Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Siatkówka amatorska w Poznaniu

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Siatkówka amatorska w Poznaniu

    No i w koncu się zaczęło...po długich poszukiwaniach udało się zmontować ekipę i pierwszy raz zagrać.:-)
    Nie było łatwo - bo wbrew pozorom w siatkówkę w Poznaniu prawie nikt nie chce grać!!!
    Owszem są deklaracje typou: przyjdę napewno będę - ale jak przyjdzie co do czego to nagle jakiś wyjazd, albo brak czasu.
    Jak na pierwsze spotkanie (a juz teraz wiem ze napewno nie ostanie) jako plus moge podac dobra organizacje, a takze wielkie zaangazowanie kazdego w gre, co swiadczy o tym ze spotkali sie ludzie ceniacy ten sport.
    Wielkie dzieki dla Lukasza, ktory zorganizowal cale przedsiewziecie od strony technicznej, a takze albo przede wszystkim podziekowania dla EWY za nadanie calego tematu...a bez tego nigdy bysmy sie nie spotkali by wspolnie zagrac.
    Oczywiscie dla wszystkich chetnych droga jest otwarta i kto tylko ma chec i chce pograc to zapraszamy.
    kontakt: GG 2143044


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Amatorka z Łodzi

    Ja gram w lidze amatorów w Łodzi.Jest super są trzy ligi.Polecam stronke www.ligasals.prv.pl.POZDRO

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę,że powinien założony zostać wątek o Lidze Amatorskiej. Sam chcę zacząć od tego sezonu. Ekipe mamy, tylko chciałem zapytac czy ktos orientuje sie w cenach itp...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja gram w lidze amatorów w Łodzi.Jest super są trzy ligi.Polecam stronke www.ligasals.prv.pl.POZDRO



    To świetnie że macie w Łodzi doskonale to rozwiazane, a stronka bardzo pieknie stworzona - czysta i przejrzysta, nic tylko żałować że Poznań jak narazie jest w tej kwestii w tyle.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę,że powinien założony zostać wątek o Lidze Amatorskiej. Sam chcę zacząć od tego sezonu. Ekipe mamy, tylko chciałem zapytac czy ktos orientuje sie w cenach itp...



    Też jestem za tym, ponieważ jest wiele tematów, które są zupełnie odmienne niż w lidze zawodowej chocby właśnie kwestie cen, sponsorów.
    A jeżeli pytasz o cenki to kształtują się w przedziale 20-40 zl za godzine.
    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to za godzinę ?

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zapraszam na turniej

    Piszecie o amatorskiej grze więc wpadło mi do głowy aby zaprosić Was na turniej do Szczecina. 19.11.05 organizujemy turniej amatorskich drużyn mieszanych (min. 2 kobiety lub 2 facetów z drużyny na boisku). Po turnieju impreza. Noclegi na miejscu. Poziom sportowy będzie różny, będą drużyny i mocne i takie trochę mniej. NAjważniejsza jest dobra zabawa! Mamy jeszcze kilka miejsc więc zapraszam. Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie lub dzwońcie do mnie a podeślę zaproszenie. Tel. 0602 193 513, mail tomaszcielas@alumet.pl

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm Sosnowiec-Szczecin ... Long Way home....

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e tam, nie przesadzaj. Wsiadasz w pociąg i już! CZasami warto ruszyć się z miejsca :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dojezdzam rano do szkoly. Starczy:)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to za godzinę ?


    za wynajecie sali na godzine mniej wiecej tyle sie placi, tak bynajmniej jest w Poznaniu.
    Pozdrawiam
    Pawel

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam. ja też gram w drużynie amatorskeij ale co do sali to poszlismy z prośbą do OKFiR-u i oni załatwili nam salę i korzystamy z niej dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny całkiem za darmo. spróbujcie też takiego czegoś... proponuję utworzyć temat "amatorska siatkówka"

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petitt - nie jest tak źle ;)
    Myślę, że jeszcze trochę, a gra sie rozwinie i będziemy mieli może nie tyle silną ekipę, co całkiem zgraną paczkę :)

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam. ja też gram w drużynie amatorskeij ale co do sali to poszlismy z prośbą do OKFiR-u i oni załatwili nam salę i korzystamy z niej dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny całkiem za darmo. spróbujcie też takiego czegoś... proponuję utworzyć temat "amatorska siatkówka"

    <center><b>To powiem szczerze, ze wieksza przyjemnosc macie teraz w graniu, bo za darmo...a z jakiego miasta jestes???
    W poznaniu jest takie oblozenie sal ze ciezko sie wcisnac, ale pomysl twoj jest genialny...sprobowac zawsze mozna.</center></b>

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petitt - nie jest tak źle ;)
    Myślę, że jeszcze trochę, a gra sie rozwinie i będziemy mieli może nie tyle silną ekipę, co całkiem zgraną paczkę :)
    Jestem bardzo zadowolny, ze w tak krotkim czasie osiagnelismy tak wiele, choc dalej podtrzymuje stwierdzenie ze w Poznaniu brak jest chetnych do gry w siatke i konczy sie na obiecankach, :-( wiec tym bardziej milo mi sie chodzi na zajecia poniewaz wiem ze zostali ci ktorym naprawde zalezy :-) nie tak na silnej ekipie co zgranej grupie...[b]

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Poznaniu są chętni do gry, na przykład ja :D Problemem jednak zawsze pozostaje znalezienie sali.
    Parę lat temu na Sobieskiego odbywały się rozgrywki Piątkowskiej Ligi Siatkówki. Niestety rzecz zginęła śmiercią naturalną... może jednak wartoby spróbować się wywiedzieć w Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która była współorganizatorem (nie wiem czy nawet nie płaciła za salę), czy nie dałoby się tego reaktywować, bo myślę, że spokojnie dałoby radę zebrac kilka drużyn.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    re

    To powiem szczerze, ze wieksza przyjemnosc macie teraz w graniu, bo za darmo...a z jakiego miasta jestes???
    W poznaniu jest takie oblozenie sal ze ciezko sie wcisnac, ale pomysl twoj jest genialny...sprobowac zawsze mozna
    Ja jestem ze Śmigla- około 60 km od Poznania. U nas aż takiego problemu ze sala nie bylo ale nie mamy treningow o tej godzinie co chcielismy. Aha i zapomnialem napisac jeszcze ze dostalismy trenera- nauczyciel w-f. Petitt sprobowac zawsze mozna. aha zapraszam na strone naszej druzyny http://www.noname.smigiel.prv.pl/

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to powiem ze przyklad jest niesamowity.
    Jak na caly Poznan udalo nam sie zebrac 9-10 osob chetnych do gry w siatke ( a w tym polowa to etatowi zawodnicy), i co powiecie na to???...wiekszosc chce chodzic na siatke ale to tylko deklaracje...i na tym sie konczy :-((

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •