Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 49

Wątek: NAJLEPSZA PUBLICZNOŚĆ W KRAJU

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach

    NAJLEPSZA PUBLICZNOŚĆ W KRAJU

    Co myślicie o tym żeby w plebiscycie np.Tygodnika żużlowego dołożyć kategorie najlepsza publiczność w Polsce lub nawet najgorsza publicznośc.
    Według mnie to byłoby ciekawe a i może kibice by się troszkę bardziej starali o zachowanie i oprawe na meczu.
    Jest tylko mały problem w tym że trochę by to było bez sensu gdyby głosowali sami kibice ale już taka ankieta wśród zawodników,trenerów itp. myślę że trochę sensu by miała!!(oczywiście bez możliwości głosowania na swoją drużyne).
    Co o tym myślicie???


  2. Powrót do góry    #2
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    NAJLEPSZA PUBLICZNOŚĆ W KRAJU
    Oczywiście 2-ligowa.

    Dlaczego ??? bo tylko na 2 lige przychodza normalni i oddani klubowi kibice.:)

    W 1-czy Ex-lidze zawsze to jakieś jogurty,butelki,kamienie i nawet ( Uwaga nowość ) telefony leca na tor i uatrakcyjniaja widowisko.:)...mało burdy na trybunach przez pseudo-kibicow.porazka :)

    no to chyba tyle.
    You will never walk alone.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moim zdaniem..

    totalna bzdura... wystarczy, ze juz teraz kibice sie nie szanuja, po co kolejne animozje, do których zapewne doprowadziłaby taka dyscyplina... ale to tylko moje zdanie...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To by byl wylacznie sztuczny twor, nie mowiac juz o wyznaczniku tej swietnej publicznosci. Oprawa, Ultrasi, czy jak leci?

    Zreszta jest juz jakas ta liga kibicow ( :P ) i nie trzeba zadnej innej dodatkowej "obiektywnej" oceny.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się że pomysł byłby dobry ja to widze w ten sposób aby było tak jak kiedyś bodajze u nas w miescie
    publicznosc dostawala nagrody ale dla klubu nie dla siebie
    my robilibysmy tylko oprawy w ten sposób pewnie klub nawet wspomagałby oprawy na stadionie było by bardziej kolorowo i napewno duzo osob dolaczylo by się do takiego przedsiewziecia.
    W kazdym miescie puszczają komuś nerwy wiadomo że nawet za najmniejsze zachowania chuligańskie kibicom spadałaby "punktacja" ja jestem jak najbardziej za moze macie jescze jakies pomysły[/img]

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2004
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ultras: Falubaz, Wybrzeże, Unia Leszno
    chuliganka: Włókniarz, GKM, Apator

    i po co tu sie dalej rozwodzic ??? :D:D:D

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Y...nagroda za najlepsza publiczosc w Polsce jak najbardziej, moze by to coniektorych mobilizowalo do dopingu i robienia opraw :)

    Natomiast na najgorsza bez sensu. Bo tam juz beda pisac pewnie glownie Ci, co kogos nie lubia i w ogole jakos lipa traci...skoro to zabawa to trzeba pozytywne rzeczy pokazywac :)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W plebiscycie TZ nie ma sensu dodawac kolejnej kategorii ,bo wiadomo ze wygra WTS.Zreszta kazdy taki plebiscyt na wyniki ktorego wplyw maja jakies sms-y,glos mailowe ,telefoniczne czy kartki pocztowe ,to tylko i wylacznie zabawa.Wszystko zalezy od tego komu sie chce w cos takiego bawic i tak do konca nie sa w 100% miarodajne.Przy odpowiednim zaangazowaniu i checiach np Kazdras moze zostac najpopularniejszym zuzlowcem Polski 2005 roku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    wg mnie ultras: GKS, Falubaz i teraz APATOR:) a i pomysl na najlepsza oprawe bardzo dobry

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    ultras: Falubaz, Wybrzeże, Unia Leszno
    chuliganka: Włókniarz, GKM, Apator

    i po co tu sie dalej rozwodzic ??? :D:D:D
    Unia Leszno?! No moze hm... ale nie zawsze. Np. na ostatnim meczu Leszno - CKM, goscie zrobili swietna oprawe (niektorzy takiej nie maja nawet u siebie :P), a Ultra Division tylko pare razy rozwineli sektorowke.
    Dlatego dla mnie:
    Ultras: Wybrzeze, Falubaz, Wlokniarz (do tej listy blisko jest rowniez Sparcie W., ktos napisal Apator? Ekhhm, wg. mnie sa tam najgorsze oprawy w calej ekstralidze)
    Hools (tu sie niezbyt znam), ale APATOR? Mowicie o tych dzieciach palacych szaliki i flagi mieniacymi sie huliganami?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Najwierniejsza to Zielonogórska bo gdzie po seri 7 porazek zendu przychodzi 10 tys kibiców jak nie w Zielonej Górze:)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się zgadzam z Gierappa.
    Najlepsza publika to publika 2-ligowa. Nietrudno kibicować drużynie, któa wygrywa. Przykład: Tarnów :) Jak się pałętali w ogonach najniższych lig stadion świecił pustkami, a teraz ? :)
    Przykład w drugą stronę: Krosno :) Od dobrych kilkunastu lat, niezależnie od wyników drużyny, a były i są one raczej mizerne zawsze na trybunach zasiada te 1-2 tys kibiców.
    Bo co do samego kibicowania to po prostu nie da się być tak do końca obiektywnym. Ja bardzo lubię czasem zasiąść wśród kibiców na meczu gdzie nie jeździ moja drużyna, np. we Wrocławiu. Wtedy można posłuchać, np. interpretacji sytuacji z upadkiem :) Można boki zrywać, bo zawsze winny jest zawodnik drużyny przeciwnej :D a jaka argumentacja :D I żeby nie byo, to wiem że tak jest wszędzie, u nas też :D
    Na koniec napiszę może tak. Dopóki na stadiony mogą bezpiecznie przychodzić małe dzieci to jest ogólnie OK, a najlepszej publiczności po prostu nie da się wybrać.
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ja się zgadzam z Gierappa.
    Najlepsza publika to publika 2-ligowa. Nietrudno kibicować drużynie, któa wygrywa. Przykład: Tarnów :) Jak się pałętali w ogonach najniższych lig stadion świecił pustkami, a teraz ? :)
    Hola, hola, jak się pałętaliśmy w ogonach najniższych lig to i tak byliśmy w ligowej czołówce pod względem frekwencji na stadionie :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hola, hola, jak się pałętaliśmy w ogonach najniższych lig to i tak byliśmy w ligowej czołówce pod względem frekwencji na stadionie
    Nie, no wiem. Mi tylko chodzi o to że liczba kibiców jest wprost proporcjonalna do wyników drużyny. Wtedy bywało dużo kibiców, ale w stosunku do innych drużyn 2-ligowych, natomiast po sukcesach, liczba ta się zwielokrotniła. W takiej sytuacji trzeba spytać, gdzie byli Ci kibice wcześniej? Dlaczego nie mogli jakoś trafić na stadion? Czy można ich nazwać prawdziwymi fanami? Co by się z nimi stało jakby Unia przestała odnosić sukcesy?
    Podałem przykłąd Unii, nie przez złośliwość tylko to jest najlepszy przykład ostatnich lat. Z innymi ekipami jest podobnie.
    Zresztą żeby wybrać najlepszą publiczność, trzebaby jakieś kryteria ustanowić :)
    Frekwencja? Hmmm...jak np w małym Rawiczu naskładać tyle osób co w dużym Wrocławiu, czy Bydgoszczy. To byłoby nie fair. Może jakoś procentowo w stosunku do liczby mieszkańców miasta :) Wtedy duże aglomeracje wypadną cieniutko :D
    Wiedza o żużlu? No tutaj też ciężko o jednoznaczność. Choć generalnie kibice niższych lig mają szersze horyzonty. Jak przekonałem się już niejednokrotnie wiedza kibiców klubów ekstraligowych przeważnie końćzy się na Ekstralidze.
    Zachowanie na stadionach? No tutaj dzięki Bogu wszędzie jest nie najgorzej. Choć znowu trudno porównać np. Wrocław do Krakowa. We Wrocławiu liczba członków Klubu Kibica Spod Wieży jest większa niż w Krakowie liczba wszystkich kibiców :) Więc jak porównywać oprawę zawodów.

    Jakieś tam pojedyńcze ekscesy typu jogurty czy kamienie także nie powinny wpływać na opinię o kibicach jako całości. To że jakiś dresik, czy ABS (absolutny brak szyi), któremu koks wypalił ostatnią szarą komórkę pod kopułą zachował się tak a nie inaczej nie może mieć wpływu na całość kibicowskiego grona.

    Cieżki to temat, szeroki i nigdy nie dojdziemy do porozumienia :D
    Pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja poszedlem sobie na mecz w tam tym sezonie z Czestochowa, za namowa kolegi, bo na Unii jego wujek pracuje czy cos takiego, i dlatego wiedzial co to jest zuzel...:] Spodobalo mi sie i od tam tej pory jestem fanem Unii. Jasne jest, ze zrobilo sie glosno o tarnowskim zuzlu, ale ja nawet nie wiedzialem za bardzo co to jest. Mozna to troche porownc do meczu w noge Polska - Azerbejdzan. Ilu bylo kibicow? Dosc malo. Ale czy oni wszyscy byli prawdziwymi kibicami czy tylko przyszli, bo bilet kosztowal mniej?

    Pozdrawiam
    Leszek

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja poszedlem sobie na mecz w tam tym sezonie z Czestochowa, za namowa kolegi, bo na Unii jego wujek pracuje czy cos takiego, i dlatego wiedzial co to jest zuzel...:] Spodobalo mi sie i od tam tej pory jestem fanem Unii. Jasne jest, ze zrobilo sie glosno o tarnowskim zuzlu, ale ja nawet nie wiedzialem za bardzo co to jest. Mozna to troche porownc do meczu w noge Polska - Azerbejdzan. Ilu bylo kibicow? Dosc malo. Ale czy oni wszyscy byli prawdziwymi kibicami czy tylko przyszli, bo bilet kosztowal mniej?

    Pozdrawiam
    Leszek
    Cieszę się bardzo że powiększają się szeregi kibiców :) Mniejsza o powody fascynacji, żużel to piękny sport i tyle.
    Nie zmienię jednak zdania że prawdziwym weryfikatorem prawdziwego kibica jest brak sukcesów. Jestem ciekaw ilu kibiców przychodziłoby na stadion, gdyby nagle Unia (czy też inny klub) spadł do niższej ligi i ciągnął się w ogonach? ty drogi Leszku zafascynowałeś się żużlem i dlatego można Cię nazwać prawdziwym kibicem, gdyż to właśnie jest dla mnie definicja kibica. Przychodzi na stadion nie dlatego że przyciągają go sukcesy, ale ten zapach, hałas, adrenalinka, atmosfera itp. Sądzę że zostaniesz już z Unią na dobre i złe, ale co powiedzieć o kibicach, którzy są ze swoimi klubami tylko na dobre, a jak jest źle to zapominają jak jest na stadionie.
    Ot taka refleksja :)
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    ultras: Falubaz, Wybrzeże, Unia Leszno
    chuliganka: Włókniarz, GKM, Apator

    i po co tu sie dalej rozwodzic ??? :D:D:D
    Unia Leszno?! No moze hm... ale nie zawsze. Np. na ostatnim meczu Leszno - CKM, goscie zrobili swietna oprawe (niektorzy takiej nie maja nawet u siebie :P), a Ultra Division tylko pare razy rozwineli sektorowke.
    Dlatego dla mnie:
    Ultras: Wybrzeze, Falubaz, Wlokniarz (do tej listy blisko jest rowniez Sparcie W., ktos napisal Apator? Ekhhm, wg. mnie sa tam najgorsze oprawy w calej ekstralidze)
    Hools (tu sie niezbyt znam), ale APATOR? Mowicie o tych dzieciach palacych szaliki i flagi mieniacymi sie huliganami?
    co do chuliganki to sie nie bede rozwodizl bo to SB a nie jakis portal dizeciarni... ale oprawy moze byly rok 2 temu slabe ale w tym roku jest wg mnie suuuuuper i ustepuja tylko WYbrzezowi i Falubazowi

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    ultras: Falubaz, Wybrzeże, Unia Leszno
    chuliganka: Włókniarz, GKM, Apator

    i po co tu sie dalej rozwodzic ??? :D:D:D
    Unia Leszno?! No moze hm... ale nie zawsze. Np. na ostatnim meczu Leszno - CKM, goscie zrobili swietna oprawe (niektorzy takiej nie maja nawet u siebie :P), a Ultra Division tylko pare razy rozwineli sektorowke.
    Dlatego dla mnie:
    Ultras: Wybrzeze, Falubaz, Wlokniarz (do tej listy blisko jest rowniez Sparcie W., ktos napisal Apator? Ekhhm, wg. mnie sa tam najgorsze oprawy w calej ekstralidze)
    Hools (tu sie niezbyt znam), ale APATOR? Mowicie o tych dzieciach palacych szaliki i flagi mieniacymi sie huliganami?
    Oprawa była w Lesznie cienka bo to tylko Włókniarz brzyjechał!! hah Jezeli chodzi o oprawy to nasi "ultras" głównie szykują sie na 2 mecze w sezonie!!Na pierwszym miejscu jest to mecz z Falubazem ,a na drugim z Wrocławiem!! a reszta jest mniej ważna!!Bez urazy!!A jezeli chodzi o oprawy to w Polsce górują kibice Falubazu i Wybrzeża!!I powiem nie skromnie na 3 miejscu nasze orły zUD !!hah

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    co do chuliganki to sie nie bede rozwodizl bo to SB a nie jakis portal dizeciarni... ale oprawy moze byly rok 2 temu slabe ale w tym roku jest wg mnie suuuuuper i ustepuja tylko WYbrzezowi i Falubazowi

    Zgadzam sie z Filonem.Od tego sezonu duzo zmienilo sie w Toruniu.Sa ciekawe oprawy na ktore sklada sie pirotechnika,sektorowki,mnostwo falg w barwach klubowych,roznego rodzaju transparenty,napisy ze staropianu itd.Wszystko zasluga Net Fans i nie tylko ,bo kasa na oprawy zbierana jest co drugi mecz do skarbonek i ludzie nie zaluja grosza ,za co im chwala.W miare mozliwosci Net Fans staraja sie tez pokazac na wyjazdach i to nie tylko w Derby.
    Piszac o oprawach nie mozna zapominac o Rybniku.Bylem tam w zeszlym roku na meczu RKM-APATOR i naprawde oprawa byla super.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    damianos81:
    No tak ale nawet jesli oprawa podczas tych 2 meczy bedzie fantastyczna to i tak to TYLKO 2 mecze. Np. w Czestochowie oprawa jest co mecz, nawet jesli sklada sie tylko z kilku elementow np.: litery ze steropianu, sektorowka, pasy, flagi, konfetti, serpentyny, baloniada (lub kartony) to i tak ta oprawa jest :). Te "najlepsze" oprawy z mnostwem pirotechniki i wszystkim innym co da sie wymyslic "trafiaja" sie w Czwie pare razy (4-5) w ciagu roku.

    A co do Torunia: Hmmm.... moze i jest lepiej :) Dajcie jakies fotki!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Bonjo

    derby :




    inne z tego sezonu :



  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    Andy

    Hmmm... czyli druzyna ktora odpali najwiecej rac i ogni wroclawskich ma najlepsza oprawe?
    No wg. mnie nie jest zle ale niemal w kazdym z miast ekstraligowym OPRAWA (nie pirotechnika!) jest lepsza. Moim zdaniem "wyprzedza" Was rowniez ROW :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Daj spokoj. Flag mamy tez duzo (male i wieksze na kijach oraz sektorowki), balony itp tez bywaja na meczach, tylko na tych zdjeciach ktore dalem to dym od pirtechniki przyslania trybuny. poza tym nie uwazam ze druzyna ktora odpali najwiecej rac itp ma najlepsza oprawe, ale stwierdzenie ze pod wzgledem oprawy wyprzedza nas cala ekstraliga jest smieszne. Bylem na wielu wyjazdach i widze jak prezentuja sie druzyny przeciwne, nie mowiac juz o prezentacji druzyn przyjezdnych u nas, ktore czesto sa slabe.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm... czyli druzyna ktora odpali najwiecej rac i ogni wroclawskich ma najlepsza oprawe?
    No wg. mnie nie jest zle ale niemal w kazdym z miast ekstraligowym OPRAWA (nie pirotechnika!) jest lepsza. Moim zdaniem "wyprzedza" Was rowniez ROW

    Nie no przecież najlepsza oprawa to ta jak się kibice w ramki oprawią!!!
    Niby na czym polega oprawa jak nie na odpalaniu pirotechniki, prezentowaniu barw klubowych itp.
    No chyba że według kolegi to wszystko nazywa się nic.

    link pobrany z wątku Apator Polonia

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Chetnie bym przeczytal co znaczy oprawa wedlug Bonja.Wlasciwie na kazdym stadionie pirotechnika stanowi newralgiczna czesc oprawy.Nie inaczej jest tez w Toruniu.Ale co tam .W Czewie wymyslili pewnie cos nowego i nie chca sie zdradzac.Nawet podczas oprawy nie chca tego zdradzic. O co chodzi wiedza tylko wtajemniczeni z Bonjo na czele.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Gdzie są najlepsi kibice? Wszędzie. Bo najlepszy kibic to kibic wierny. A tacy w każdym ośrodku. Wybieranie "najlepsiejsych" pod względem opraw hmm... to wybieranie najbogatszych albo najlepsiej rozgranizowanych i jest mocno kontrowersyjne, ale myśle że każdej należy się szacunek że "coś" robią i rozswietlają czy ubarwiają stadiony.



    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmm nikt nie wspomina o rybniczanach...:O
    A to chyba u nas sa najlepsze oprawy.
    No ale to nic... niech tu tylko nasi wkorcza to bedzie dyskusja :D.

    Ale zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze najlepszy kibic to kibic wierny i kulturalny.

    pozdROWienia! :)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Hm no dobra moze przesadzilem ze najgorsze oprawy, ale napewno nie sa w "trojce" najlepszych zaraz po Wybrzezu i Falubazie - a ktos tak napisal :)

    A dobrą oprawe da sie zrobic nawet bez zadnej pirotechniki. Przyklad? Mecz CKM - Unia L. byla kartoniada na 3 sektory, balony na naszym, szaliki biale i zielone na 3 sektorach, sektorowka a obok niej pasy, ok. 100 bialo-zielonych flag, litery ze steropianu i oczywiscie konfetti.

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Takie rzeczy jak balony, pasy, konfetti, serpentyny, flagi (160 malych w barwach klubowych - widoczne na zdjeciu + inne), litery ze styropianu, mielismy takze na derbach w Bydgoszczy... Na dodatek bylo z 20 rac i 20 ogni wroclawskich (nie wiem ile dokladnie ale przynjmniej tyle). Wszystkiego niestety nie ma na zdjeciach, ale trzeba bylo tam byc zeby to widziec.

    Napewno ten temat nie wyloni najlepszej publicznosci i jest troche bez sensu, jednak mozna podyskutowac.

    PS. bonjo, pisales takze o szalikach...

    zdjecie robione z 1 luku, caly sektor nie zostal uchwycony ale i tak prezentuje sie w miare dobrze :).

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Andy
    Nie mowilem o zwyklych szalikach bo te sa w "gorze" przy normalnym dopingu. Chodzilo mi o szaliki z metateriału, jedne cale zielone a drugie cale biale :P

    Poza tym wierze ze oprawa na derbach byla dobra ale to i tak nie starczy zeby pobic np. ROW, Wybrzeze czy Falubaz :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem Bonjo co zauroczyło Cię tak, w oprawach kibiców z Zielonej. Ładne, ale żeby od razu mówić, że najlepsze... Chyba, że w meczu z Unia się jakoś nie popisali... Kibice z Zielonej na naszym meczu odpalili czarne "cuś" co narobiło dużo dymu, rozłożyli w tym czasie sektórwke, której prawie nie było widać przez ten dym... słabo u nich ze słyszalnością, prawie nic nie krzyczą... Dużo lepiej z tym w Gdńsku... W Toruniu mi się oprawa podobała, mieli balony, flagi, coś tam pokrzyczeli...ale dla Ciebie i tak najlepsze są te w Częstochowie i mimo, że kibice z Torunia wklejają Ci zdjęcia pokazując prawie wszystko to czego brak im wypominasz Ty i tak masz swoje "ale". :P


    ...a dla mnie najlepsza oprawa jest w Tarnowie :P
    hehehe może przesadzam, ale nowa grupa, która właśnie powstała w Tarnowie wzieła się ostro za doping i wydaje mi się, że bardzo dobrze im idzie... po mimo niewielkiej liczby w porównaniu z młynami jakie widziałam, na innych stadionach są bardzo dobrze słyszalni w każdym zakątku stadionu... :D

    Jednak uważam, że sektorówki mamy najładniejsze w Polsce :D Jeżeli chodzi o ekipy żużlowe





  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    bonjio a jak bylem teraz na meczu CKM - APATOR to zadnej ciekawej z waszej storny nie widzialem... byla wrecz bezadziejna... te race na prostej byly tragficzne :/ mlyn juz lepiej ale bez szalu... i doping bardoz slaby... mowie to naprawde tak jak to widizalem....

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2005
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe czy apator na kazdym meczu ma taka oprawe???...bo prawie wzystkie te foty pochodza z meczu z bydgoszcz...

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    hiehiehie
    ja tez moge wstawic 10 fot z jednego meczu, na ktorym CKM mial wypasna oprawe :P

    a tak jeszcze nawiazujac do tematu

    to wg mnie (z tego co widzialem)
    FALUBAZ i ROW
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    no ja Wam powiem ze jakby wszedzie byly takiej jakosci oprawy jak u nas (uwaga !) NA KAZDYM MECZU .. to by bylo wrecz bosko i bardzo pieknie kolorowo ... ja nie przecze ze Unia T. czy Falubaz nie robią czegos superowego na kazdym meczu .. bo szczerze mowiąc niewiem - ale na pewno cos robią. ale są tacy co szykująsie tylko na wybrane mecze. My sie staramy robic cos na kazdy mecz (noo moze oprocz dwoch wyjazdów).

    pozdrawiam i zapraszam do Torunia... jak ktoś nie wiezy ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialem pominac ten watek, ale za bardzo mnie korcilo...

    ruch ultras na stadionach zuzlowych naprawde swietnie sie rozwinal w ostatnim czasie. na dzien dzisiejszy nie da sie jednoznacznie okreslic kto jest najlepszy.

    z mojego punktu widzenia do tej naprawde scislej czolowki mozna by zaliczyc ekipy: Falubazu, Wybrzeza, Rybnika (kolejnosc przypadkowa). i co do tej trojki nie mam zadnych watpliwosci ze tam sie dzieje naprawde duzo praktycznie na kazdym meczu.

    poza tym bardzo duzo zaczyna sie ostatnio dziac na stadionach w: Tarnowie, Toruniu, Lesznie, Wroclawiu, Czestochowie, Grudziadzu, Gorzowie.

    Poszczegolnych ekip ocenial nie bede, szkoda tylko ze wiele osob za duzo mowi a mniej robi i ocenia na podstawie jednej, czy dwoch opraw. osobiscie chcialbym widywac na stadionach wiecej choreografii niz pirotechniki (chyba ze tej w naprawde dobrym wykonaniu). jest to o wiele bardziej efektowny element opraw.

    a co powiecie na temat dopingu?
    prosze o opinie gdzie waszym zdaniem doping jest najbardziej slyszalny, glosny, rowny i rytmiczny.

    pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    a co powiecie na temat dopingu?
    prosze o opinie gdzie waszym zdaniem doping jest najbardziej slyszalny, glosny, rowny i rytmiczny.

    pozdrawiam.
    Tylko ROW:P

    normlanie wymieklem, jak uslyszlalem na wlasne uszy
    jak sektor 4 z przeciwleglej prostej krzyczy "kto wygra mecz?!"
    a cala reszta stadionu odpowiada "ROW!"
    i dalej to kazdy wie co i jak

    normlanie aaahhh:)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co powiecie na temat dopingu?
    prosze o opinie gdzie waszym zdaniem doping jest najbardziej slyszalny, glosny, rowny i rytmiczny.

    pozdrawiam.
    Tylko ROW:P

    normlanie wymieklem, jak uslyszlalem na wlasne uszy
    jak sektor 4 z przeciwleglej prostej krzyczy "kto wygra mecz?!"
    a cala reszta stadionu odpowiada "ROW!"
    i dalej to kazdy wie co i jak

    normlanie aaahhh:)

    O taaak. To robi piekielne wrażenie jak 10 tys. ludzi krzyczy ROW. Słychać to baaardzo daleko. Ostatnio jak byli kibice z Gorzowa w Rybniku byli mile zaskoczeni. Oprawą, dopingiem i wogóle :D. Pisali na swoim forum. Miło się czyta takie opinie.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    dokladnie! ROW na ostatnim meczu z Apatorem rok temu pozostawil swietne wrazenie;) i Wybrzeze jest bardzo slyszalne... niestetty gorzej juz z tym we Wlokniarzu (prawie woogle neislyszalny) i w Falubazie - a oprawy Falubaz ma boskie;) Leszno tez doping taki sobie Sparta coraz lespiej po ostatnim kryzysie... Polonia od czasu do czasu... zalezy od wyniku i meczu... Unia T jeszcze nei wiem bo dopiero za tyg tam jade:) a Apator nie mnie oceniac gdyz ja w sektorach gosci nie siedze,,,

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    :D
    Fajni kibice są w...Łodzi,pamietam rozłozony turystyczny stolik wsród gestej trawy na koronie stadionu,bez problemu mozna sie było dosiasc na "głębszego" do biesiadujacych tam łodzkich fansów:D:D
    ................
    Wielkie uznanie mam do kibiców zgrzeblarek którzy w liczbie czterech!gonili moje auto do rogatek miasta :D dzierżąc w dłoniach jakis konar drzewa:D:D niezapomniane wrazenia :D:D
    ...........
    a jesli chodzi o kibiców normalnych,mysle ze super wiare ma Wybrzeze od kad pamietam zawsze jezdza za swoja druzyna zawsze ich widac na wszystkich stadionach,Apator-hmm ,w duzej grupie jakos sie prezetuja natomiast mniej liczni sprawiaja wrazenie ciezko wystraszonych,Unia Leszno-to całkiem inna sprawa,szkoda ze nie ma juz takiej sztamy jaka była od 1984 roku,młodsi kibice nie przezyja chyba takich wrazen jakich my bylismy swiadkami:D
    Fajne oprawy i oddanych kiboli ma Sparta co w porównaniu np.z prowincjonalnym Tarnowem stwarza niesamowite wrazenie
    to tyle.....pozdrawiam serdecznie...
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    :D
    ................
    Wielkie uznanie mam do kibiców zgrzeblarek którzy w liczbie czterech!gonili moje auto do rogatek miasta :D dzierżąc w dłoniach jakis konar drzewa:D:D niezapomniane wrazenia :D:D
    ...........
    Przyznaj sie miałeś wtedy mokro w gaciach. Teraz rozumiem skąd pałasz taką miłością do tego klubu. Niedługo pewnie też dowiemy sie, że ubytki w twoim uzebieniu, to nie wynik braku elementarnej higieny, ale skutek spotkania wibrującej pięści jakiegoś kibica jaskółek :D

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    .....
    Fajne oprawy i oddanych kiboli ma Sparta co w porównaniu np.z prowincjonalnym Tarnowem stwarza niesamowite wrazenie
    to tyle.....pozdrawiam serdecznie...
    Przecież Ty nie mógłbyś wytrzymać i nie doczepić się do Tarnowa... Oczywisćie...

    Dziwnym trafem kiedy jestem na wyjezdzie u Was to oprawy ni hu hu... 0 rac.. 0 flag na płotach... I Ty wyskakujesz z prowincią do nas... :D szkoda nerwów...

    Zdecydowanie oprawy podobały mi się w Rybniku... Toruniu i Zielonce... Nie byłem w Gdańsku, ale z tego co da się oglądać na fotkach i z opini innych jest tam ekstraklasa w oprawie jak nic...

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, odpowiedź może być TYLKO 1...

    WIELKI FALUBAZ rządzi :D

    Dzięki FNF oprawy na meczach są... zajefajne :)

    pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    hehe, odpowiedź może być TYLKO 1...

    WIELKI FALUBAZ rządzi :D

    Dzięki FNF oprawy na meczach są... zajefajne :)

    pozdrawiam
    no tak jak w Totruniu dzieki NF oprawy sa niesamowite;)

    ]pozdRo

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oprawa była w Lesznie cienka bo to tylko Włókniarz brzyjechał!! hah Jezeli chodzi o oprawy to nasi "ultras" głównie szykują sie na 2 mecze w sezonie!!Na pierwszym miejscu jest to mecz z Falubazem ,a na drugim z Wrocławiem!! a reszta jest mniej ważna!!Bez urazy!!A jezeli chodzi o oprawy to w Polsce górują kibice Falubazu i Wybrzeża!!I powiem nie skromnie na 3 miejscu nasze orły zUD !!
    ----------------------------------------------------
    Daj kase na oprawy to beda one co mecz. WY mysliscie,ze skad ci chlopacy biora siano?
    Sami ze swoich pieniedzy daja!!! A inni kibice potrafia tylko krytykowac i zadac.......tylko powiedzcie mi skad oni maja na to miec pieniadze........
    Dla mnie UD z Leszna jest najlepsze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •