Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 202

Wątek: Ultras i oprawy meczowe

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Ultras i oprawy meczowe

    Podobny temat kiedyś był na forum, jednak tylko w HP i do tego dość szybko spadł na kolejne strony. Mam nadzieję, że w dziale żużel będzie cieszył się większym zainteresowaniem, bo jak wiemy stadiony żużlowe wyglądają coraz ładniej, a do tego zwiększa się ilość osób, które odpowiadają za oprawy. Widowiska sportowe to nie tylko wydarzenia toczące się na boiskach, torach, ale również na trybunach. Chodzi tu oczywiście o wydarzenia w dobrym tego słowa znaczeniu. Miłośnicy innych „atrakcji” mają swoje fora i dobrze byłoby, gdyby dyskusja w tym temacie toczyła się tylko odnośnie opraw;). Mam nadzieję, że temat moderatorom nie będzie przeszkadzał i nie będą zmuszeni go zamknąć.

    Z wiadomych przyczyn najlepiej znam sytuacje w Gdańsku i chyba każdy kibic pojawiający się na stadionie może być dumny z tego jak wyglądają trybuny na obiekcie GKS-u. Jak wiadomo oprawy takie kosztują, dlatego każda złotówka wrzucona do puszki osób zbierających na ten cel, na pewno się nie zmarnuje. Ze swojej strony mogę tylko pogratulować grupom odpowiadającym za oprawę na Naszym stadionie. Na ostatnim meczu, mieliśmy piękny moment odsłonięcia flagi z okazji jubileuszu 60-lecia klubu, przez byłych żużlowców.

    Falubaz – Wybrzeże










    Wybrzeże – Polonia














    edit. Oczywiscie Karino masz racje;). Choc mysle, ze tamta juz wszyscy widzieli. Niemniej zawsze mozna przypomniec:)

    Wybrzeze - Stal Gorzow, ubiegloroczny mecz










    Galeriahttp://www.hst.superhost.pl/index.php?ArtId=28

    ps. mam nadzieję, że autorzy zdjęć nie będą mieli do mnie pretensji;)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Czy Chrzanowski trzyma sztandar tego klubu z Gdanska, ktory pozbyl sie sekcji zuzlowej i zostal z wielkimi dlugami?

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Powinieneś dołożyć jeszcze zdjęcie z najlepszej jak do tej pory oprawy jaka była w Gdańsku i chyba w Polsce :)
    Ubiegły rok z Gorzowem. Jedno zdjęcie zrobione przez chłopaków z oficjalnej pokazuje wszystko w sumie :).To takie panoramiczne jest na SF w opisie drużyny. Ja tam wstawiac nie potrafie :)
    pzdr.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sądząc z treści najnowszego nabytku wśród flag ultrasów GKS - chcą oni pozostać monogamistami/tkami do końca życia. Gratuluje odważnego postanowienia i życzę dotrzymania tego jakże trudnego stanu do końca :).

    A tak w ogóle to bardzo lubie oprawy meczowe jeśli nie łączą się one z głupotą i prostactwem. Niestety prawie zawsze idą w parze jak Kajko i Kokosz :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk


    Mecz zgody z Wybrzeżem zapowiadał się bardzo ciekawie.

    Na płocie rozwieszamy fany Forza Sparta, Fanatycy Spod Wieży, Falubazu, Nieścieruka. Na prezentacji odpalamy 3 wulkany, po 5 zółtych i czerwonych świec dymnych oraz rzucamy 150 rolek to bylo 1 kółko a na drugie przygotowaliśmy 4 flagi na kijach w tym dwie nowe i jedną dużą swiecę dymną żółtą(ładnie dymiła).
    Staramy skę prowadzić doping niestety niektórzy ludzie nie maja na to ochoty, ale robimy co było w naszej mocy. W czasie meczu wyrzucamy w górę około 10 kg konfetti co daje ciekawy efekt, zostało ono rzucone w tym samym momencie keidy taśma poszła do góry. lisko biegów nominowanych odpalamy 11 ogni wrocławskich a w 14 biegu następne 4.


  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tak w ogóle to bardzo lubie oprawy meczowe jeśli nie łączą się one z głupotą i prostactwem. Niestety prawie zawsze idą w parze jak Kajko i Kokosz
    Być może..
    Napewno jednak nie na stadionie w Gdańsku. Poza jednym palantem (nie mającym nic wspólnego z żadną z obu ekip zajmujących się oprawami), który odpalił gaz łzawiący (mecz z Grudziądzem).

    pozdro

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no z tym gazem to było...siedziałem akurat tam gdzie został żucony i nie powiem...oczka troche piekły,a poza tym to nie widziałem jeszcze tyle płaczących ludzi na meczu żużlowym jeszcze przed jego rozpoczęciem.

    pamiętam tez że w tym sektorze były rzucone chyba ze 4 świece dymne..moze koles który to rzucił nie wiedział co dostał i myślał że to była świeca dymna...bo nie chce mi się wierzyc że ktoś o zdrowych zmysłach mógł rzucić gazem narażając na utrate zdrowia tak dużo ludzi.
    pozdrowionka
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepszą oprawą jaką widziałem to ta o ktorej wczesniej powiedziała Sprinterka - mecz Gdańska z Gorzowem w sezonie 2004. mam filmik z tej oprawy i chetnie bym go tu wrzucił lecz niewiem jak :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dodam skromnie od siebie,że ekipa Wybrzeża jest bodaj najlepsza w kraju pod względem opraw jak i liczebności w wyjazdach.Brawo chłopaki z HST.Pozdro.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no z tym gazem to było...siedziałem akurat tam gdzie został żucony i nie powiem...oczka troche piekły,a poza tym to nie widziałem jeszcze tyle płaczących ludzi na meczu żużlowym jeszcze przed jego rozpoczęciem.
    Bo nie byles na inauguracji sezonu 2004 w Ostrowie :)

    pamiętam tez że w tym sektorze były rzucone chyba ze 4 świece dymne..moze koles który to rzucił nie wiedział co dostał i myślał że to była świeca dymna...bo nie chce mi się wierzyc że ktoś o zdrowych zmysłach mógł rzucić gazem narażając na utrate zdrowia tak dużo ludzi.
    pozdrowionka
    U nas wlasnie tak bylo, ktos przyniosl niewiadomo co i wyszlo nieciekawie.


  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dodam skromnie od siebie,że ekipa Wybrzeża jest bodaj najlepsza w kraju pod względem opraw jak i liczebności w wyjazdach.Brawo chłopaki z HST.Pozdro.
    Ja tylko w ramach scislosci, jesli chodzi o obecnosc na wyjazdach to zdecydowanie prowadzi ekipa WGP. HST widzialem w zeszlym sezonie jedynie w Grudziadzu i Gorzowie na pierwszym meczu (liczna grupe) i teraz w Zielonej. A tak to wszedzie z WGP jest od 5-15 osob (za wyjatkiem wyjazdow w PlayOffach gdzie pojechaly w ogole 3 osoby).

    Nie mowie tego zlosliwie, czy zeby sie czepiac albo cos jedynie jako sprostowanie :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Z innych osrodkow kibice fot nie wklejaja, to troche poszukalem;). Zdjecia z ostaniej kolejki

    Unia Tarnów – Falubaz


    Włókniarz – Unia Leszno






    Stal Gorzów - ROW Rybnik




    Apator – Polonia


  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    To może ja jeszcze przypomnę swoją fotkę z zeszłorocznego finału ligi, kiedy to goście mając cały sektor dla swojej dyspozycji poszli na całego ;)




    no i inne fotki tarnowskich kibiców (http://www.acmarian-foto.prv.pl/):











  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Na pewno Nasze oprawy nie maja co sie rownac(narazie ) z tutaj przedstawionymi, ale odradzamy sie po glebokim kryzysie :)




    Wiecej na www.giekaemowcy.er.pl

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach



    W Rawiczu tez sie cos rusza :)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Wlokniarz - Unia Leszno
    jeszcze 2 fotki :)




  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Krosnie tez zaczyna sie cos dziac :D
    Na meczu z Ostrowem:



    Na meczu z Lublinem:


  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    GAPCIE macie moze jakies fotki sektora leszczynskiego ?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jedyne co ...to koleś od was wstawiał 3 fotki wasze..na www.ultras.leszno.orgna forum

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Wlokniarz - Falubaz

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    przypomina mi to zespol ICH TROJE kiedy spiewa "powiedz" :D

    dowód :


  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.photopress.pl/galeria.php...&katalog=05027
    tu jest zdjecie zadyma.jpg.
    to fanklub GAPA na meczu wts-unai leszno

    i tu :) http://img186.echo.cx/my.php?image=p10103388vf.jpg

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2003
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz



  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UltrasUnia

    Fajnie wklejacie sobie fajnie! Zdjęcia całkiem całkiem. Tylko chciałbym wiedzieć kto z was chociaż trochę ruszył dupę żeby takie widowisko powstało!! Z tarnowskich forumowiczów na pewno nikt!!
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeże Gdańsk - Włókiarz Czestochowa 24.04.05







  29. Powrót do góry    #29

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wybrzeze - Włókniarz
    galeria: http://www.imagestation.com/album/pi...il-AlbumInvite

    Leszno - Tarnów



    Apator - Unia Tarnów






    Gorzów - Grudziadz




    Grudziadz - Krosno
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 11-04-2013 o 18:24

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja troszke nie na temat [jezeli chodzi o dyscypliny sportu] ale tez o oprawach meczy [podpowiem, ze na poziomie IV ligowym] bo wlasnie w tej lidze gra "pilkarska" druzyna Unii Tarnow.
    Polecam szczegolnie dolną czesc galrii.[odrazu sorki dla autora zdiec za ich wykorzystanie w ten sposob].

    Ktos tu, nieco wyzej zruzgał kibicow Unii T. gdziesz ich oprawy meczowe, a patrząc na "piłke" troszke zal sciska ze nasi "kibice ekstaligowi" zuzla w porownaniu z nimi tak drętwo wypadaja.
    I wcale nie mowie, ze klimat na zuzlu jest zly, drętwy, itp. zeby "nasi" kibice mnie nie zrozumieli zle.

    Akurat nie trudno zauwazyc ze mecz ten odbyl sie 2 dni przed smiarcia Jana Pawla II ... [']

    ...

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Fotki z meczu pilkarskiego w sumie nic nadzwyczajnego,tylko to ,ze to 4 liga.Na koncu niezla beczka musial sie koles najezdzic aby zakupic tyle szalikow :P:D:D:D

    Pozdrawiam

    p.s. pozwole sobie wkleic san siro :P:D:D


    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Unia Leszno – Falubaz







    http://www.fnf.ceron.pl/foto/oprawy/sezon2005/3/1.jpg





    Apator – Wybrzeze





    Lublin – Rybnik


    Gorzów - Opole



    Wybrzeze – Unia Leszno



    ps. Kafus i Qubis, założyłem temat nie dlatego, by kogokolwiek lansować, a jedynie po to, by kibice zauważyli jak pięknym dodatkiem do meczów mogą być oprawy. Wszyscy robicie fantastyczna robotę, ale jak wiadomo to kosztuje. Wydaje mi się, ze już jest lepiej i coraz częściej kibice nie żałują przysłowiowej złotówki na oprawy. Wiadomo, że na piłce jest z kasą lepiej i wiecej osob w tym uczetniczy. Choćby na ostatnim meczu Cyberfani Legii zebrali astronomiczną sumę 6.5 tyś. złotych od kibiców. Jednak i tam fani musieli się trochę do tego wszystkiego przekonać i nie od razu wrzucali do puszek. Pozdrawiam, szczególnie tych, którzy się oprawami zajmują, a od siebie mogę dodać, że do puchy na naszym stadionie zawsze wrzuce.:)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zmniejszcie te fotki bo widzicie jak sie wątek na bok rozwala, 1600x1200 to stanowczo za dużo, nawet sie tego zdjęcia jakoś normalnie nie da obejrzeć bo trzeba je przewijać we wszystkie strony :P

    To też prośba do innych bo nie dość, że fotki za szerokie to jeszcze dużo ważą i już w tej chwili otworzenie całego wątku wiąże się ze ściągnięciem przez przeglądarkę ponad 10 MB danych, a to już serio uciążliwe zwłaszcza jak ktoś ma słabszy komputer czy łącze internetowe.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym prosił wiecej :D

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze, ze Laseczki Staleczki znowu rozwinęły sektorówkę. gratuluje inwencji. był już marsz z sektorówką wokół toru, tańce godowe na murawie. teraz czekamy na spadochroniarza lądującego na sektorówce rozwiniętej na trawie, na drugim łuku.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Unia Leszno - Polonia


    Wybrzeze - Unia Tarnow
    http://hst.superhost.pl/index.php?ArtId=34

    Krosno - Opole



    pozdro

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tyle: Ze zdjęc, które są zamieszczone w tym dziale, oraz z wszystkich jakie widziałem (a oglądam każde na bierząco) to GKS i Falubazz nie mają sobie równych w oprawach ultras... W gdańsku znamy problemy sparty i wiemy czemu nie jest dobrze, ale wierzymy w to ze bedzie lepiej...

    // EDIT
    Myślę, ze najlepsi są jednak FNF z Zielonki, ale nam praktycznie nic do nich nie brakuje... Ale ta flaga, którą ostatnio zrobili......... Dech zapiera...

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja natomiast zbyt wiele opraw nie widzialem i nie znam sie na tym temacie (tak, tak, jestem z Tarnowa, tu nie ma takich tradycji :) ), ale gdanskie robia najwieksze wrazenie. Pelen podziw dla ludzi, ktorzy sie tym zajmuja.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Falubaz - Unia Leszno






    http://img259.echo.cx/img259/968/kuyfktf0449ee.jpg


    Swietna ta nowa flaga


    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2004
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin-Rybnik





    Lublin-Opole


  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Sparta - Włókniarz









    pozdro

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Chciałem w imieniu ekipy HST podziekowac za wszelkie pochwaly adresowane w naszym kierunku.

    Osobiscie bardzo sie ciesze ze na zuzlowych stadionach jest taki ruch i juz niemal na kazdym stadionie mozna zobaczyc oprawy pirotechniczne. Dzieki temu jest rowniez dodatkowam zdrowa rywalizacja miedzy kibicami roznych klubow. Trzeba jednak pamietac ze taka "zabawa" nie jest tania i pozyskiwanie funduszy na te cele jest chyba najtrudniejszym elementem organizacyjnym.

    Jesli chodzi o aktualnie najlepsze ekipy ultras w zuzlowej Polsce to moim zdaniem nie ma sobie rownych zielonogórski FNF. Jednakze staramy sie dorownac do ich poziomu, co nie jest latwe. Ciesze sie rowniez ze mialem okazje zobaczyc jak przebiega organizacja takich opraw na ich stadionie, a takze uczestniczyc we wspolnej oprawie, z ktorej zdjecia ktos juz wyzej zamiescil.

    Zaś jesli chodzi o Wybrzeże to trzymamy aktualnie bardzo mocny poziom i staramy sie go nie zanizac, a wrecz przeciwnie. Najlepsza oprawe w zeszlym sezonie zaprezentowalismy na meczu z Gorzowem, a w tym sezonie ostatnio z Apatorem, oraz kartoniada na meczu z Czestochowa.

    Jesli ktos jest zainteresowany ogladaniem na bierzaco efektow naszej pracy to zapraszamy na strone - www.hst.superhost.pl, gdzie regularnie umieszczamy galerie zdjec z naszych opraw.

    Pozdrawiam.

    PS-1. Aktualnie mamy problemy z serwerem, lecz na dniach strona powinna powrocic do zycia.
    PS-2. Wątek bardzo ciekawy, ale nie wtrącajmy tutaj opraw piłkarskich, bo to zupełnie inny temat.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •