Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 106

Wątek: Roland Garros 05 - panie

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Roland Garros 05 - panie

    Jako że ostatnie mecze przed Roland Garros właśnie trwają, czas rozpocząć dyskusję o prawdziwym babraniu się w ziemi, czyli samym Roland Garros.
    Faworytek z krwi i kości chyba poza Justine Henin-Hardenne nie ma. Ta z kolei ma arcytrudną drabinkę, ale to wg mnie dobrze - będzie jedynie ciekawiej. Poza Juju rozsaądek każe typować... no właśnie, kogo? KOgoś, kto sie neźle spisywał na mączce rzecz jasna. Mauresmo? Jaaasne, i w ogóle latające różowe słoniki. Kto poza tym? Schnyder była przecież niezła, ale te baty, które dostawała od HH... No nie wiem... Kuzniecowa? Zdecydowanie potrafi grać na tej nawierzchni, ale przecież zdarzały jej się wpadki. Lindsay? To nigdy nie był jej turniej. W ogóle nie grała w Europie. Ale wygrała Amelia Island. Clijsters? Dementiewa? Obie groźne, ale obie z problemami zdrowotnymi. Ale tu zróbmy mały przystanek - fotka z wczoraj:
    chyba nie jest z Kim tak najgorzej:P.
    Myskina? Ale ona w tym roku przegrywa wszystko i z wszystkimi. Może aura paryskich kortów wzniesie ją na wyżyny? Wątpię. Szarapowa? Ona nie ma pojęcia o mączce... No, bez przesady, coś tam jednak umie:p ale czy można triumfować w takim turnieju, nie umiejąc wykonać doślizgu do piłki? Ano można rzecz jasna. Wreszcie siostry, a raczej ich mniej porąbana połowa. Osiągnięcia: ćwierćfinał w Amelia Island przegrany z Davenport w głupi sposób, trzy sety męki z Domachowską, potem w Charleston kompromitacja z Golovin. Teraz z kolei niezła gra w Stambule, a więc przy nazwisku Williams stawiam jak zwykle znak zapytania.
    Podsumowując - sytuacja jest dość beznadziejna.
    Faworytki, gdzie jesteście? Gdziekolwiek - drabinka przecież jest, więc niniejszym rozpoczynam dyskusję:):):).

    edit: jakieś typy? Proroctwa? Przemyślenia? Co tak cicho, hmmm?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Soberry biedula nameczyla sie,zalozyla nowy watek,a wpisow jak nie ma ,tak nie widac...ach co za kultura:P

    Wiec co do samego turnieju pan musze powiedziec,ze godziny rozgrywania spotkan sa mi wyjatkowo na reke.Zamiast wstawac o 11 bede mogl pospac do 12:P
    Tyle.Hehe....

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marta ma oczywiście bardzo dobre losowanie, juz jest w II rundzie...powodzenia dalej :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marta! Jak to mówią, one down, six to go :D
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Brawo Marta, dosc pewna wygrana. Patrzac na statystyki, http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...y7/2014ms.html udalo sie Marcie wyeliminowac jej najwieksze mankamenty w grze. Oby w nastepnych meczach bylo tak samo i najprawdopodobniej mecz z Pennetta zakonczyl sie podobnym rezultatem:)

    Warto odnotowac, ze odpadla juz ubiegloroczna zwyciezczyni - Myskina. Szkoda Rosjanki, liczylem na jej przebudzenie w tym turnieju, a niestety potwierdzila tym meczem swoja slaba forme w ostatnim czasie.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Warto odnotowac, ze odpadla juz ubiegloroczna zwyciezczyni - Myskina. Szkoda Rosjanki, liczylem na jej przebudzenie w tym turnieju, a niestety potwierdzila tym meczem swoja slaba forme w ostatnim czasie.
    Czego tu zalowac,przypadkowym miszczom dziekujemy:P

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Warto odnotowac, ze odpadla juz ubiegloroczna zwyciezczyni - Myskina. Szkoda Rosjanki, liczylem na jej przebudzenie w tym turnieju, a niestety potwierdzila tym meczem swoja slaba forme w ostatnim czasie.
    no niestety :( ale ciezko sie skoncentrowac na tenisie mając bardzo chorą matke .
    Gratki dla Marty i mysle ze Pennetta jest przeszkodą do przejscia :)
    Dobrze tez turniej zaczela Dementieva :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Otwieram lodówkę a tam .....

    Szarapowa wymęczyła w końcu zwycięstwo nad Liniecką, choć tak po prawdzie nie zdziwiłaby mnie jej druzgocąca porażka. Sądzę, że już za parę dni lamerskie serwisy sportowe z TVP i TVN (a ci to zwłaszcza) odtrąbią "sensacyjną" porażkę "faworytki" Maryśki w 3 lub 4 rundzie Rolanda. No bo dziś "sensacją" będzie wtopa Agassiego, tak jak wczoraj byłą nią przegrana Myskiny. Ach jak ja uwielbiam polskie dziennikarstwo sportowe (Chylewska huehue).
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Podliczajac typery nie raz gdzies ta Linetskaya sie w wynikach znalazla:). Ciezki to byl mecz dla Maryski, ale co najwazniejsze dala rade:). W jej przypadku to sie wszystko moze skonczyc w 1/4 z HH. Po pierwszym secie meczu Belgijki z Martinez, tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, iz nikt w Paryzu nie wygra z Justyna. W kolejnych juz bylo widac slabosci Belgijki, ktora musiala sie niezle napocic, by uporac sie z Hiszpanka. Martinez ostatnio notowala dobre wyniki, wiec przed meczem dosc wyrownanego spotkania mozna bylo oczekiwac.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O, o właśnie, "sensacje" polskich serwisów sportowych to jest to... Chylewska nie jest taka zła - jest po "naszej" stronie (często na J&Sie wykłócała się z jakimś facetem z góry o dodatkowe sekundy tenisowych relacji w TVP:P). Ale szczerze mówiąc, myślałam że Myskina poleci trochę później, nawet miałam nadzieję na 1/8 (bonusy, bonusy:D). RG prawie nie widziałam, poza meczem Venus tylko jakieś marne fragmenty. Co do dzisiejszego występu Maszy: co się odwlecze, to nie uciecze:). Jutro ciężka przeprawa dla Marty - jeśli wygra, będę pełna podziwu.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dementiewa nie w formie oj nie... przynajmniej z tego co pokazali dzisiaj w telewizji... z kontuzjowaną Sandą Mamić mozna bylo to skończyć bezboleśniej. Kurde jak oni naprawiali ten komputer ze nie ma jednej litery na klawiataurze a nie napiszę której bo się nie wstukuje :P Dla mnie faworytki to jednak Belgijki, przy czym Kim ma slabszą psychikę a Davenport z kim odpadnie...? Hmmm z jakąś pierwszą trochę poważniejszą tenisistką. Aaaaa no i wiecie, jestem chetna do prowadzenia

    PATTY SCHNYDER CHEERING THREAD

    A teraz Marta gra z Pennettą... na razie jest 0/0... (lol co za komentarz....)
    Pozdrówka serdeczne.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Czemu Marta zaczyna grac dopiero, gdy juz cztery pierwsze gemy w secie poszly sie .....?:|. Dopoki mentalnie nie bedzie wytrzymywala poczatkow, to bedzie ciezko o wygrywanie meczow. Dobrze, ze chociaz sie nie poddaje i walczy po tak slabych poczatkach. Niestety statystyki poki co sa fatalne.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    była sobie Marta :( szkoda bo narobiła nam apetytów ;)

    wszystko wskazuje na to ze Davenport tez dzis pozegna sie z turniejem . Chinki czikulinki :D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    była sobie Marta szkoda bo narobiła nam apetytów
    Mow za Siebie...
    Przynajmniej nie bedzie mnie irytowal notorycznie przytaczany przez komentatorow aktualny wynik z meczu Polki podczas gdy relacjonowany jest jakis ciekawy meczyk:P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to Davenport wygraa... blaaaah....
    Ale Patty też :D niech sklepie Pennettę a my się będziemy cieszyć że to nie Marta.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O spotkaniu Szarapowej z Rezai mam do powiedzenia tyle: co za dziwaczny mecz! Nieczęsto któraś z zawodniczek zachowuje sie na korcie tak, żeby nie dać Maszy szans na popełnienie niewymuszonego błędu... Raczej to one statystują, a Rosjanka urządza sobie coś na kształt treningu strzelniczego: a to winner, a to aut. Tutaj całą tę "robotę" odwaliła Francuzka, Maria przechodząc sobie obok meczu, niemalże stojąc i przystawiając tylko czasem rakietę, wygrała cały mecz. Co ma w głowie ta cała Rezai, to ja nie wiem. Wiem za to, że jak ją widziałam, to przychodziło mi do głowy jedynie, że jest szalona. Jakby każdą piłkę można było wygrać tylko od razu kończąc wymiany. Co z tego, że Francuzka pokazała parę świetnych winnerów, jak przypłaciła to toną piłek w płot... O formie Szarapowej trudno więc cokolwiek po tym meczu powiedzieć.

    JHH - jest nadal dobrze. Mimo małych problemów z plecami grała dziś niemalże koncertowo. Ostrzę sobie zęby na 1/8 z Kuzniecową i czekam na epicki pojedynek. Bo z tymi jakoś w tobiecym RG 05 cieniutko.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą zakończyło się spotkanie Clijsters z Hantuchovą ... ahhhhh dziwny był to mecz ... zwłaszcza pierwszy set w którym na przemian przez 5 gemów serwująca przegrywała swoje podanie :o. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wynikiem 6:4 dla Clijsters, jednak bardzo cieszy mnie fakt że Hantuchova po maltuku wraca do swojej dawnej, wielkiej formy ... Widzieliśmy naprawdo sporo efektownie wygrywanych piłek ... niestety były one przeplatane prostymi błędami ... ajaj Daniela :P Jednak o dziwo zdziwił mnie fakt odegrania przez takie profesjonalistki skrótów ?! Co ta ma znaczyć, zawodniczki w tych momentach grały jak amatorki .. W pierwszym secie można było także zuważyć że słowczka w dużym stopniu wzmocniła swoją psychikę to już nie ta sama zawdoniczka co rok, dwa lata temu, która potrafiła się rozpłakać ...
    Drugi set bez historii Clijsters zaczęła popełniac mniej wymuszonych błędów i od stanu 3:1 belgijka złamała w danym stopniu Hantuchovą. Mimo wszystko próbwała się temu przeciwstawiać od czasu do czasu odgryzając się świetnymi winnerami ... Ostatecznie mecz zakończył się wynkiem 6:4 6:2 dla Kim ... mimo wszystko za dzisiejszy mecz należą się brawa dla Danieli ... czyni postępy oby tak dalej ... :]

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kim nie byla na początku rozruszana ale szybko doszla do siebie i w meczu ze znudzoną życiem Davenport powinna sobie poradzić, przynajmniej taką mam nadzieję. Czasem szkoda że wygrywa ta tenisistka której nie zależy, a takie wrażenie się mialo na meczu Dav. z Razzano.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę, niech już nie pokazują kobiecego tenisa z tego turnieju bo to jest tragedia. Dobrze, że przynajmniej popisów jednej z Amerykanek nie będę musiał więcej oglądać.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwiazdka Sesil :D Jak fajnie się cieszyla przed kamerą... chociaż powiedzmy sobie szczerze, jej zadaniem w tym meczu bylo przerzucenie pilki na drugą stronę i to tylko jeden raz bo więcej nie musiala.

    PATTY SCHNYDER CHEERING SENTENCE

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Whooo, wystarczy wyjść z domu, wrócić, a jakaś tam Karatanczewa już się na kamerze podpisuje! Tzn. wiem, że nie jakaś tam, ale jednak przy dzisiejszej rywalce tak można o niej mówić. Ktoś może mi napisać co, gdzie i JAKIM CUDEM?

    Cóż, gdyby babskie turnieje nie toczyły się w tak sennej atmosferze, gdyby nie padały nowe rekordy niewymuszonych błędów, to nawet można by powiedzieć, że turniej kobiecy jest fajny, bo zaskakujący, a ja lubię prawie wszystko co mnie zaskakuje.
    Davenport wyraźnie olała mączkę, a na RG przyjechała tylko po to, by głupio nie wyszło. I w sumie ma rację. Najprawdopodobniej pożegnalny sezon, co się będzie wysilać i biegać przez dwa miesiące próbując wygrać z młodszymi, szybszymi, niższymi i do tego z większymi płucami.

    W sumie tylko Clijsters idzie jak trzeba, powiedziałabym coś więcej, gdybym chociaż pół meczu widziała, a nie pół seta.

    Brawo Mary Pierce za szalony powrót do meczu i ostatecznie wygraną ze Zwonariową.

    No i co ja tu jeszcze chciałam.... ???
    Aaaa no to jakim cudem Williams poleciała?
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    15-latka sprała szanowną panią Williams... Cóż, mam nadzieję, że skończy się na forum epoka indoktrynacji umiejętnościami obu sióstr i ich, ekhm, wdziękiem.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja mogę tylko napisac o pierwszych dwóch setach:
    Set 1: Venus próbowała wejśc w uderzenie...nie zdążyła
    Set 2: Venus weszła w uderzenie...tym razem Stoiczkowa nie zdążyła
    Set 3: nie wiem,nie widziałam bo poszłam po pepsiora do sklepu...w tym wypadku ja nie zdążyłam bo set trwał 24 minuty,a spragnionych ludzi w sklepie sporo,ale ważne że na pepsi zdążyłam się załapac:P
    A tak swoją drogą: kurczę to dziewcze jest w wieku mojej siostry!a już zdążyła(ulubione słowo w tym poście)obic VW."Nasza"Marta ma 19 zdaje się i do tej pory "zdążyła"urwac Amerykance jednego seta...
    p.s kto jest choc w połowie opalony tak jak ja:>

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aaa czyli Williams trafiała w kort z mniejszą częstotliwością niż ja po dwóch piwach?
    Respekta dla Sesil, chociaż po statach wygląda na to, że dużo nie trzeba było robić, by ten mecz wygrać.

    Swoją drogą 9 winnerów Williamsowej to w ogóle sygnał, że komentarz powinien być zbędny.
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A to koleżanka trafia w ogóle w kort?:> Chętnie obiję kolejną osobę z tego forum do zera:D
    edit: na życzenie wiadomo kogo-musiałam okroic mojego posta ehhh no cóż(mam nadzieję,że wszyscy zdązyli przeczytac:>)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Irytuje juz mnie ostatnio ogladanie siostr W. na korcie. Serena spokojnie moglaby byc numerem jeden, a jak ostatnio gra kazdy widzial badz slyszal. Nie wszystko mozna wytlumaczyc kontuzja. Venus bardziej lubiana przeze mnie myli sie strasznie i zdecydowanie za czesto, jesli chce sie liczyc w kobiecych rozgrywkach. Strach pomyslec jak beda wygladaly mecze Sharapovej gdy tylko przestana jej pilki wchodzic tak jak dzis Venus. Na szczescie poki co nie jest z tym najgorzej:)

    O Sesil, zawsze mi wielki nieobecny na forum:P pisal, no i faktycznie dziewczyna grac potrafi.

    p.s kto jest choc w połowie opalony tak jak ja:>
    pewnie juz trzeci dzien na plazy siedzisz:):P

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sesil to jest moje odkrycie z ubieglorocznego Indian Wells i nie wiem czy wiecie, ale ta dziewczyna mówi że jej marzeniem jest skopanie dupy (tak dokladnie :)) Marii Sharapovej.
    Poza tym chcialam stwierdzić że ja jestem opalona :D jak jestem we Wroclawiu to dni spędzam z książkami na kocu w Parku Szczytnickim nad jeziorkiem a w domu w ogródku, chociaż teraz więcej czasu spędzam przed TV :) niemniej jednak jestem najabrdziej opaloną osobą u mnie na roku bez pomocy solarium :)

    ale morza i plaży wam zazdroszczę, to fakt !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tyle ... łał !
    Zawodniczka w moim wieku wygrała z taką gwiazdą jak Venus Williams. To się po prostu w głowie nie mieści ... !!!
    Cieszę się że tego spotkania nie oglądałem :P Tylko 9 winnerow amerykanki ?! Niewierze ... Venus popsułaś mi typera hyhy :D
    Na zakończenie powiem mów rocznik rlz. :D :D :D :D

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Luk33
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sharapowa przegrywa :( nieee!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sharapowa przegrywa nieee!!
    dobrze zobacz wynik;)

    Bovina co Ty robisz, koncz szybko:[ bo nie pokaza nic z meczu Marata i Juana:(

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Luk33
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sharapowa przegrywa nieee!!
    dobrze zobacz wynik;)

    Bovina co Ty robisz, koncz szybko:[ bo nie pokaza nic z meczu Marata i Juana:(
    lol na stronce rolanda pomotali, wynik był cały czas na niekorzysc Sharapowej.
    Całe szczescie, ze zamotali, bo juz myslałem, ze koniec :)

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bovina co Ty robisz, koncz szybko:[ bo nie pokaza nic z meczu Marata i Juana
    I tak nie pokaza,bo francuski realizator transmisji to zwykly debil!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak nie pokaza,bo francuski realizator transmisji to zwykly debil!
    Ja bym inaczej to nazwala ale omijajac wyrazy z kuchennej laciny to spojniki by mi zostaly wiec daruje sobie.
    Kolejny mecz dnia, ktorego nam nie pokaza.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zyje nadzieja ,ze jutrzejszy mecz Feda z Moya zostanie wyznaczony dosc wczesnie,a Nadala z groszkiem bedzie pozniej jako spotkanie dnia.Pierwsza wystapi zapewne Kim.Dzis przedpoludnie zupelnie sobie darowalem ,bo ile mozna ogladac popisy nieudolnosci i ...glupoty,bo jak nazwac wyczyny Justychy z Medina?
    0-5
    4-5 i serwis Henin
    6-4 wygrywa Hiszpanka
    Zaorac WTA:P

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak nie pokaza,bo francuski realizator transmisji to zwykly debil!
    To niezupelnie tak ;) Francuzi przeprowadzaja transmisje z praktycznie kazdego meczu a co wybierze ES to juz zupelnie inna bajka. Np. mecze Rogera czy Paty zawsze ogladam na szwajcarkich kanalach publicznych - tam nie ma 'poslizgow', skokow z meczu na mecz itp. To tyczy sie praktycznie kazdego operatora. Jak chce obejrzec jakiegos hiszpanskiego 'squoszowca' to najszybcie 'znajde' go na hiszpaniskich stacjach. A ES jako stacja paneuropejska musi zadowolic wszystkich co oczywiscie jest niewykonalne.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Eurosport jest stacją paneuropejską, ale jest przede wszystkim stacją francuską i swoją siedzibę ma właśnie w Paryżu, dlatego też kalumnie pod adresem francuskich realizatorów nie są bynajmniej bezpodstawne.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1... 2... 3... 4...
    właśnie mi się skasował elegancki wpis. Odzyskuję równowagę wewnętrzną...
    OK, chciałam Wam powiedzieć, że wczorajszy występ Venus napawał mnie niesmakiem. Kiedyś musi nadejść koniec, przykro tylko, że już teraz. Ostatnimi dniami obstawiałam zresztą, że nie dotrwa do 2. tygodnia, ale kto by się spodziewał czegoś takiego. Sprawa jest taka, że kobieta ma problem, którego chyba sama nie dostrzega. I nie wiem, co jest smutniejsze. Moja pozytywna energia (która chyba zreszta zbyt długo się marnowała:P) kieruje się teraz na Kim Clijsters, czyli kogoś, kto w tenisie jeszcze czegoś pragnie. Kim pewnie jutro zgrabnie załatwi męczącą się na mączce Lindsay Davenport. Potem - kto wie. Moim zdaniem szanse na szlema ma spore. Po pierwszym secie JHH - Medina już myślałam, że będzie miała jeszcze większe, ale chyba jednak nie. Zresztą nie wiem, nie widzę tego meczu w TV. W ogóle ostatnio coś mało u mnie Eurosportu. Tak wyszło.
    Aha, Nuria Llagostera Din Tei pokonała Dechy. To ciekawe.
    Aha2, miłego oglądania 1/8 finału Karatanczewa - Gagliardi. MOże puszczą tę perełkę:P:D.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Np. mecze Rogera czy Paty zawsze ogladam na szwajcarkich kanalach publicznych - tam nie ma 'poslizgow', skokow z meczu na mecz itp
    Moze wiecej konkretow.Jak,gdzie i za ile?
    Ja tez moge powiedziec ze ogladam mongolski balet:P

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Llagostera Din Tei
    Hahahaha !!! Z ukladu drabinki wynika że Sesil ma szanse na 1/4 WOW :) Ale teraz mecze już będą ciekawsze, więc nie narzekajcie :P Np. Kuzniecowa - JuJu, Davenport - Clijsters, Pierce - Schnyder (ooooo) i tu się moje "na przyklad" kończy.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeśli Szarapowa(którą zapewne wszyscy poza Marcelem skzują na pożarcie w meczu z JHH)uderzy tak mocno i szybko jak zrobiła to dziś Hiszpanka to kto wie,kto wie...Obym się myliła,ale dziś było widac jak na dłoni,że Belgijka ma jakiś problem-bliżej przeze mnie nie zidentyfikowany.A może myślała,że ten mecz sam się wygra i stąd to ospałe tempo w pierwszym secie,sama już nie jestem pewna-w końcu to WTA:P
    p.s och jaka szkoda Nathi,że już wyjechałaś i Cię nie ma hehe bo chciałam wkleic swoją fotkę z dzisiejszego plażowania żebyś mogła porównac"nasze"opalenizny,ale skoro Cię nie ma to nie będę zaśmiecac forum;)(na zaśmiecanie przyjdzie czas jak mi się znowu hicorska rozmowa na gg trafi,prawda Nesca:>)
    DAJESZ RUSKI DAJESZ!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2005
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze wiecej konkretow.Jak,gdzie i za ile?
    Ja tez moge powiedziec ze ogladam mongolski balet:P
    Odpowiadajac na Twoje pytanie:

    Satelita HB 12.399H, SR 27500 - kanaly kodowane w Viaccess1: SF1, SF2, TSR1, TSR2, TSI1, TSI2 - za darmo ;)
    A to zeby nie bylo watpliwosci:

    Nawiazujac do wczesniejszego watku... To, ze ES nadaje z Paryza (skads w koncu musi) nie znaczy ze jest w pelni kontrolowany przez zabojadow! Inaczej puszczali by pelno rugby, francuskiej ligi pn itp.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    p.s och jaka szkoda Nathi,że już wyjechałaś i Cię nie ma hehe bo chciałam wkleic swoją fotkę z dzisiejszego plażowania żebyś mogła porównac"nasze"opalenizny,ale skoro Cię nie ma to nie będę zaśmiecac forum
    Wklejaj, zdecydowalam że wyjeżdżam jutro rano :)
    A wiecie że Patty gra też w deblu, z Coriną Morariu? I wygraly i są w 3 rundzie.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Marta,wklejaj,wklejaj...:P:P:P

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wklejaj, wklejaj. Ocenimy opalenizne :P.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak tu lubić taką Mauresmo, no? I jak nie lubić Ivanović? Brawo, za czwartym razem w końcu Serbka wygrała z Momo, i do tego jak wygrała! I gdzie! Bosko. Czuję się prawie tak, jakbym to ja była w IV rundzie 8)
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •