Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 485

Wątek: Budlex Polonia-Unia Tarnów 44:46, Mistrzem Polski Unia Tarnow !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Budlex Polonia-Unia Tarnów 44:46, Mistrzem Polski Unia Tarnow !!!

    Czy Polonia jest w stanie jeszcze powalczyć o złoto? Czy 22 pkt przewagi Uni daje jeszcze jakieś szanse bydgoskiej drużynie? Czy Unia obroni tytuł Mistrza Polski.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na zadane przez Ciebie pytania proponuję odgrzać stare hasło 3xTAK :D

    Wydaje mi się, że zwycięstwo Polonii jest raczej pewne, kwestia tylko w jakim wymiarze. Łatwo Jaskółkom wcale nie będzie, mimo tych 22 punktów zaliczki, ale mając w składzie Tomka Golloba, Rickiego oraz Młodych, nie obronienie takiej zaliczki byłoby po prostu blamażem.

    pozdrówki,

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Meczyk pewnie przegramy mysle ze tak w okolicach 40:50 plus minuns 2 punkty. Nie obronienie wyniku byloby kompromitacja naszej druzyny niestety. Ale nasza sytuacja wyjsciowa nie jest zla. Zakladajac, ze to Polonia bedzie wygrywac (co raczej jest pewne), mozna stosowac rezerwy taktyczne. T&T powinni zdobyc w sumie min 25 ptk w 6 startach. Zakladajac nawet ze zawsze beda w pojedynke jechac w biegu, czyli w sumie 12 wyscigow, to pozostaja 3 biegi z ktorych mamy z urzedu 3 punkty. A wiec w sumie 28. Do zodobycia jeszcze 7 co powinien zrobic nawet sam Rempala czy starszy Gollob, nie mowiac juz o Kolodzieju.

    Tylko jakas katastrofa lub kontuzje moga nas pozbawic mistrza. Absolutnie tu nie lekcewaze Bydgoszczy ale stracic taka zalicze to grzech.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie ciężko, ale wystarczy zrobić mniej przyczepnie pod bandą i bracia G sobie juz nie pojeżdzą (vide Toruń) bo jak wiadomo Tomek to tylko orbita...a na poważnie to szanse na odrobienie 22 punktów są nikłe. Policzmy

    Rickordsson (jak mówil spiker z Tarnowa ;) =11,12
    Tomek-13,14
    Jaca-6,7
    Kołdi- 4,5
    M.Rempala-3
    Reszta po 0,1

    I wychodzi mniej więcej około 40 punktów. Kluczem do DMP będzie wyeliminowanie z jazdy na punktowanych pozycjach Jacy i wtedy otwiera się szansa na zwycięstwo. Wszystko zalezy od postawy Pepety,Robaka, Krzyza i Klechy bo o Sawke i AJ jestem spokojny. Jak pokazal mecz CKM w Bydzi dla Krzyża i Pizyy nikt straszny nie jest. Jak juz wspomniałem nie mozna pozwolic by poza dwójką Ricky-Gollob punkty robila tarnowska druga linia...




  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Od siebie dodam, ze mozna spojrzec na mecz tez tak, ze mozemy przegrywac bieg za biegiem 4:2, od czasu do czasu dorzucajc jakis remis, i bedzie git. Oczywiscie bylaby to jakas katastrofa, ale zawsze do przodu :) Niemniej mam nadzieje ze chlopcy pokaza ze nie pojechali odjechac spotkania w z gory wygranym dwumeczu - takie cos sie moze bardzo szybko zemscic. Tak wiec mam nadzieje obejrzec kawal dobrego scigania - co najmniej tak dobrego jak w pierwszym meczu.

    I o jedno sie juz nie musimy martwic. Ze Bracia G. rokleja sie emocjonalnie po cieplym przyjeciu przez bydgoska publike. To im raczej juz nie grozi :). A im wiecej gwizdow otrzymaja na wstepie, tym pewnie wieksza chec pokazania kto jest gora. Mam nadzieje :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że Polonia wygra mec, ale odrobienie strat z Tarnowa raczej jest niemożliwe( choć to tylko sport, a w sporcie jak to w sporcie, wszystko zdarzyć się może).

    Trzymam kciuki za "bydzie" - dowalcie tym cwaniakom(hehehehehe), i może sprawiedliwości stanie się zadość- Wojaczek zabrał wam, być może 8 pkt ( po wykluczeniu Jacka moglo być 5:1 a było 1:5).

    Do boju Polonia !!!!!!!!!!

    Falubaz trzyma za was kciuki !!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ... emocje napewno przed nami.

    Zaliczka 22-óch pkt niby jest znacząca, ale nie zapominajmy że Polonia jest u siebie bardzo groźna. Jeśli Unia jest zespołem na miare mistrza, to samo z siebie, powinna obronić wynik z Tarnowa. Proste wygra ten dwu-mecz drużyna lepsza i właśnie będzie to ta która w pełni zasłuży sobie na tytuł. Bez "papierowego" spekulowania.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Rickordsson (jak mówil spiker z Tarnowa) =11,12
    Zapewne spikerowi chodzilo o Rekordssona :P:P.
    Dzieki postawie braci G. [znaja tor w bydzi jak wlasna kieszen] naszych "młodzików" i wspomnianemu Tośkowi mecz bedzie na styku..
    Sytuacja ktora miala miejsce w meczu z czewą raczej sie nie powtorzy bo tam medaliki dali dupy za przeproszeniem równo.A to jest mecz o złoto.Mobilizacja w druzynie na maxa.Sam Tośek wypowiedzial sie dla jednej z gazet, ze teraz wszytko podporządkowywuje Unii T. gdyz GP skonczone w lidze szwedzkiej pozamiatane [jego druzyna odpadla w play off].Tak wiec.. :D

    p.s. W dzisiejszym Super Expresie Tomasz G. wypowiada sie ze upadek Jacy z PePe to wina Jacka.. . Jednakze mlodszy z braci ma nadzieje ze jego starszy brat wykuruje sie do 25.IX poniewaz ma cos powazniejszego z obojczykiem :/ .

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Polonia wygra w okolicach 48:42, co nie zmieni obrazu sytuacji.

    Duża strata z Tarnowa na pewno nie zmotywuje nikogo poza PePegiem (rachunki osobiste) i może Andreasem ...

    Pogratulujmy Unii mistrzostwa, przemilczmy odpały Wojaczka z Tarnowa i miejmy nadzieję, że Grodzki mieć takowych nie będzie ...

    Oby obyło się bez chamstwa na stadionie, co nie będzie proste, wziąwszy pod uwagę fuckt, że na bank pojawią się młoty ze Stomilu Olsztyn i skroją zadymkę jak się patrzy. Apel do służb: przegońcie tych podludzi ze stadionu, zanim będzie za późno!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Trzymam kciuki za "bydzie" - dowalcie tym cwaniakom(hehehehehe), i może sprawiedliwości stanie się zadość- Wojaczek zabrał wam, być może 8 pkt ( po wykluczeniu Jacka moglo być 5:1 a było 1:5).

    Do boju Polonia !!!!!!!!!!
    Najpierw była mowa o 3 pkt, później o 6, teraz o 8. Jeszcze tydzień i okaże się, że 22 pkt.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf666, to umiesc te fotki z przekazywania lapowki sedzinie, a moze przechwyciles talony na benzyne lub tez masz wyciagi z banku?

    mecz napewno bedzie bardzo ciekawy i trzymajacy w napieciu. z tym meczem moze byc jeszcze roznie, gdyby zabraklo Jacka to moze byc nerwowka do samego konca, chociaz ktoz to moze wiedziec jak to bedzie, trzeba poczekac jeszcze kilkanascie dni i po sprawie :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Wolf666, to umiesc te fotki z przekazywania lapowki sedzinie, a moze przechwyciles talony na benzyne lub tez masz wyciagi z banku?

    mecz napewno bedzie bardzo ciekawy i trzymajacy w napieciu. z tym meczem moze byc jeszcze roznie, gdyby zabraklo Jacka to moze byc nerwowka do samego konca, chociaz ktoz to moze wiedziec jak to bedzie, trzeba poczekac jeszcze kilkanascie dni i po sprawie :)
    Proponuję skupić sie na meczu, a wszystkie wpisy dotyczące sponsora i inne pierdoły od razu usuwać. Dość już bzdur napisano o tym w innym wątku meczowym.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to niech mody wezma sie do roboty, a Wolf przestanie mieszac ludzi z blotem jak nie ma dowodow i opiera sie na domyslach

    post out

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby obyło się bez chamstwa na stadionie, co nie będzie proste, wziąwszy pod uwagę fuckt, że na bank pojawią się młoty ze Stomilu Olsztyn i skroją zadymkę jak się patrzy. Apel do służb: przegońcie tych podludzi ze stadionu, zanim będzie za późno!
    Przecież oni to mają chyba w większości po 13 lat, co prawda jest tam kilku chłopców o zwiększonej masie ciała, której napewno nie zawdzięczają obiadkom mamusi ale ostatnio to ich nawet nie było słychać :P Jednak co do pozbycia się tej nieprzyjemnej narośli podzielam wpełni twoje zdanie.

    Co do meczu to wszytko będzie wyglądać tak.

    Przy prezentacji zawodników Jacek przeprosi Piotra i wręczy jego żonie kwiaty, PaPa Gollob także przeprosi i zaprosi Piotra z rodziną na ładny rodzinny obiad. Tomasz natomiast będzie miał dylemat i poprosi kierownictwo Unii o nie wystawianie go w tym meczu gdyż daży on za wielkim szacunkiem kibiców z Bydgoszczy i w ramach za krzywdy poniesione w Tarnowie nie może wystartować w meczu ... ot taki dylemat moralny!!!

    Skutkiem czego Polonia wygrywa cały mecz 57:33 i wszyscy są szczęśliwi !!!

    pozdro
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bedzie luzik :)

    ostanio w bydgoszczy tony - 11+2 a ze juz szaleje co bylo widac to mniej niezrobi

    tomek gollob wiadomo :) 14 (6) lub 12 (5)

    kolodziej te 7 pyknie jesli niebedzie znowu 2 defektow, pozatym to inny kolodziej niz ostanio w bydgoszczy

    marcin ostatnio 5 wiec jak zrobi tyle samo za 2 tygodnie bedzie luzik

    gollob jacek niewiadomo co z nim ale te 4 zrobi nawet obolaly, a jak w pelni sil to 8 :)

    staszek i wardzala - 0 (chociaz licze na staszka wkoncu ze 4 razy pojedzie to moze walnie z 1 pkt.


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Mysle, ze Polonia wygra ten mecz maksymalnie 10 punktami... Sam T.Gollob z 15 w 6 startch zdobedzie do tego ricki z 10 i juz maja 25. Szanse Bydgoszczan oceniam na 10 %. Ale zycze im wygranej 56-34 :D

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2003
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem będzie BARDZO trudno utrzymac przewagę z I meczu...( choć nie jest to niemożliwe), zawodnicy i kibice Polonii mają chyba niezłą motywację... a po tym "artykule" w expresie ( nie mogę z dużej) to bym z Unią wygrywał na rolkach chyba... no cóż sensacja w cenie..
    chociaż z drugiej strony zawodnicy Budleksu byli w Tarnowie w przeciwieństwie do niektórych...
    W tej chwili są dwie rzeczy których już można śmiało Polonii pogratulować:
    1. zdobycia minimum v-ce Mistrza Polski 2005
    2. KIBICA lukasza82... tak Kolego, byliśmy na tym samym meczu

    Pozdrawiam kibiców obu drużyn
    ps.
    Dla mnie Unia wcale nie MUSI zdobyć mistrzostwa... choć wcale sie nie pogniewam jesli przywiozą złoto

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wolf666, to umiesc te fotki z przekazywania lapowki sedzinie, a moze przechwyciles talony na benzyne lub tez masz wyciagi z banku?
    Gorguś, o co ci chodzi, człowieczku? Nie mieszaj i nie oskarżaj o to mnie, chłopczyku.

    Przecież gorące dni już się skończyły, chyba, że u Ciebie nadal upał miesza w rozumku i tak niewielkim ...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolf666, polemizowal z Toba nie bede, bo nie ma z kim....

    i nie oskarzam Cie o nic, nie moja wina ze nie rozumiesz sentencji zdania

    post out


    PS.
    respekt dla lukasza82 !

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy jesteście chorzy - co zwyczajny kibic jaskółek może wskórać na decyzję Wojaczka - ja bym wykluczył Golloba i tyle ale nie ja podejmowalem decyzje - poza tym chore pisanie ze byłoby 5-1 dla was ...kim Buczkowskim - mogło być nawet 3-3 bo Burza chodził aż miło ... Powinniście się cieszyć, że macie taką stratę a nie 30 pkt - zawdzięczacie to tylko Jonsonowi, który dwukrotnie ratował wam tyłek na kresce ... Czy nasza to wina, że mamy mistrzów speedwaya w składzie ?? Opamiętajcie się!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jak dla mnie to Stomilowcy nie powinni być wpusczenic na stadion. Ich nie interesuje wogóle żużel, a jakaś burda. Popis swojej niewątpliwej "inteligencji" dali na ostatnich derbach. Stadion żużlowy to nie miejsce na jakieś śmieszne zaczepki, czy bijatyki. Takim "kibicom" mówię stanowczo NIE jak zapewne 95% kibiców na stadionie.
    C'mon You Gunners!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia mimo wszystko ma szansę na zwycięstwo w dwumeczu,ale musi "dobrze" przygotować tor.
    Trzeba zrobić beton ze ścieżką przy krawenżniku.
    Z Tarnowa dobrze pojedzie to tylko J.Gollob(którego może nie być) i M.Rempała,reszta u nich generalnie "orbituje".
    O Tomku nie wspomnę.
    Więc szykujcie tor i czekamy co z tego wyniknie.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Polonia mimo wszystko ma szansę na zwycięstwo w dwumeczu,ale musi "dobrze" przygotować tor.
    Trzeba zrobić beton ze ścieżką przy krawenżniku.
    Z Tarnowa dobrze pojedzie to tylko J.Gollob(którego może nie być) i M.Rempała,reszta u nich generalnie "orbituje".
    O Tomku nie wspomnę.
    Więc szykujcie tor i czekamy co z tego wyniknie.

    Wedlug mnie w Bydoszczy nie da sie przygotowac tak toru zeby nie pasował Tomkowi Gollobowi, za bardzo zna ta nawierzchnie i geometrie zeby sie na nim gubic np GP niedawne w Bydgoszczy, polfinal i final a tomek 4 kółka blisko kraweznika(oba biegi wygrywa).Tak czy owak bedzie on najlepszym zawodnikiem Tarnowa i pewnie calego meczu = ]

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Polonia mimo wszystko ma szansę na zwycięstwo w dwumeczu,ale musi "dobrze" przygotować tor.
    Trzeba zrobić beton ze ścieżką przy krawenżniku."

    to sie nazywa preparowanie toru kolego

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    "Polonia mimo wszystko ma szansę na zwycięstwo w dwumeczu,ale musi "dobrze" przygotować tor.
    Trzeba zrobić beton ze ścieżką przy krawenżniku."

    to sie nazywa preparowanie toru kolego
    Ja na tym forum nie raz czytałem, że gospodarz ma prawo przygotować tor ''pod'' swoją drużynę.
    Nie da się ukryć, że w przypadku T.Golloba nie będzie miało znaczenia przygotowanie toru. Zresztą większości drużyny tarnowskiej bydgoski tor leży więc jego przygotowanie nie będzie miało wielkiego znaczenia w końcowym rezultacie.
    Niestety, ale Polonia nie ma szansy na odrobienie straty w zasadzie ciekawe jak Tarnów szybko dowiezie 35 punktów bo na tym skończą się emocje finałowe.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby nie bylo to bedzie dobrze. My wsiadamy w golfa 3 i na gazie ( bo paliwo to nie na moja kieszen ) i jedziemy do Bydzi mam nadzieje swietowac DMP 2005 dla UNII. Oczekuje super meczu, moze lepszego niz w Tarnowie ( choc ten byl *****isty ) i walki walki walki. Mam nadzieje ze BTZ postawi poprzeczke wysoko i bedzie git speedway.
    W koncu ostatni w tym sezonie :(
    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kombinowania z torem byc nie może, bo co prawda T.Gollob ze dwa biegi może by się zastanawiał jak jechać, a potem objeżdżałby wszystkich, za to Krzyżaniak i Robacki cały mecz by statystowali (Jonsson też lubi się na zewnętrzną zapędzać).

    Ja również oceniam szanse Polonii na zwycięstwo w dwumeczu na 10%, ale zawsze można pomarzyć:
    - Unia z olbrzymią przewagą po pierwszym meczu będzie zapewne rozluźniona, mam nadzieję, że na miętko;
    - jeżeli Poloniści zaczną z wysokiego C, to Unistom zrobi się gorąco;
    - myślę, że generalnie cały nasz zespół będzie wygrywał z J.Gollobem, Wardzałą, Burzą, Kołodziejem, M.Rempałą; niestety to generalnie prawdopodobnie nie będzie oznaczało zawsze (i na tym polegnie dwumecz);
    - T.Gollob zrobi coś blisko kompletu;
    - Rickardsson oby pojechał z taką determinacją, jak ostatnio w Bydzi, to będzie szansa (nie wązne, czy ostatnio uważacie GP, czy mecz ligowy), żeby 10 pkt. nie zrobił (wiem, wiem sam się śmieję);

    :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :(

    Cóż pozostanie nam mała satysfakcja, że w momencie dekoracji większe brawa dostanie prawdopodobniesrebrny medalista. Mam nadzieję, że niezależnie od wyniku kibice będą potrafili podziękować zawodnikom Polonii za świetny sezon.

    Po "zabawie" w Tarnowie niestety miło na meczu nie będzie. Gwizdy pewnie w Toruniu słychać będzie. Ale co można zrobić. Osobiście uważam, że dużo bardziej wymowna byłaby grobowa cisza, ale ta jest ze względów organizacyjnych nie możliwa.

    No i jednak Tomasz Gollob to porządny facet. Potrafił przyznać, że w biegu 10 winny był jego braciszek. Znając polskich sędziów jego, czy Jacy relacja i tak nie miałaby znaczenia.

    PS. Żeby było zabawniej w poniedziałkowym "Expressie Bydgoskim" wcale nie napisali, że Jacek pokazał fucka (chyba, że gdzieś dalej poza pierwszą stroną), tylko, że pokazał WSKAZUJĄCY palec (przyjąłem już do wiadomości, że nic nie pokazywał) cokolwiek by to miało znaczyć.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    tomi_boss
    Idąc Twoim tokiem myślenia to w Tarnowie tor był spreparowany.Chodził głównie krawężnik i duża a środek toru nic. Każdy przygotowuje tor pod siebie ale ważne żeby nie było dziur i kolein bo wtedy jest niebezpiecznie.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    INFORMACJA !!!
    W Tarnowie zawsze chodzi sie po malej i po duzej przy samej bandzie...nieraz prawie po bandzie ( T.G ) :):).
    Rzadko kto szuka jazdy srodkiem, no chyba ze....Polonia
    A co do toru to nie Pamietam w Tarnowie kolein albo dziur. Jest "specyficzny"(prawie dla wszystkich) tor ale w 100% bezpieczny.
    Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja uważam że szanse Poloni są ok. 20%-towe ale ja bym tak całkowicie nie przyznawał jeszcze złotych medali Tarnowianom.
    Według mnie może się okazać że w Bydgoszczy Tarnów będzie miał 2 zawodników czyli T.Golloba i Rickiego.Zresztą Ricki też jest w zasięgu Sawki, Protasa i AJ. Golloba raczej ciężko będzie pokonać choć w rundzie zasadniczej zrobił to nawet Robacki.Reszta Tarnowien to wielka niewiadoma. Kołodziej, M.Rempała nigdy w Bydgoszczy nie błyszczeli i są spokojnie w zasięgu naszej drugiej linii.Pozostaje sprawa J.Golloba... W ostatnich meczach w Bydgoszczy nie błyszczał ale swoje punkty robił. Wydaje mi się że gdyby okazało się że druga linia Polonii radzi sobie z Jackiem to jeszcze wszystko może się zdarzyć.
    Mimo wszystko uważam że Polonii będzie strasznie ciężko odrobić straty ale nie jest to niemożliwe...
    Mam nadzieję że będą jeszcze emocje. Ze swojej strony wolałbym żeby mecz była na styku niż ma np. Polonii zabraknąć 2-3 punkty do "złota".
    Liczę też że w Bydgoszczy przyjdzie dużo ludzi i podziękuje naszym za świetną jazde w całym sezonie.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czorny
    Ja nie pisałem żeby w Tarnowie były dziury. Pisałem że tor dziurawy jest niebezpieczny ale w Tarnowie jest równo jak na stole (tak jak w Bydgoszczy) więc jest bezpiecznie.
    Oby więcej takich torów jak w Bydzi i Tarnowie to zawody będzie się oglądało z przyjemnością.
    Jeszcze jedno. Ciekaw jestem czy tak samo będzie przygotowywany tor gdy nie będzie już u Was Gollobów.Nie jest tajemnicą że jeden śmiga po płocie a drugi po kredzie.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tor w tarnowie byl rowny wszedzie, niestety z obawy przed deszczem chyba 2 razy w czasie meczu oblano tor i to dosc skromnie, pozatym niezawsze duza czy mala czymala, malo bylo atakow po duzej az sam sie dziwilem ale poprostu czasem sie niedalo.

    przez ten brak polewania napewno tor niebyl w 100% atutem tarnowa co widac po jacku ktory w IMP, z wrockiem, toruniem 2 cyfry a tu marne 5 pkt.

    pozatym bawiac sie nawierzchnia toru nic sie niwskura bo to nie tylko o to chodzi, tomek zna geometrie toru jak nikt inny i wie jak jechac.

    bo jakim cudem w GP bydgoszcy byl 1 a w innych cieniowal? niesadzicie chyba ze spechalnie zrobiono tor pod nielubianego tak tomka :)poprostu umie jezdzic na tym torze i tyle

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że szanse Poloni są ok. 20%-towe
    eee tak nie wierzyć w swój zespół, wszak nawet prezes Ślak daje 30%
    Tarnowien to wielka niewiadoma. Kołodziej, M.Rempała nigdy w Bydgoszczy nie błyszczeli
    załamka :P
    finał eliminacji do IMŚJ
    Marcin Rempała - trzeci
    A nie pamiętasz jak w rundzie zasadniczej Kołodziej wiózł w dziewiątym biegu Jonssona... ale pękł mu łańcuch...na czternasty bieg założył Kołodziej nowy łańcuch ale trzask i to samo...
    Także ani ten, ani ten nie notowali jedynie słabych występów w Bydgoszczy i trudno mówić że nigdy nie błyszczeli.
    Wydaje mi się że gdyby okazało się że druga linia Polonii radzi sobie z Jackiem to jeszcze wszystko może się zdarzyć.
    jeśli Jacek Gollob wogóle wystąpi
    Mimo wszystko uważam że Polonii będzie strasznie ciężko odrobić straty ale nie jest to niemożliwe...
    tak, oczywiście

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszę nie po to by deprecjonować Waszych juniorów, ale:

    finał eliminacji do IMŚJ
    Marcin Rempała - trzeci
    Satwka zawodników była "porażająca". Miedziński i Ząbik mięli problemy sprzętowe. A jak trafił na Kleche to został wykluczony za faul.

    A nie pamiętasz jak w rundzie zasadniczej Kołodziej wiózł w dziewiątym biegu Jonssona... ale pękł mu łańcuch...na czternasty bieg założył Kołodziej nowy łańcuch ale trzask i to samo...
    Także ani ten, ani ten nie notowali jedynie słabych występów w Bydgoszczy i trudno mówić że nigdy nie błyszczeli.
    Myślę, że w Tarnowie powinniście wiedzieć, że wieźć Jonssona nawet na 4 okrążeniu, a wygrać z nim to mała różnica. Poza tym mówi się, że nawet ślepej kurze trafia się czasem ziarno. Nie mam tak złego zdania o Kołodzieju, mam nawet bardzo dobre, ale to co napisałeś to póki co wyjątki potwierdzające regułę: Kołodziejowi bydgoski tor nie leży.

    eee tak nie wierzyć w swój zespół, wszak nawet prezes Ślak daje 30%
    Dawał przed meczem w Tarnowie. Teraz pewnie arogant, gdyby był zawodnikiem przymierzałby jak medal powienien wisieć na szyi, żeby ładnie błyszczał.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Powtarzam po raz kolejny: buta niektórych tarnowiaków zostanie ukarana.

    Jak was lubiłem przed tym sezonem i w trakcie, tak teraz, za te wypowiedzi, życzę wam, abyście zostali z ręką w nocniku na przyszły sezon, po wyborach.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie s Toba maciej co do kwestii naszych torów. Czy innym na nich latwo czy trudniej to inna kwestia najwazniejsze aby bylo bezpiecznie. Ale nie pisz ze w Tarnowie robimy tor tylko pod Gollobów. Bo po duzej nie gorzej do Tomka chodzi Jano czy Ricki a na małej wydaje mi sie lepszy od Jacka jest Marcin. Kazdy ma swoj ulubiony tor jazdy i o to przeciez chodzi.
    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że Unia wygra,
    Chociaż by dlatego, że jeśli nawet w Bydzi pojedzie tylko Tomek i Tony, to i tak to zawsze więcej niż sam Andreas w Tarnowie.

    Nie oszukujmy się tylko AJ śmigał na swoim poziomie.

    WYW

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf666
    Słówko do Ciebie.
    Popatrz na inne wpisy w innych tematach...Buta....to atut kazdych kibiców...pamietam jak odgrazał sie Wrocek, pozniej Torun na koncu bylo kilku chlopakow z Bydzi. To normalne kazdy wierzy w swoj zespol. Niektorzy wierza i cala sila daja nam znac o tym, wkurza to kibicow z innych miast ale jak dlugo wszystko jest na poziomie, bez jechanych jedni drugim mysle ze jest to do zaakceptowania. Niema co z tego kolejnej sensacji i klotni na forum robic. :):):)
    Nikt nas nie lubi, ale tak to juz jest ( Bic mistrza czyz nie ? ) Kolejny mistrz Polski bedzie zbieral znowu od calej Polski...:)
    Pozdrawiam.

  39. Powrót do góry    #39
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na torze w Bydgoszczy za dużo nikt się nie pogości..jak to mówią

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy bedzie złoto w Bydgoszczy czy nie to i tak wielkie brawa dla was

    przed sezonem skazywani przez niektorych na spadek... pokazali ze mozna.Pozdrawiam z Falubazowni.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    czorny_ :

    To normalne kazdy wiezy w swoj zespol. Niektorzy wieza i (...)
    Żadko kto szuka jazdy srodkiem, no chyba ze....Polonia
    Roberto chyba palpitacji serca dostaje. :D

    C'mon You Gunners!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szarpnales sie na mega wpisa i mega tematycznie. Niemasz co tu pisac?? To rozwiazuj krzyzowki.
    Pozdrawiam.

    ....Frajer na zawsze bedzie frajerem.......

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....Frajer na zawsze bedzie frajerem.......
    A czorny, czornym-amen.
    Czemu obrażasz innych ?
    Tak właśnie rodzi się "miłość do tarnowa"
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko komentuje zachowanie innych w tym przypadku Budynia...siedzi na forum i tylko czeka na gafy innych...
    BEZSENS !! dla mnie taki ktos jest wlasnie tym kim jest.
    Niech sie wspanialy polonista zajmie soba...
    i o prezent ode mnie --- wshud slonca :P
    Bedzie mial temat na nastepnego posta. Niewiem czy zauwazyles ze jestem raczej nie konfliktowa osoba na tym forum, ale jak ktos sie ze mnie nabija ukrywajac sam w ten sposob swoje wady i frustracje to sory. Mam co smiac sie z tego...moze to jego sposob nie moj.
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    czorny_:

    wshud slonca
    :D

    Ja tylko komentuje zachowanie innych w tym przypadku Budynia...siedzi na forum i tylko czeka na gafy innych...
    BEZSENS !! dla mnie taki ktos jest wlasnie tym kim jest.
    Niech sie wspanialy polonista zajmie soba...
    Bedzie mial temat na nastepnego posta. Niewiem czy zauwazyles ze jestem raczej nie konfliktowa osoba na tym forum, ale jak ktos sie ze mnie nabija ukrywajac sam w ten sposob swoje wady i frustracje to sory. Mam co smiac sie z tego...moze to jego sposob nie moj.
    Pozdrawiam
    Tak tylko czekałem, aż czorny_ strzeli błęda ortograficznego. Nie odrywałem się od monitora oczekując tej chwili! Moje trudy zostały wynagrodzone. :)
    Dziękuje za nadanie mi przydomka wspaniały.

    Szarpnales sie na mega wpisa i mega tematycznie. Niemasz co tu pisac?? To rozwiazuj krzyzowki.
    Pozdrawiam.

    ....Frajer na zawsze bedzie frajerem.......
    Lubię krzyżówki. Chyba każdy lubi. A Ty nie lubisz krzyżówek?? Jak można nie lubić krzyżówek?? :) Może tylko tacy frajerzy jak ja lubią krzyżówki...
    A czemu nie mogłem popełnić mojego wpisu powyżej??? Nie mam do tego prawa?

    A pisząc mojego posta nie chciałem się z Ciebie nabijać tylko ukazałem Twoje dwa błędy. Według mnie nie obraziłem Ciebie, no chyba, że masz na to zdanie inny pogląd. W takim razie przepraszam.
    A mój wpis chyba nie dawał Ci prawa nazywania mnie frajerem?? Może znowu się mylę, i dobrze zrobiłeś obrażając mnie...

    C'mon You Gunners!

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •