Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 67

Wątek: 1 kolejka 1 ligi - Stal Gorzow - GTŻ Grudziądz 46:44

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 kolejka 1 ligi - Stal Gorzow - GTŻ Grudziądz 46:44

    No juz w najblizsza niedziele inauguracja w Gorzowie. Szykuje sie super widowisko.

    Przypuszczalny sklad Gorzowian:

    1.Piotr Paluch
    2.Robert Flis
    3.Jaroslaw Lukaszewski
    4.Michal Rajkowski
    5.Mark Loram ZZ
    6.Kamil Brzozowski
    7.Pawel Hlib



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sadze ze mecz ten bedzie tylko formalnosci zdecydowanym fawoprytem jest gorzow hlib pokazuje od poczatku seoznu dobra forme brzoza zaliczyl wspanialy wystep z lotosem rajkes rozjezdza sie po kontuzji do tego paluch flis i jak wyzdorwieje loram daje stali conajmnije 54-56 punktow u siebie takze wygrana jest pewna tylko kwestia w jakich rozmiarach
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze Stal nie powinna miec najmniejszych problemow z pokonaniem gosci, ktorzy maja zupelnie inne cele na ten sezon. Mam pytanie czy mozliwe jest ZZ za obcokrajowca?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Wydaje mi sie ze Stal nie powinna miec najmniejszych problemow z pokonaniem gosci, ktorzy maja zupelnie inne cele na ten sezon. Mam pytanie czy mozliwe jest ZZ za obcokrajowca?
    Oczywiscie ze mozna na straniero ZZ

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to zabrzmi..."sodowato",ale wynik nizszy niz 55;35 uznam ze porażke.
    I to w polskim składzie,bo zakładam ze w takim pojedziemy.Z drugiej jednak strony to będzie 1 mecz ligowy i różne cuda sie dzieja,ale wierze ze nic takiego niebędzie miało miejsca.
    Liderowi Gkm chyba nigdy nieszło w Gorzowie,a juz zeszłoroczny wystep Knappa to kompromitacja.Tak więc kto,poza ww miałby ciagnąc wynik?Pomijam Zorra bądz Gjedde bo licze ze zdobedą koło 12 max.
    Kempinski,Fajfer?Z całym szacunkiem dla teamu z Grudziądza jak i samych zawodników niewidze ich na naszym torze.
    Byc moze ostro sie przejade,zbytnio wierze w naszych.ALe uwazam ze inaczej byc niemoze skoro w szeregach Gkm jest zaledwie dwóch[jednak zalicze knappa] zawodników mogących pociagnac wynik.
    Moj typ:
    55;35
    " In and Out of Love "

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powalczą tylko Zetterstroem i Knapp z naszymi zawodnikami co Knapp juz udawadniak a ma srednią taką samą jak Paluch Knapp :) wynik bez obcokrajowca Stali stawiam na 53:37

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam nadzieje ze wystartujemy bez obcokrajowca.. z Z/Z.

    Nawet jak jakiegos zakontaktuja jeszcze do tego niedzielnego spotkania...

    Mysle ze w krajowym skladzie z Z/Z damy rade..

    Pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj podobno mają podać kto będzie jeździł na razie za Lorama. Tak przynajmniej podano na oficjalnej stronie Stali. Może dowiemy się czegoś więcej na sparingu z Kronopolem ?

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Jednak mam nadzieję, że Grudziądzanie mimo wszystko powalczą i będzie ciekawe widowisko. Sądzę, że poza "Zorro" i Knappem mogą powalczyć również inni zawodnicy, chociażby Fijałkowski. Gorzowianie mimo, iż pojadą bez Marka Lorama, to mają bardzo silny krajowy garnitur.
    No nic ja wierzę w GKM!

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak informuje Przegląd Żużlowy (http://www.przegladzuzlowy.pl/news_i...?id=1089880721) w poniedziałek oraz wtorek będzie można obejrzeć relację z tego meczu w TV Puls.
    Jeśli wynik będzie ciekawy (moim zdaniem wcale Gorzów nie wygra z taką dziecinną łatwością) to z przyjemnością obejrzę :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i w szeregach Gorzowian zobaczymy nowo pozyskanego Kennetha Bjerre :D

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalne składy wygadaja tak:

    Grzusziądz:

    1. P.Staszek
    2. D.Fijałkowski
    3. G.Knapp
    4. A.Fajfer
    5. M.Zetterstroem
    6. K.Barański

    Stal Gorzów:

    9.K.Bjerre
    10. R.Flis
    11. J.Łukaszewski
    12. M.Rajkowski
    13. P.Paluch
    14. K.Brzozowski
    15. P.Hlib

    W tym wypadku stawiam wynik 60-30 dla Gorzowa...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi jest troche szkoda, że Magnus w tym meczu nie będzie zdobywał punktów dla Stali. Trzeba przyznać, że w Gorzowie zyskał sympatię chyba wszystkich kibiców i teraz przy przezentacji otrzyma porcję solidnych braw. To jest naprawdę zawodnik, który integruje się z drużyną, a nie tylko pryjeżdża, odjeżdża, kasuje i wyjeżdża. Magnus potrafi wprowadzić atmosferę do zespołu, a to często decyduje o postawie całej drużyny.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    A mi jest troche szkoda, że Magnus w tym meczu nie będzie zdobywał punktów dla Stali. Trzeba przyznać, że w Gorzowie zyskał sympatię chyba wszystkich kibiców i teraz przy przezentacji otrzyma porcję solidnych braw. To jest naprawdę zawodnik, który integruje się z drużyną, a nie tylko pryjeżdża, odjeżdża, kasuje i wyjeżdża. Magnus potrafi wprowadzić atmosferę do zespołu, a to często decyduje o postawie całej drużyny.
    Proponuję owacje na stojąco dla Magnusa
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magnusowi należy się super powitanie bez dwóch zdań :D
    A co do wyniku, sądze, że zwycięstwo będzie znaczne. I to wcale nie z powodu, że grudziądz jest słabą ekipą (wcale tak nie myśle) ale Staleczka ma jeden ogromny atut, własny tor. Od lat wiadomo, że to rycerze własnego toru i bardzo trudno jest z nimi tu wygrywać. Do tych starych wyjadaczy dołącza teraz Kamil Brzozowski, który na wyjazdach jeszcze sobie nie radzi ale w domu jest bardzo mocny, ma świetnie spasowany sprzęt i ucieka rywalom już na samym starcie. Tak więc mecz napewno będzie ciekawy bo Grudziądz tanio skóry nie sprzeda ale mysle, że wynik nie będzie odzwierciedlał walki na torze. Obstawiam coś w okolicach 56:34

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hyhy no widze że w 1 kolejce Gorzowianie będą mieć spacerek :)
    Obyście wygrali ligę i w przyszłym roku szarżowali na torach ekstraligi :)
    pozdr z Tarnowa

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzow zdecydowanym faworytem i nic nie wskazuje na to, ze mecz nie zakonczy sie waszym zwyciestwem.

    Bede wam kibicowac w tym sezonie zebysmy w przyszlym sie spotkali na takim meczu w takiej atmosferze jak niedzielny mecz miedzy Apatorem i nami.

    Pozdro z Tarnowa!
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz sie odbedzie bez atrakcji zaplanowanych przed meczem !!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego i Główna Komisja Sportu Żużlowego odwołują zawody żuzlowe o Drużynowe Mistrzostwo Polski, Drużynowe Mistrzostwo I Ligi i Drużynowe Mistrzostwo II Ligi w dniu 3 kwietnia 2005 roku.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    sf.pl

    Żużlowcy Mars RTV AGD Gorzów i GTŻ Grudziądz o ligowe punkty na stadionie im.Edwarda Jancarza rywalizować będą w piątek 22 kwietnia taką decyzje podjęli po kilku dniach rozmów działacze obu klubów. Rozpoczęcie spotkania, które miało zostać rozegrane w ubiegłą niedziele wyznaczono na godzinę 17:00.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Noi w piatek znowu mamy emocje zuzlowe...I wbrew temu obejrzymy nawet ciekawe widowisko , gdyz Grudziadz zdobyl cenne"1 oczko" w Lublinie.Przyjada powalczyc chociaz , aby jak najmiej przegrac , by nawiazac walke o punkt bonusowy.A jak wiadomo to bedzie mecz prawdy dla Flisa i Lukaszewskiego , jesli nie wezma sobie do serca , ze zawodza na calej lini , nie popracuja nad sprzetem to dla ktoregos z nich po ew.przyjscium Pecyny jazda i co z tym idzie pieniadze moga zostac zaprzepaszczone.Ale co sie łudzic , Stal jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie nalezy sie przez gosci spodziewac przekroczenia pulapy 40 pkr , choc to jest sport , a sport ma to do siebie , ze nigdy nic nie wiadomo.

    PS Jakby ktos nie wiedzial to mecz jest w piatek o godzinie 17.00

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz po jutrze meczyk mysle ze Flis i Lukaszewski wkoncu dogadaja sie ze sprzetem i pokaza wkoncu jak sie jezdzi!!A jak nie to niech Chomski da pojezdzic Brzozowskiemu przyda mu sie napewno wiecej startow!!!
    Moj typ 55-35 dla Stali

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mecz prawdy dla Flisa i Łukeszewskiego. O ile ten pierwszy pokazal juz w tym sezonie przeblyski dobrej jazdy patrz. polfinal krajowych eliminiacji do IME o tyle Jarek na przeblyskach w sparingach poprzestal i to nas powinno martwic. Z tego co widac Flis jakis sprzet do jazdy posiada, jednka ma wielke problemy z dopasowaniem go do torow. Mam nadzieje ze zapowiadany na treningu Stali trener Wozniak-prowadzacy w tamtym roku Rzeszow pomoze naszym odpowiednio spasowac sprzet. Niestety Jarek na dzien dzisiejszy nie ma sprzetu, nowy zakupiony u zachodniego tunera silnik juz chyba z dwa razy sie rozlecial-kasa poszla i czarno to widze. Trzeba wierzyc w chlopakow, jeden i drugi posiada duzy potencjal, wydaje mi sie ze potrzebuja przelamac sie w jednym z meczow, dzieki czemu nabiora pewnosci i kazdy nastepny wystep w ich wykonaniu bedzie nas co raz bardziej cieszyl. Kolejne niepowodzenia moge jeszcze bardziej nakrecic spirale presji kibicow, a przede wszystkim Zdzicha..:p

    Przed naszymi zawodnikami istny maraton, dzis Hlib z Brzoza wizytuja w Warszawie gdzie odbierali nominacje do kadry narodowej juniorow! Jutro razem z Rajkesem i Gluchym beda walczyc w krajowych eliminacjach do IMŚJ. Oby calo i zdrowo odjechali te zawody. Piatek to dzien meczu z Grudziadzem, a w sobote wyruszaja w podroz do dalekiego Rzeszowa, aby w niedziele rozegrac mecz z Marma.



  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda,że Flisek z Łukaszem potrzebują dobrego wystepu, aby sie przełamać. Pamiętam, jak kilka lat temu, gdy jeszcze Stal jeździła w extra mecz Toruniu. Wtedy w jednym z decydujących biegów znienacka zabłysnął Stenka. Do tego momentu praktycznie wszystkie jego wystepy kończyły się 0 lub 1. W tym jednym biegu nastapiło odrodzenie zawodnika. Od tej chwili Stenka stał się pewniakiem w drużynie, uwierzył w swoje możliwości. Mam nadzieję, że tak będzie i teraz z naszymi doświadczonymi przecież zawodnikami. Gdy nie ma zwycięstw, w człowieku rodzi się zniechęcenie, brak wiary w swoje umiejętności, a tych przecież z pewnością im nie brakuje. Trzeba więc trzymac kciuki za Roberta i Jarka a oni z pewnością odwdzięczą się nam dobrą i skuteczną jazdą. Jężeli będziemy ich tylko dołować. to z pewnością im nie pomożemy. Bądźmy prawdziwymi kibicami i pomóżmy im przezwyciężyć trudne chwile, zarówno dla nas jak i dla nich samych. Gorący doping z naszej strony a nie gwizdy przy prezentacji, z pewnością znają odzwierciedlenie w ich postawie na torze. Mam nadzieję, że większość z nas nie jest kibicami tylko wtedy gdy jest dobrze. Z drużyną trzeba być na dobre i na złe. Pamiętam gdy Stal opuszczała extra, to z kolegą stwierdziliśmy, że będziemy z klubem nawet gdyby mieli występować w 5 lidze.
    EDIT 21.04.2005
    Podobno Marek Ciślewicz odniósł dzisiaj kontuzję, Zorro nie ma wolnego terminu. Niestety zapowiada się mecz do jednej bramki. A miałem nadzieję zobaczyć jutro Magnusa w akcji. Mimo tego warto jednak mam nadzieję pofatygować się na Śląską.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed momentem zakonczyl sie meczyk w gorzowie i arcy faworyci wygrali AŻ dwoma punktami z Grudziadzem.Ale Fart!! Pretendenci do Awansu do e-ligi hehehe. Gorzowianie opowiedzcie jak bylo na meczyku

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no...smiechu warte:DTeraz mozna byc pewnym.Awans Stali Gorzów jest nierealny.
    Albo tu wjedzie za rok Thomson i da 3 bańki albo przed nami perspektywa meczu z Lwowem i Wandą.
    Huh...na meczu niebyłem.Ale naprawde...jak nie łukasz i Flis to Rajkes...
    Trzeba to przyznac niemamy składu na awans do e-ligi.
    " In and Out of Love "

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj cieplutko było co???
    kto by sie spodziewał takiego wyniku!!
    Brawo Grudziądz!! ;)
    ps.Bjerre lipa straszna!!
    spodziewałem się po nim więcej
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos mi potrafi wytlumaczyc co sie stalo dzisiaj w gorzowie ??? przeciez to normalna porazka dla stali!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ Staleczka przyfarciła wygrywając 46:44. Nasuwa sie pytanie czy to Staleczka taka słaba czy GKM taki mocny. Bjerre punktowo jest totalnie dramatyczny...niech wróci już Loram...ja chce derbów!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to po meczu. Zaledwie 2 punktami wygral Gorzow. Wielka szkoda mi GTŻ-u bo zaprezentowali sie z bardzo dobrej strony. Cieszy mnie dobra postawa Staszka i Fijałkowskiego. Charlie chyba zaklepal sobie miejsce w druzynie na nastepne mecze! Zabraklo punktow Grzesia Knappa:(

    Mars RTV AGD Gorzów - GTŻ Grudziądz 46:44

    Gorzów:
    9.Kenneth Bjerre 1* 2* 0 1* 1 5+3
    10.Robert Flis 2 3 2 2 1* 10+1
    11.Michał Rajkowski 0 2* 1 1* 4+2
    12.Jarosław Łukaszewski 1 - 3 2 6
    13.Piotr Paluch 3 1 3 0 2 9
    14.Kamil Brzozowski 2* 2* 0 4+2
    15.Paweł Hlib 3 3 W 2 W 8

    Grudziądz:
    1.Paweł Staszek 3 1 2 3 3 0 12
    2.Robert Kempiński 0 0 0
    3.Dariusz Fijałkowski 2* 2* 1 0 1 3 9+2
    4.Charlie Gjedde 3 3 1 3 3 3 16
    5.Grzegorz Knapp 1 1 2 2* 6+1
    6.Krystian Barański 1 0 0 1
    7.Grzegorz Czechowski 0 0 0 0

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Grudziądz

    No i proszę! Grudziądz osiągnął bardzo dobry wynik! Na torze DMP 2006 :P prawie zdobył punkty. Ligi są i mam nadzieję, że będą tym roku bardzo ciekawe i o to chodzi !!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Jak na mecz do jednej bramki chyba było dość ciekawie? :)
    Brawa dla grudziądzan - kto wie co byłoby gdyby desygnowali do składu Pawlikowskiego zamiast Kempińskiego , a zwłaszcza gdyby wczoraj nie doznał kontuzji Cieślewicz...
    Jeśli chodzi o gorzowian , to z całym szacunkiem ale w takiej formie mogą zapomnieć o Extralidze. Pozostaje im chyba modlić się o jak najszybszy powrót do składu Lorama , bo zdobycz punktowa Bierre mówi sama za siebie , a także co prędzej zaangażować Pecynę celem zwiększenia rywalizacji o miejsce w składzie.
    Wydaje mi się też , że w biegu 14 postawienie na Bjerre było błędem taktycznym trenera , bo chyba jednak lepiej zaprezentował się w przekroju meczu Łukaszewski. Na szczęście dla gorzowian błąd ten zemścił się połowicznie i nie pozbawił ich dwóch punktów.

    Wielkie brawa dla Charliego Gjedde i mimo porażki w ostatnim biegu dla Pawła Staszka. Pomyśleć , że na tym ostatnim już prawie położono krzyżyk.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Ze Falubaz jutro nie nawiaze rownorzednej walki pod Jasna Gora, ale ktorz przed tym meczem myslal, ze Grudziadzanie nawiaza ja ze Staleczka tym bardziej na jej podworku?
    Gratuluje dla GTŻ. Szanse na punkt bonusowy znowu sa realne dla przeciwnikow gorzowian.

    I teraz mam pytanie co jest spowodowane slabsza postawa Gorzowian? Sprzet, czy brak umiejetnosci? bo co jak co, ale na swoim podworku 4 punktowa wygrana z Rybnikiem, czy 2 punktowa z Grudziadzem chwaly nie przynosi.Pamietajmy rowniez, ze jak narzie Staleczka miala tylko jeden wyjazd, owszem trudny, ale co zaprezentuje na innych stadionach? Zwazywszy na fakt tak szumnych wypowiedzi zapowiadajcych powrot legendy.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Niewiele brakło żeby Grudziądz we trójkę mecz wygrał. Według mnie to nie GTŻ był taki mocny tylko Gorzów dziś słaby ;) Dwa głupie wykluczenia Hliba, słabiutki obcokrajowiec i końcówka niepotrzebnie nerwowa.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I teraz mam pytanie co jest spowodowane slabsza postawa Gorzowian?
    brak Lorama.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Grudziądz pojechał bardzo ładnie, mimo, że praktycznie jeździła tylko trójka. Ciekawe czy to Gorzów jest słabszy czy to niedoceniany Grudziądz taki mocny. Szczególnie zadziwia Staszek, który jeszcze przed sezonem nie był brany pod uwage przy ustalaniu składu. Gorzów miał tak wkraczać do Ekstraligi, ale jak na razie nie zachwyca. Mam nadzieję, że Grudziądz nie jest jednak taki mocny, bo znowu Krosno dostanie baty na wyjeździe.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no cóż

    obstawiałem wynik 60;30dla gorzowa i niestety mars pokazuje że nawet u siebie nie jest grożną drużyną,bedzie bardzo ciężko uzyskać ten"pewny awans".może jeszcze ratunek w loramie ale to może być za mało,myśle że co niektórzy zawodnicy są zjarani już psychicznie ze względu na szum medialny w związku z awansem i całym tym powrotem legendy.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    I teraz mam pytanie co jest spowodowane slabsza postawa Gorzowian?
    brak Lorama.
    Przepraszam, ale wydaje mi sie, iz jezeli sa tak szumne deklaracje o awansie do wyzszej klasy rozrywkowej i DMP 2006 nie mozna sie tak tlumaczyc. Owszem Loram jest lepszy od Bjerre, ale gdzie te wazne punkty krajowych liderow Staleczki. Jak nie zawodzi Flis, Łukaszewski to Rajkes sie nie popisuje.

    Przeciez wiadomy byl fakt, ze samym Anglikiem upragnionego awansu sie nie zdobedzie.

    Kto robi zawodnikom z Gorzowa sprzet?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe niech sięboją Gorzowiane bo z taką formą to u nas w Rzeszowie w niedziele nawet wody nie zrobią i początek sezonu pokazuje że Gorzów chyba pomimu szumnych zapowiedzi zostanie tylko papierowym faworytem.

    Z Grudziądzem chyba już raczej bonusu nie będzie , z Rybnikiem podobnie kiepsko mi się to widzi chyba 4-5 miejsce po rundzie zasadniczej będzie ale zobaczymy chociaż patrząc na to jak jeżdzą Gorzowianie to mają za dużo dzir w składzie i oprócz Palucha żaden zawodnik nie punktuje solidnie w każdym meczu a tylko odrodzeniu Flisa i Łukaszewskiego Gorzowianie zawdzięczaja 2 pkt

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Oj wielkie gratulacje dla Grudziądza za postawe w dzisiejszym meczu.Jezeli gorzowianie nie poprawia formy chociaz w meczach u siebie ,to powrót legendy będzie niemozliwy.Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja rowniez jest w szoku ze druzyna ktora miała bezapelacyjnie awansowac do e-ligi w 2005 roku i zdobyc majstra w 2006 roku wygrywa na swoim torze ze zwykłym "przecietniakiem" tylko 2 punktami :D
    Gratki dla Grudziadza :)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziwne...
    -tylko remisują w Lublinie(walczą o utrzymanie)
    -nie za pewnie wygrali u siebie z Opolem(walczą o utrzymanie)
    -teraz minimalnie przegrywają w Gorzowie(walczą o awans?)
    A Loram chyba nie za bardzo pomoże jeśli zawodnicy staleczki będą tak się "wymieniać" formą...No chyba że to taka taktyka tracić punkty bonusowe w rundzie zasadniczej ;)

    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówiłem, że nie ma co skreślać Roberta Flisa?
    Pozwolę sobie na wystawienie indywiudalnych cenzurek:
    9. Bjerre : totalna beznadzieja. Dawno nie widziałem tak fatalnie jeżdzącego obcokrajowca. Słabe starty, zero walki, sprzęt ze Szwecji, który w ogóle nie sprawdza się na polskich torach.
    10. Flis: Zgubił punkty przez złe rozegranie biegu, w którym na ostatnim łuku wyprzedził go Charlie Gjjede. Ogólnie nieźle, walczył jak przystało na "rzeźnika".
    11. Rajkowski: jeden bieg świetny, a w pozostałych...bez komentarza.
    12. Łukaszewski: Po raz pierwszy Jarek zapreznetował dobra formę startową. W swoim pierwszym biegu po świetnym starcie dał się na prostej wyprzedzić dwu zawodnikom. Najbardziej bolało to,że nie podjął walki z mojającym go przy krawężniku Fijałkowskim...Widac jednak, że bardzo mu zależy
    13. Paluch: Jak zwykle, poprawny mecz w jego wykonaniu. Wydaje mi się jednak, że Piotrkowi brakowało trochę szybkości...
    14. Brzozowski: Całkiem solidnie. Szczególnie cieszy wygrana z doświadczonym Knappem.
    15. Hlib- W głupi sposób załapał wykluczenie, ale ogólnie pozytywnie.
    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zdziwka lekka :D.

    Wielkie brawa dla grudziadzan! Widac, ze to moze byc czarny kon rozgrywek. :) Zabrakło tak niewiele...

    Mysle, ze po tym meczu pan Kałamaga powinien bardzo szybko sciagac do Gorzowa Pecyne i wysłac jakas dotacje zeby przyspieszyc "składanie" Lorama. :P Bo jak mawiał przed sezonem: wszystko jest do zrobienia. :P
    Bo jak narazie marsjanskiego klimatu jeszcze nigdzie nie pozostawili. :D

    pozdro

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówiłem, że nie ma co skreślać Roberta Flisa?
    No rzeczywiście, odjechał pierwszy w tym sezonie poprawny mecz, ze średnio mocnym Grudziądzem.:) Szkoda tylko, że ta jego dobra postawa z ligowymi średniakami nie przekłada się na mecze z wyżej notowanymi rywalami.;)

    Co do samego meczu, to wynik jest na pewno zastanawiający. Ja jednak uważam, że nie ma się co za bardzo nim podniecać, Stal w niedziele czeka, o wiele ważniejszy mecz w Rzeszowie i myśle, że zawodnicy byli myślami właśnie już w Rzeszowie, a dzisiejszy mecz potraktowali lekko ulgowo.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •