunia to trochę sie dziwie. Sam Krzyzaniak to kiedyś tłumaczyl, zresztą nie musial. Bo to z założenia bylo absurdalne i jako absurd należało to odebrać. Inna sprawa ze to troche była taka prowokacyjna odpowiedz na regularne gwizdy, jakie go spotykaly w Toruniu. A Krzyżak mimo tego bardzo często odjeżdżał tą rundke honorową po ostatnim biegu.

    To nie ja wyskoczylem z porównaniem do KK - ja przeciwko temu zaprotestowałem!

    Podsumowując, brać go nie musimy, jak są możliwosci na kogoś lepszego to nie ma takiej potrzeby. Tylko z tak modną u ustereotypioną oceną Jaca też powinniscie wyhamować. No chyba, że wolicie Pawła Staszka? To bez sensu, lepiej od razu reaktywować Markuszewskiego;]

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Podsumowując, brać go nie musimy, jak są możliwosci na kogoś lepszego to nie ma takiej potrzeby. Tylko z tak modną u ustereotypioną oceną Jaca też powinniscie wyhamować. No chyba, że wolicie Pawła Staszka? To bez sensu, lepiej od razu reaktywować Markuszewskiego;]
    Tak osobiście wolę Pawła Staszka, bo ten chłopak wciąż się w jakimś stopniu jeszcze rozwija (a przynajmniej chce podnosić swoje umiejętności). Taki pomysł już raz wypalił (Puszak) czemu więc nie spóbować jeszcze raz.

    To prawda jestem uprzedzony do Krzyżaniaka i nic mnie już do niego nie przekona i wolałbym, aby w jego miejsce (jeśli już nie będzie nikogo lepszego do sprowadzenia) jeździł jakiś młokos po licencji, bo jak widać Jasiu Ząbik potrafi wyszkolić a ponoć kolejne diamenciki już szykują się do licencji !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    :) hehe, coz za dyskusja ;) no ja sie zgadzam z Buszmenem :)

    a sam chcialbym zeby jeden z moich 2 pierwszych krajowych idoli Krzyzaniak - Kowalik mogl skonczyc kariere w Toruniu, Kowalik nie mogl, ale Jacek ma jeszcze szanse i chcialbym zeby ja dostal, ot co ;) nigdy nie przestane go lubic :)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    Piotrek, takie osobiste pytanie: lubisz Jacka K. ??? heheheee;););)

    Zdecydowanie za Jackiem K nie przepadam.:) Musimy zdac sobie jednak sprawe z tego ,ze Zabik zawsze bedzie stawial na mlodych ,wiec raczej Krzyzak nam nie grozi.Juz zapowiedzial ,ze bedziemy jechac 3 juniorami.Oczywiscie nie przekreslam szans Krzyzaniaka na kontrakt w Toruniu ,lecz dzialacze zdaja sobie chyba sprawe z tego ,ze to nie bardzo rozwojowy zawodnik.Na torunskim torze Krzyzakowi ostatnio szlo cienko wiec wzmocnienie typu A.Smith bis jakos mnie nie przekonuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Buszmen...
    szkoda, ze posumowales Krzyzaniaka tylko pod katem sportowym. Pamietaj, ze atmosfera w klubie jest rownie wazna, bo przeklada sie na wyniki...
    Złodziejom w Toruniu mowimy NIE!
    Panie Batorski i Nagel-ja wam tez mowie NIE!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Do czego nam Krzyżaniak? Przecież to by dopiero była klęska. Jakie miał występy na wyjazdach? Jedyne punkty robił dzięki specyfice bydgoskiego toru. W Toruniu nie ma szans, by można coś podobnego osiągnąć. Miernota Smith byłby lepszy.
    Od kiedy pamiętam to Krzyżaniak co sezon szantażował zarząd swoim odejściem (pamiętam swego roku straszne zdjęcie w plastronie z gryfem w takim lokalnym naszym tygodniku sportowym, który później padł). Czy już nikt nie pamięta jak zawodził w decydujących meczach i mówiło się, że zawsze weźmie w łape? Odszedł i niech nie wraca. Trzeba było dać Mirkowi w minionym sezonie szansę. Teraz już obaj niech znajdą się na zasłużonej emeryturze.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    No to Sawina podpisal w Bydgoszczy i ubyl jeden z kandydatow do jazdy u nas.

    Cos mam zle przeczucia co do tego palnowanego wzmocnienia ktore nam obiecuja dzialacze.Nie chce mi sie jakos wierzyc zeby Kosciecha i Chrzanowski opuscili Gdansk,wiec kto nam zostaje?Krzyzaniak????:pTak wiec chyba bedzie dobrze jak zostanie tegoroczny sklad chociaz kto wie,moze dzialacze sprawia nam niespodzianke jakas jednak najbardziej prawdopodobny wydawal mi sie powrot Sawiny.

  26. Powrót do góry    #26
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sprawa prosta - jeżeli nas stać to nie ma na co czekać, na żadne fochy Kościechy i Chrzanowskiego i należy brać Słabonia.

    To będzie naprawde solidne wzmocnienie, a sam Slaboń jest moim zdaniem, bardzo ale to bardzo niedoceniany. Może i on elokwencją nie grzeszy, może nie ma charyzmy, ale na wlasnym torze to będzie zawodnik na +/- 10 punktów, a i na wyjazdach cieniem samego siebie nie będzie, szczególnie we Wrocku ;) ;) Jeszcze jedno co za nim przemawia, to to, że zawsze dobrze mu sie u nas jeździło. Fakt, tor sie troche zmieni(o czym swoją drogą wszyscy na forum zapomnieli wytykając Krzyzakowi ostatnie występy u nas, co i tak nie ma zadnego znaczenia w kontekscie jego ewentualnych startow u nas w roku przyszlym), ale jednak jak Krzychis sie w niego wjezdzi to nie będzie zle, jestem przekonany. Zielona Gora chyba dla niego odpada, po tym jak podpisali z Walaskiem. W sumie kluby sie o niego nie biją, a jest to naprawde bardzo wartosciowy zawodnik. No to chyba nie ma na co czekać. No chyba ze Wroclaw w obliczu nie wejscia w życie przepisu o dwóch obco bedzie chcial go zatrzymac.

    Tyle, że sam Słaboń chyba tego nie chce. Byly jakis dymy w sezonie, zreszta zawsze byl tam niedoceniany. Na pewno do dzis wspomina banicje do Zielonej Gory, ktora byla niczym nieuzasadniona - dzialacze WTS zostawili Dadosa, co zresztą drogo ich kosztowalo;]

    A Krzyżaniak na nr 2 swoją drogą by sie przydal, aby byla rywalizacja między Slaboniem, Puzonem i nim. Ponadto zawsze to jakies zabezpieczenie w wypadku kontuzji.

    1. Crump
    2. Krzyżaniak
    3. Słaboń
    4. Puszakowski
    5. Jaguś
    6. Miedziński
    7. Ząbik

    no komu sie taki sklad nie podoba? :P

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    1. Crump
    2. Krzyżaniak
    3. Słaboń
    4. Puszakowski
    5. Jaguś
    6. Miedziński
    7. Ząbik

    no komu sie taki sklad nie podoba? :P
    mnie ;)...wywal sprzedawczyka :P
    Chyba po raz pierwszy sie zgodze z Toba co do Słabego. Dokładnie, chlopak jest bardzo pracowity. Po tym jak musial sie zwijac z tyfusowa, zapewne przestudiowal losy Tajchertów itd..., zabral sie do pracy i sa efekty. Moim zdaniem jest lepszym zawodnikiem od Puzona, chociaz maja sporo wspolnego (nie tylko feralny wypadek w sezonie 2005 ;)). Obaj sa nienajgorszymi startowcami, z czego Słaby zdecydowanie lepiej prezentuje sie na wyjazdach. Niestety, z tego co media donosza, raczej zostanie w Atlasie a szkoda, bo z nim w skladzie w Toruniu, nie mialbym zadnych zastrzezen.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Chyba po raz pierwszy sie zgodze z Toba co do Słabego. Dokładnie, chlopak jest bardzo pracowity.
    To jak bedzie Smith i Slabon to moze im jeszcze
    Holte dorzucic :-) bedzie takie swojskie miedzynarodowe
    towarzystwo.... do tego Krzyzaniak i Bajerski i mozna
    jechac lige. Juz widze te tlumy na trybunach :-)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    To jak bedzie Smith i Slabon to moze im jeszcze
    Holte dorzucic :-) bedzie takie swojskie miedzynarodowe
    towarzystwo.... do tego Krzyzaniak i Bajerski i mozna
    jechac lige. Juz widze te tlumy na trybunach :-)
    Morciasz,
    chyba daty Ci sie pomylily z tym zartem. Do 1 kwietnia jeszcze troche czasu :P

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    no po tym jak bedzie 1 obco to Rusko raczej Slabonia tak łatwo nie pusci

    Btw.Dlaczego we Wroclawiu licza na Miedziaka?

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    Btw.Dlaczego we Wroclawiu licza na Miedziaka?
    Moze dlatego ,ze sa w stanie zaoferowac mu lepsze warunki ?? U nas prawdopodobnie szykuje sie jeden z mniejszych budzetow w e-lidze,wiec tylko w gestii zawodnikow pozostaje czy beda chcieli tu jezdzic czy beda chcieli jezdzic po Polsce za lepszymi pieniedzmi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy ta sa jakies plotki lub cos ale w serwisie czarnysport.pl wyczytałem że cytuje

    "Ofertę startów w Wybrzeżu złożył junior z Torunia – Adrian Miedziński. Ten zawodnik jest jednak zbyt drogi i nie stać klubu, który jeszcze rok temu nie miał istnieć, zapłacić kwoty 180 000 złotych."

    to jest prawda ze miedziak chce odejść z torunia ???

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cyz ja wiem czy chce odejsc...
    Predzej mi sie wydaje, ze chce po prostu wynegocjowac jak najlepszy kontrakt z Apatorem grozac odejsciem gdzies indziej.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Albo szybciej uzyskac splate dlugu. Bo klub mu hm.... trooooche zalega...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a dzisiaj troche sie działo w klubie... rozmawiano z kilkoma żużlowcami w sprawie ewentualnych startow w Toruniu, owi zawodnicy przedstawili swpje oferty - ponoć całkiem niezłe dla klubu...
    Jacy sa to zawodnicy, to niestety powiedziec nie moge, ale jutro sie dowiecie pewnie z gazet

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    a dzisiaj troche sie działo w klubie... rozmawiano z kilkoma żużlowcami w sprawie ewentualnych startow w Toruniu, owi zawodnicy przedstawili swpje oferty - ponoć całkiem niezłe dla klubu...
    Jacy sa to zawodnicy, to niestety powiedziec nie moge, ale jutro sie dowiecie pewnie z gazet
    No juz wiadomo z gazet:

    za "Nowościami":

    1. Miedziński
    2. Staszek
    3. Słaboń
    4. Pecyna

    Podobno Słaboń złozył najbardziej konkretną ofertę dla klubu.
    Oby nowy klub przełamał tradycje aptora w podpisywaniu kontraktów na ostatnią chwilę.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No juz wiadomo z gazet:

    za "Nowościami":

    1. Miedziński
    2. Staszek
    3. Słaboń
    4. Staszek
    Na pozycji 1 i 3 też pewno Staszek...
    Jeśli Rusko puszcza Słabonia,to znaczy,że ma w zanadrzu kogoś mocniejszego.;)
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    No juz wiadomo z gazet:

    za "Nowościami":

    1. Miedziński
    2. Pecyna
    3. Słaboń
    4. Staszek
    Wiadomo Miedziak musi zostac. Sadze, se Staszek i Slaboń sa to dosyc dobrzy zawodnicy i widzial bym i ich dwoch w skladzie na sezon 2006 :) Byalaby wtedy wieksza rywalizacja z juniorami, a nie tak jak w tym roku, ze wiadomo bylo, ze za mldego Jagusia pojedzie ząbik badz miedziak. Pecyna jakos do mnie nie przemawia.

    KS Adriana Toruń 2006 ? :
    Crump
    W.Jagus
    Puszakowski
    Slabon
    Staszek
    Zabik
    Miedzinski

    rezerwowi: M.Jaguś,Smith,Stachowiak.

    Nawet nieźle to wygląda :P

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    KS Adriana Toruń 2006 ? :
    Crump
    W.Jagus
    Puszakowski
    Slabon
    Staszek
    Zabik
    Miedzinski

    rezerwowi: M.Jaguś,Smith,Stachowiak.

    Nawet nieźle to wygląda :P[/quote]

    Ja bym wolał zamiast Słabonia Tomka Jedrzejaka, ale coż... chcieć, a móc. Szczerze jednak watpie w Słabonia, gdyż jesli ma być 1 obco, to Wrocława z pewnościa bedzie chciał go zostawic...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmmm

    no kurde nie wiem :) Przez pewien czas wierzyłem w niejakiego Chrzanowskiego i dla mnie szczytem marzeń był skład z Chrzanowskim... ale jesli by przeszła opcja Słaboń + Staszek... moze nie byłoby tragedii... Na pewno nie stać nas na opcje Słaboń + Chrzanek, bądz Słaboń + Jędrzejak... więc jeśli udałoby się zmontować taki skład jak napisał kolega wyżej to nie bedzie źle :) Co prawda do Jaskółek i sąsiadów zza miedzy będzie nam sporo brakować ale nazwiska same nie jeżdżą, a akurat serca do walki temu zespołowi nie można bedzie odmówić - sądzę tak ponieważ każde jego ogniwo jest bardzooo zadziorne na torze :P

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    a ja już nie chcę Chrzanowskiego i Kościechy, oni wyraźnie nie chcą u nas jeździć. Więc po co nam tacy zawodnicy, co roku wszyscy sobie robimy nadzieję i po co? Mam wrażenie, że oni by do nas przyszli tylko wtedy, gdy już nikt poza nami by im kontraktu nie dał.
    Lepiej zająć się takim Słaboniem, Jędrzejakiem czy kimś innymi niż tamtą dwójką.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Slabon wcale nie takie glupie rozwiazanie.Jesli mialby zastapic w skladze Andiego to ja jestem za.Mialby tez okazje naprawic parapet w szatni gosci.Ten co strasznie przeszkadzal jemu i jego kolegom podczas pamietnego meczu .;):)
    Na Chrzanka czy Kostka w chwili obecnej nas chyba nie stac i w tym caly problem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2005
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co z nowosci

    Nowosci i sportowefakty.pl podały, że rozmowy podjęte:) W koncu cos zaczelo sie dziac, bo juz sie martwilem, choc nadal sie boje, ze te rozmowy to tylko przykrywka i wlodarze KS juz wiedza, ze nowym nabytkiem bedzie Krzyzak. A potem beda sie tlumaczyc, ze za wysokie warumki itp... Ja osobiscie bardzo chcialbym Jedrzejaka w skladzie i moze byc Staszek. Wiadomo, ze Slabon raczej nie odejdzie skoro nie ma dwoch obco!! Dlatego jeden klasowy jezdziec oprocz Jagi przydalby sie:) Moj typ:
    1. Crump
    2. Jagus
    3. Jedrzejak :)
    4. Puszakowski
    5. Staszek/Pecyna
    6. Miedzinski
    7. Zabik

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Co do Jedrzejaka to wydaje mi sie, ze ciezko bedzie go sciagnac do Torunia kiedy chca go miec u siebie takie kluby jak Wlokniarz czy tez Atlas.(chyba luzem by przebili propozycje Torunia :P) No, ale wszystko jest mozliwe nawet sklad z Jedrzejakiem, Kosciecha, Slaboniem i Chrzanowskim. :P

    Sklad marzenie:

    1.Crump
    2.W.Jaguś
    3.Puszakowski
    4.Kosciecha
    5.Jedrzejak
    6.Miedzinski
    7.Zabik

    Czasem marzenia sie spelniaja... :D

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Ciekawe jakie zmiany zajda w zwiazku z zanegowaniem przez Ministerstwo Sportu przepisow dopuszczajacych jednego obco w klubach zuzlowych. Jesli nastapi totalne otwarcie na obco, to bedziemy mieli taka karuzele transferowa jak nigdy w historii :)

Strona 1 z 59 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •