Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 261

Wątek: E-liga, 8 kolejka: Unia Tarnow - Wybrzeże Gdańsk 64:26

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    E-liga, 8 kolejka: Unia Tarnow - Wybrzeże Gdańsk 64:26

    Rewanz meczu z 7 kolejki kiedy Unia pokonala Wybrzeze na ich terenie 48 - 42.

    Otwarcie mozna powiedziec, ze to gospodarze sa faworytem tego meczu i faworytem do zgarniecia 2+1 pkt.

    Unia Tarnow moze wystapic w nieco zmienionym skladzie zwazywszy na powrot przede wszystkim Grzegorza Dzika do druzyny. Na pewno zelazna 6 jest nie do ruszenia:

    Tony Rickardsson, Tomasz Gollob, Jacek Gollob, Grzegorz Rempala, Marcin Rempala i Janusz Kolodziej.

    Wszystko wskazuje na to, ze na to spotkanie juz w pelni zdrowia powinni byc Janusz Kolodziej i Tony Rickardsson.

    W druzynie gosci mowi sie, ze to bedzie pierwsza okazja do zaprezentowania sie Bjarne Pedersena. Rowniez wszystko wskazuje na to, ze Klopot wykorzystal swoja szanse i to prawdopodobnie on wystapi w Tarnowie.

    Dla Tarnowa bedzie to mecz, prowadzacy do pierwszego miejsca w tabeli. Dla Wybrzeza natomiast o zaprezentowanie sie godnie w Tarnowie i przygotowanie sie do rundy rewanzowej.

    Ciezki mecz dla Wybrzeza, ale trzeba pamietac, ze zawsze w Tarnowie duzo sie dzieje i emocji na pewno nie zabraknie.

    lukair

    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja jestem ciekaw postawy grzegorza rempały bo jak w czestochowie robił tyle punktów to w tarnowie bedzie komplet :D

    co do meczu to wygrana unii, optymistycznie to nawet 60:30 (po b.dobrej postawie w czestochowie)no i 1 punkt bonusowy dla nas :D

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    ...tak sobie walne dla beczki:

    Jezeli nie wygrac w Tarnowie to gdzie???hehehehe

    Coraz popularniejesze stwierdzenie w tym sezonie.

    Wracajac do normalnosci, coz wygrana Tarnowa chyba niepodwarzalna lecz mam nadzieje ,ze nasi pokaza dobry speedway i nie bedzie to typowe spotkanie do jednej bramki.
    Wynik w granicach porazki 10 pkt wydaje sie cudem lecz w tym sezonie wszystko jest mozliwe.
    Realia sa jednak inne i jezeli nie przegramy do 30 i ponizej bedzie to w miare dobry wynik.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jeśli nie w Tarnowie to gdzie... :D

    Święta racja Presso;)

    Pomimo mizernej zdobyczy punktowej nasza drużyna wszędzie jedzie z charakterem i sądzę, że w Tarnowie również powalczą. Oczywiście wygraną odkładam raczej na półkę pobożnych życzeń, jednak ostatnie pozaligowe występy Chrzanka wskazują, że chyba kryzys sprzętowy mija, Bajer również nieźle na Węgrzech pojechał. Dlatego wynik w granicach 60:30 odbiorę jaką naszą porażkę. Typuję zdobycz Wybrzeża w granicach 35-40 pkt.

    Hasło przewodnie na najbliższy tydzień - Bij miszcza!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hasło przewodnie na najbliższy tydzień - Bij miszcza!
    dokładnie
    tym bardziej że po meczy w Częstochowie Gierappa napisał
    Baaa -ludzie my już mistrza mamy!!!!
    ...lol a więc po co my tam jedziemy? przecie oni juz medale dostali :P to skoro juz jesteście mistrzami polski to dacie nam wygrać?? :P:P heh
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    dokładnie
    tym bardziej że po meczy w Częstochowie ktoś z Tarnowa juz napisał ze są mistrzami polski...lol a więc po co my tam jedziemy? przecie oni juz medale dostali :P
    No wy musicie sie jeszcze pomeczyc i powalczyc o utrzymanie ;)

    A tak serio.
    Zobaczymy czy wystep w Czewie to byl zryw rannego zwierza, czy tez nasi faktycznie doszli z dyspozycja sprzetowa do zadowalajacego poziomu. Faworyt jest raczej jeden. Statystyka tez przemawia za Unia :) - przypomne tylko ze trzy ostatnie mecze naszych druzyn skonczyly sie wynikiem 48:42 dla Galicjan. Choc mysle ze bedzie lepiej to nic nie mialbym przeciwko takiemu wlasnie wynikowi :)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wy musicie sie jeszcze pomeczyc i powalczyc o utrzymanie
    no niestety taka jest prawda:(
    ale sobie tak pomyślałem skoro już jesteście "udekorowani" to może te 3 punkciki nam odstąpicie?? ;)

    a tak na serio
    to faktycznie bardzo ciężki meczyk,i jakos nie mam wiary w to że nasi tam wygrają.trzeba być realistą.(no chyba że ułamek by jechał:P)
    jak ktoś napisał że 3 ostatnie mecze miedzy naszymi ekipami kończyły się wynikami 48-42 tyle że wszystkie dla Tarnowa. nie mam nic przeciwko żeby tym razem był taki wynik dla Gdańska;) heh
    no cóż jeśli uciułamy te 35 pkt-ów to bedzie git:)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    heh
    no cóż jeśli uciułamy te 35 pkt-ów to bedzie git
    O ten wynik Machciu to jestem spokojny, tyle powinniśmy wykręcić;)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michal_Melibruda:
    Hasło przewodnie na najbliższy tydzień - Bij miszcza!
    Troche szacunku... dla mistrza Polski.

    A co do wyniku to my tez mamy powody do zadowolenia, bo nasi jada coraz lepiej i pomimo dalszych problemow Tomka Golloba, Grzesiek Rempala zaskoczyl, a przede wszystkim Marcin i Janusz jada na takim poziomie jak w tamtym sezonie.

    Jesli do tego dodamy, ze Jacek ostatnio dobrze jedzie w Tarnowie i specyficzny tarnowski tor to nie wroze wysokich zdobyczy punktowych.

    Bydzia zdobyla coprawda w Tarnowie 42 punkty, ale nie zapominajmy, ze byl to mecz bez Tonego Rickardssona, no i druzyna z Bydgoszczy jest wyzej notowana niz druzyna Wybrzeza.

    A jesli uwazacie, ze troche przesadzam to zagladnijcie do watku z meczow ZKZ-u i WTS-u, ktorzy podobnie uwazali, ze przesadzamy :P

    ...mimo tego zawody jak zawsze w Tarnowie sa chyba njabardziej emocjonujace sposrod wszystkich stadionow, wiec spodziewam sie tego samego w niedziele. Na pewno bedzie warto przyjechac na te zawody...

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...lol a więc po co my tam jedziemy? przecie oni juz medale dostali :P to skoro juz jesteście mistrzami polski to dacie nam wygrać?? :P:P heh
    Nie już, tylko jeszcze Machciu :P

    A poważnie, to wystarczy spojrzeć na tabelę, wygląda to tak, że nie można sobie pozwolić na ekstra wpadki. Punktowo jest to na razie dosyć wyrównane, że wpadki moga drogo koszotować, i to sie tyczy również faworytów.
    Mam przeczucie, że skóry tanio nie sprzedacie, wiec meczyk bedzie emocjonujacy

    pozdrówki,



  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2005
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jesli uwazacie, ze troche przesadzam to zagladnijcie do watku z meczow ZKZ-u i WTS-u, ktorzy podobnie uwazali, ze przesadzamy
    Nikt chyba nie uważa, że przesadzacie. Każdy z nas zdaje sobie sprawe, że zwycięstwo w Tarnowie trzeba odłożyć na półke z pobożnymi życzeniami:)
    Mimo wszystko to jest sport i przy ewentualnej słabszej dyspozyjcji jednego z waszych seniorów moglibyśmy powalczyć o korzystny wynik
    Mam nadzieje, że nasi po raz kolejny pokażą, że maja charakter i ogromną wole walki, i że pokażą się z dobrej strony. Dla mnie wynik w garnicach 50:40 będzie b. dobrym osiągnięciem.
    Bardzo żałuje, że nie bedę mógł zobaczyć tego pojedynku na żywo:(

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Troche szacunku... dla mistrza Polski.
    Oczywiście "bij miszcza" z szacunkiem i w duchu fair play:D:D:D

    A jesli uwazacie, ze troche przesadzam to zagladnijcie do watku z meczow ZKZ-u i WTS-u, ktorzy podobnie uwazali, ze przesadzamy
    Masz całkowitą rację Lukair, true... true...
    Ja pisałem o wyniku w granicach 35-40 pkt dla nas, który jest chyba realny? Czy też nie dajesz nam szans?;)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michal_Melibruda:
    Oczywiście "bij miszcza" z szacunkiem i w duchu fair play:D:D:D
    Ciekawe czy z szacunkiem i w duchu fair play bedziecie spadac z ligi.

    Masz całkowitą rację Lukair, true... true...
    Ja pisałem o wyniku w granicach 35-40 pkt dla nas, który jest chyba realny? Czy też nie dajesz nam szans?;)
    40? Nie wydaje mnie sie.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest realny taki wynik ale jak przyjedziecie z bajerskim to 30 nieuciagniecie :)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Masz całkowitą rację Lukair, true... true...
    Ja pisałem o wyniku w granicach 35-40 pkt dla nas, który jest chyba realny? Czy też nie dajesz nam szans?;)
    40? Nie wydaje mnie sie.
    Ja tutaj widze problemy sfery psychicznej. Zbyt dawno nie przegraliscie u siebie meczu. Oczywiście w niedziele to nie nastąpi ale ktoś z tym musi cos zrobic bo sie stoczycie :P. Ty lukair jesteś największy samolub z całego SB. Dałbyś może troche pomarzyć innym, a nie sie jeszcze czepiasz :(. Mamy drużyne jaka mamy, póki co i tak nie jest tragnicznie. Ja uważam, że jak pojedziemy swoim najsilniejszym zestawieniem (czyt. bez Bajerskiego) to stać nas na wyjscie z 35... a co tam ZASZALEJE (!!!) :D i powiem 36 ;].
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MaciekGKS:
    Ja tutaj widze problemy sfery psychicznej. Zbyt dawno nie przegraliscie u siebie meczu. Oczywiście w niedziele to nie nastąpi ale ktoś z tym musi cos zrobic bo sie stoczycie :P. Ty lukair jesteś największy samolub z całego SB.
    Samolub? Dlaczego, bo patrze realnie na sytuacje?

    Byl mecz z ZKZ-em pisalismy jak bedzie, to nas uciszano, ze juz sie zrobilismy nie wiadomo kim.

    Byl mecz z Atlasem byla ta sama spiewka, ze psioczymy i wogole 1 Mistrza zdobylismy i wydaje sie, ze jestesmy nie wiadomo kim.

    Ale jak byly mecze w Lesznie(po Toruniu, gdzie sie nie spodziewalem takiej klapy) czy w Cze-wie to otwarcie pisalem, ze mecze beda ciezkie i trudno bedzie wygrac, dodajac do tego, ze otwarcie pisalem, ze w Cze-wie przegramy po walce.

    To jest realne spojrzenie na sytuacje.

    Dlatego pisze po tym co widzialem u siebie z ZKZ-em, Atlasem i Polonia jak wedlug mnie bedzie. I jeszcze nie zapominajmy, ze na wyjezdzie zdobylismy 48 punktow.

    Dałbyś może troche pomarzyć innym, a nie sie jeszcze czepiasz :(.
    Nikomu nie bronie marzyc, pisze tylko jak bedzie.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim czekam na jazde braci J. :)
    Wynik jednak dla nas chociaz mozemy byc swiadkami swietnego widowiska.
    Mimo wszystko nazwiska Chrzanowski, Kosciecha i moze Pedersen budza szacunek.
    Chociaz apropo Dunczyka, mysle, ze na naszym torze zupelnie sie pogubi.
    Stawiam na wynik 50:40, tak, azeby zbytnio nie szalec :)
    Zapraszam do Tarnowa, gdzie latajacych butelek, komorek i discmanow nie zobaczycie.

  18. Powrót do góry    #18
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Ja mam taką nadzieję,że meczyk będzie podobny do tego z Zielonką,bo w przeciwnym racie trzeba sobie wziąść okularki i olejek do opalania :P...Choć nie chciałbym,bo już jestem spalony przez słońce:(:(

    A tak serio - jeżeli Lotos zrobi 35 ptk....to są prze debeściaki :D:D

    Wie ktoś kiedy ma być trening w Tarnowie???..

    pozdrawiam
    You will never walk alone.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim czekam na jazde braci J. :)
    Wynik jednak dla nas chociaz mozemy byc swiadkami swietnego widowiska.
    Mimo wszystko nazwiska Chrzanowski, Kosciecha i moze Pedersen budza szacunek.
    Chociaz apropo Dunczyka, mysle, ze na naszym torze zupelnie sie pogubi.
    Stawiam na wynik 50:40, tak, azeby zbytnio nie szalec :)
    Zapraszam do Tarnowa, gdzie latajacych butelek, komorek i discmanow nie zobaczycie.
    Za to artykuly ze sklepu warzywniczego to napewno.Do meczu pewnie jak wiekszosc podchodze spokojnie,nie licze na nic nadzwyczajnego.Unia- Wybrzeże 53:37.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    lukair
    Ciekawe czy z szacunkiem i w duchu fair play bedziecie spadac z ligi.
    No proszę nie dość, że już mistrza znamy to spadkowicz także wytypowany! :P

    Samolub? Dlaczego, bo patrze realnie na sytuacje?
    Realnie jak cholera! <LOL> Może tego meczu nie wygramy, ale już nie raz twoje realne spojrzenie Cię zawiodło! :P

    Gierappa
    A tak serio - jeżeli Lotos zrobi 35 ptk....to są prze debeściaki
    Sieć stacji benzynowych wytypowała przedstawicieli?:P Oni mogą nie naciułać 35!:P

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to artykuly ze sklepu warzywniczego to napewno
    To warzywka i owoce rowniez u was lataja ? :)
    Nie widzialem na fotkach, chociaz jeden slad w parkingu wygladal jak po rozstrzaskanym pomidorze :)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PiXeL:
    Realnie jak cholera! <LOL> Może tego meczu nie wygramy, ale już nie raz twoje realne spojrzenie Cię zawiodło! :P
    Ekstraliga to nie druga liga? Juz sie wystarczajaco duzo nauczylem dwa lata temu. Pamiec mam dobra.

    A co do meczu to wszystko sie okaze w niedziele. Ciekawe tylko, ze dyskusja tutaj sie zaczela tak samo jak w watkach z ZKZ-em i WTS-em. Ciekawe czy efekt bedzie ten sam.

    Jedynie o kogo jestem spokojny z druzyny gosci to Chrzanowski, ktory zawsze kapitalnie w Tarnowie jezdzil. Reszta dla mnie to niewiadoma.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Machciu:

    tym bardziej że po meczy w Częstochowie Gierappa napisał:
    Baaa -ludzie my już mistrza mamy!!!!
    Gierappa dopiero teraz sobie uswiadomil, ze mistrza zdobylismy we wrzesniu i tytul jest aktualny przez caly ten sezon :P

    A wracajc od meczu. Jesli Unia pojedzie w najmocnieszym skladzie to uznam za sukces druzyny z Gdanska zrobieinie 35 ptk. Chyba ze Kosciecha i Chrzanowski pojada tak jak w barazach ;)
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    I po co te napinania? Tego sie czytać nie da.
    Dopiero wątek ruszył, a już sięga dna.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle, że nasi tanio skóry nie sprzedadzą... 49-41 dla Unii w 2-óch ostatnich wyscigach rozstrzygnięcie, tak mysle... Moze mecz bedzie ciekawy i zostawimy po sobie dobre wrazenie, ale przegramy :(

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    oh shit miles,

    z ciebie to niezly koles:), my tu zarty, zarty a ty o napinaniu. Bij mistrza:)

    Panie Melas, pan gksiak zauwazyl wielka poprawe w wypowiedziach wielkiego forumowicza??? Gierappy.
    dwie godziny po meczu z nami pisal ze z 25 nie wyjdziemy, dzisiaj juz z 35, hmm kilka dni zostalo:)

    Jak nie w Tarnowie to gdzie??, wspinaczka na pierwsza pozycje rozpoczeta:) (tzn. od niedzieli)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Ja tylko na chwilkę..

    Lukair

    Zgadzam się, Wybrzeże może pomarzyć o zwycięstwie w Tarnowie. Nie wiem skąd tyle optymizmu pośród braci z Gdańska. Nie żebym nie wierzył w swoją drużynę, ale dla mnie realny wynik to min 51:39 dla Unii.

    Chciałem tylko zaznaczyć kolego Lukair..

    Ciekawe czy z szacunkiem i w duchu fair play bedziecie spadac z ligi.

    ..jak bardzo Ci tutaj słoma wyszła z butów.



    Właśnie wyczerpał mi się limit, więc do "napisania" w czerwcu :P


    /edit

    Wiesz Lukair..
    Rozumiem, że Cie poniosło, ale ja np. gdy mnie ktoś podkur..to "odpłacam" jemu, a nie rzucam tekst prowokujący całą resztę kibiców drużyny przeciwnej. Ważmy dokładniej swoje słowa, bo potem zamiast dyskusji mamy żałosny skowyt ze wszystkich stron.

    pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRIF:
    ..jak bardzo Ci tutaj słoma wyszła z butów.
    Jak ktos prowokuje piszac miszcz Polski to nie bede siedzial spokojnie i tego sluchal.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gierappa dopiero teraz sobie uswiadomil, ze mistrza zdobylismy we wrzesniu i tytul jest aktualny przez caly ten sezon
    hieh jak tak to przepraszam;)
    ktoś tu pisze o napinaniu...hmmm kto sie napina?:P tego wina <hahaha>

    jestem zadowolony że chłopaki "chyba" uporali sie z problemami sprzętowymi,i w niedziele dadzą z siebie wszystko.z jakim skutkiem-okaże sie na torze:)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Powiedzmy sobie szczerze, ja w zeycięstwo nie wierze... I liczenie na coś więcej w Tarnowie niż 35 punktów jest skrajnym optymizmem, chyba, że żużel znów coś namiesza, ale na to bym nie liczył, jak dla mnie Tarnów może spokojnie jechać w krajowym składzie... po tym co pokazał w Częstochowie, gdzie powinien wygrać...Tak samo jak my powiniśmy to zrobić w meczach z Toruniem, Lesznem, Wrocławiem... A teraz dzięki przegraniu tych wygranych już meczów musimy się modlić(nic więcej nie możemy już zrobić) o 6 miejsce, chciałoby się rzec trzeba wygrać w Tarnowie...ale co niektórych położyłoby to na podłoge i nieprzestaliby się śmiać do niedzieli:). Mecz raczej z cyklu do odjechania. Chociaż zawsze jest ten 1% szans...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    ktoś tu pisze o napinaniu...hmmm kto sie napina? tego wina <hahaha>
    Ależ tu się nikt nie napina, atmosfera sielankowa, czuję się prawie jak bym z kolegami z Tarnowa na piwku siedział:D:D:D Dyskutujemy sobie kulturalnie ile to Wybrzeże punktów zdobędzie lub nie:D:D:D A że ten daje GKS-owi 40, tamten 39 a ów 25 - to kwestia indywidualnej oceny sytuacji - jak w typerze:D:D:D Ważne żeby wniosków o bana na siebie nawzajem nie składać:D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja se lukair pisze z usmiechem na twarzy a Ty to poważnie bierzesz :P. No Panie kolego, wiecej loozu, tego przeciez na brakuje, bo ruszamy sie jak worki cementu ;).

    Zapraszam do Tarnowa, gdzie latajacych butelek, komorek i discmanow nie zobaczycie.
    Jak w końcu na południu poczujecie POWER Unii Europejskiej to myśle, że taki np. lukair (nie czepiam się, poprostu z tarnowian jesteś moim ulubionym SB-kiem) bedzie rzucał na tor swoim upgradowanym kinem domowym (o czym można wiecej przeczytać w Hyde Parku, a konkretnie watku o Andrzeju "53 sekund - SI" Gołocie :D).
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    MaciekGKS napisal:
    Ja tutaj widze problemy sfery psychicznej. Zbyt dawno nie przegraliscie u siebie meczu.
    Macieju, racja,
    nawet bym troszeczke dalej poszedl.
    Problem w tym ze duza czesc z nich wyrosla na forum i nie tylko w czasach sukcesu,
    kibic przyzwyczaja sie bardzo szybko do tagiego stanu rzeczy, nie zna innego,
    ewentualne porazki w nastepnych latach nie jest w stanie wytlumaczyc racjonalnie,
    albo to zly stan nawierzchni,
    albo jakiegos zawodnika druzyny przeciwnej itedeitepe.
    Wiemy jednak
    ze czasy swietnosci,
    przyplyw gotowki od zamoznego sponsora
    nie sa nieskonczennoscia.
    dopiero te przejscie nauczy ich pokory, szacunku.

  34. Powrót do góry    #34
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro wiekszos kibicow z Gdanska ma takie duze poczucie humoru to zapewnie nikt zle nie odbierze jak napisze ze w niedziele bedzie 65-25 i to przy 4 startach Gollobow i Rickardssona :D Mam nadzieje ze wszystkim gebunia usmiechneła sie od ucha do ucha :d

    Macieju, racja,
    nawet bym troszeczke dalej poszedl.
    Problem w tym ze duza czesc z nich wyrosla na forum i nie tylko w czasach sukcesu,
    kibic przyzwyczaja sie bardzo szybko do tagiego stanu rzeczy, nie zna innego,
    ewentualne porazki w nastepnych latach nie jest w stanie wytlumaczyc racjonalnie,
    albo to zly stan nawierzchni,
    albo jakiegos zawodnika druzyny przeciwnej itedeitepe.
    Wiemy jednak
    ze czasy swietnosci,
    przyplyw gotowki od zamoznego sponsora
    nie sa nieskonczennoscia.
    dopiero te przejscie nauczy ich pokory, szacunku.
    Nie uogolniaj kolego :) Unia jeszcze nie tak dawno była na samym dnie :) Bardzo jestem ciekaw co by sie stało w Gdansku gdybyscie kilka lat kisili sie nie w 1 a w 2 lidze. Szczerze mowiac to niektorym gdańskim dresiarzom przydałby sie taki zimny kubeł wody.
    Pouczanie o zmianie sponsorskiej koniunktury w danym klubie tez jest smieszne i prawde mowiac to Gdansk chyba na chwile obecna ma wiecej zmartwien na głowie.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ...i prawde mowiac to Gdansk chyba na chwile obecna ma wiecej zmartwien na głowie.
    a powiedz mi Marks kiedy my zmartwien na glowie nie mielismy????:P - powiem ze czasy bez zmartwien, czy to sportowych czy finasnowych, sa dalece odlegle.

    mimo ze uwazam ze mojego posta ne zrozumiales, odpowim na kilka twoich kwestji:

    Unia jeszcze nie tak dawno była na samym dnie Bardzo jestem ciekaw co by sie stało w Gdansku gdybyscie kilka lat kisili sie nie w 1 a w 2 lidze.
    kisilismy sie w Ekstralidze, i tu jestem ciekawy ilu kibicow by u was przychodzilo ogladac takie asy jak my, po przegranych meczach wyjazdowych do 18.

    Szczerze mowiac to niektorym gdańskim dresiarzom przydałby sie taki zimny kubeł wody.
    Gdanscy dresiarze taki zimny kubel wody maja od kilku kilkunastu lat, z malymi przerwami.



  36. Powrót do góry    #36
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bede nazywał po imieniu porownywania 2 ligi do dolnej czesci extraligi :) bo pewnie przynajmniej dostałbym bananowe ostrzezenie :D Widze ze dla Ciebie to jest prawie to samo - gratuluje obiektywizmu :)
    Cos mi sie zdaje ze to wcale nie tarnowian pokory trzeba uczyc.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Skoro wiekszos kibicow z Gdanska ma takie duze poczucie humoru to zapewnie nikt zle nie odbierze jak napisze ze w niedziele bedzie 65-25 i to przy 4 startach Gollobow i Rickardssona Mam nadzieje ze wszystkim gebunia usmiechneła sie od ucha do ucha
    Eeee tam Marks piszesz jak... Engels:d Taki wynik to i bez Rickardssona będzie:d

    Pouczanie o zmianie sponsorskiej koniunktury w danym klubie tez jest smieszne i prawde mowiac to Gdansk chyba na chwile obecna ma wiecej zmartwien na głowie.
    Z tymi zmartwieniami to prawda Marksie, święta prawda niestety!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    patrzac na tabele to po pokonaniu wybrzeza tarnow odzyakuje spowrotem 1 miejsce :D cieszmy sie heheh

    o ile wroclaw weznie sie do kupy i pokona torun :|

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze jedynym na co stac Gdansk wynikiem bedzie wynik 65:25...i mysle ze wynik ten powinien byc niejako sukcesem nadmorskiej druzyny...

    Patrzac obiektywnie na mecz obydwu druzyn...nie wyobrazam sobie nawet innego rezultatu;):):)

    Mecz niejako bedzie mozna porownac do walki Goloty (ala Wybrzeze) z Brewsterem(ala Tarnow)...bedzie szybko latwo i bez bolu;)


    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    po co patrzec na tabele:P

    ja mam nowy plan.
    Torun, za przekrety z torem,
    i Wrocek (sorry koledzy z Wroclaw), za dzisejsza parodie
    zostaja zdyskwalifkowani z Ekstraligii.
    My zajmujemy 6 miejsce, Tarnow pierwsze
    i w fnale playoffu dokonczymy rozmowy historyczne,
    czyli, co bylo gorsze
    czy Gdanskie 8 lat 2 liga,
    czy Tarnowskie 6 lat 2 i 2 lata 3
    od 1990roku.

    :P:P

    P.s. Mlody, jakies kompleksy mlodosci ze musisz caly tekst wytluszczac?:P

    P.s. Dlaczego kazdy watek z udzialem Tarnowian jest oceniany na 5 gwiazdek. Nawet ten tutaj, toc rozmowy dopiero co sie rozwijaja???

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikomu nie bronie marzyc, pisze tylko jak bedzie.

    ciekawi mnie skad juz mozesz wiedzic jak bedzie skoro ten mecz jeszcze sie nie odbył. nawet składow jeszcze nie znamy ehh...
    przegramy ?? ok no to przegramy nikt z tego jakiegos wiekszego problemu robił nie bedzie ale jak ktos pisze ze dostaniemy 65-25 to mi zyła na czole wychodzi

    moj typ 75-15 dla tarnowa zeby im przyjemnosc zrobic.

    Patrzac obiektywnie na mecz obydwu druzyn...nie wyobrazam sobie nawet innego rezultatu

    obiektywizmu to ci chłopcze nie brakuje, tylko pogratulowac

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obiektywizmu to ci chłopcze nie brakuje, tylko pogratulowac
    Ciesze sie niezmiernie ze moja "ironia" zostala odebrana w tak pozytywnym świetle...tylko pogratulowac inteligencji kolegow z Pomorza:D:D:D:D:D

    pozdrawiam


    P.s. Mlody, jakies kompleksy mlodosci ze musisz caly tekst wytluszczac?
    Nie raczej asekuracja....bo nie wiem czemu ale traktuje was(kibicow GKS) jako iscie prawdziwa sekte Jehowy..wszystkiego sie po was mozna spodziewac jesli chodzi o przeinaczanie faktow i komentarzy:D:D:D:D:D

    widac kolega wyzej tez mial podobne problemy:D

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To skończ z tą swoją "ironią": i zacznij pisać rzeczowo.
    "Sekta"... co jeszcze ? :|

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michal_Melibruda podpisuje sie dwoma rekoma odnosnie pewnego pana,pani z Tarnowa.Tak sie zastanawiam jesli Tarnow jest tak pewny wygranej w granicach 65-25 to po co jedzie Tony,jesli oczywisice pojedzie,dajcie mu odpoczac,biedak ostatnio troche sie polamał,pewnie po GP odpoczynek sie przyda.Przynajmniej wtedy bedzie walka.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    oh shit miles,

    z ciebie to niezly koles:), my tu zarty, zarty a ty o napinaniu. Bij mistrza:)
    )
    Chodziło mi o moich ziomków:D

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •